II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 Kõik Mõttus Marta 00:16:28 100
2 153 Kõik Lensment Linda 00:16:36 99
3 157 Kõik Õruste Kristo 00:17:16 98
4 156 Kõik Kostin Kaspar 00:17:44 97
5 159 Kõik Tammeleht Egert 00:17:44 96
6 155 Kõik Salupuu Georg 00:17:44 95
7 158 Kõik Järv Uku 00:17:58 94
8 160 Kõik Ragilo Frida Mia 00:17:59 93
9 162 Kõik Laansoo Märt 00:18:13 92
10 165 Kõik Sumberg Steven 00:18:26 91
11 168 Kõik Suppi Simon 00:18:29 90
12 171 Kõik Ziborov Maksim 00:18:33 89
13 164 Kõik Kannel Kaur 00:18:38 88
14 161 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:18:54 87
15 167 Kõik Hynninen Richard 00:19:17 86
16 170 Kõik Semjonov Silver 00:19:22 85
17 176 Kõik Kulikov Nikita 00:19:23 84
18 186 Kõik Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:31 83
19 179 Kõik Järvsoo Jorgen 00:19:47 82
20 177 Kõik Grünberg Berit 00:19:49 81
21 178 Kõik Ärm Mirt 00:19:51 80
22 166 Kõik Tammistu Leander 00:19:55 79
23 192 Kõik Välja Maikel Magnus 00:19:56 78
24 169 Kõik Ormus Elvis 00:19:58 77
25 173 Kõik Pesor Pauliine 00:20:03 76
26 183 Kõik Rahu Ralf Leon 00:20:28 75
27 174 Kõik Järve Argo 00:20:36 74
28 188 Kõik Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:40 73
29 181 Kõik Pesor Roosmarii 00:20:53 72
30 184 Kõik Toomsalu Josten 00:21:00 71
31 175 Kõik Bergson Hugo 00:21:04 70
32 189 Kõik Rebane Rasmus 00:21:23 69
33 187 Kõik Mägi Rihard 00:21:43 68
34 190 Kõik Tali Jaagup 00:22:19 67
35 191 Kõik Taal Tauri-Tristan 00:22:51 66
36 185 Kõik Haava Jasper 00:23:53 65
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 Kõik N Mõttus Marta 00:16:28 100
2 153 Kõik N Lensment Linda 00:16:36 99
3 160 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:17:59 93
4 177 Kõik N Grünberg Berit 00:19:49 81
5 178 Kõik N Ärm Mirt 00:19:51 80
6 173 Kõik N Pesor Pauliine 00:20:03 76
7 181 Kõik N Pesor Roosmarii 00:20:53 72
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 N12 Mõttus Marta 00:16:28 100
2 153 N12 Lensment Linda 00:16:36 99
3 160 N12 Ragilo Frida Mia 00:17:59 93
4 177 N12 Grünberg Berit 00:19:49 81
5 178 N12 Ärm Mirt 00:19:51 80
6 173 N12 Pesor Pauliine 00:20:03 76
7 181 N12 Pesor Roosmarii 00:20:53 72
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 Kõik M Õruste Kristo 00:17:16 98
2 156 Kõik M Kostin Kaspar 00:17:44 97
3 159 Kõik M Tammeleht Egert 00:17:44 96
4 155 Kõik M Salupuu Georg 00:17:44 95
5 158 Kõik M Järv Uku 00:17:58 94
6 162 Kõik M Laansoo Märt 00:18:13 92
7 165 Kõik M Sumberg Steven 00:18:26 91
8 168 Kõik M Suppi Simon 00:18:29 90
9 171 Kõik M Ziborov Maksim 00:18:33 89
10 164 Kõik M Kannel Kaur 00:18:38 88
11 161 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:18:54 87
12 167 Kõik M Hynninen Richard 00:19:17 86
13 170 Kõik M Semjonov Silver 00:19:22 85
14 176 Kõik M Kulikov Nikita 00:19:23 84
15 186 Kõik M Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:31 83
16 179 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:19:47 82
17 166 Kõik M Tammistu Leander 00:19:55 79
18 192 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:19:56 78
19 169 Kõik M Ormus Elvis 00:19:58 77
20 183 Kõik M Rahu Ralf Leon 00:20:28 75
21 174 Kõik M Järve Argo 00:20:36 74
22 188 Kõik M Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:40 73
