II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 Kõik Celitans Kristers 00:13:37 200
2 117 Kõik Mõttus Matthias 00:13:38 198
3 121 Kõik Laidinen Arseni 00:14:02 196
4 118 Kõik Ründva Richard 00:14:04 194
5 120 Kõik Rannala Maribel 00:14:07 192
6 122 Kõik Kancers Helvijs 00:14:10 190
7 119 Kõik Nigul Natali Nora 00:14:35 188
8 204 Kõik Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:39 186
9 206 Kõik Põldma Henri 00:14:43 184
10 127 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:14:46 182
11 178 Kõik Saar Markus Aleksander 00:15:01 180
12 179 Kõik Latik Kristo 00:15:02 178
13 125 Kõik Treier Maria 00:15:13 176
14 191 Kõik Mätik Oliver KJK 00:15:22 174
15 199 Kõik Terro Kristjan 00:15:23 172
16 181 Kõik Saar Mauro Erik 00:15:23 170
17 180 Kõik Vilbaste Andreas 00:15:25 168
18 124 Kõik Kaarjärv Mairit 00:15:48 166
19 129 Kõik Aola Gevert 00:16:07 164
20 210 Kõik Hürden Ralf cfc spordiklubi 00:16:15 162
21 130 Kõik Raun Mirjam 00:16:21 160
22 136 Kõik Ivainen Richard 00:16:25 158
23 182 Kõik Käärst Ruben 00:16:28 156
24 142 Kõik Zeltova Jane 00:16:29 154
25 192 Kõik Soots Rico KJK 00:16:35 152
26 141 Kõik Pohl Lauren 00:16:37 150
27 133 Kõik Valge Pärtel 00:16:42 148
28 134 Kõik Peedumäe Erkki 00:17:10 146
29 193 Kõik Soots Rocco KJK 00:17:12 144
30 219 Kõik Rakov Georg KJK 00:17:15 142
31 132 Kõik Lepik Robert 00:17:20 140
32 137 Kõik Nõmm Rasmus 00:17:36 138
33 214 Kõik Rei Karel Gustav 00:18:10 136
34 135 Kõik Lohk Liisi 00:18:20 134
35 194 Kõik Väinola Lisette KJK 00:18:59 132
36 140 Kõik Ahman Hannes 00:19:14 130
37 211 Kõik Eelmets Ann Helen 00:19:42 128
38 218 Kõik Jürilo Iskander KJK 00:20:02 126
39 212 Kõik Põllu Derek Kalevi Jalgrattakool 00:20:11 124
40 139 Kõik Kubilius Kert 00:21:24 122
41 189 Kõik Tsanev Peeter KJK 00:13:51 120
42 195 Kõik Mesila Ketrin KJK 00:14:28 118
43 190 Kõik Lehis Märt Villem KJK 00:14:57 116
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 Kõik M Celitans Kristers 00:13:37 200
2 117 Kõik M Mõttus Matthias 00:13:38 198
3 121 Kõik M Laidinen Arseni 00:14:02 196
4 118 Kõik M Ründva Richard 00:14:04 194
5 122 Kõik M Kancers Helvijs 00:14:10 190
6 204 Kõik M Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:39 186
7 206 Kõik M Põldma Henri 00:14:43 184
8 127 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:14:46 182
9 178 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:15:01 180
10 179 Kõik M Latik Kristo 00:15:02 178
11 191 Kõik M Mätik Oliver KJK 00:15:22 174
12 199 Kõik M Terro Kristjan 00:15:23 172
13 181 Kõik M Saar Mauro Erik 00:15:23 170
14 180 Kõik M Vilbaste Andreas 00:15:25 168
15 129 Kõik M Aola Gevert 00:16:07 164
16 210 Kõik M Hürden Ralf cfc spordiklubi 00:16:15 162
17 136 Kõik M Ivainen Richard 00:16:25 158
18 182 Kõik M Käärst Ruben 00:16:28 156
19 192 Kõik M Soots Rico KJK 00:16:35 152
20 133 Kõik M Valge Pärtel 00:16:42 148
21 134 Kõik M Peedumäe Erkki 00:17:10 146
22 193 Kõik M Soots Rocco KJK 00:17:12 144
