Mesikäpa noortesõit All võitja keskmine kiirus 21,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 743 All Lemloch Loore CFC 00:19:26 0
2 744 All Lemloch Oskar CFC 00:19:27 0
3 726 All Tammeleht Egert Porter Racing 00:19:40 0
4 741 All Maripuu Frank 00:19:55 0
5 731 All Välja Maikel Magnus Aruküla Põhikool 00:20:29 0
6 708 All Koidu Sander Aruküla Põhikool 00:20:35 0
7 717 All Rang Gisele CFC Spordiklubi 00:22:28 0
8 710 All Nõmmiste Merit Ebavere SK 00:22:28 0
9 713 All Pormeister Kaspar Sportland Team 00:22:28 0
10 748 All Maclennan Brendon 00:24:20 0
11 738 All Oganesjan Nikita 00:25:35 0
12 702 All Juurikas Karl 00:26:44 0
13 711 All Pajur Johan CFC 00:27:08 0
14 705 All Kees Johann Ruben 00:27:16 0
15 715 All Pääsuke Oliver 00:27:43 0
16 749 All Rehepapp Uku 00:28:06 0
17 706 All Kiis Isabel Kalevi Jalgrattakool 00:28:08 0
18 718 All Rang Eleanor CFC Spordiklubi 00:28:16 0
19 724 All Skolozhabskyy Nikita 00:28:24 0
20 746 All Koppel Marie 00:28:32 0
21 727 All Tuur Henri 00:29:08 0
22 740 All Randmaa Raavo 00:29:25 0
23 733 All Nõmmeots Oliver Markus 00:29:40 0
24 734 All Tamm Birk Daniel 00:29:43 0
25 750 All Mölder Mihkel Türi Rattaklubi 00:29:46 0
26 722 All Rõbin Sergei Kalevi Jalgrattakool 00:29:59 0
27 712 All Pajur Emma-Luisa 00:30:41 0
28 751 All Laurimaa Rometh 00:30:46 0
29 752 All Grosberg Marten 00:30:49 0
30 720 All Rooma Nora Sportland Team 00:30:52 0
31 716 All Pääsuke Gerta 00:30:53 0
32 719 All Rooma Kristina Sportland Team 00:30:53 0
33 721 All Rooma Mete Sportland Team 00:30:53 0
34 736 All Berkson Henry KJK 00:31:06 0
35 756 All Ott Lauri 00:31:14 0
36 753 All Ott Lars 00:31:14 0
37 732 All Kivistik Britta 00:32:01 0
38 742 All Türna Krister Remy KJK 00:32:19 0
39 701 All Joost Johan 00:32:30 0
40 728 All Tverdovski Platon CFC Spordiklubi 00:32:47 0
41 723 All Siska Tanel RedBike 00:33:20 0
42 714 All Pormeister Annabel Sportland Team 00:34:22 0
43 729 All Vonk Andro 00:35:03 0
44 747 All Nõmm Herman 00:35:45 0
45 707 All Kiis Gregor Kalevi Jalgrattakool 00:36:44 0
46 709 All Leemet Edit Sportland Eesti AS 00:37:15 0
47 730 All Vonk Sofi 00:37:35 0
48 745 All Lauk Meribel 00:39:29 0
49 700 All Jaagu Emma Johanna 00:40:10 0
50 735 All Solnask Siisi 00:40:29 0
51 739 All Raudsepp Rasmus 00:43:49 0
52 754 All Ott Loora 00:45:27 0
53 755 All Ott Ly 00:45:32 0
54 737 All Haava Harti 00:46:49 0
55 703 All Juurikas Sofia 00:53:15 0
56 704 All Juurikas Jaan 00:53:16 0
Sportland Kõrvemaa Rattamaratoni 45 km M võitja keskmine kiirus 30,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M Saar Raido MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:29:55 0
2 2 M Tarvis Peeter KoMo 01:29:55 0
3 4 M Põldma Mirko Rr siplased/Laada Cafè 01:30:38 0
4 280 M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:33:39 0
5 339 M40 Rebane Meelis Sportland Team 01:34:33 0
6 8 M40 Ööbik Antti Raerattaklubi 01:39:48 0
7 10 M40 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 01:39:57 0
8 315 M40 Vshivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:40:03 0
9 14 M Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 01:40:05 0
10 18 M40 Kuldsepp Kajar Elisa Spordiklubi 01:41:06 0
11 131 M40 Pukk Andre Tripassion 01:41:07 0
12 15 M40 Kippasto Margo 01:41:07 0