23 184 Kõik M Toomsalu Josten 00:21:00 71
24 175 Kõik M Bergson Hugo 00:21:04 70
25 189 Kõik M Rebane Rasmus 00:21:23 69
26 187 Kõik M Mägi Rihard 00:21:43 68
27 190 Kõik M Tali Jaagup 00:22:19 67
28 191 Kõik M Taal Tauri-Tristan 00:22:51 66
29 185 Kõik M Haava Jasper 00:23:53 65
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 M12 Õruste Kristo 00:17:16 98
2 156 M12 Kostin Kaspar 00:17:44 97
3 159 M12 Tammeleht Egert 00:17:44 96
4 155 M12 Salupuu Georg 00:17:44 95
5 158 M12 Järv Uku 00:17:58 94
6 162 M12 Laansoo Märt 00:18:13 92
7 165 M12 Sumberg Steven 00:18:26 91
8 168 M12 Suppi Simon 00:18:29 90
9 171 M12 Ziborov Maksim 00:18:33 89
10 164 M12 Kannel Kaur 00:18:38 88
11 161 M12 Mollberg Karl-Henrik 00:18:54 87
12 167 M12 Hynninen Richard 00:19:17 86
13 170 M12 Semjonov Silver 00:19:22 85
14 176 M12 Kulikov Nikita 00:19:23 84
15 186 M12 Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:31 83
16 179 M12 Järvsoo Jorgen 00:19:47 82
17 166 M12 Tammistu Leander 00:19:55 79
18 192 M12 Välja Maikel Magnus 00:19:56 78
19 169 M12 Ormus Elvis 00:19:58 77
20 183 M12 Rahu Ralf Leon 00:20:28 75
21 174 M12 Järve Argo 00:20:36 74
22 188 M12 Priilinn Robert Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:40 73
23 184 M12 Toomsalu Josten 00:21:00 71
24 175 M12 Bergson Hugo 00:21:04 70
25 189 M12 Rebane Rasmus 00:21:23 69
26 187 M12 Mägi Rihard 00:21:43 68
27 190 M12 Tali Jaagup 00:22:19 67
28 191 M12 Taal Tauri-Tristan 00:22:51 66
29 185 M12 Haava Jasper 00:23:53 65
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik Tammepuu Riko 00:19:20 100
2 120 Kõik Hürden Ralf 00:19:57 99
3 118 Kõik Pärn Andri 00:19:59 98
4 112 Kõik Järvsoo Markus 00:19:59 97
5 114 Kõik Kaarjärv Mairit 00:20:22 96
6 115 Kõik Suppi Sebastian 00:20:30 95
7 117 Kõik Dooner Carl Peeter 00:20:31 94
8 113 Kõik Rannala Maribel 00:20:38 93
9 123 Kõik Saar Markus Aleksander 00:20:50 92
10 121 Kõik Vilbaste Andreas 00:20:50 91
11 119 Kõik Broniševskaja Zlata 00:21:47 90
12 122 Kõik Käärst Ruben 00:21:55 89
13 124 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:22:00 88
14 129 Kõik Kajo Herlen 00:22:16 87
15 128 Kõik Lemloch Loore 00:22:22 86
16 138 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:29 85
17 126 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:22:32 84
18 152 Kõik Mäeiubo Riko 00:22:40 83
19 133 Kõik Pärn Greg-Emil 00:22:58 82
20 127 Kõik Rei Karel Gustav 00:23:00 81
21 136 Kõik Kiviväli Karl 00:23:04 80
22 135 Kõik Somelar Remo 00:23:12 79
23 130 Kõik Kannel Märt 00:23:15 78
24 131 Kõik Laht Mirtel 00:23:15 77
25 137 Kõik Jürisaar Maria 00:23:35 76
26 132 Kõik Valge Pärtel 00:23:38 75
27 140 Kõik Vain Gregor 00:23:48 74
28 141 Kõik Soeson Tauri 00:23:55 73
29 149 Kõik Ringi Sten Markus 00:23:56 72
30 142 Kõik Koik Mariann 00:24:09 71
31 145 Kõik Koonik Harri Alfred 00:24:42 70
32 139 Kõik Kiilaspea Marcus 00:24:52 69
33 144 Kõik Soots Rocco 00:25:10 68
34 143 Kõik Konga Marten 00:25:27 67
35 148 Kõik Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:20 66
36 147 Kõik Kuum Rasmus 00:29:06 65
37 193 Kõik Tara Sofia 00:31:12 64
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik M Tammepuu Riko 00:19:20 100
2 120 Kõik M Hürden Ralf 00:19:57 99
3 118 Kõik M Pärn Andri 00:19:59 98