23 219 Kõik M Rakov Georg KJK 00:17:15 142
24 132 Kõik M Lepik Robert 00:17:20 140
25 137 Kõik M Nõmm Rasmus 00:17:36 138
26 214 Kõik M Rei Karel Gustav 00:18:10 136
27 140 Kõik M Ahman Hannes 00:19:14 130
28 218 Kõik M Jürilo Iskander KJK 00:20:02 126
29 212 Kõik M Põllu Derek Kalevi Jalgrattakool 00:20:11 124
30 139 Kõik M Kubilius Kert 00:21:24 122
31 189 Kõik M Tsanev Peeter KJK 00:13:51 120
32 190 Kõik M Lehis Märt Villem KJK 00:14:57 116
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 M12 Celitans Kristers 00:13:37 200
2 117 M12 Mõttus Matthias 00:13:38 198
3 121 M12 Laidinen Arseni 00:14:02 196
4 118 M12 Ründva Richard 00:14:04 194
5 122 M12 Kancers Helvijs 00:14:10 190
6 204 M12 Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:39 186
7 206 M12 Põldma Henri 00:14:43 184
8 127 M12 Sillat Stig-Tristan 00:14:46 182
9 178 M12 Saar Markus Aleksander 00:15:01 180
10 179 M12 Latik Kristo 00:15:02 178
11 191 M12 Mätik Oliver KJK 00:15:22 174
12 199 M12 Terro Kristjan 00:15:23 172
13 181 M12 Saar Mauro Erik 00:15:23 170
14 180 M12 Vilbaste Andreas 00:15:25 168
15 129 M12 Aola Gevert 00:16:07 164
16 210 M12 Hürden Ralf cfc spordiklubi 00:16:15 162
17 136 M12 Ivainen Richard 00:16:25 158
18 182 M12 Käärst Ruben 00:16:28 156
19 192 M12 Soots Rico KJK 00:16:35 152
20 133 M12 Valge Pärtel 00:16:42 148
21 134 M12 Peedumäe Erkki 00:17:10 146
22 193 M12 Soots Rocco KJK 00:17:12 144
23 219 M12 Rakov Georg KJK 00:17:15 142
24 132 M12 Lepik Robert 00:17:20 140
25 137 M12 Nõmm Rasmus 00:17:36 138
26 214 M12 Rei Karel Gustav 00:18:10 136
27 140 M12 Ahman Hannes 00:19:14 130
28 218 M12 Jürilo Iskander KJK 00:20:02 126
29 212 M12 Põllu Derek Kalevi Jalgrattakool 00:20:11 124
30 139 M12 Kubilius Kert 00:21:24 122
31 189 M12 Tsanev Peeter KJK 00:13:51 120
32 190 M12 Lehis Märt Villem KJK 00:14:57 116
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 Kõik N Rannala Maribel 00:14:07 192
2 119 Kõik N Nigul Natali Nora 00:14:35 188
3 125 Kõik N Treier Maria 00:15:13 176
4 124 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:15:48 166
5 130 Kõik N Raun Mirjam 00:16:21 160
6 142 Kõik N Zeltova Jane 00:16:29 154
7 141 Kõik N Pohl Lauren 00:16:37 150
8 135 Kõik N Lohk Liisi 00:18:20 134
9 194 Kõik N Väinola Lisette KJK 00:18:59 132
10 211 Kõik N Eelmets Ann Helen 00:19:42 128
11 195 Kõik N Mesila Ketrin KJK 00:14:28 118
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 N12 Rannala Maribel 00:14:07 192
2 119 N12 Nigul Natali Nora 00:14:35 188
3 125 N12 Treier Maria 00:15:13 176
4 124 N12 Kaarjärv Mairit 00:15:48 166
5 130 N12 Raun Mirjam 00:16:21 160
6 142 N12 Zeltova Jane 00:16:29 154
7 141 N12 Pohl Lauren 00:16:37 150
8 135 N12 Lohk Liisi 00:18:20 134
9 194 N12 Väinola Lisette KJK 00:18:59 132
10 211 N12 Eelmets Ann Helen 00:19:42 128
11 195 N12 Mesila Ketrin KJK 00:14:28 118
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik Krusemann Martin KJK 00:24:35 200
