II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 Kõik Mõttus Marta 00:15:26 100
2 133 Kõik Lensment Linda 00:15:45 99
3 136 Kõik Õruste Kristo 00:15:56 98
4 139 Kõik Ragilo Frida Mia 00:16:14 97
5 135 Kõik Salupuu Georg 00:16:31 96
6 140 Kõik Laansoo Märt 00:16:35 95
7 142 Kõik Sumberg Steven 00:16:35 94
8 138 Kõik Tammeleht Egert 00:16:37 93
9 137 Kõik Järv Uku 00:16:42 92
10 145 Kõik Ziborov Maksim 00:17:16 91
11 143 Kõik Hynninen Richard 00:17:34 90
12 151 Kõik Grünberg Berit 00:17:55 89
13 144 Kõik Suppi Simon 00:17:56 88
14 150 Kõik Kulikov Nikita 00:18:32 87
15 147 Kõik Pesor Pauliine 00:18:41 86
16 152 Kõik Ärm Mirt 00:18:41 85
17 148 Kõik Bergson Hugo 00:18:44 84
18 166 Kõik Mägi Rihard Nõmme rattaklubi 00:19:05 83
19 158 Kõik Normak Magnus 00:19:07 82
20 157 Kõik Tali Jaagup 00:19:46 81
21 156 Kõik Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:47 80
22 154 Kõik Pesor Roosmarii 00:20:12 79
23 155 Kõik Haava Jasper 00:20:44 78
24 160 Kõik Lindre Kaspar 00:21:08 77
25 165 Kõik Eggleton Thomas Kjk 00:21:26 76
26 168 Kõik Truvee Aron Kalevi Jalgrattakool 00:22:48 75
27 153 Kõik Valashas Nikita 00:23:11 74
28 161 Kõik Green Martin Kalevi Jalgrattakool 00:12:59 73
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 Kõik N Mõttus Marta 00:15:26 100
2 133 Kõik N Lensment Linda 00:15:45 99
3 139 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:16:14 97
4 151 Kõik N Grünberg Berit 00:17:55 89
5 147 Kõik N Pesor Pauliine 00:18:41 86
6 152 Kõik N Ärm Mirt 00:18:41 85
7 154 Kõik N Pesor Roosmarii 00:20:12 79
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 N12 Mõttus Marta 00:15:26 100
2 133 N12 Lensment Linda 00:15:45 99
3 139 N12 Ragilo Frida Mia 00:16:14 97
4 151 N12 Grünberg Berit 00:17:55 89
5 147 N12 Pesor Pauliine 00:18:41 86
6 152 N12 Ärm Mirt 00:18:41 85
7 154 N12 Pesor Roosmarii 00:20:12 79
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 Kõik M Õruste Kristo 00:15:56 98
2 135 Kõik M Salupuu Georg 00:16:31 96
3 140 Kõik M Laansoo Märt 00:16:35 95
4 142 Kõik M Sumberg Steven 00:16:35 94
5 138 Kõik M Tammeleht Egert 00:16:37 93
6 137 Kõik M Järv Uku 00:16:42 92
7 145 Kõik M Ziborov Maksim 00:17:16 91
8 143 Kõik M Hynninen Richard 00:17:34 90
9 144 Kõik M Suppi Simon 00:17:56 88
10 150 Kõik M Kulikov Nikita 00:18:32 87
11 148 Kõik M Bergson Hugo 00:18:44 84
12 166 Kõik M Mägi Rihard Nõmme rattaklubi 00:19:05 83
13 158 Kõik M Normak Magnus 00:19:07 82
14 157 Kõik M Tali Jaagup 00:19:46 81
15 156 Kõik M Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:47 80
16 155 Kõik M Haava Jasper 00:20:44 78
17 160 Kõik M Lindre Kaspar 00:21:08 77
18 165 Kõik M Eggleton Thomas Kjk 00:21:26 76
19 168 Kõik M Truvee Aron Kalevi Jalgrattakool 00:22:48 75
20 153 Kõik M Valashas Nikita 00:23:11 74
21 161 Kõik M Green Martin Kalevi Jalgrattakool 00:12:59 73
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 M12 Õruste Kristo 00:15:56 98
2 135 M12 Salupuu Georg 00:16:31 96
3 140 M12 Laansoo Märt 00:16:35 95
4 142 M12 Sumberg Steven 00:16:35 94
5 138 M12 Tammeleht Egert 00:16:37 93
6 137 M12 Järv Uku 00:16:42 92
7 145 M12 Ziborov Maksim 00:17:16 91
8 143 M12 Hynninen Richard 00:17:34 90
9 144 M12 Suppi Simon 00:17:56 88