4 112 Kõik M Järvsoo Markus 00:19:59 97
5 115 Kõik M Suppi Sebastian 00:20:30 95
6 117 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:20:31 94
7 123 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:20:50 92
8 121 Kõik M Vilbaste Andreas 00:20:50 91
9 122 Kõik M Käärst Ruben 00:21:55 89
10 124 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:22:00 88
11 129 Kõik M Kajo Herlen 00:22:16 87
12 138 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:29 85
13 126 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:22:32 84
14 152 Kõik M Mäeiubo Riko 00:22:40 83
15 133 Kõik M Pärn Greg-Emil 00:22:58 82
16 127 Kõik M Rei Karel Gustav 00:23:00 81
17 136 Kõik M Kiviväli Karl 00:23:04 80
18 135 Kõik M Somelar Remo 00:23:12 79
19 130 Kõik M Kannel Märt 00:23:15 78
20 132 Kõik M Valge Pärtel 00:23:38 75
21 140 Kõik M Vain Gregor 00:23:48 74
22 141 Kõik M Soeson Tauri 00:23:55 73
23 149 Kõik M Ringi Sten Markus 00:23:56 72
24 145 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:24:42 70
25 139 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:24:52 69
26 144 Kõik M Soots Rocco 00:25:10 68
27 143 Kõik M Konga Marten 00:25:27 67
28 148 Kõik M Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:20 66
29 147 Kõik M Kuum Rasmus 00:29:06 65
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 M14 Tammepuu Riko 00:19:20 100
2 120 M14 Hürden Ralf 00:19:57 99
3 118 M14 Pärn Andri 00:19:59 98
4 112 M14 Järvsoo Markus 00:19:59 97
5 115 M14 Suppi Sebastian 00:20:30 95
6 117 M14 Dooner Carl Peeter 00:20:31 94
7 123 M14 Saar Markus Aleksander 00:20:50 92
8 121 M14 Vilbaste Andreas 00:20:50 91
9 122 M14 Käärst Ruben 00:21:55 89
10 124 M14 Orav Hugo Hendrik 00:22:00 88
11 129 M14 Kajo Herlen 00:22:16 87
12 138 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:29 85
13 126 M14 Jakobsoo Kaspar 00:22:32 84
14 152 M14 Mäeiubo Riko 00:22:40 83
15 133 M14 Pärn Greg-Emil 00:22:58 82
16 127 M14 Rei Karel Gustav 00:23:00 81
17 136 M14 Kiviväli Karl 00:23:04 80
18 135 M14 Somelar Remo 00:23:12 79
19 130 M14 Kannel Märt 00:23:15 78
20 132 M14 Valge Pärtel 00:23:38 75
21 140 M14 Vain Gregor 00:23:48 74
22 141 M14 Soeson Tauri 00:23:55 73
23 149 M14 Ringi Sten Markus 00:23:56 72
24 145 M14 Koonik Harri Alfred 00:24:42 70
25 139 M14 Kiilaspea Marcus 00:24:52 69
26 144 M14 Soots Rocco 00:25:10 68
27 143 M14 Konga Marten 00:25:27 67
28 148 M14 Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:20 66
29 147 M14 Kuum Rasmus 00:29:06 65
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:20:22 96
2 113 Kõik N Rannala Maribel 00:20:38 93
3 119 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:21:47 90
4 128 Kõik N Lemloch Loore 00:22:22 86
5 131 Kõik N Laht Mirtel 00:23:15 77
6 137 Kõik N Jürisaar Maria 00:23:35 76
7 142 Kõik N Koik Mariann 00:24:09 71
8 193 Kõik N Tara Sofia 00:31:12 64
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 N14 Kaarjärv Mairit 00:20:22 96
2 113 N14 Rannala Maribel 00:20:38 93
3 119 N14 Broniševskaja Zlata 00:21:47 90
4 128 N14 Lemloch Loore 00:22:22 86
5 131 N14 Laht Mirtel 00:23:15 77
6 137 N14 Jürisaar Maria 00:23:35 76
7 142 N14 Koik Mariann 00:24:09 71
8 193 N14 Tara Sofia 00:31:12 64
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:39 100