2 106 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:24:40 198
3 116 Kõik Niemi Tomas-Casimir 00:24:46 196
4 104 Kõik Karlep Georg 00:24:50 194
5 105 Kõik Mitt Virgo 00:25:59 192
6 109 Kõik Mäeuibo Markus 00:26:12 190
7 108 Kõik Pensa Riko-Sander 00:26:48 188
8 183 Kõik Latik Joonas 00:27:10 186
9 217 Kõik Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:27:16 184
10 209 Kõik Prants Annabrit KJK 00:27:22 182
11 111 Kõik Rüster Oliver 00:27:47 180
12 112 Kõik Jürisaar Tauri 00:28:29 178
13 110 Kõik Surva Karolin 00:28:36 176
14 201 Kõik Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:04 174
15 202 Kõik Kõrgesaar Oskar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:59 172
16 221 Kõik Sviridenko Erik 00:30:15 170
17 220 Kõik Tegelman Mia Carla KJK 00:30:16 168
18 188 Kõik Volke Aleksandra KJK 00:31:01 166
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik M Krusemann Martin KJK 00:24:35 200
2 106 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:24:40 198
3 116 Kõik M Niemi Tomas-Casimir 00:24:46 196
4 104 Kõik M Karlep Georg 00:24:50 194
5 105 Kõik M Mitt Virgo 00:25:59 192
6 109 Kõik M Mäeuibo Markus 00:26:12 190
7 108 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:26:48 188
8 183 Kõik M Latik Joonas 00:27:10 186
9 217 Kõik M Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:27:16 184
10 111 Kõik M Rüster Oliver 00:27:47 180
11 112 Kõik M Jürisaar Tauri 00:28:29 178
12 201 Kõik M Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:04 174
13 202 Kõik M Kõrgesaar Oskar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:59 172
14 221 Kõik M Sviridenko Erik 00:30:15 170
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 M14 Krusemann Martin KJK 00:24:35 200
2 106 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:24:40 198
3 116 M14 Niemi Tomas-Casimir 00:24:46 196
4 104 M14 Karlep Georg 00:24:50 194
5 105 M14 Mitt Virgo 00:25:59 192
6 109 M14 Mäeuibo Markus 00:26:12 190
7 108 M14 Pensa Riko-Sander 00:26:48 188
8 183 M14 Latik Joonas 00:27:10 186
9 217 M14 Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:27:16 184
10 111 M14 Rüster Oliver 00:27:47 180
11 112 M14 Jürisaar Tauri 00:28:29 178
12 201 M14 Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:04 174
13 202 M14 Kõrgesaar Oskar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:59 172
14 221 M14 Sviridenko Erik 00:30:15 170
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:27:22 182
2 110 Kõik N Surva Karolin 00:28:36 176
3 220 Kõik N Tegelman Mia Carla KJK 00:30:16 168
4 188 Kõik N Volke Aleksandra KJK 00:31:01 166
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 N14 Prants Annabrit KJK 00:27:22 182
2 110 N14 Surva Karolin 00:28:36 176
3 220 N14 Tegelman Mia Carla KJK 00:30:16 168
4 188 N14 Volke Aleksandra KJK 00:31:01 166
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 208 Kõik Mihkels Madis TÜASK 00:29:04 200
2 75 Kõik Ragilo Frank Aron 00:30:03 198