13 338 M40 Havamaa Silver Sportland Team 01:41:08 0
14 6 M Savisikk Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:41:19 0
15 13 M Rouhijainen Madis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:41:24 0
16 150 M Lehemaa Taavi JK Paralepa 01:41:50 0
17 7 M Soo Allar KoMo 01:41:51 0
18 301 M50 Koidu Peep 01:42:08 0
19 9 M Pulst Raivo 01:43:20 0
20 349 M40 Haav Viljar Viimsi Sport 01:43:27 0
21 22 M Jüriso Janis Z Racing Team 01:43:34 0
22 128 M40 Vähi Ilmar Elva Suusklubi 01:43:35 0
23 191 M40 Kaljumäe Aivo Elisa Spordiklubi 01:43:41 0
24 16 M40 Ladva Ailar Haapsalu Kergejõustikuklubi 01:43:48 0
25 197 M Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:44:06 0
26 300 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 01:44:31 0
27 21 M40 Paju Jaanus Sportland Team 01:45:27 0
28 17 M Einroos Evert 01:46:33 0
29 346 M40 Kiskonen Eero KJK 01:46:33 0
30 327 M40 Maasikmäe Argo RR Siplased 01:46:43 0
31 330 M40 Laisaar Janek 01:46:52 0
32 43 M40 Maidla Margus Treeningpartner 01:46:54 0
33 32 M40 Salk Rene 01:47:06 0
34 297 M50 Rehi Arne 01:47:18 0
35 133 M Luik Peeter Sportland Team 01:47:21 0
36 286 M40 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 01:47:25 0
37 296 N20 Kutser Indra CFC 01:47:28 0
38 54 M Klaos Aiko Sportland Team 01:47:59 0
39 303 M Lill Oliver RedBike 01:48:02 0
40 151 M Kaasla Kaspar Sportland Team 01:48:06 0
41 272 M40 Siimar Aivo Audiofookus GrayZ team 01:48:07 0
42 28 M Klaos Indrek Z Racing Team 01:48:28 0
43 26 M40 Nerman Margus Swedbank Spordiklubi 01:48:29 0
44 158 M Ovtsarenko Grigori 01:48:30 0
45 253 M40 Laanoja Risto Tallinna Tehnikaülikool 01:48:31 0
46 238 M Krooni Ragnar 01:48:41 0
47 39 M40 Vares Ahti 01:49:23 0
48 146 M50 Lokk Sulev Saku Õlletehase Sp.klubi 01:49:46 0
49 336 M40 Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 01:50:02 0
50 295 M40 Puu Ahto Veloteek 01:50:35 0
51 34 M40 Vendel Anti Aima SK 01:50:39 0
52 38 M40 Kalmu Kalvo Saku Suusaklubi 01:50:55 0
53 36 M Maasik Martin MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:51:10 0
54 364 M60 Tarvis Peeter KOMO RATTAKLUBI 01:51:26 0
55 41 M40 Jakobsoo Janek 01:51:27 0
56 163 N50 Barsunova Galina 01:51:29 0
57 246 M40 Nõmm Margus 21CC Triatloniklubi 01:52:31 0
58 314 M50 Shemarin Viktor Äkke Spordiklubi 01:52:37 0
59 164 M40 Adajatullin Rustam 01:52:38 0
60 58 M40 Raudsepp Janek Harnek 01:52:40 0
61 160 M Teearu Hans Karupesa Team 01:52:56 0
62 139 M40 Karo Erko Metek OÜ 01:53:05 0
63 290 M Kask Mikko 01:53:06 0
64 44 M50 Vene Sven Ketspeetrid 01:53:09 0
65 63 M40 Maksim Jaanus 01:53:10 0
66 77 M40 Erilaid Janek 01:53:27 0
67 45 M40 Seppa Raul 01:53:32 0
68 291 M40 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:53:42 0
69 27 M40 Tops Assar SK Los Toros 01:53:44 0
70 318 M40 Säälik Marek 01:53:58 0
71 323 M40 Altma Andres altan.ee / Torpado 01:54:06 0
72 262 M50 Stalkov Valmer 01:54:19 0
73 308 M20 Raadla Karl JK Paralepa 01:54:22 0
74 227 M Väärtmaa Ailar AS Jalajälg 01:54:28 0
75 49 M40 Undla Timo 01:54:32 0
76 331 M40 Lillsoo Indrek OK Põrgupõhja 01:54:49 0
77 299 M40 Laanisto Janek 01:54:54 0
78 33 M50 Tammemägi Jaak 01:55:07 0
79 345 M Mäe Mati Viimsi Rattaklubi 01:55:16 0
80 25 M Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 01:55:42 0
