Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Kõik Bauer Mikk 00:27:31 300
2 128 Kõik Reinpõld Risto 00:27:44 274
3 56 Kõik Karlep Georg 00:28:14 263
4 8 Kõik Kasenõmm Priit 00:28:16 257
5 51 Kõik Mikk Margus 00:28:33 254
6 43 Kõik Veevo Rait 00:28:39 251
7 142 Kõik Uulimaa Ats 00:28:53 248
8 69 Kõik Anier Martin 00:29:17 246
9 60 Kõik Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:29:20 244
10 157 Kõik Haljak Antti R.U.S.T. 00:29:31 242
11 87 Kõik Seiler Martin 00:29:33 240
12 33 Kõik Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:47 239
13 3 Kõik Prangel Kristo 00:29:53 238
14 161 Kõik Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:29:54 237
15 150 Kõik Tamm Silver 00:29:59 236
16 76 Kõik Kulbin Andres Peloton 00:30:02 235
17 73 Kõik Leidt Meelis Peloton 00:30:27 234
18 46 Kõik Veri Aivar 00:30:38 233
19 143 Kõik Türna Siim 00:30:50 232
20 127 Kõik Reinpõld Karmen 00:30:53 231
21 156 Kõik Jagomägi Jaan Jooksupartner 00:31:13 230
22 1 Kõik Zukker Anette 00:31:22 229
23 102 Kõik Olo Marten RTR 00:31:44 228
24 55 Kõik Kuldkepp Kristi 00:31:50 227
25 64 Kõik Kelk Margus 00:31:51 226
26 61 Kõik Kull Triin 00:31:58 225
27 103 Kõik Vedler Alger 00:32:10 224
28 7 Kõik Otsmaa Lauri Tabasalu triatloniklubi 00:32:26 223
29 50 Kõik Siimsaare Tarmo 00:32:29 222
30 24 Kõik Matvejev Toomas Tripassion Triatloniklubi 00:32:33 221
31 4 Kõik Närap Henry 00:32:38 220
32 11 Kõik Kübar Andres 00:32:58 219
33 97 Kõik Jansen Kaupo Hanso MK 00:33:06 218
34 152 Kõik Peik Helena 00:33:19 217
35 155 Kõik Kull Mart Viljandi haigla 00:33:32 216
36 158 Kõik Sild Eike Trismile 00:33:55 215
37 160 Kõik Milk Karl Mattias RTR 00:34:47 214
38 145 Kõik Lugenberg Arvi 00:37:43 213
39 144 Kõik Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:38:38 212
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Kõik M Bauer Mikk 00:27:31 300
2 128 Kõik M Reinpõld Risto 00:27:44 274
3 56 Kõik M Karlep Georg 00:28:14 263
4 8 Kõik M Kasenõmm Priit 00:28:16 257
5 51 Kõik M Mikk Margus 00:28:33 254
6 43 Kõik M Veevo Rait 00:28:39 251
7 142 Kõik M Uulimaa Ats 00:28:53 248
8 69 Kõik M Anier Martin 00:29:17 246
9 60 Kõik M Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:29:20 244
10 157 Kõik M Haljak Antti R.U.S.T. 00:29:31 242
11 87 Kõik M Seiler Martin 00:29:33 240
12 33 Kõik M Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:47 239
13 3 Kõik M Prangel Kristo 00:29:53 238
14 161 Kõik M Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:29:54 237
15 150 Kõik M Tamm Silver 00:29:59 236
16 76 Kõik M Kulbin Andres Peloton 00:30:02 235
17 73 Kõik M Leidt Meelis Peloton 00:30:27 234
18 46 Kõik M Veri Aivar 00:30:38 233
19 143 Kõik M Türna Siim 00:30:50 232
20 156 Kõik M Jagomägi Jaan Jooksupartner 00:31:13 230
21 102 Kõik M Olo Marten RTR 00:31:44 228
22 64 Kõik M Kelk Margus 00:31:51 226
23 103 Kõik M Vedler Alger 00:32:10 224
24 7 Kõik M Otsmaa Lauri Tabasalu triatloniklubi 00:32:26 223
25 50 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:32:29 222
26 24 Kõik M Matvejev Toomas Tripassion Triatloniklubi 00:32:33 221
27 4 Kõik M Närap Henry 00:32:38 220
28 11 Kõik M Kübar Andres 00:32:58 219
29 97 Kõik M Jansen Kaupo Hanso MK 00:33:06 218
30 155 Kõik M Kull Mart Viljandi haigla 00:33:32 216
31 160 Kõik M Milk Karl Mattias RTR 00:34:47 214
32 145 Kõik M Lugenberg Arvi 00:37:43 213
33 144 Kõik M Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:38:38 212
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 45,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Poisid 17-18 a (MJ) Bauer Mikk 00:27:31 300