2 87 Kõik Mäeuibo Markus 00:26:28 99
3 83 Kõik Küüt Oskar 00:26:50 98
4 84 Kõik Mõttus Matthias 00:27:08 97
5 85 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:27:24 96
6 88 Kõik Ründva Richard 00:28:46 95
7 95 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:29:14 94
8 92 Kõik Saar Mauro Erik 00:29:57 93
9 96 Kõik Pensa Riko-Sander 00:31:17 92
10 90 Kõik Laidinen Arseni 00:31:42 91
11 97 Kõik Surva Karolin 00:31:55 90
12 99 Kõik Kivistu Eliise 00:32:08 89
13 94 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:32:16 88
14 101 Kõik Nigul Natali Nora 00:32:16 87
15 98 Kõik Treier Maria 00:32:52 86
16 100 Kõik Reintop Karel 00:33:39 85
17 107 Kõik Mööl Marten 00:33:58 84
18 91 Kõik Mätik Oliver 00:33:59 83
19 102 Kõik Tsanev Peeter 00:34:14 82
20 103 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:34:34 81
21 106 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:05 80
22 105 Kõik Soots Rico 00:36:26 79
23 104 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:36:49 78
24 108 Kõik Raun Mirjam 00:39:07 77
25 111 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:28:23 76
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:39 100
2 87 Kõik M Mäeuibo Markus 00:26:28 99
3 83 Kõik M Küüt Oskar 00:26:50 98
4 84 Kõik M Mõttus Matthias 00:27:08 97
5 85 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:27:24 96
6 88 Kõik M Ründva Richard 00:28:46 95
7 95 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:29:14 94
8 92 Kõik M Saar Mauro Erik 00:29:57 93
9 96 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:31:17 92
10 90 Kõik M Laidinen Arseni 00:31:42 91
11 94 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:32:16 88
12 100 Kõik M Reintop Karel 00:33:39 85
13 107 Kõik M Mööl Marten 00:33:58 84
14 91 Kõik M Mätik Oliver 00:33:59 83
15 102 Kõik M Tsanev Peeter 00:34:14 82
16 103 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:34:34 81
17 105 Kõik M Soots Rico 00:36:26 79
18 104 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:36:49 78
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:39 100
2 87 M16 Mäeuibo Markus 00:26:28 99
3 83 M16 Küüt Oskar 00:26:50 98
4 84 M16 Mõttus Matthias 00:27:08 97
5 85 M16 Aduson Gabriel Helmut 00:27:24 96
6 88 M16 Ründva Richard 00:28:46 95
7 95 M16 Rüster Oliver Peloton 00:29:14 94
8 92 M16 Saar Mauro Erik 00:29:57 93
9 96 M16 Pensa Riko-Sander 00:31:17 92
10 90 M16 Laidinen Arseni 00:31:42 91
11 94 M16 Eerme Gerd Lauri 00:32:16 88
12 100 M16 Reintop Karel 00:33:39 85
13 107 M16 Mööl Marten 00:33:58 84
14 91 M16 Mätik Oliver 00:33:59 83
15 102 M16 Tsanev Peeter 00:34:14 82
16 103 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:34:34 81
17 105 M16 Soots Rico 00:36:26 79
18 104 M16 Sillat Stig-Tristan 00:36:49 78
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 97 Kõik N Surva Karolin 00:31:55 90
2 99 Kõik N Kivistu Eliise 00:32:08 89
3 101 Kõik N Nigul Natali Nora 00:32:16 87
4 98 Kõik N Treier Maria 00:32:52 86
5 106 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:05 80
6 108 Kõik N Raun Mirjam 00:39:07 77
7 111 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:28:23 76
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 97 N16 Surva Karolin 00:31:55 90