81 138 M Eensalu Anders Metek OÜ 01:56:06 0
82 172 M40 Luiga Einar JK Paralepa 01:56:23 0
83 159 M Piiroja Hardi 01:56:24 0
84 53 M50 Vinogradov Vladimir InFocus 01:56:41 0
85 50 N20 Jürisaar Merilin 01:56:42 0
86 258 M40 Elmanovits Erik 01:56:55 0
87 48 M40 Eensalu Agris RedBike 01:57:01 0
88 279 M40 Siska Ivar RedBike 01:57:27 0
89 51 M Uus Koit LHV 01:57:46 0
90 352 M40 Kivikas Eero 01:57:49 0
91 144 M40 Hummal Erkki Sparta Spordiklubi 01:57:53 0
92 74 M Vuks Erko Saue 01:57:56 0
93 178 M Lõhmus Hendrik ProShopTeam 01:58:07 0
94 211 N50 Ulp Mare Swedbank Spordiklubi 01:58:14 0
95 294 M Vonk Janar 01:58:23 0
96 194 M40 Meier Ergo ergorent.ee 01:58:30 0
97 169 M40 Siimer Martin LiVal 01:58:38 0
98 86 M Obrezkov Andrey Axinom 01:58:45 0
99 24 M Rooma Roger Sportland Team 01:58:58 0
100 35 M50 Kangur Kaido Orkla Eesti AS 01:59:09 0
101 66 M50 Tiisler Marko 01:59:12 0
102 187 M40 Grüning Urmas 01:59:34 0
103 292 M40 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:59:37 0
104 59 M40 Elbrecht Erki 01:59:39 0
105 149 N Sulg Mariann OK Orvand 01:59:44 0
106 19 M40 Kingo Priit Swedbank Spordiklubi 01:59:47 0
107 46 M50 Kuik Robertino AT Sport 01:59:54 0
108 232 M Tuisk Kristjan Õhuvägi 01:59:56 0
109 64 M Valkman Andre Metek OÜ 02:00:20 0
110 181 M40 Adler Ago 02:00:22 0
111 362 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:00:30 0
112 196 M40 Karolin Indrek 02:00:31 0
113 47 M50 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:00:39 0
114 182 M Leppik Rait 02:00:51 0
115 321 M40 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 02:00:53 0
116 57 M Ütt Andres Sportland Team 02:00:56 0
117 52 M40 Pertel Tiit Sparta Spordiklubi 02:01:29 0
118 71 M Künnapas Ragnar 02:01:35 0
119 218 M50 Näss Margo 02:01:46 0
120 76 M50 Ainsaar Ain Sparta Spordiklubi 02:02:07 0
121 55 M20 Raiesmaa Remo Paikuse PK 02:02:07 0
122 102 M40 Kuusk Margus 02:02:12 0
123 107 N Tammemäe Piibe SK100 02:02:23 0
124 56 M40 Noormets Alar 02:02:26 0
125 351 M Freivald Lauri Sportland Team 02:02:37 0
126 93 M50 Vahesalu Tauno Aex motoklubi 02:02:49 0
127 316 M20 Fominykh Grigori Äkke Spordiklubi 02:02:55 0
128 84 M40 Kogger Toomas HAWAII EXPRESS 02:03:04 0
129 326 M40 Ellermaa Janno 02:03:13 0
130 309 M Mets Stewe RR Siplased 02:03:20 0
131 153 M50 Õun Toomas Tervisesport 02:03:46 0
132 60 M40 Jürisaar Meelis 02:03:49 0
133 216 M50 Raiesmaa Eldur OÜ AUTO STOCK 02:04:01 0
134 189 M40 Murumäe Üllar Aima SK 02:04:08 0
135 75 N40 Parts Jaanika Elisa Spordiklubi 02:04:09 0
136 123 M40 Randmaa Joel 02:04:13 0
137 83 M Ladva Indrek 02:04:17 0
138 363 M50 Kaasik Illar Viimsi Sport 02:04:29 0
139 80 M50 Väli Reigo 02:04:30 0
140 332 M40 Normak Hannes SK Los Toros 02:04:43 0
141 205 M40 Pajur Ardo Swedbank Spordiklubi 02:04:55 0
142 31 M Jaškov Janek EST EFFECTUS 02:05:06 0
143 350 M50 Tött Jüri 02:05:24 0
144 250 M40 Shavela Nikolay 02:05:48 0
145 226 M Andla Ronald Sportland Team 02:05:52 0
146 62 M50 Lõsov Olev 02:06:18 0
147 69 M Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:06:23 0
148 260 M40 Järmut Harry Püha Loomaaed 02:06:45 0
149 343 M40 Rooden Märt 02:06:58 0
150 119 M Virkebau Ardo Treeningpartner 02:07:19 0
151 72 M40 Meltsas Veiko 02:07:33 0