2 56 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:28:14 263
3 69 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin 00:29:17 246
4 33 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:47 239
5 102 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten RTR 00:31:44 228
6 4 Poisid 17-18 a (MJ) Närap Henry 00:32:38 220
7 160 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias RTR 00:34:47 214
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 45,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Seenior 2 Reinpõld Risto 00:27:44 274
2 8 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:28:16 257
3 51 Seenior 2 Mikk Margus 00:28:33 254
4 157 Seenior 2 Haljak Antti R.U.S.T. 00:29:31 242
5 156 Seenior 2 Jagomägi Jaan Jooksupartner 00:31:13 230
6 50 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:32:29 222
7 97 Seenior 2 Jansen Kaupo Hanso MK 00:33:06 218
8 155 Seenior 2 Kull Mart Viljandi haigla 00:33:32 216
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 43,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 M Veevo Rait 00:28:39 251
2 142 M Uulimaa Ats 00:28:53 248
3 87 M Seiler Martin 00:29:33 240
4 3 M Prangel Kristo 00:29:53 238
5 161 M Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:29:54 237
6 150 M Tamm Silver 00:29:59 236
7 143 M Türna Siim 00:30:50 232
8 7 M Otsmaa Lauri Tabasalu triatloniklubi 00:32:26 223
9 24 M Matvejev Toomas Tripassion Triatloniklubi 00:32:33 221
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 42,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Seenior 3+ Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:29:20 244
2 76 Seenior 3+ Kulbin Andres Peloton 00:30:02 235
3 73 Seenior 3+ Leidt Meelis Peloton 00:30:27 234
4 46 Seenior 3+ Veri Aivar 00:30:38 233
5 64 Seenior 3+ Kelk Margus 00:31:51 226
6 103 Seenior 3+ Vedler Alger 00:32:10 224
7 11 Seenior 3+ Kübar Andres 00:32:58 219
8 145 Seenior 3+ Lugenberg Arvi 00:37:43 213
9 144 Seenior 3+ Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:38:38 212
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik N Reinpõld Karmen 00:30:53 231
2 1 Kõik N Zukker Anette 00:31:22 229
3 55 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:31:50 227
4 61 Kõik N Kull Triin 00:31:58 225
5 152 Kõik N Peik Helena 00:33:19 217
6 158 Kõik N Sild Eike Trismile 00:33:55 215
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 40,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 N Reinpõld Karmen 00:30:53 231
2 1 N Zukker Anette 00:31:22 229
3 55 N Kuldkepp Kristi 00:31:50 227
4 61 N Kull Triin 00:31:58 225
5 152 N Peik Helena 00:33:19 217
6 158 N Sild Eike Trismile 00:33:55 215
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 40,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik Luht Robin Peloton 00:16:15 300
2 115 Kõik Pensa Riko Sander RTR 00:16:21 274
3 135 Kõik Milk Martti RTR 00:16:36 263
4 124 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:52 257
5 17 Kõik Teder Anette 00:17:01 254
6 30 Kõik Ruder Oskar-Martin TÜASK 00:17:07 251
7 19 Kõik Teder Roobert 00:17:38 248
8 31 Kõik Valge Pärtel 00:17:47 246
9 146 Kõik Lugenberg Annikki 00:19:23 244
10 79 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:34 242
11 20 Kõik Teder Sander 00:20:13 240
12 120 Kõik Seesma Marten SK VELO 00:20:24 239
13 18 Kõik Teder Christine 00:21:06 238
14 149 Kõik Ilp Kristo 00:21:26 237
15 10 Kõik Kübar Johannes MTÜ AOK Arendus 00:22:13 236
16 154 Kõik Jaht Adeele 00:22:43 235
17 134 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:23:09 234