10 150 M12 Kulikov Nikita 00:18:32 87
11 148 M12 Bergson Hugo 00:18:44 84
12 166 M12 Mägi Rihard Nõmme rattaklubi 00:19:05 83
13 158 M12 Normak Magnus 00:19:07 82
14 157 M12 Tali Jaagup 00:19:46 81
15 156 M12 Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:47 80
16 155 M12 Haava Jasper 00:20:44 78
17 160 M12 Lindre Kaspar 00:21:08 77
18 165 M12 Eggleton Thomas Kjk 00:21:26 76
19 168 M12 Truvee Aron Kalevi Jalgrattakool 00:22:48 75
20 153 M12 Valashas Nikita 00:23:11 74
21 161 M12 Green Martin Kalevi Jalgrattakool 00:12:59 73
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Tammepuu Riko 00:23:20 100
2 101 Kõik Hürden Ralf 00:23:58 99
3 96 Kõik Rannala Maribel 00:24:31 98
4 98 Kõik Kaarjärv Mairit 00:24:34 97
5 106 Kõik Saar Markus Aleksander 00:24:34 96
6 97 Kõik Pärn Andri 00:24:35 95
7 100 Kõik Suppi Sebastian 00:24:36 94
8 104 Kõik Vilbaste Andreas 00:24:38 93
9 103 Kõik Broniševskaja Zlata 00:24:38 92
10 112 Kõik Lemloch Loore 00:25:08 91
11 105 Kõik Käärst Ruben 00:25:48 90
12 117 Kõik Kiviväli Karl 00:26:05 89
13 114 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:24 88
14 102 Kõik Dooner Carl Peeter 00:26:36 87
15 110 Kõik Rei Karel Gustav 00:26:58 86
16 107 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:26:59 85
17 130 Kõik Mäeiubo Riko 00:27:28 84
18 109 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:27:43 83
19 111 Kõik Kajo Herlen 00:27:54 82
20 113 Kõik Laht Mirtel 00:27:55 81
21 118 Kõik Jürisaar Maria 00:27:55 80
22 121 Kõik Koik Mariann 00:27:55 79
23 162 Kõik Ringi Sten Markus KJK 00:27:57 78
24 124 Kõik Soots Rocco 00:28:05 77
25 115 Kõik Valge Pärtel 00:28:07 76
26 120 Kõik Soeson Tauri 00:28:19 75
27 116 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:29:14 74
28 123 Kõik Koonik Harri Alfred 00:29:53 73
29 125 Kõik Soiver Sten Erik 00:32:11 72
30 126 Kõik Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:07 71
31 128 Kõik Ahman Hannes 00:33:23 70
32 131 Kõik Mesila Ketrin 00:34:22 69
33 127 Kõik Tara Sofia 00:26:01 68
34 129 Kõik Kiivit Ott 00:29:53 67
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Tammepuu Riko 00:23:20 100
2 101 Kõik M Hürden Ralf 00:23:58 99
3 106 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:24:34 96
4 97 Kõik M Pärn Andri 00:24:35 95
5 100 Kõik M Suppi Sebastian 00:24:36 94
6 104 Kõik M Vilbaste Andreas 00:24:38 93
7 105 Kõik M Käärst Ruben 00:25:48 90
8 117 Kõik M Kiviväli Karl 00:26:05 89
9 114 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:24 88
10 102 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:26:36 87
11 110 Kõik M Rei Karel Gustav 00:26:58 86
12 107 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:26:59 85
13 130 Kõik M Mäeiubo Riko 00:27:28 84
14 109 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:27:43 83
15 111 Kõik M Kajo Herlen 00:27:54 82
16 162 Kõik M Ringi Sten Markus KJK 00:27:57 78
17 124 Kõik M Soots Rocco 00:28:05 77
18 115 Kõik M Valge Pärtel 00:28:07 76
19 120 Kõik M Soeson Tauri 00:28:19 75
20 116 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:29:14 74
21 123 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:29:53 73
22 125 Kõik M Soiver Sten Erik 00:32:11 72