152 152 M40 Pallotedder Taivo Sportland Team 02:07:47 0
153 358 M40 Saar Mait 02:08:15 0
154 289 M Aus Aarne 02:08:26 0
155 233 M50 Proode Arno VKG 02:08:29 0
156 293 M40 Palu Arvo-Artur TALLINNA ÜLIKOOL 02:08:32 0
157 61 M40 Luidre Liivo 02:08:38 0
158 70 M40 Laid Mart Intrac Eesti AS 02:08:41 0
159 313 M40 Safonov Anton Äkke Spordiklubi 02:08:54 0
160 79 M40 Liiv Madis 02:09:08 0
161 175 M Valdmaa Erik 02:09:10 0
162 288 N40 Põldsaar Piret MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:09:27 0
163 97 N40 Reimann Gea RedBike 02:09:53 0
164 100 M40 Alajaan Alar sidepataljon 02:09:55 0
165 78 M Ott Silver 02:10:08 0
166 180 M Bauman Erik 02:10:17 0
167 87 M60 Vonk Aivar ProCoating Kostivere Rattatiim 02:10:25 0
168 267 M Riisalu Lars Merevägi 02:10:26 0
169 88 M60 Harak Jaan 02:10:35 0
170 190 M40 Lipetski Tauno Aima SK 02:10:36 0
171 98 M Randma Lasse Amserv 02:10:57 0
172 305 M40 Pääso Priit 02:11:04 0
173 217 M40 Kikkas Andrus Soudal 02:11:08 0
174 361 M40 Polt Kaido Karusport 02:11:18 0
175 285 M Berg Allan lebo racing 02:11:28 0
176 212 M Lillmann Lauri 02:11:34 0
177 329 M40 Shilin Andrei narva sopdikeskus 02:11:49 0
178 179 M40 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:12:04 0
179 155 M Selivanov Aleksandr 02:12:23 0
180 92 M40 Laaneväli Aivo Metek OÜ 02:12:45 0
181 229 M Baranovski Sergei I love supersport 02:13:14 0
182 177 M Ensling Erko 02:13:18 0
183 135 M50 Teder Ago Viimsi KK / Estover 02:14:07 0
184 277 M Karlis Veiko 02:14:30 0
185 273 M20 Siimar Gregor Audiofookus GrayZ team 02:14:33 0
186 320 N40 Rehi Maila 02:14:40 0
187 73 M40 Lepp Margus SK Los Toros 02:14:42 0
188 141 M Rätsep Silver 02:14:57 0
189 276 M Ristisaar Risto 02:15:14 0
190 228 M50 Aleksejev Dmitri TriSmile 02:15:18 0
191 251 M40 Ojala Rain Metek OÜ 02:15:32 0
192 307 M40 Raadla Virgo JK Paralepa 02:15:42 0
193 202 M40 Alla Janek Swedbank Spordiklubi 02:15:50 0
194 207 N Pandis Hannula-Katrin Swedbank Spordiklubi 02:16:12 0
195 157 M Mändla Oliver 02:16:20 0
196 256 M Lehismets Siim Sportland Team 02:16:26 0
197 333 M Starkopf Kevin Sportland Team 02:16:39 0
198 224 M Haljaste Jürgo 02:16:49 0
199 341 M60 Ahu Ülo Alutaguse suusaklubi 02:16:55 0
200 188 M40 Kangur Ando Liebherr.com 02:17:06 0
201 192 M Koort Veiko Elisa Spordiklubi 02:17:27 0
202 254 M50 Eerme Hanno 02:17:32 0
203 271 M Übner Toomas 02:17:33 0
204 147 M Kuusenõmm Veigo 02:17:51 0
205 255 M40 Sehver Almar AAA 02:18:20 0
206 96 M Isganaitis Getrudis 02:18:29 0
207 243 M Küla Mario Team Ramudden 02:18:45 0
208 344 M20 Peilman Reio 02:19:00 0
209 206 M40 Pajur Rain Swedbank Spordiklubi 02:20:04 0
210 221 M40 Okermann Ralf 02:20:11 0
211 145 M Koitne Kaarel LSS 02:20:27 0
212 278 N50 Tummeltau Maive RedBike 02:20:28 0
213 274 N50 Kiusalaas Tiia 02:20:39 0
214 174 M Ensling Arpo Hobimaailm 02:20:40 0
215 94 M60 Ründva Vello 02:20:40 0
216 230 M50 Haljaste Andrus 02:20:44 0
217 302 M40 Leo Janek 02:20:48 0
218 162 M Klausner Janno Nefabi Packaging OÜ 02:21:13 0
219 347 M40 Pikker Priit Kose AMK 02:21:30 0
220 129 N40 Laaneots Livian 02:21:56 0
221 112 M40 Räni Riho 02:21:59 0
222 242 M Einberg Elmo Team Ramudden 02:22:28 0
223 103 N40 Tempel Marju Aegviidu SK 02:22:53 0
224 265 M Traks Indrek 02:22:59 0
