II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik Ründva Richard 00:12:29 200
2 93 Kõik Mõttus Matthias 00:12:30 198
3 94 Kõik Celitans Kristers 00:12:31 196
4 98 Kõik Laidinen Arseni 00:12:31 194
5 99 Kõik Kancers Helvijs 00:13:01 192
6 97 Kõik Rannala Maribel 00:13:14 190
7 104 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:13:21 188
8 96 Kõik Nigul Natali Nora 00:13:22 186
9 101 Kõik Treier Maria 00:13:26 184
10 100 Kõik Saar Markus Aleksander 00:13:29 182
11 132 Kõik Raun Mirjam 00:13:30 180
12 102 Kõik Põldma Henri 00:13:40 178
13 106 Kõik Vilbaste Andreas 00:13:54 176
14 109 Kõik Terro Kristjan 00:13:56 174
15 118 Kõik Kajo Herlen 00:14:10 172
16 103 Kõik Saar Mauro Erik 00:14:10 170
17 115 Kõik Peedumäe Erkki 00:14:27 168
18 124 Kõik Hürden Ralf CFC 00:14:27 166
19 113 Kõik Valge Pärtel 00:14:28 164
20 114 Kõik Ivainen Richard 00:14:29 162
21 111 Kõik Käärst Ruben 00:14:29 160
22 121 Kõik Anipai Meelis 00:14:30 158
23 108 Kõik Aola Gevert 00:14:51 156
24 112 Kõik Lepik Robert 00:15:06 154
25 130 Kõik Rei Karel Gustav 00:15:26 152
26 117 Kõik Somelar Remo 00:15:26 150
27 116 Kõik Lohk Liisi 00:15:26 148
28 122 Kõik Tukk Mathias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:15:52 146
29 126 Kõik Ahman Hannes 00:15:59 144
30 120 Kõik Kubilius Kert 00:17:22 142
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik M Ründva Richard 00:12:29 200
2 93 Kõik M Mõttus Matthias 00:12:30 198
3 94 Kõik M Celitans Kristers 00:12:31 196
4 98 Kõik M Laidinen Arseni 00:12:31 194
5 99 Kõik M Kancers Helvijs 00:13:01 192
6 104 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:13:21 188
7 100 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:13:29 182
8 102 Kõik M Põldma Henri 00:13:40 178
9 106 Kõik M Vilbaste Andreas 00:13:54 176
10 109 Kõik M Terro Kristjan 00:13:56 174
11 118 Kõik M Kajo Herlen 00:14:10 172
12 103 Kõik M Saar Mauro Erik 00:14:10 170
13 115 Kõik M Peedumäe Erkki 00:14:27 168
14 124 Kõik M Hürden Ralf CFC 00:14:27 166
15 113 Kõik M Valge Pärtel 00:14:28 164
16 114 Kõik M Ivainen Richard 00:14:29 162
17 111 Kõik M Käärst Ruben 00:14:29 160
18 121 Kõik M Anipai Meelis 00:14:30 158
19 108 Kõik M Aola Gevert 00:14:51 156
20 112 Kõik M Lepik Robert 00:15:06 154
21 130 Kõik M Rei Karel Gustav 00:15:26 152
22 117 Kõik M Somelar Remo 00:15:26 150
23 122 Kõik M Tukk Mathias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:15:52 146
24 126 Kõik M Ahman Hannes 00:15:59 144
25 120 Kõik M Kubilius Kert 00:17:22 142
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 M12 Ründva Richard 00:12:29 200
2 93 M12 Mõttus Matthias 00:12:30 198
3 94 M12 Celitans Kristers 00:12:31 196
4 98 M12 Laidinen Arseni 00:12:31 194
5 99 M12 Kancers Helvijs 00:13:01 192
6 104 M12 Sillat Stig-Tristan 00:13:21 188
7 100 M12 Saar Markus Aleksander 00:13:29 182
8 102 M12 Põldma Henri 00:13:40 178
9 106 M12 Vilbaste Andreas 00:13:54 176
10 109 M12 Terro Kristjan 00:13:56 174