3 76 Kõik Tamm Lauri 00:31:01 196
4 25 Kõik Andersons Roberts 00:31:16 194
5 205 Kõik Kontus Oskar 00:31:53 192
6 77 Kõik Tiirats Johannes 00:32:10 190
7 78 Kõik Notton Rauno 00:32:24 188
8 207 Kõik Roos Andre 00:32:53 186
9 85 Kõik Anier Martin 00:33:11 184
10 79 Kõik Ilves Arti 00:33:33 182
11 81 Kõik Kukk Janek-Robin 00:33:50 180
12 84 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:33:52 178
13 80 Kõik Karki Martin 00:33:54 176
14 82 Kõik Verliin Lauri 00:34:46 174
15 87 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:34:49 172
16 93 Kõik Ebras Elisabeth 00:35:06 170
17 92 Kõik Tosmin Janno 00:35:33 168
18 200 Kõik Närap Henry 00:35:44 166
19 101 Kõik Kiho Kaarel 00:36:28 164
20 83 Kõik Tarassov Matvei 00:36:31 162
21 94 Kõik Tasane Elina 00:36:36 160
22 90 Kõik Reier Kusti 00:36:43 158
23 98 Kõik Reier Kirke 00:37:24 156
24 96 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:37:50 154
25 216 Kõik Libek Maario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:38:14 152
26 102 Kõik Nurminen Kaarina 00:30:18 150
27 103 Kõik Gristsenko Ron 00:31:35 148
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 208 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 00:29:04 200
2 75 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:30:03 198
3 76 Kõik M Tamm Lauri 00:31:01 196
4 25 Kõik M Andersons Roberts 00:31:16 194
5 205 Kõik M Kontus Oskar 00:31:53 192
6 77 Kõik M Tiirats Johannes 00:32:10 190
7 78 Kõik M Notton Rauno 00:32:24 188
8 207 Kõik M Roos Andre 00:32:53 186
9 85 Kõik M Anier Martin 00:33:11 184
10 79 Kõik M Ilves Arti 00:33:33 182
11 81 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:33:50 180
12 84 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:33:52 178
13 80 Kõik M Karki Martin 00:33:54 176
14 82 Kõik M Verliin Lauri 00:34:46 174
15 87 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:34:49 172
16 92 Kõik M Tosmin Janno 00:35:33 168
17 200 Kõik M Närap Henry 00:35:44 166
18 101 Kõik M Kiho Kaarel 00:36:28 164
19 83 Kõik M Tarassov Matvei 00:36:31 162
20 90 Kõik M Reier Kusti 00:36:43 158
21 216 Kõik M Libek Maario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:38:14 152
22 103 Kõik M Gristsenko Ron 00:31:35 148
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 208 M16 Mihkels Madis TÜASK 00:29:04 200
2 75 M16 Ragilo Frank Aron 00:30:03 198
3 76 M16 Tamm Lauri 00:31:01 196
4 25 M16 Andersons Roberts 00:31:16 194
5 205 M16 Kontus Oskar 00:31:53 192
6 77 M16 Tiirats Johannes 00:32:10 190
7 78 M16 Notton Rauno 00:32:24 188
8 207 M16 Roos Andre 00:32:53 186
9 85 M16 Anier Martin 00:33:11 184
10 79 M16 Ilves Arti 00:33:33 182
11 81 M16 Kukk Janek-Robin 00:33:50 180
12 84 M16 Kõiv Kevin Kardo 00:33:52 178
13 80 M16 Karki Martin 00:33:54 176
14 82 M16 Verliin Lauri 00:34:46 174
15 87 M16 Õun Joosep-Mattias 00:34:49 172
16 92 M16 Tosmin Janno 00:35:33 168
17 200 M16 Närap Henry 00:35:44 166
18 101 M16 Kiho Kaarel 00:36:28 164