225 335 M50 Mertsina Tõnu Swedbank Spordiklubi 02:23:27 0
226 241 M50 Liebert Kalle 02:23:36 0
227 231 M50 Paas Olari Spordiklubi Rakke 02:23:40 0
228 261 M40 Eensoo Gunnar Cyclon 02:23:53 0
229 101 M Niggulis Ott Ka.tt 02:24:15 0
230 223 M50 Kask Ants 02:24:39 0
231 82 M50 Venno Valdek Kose AMK 02:24:39 0
232 359 M40 Kuusalu Mait Elisa Spordiklubi 02:24:53 0
233 104 M40 Hlebnikov Aleksandr VHM/SRD SK/Utilitas 02:25:02 0
234 130 N40 Liiv Ülle AS Aru Grupp 02:25:07 0
235 154 M40 Tõnne Andrus 02:26:38 0
236 247 M Lilleoja Kristo 1.jalaväebrigaad 02:26:39 0
237 328 M40 Prükk Raido 02:26:44 0
238 353 M Nurs Elis 02:27:29 0
239 354 M40 Nurs Argo 02:27:29 0
240 116 M40 Rang Joel RedBike 02:28:02 0
241 210 N Terno Maris Swedbank Spordiklubi 02:28:06 0
242 239 N60 Ott Marje 02:28:09 0
243 225 N50 Urmet Piret 02:28:12 0
244 365 M Kask Marek SINDI BIKE 02:28:14 0
245 161 M60 Teearu Karl 02:28:15 0
246 337 M Vahtra Indrek 02:28:46 0
247 143 M40 Koskaru Meelis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:28:59 0
248 357 M Karro Meelis 02:29:06 0
249 248 N40 Lilleoja Sirle RedBike 02:29:14 0
250 136 M20 Teder Ats Viimsi KK / Estover 02:29:32 0
251 249 M40 Kogger Toivo 02:29:49 0
252 142 M Joost Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:30:26 0
253 108 M40 Krönström Marek SALMO & LUTS 02:31:07 0
254 244 M Lepp Rauno Team Ramudden 02:32:02 0
255 283 M Külanurm Karli 02:32:19 0
256 284 N20 Külanurm Laura 02:32:19 0
257 203 N Meikop Sille Swedbank Spordiklubi 02:32:37 0
258 275 M40 Sütt Andres 02:33:26 0
259 111 N Purge Marianne 02:33:27 0
260 306 M40 Aru Marek 02:34:20 0
261 105 M60 Kaukver Andres 02:34:57 0
262 322 M40 Epner Enn 02:35:10 0
263 234 M Gavrilov Ivan Skepast&Puhkim AS 02:37:06 0
264 1 M Jõeäär Gert Veloplus 02:38:09 0
265 193 M Martin Jörgen Elisa Spordiklubi 02:38:26 0
266 355 M40 Rebane Rein 02:38:41 0
267 220 M40 Pruuli Tarmo 02:39:12 0
268 106 N Tammemäe Marie SK100 02:39:19 0
269 120 M Kaur Kaspar Sportland Team 02:39:22 0
270 356 M20 Kõiv Kennert Sportland Team 02:39:22 0
271 122 M40 Kõiv Marek Sportland Team 02:39:23 0
272 264 M Kasesalu Hardo 02:39:27 0
273 263 M Heiste Henri 02:39:40 0
274 348 M50 Roosmaa Igor 02:40:02 0
275 312 N40 Jagudina Aljona Äkke Spordiklubi 02:40:19 0
276 304 M40 Otsing Marko KK Viimsi 02:40:38 0
277 204 M Metsavas Tarvo Swedbank Spordiklubi 02:40:53 0
278 166 M Toome Rasmus Nefab 02:43:13 0
279 195 N40 Annuk Merikene ProRunner 02:43:38 0
280 115 N40 Maidla Margit PPA jooksugrupp 02:44:36 0
281 114 M40 Kaarna Raul 02:47:43 0
282 245 M Linnas Oliver Team Ramudden 02:49:06 0
283 208 N40 Ploompuu Riika Swedbank Spordiklubi 02:49:14 0
284 215 N Tooming Silja 02:50:06 0
285 252 M40 Tihhomirov Dimitri Metek OÜ 02:50:23 0
286 183 M40 Kõrgvee Urmas Suusahullud 02:50:25 0
287 282 M40 Taalberg Uvar KK Viimsi 02:50:57 0
288 127 M40 Rillo Marko CreaWity 02:52:28 0
289 200 N Oberpal Heleliis SEB 02:52:46 0
290 340 M Bessonov Sergei Sportland Team 02:54:35 0
291 186 N Kullerkupp Keidi 02:58:53 0
292 185 M40 Kullerkupp Margus Toni Judokool 02:58:54 0
293 168 N Ots Ave Saint-Gobain Glass Estonia SE 03:07:27 0
294 214 M Suslov Marko Saint-Gobain Glass Estonia SE 03:07:29 0
295 360 M40 Liiv Peeter KÕRVEMAA SPORDIKLUBI 03:11:04 0
