27 jaan 2018

Team Vänt Omnium/ Eesti Trekisõidu sari I etapp

3. kategooria
Ajakava

Võistlused toimuvad Cido Arenal, Panevezyses 27.01.2018, 12:00-19.30. Esindajate koosolek kell 11:00.

 

Täpne ajakava avaldatakse esindajate koosolekul.

Rohkem infot
Vähem infot
Aeg
27. jaanuar 2018
Asukoht
Leedu, Panevežys, Cido Arena
Osavõtutasud

Team Vänt Omnium finantseeritakse klubi toetusest ja osavõtumaksudest.

 

Stardimaks on: kuni 17.12.2017 – 55€

alates 18.12.2017 kuni 26.01.2018 70€

 

Registreerimine http://www.trekk.ee/

Rohkem infot
Vähem infot
Lisainformatsioon

Võistlused viiakse läbi järgmistel aladel:

• 250m lendstardist, hoovõtt 3,5 ringi.

• Väljalangemissõit, distants vastavalt võistlejate arvule, viimane võistleja eemaldatakse iga 2 ringi järel.

• Longest lap , 2ringi/500m. Esimene ring sõidetakse aeglaselt, ilmselt tuleb ka trackstand’ida kuna stardi ja finišijoont ei tohi enne kohtuniku märguannet ületada. Peale märguannet minnakse nö kiirele ringile.

• Punktisõit: 30 ringi/7,5km, 6 vahefinišiga. Vahefiniši punkte jaotatakse iga 5 ringi tagant vastavalt 3,2,1 lugedes esimesest. Finišis punktid vastavalt 6, 4, 2.

• Sprint, 2 ringi/500m.

• Austraalia jälitussõit, kuni 20 ringi/5km. Ühine jälitussõit. Võistlejad paigutatakse võrdsete pikivahedega velodroomi ovaalile. Start trekiraja neutraalalalt, sisemise aia äärest, selleks et kõik saaksid jalad kinni panna. Ühine start. Iga võistleja, kes püütakse tagant tulija poolt kinni, langeb välja. Võistlus kestab kuni alles jääb üks jalgrattur – võitja. Võistlus kestab 20 ringi või lõpeb, kui sõitma on jäänud 1 sportlane. Kui 20nda ringi lõpus on sõitmas rohkem sportlasi, selgitatakse paremusjärjestus finišijoone ületamise järjekorras.

 

Võistlused toimuvad ilma vanuseklassidesse jaotamata ühes üldises arvestuses. Võistlejatele litsentsi või vanusepiiranguid ei ole. Kui osalejaid on üle 20, tehakse grupisõitude puhul kaks gruppi. Grupid moodustatakse vastavalt Omnium kokkuvõtvale paremusjärjestusele ning võivad tulla erineva suurusega. Rohkem, kui 20 osaleja korral otsustab kohtunike kogu koos korraldajaga väljalangemissõidu läbiviimise korralduse – vajadusel teeme eelsõidud ja seejärel finaali.

 

KOKKUVÕTVA PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Alade paremusjärjestus määratakse igal distantsil koha või kogunenud punktide järgi, vastavalt distsipliinile. Punkte saab pärast iga ala vastavalt kohale (1. koht 1 punkt, 2. koht 2 punkti jne). Üldine paremusjärjestus moodustatakse vähim punkte kogunud võistlejate alusel. Omniumi kokkuvõttes punktide võrdsuse korral saab parema koha sportlane, kelle tulemus oli parem Austraalia jälitussõidus.

 

AUTASUSTAMINE

Autasustatakse üldises arvestuses 1-3 koha saavutanud võistlejat diplomi ja meenega. 

Rohkem infot
Vähem infot
Impression