19 83 M16 Tarassov Matvei 00:36:31 162
20 90 M16 Reier Kusti 00:36:43 158
21 216 M16 Libek Maario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:38:14 152
22 103 M16 Gristsenko Ron 00:31:35 148
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik N Ebras Elisabeth 00:35:06 170
2 94 Kõik N Tasane Elina 00:36:36 160
3 98 Kõik N Reier Kirke 00:37:24 156
4 96 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:37:50 154
5 102 Kõik N Nurminen Kaarina 00:30:18 150
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 N16 Ebras Elisabeth 00:35:06 170
2 94 N16 Tasane Elina 00:36:36 160
3 98 N16 Reier Kirke 00:37:24 156
4 96 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:37:50 154
5 102 N16 Nurminen Kaarina 00:30:18 150
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 215 Kõik Austa Caspar TÜASK 00:59:01 200
2 4 Kõik Sohkanen Simo 00:59:20 198
3 1 Kõik Krusemann Magnus 00:59:21 196
4 225 Kõik Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:21 194
5 3 Kõik Ärm Rait 01:00:24 192
6 2 Kõik Kuitto Antti 01:00:37 190
7 6 Kõik Maanurm Joonas 01:00:55 188
8 198 Kõik Härginen Dani 01:01:09 186
9 231 Kõik Tarvis Peeter Veloplus 01:01:29 184
10 203 Kõik Tarassov Kirill KJK 01:01:48 182
11 24 Kõik Mikonmäki Ilpo 01:02:55 180
12 7 Kõik Valvas Vahur 01:02:59 178
13 184 Kõik Lootus Stefan 01:03:10 176
14 227 Kõik Kivistik Gert 01:03:11 174
15 23 Kõik Kask Sten 01:04:11 172
16 10 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:04:17 170
17 13 Kõik Tamm Kaspar 01:05:38 168
18 9 Kõik Kuljus Viljar 01:07:10 166
19 176 Kõik Kalninš Edgars 01:07:19 164
20 19 Kõik Kubilius Kevin 00:59:19 162
21 5 Kõik Krasts Alekss 00:59:33 160
22 12 Kõik Peil Lauri 01:00:46 158
23 11 Kõik Maidre Oskar 01:01:41 156
24 14 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:01:59 154
25 22 Kõik Sadretdinovs Romans 01:02:49 152
26 18 Kõik Nõmm Karel Georg 01:02:54 150
27 8 Kõik Metslind Ottomar 01:00:39 148
28 177 Kõik Skrebels Juris Dobeles Dzirnavnieks-FeelFree 01:03:58 146
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 215 Kõik M Austa Caspar TÜASK 00:59:01 200
2 4 Kõik M Sohkanen Simo 00:59:20 198
3 1 Kõik M Krusemann Magnus 00:59:21 196
4 225 Kõik M Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:21 194
5 3 Kõik M Ärm Rait 01:00:24 192
6 2 Kõik M Kuitto Antti 01:00:37 190
7 6 Kõik M Maanurm Joonas 01:00:55 188
8 198 Kõik M Härginen Dani 01:01:09 186
9 231 Kõik M Tarvis Peeter Veloplus 01:01:29 184
10 203 Kõik M Tarassov Kirill KJK 01:01:48 182
11 24 Kõik M Mikonmäki Ilpo 01:02:55 180
12 7 Kõik M Valvas Vahur 01:02:59 178
13 184 Kõik M Lootus Stefan 01:03:10 176
14 227 Kõik M Kivistik Gert 01:03:11 174
15 23 Kõik M Kask Sten 01:04:11 172
16 10 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:04:17 170
17 13 Kõik M Tamm Kaspar 01:05:38 168
18 9 Kõik M Kuljus Viljar 01:07:10 166
19 176 Kõik M Kalninš Edgars 01:07:19 164
20 19 Kõik M Kubilius Kevin 00:59:19 162
21 5 Kõik M Krasts Alekss 00:59:33 160