23 126 Kõik M Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:07 71
24 128 Kõik M Ahman Hannes 00:33:23 70
25 129 Kõik M Kiivit Ott 00:29:53 67
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M14 Tammepuu Riko 00:23:20 100
2 101 M14 Hürden Ralf 00:23:58 99
3 106 M14 Saar Markus Aleksander 00:24:34 96
4 97 M14 Pärn Andri 00:24:35 95
5 100 M14 Suppi Sebastian 00:24:36 94
6 104 M14 Vilbaste Andreas 00:24:38 93
7 105 M14 Käärst Ruben 00:25:48 90
8 117 M14 Kiviväli Karl 00:26:05 89
9 114 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:24 88
10 102 M14 Dooner Carl Peeter 00:26:36 87
11 110 M14 Rei Karel Gustav 00:26:58 86
12 107 M14 Orav Hugo Hendrik 00:26:59 85
13 130 M14 Mäeiubo Riko 00:27:28 84
14 109 M14 Jakobsoo Kaspar 00:27:43 83
15 111 M14 Kajo Herlen 00:27:54 82
16 162 M14 Ringi Sten Markus KJK 00:27:57 78
17 124 M14 Soots Rocco 00:28:05 77
18 115 M14 Valge Pärtel 00:28:07 76
19 120 M14 Soeson Tauri 00:28:19 75
20 116 M14 Järveoja Aaron Parker 00:29:14 74
21 123 M14 Koonik Harri Alfred 00:29:53 73
22 125 M14 Soiver Sten Erik 00:32:11 72
23 126 M14 Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:07 71
24 128 M14 Ahman Hannes 00:33:23 70
25 129 M14 Kiivit Ott 00:29:53 67
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik N Rannala Maribel 00:24:31 98
2 98 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:24:34 97
3 103 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:24:38 92
4 112 Kõik N Lemloch Loore 00:25:08 91
5 113 Kõik N Laht Mirtel 00:27:55 81
6 118 Kõik N Jürisaar Maria 00:27:55 80
7 121 Kõik N Koik Mariann 00:27:55 79
8 131 Kõik N Mesila Ketrin 00:34:22 69
9 127 Kõik N Tara Sofia 00:26:01 68
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 N14 Rannala Maribel 00:24:31 98
2 98 N14 Kaarjärv Mairit 00:24:34 97
3 103 N14 Broniševskaja Zlata 00:24:38 92
4 112 N14 Lemloch Loore 00:25:08 91
5 113 N14 Laht Mirtel 00:27:55 81
6 118 N14 Jürisaar Maria 00:27:55 80
7 121 N14 Koik Mariann 00:27:55 79
8 131 N14 Mesila Ketrin 00:34:22 69
9 127 N14 Tara Sofia 00:26:01 68
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:35 100
2 71 Kõik Küüt Oskar 00:27:52 99
3 72 Kõik Mõttus Matthias 00:29:10 98
4 73 Kõik Ründva Richard 00:29:26 97
5 76 Kõik Saul Evar 00:30:56 96
6 75 Kõik Mäeuibo Markus 00:31:15 95
7 79 Kõik Saar Mauro Erik 00:31:53 94
8 78 Kõik Laidinen Arseni 00:32:29 93
9 82 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:32:37 92
10 83 Kõik Surva Karolin 00:32:46 91
11 85 Kõik Treier Maria 00:33:00 90
12 86 Kõik Pukk Oskar 00:33:03 89
13 88 Kõik Tsanev Peeter 00:34:00 88
14 84 Kõik Kivistu Eliise 00:34:13 87
15 87 Kõik Mööl Marten 00:35:12 86
16 89 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:36:12 85
17 91 Kõik Soots Rico 00:27:48 84
18 90 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:52 83
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:35 100
2 71 Kõik M Küüt Oskar 00:27:52 99
3 72 Kõik M Mõttus Matthias 00:29:10 98
4 73 Kõik M Ründva Richard 00:29:26 97
5 76 Kõik M Saul Evar 00:30:56 96
6 75 Kõik M Mäeuibo Markus 00:31:15 95
7 79 Kõik M Saar Mauro Erik 00:31:53 94
8 78 Kõik M Laidinen Arseni 00:32:29 93
9 82 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:32:37 92
10 86 Kõik M Pukk Oskar 00:33:03 89