296 85 M50 Kirsipuu Avo Kirss Spordiklubi 03:12:24 0
297 173 M Koster Heiki 03:13:44 0
298 81 M50 Trei Vahur Viimsi Sport 03:16:27 0
299 118 N Valt Kai Ka.tt 03:19:16 0
300 171 M Veldre Indrek 03:33:48 0
301 334 M50 Šaganov Konstantin 03:39:07 0
302 132 M60 Paabstel Juhan 03:43:22 0
Sportland Kõrvemaa Rattamaratoni 18 km All võitja keskmine kiirus 29,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1186 All Puuorg Johann Mattias PorterRacing 00:36:27 0
2 1047 All Broniševskaja Zlata Kalevi Jalgrattakool 00:42:09 0
3 1009 All Sagaja Martin 00:42:09 0
4 1155 All Säälik Kristofer 00:43:01 0
5 1012 All Eeriksoo Indrek Fnx 00:43:06 0
6 1109 All Maidla Priit 00:43:06 0
7 1206 All Tito Birgit Viimsi Sport 00:43:09 0
8 1022 All Sirak Kaimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 00:43:17 0
9 1064 All Karus Tiit 00:43:23 0
10 1130 All Hiiuväin Erki 00:44:06 0
11 1048 All Broniševski Jüri Kalevi Jalgrattakool 00:44:41 0
12 1114 All Skolozhabskyy Oleksandr 00:44:56 0
13 1164 All Raadla Kadri JK Paralepa 00:45:17 0
14 1081 All Veskimäe Rain Sportland Team 00:45:19 0
15 1088 All Kert Kullar 00:45:22 0
16 1065 All Jakobsoo Kaspar 00:46:25 0
17 1054 All Karpenko Maksim 00:46:28 0
18 1185 All Skarbanov Stepan Vigor Sport Club 00:46:34 0
19 1023 All Prits Jaanus 00:46:48 0
20 1119 All Saaremäe Liivar 00:46:49 0
21 1030 All Nõmmiste Karel Ebavere SK 00:47:13 0
22 1092 All Jaagu Tōnu 00:47:27 0
23 1138 All Mangusson Willem 00:47:37 0
24 1005 All Ütt Riina Sportland Team 00:47:45 0
25 1145 All Kalmu Villem 00:47:45 0
26 1160 All Soots Rocco Tallinna Kalevi Jalgrattakool 00:47:46 0
27 1163 All Tikk Kaili Tallinna Tehnikaülikool 00:47:51 0
28 1108 All Edela Ketlin Sportland Team 00:47:57 0
29 1134 All Tegelmann Mia Carla KJK 00:48:01 0
30 1203 All Pook Georg Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:48:20 0
31 1131 All Rozalka Andres 00:48:20 0
32 1033 All Pankin Ilja Veloprogulki 00:48:31 0
33 1053 All Mõtsnik Jaan Järva-Jaani RSK 00:48:36 0
34 1150 All Leiten Ragnar 00:48:37 0
35 1075 All Keerberg Kennet AMBLA SK 00:49:00 0
36 1010 All Sagaja Kristiina 00:49:12 0
37 1199 All Türna Mallor KJK 00:49:16 0
38 1016 All Olgo Eve 00:49:35 0
39 1095 All Zagrebaylov Artjom 00:49:43 0
40 1002 All Veerberk Sulev THK-88 00:49:53 0
41 1159 All Soots Rico Tallinna Kalevi Jalgrattakool 00:49:56 0
42 1015 All Pernits Maria Sparta 00:50:42 0
43 1049 All Evendi Kristi Ensto Ensek 00:50:49 0
44 1174 All Palu Erik-Ivari Kiviõli Seikluskeskus 00:51:02 0
45 1205 All Peilman Riho 00:51:08 0
46 1099 All Jusmanov Grigori Veloprogulki 00:51:13 0
47 1191 All Veelma Monika 00:51:17 0
48 1128 All Lellep Karin Tallinna Tehnikakõrgkool 00:51:20 0
49 1101 All Pšenitšnõi Andrei Veloprogulki 00:51:28 0
50 1148 All Pärn Karol MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 00:51:57 0
51 1141 All Kuum Rasmus Kalevi Jalgrattakool 00:52:17 0
52 1021 All Lõhmus Robin 00:52:31 0
53 1214 All Kostin Aleksandr 00:52:38 0
54 1142 All Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 00:52:41 0
55 1098 All Pajur Ly 00:53:02 0
56 1201 All Pettai Dominic CFC 00:53:08 0
57 1221 All Lang Tauno 00:53:17 0
58 1126 All Jaska Kristel RixRatas 00:53:24 0
59 1135 All Kann Emma Veloprogulki 00:53:39 0