22 12 Kõik M Peil Lauri 01:00:46 158
23 11 Kõik M Maidre Oskar 01:01:41 156
24 14 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:01:59 154
25 22 Kõik M Sadretdinovs Romans 01:02:49 152
26 18 Kõik M Nõmm Karel Georg 01:02:54 150
27 8 Kõik M Metslind Ottomar 01:00:39 148
28 177 Kõik M Skrebels Juris Dobeles Dzirnavnieks-FeelFree 01:03:58 146
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 MJ Ärm Rait 01:00:24 192
2 184 MJ Lootus Stefan 01:03:10 176
3 10 MJ Patrenkin Aleksandr 01:04:17 170
4 19 MJ Kubilius Kevin 00:59:19 162
5 5 MJ Krasts Alekss 00:59:33 160
6 14 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:01:59 154
7 8 MJ Metslind Ottomar 01:00:39 148
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 215 ME Austa Caspar TÜASK 00:59:01 200
2 4 ME Sohkanen Simo 00:59:20 198
3 1 ME Krusemann Magnus 00:59:21 196
4 225 ME Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:21 194
5 2 ME Kuitto Antti 01:00:37 190
6 6 ME Maanurm Joonas 01:00:55 188
7 198 ME Härginen Dani 01:01:09 186
8 231 ME Tarvis Peeter Veloplus 01:01:29 184
9 24 ME Mikonmäki Ilpo 01:02:55 180
10 7 ME Valvas Vahur 01:02:59 178
11 227 ME Kivistik Gert 01:03:11 174
12 23 ME Kask Sten 01:04:11 172
13 13 ME Tamm Kaspar 01:05:38 168
14 9 ME Kuljus Viljar 01:07:10 166
15 176 ME Kalninš Edgars 01:07:19 164
16 12 ME Peil Lauri 01:00:46 158
17 22 ME Sadretdinovs Romans 01:02:49 152
18 177 ME Skrebels Juris Dobeles Dzirnavnieks-FeelFree 01:03:58 146
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 MU Tarassov Kirill KJK 01:01:48 182
2 11 MU Maidre Oskar 01:01:41 156
3 18 MU Nõmm Karel Georg 01:02:54 150
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Kopli Tarmo 00:37:35 200
2 27 Kõik Tuisk Priit 00:37:46 198
3 37 Kõik Kušnir Aleksei 00:38:38 196
4 28 Kõik Mikson Margus 00:38:41 194
5 29 Kõik Rosenthal Reiko 00:38:58 192
6 31 Kõik Kancers Kristaps 00:39:10 190
7 33 Kõik Järvloo Priit 00:39:21 188
8 40 Kõik Resev Janek 00:39:33 186
9 30 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:39:42 184
10 229 Kõik Pallas Helari 00:39:58 182
11 47 Kõik Kertsman Jaanus 00:40:01 180
12 36 Kõik Sildvee Rainer 00:40:02 178
13 42 Kõik Pedari Aimar 00:40:06 176
14 43 Kõik Molev Juri 00:40:26 174
15 32 Kõik Aksin Janno 00:40:43 172
16 46 Kõik Puusepp Sven 00:41:03 170
17 51 Kõik Nigul Alar 00:41:12 168
18 52 Kõik Sügis Harri 00:41:17 166
19 185 Kõik Ebras Kristo 00:41:17 164
20 50 Kõik Eelmets Indrek 00:41:33 162
21 39 Kõik Reiska Alar 00:41:35 160
22 38 Kõik Silm Maario 00:41:39 158
23 226 Kõik Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:42:01 156
24 72 Kõik Raag Kaupo 00:42:06 154
25 234 Kõik Karjane Jaak 00:42:18 152
26 232 Kõik Lapshin Vladimir 00:42:25 150
27 65 Kõik Kuusk Tanel 00:42:30 148
28 223 Kõik Haals Ronny 00:42:32 146
29 35 Kõik Eljas Avo 00:42:51 144
30 71 Kõik Peenema Reijo 00:43:44 142
31 54 Kõik Uuk Aimur 00:43:45 140
32 58 Kõik Lang Mae 00:43:46 138