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 40,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik M Luht Robin Peloton 00:16:15 300
2 115 Kõik M Pensa Riko Sander RTR 00:16:21 274
3 135 Kõik M Milk Martti RTR 00:16:36 263
4 124 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:52 257
5 30 Kõik M Ruder Oskar-Martin TÜASK 00:17:07 251
6 19 Kõik M Teder Roobert 00:17:38 248
7 31 Kõik M Valge Pärtel 00:17:47 246
8 79 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:34 242
9 20 Kõik M Teder Sander 00:20:13 240
10 120 Kõik M Seesma Marten SK VELO 00:20:24 239
11 149 Kõik M Ilp Kristo 00:21:26 237
12 10 Kõik M Kübar Johannes MTÜ AOK Arendus 00:22:13 236
13 134 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:23:09 234
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 40,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin Peloton 00:16:15 300
2 30 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin TÜASK 00:17:07 251
3 19 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:17:38 248
4 31 Poisid 13-14 a (M14) Valge Pärtel 00:17:47 246
5 79 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:34 242
6 20 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:20:13 240
7 120 Poisid 13-14 a (M14) Seesma Marten SK VELO 00:20:24 239
8 149 Poisid 13-14 a (M14) Ilp Kristo 00:21:26 237
9 10 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes MTÜ AOK Arendus 00:22:13 236
10 134 Poisid 13-14 a (M14) Oherd Henrik Peloton 00:23:09 234
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Poisid 15-16 a (M16) Pensa Riko Sander RTR 00:16:21 274
2 135 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti RTR 00:16:36 263
3 124 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:52 257
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Kõik N Teder Anette 00:17:01 254
2 146 Kõik N Lugenberg Annikki 00:19:23 244
3 18 Kõik N Teder Christine 00:21:06 238
4 154 Kõik N Jaht Adeele 00:22:43 235
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 38,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:17:01 254
2 146 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:19:23 244
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 31,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:21:06 238
2 154 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jaht Adeele 00:22:43 235
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Valvas Vahur 00:29:09 300
2 66 Kõik Laanemäe Erki Ampler Development Team 00:29:59 274
3 47 Kõik Metslind Ottomar 00:30:56 263
4 42 Kõik Ilves Arti Ampler Development Team 00:31:19 257
5 36 Kõik Leidt Markus Peloton 00:31:28 254
6 15 Kõik Teder Feeliks 00:31:29 251
7 138 Kõik Rokk Riho JK Welco 00:31:36 248
8 34 Kõik Lind Kaspar Trismile 00:31:37 246
9 153 Kõik Kallas Karl 00:31:48 244
10 9 Kõik Priks Keijo korpus 00:31:58 242
11 96 Kõik Sala Martti moomoo 00:32:20 240
12 132 Kõik Mikson Margus 00:32:22 239
13 108 Kõik Akkel Karl Hans 00:32:44 238
14 54 Kõik Möll Robin Peloton 00:32:51 237
15 78 Kõik Krõlov Aarne 00:34:30 236
16 177 Kõik Lääne Mihkel Tripassion Triatloniklubi 00:35:45 235
17 75 Kõik Mey Tea 00:36:42 234
18 159 Kõik Piik Reelika 00:42:08 233
19 28 Kõik Ruder Tarmo milky way 00:42:54 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Valvas Vahur 00:29:09 300
2 66 Kõik M Laanemäe Erki Ampler Development Team 00:29:59 274
3 47 Kõik M Metslind Ottomar 00:30:56 263
4 42 Kõik M Ilves Arti Ampler Development Team 00:31:19 257
5 36 Kõik M Leidt Markus Peloton 00:31:28 254