2 99 N16 Kivistu Eliise 00:32:08 89
3 101 N16 Nigul Natali Nora 00:32:16 87
4 98 N16 Treier Maria 00:32:52 86
5 106 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:05 80
6 108 N16 Raun Mirjam 00:39:07 77
7 111 N16 Tegelmann Mia Carla 00:28:23 76
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Mihkels Madis 00:59:07 100
2 195 Kõik Ragilo Frank Aron KJK 00:59:30 99
3 2 Kõik Ärm Rait 00:59:40 98
4 5 Kõik Krusemann Magnus 01:01:52 97
5 9 Kõik Tarassov Kirill 01:02:25 96
6 8 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 01:02:59 95
7 6 Kõik Tamm Lauri 01:03:10 94
8 10 Kõik Maanurm Joonas 01:05:05 93
9 13 Kõik Kask Sten 01:05:11 92
10 23 Kõik Kontus Oskar 01:06:19 91
11 15 Kõik Kaldoja Raiko 01:06:31 90
12 27 Kõik Kalverss Matiss 01:07:26 89
13 7 Kõik Aus Aaron 01:07:41 88
14 12 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:07:49 87
15 16 Kõik Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:08:37 86
16 14 Kõik Närap Henry 01:09:33 85
17 11 Kõik Kokk Gregor 00:59:28 84
18 196 Kõik Karlep Georg Rein Taaramäe Rattaklubi 01:01:27 83
19 17 Kõik Jürisaar Tauri 01:02:26 82
20 20 Kõik Möll Robin 01:02:51 81
21 18 Kõik Pau Oskar 01:04:10 80
22 24 Kõik Gristsenko Ron 01:04:49 79
23 21 Kõik Karki Martin 01:05:33 78
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Mihkels Madis 00:59:07 100
2 195 Kõik M Ragilo Frank Aron KJK 00:59:30 99
3 2 Kõik M Ärm Rait 00:59:40 98
4 5 Kõik M Krusemann Magnus 01:01:52 97
5 9 Kõik M Tarassov Kirill 01:02:25 96
6 8 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 01:02:59 95
7 6 Kõik M Tamm Lauri 01:03:10 94
8 10 Kõik M Maanurm Joonas 01:05:05 93
9 13 Kõik M Kask Sten 01:05:11 92
10 23 Kõik M Kontus Oskar 01:06:19 91
11 15 Kõik M Kaldoja Raiko 01:06:31 90
12 27 Kõik M Kalverss Matiss 01:07:26 89
13 7 Kõik M Aus Aaron 01:07:41 88
14 12 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:07:49 87
15 16 Kõik M Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:08:37 86
16 14 Kõik M Närap Henry 01:09:33 85
17 11 Kõik M Kokk Gregor 00:59:28 84
18 196 Kõik M Karlep Georg Rein Taaramäe Rattaklubi 01:01:27 83
19 17 Kõik M Jürisaar Tauri 01:02:26 82
20 20 Kõik M Möll Robin 01:02:51 81
21 18 Kõik M Pau Oskar 01:04:10 80
22 24 Kõik M Gristsenko Ron 01:04:49 79
23 21 Kõik M Karki Martin 01:05:33 78
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Mihkels Madis 00:59:07 100
2 195 MJ Ragilo Frank Aron KJK 00:59:30 99
3 6 MJ Tamm Lauri 01:03:10 94
4 27 MJ Kalverss Matiss 01:07:26 89
5 7 MJ Aus Aaron 01:07:41 88
6 16 MJ Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:08:37 86
7 14 MJ Närap Henry 01:09:33 85
8 11 MJ Kokk Gregor 00:59:28 84
9 196 MJ Karlep Georg Rein Taaramäe Rattaklubi 01:01:27 83
10 17 MJ Jürisaar Tauri 01:02:26 82
11 18 MJ Pau Oskar 01:04:10 80
12 24 MJ Gristsenko Ron 01:04:49 79
13 21 MJ Karki Martin 01:05:33 78
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 MU Ärm Rait 00:59:40 98
2 23 MU Kontus Oskar 01:06:19 91
3 12 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:07:49 87
4 20 MU Möll Robin 01:02:51 81
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 ME Krusemann Magnus 01:01:52 97
2 9 ME Tarassov Kirill 01:02:25 96
3 8 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 01:02:59 95
4 10 ME Maanurm Joonas 01:05:05 93