33 48 Kõik Grünberg Priit 00:43:46 136
34 60 Kõik Naagel Mihkel 00:44:11 134
35 230 Kõik Suluste Jüri 00:44:27 132
36 67 Kõik Salmela Kajsa 00:44:39 130
37 56 Kõik Kuhlap Kaupo 00:44:47 128
38 55 Kõik Dobolina Tatjana 00:45:01 126
39 53 Kõik Linkgreim Jaanus 00:45:01 124
40 224 Kõik Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:46:13 122
41 57 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:46:18 120
42 68 Kõik Salmela Vilma 00:46:25 118
43 73 Kõik Ragilo Oleg 00:37:36 116
44 235 Kõik Klaaser Gert 00:37:37 114
45 74 Kõik Palusoo Marianne 00:38:32 112
46 62 Kõik Lang Tea 00:39:14 110
47 70 Kõik Affolter Ulla 00:39:26 108
48 63 Kõik Tarassov Igor 00:40:23 106
49 59 Kõik Fjodorov Nikolai 00:41:20 104
50 69 Kõik Rahnel Priit 00:42:33 102
51 61 Kõik Jääger Liis 00:44:06 100
52 233 Kõik Parmask Peeter 00:44:24 98
53 228 Kõik Anatoli Männi KJK 00:47:11 96
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Kopli Tarmo 00:37:35 200
2 27 Kõik M Tuisk Priit 00:37:46 198
3 37 Kõik M Kušnir Aleksei 00:38:38 196
4 28 Kõik M Mikson Margus 00:38:41 194
5 29 Kõik M Rosenthal Reiko 00:38:58 192
6 31 Kõik M Kancers Kristaps 00:39:10 190
7 33 Kõik M Järvloo Priit 00:39:21 188
8 40 Kõik M Resev Janek 00:39:33 186
9 229 Kõik M Pallas Helari 00:39:58 182
10 47 Kõik M Kertsman Jaanus 00:40:01 180
11 36 Kõik M Sildvee Rainer 00:40:02 178
12 42 Kõik M Pedari Aimar 00:40:06 176
13 43 Kõik M Molev Juri 00:40:26 174
14 32 Kõik M Aksin Janno 00:40:43 172
15 46 Kõik M Puusepp Sven 00:41:03 170
16 51 Kõik M Nigul Alar 00:41:12 168
17 52 Kõik M Sügis Harri 00:41:17 166
18 185 Kõik M Ebras Kristo 00:41:17 164
19 50 Kõik M Eelmets Indrek 00:41:33 162
20 39 Kõik M Reiska Alar 00:41:35 160
21 38 Kõik M Silm Maario 00:41:39 158
22 72 Kõik M Raag Kaupo 00:42:06 154
23 234 Kõik M Karjane Jaak 00:42:18 152
24 232 Kõik M Lapshin Vladimir 00:42:25 150
25 65 Kõik M Kuusk Tanel 00:42:30 148
26 223 Kõik M Haals Ronny 00:42:32 146
27 35 Kõik M Eljas Avo 00:42:51 144
28 71 Kõik M Peenema Reijo 00:43:44 142
29 54 Kõik M Uuk Aimur 00:43:45 140
30 48 Kõik M Grünberg Priit 00:43:46 136
31 60 Kõik M Naagel Mihkel 00:44:11 134
32 230 Kõik M Suluste Jüri 00:44:27 132
33 56 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:44:47 128
34 53 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:45:01 124
35 224 Kõik M Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:46:13 122
36 73 Kõik M Ragilo Oleg 00:37:36 116
37 235 Kõik M Klaaser Gert 00:37:37 114
38 63 Kõik M Tarassov Igor 00:40:23 106
39 59 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:41:20 104
40 69 Kõik M Rahnel Priit 00:42:33 102
41 233 Kõik M Parmask Peeter 00:44:24 98
42 228 Kõik M Anatoli Männi KJK 00:47:11 96
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:37:35 200
2 28 MSeenior2 Mikson Margus 00:38:41 194
3 40 MSeenior2 Resev Janek 00:39:33 186
4 47 MSeenior2 Kertsman Jaanus 00:40:01 180
5 43 MSeenior2 Molev Juri 00:40:26 174
6 46 MSeenior2 Puusepp Sven 00:41:03 170