11 88 Kõik M Tsanev Peeter 00:34:00 88
12 87 Kõik M Mööl Marten 00:35:12 86
13 89 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:36:12 85
14 91 Kõik M Soots Rico 00:27:48 84
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:35 100
2 71 M16 Küüt Oskar 00:27:52 99
3 72 M16 Mõttus Matthias 00:29:10 98
4 73 M16 Ründva Richard 00:29:26 97
5 76 M16 Saul Evar 00:30:56 96
6 75 M16 Mäeuibo Markus 00:31:15 95
7 79 M16 Saar Mauro Erik 00:31:53 94
8 78 M16 Laidinen Arseni 00:32:29 93
9 82 M16 Eerme Gerd Lauri 00:32:37 92
10 86 M16 Pukk Oskar 00:33:03 89
11 88 M16 Tsanev Peeter 00:34:00 88
12 87 M16 Mööl Marten 00:35:12 86
13 89 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:36:12 85
14 91 M16 Soots Rico 00:27:48 84
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik N Surva Karolin 00:32:46 91
2 85 Kõik N Treier Maria 00:33:00 90
3 84 Kõik N Kivistu Eliise 00:34:13 87
4 90 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:52 83
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 N16 Surva Karolin 00:32:46 91
2 85 N16 Treier Maria 00:33:00 90
3 84 N16 Kivistu Eliise 00:34:13 87
4 90 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:52 83
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 167 Kõik Ragilo Frank Aron 01:00:28 100
2 159 Kõik Mirzojev Artjom BCC 01:01:16 99
3 163 Kõik Ärm Rait Tartu2024BalticChainCycling.com 01:01:31 98
4 4 Kõik Kivistik Gert 01:01:33 97
5 2 Kõik Krusemann Magnus 01:02:31 96
6 5 Kõik Tamm Lauri 01:03:33 95
7 1 Kõik Mihkels Madis 01:03:43 94
8 3 Kõik Maanurm Joonas 01:04:06 93
9 10 Kõik Kaldoja Raiko 01:04:55 92
10 6 Kõik Pajur Romet 01:05:06 91
11 9 Kõik Kontus Oskar 01:05:09 90
12 8 Kõik Kask Sten 01:05:12 89
13 15 Kõik Koivistoinen Aku 01:05:12 88
14 11 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:06:56 87
15 169 Kõik Kukk Janek-Robin KaleviJjalgrattakool 01:07:01 86
16 7 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:50 85
17 16 Kõik Karki Martin 01:04:18 84
18 22 Kõik Kooser Arthur 01:04:41 83
19 12 Kõik Närap Henry 01:06:52 82
20 13 Kõik Jürisaar Tauri 01:07:23 81
21 21 Kõik Kubilius Kevin 01:00:25 80
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 167 Kõik M Ragilo Frank Aron 01:00:28 100
2 159 Kõik M Mirzojev Artjom BCC 01:01:16 99
3 163 Kõik M Ärm Rait Tartu2024BalticChainCycling.com 01:01:31 98
4 4 Kõik M Kivistik Gert 01:01:33 97
5 2 Kõik M Krusemann Magnus 01:02:31 96
6 5 Kõik M Tamm Lauri 01:03:33 95
7 1 Kõik M Mihkels Madis 01:03:43 94
8 3 Kõik M Maanurm Joonas 01:04:06 93
9 10 Kõik M Kaldoja Raiko 01:04:55 92
10 6 Kõik M Pajur Romet 01:05:06 91
11 9 Kõik M Kontus Oskar 01:05:09 90
12 8 Kõik M Kask Sten 01:05:12 89
13 15 Kõik M Koivistoinen Aku 01:05:12 88
14 11 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:06:56 87
15 169 Kõik M Kukk Janek-Robin KaleviJjalgrattakool 01:07:01 86
16 7 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:50 85
17 16 Kõik M Karki Martin 01:04:18 84
18 22 Kõik M Kooser Arthur 01:04:41 83
19 12 Kõik M Närap Henry 01:06:52 82
20 13 Kõik M Jürisaar Tauri 01:07:23 81
21 21 Kõik M Kubilius Kevin 01:00:25 80
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 167 MJ Ragilo Frank Aron 01:00:28 100