5 13 ME Kask Sten 01:05:11 92
6 15 ME Kaldoja Raiko 01:06:31 90
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Kukk Erki 00:36:05 100
2 32 Kõik Tuisk Priit 00:36:28 99
3 30 Kõik Sepp Kristo 00:36:43 98
4 33 Kõik Mikson Margus 00:36:57 97
5 37 Kõik Pallas Helari 00:37:03 96
6 39 Kõik Kull Andre 00:37:04 95
7 28 Kõik Neemesto Kaspar 00:37:36 94
8 36 Kõik Kušnir Aleksei 00:37:52 93
9 199 Kõik Ainsalu Markku ProShop Team 00:38:02 92
10 45 Kõik Raag Kaupo 00:38:03 91
11 40 Kõik Sildvee Rainer 00:38:20 90
12 46 Kõik Pedari Aimar 00:38:31 89
13 44 Kõik Neemela Tarmo 00:38:52 88
14 38 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:38:54 87
15 29 Kõik Epner Indrek 00:39:14 86
16 47 Kõik Silm Maario 00:39:20 85
17 41 Kõik Tõnov Tõnu 00:39:26 84
18 55 Kõik Eljas Avo 00:39:42 83
19 52 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:39:55 82
20 58 Kõik Pohl Marko 00:40:14 81
21 61 Kõik Randpõld Priit 00:40:16 80
22 69 Kõik Lang Mae 00:40:43 79
23 48 Kõik Fazõlov Maksim 00:40:46 78
24 56 Kõik Milistver Meelis 00:41:09 77
25 42 Kõik Resev Janek 00:41:18 76
26 53 Kõik Ord Tõnu 00:41:22 75
27 57 Kõik Kuusk Tanel 00:41:34 74
28 62 Kõik Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:41:46 73
29 60 Kõik Ebras Elisabeth 00:41:49 72
30 64 Kõik Sirvel Merili 00:42:24 71
31 54 Kõik Tasane Elina 00:42:54 70
32 68 Kõik Kaarjärv Maris 00:43:44 69
33 66 Kõik Mägi Aimur 00:43:56 68
34 67 Kõik Puhu Sille 00:44:12 67
35 49 Kõik Prants Annabrit 00:44:31 66
36 59 Kõik Linkgreim Jaanus 00:44:38 65
37 75 Kõik Jääger Liis 00:44:51 64
38 82 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 00:45:04 63
39 71 Kõik Kuldkepp Kristi 00:45:13 62
40 73 Kõik Arme Janek 00:45:46 61
41 70 Kõik Dobolina Tatjana 00:45:47 60
42 81 Kõik Eelmets Indrek 00:46:09 59
43 198 Kõik Kuhlap Kaupo cosmos 00:36:14 58
44 197 Kõik Klaaser Gert Bike Fanatics CC 00:36:21 57
45 78 Kõik Volk Andrus 00:36:50 56
46 72 Kõik Vassiljev Oleg 00:37:34 55
47 79 Kõik Kukk Agnes 00:38:42 54
48 76 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:39:40 53
49 77 Kõik Tarassov Igor 00:42:24 52
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Kukk Erki 00:36:05 100
2 32 Kõik M Tuisk Priit 00:36:28 99
3 30 Kõik M Sepp Kristo 00:36:43 98
4 33 Kõik M Mikson Margus 00:36:57 97
5 37 Kõik M Pallas Helari 00:37:03 96
6 39 Kõik M Kull Andre 00:37:04 95
7 28 Kõik M Neemesto Kaspar 00:37:36 94
8 36 Kõik M Kušnir Aleksei 00:37:52 93
9 199 Kõik M Ainsalu Markku ProShop Team 00:38:02 92
10 45 Kõik M Raag Kaupo 00:38:03 91
11 40 Kõik M Sildvee Rainer 00:38:20 90
12 46 Kõik M Pedari Aimar 00:38:31 89
13 44 Kõik M Neemela Tarmo 00:38:52 88
14 29 Kõik M Epner Indrek 00:39:14 86
15 47 Kõik M Silm Maario 00:39:20 85
16 41 Kõik M Tõnov Tõnu 00:39:26 84
17 55 Kõik M Eljas Avo 00:39:42 83
18 58 Kõik M Pohl Marko 00:40:14 81
19 61 Kõik M Randpõld Priit 00:40:16 80
20 48 Kõik M Fazõlov Maksim 00:40:46 78
21 56 Kõik M Milistver Meelis 00:41:09 77
22 42 Kõik M Resev Janek 00:41:18 76
23 53 Kõik M Ord Tõnu 00:41:22 75
24 57 Kõik M Kuusk Tanel 00:41:34 74
25 62 Kõik M Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:41:46 73
26 66 Kõik M Mägi Aimur 00:43:56 68
27 59 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:44:38 65