7 185 MSeenior2 Ebras Kristo 00:41:17 164
8 50 MSeenior2 Eelmets Indrek 00:41:33 162
9 65 MSeenior2 Kuusk Tanel 00:42:30 148
10 223 MSeenior2 Haals Ronny 00:42:32 146
11 35 MSeenior2 Eljas Avo 00:42:51 144
12 48 MSeenior2 Grünberg Priit 00:43:46 136
13 53 MSeenior2 Linkgreim Jaanus 00:45:01 124
14 73 MSeenior2 Ragilo Oleg 00:37:36 116
15 69 MSeenior2 Rahnel Priit 00:42:33 102
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 MSeenior1 Tuisk Priit 00:37:46 198
2 37 MSeenior1 Kušnir Aleksei 00:38:38 196
3 29 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:38:58 192
4 31 MSeenior1 Kancers Kristaps 00:39:10 190
5 33 MSeenior1 Järvloo Priit 00:39:21 188
6 229 MSeenior1 Pallas Helari 00:39:58 182
7 36 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:40:02 178
8 32 MSeenior1 Aksin Janno 00:40:43 172
9 38 MSeenior1 Silm Maario 00:41:39 158
10 72 MSeenior1 Raag Kaupo 00:42:06 154
11 234 MSeenior1 Karjane Jaak 00:42:18 152
12 232 MSeenior1 Lapshin Vladimir 00:42:25 150
13 71 MSeenior1 Peenema Reijo 00:43:44 142
14 60 MSeenior1 Naagel Mihkel 00:44:11 134
15 224 MSeenior1 Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:46:13 122
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 MSeenior4+ Reiska Alar 00:41:35 160
2 54 MSeenior4+ Uuk Aimur 00:43:45 140
3 230 MSeenior4+ Suluste Jüri 00:44:27 132
4 59 MSeenior4+ Fjodorov Nikolai 00:41:20 104
5 233 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:44:24 98
6 228 MSeenior4+ Anatoli Männi KJK 00:47:11 96
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 MSeenior3 Pedari Aimar 00:40:06 176
2 51 MSeenior3 Nigul Alar 00:41:12 168
3 52 MSeenior3 Sügis Harri 00:41:17 166
4 56 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:44:47 128
5 235 MSeenior3 Klaaser Gert 00:37:37 114
6 63 MSeenior3 Tarassov Igor 00:40:23 106
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:39:42 184
2 226 Kõik N Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:42:01 156
3 58 Kõik N Lang Mae 00:43:46 138
4 67 Kõik N Salmela Kajsa 00:44:39 130
5 55 Kõik N Dobolina Tatjana 00:45:01 126
6 57 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:46:18 120
7 68 Kõik N Salmela Vilma 00:46:25 118
8 74 Kõik N Palusoo Marianne 00:38:32 112
9 62 Kõik N Lang Tea 00:39:14 110
10 70 Kõik N Affolter Ulla 00:39:26 108
11 61 Kõik N Jääger Liis 00:44:06 100
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 NE Dobolina Tatjana 00:45:01 126
2 74 NE Palusoo Marianne 00:38:32 112
3 62 NE Lang Tea 00:39:14 110
4 70 NE Affolter Ulla 00:39:26 108
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 NU Mõttus Mari-Liis 00:39:42 184
2 58 NU Lang Mae 00:43:46 138
3 67 NU Salmela Kajsa 00:44:39 130
4 61 NU Jääger Liis 00:44:06 100
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 226 NJ Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:42:01 156
2 57 NJ Nigul Mathilde Manuela 00:46:18 120
3 68 NJ Salmela Vilma 00:46:25 118
Impression