11 118 M12 Kajo Herlen 00:14:10 172
12 103 M12 Saar Mauro Erik 00:14:10 170
13 115 M12 Peedumäe Erkki 00:14:27 168
14 124 M12 Hürden Ralf CFC 00:14:27 166
15 113 M12 Valge Pärtel 00:14:28 164
16 114 M12 Ivainen Richard 00:14:29 162
17 111 M12 Käärst Ruben 00:14:29 160
18 121 M12 Anipai Meelis 00:14:30 158
19 108 M12 Aola Gevert 00:14:51 156
20 112 M12 Lepik Robert 00:15:06 154
21 130 M12 Rei Karel Gustav 00:15:26 152
22 117 M12 Somelar Remo 00:15:26 150
23 122 M12 Tukk Mathias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:15:52 146
24 126 M12 Ahman Hannes 00:15:59 144
25 120 M12 Kubilius Kert 00:17:22 142
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 97 Kõik N Rannala Maribel 00:13:14 190
2 96 Kõik N Nigul Natali Nora 00:13:22 186
3 101 Kõik N Treier Maria 00:13:26 184
4 132 Kõik N Raun Mirjam 00:13:30 180
5 116 Kõik N Lohk Liisi 00:15:26 148
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 97 N12 Rannala Maribel 00:13:14 190
2 96 N12 Nigul Natali Nora 00:13:22 186
3 101 N12 Treier Maria 00:13:26 184
4 132 N12 Raun Mirjam 00:13:30 180
5 116 N12 Lohk Liisi 00:15:26 148
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:27:30 200
2 78 Kõik Krusemann Martin 00:28:01 198
3 133 Kõik Aus Aaron 00:28:46 196
4 79 Kõik Karlep Georg 00:28:55 194
5 131 Kõik Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:29:11 192
6 84 Kõik Pensa Riko-Sander 00:30:01 190
7 81 Kõik Mitt Virgo 00:30:21 188
8 88 Kõik Rüster Oliver 00:30:22 186
9 119 Kõik Prants Annabrit 00:30:46 184
10 82 Kõik Johanson Stefan 00:30:48 182
11 87 Kõik Surva Karolin 00:31:08 180
12 85 Kõik Latik Joonas 00:31:17 178
13 137 Kõik Kurits Karl RTR 00:31:39 176
14 90 Kõik Jürisaar Tauri 00:31:58 174
15 89 Kõik Kivistu Eliise 00:32:40 172
16 135 Kõik Kõrgesaar Oskar 00:33:06 170
17 128 Kõik Ingo Tim 00:33:29 168
18 136 Kõik Kõrgesaar Mihkel 00:33:50 166
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:27:30 200
2 78 Kõik M Krusemann Martin 00:28:01 198
3 133 Kõik M Aus Aaron 00:28:46 196
4 79 Kõik M Karlep Georg 00:28:55 194
5 131 Kõik M Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:29:11 192
6 84 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:30:01 190
7 81 Kõik M Mitt Virgo 00:30:21 188
8 88 Kõik M Rüster Oliver 00:30:22 186
9 82 Kõik M Johanson Stefan 00:30:48 182
10 85 Kõik M Latik Joonas 00:31:17 178
11 137 Kõik M Kurits Karl RTR 00:31:39 176
12 90 Kõik M Jürisaar Tauri 00:31:58 174
13 135 Kõik M Kõrgesaar Oskar 00:33:06 170
14 128 Kõik M Ingo Tim 00:33:29 168
15 136 Kõik M Kõrgesaar Mihkel 00:33:50 166
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:27:30 200
2 78 M14 Krusemann Martin 00:28:01 198
3 133 M14 Aus Aaron 00:28:46 196
4 79 M14 Karlep Georg 00:28:55 194
5 131 M14 Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:29:11 192
6 84 M14 Pensa Riko-Sander 00:30:01 190
7 81 M14 Mitt Virgo 00:30:21 188
8 88 M14 Rüster Oliver 00:30:22 186
9 82 M14 Johanson Stefan 00:30:48 182