6 15 Kõik M Teder Feeliks 00:31:29 251
7 138 Kõik M Rokk Riho JK Welco 00:31:36 248
8 34 Kõik M Lind Kaspar Trismile 00:31:37 246
9 153 Kõik M Kallas Karl 00:31:48 244
10 9 Kõik M Priks Keijo korpus 00:31:58 242
11 96 Kõik M Sala Martti moomoo 00:32:20 240
12 132 Kõik M Mikson Margus 00:32:22 239
13 108 Kõik M Akkel Karl Hans 00:32:44 238
14 54 Kõik M Möll Robin Peloton 00:32:51 237
15 78 Kõik M Krõlov Aarne 00:34:30 236
16 177 Kõik M Lääne Mihkel Tripassion Triatloniklubi 00:35:45 235
17 28 Kõik M Ruder Tarmo milky way 00:42:54 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 43,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:29:09 300
2 66 Mehed - vabaklass, pikk distants Laanemäe Erki Ampler Development Team 00:29:59 274
3 47 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:30:56 263
4 42 Mehed - vabaklass, pikk distants Ilves Arti Ampler Development Team 00:31:19 257
5 36 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus Peloton 00:31:28 254
6 15 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:31:29 251
7 138 Mehed - vabaklass, pikk distants Rokk Riho JK Welco 00:31:36 248
8 34 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar Trismile 00:31:37 246
9 153 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:31:48 244
10 9 Mehed - vabaklass, pikk distants Priks Keijo korpus 00:31:58 242
11 96 Mehed - vabaklass, pikk distants Sala Martti moomoo 00:32:20 240
12 132 Mehed - vabaklass, pikk distants Mikson Margus 00:32:22 239
13 108 Mehed - vabaklass, pikk distants Akkel Karl Hans 00:32:44 238
14 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Möll Robin Peloton 00:32:51 237
15 78 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:34:30 236
16 177 Mehed - vabaklass, pikk distants Lääne Mihkel Tripassion Triatloniklubi 00:35:45 235
17 28 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo milky way 00:42:54 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik N Mey Tea 00:36:42 234
2 159 Kõik N Piik Reelika 00:42:08 233
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 34,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Naised - vabaklass, pikk distants Mey Tea 00:36:42 234
2 159 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:42:08 233
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Kool Kristian 00:15:19 300
2 100 Kõik Illak Peeter 00:15:59 274
3 25 Kõik Jaht Valdur 00:16:00 263
4 122 Kõik Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:08 257
5 88 Kõik Aus Andres CFC 00:16:18 254
6 44 Kõik Rammo Aapo 00:17:42 251
7 70 Kõik Oot Anti 00:18:50 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Kool Kristian 00:15:19 300
2 100 Kõik M Illak Peeter 00:15:59 274
3 25 Kõik M Jaht Valdur 00:16:00 263
4 122 Kõik M Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:08 257
5 88 Kõik M Aus Andres CFC 00:16:18 254
6 44 Kõik M Rammo Aapo 00:17:42 251
7 70 Kõik M Oot Anti 00:18:50 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 43,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Mehed - vabaklass, lühike distants Kool Kristian 00:15:19 300
2 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:15:59 274
3 25 Mehed - vabaklass, lühike distants Jaht Valdur 00:16:00 263
4 122 Mehed - vabaklass, lühike distants Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:08 257
5 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Aus Andres CFC 00:16:18 254
6 44 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:17:42 251
7 70 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti 00:18:50 248
Impression