60 1167 All Eiche Mark-Mihkel Kiviõli Seikluskeskus 00:53:44 0
61 1017 All Virkebau Andero Treeningpartner Eviko-noortetiim 00:53:46 0
62 1173 All Männi Joonas Kiviõli Seikluskeskus 00:53:49 0
63 1059 All Bolsakov Juri Lillesild oü 00:53:50 0
64 1087 All Tuur Siim 00:53:52 0
65 1132 All Fjodorov Jüri 00:53:57 0
66 1039 All Kirn Katrin 00:54:03 0
67 1204 All Zäuram Kevin Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:54:17 0
68 1113 All Pormeister Vahur Sportland Team 00:54:23 0
69 1085 All Kõivumägi Kristo 00:54:53 0
70 1031 All Nõmmiste Maris Ebavere SK 00:55:00 0
71 1045 All Raudsepp Mari-Liis 00:55:05 0
72 1182 All Vainlo Hendrik cfc spordiklubi oü 00:55:08 0
73 1226 All Saliste Tarmo MERIFLEX 00:55:13 0
74 1158 All Leiten-Kukk Ester 00:55:18 0
75 1003 All Krosmann Joonas Iisop JK Volta 00:55:23 0
76 1165 All Rozalka Gabriel Kalevi Jalgrattakool 00:55:35 0
77 1151 All Laansoo Märt KJK 00:55:35 0
78 1026 All Leok Karlo 00:55:37 0
79 1195 All Pavel Arno 00:55:42 0
80 1066 All Kibus Siim Pipedrive 00:55:53 0
81 1211 All Saarlaid Jaanus UUS SUUND 00:55:56 0
82 1115 All Lauri Raiko Team Ramudden 00:55:57 0
83 1044 All Lang Kristo 00:56:40 0
84 1067 All Kibus Kärt 00:56:40 0
85 1001 All Kruusalu Zinaida 00:56:51 0
86 1168 All Jaguson Sander Kiviõli Seikluskeskus 00:57:00 0
87 1175 All Press Laur Kiviõli Seikluskeskus 00:57:02 0
88 1225 All Mets Ago 00:57:07 0
89 1197 All Hillermaa Antti Sportland Team 00:57:21 0
90 1198 All Kalmus Raimi Sportland Team 00:57:23 0
91 1179 All Moistus Andra 00:57:23 0
92 1091 All Tenno Katrena 00:57:23 0
93 1110 All Grünberg Eliina 00:57:36 0
94 1057 All Olde Karl-Master Sportland Team 00:58:22 0
95 1004 All Veskimäe Aire Sportland Team 00:58:39 0
96 1172 All Mei Ken Kiviõli Seikluskeskus 00:58:48 0
97 1072 All Ilves Rene Team Sportland 00:58:50 0
98 1068 All Paju Kairit Sportland Team 00:58:57 0
99 1121 All Luik Margo Sportland Team 00:59:01 0
100 1153 All Laansoo Arne 00:59:11 0
101 1122 All Milk Marika Sportland Team 00:59:16 0
102 1196 All Berkson Hugo KJK 00:59:44 0
103 1086 All Runtal Luise AS Jalajälg 01:00:08 0
104 1224 All Nirk Raul Richard CFC 01:00:14 0
105 1180 All Veeleid Rando Spordiklubi CFC 01:00:14 0
106 1070 All Kõrgvee Laura Orkla Eesti AS 01:00:16 0
107 1192 All Välja Maikel Magnus 01:00:21 0
108 1034 All Toomingas Ave SEB SK 01:00:38 0
109 1220 All Juntson Nele 01:00:46 0
110 1215 All Maksim Dmitri 01:00:52 0
111 1069 All Kangur Taimi Orkla Eesti AS 01:00:56 0
112 1152 All Laansoo Kaarel KJK 01:01:55 0
113 1154 All Laansoo Grete 01:01:59 0
114 1156 All Jurtom Kristi 01:02:08 0
115 1133 All Kiivit Ott Kalevi Jalgrattakool 01:02:20 0
116 1041 All Parman Piret 01:02:23 0
117 1202 All Pook Guido 01:02:25 0
118 1058 All Sillamaa Janar Lillesild oö 01:02:33 0
119 1036 All Jegorov Ruslan Sportland Team 01:04:15 0
120 1169 All Kreisman Käbi Kiviõli Seikluskeskus 01:04:30 0
121 1062 All Kotov Robin VELO CLUBBERS 01:05:05 0
122 1063 All Kotov Raul VELO CLUBBERS 01:05:06 0
123 1129 All Nigol Maarja Sportland Team 01:05:16 0
124 1190 All Treiman Argo 01:05:33 0
125 1189 All Eggleton Thomas Otto Kalevi Rattaklubi 01:05:35 0
126 1147 All Pross Raili MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 01:05:59 0