2 5 MJ Tamm Lauri 01:03:33 95
3 1 MJ Mihkels Madis 01:03:43 94
4 6 MJ Pajur Romet 01:05:06 91
5 15 MJ Koivistoinen Aku 01:05:12 88
6 169 MJ Kukk Janek-Robin KaleviJjalgrattakool 01:07:01 86
7 16 MJ Karki Martin 01:04:18 84
8 12 MJ Närap Henry 01:06:52 82
9 13 MJ Jürisaar Tauri 01:07:23 81
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 159 MU Mirzojev Artjom BCC 01:01:16 99
2 163 MU Ärm Rait Tartu2024BalticChainCycling.com 01:01:31 98
3 9 MU Kontus Oskar 01:05:09 90
4 11 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:06:56 87
5 21 MU Kubilius Kevin 01:00:25 80
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 ME Kivistik Gert 01:01:33 97
2 2 ME Krusemann Magnus 01:02:31 96
3 3 ME Maanurm Joonas 01:04:06 93
4 10 ME Kaldoja Raiko 01:04:55 92
5 8 ME Kask Sten 01:05:12 89
6 7 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:50 85
7 22 ME Kooser Arthur 01:04:41 83
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 Kõik Kukk Erki 00:34:53 100
2 26 Kõik Tuisk Priit 00:35:00 99
3 24 Kõik Sepp Kristo 00:35:12 98
4 23 Kõik Neemesto Kaspar 00:35:32 97
5 33 Kõik Kull Andre 00:35:35 96
6 31 Kõik Pallas Helari 00:36:15 95
7 32 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:36:19 94
8 38 Kõik Neemela Tarmo 00:36:29 93
9 25 Kõik Epner Indrek 00:36:29 92
10 30 Kõik Kušnir Aleksei 00:36:36 91
11 27 Kõik Mikson Margus 00:37:09 90
12 41 Kõik Silm Maario 00:37:17 89
13 47 Kõik Pohl Marko 00:37:23 88
14 40 Kõik Pedari Aimar 00:37:24 87
15 53 Kõik Ebras Elisabeth 00:37:34 86
16 170 Kõik Cedric Sebastien 00:37:45 85
17 36 Kõik Resev Janek 00:37:46 84
18 34 Kõik Sildvee Rainer 00:37:54 83
19 39 Kõik Raag Kaupo 00:37:59 82
20 35 Kõik Tõnov Tõnu 00:38:11 81
21 46 Kõik Eljas Avo 00:38:15 80
22 45 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:33 79
23 50 Kõik Lang Mae 00:38:38 78
24 51 Kõik Kuusk Tanel 00:38:42 77
25 49 Kõik Randpõld Priit 00:38:49 76
26 66 Kõik Markus Mart 00:39:02 75
27 37 Kõik Ebras Kristo 00:39:07 74
28 42 Kõik Fazõlov Maksim 00:39:43 73
29 54 Kõik Nigul Alar 00:39:54 72
30 52 Kõik Linkgreim Jaanus 00:40:00 71
31 57 Kõik Rammo Matt 00:40:20 70
32 55 Kõik Sirvel Merili 00:40:29 69
33 70 Kõik Säälik Marek 00:41:18 68
34 175 Kõik Mägi Aimur 00:42:08 67
35 61 Kõik Ever Riho 00:43:04 66
36 171 Kõik Puhu Sille 00:33:30 65
37 62 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 00:33:32 64
38 58 Kõik Kaarjärv Maris 00:33:45 63
39 43 Kõik Prants Annabrit 00:34:24 62
40 64 Kõik Kuhlap Kaupo 00:35:55 61
41 63 Kõik Vassiljev Oleg 00:37:33 60
42 67 Kõik Kukk Agnes 00:37:44 59
43 174 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:37:55 58
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 Kõik M Kukk Erki 00:34:53 100
2 26 Kõik M Tuisk Priit 00:35:00 99
3 24 Kõik M Sepp Kristo 00:35:12 98
4 23 Kõik M Neemesto Kaspar 00:35:32 97
5 33 Kõik M Kull Andre 00:35:35 96
6 31 Kõik M Pallas Helari 00:36:15 95
7 38 Kõik M Neemela Tarmo 00:36:29 93
8 25 Kõik M Epner Indrek 00:36:29 92
9 30 Kõik M Kušnir Aleksei 00:36:36 91
10 27 Kõik M Mikson Margus 00:37:09 90
11 41 Kõik M Silm Maario 00:37:17 89
12 47 Kõik M Pohl Marko 00:37:23 88
13 40 Kõik M Pedari Aimar 00:37:24 87
14 170 Kõik M Cedric Sebastien 00:37:45 85