10 85 M14 Latik Joonas 00:31:17 178
11 137 M14 Kurits Karl RTR 00:31:39 176
12 90 M14 Jürisaar Tauri 00:31:58 174
13 135 M14 Kõrgesaar Oskar 00:33:06 170
14 128 M14 Ingo Tim 00:33:29 168
15 136 M14 Kõrgesaar Mihkel 00:33:50 166
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 Kõik N Prants Annabrit 00:30:46 184
2 87 Kõik N Surva Karolin 00:31:08 180
3 89 Kõik N Kivistu Eliise 00:32:40 172
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 N14 Prants Annabrit 00:30:46 184
2 87 N14 Surva Karolin 00:31:08 180
3 89 N14 Kivistu Eliise 00:32:40 172
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Mihkels Madis TÜ ASK 00:33:18 200
2 62 Kõik Tiirats Johannes 00:33:46 198
3 83 Kõik Roos Andre TÜ ASK 00:33:58 196
4 105 Kõik Kontus Oskar 00:34:10 194
5 63 Kõik Notton Rauno 00:34:37 192
6 64 Kõik Ilves Arti 00:34:38 190
7 143 Kõik Kurits Joonas 00:35:02 188
8 67 Kõik Verliin Lauri 00:35:29 186
9 145 Kõik Anier Martin 00:35:36 184
10 65 Kõik Karki Martin 00:35:59 182
11 139 Kõik Ebras Elisabeth 00:36:15 180
12 129 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:37:34 178
13 72 Kõik Tosmin Janno 00:37:58 176
14 134 Kõik Närap Henry 00:38:26 174
15 75 Kõik Reier Kirke 00:38:40 172
16 68 Kõik Pau Oskar 00:39:06 170
17 77 Kõik Libek Maario 00:39:30 168
18 74 Kõik Kiho Kaarel 00:40:03 166
19 73 Kõik Tasane Elina 00:40:16 164
20 71 Kõik Reier Kusti 00:40:37 162
21 141 Kõik Tarassov Matvei 00:34:11 160
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Mihkels Madis TÜ ASK 00:33:18 200
2 62 Kõik M Tiirats Johannes 00:33:46 198
3 83 Kõik M Roos Andre TÜ ASK 00:33:58 196
4 105 Kõik M Kontus Oskar 00:34:10 194
5 63 Kõik M Notton Rauno 00:34:37 192
6 64 Kõik M Ilves Arti 00:34:38 190
7 143 Kõik M Kurits Joonas 00:35:02 188
8 67 Kõik M Verliin Lauri 00:35:29 186
9 145 Kõik M Anier Martin 00:35:36 184
10 65 Kõik M Karki Martin 00:35:59 182
11 72 Kõik M Tosmin Janno 00:37:58 176
12 134 Kõik M Närap Henry 00:38:26 174
13 68 Kõik M Pau Oskar 00:39:06 170
14 77 Kõik M Libek Maario 00:39:30 168
15 74 Kõik M Kiho Kaarel 00:40:03 166
16 71 Kõik M Reier Kusti 00:40:37 162
17 141 Kõik M Tarassov Matvei 00:34:11 160
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 M16 Mihkels Madis TÜ ASK 00:33:18 200
2 62 M16 Tiirats Johannes 00:33:46 198
3 83 M16 Roos Andre TÜ ASK 00:33:58 196
4 105 M16 Kontus Oskar 00:34:10 194
5 63 M16 Notton Rauno 00:34:37 192
6 64 M16 Ilves Arti 00:34:38 190
7 143 M16 Kurits Joonas 00:35:02 188
8 67 M16 Verliin Lauri 00:35:29 186
9 145 M16 Anier Martin 00:35:36 184
10 65 M16 Karki Martin 00:35:59 182
11 72 M16 Tosmin Janno 00:37:58 176
12 134 M16 Närap Henry 00:38:26 174
13 68 M16 Pau Oskar 00:39:06 170
14 77 M16 Libek Maario 00:39:30 168
15 74 M16 Kiho Kaarel 00:40:03 166
16 71 M16 Reier Kusti 00:40:37 162
17 141 M16 Tarassov Matvei 00:34:11 160
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 139 Kõik N Ebras Elisabeth 00:36:15 180