127 1181 All Tammik Jelena Saint-Gobain Ehitustooted AS WEBER 01:06:18 0
128 1094 All Pilt Kersti 01:06:37 0
129 1056 All Pikkof Helmet 01:07:19 0
130 1083 All Traks Helina Sportland Team 01:07:51 0
131 1120 All Arroküll Ingrid 01:08:09 0
132 1052 All Koppel Elvo 01:08:15 0
133 1037 All Sillukse Epp Sportland Team 01:09:14 0
134 1035 All Jõgi Kertu Sportland Team 01:09:15 0
135 1038 All Kahar Kuido Sportland Team 01:09:16 0
136 1078 All Solnask Oskar Flora 01:09:27 0
137 1079 All Solnask Rein 01:09:28 0
138 1157 All Ott Triin 01:09:41 0
139 1032 All Loog Grete-Liis Sportland Team 01:09:54 0
140 1187 All Melis Hannela Sportland Team 01:09:55 0
141 1029 All Lanno Jane Sportland Team 01:09:56 0
142 1170 All Laur Kadri Kiviõli Seikluskeskus 01:10:43 0
143 1177 All Valdmaa Tõnu Kiviõli Seikluskeskus 01:10:43 0
144 1178 All Vassiljev Kelli Kiviõli Seikluskeskus 01:10:43 0
145 1171 All Maar Janek Kiviõli Seikluskeskus 01:10:44 0
146 1207 All Sari Andres 01:12:10 0
147 1210 All Uustalu Oliver RIMI RATTAKLUBI 01:12:37 0
148 1107 All Pupart Kädi Sportland Team 01:12:38 0
149 1209 All Uustalu Robert RIMI RATTAKLUBI 01:13:29 0
150 1208 All Uustalu Meelis RIMI RATTAKLUBI 01:13:31 0
151 1074 All Niitsoo Sander Clever 01:13:59 0
152 1073 All Niitsoo Carlos Clever 01:13:59 0
153 1103 All Niitsoo Kristi 01:14:00 0
154 1082 All Veskimäe Annika Sportland Team 01:14:39 0
155 1200 All Kipper Sander CFC 01:15:30 0
156 1143 All Toiger Jade Kalevi Jalgrattakool 01:15:56 0
157 1102 All Lauk Maarja Sportland Team 01:20:50 0
158 1071 All Mesila Ingrid Orkla Eesti AS 01:20:52 0
159 1040 All Põlder Kaisa Sportland Team 01:20:57 0
160 1223 All Kitsing Ivo Sportland Team 01:20:57 0
161 1188 All Käärt Karl Villem Kalevi Jalgrattakool 01:21:23 0
162 1105 All Langerpaur Martin 01:21:27 0
163 1106 All Langerpaur Henri TÜ ASK 01:21:30 0
164 1194 All Aare Remi Sportland Team 01:22:59 0
165 1219 All Aibast Erik Jalajälg AS 01:23:00 0
166 1117 All Kruusel Henri Sportland Eesti AS 01:23:00 0
167 1084 All Nõmmik Raivo 01:23:01 0
168 1112 All Nilson Nelli Sportland Team 01:23:02 0
169 1089 All Lell Alari Nike 01:23:18 0
170 1013 All Remmelgas Riste Sportland Team 01:23:29 0
171 1042 All Ensling Gea 01:23:39 0
172 1213 All Tõnus Joosep Sportland Team 01:23:41 0
173 1123 All Kitt Keidi sportland 01:23:55 0
174 1161 All Rohumets Kaja Sportland Team 01:24:02 0
175 1193 All Lind Leidi Sportland Team 01:24:15 0
176 1043 All Ensling Oskar 01:24:17 0
177 1162 All Taelma Kaisa Sportland Team 01:24:24 0
178 1212 All Korol Stella Sportland Team 01:24:28 0
179 1006 All Viljat Vaidika Sportland Team 01:24:35 0
180 1222 All Smirnov Dmitry Sportland Team 01:24:38 0
181 1184 All Puusepp Märt AS Jalajälg 01:24:40 0
182 1149 All Kannenberg Annika 01:25:13 0
183 1136 All Mangusson Tanel 01:28:57 0
184 1144 All Roos Arman-Sebastian Kalevi Rattaklubi 01:31:03 0
185 1118 All Andron Jaanika 01:31:57 0
186 1140 All Mangusson Lilli Lisette 01:32:32 0
187 1137 All Mangusson Mari 01:32:34 0
188 1096 All Randver Liisa 01:36:24 0
189 1097 All Randver Margit 01:36:24 0
190 1076 All Lakur Kaido 01:39:36 0
191 1077 All Lakur Kirke 01:39:36 0
192 1139 All Mangusson Magnus 01:48:10 0
193 1218 All Pärn Frederik 01:57:07 0
194 1217 All Pärn Kristofer 01:57:09 0
Impression
X