15 36 Kõik M Resev Janek 00:37:46 84
16 34 Kõik M Sildvee Rainer 00:37:54 83
17 39 Kõik M Raag Kaupo 00:37:59 82
18 35 Kõik M Tõnov Tõnu 00:38:11 81
19 46 Kõik M Eljas Avo 00:38:15 80
20 51 Kõik M Kuusk Tanel 00:38:42 77
21 49 Kõik M Randpõld Priit 00:38:49 76
22 66 Kõik M Markus Mart 00:39:02 75
23 37 Kõik M Ebras Kristo 00:39:07 74
24 42 Kõik M Fazõlov Maksim 00:39:43 73
25 54 Kõik M Nigul Alar 00:39:54 72
26 52 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:40:00 71
27 57 Kõik M Rammo Matt 00:40:20 70
28 70 Kõik M Säälik Marek 00:41:18 68
29 175 Kõik M Mägi Aimur 00:42:08 67
30 61 Kõik M Ever Riho 00:43:04 66
31 64 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:35:55 61
32 63 Kõik M Vassiljev Oleg 00:37:33 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 MSen2 Kukk Erki 00:34:53 100
2 26 MSen2 Tuisk Priit 00:35:00 99
3 33 MSen2 Kull Andre 00:35:35 96
4 31 MSen2 Pallas Helari 00:36:15 95
5 25 MSen2 Epner Indrek 00:36:29 92
6 30 MSen2 Kušnir Aleksei 00:36:36 91
7 27 MSen2 Mikson Margus 00:37:09 90
8 36 MSen2 Resev Janek 00:37:46 84
9 34 MSen2 Sildvee Rainer 00:37:54 83
10 39 MSen2 Raag Kaupo 00:37:59 82
11 35 MSen2 Tõnov Tõnu 00:38:11 81
12 51 MSen2 Kuusk Tanel 00:38:42 77
13 37 MSen2 Ebras Kristo 00:39:07 74
14 42 MSen2 Fazõlov Maksim 00:39:43 73
15 70 MSen2 Säälik Marek 00:41:18 68
16 175 MSen2 Mägi Aimur 00:42:08 67
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 MSen1 Sepp Kristo 00:35:12 98
2 23 MSen1 Neemesto Kaspar 00:35:32 97
3 41 MSen1 Silm Maario 00:37:17 89
4 47 MSen1 Pohl Marko 00:37:23 88
5 66 MSen1 Markus Mart 00:39:02 75
6 57 MSen1 Rammo Matt 00:40:20 70
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:36:19 94
2 53 Kõik N Ebras Elisabeth 00:37:34 86
3 45 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:33 79
4 50 Kõik N Lang Mae 00:38:38 78
5 55 Kõik N Sirvel Merili 00:40:29 69
6 171 Kõik N Puhu Sille 00:33:30 65
7 62 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 00:33:32 64
8 58 Kõik N Kaarjärv Maris 00:33:45 63
9 43 Kõik N Prants Annabrit 00:34:24 62
10 67 Kõik N Kukk Agnes 00:37:44 59
11 174 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:37:55 58
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 NE Mõttus Mari-Liis 00:36:19 94
2 50 NE Lang Mae 00:38:38 78
3 171 NE Puhu Sille 00:33:30 65
4 58 NE Kaarjärv Maris 00:33:45 63
5 67 NE Kukk Agnes 00:37:44 59
6 174 NE Kurgjärv Jaanika 00:37:55 58
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 MSen3 Neemela Tarmo 00:36:29 93
2 46 MSen3 Eljas Avo 00:38:15 80
3 49 MSen3 Randpõld Priit 00:38:49 76
4 52 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:40:00 71
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 MSen4+ Pedari Aimar 00:37:24 87
2 54 MSen4+ Nigul Alar 00:39:54 72
3 61 MSen4+ Ever Riho 00:43:04 66
4 64 MSen4+ Kuhlap Kaupo 00:35:55 61
5 63 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:37:33 60
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 NJ Ebras Elisabeth 00:37:34 86
2 45 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:33 79
3 62 NJ Ermane-Marcenko Evelina 00:33:32 64
4 43 NJ Prants Annabrit 00:34:24 62
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 NU Sirvel Merili 00:40:29 69
Impression
X