2 129 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:37:34 178
3 75 Kõik N Reier Kirke 00:38:40 172
4 73 Kõik N Tasane Elina 00:40:16 164
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 139 N16 Ebras Elisabeth 00:36:15 180
2 129 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:37:34 178
3 75 N16 Reier Kirke 00:38:40 172
4 73 N16 Tasane Elina 00:40:16 164
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Austa Caspar TÜASK 00:57:15 200
2 1 Kõik Sohkanen Simo 00:57:26 198
3 4 Kõik Ärm Rait 00:58:09 196
4 7 Kõik Tarvis Peeter 00:58:16 194
5 2 Kõik Krusemann Magnus 00:58:45 192
6 144 Kõik Tarassov Kirill KJK 00:58:59 190
7 3 Kõik Maanurm Joonas 00:59:04 188
8 142 Kõik Kivistik Gert Hawaii Express 01:00:08 186
9 14 Kõik Tamm Kaspar 01:00:29 184
10 11 Kõik Lootus Stefan 01:00:52 182
11 10 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:01:08 180
12 91 Kõik Valvas Vahur 01:01:31 178
13 138 Kõik Raid Risto RTR 01:01:38 176
14 267 Kõik Randma Kristjan VO2 Specialized CC 01:01:49 174
15 123 Kõik Kalninš Edgars 01:03:14 172
16 8 Kõik Metslind Ottomar 01:04:48 170
17 12 Kõik Maidre Oskar 01:05:07 168
18 20 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 00:57:20 166
19 13 Kõik Peil Lauri 00:57:27 164
20 18 Kõik Kubilius Kevin 00:57:29 162
21 125 Kõik Gavrikovs Andris 00:58:23 160
22 21 Kõik Sadretdinovs Romans 00:59:12 158
23 15 Kõik Laanjõe Elvis Leon 00:59:46 156
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Austa Caspar TÜASK 00:57:15 200
2 1 Kõik M Sohkanen Simo 00:57:26 198
3 4 Kõik M Ärm Rait 00:58:09 196
4 7 Kõik M Tarvis Peeter 00:58:16 194
5 2 Kõik M Krusemann Magnus 00:58:45 192
6 144 Kõik M Tarassov Kirill KJK 00:58:59 190
7 3 Kõik M Maanurm Joonas 00:59:04 188
8 142 Kõik M Kivistik Gert Hawaii Express 01:00:08 186
9 14 Kõik M Tamm Kaspar 01:00:29 184
10 11 Kõik M Lootus Stefan 01:00:52 182
11 10 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:01:08 180
12 91 Kõik M Valvas Vahur 01:01:31 178
13 138 Kõik M Raid Risto RTR 01:01:38 176
14 267 Kõik M Randma Kristjan VO2 Specialized CC 01:01:49 174
15 123 Kõik M Kalninš Edgars 01:03:14 172
16 8 Kõik M Metslind Ottomar 01:04:48 170
17 12 Kõik M Maidre Oskar 01:05:07 168
18 20 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 00:57:20 166
19 13 Kõik M Peil Lauri 00:57:27 164
20 18 Kõik M Kubilius Kevin 00:57:29 162
21 125 Kõik M Gavrikovs Andris 00:58:23 160
22 21 Kõik M Sadretdinovs Romans 00:59:12 158
23 15 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 00:59:46 156
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 ME Austa Caspar TÜASK 00:57:15 200
2 1 ME Sohkanen Simo 00:57:26 198
3 7 ME Tarvis Peeter 00:58:16 194
4 2 ME Krusemann Magnus 00:58:45 192
5 3 ME Maanurm Joonas 00:59:04 188
6 142 ME Kivistik Gert Hawaii Express 01:00:08 186
7 14 ME Tamm Kaspar 01:00:29 184
8 91 ME Valvas Vahur 01:01:31 178
9 138 ME Raid Risto RTR 01:01:38 176
10 267 ME Randma Kristjan VO2 Specialized CC 01:01:49 174