28 73 Kõik M Arme Janek 00:45:46 61
29 81 Kõik M Eelmets Indrek 00:46:09 59
30 198 Kõik M Kuhlap Kaupo cosmos 00:36:14 58
31 197 Kõik M Klaaser Gert Bike Fanatics CC 00:36:21 57
32 78 Kõik M Volk Andrus 00:36:50 56
33 72 Kõik M Vassiljev Oleg 00:37:34 55
34 77 Kõik M Tarassov Igor 00:42:24 52
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 MSen2 Kukk Erki 00:36:05 100
2 32 MSen2 Tuisk Priit 00:36:28 99
3 33 MSen2 Mikson Margus 00:36:57 97
4 37 MSen2 Pallas Helari 00:37:03 96
5 39 MSen2 Kull Andre 00:37:04 95
6 36 MSen2 Kušnir Aleksei 00:37:52 93
7 199 MSen2 Ainsalu Markku ProShop Team 00:38:02 92
8 45 MSen2 Raag Kaupo 00:38:03 91
9 40 MSen2 Sildvee Rainer 00:38:20 90
10 29 MSen2 Epner Indrek 00:39:14 86
11 41 MSen2 Tõnov Tõnu 00:39:26 84
12 48 MSen2 Fazõlov Maksim 00:40:46 78
13 56 MSen2 Milistver Meelis 00:41:09 77
14 42 MSen2 Resev Janek 00:41:18 76
15 57 MSen2 Kuusk Tanel 00:41:34 74
16 66 MSen2 Mägi Aimur 00:43:56 68
17 81 MSen2 Eelmets Indrek 00:46:09 59
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 MSen1 Sepp Kristo 00:36:43 98
2 28 MSen1 Neemesto Kaspar 00:37:36 94
3 47 MSen1 Silm Maario 00:39:20 85
4 58 MSen1 Pohl Marko 00:40:14 81
5 73 MSen1 Arme Janek 00:45:46 61
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSen4+ Pedari Aimar 00:38:31 89
2 62 MSen4+ Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:41:46 73
3 198 MSen4+ Kuhlap Kaupo cosmos 00:36:14 58
4 72 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:37:34 55
5 77 MSen4+ Tarassov Igor 00:42:24 52
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 MSen3 Neemela Tarmo 00:38:52 88
2 55 MSen3 Eljas Avo 00:39:42 83
3 61 MSen3 Randpõld Priit 00:40:16 80
4 53 MSen3 Ord Tõnu 00:41:22 75
5 59 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:44:38 65
6 197 MSen3 Klaaser Gert Bike Fanatics CC 00:36:21 57
7 78 MSen3 Volk Andrus 00:36:50 56
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:38:54 87
2 52 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:39:55 82
3 69 Kõik N Lang Mae 00:40:43 79
4 60 Kõik N Ebras Elisabeth 00:41:49 72
5 64 Kõik N Sirvel Merili 00:42:24 71
6 54 Kõik N Tasane Elina 00:42:54 70
7 68 Kõik N Kaarjärv Maris 00:43:44 69
8 67 Kõik N Puhu Sille 00:44:12 67
9 49 Kõik N Prants Annabrit 00:44:31 66
10 75 Kõik N Jääger Liis 00:44:51 64
11 82 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 00:45:04 63
12 71 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:45:13 62
13 70 Kõik N Dobolina Tatjana 00:45:47 60
14 79 Kõik N Kukk Agnes 00:38:42 54
15 76 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:39:40 53
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 NE Mõttus Mari-Liis 00:38:54 87
2 69 NE Lang Mae 00:40:43 79
3 68 NE Kaarjärv Maris 00:43:44 69
4 67 NE Puhu Sille 00:44:12 67
5 75 NE Jääger Liis 00:44:51 64
6 71 NE Kuldkepp Kristi 00:45:13 62
7 70 NE Dobolina Tatjana 00:45:47 60
8 79 NE Kukk Agnes 00:38:42 54
9 76 NE Kurgjärv Jaanika 00:39:40 53
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:39:55 82
2 60 NJ Ebras Elisabeth 00:41:49 72
3 54 NJ Tasane Elina 00:42:54 70
4 49 NJ Prants Annabrit 00:44:31 66
5 82 NJ Ermane-Marcenko Evelina 00:45:04 63
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 NU Sirvel Merili 00:42:24 71
Impression
X