11 123 ME Kalninš Edgars 01:03:14 172
12 13 ME Peil Lauri 00:57:27 164
13 125 ME Gavrikovs Andris 00:58:23 160
14 21 ME Sadretdinovs Romans 00:59:12 158
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 MJ Ärm Rait 00:58:09 196
2 11 MJ Lootus Stefan 01:00:52 182
3 10 MJ Patrenkin Aleksandr 01:01:08 180
4 8 MJ Metslind Ottomar 01:04:48 170
5 20 MJ Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 00:57:20 166
6 18 MJ Kubilius Kevin 00:57:29 162
7 15 MJ Laanjõe Elvis Leon 00:59:46 156
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 MU Tarassov Kirill KJK 00:58:59 190
2 12 MU Maidre Oskar 01:05:07 168
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tuisk Priit 00:39:12 200
2 25 Kõik Rosenthal Reiko 00:39:48 198
3 6 Kõik Kopli Tarmo 00:39:52 196
4 60 Kõik Pallas Helari 00:39:57 194
5 30 Kõik Järvloo Priit 00:40:06 192
6 28 Kõik Kancers Kristaps 00:40:14 190
7 27 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:40:17 188
8 33 Kõik Sildvee Rainer 00:40:19 186
9 149 Kõik Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:31 184
10 24 Kõik Mikson Margus 00:40:46 182
11 40 Kõik Molev Juri 00:40:47 180
12 26 Kõik Kušnir Aleksei 00:40:53 178
13 38 Kõik Kertsman Jaanus 00:41:05 176
14 31 Kõik Mõttus Tarmo 00:41:09 174
15 39 Kõik Pedari Aimar 00:41:11 172
16 148 Kõik Küüt Märt Spordipartner 00:41:34 170
17 32 Kõik Eljas Avo 00:41:46 168
18 35 Kõik Silm Maario 00:41:53 166
19 36 Kõik Reiska Alar 00:41:57 164
20 147 Kõik Eelmets Indrek Spordipartner 00:42:39 162
21 42 Kõik Nigul Alar 00:42:43 160
22 44 Kõik Lapshin Vladimir 00:42:53 158
23 49 Kõik Kuusk Tanel 00:43:00 156
24 47 Kõik Pungar Rainer 00:43:01 154
25 43 Kõik Sügis Harri 00:43:36 152
26 46 Kõik Uuk Aimur 00:45:30 150
27 48 Kõik Dobolina Tatjana 00:45:53 148
28 22 Kõik Arme Janek 00:47:12 146
29 150 Kõik Ainsalu Markku 00:33:03 144
30 50 Kõik Kuhlap Kaupo 00:39:45 142
31 53 Kõik Fjodorov Nikolai 00:41:19 140
32 57 Kõik Merisalu Margus 00:41:19 138
33 54 Kõik Jääger Liis 00:42:28 136
34 56 Kõik Tarassov Igor 00:42:57 134
35 146 Kõik Parmask Peeter 00:43:39 132
36 59 Kõik Rahnel Priit 00:44:03 130
37 55 Kõik Lang Tea 00:45:26 128
38 52 Kõik Suluste Jüri 01:00:53 126
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tuisk Priit 00:39:12 200
2 25 Kõik M Rosenthal Reiko 00:39:48 198
3 6 Kõik M Kopli Tarmo 00:39:52 196
4 60 Kõik M Pallas Helari 00:39:57 194
5 30 Kõik M Järvloo Priit 00:40:06 192
6 28 Kõik M Kancers Kristaps 00:40:14 190
7 33 Kõik M Sildvee Rainer 00:40:19 186
8 149 Kõik M Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:31 184
9 24 Kõik M Mikson Margus 00:40:46 182
10 40 Kõik M Molev Juri 00:40:47 180
11 26 Kõik M Kušnir Aleksei 00:40:53 178
12 38 Kõik M Kertsman Jaanus 00:41:05 176
13 31 Kõik M Mõttus Tarmo 00:41:09 174
14 39 Kõik M Pedari Aimar 00:41:11 172
15 148 Kõik M Küüt Märt Spordipartner 00:41:34 170
16 32 Kõik M Eljas Avo 00:41:46 168
17 35 Kõik M Silm Maario 00:41:53 166
18 36 Kõik M Reiska Alar 00:41:57 164
19 147 Kõik M Eelmets Indrek Spordipartner 00:42:39 162
20 42 Kõik M Nigul Alar 00:42:43 160
21 44 Kõik M Lapshin Vladimir 00:42:53 158
22 49 Kõik M Kuusk Tanel 00:43:00 156
23 47 Kõik M Pungar Rainer 00:43:01 154
24 43 Kõik M Sügis Harri 00:43:36 152
25 46 Kõik M Uuk Aimur 00:45:30 150
26 22 Kõik M Arme Janek 00:47:12 146
27 150 Kõik M Ainsalu Markku 00:33:03 144
28 50 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:39:45 142
29 53 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:41:19 140
30 57 Kõik M Merisalu Margus 00:41:19 138
31 56 Kõik M Tarassov Igor 00:42:57 134
32 146 Kõik M Parmask Peeter 00:43:39 132
33 59 Kõik M Rahnel Priit 00:44:03 130
34 52 Kõik M Suluste Jüri 01:00:53 126
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 MSeenior1 Tuisk Priit 00:39:12 200
2 25 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:39:48 198
3 60 MSeenior1 Pallas Helari 00:39:57 194
4 30 MSeenior1 Järvloo Priit 00:40:06 192
5 28 MSeenior1 Kancers Kristaps 00:40:14 190
6 33 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:40:19 186
7 26 MSeenior1 Kušnir Aleksei 00:40:53 178
8 35 MSeenior1 Silm Maario 00:41:53 166
9 44 MSeenior1 Lapshin Vladimir 00:42:53 158
10 22 MSeenior1 Arme Janek 00:47:12 146
11 150 MSeenior1 Ainsalu Markku 00:33:03 144
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:39:52 196
2 149 MSeenior2 Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:31 184
3 24 MSeenior2 Mikson Margus 00:40:46 182
4 40 MSeenior2 Molev Juri 00:40:47 180
5 38 MSeenior2 Kertsman Jaanus 00:41:05 176
6 31 MSeenior2 Mõttus Tarmo 00:41:09 174
7 148 MSeenior2 Küüt Märt Spordipartner 00:41:34 170
8 32 MSeenior2 Eljas Avo 00:41:46 168
9 147 MSeenior2 Eelmets Indrek Spordipartner 00:42:39 162
10 49 MSeenior2 Kuusk Tanel 00:43:00 156
11 47 MSeenior2 Pungar Rainer 00:43:01 154
12 59 MSeenior2 Rahnel Priit 00:44:03 130
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:40:17 188
2 48 Kõik N Dobolina Tatjana 00:45:53 148
3 54 Kõik N Jääger Liis 00:42:28 136
4 55 Kõik N Lang Tea 00:45:26 128
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 NU Mõttus Mari-Liis 00:40:17 188
2 54 NU Jääger Liis 00:42:28 136
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 MSeenior3 Pedari Aimar 00:41:11 172
2 42 MSeenior3 Nigul Alar 00:42:43 160
3 43 MSeenior3 Sügis Harri 00:43:36 152
4 50 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:39:45 142
5 56 MSeenior3 Tarassov Igor 00:42:57 134
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 MSeenior4+ Reiska Alar 00:41:57 164
2 46 MSeenior4+ Uuk Aimur 00:45:30 150
3 53 MSeenior4+ Fjodorov Nikolai 00:41:19 140
4 57 MSeenior4+ Merisalu Margus 00:41:19 138
5 146 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:43:39 132
6 52 MSeenior4+ Suluste Jüri 01:00:53 126
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 NE Dobolina Tatjana 00:45:53 148
2 55 NE Lang Tea 00:45:26 128
Impression