II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 184 Kõik Mõttus Marta 00:18:19 100
2 183 Kõik Lensment Linda 00:18:21 99
3 185 Kõik Salupuu Georg 00:18:25 98
4 188 Kõik Tammeleht Egert 00:19:12 97
5 191 Kõik Ragilo Frida Mia 00:19:21 96
6 193 Kõik Laansoo Märt 00:19:29 95
7 189 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:19:34 94
8 219 Kõik Rullingo Rander-Verner 00:19:37 93
9 214 Kõik Suppi Simon 00:19:39 92
10 192 Kõik Hynninen Richard 00:19:45 91
11 224 Kõik Hanson Mairold Pärnu Kalevi Spordikool 00:19:54 90
12 217 Kõik Kostin Kaspar 00:19:54 89
13 212 Kõik Grünberg Hardy 00:20:35 88
14 199 Kõik Kiho Joonas 00:20:43 87
15 208 Kõik Bergson Hugo 00:20:47 86
16 196 Kõik Ziborov Maksim 00:20:49 85
17 220 Kõik Välja Maikel Magnus 00:21:00 84
18 198 Kõik Pesor Pauliine 00:21:00 83
19 195 Kõik Semjonov Silver 00:21:01 82
20 194 Kõik Ormus Elvis 00:21:02 81
21 197 Kõik Jakobson Oskar 00:21:23 80
22 200 Kõik Mõttus Markus 00:21:32 79
23 204 Kõik Ärm Mirt 00:21:32 78
24 211 Kõik Tammistu Leander 00:21:38 77
25 202 Kõik Kulikov Nikita 00:21:53 76
26 206 Kõik Pesor Roosmarii 00:21:54 75
27 218 Kõik Mägi Rihard 00:21:58 74
28 203 Kõik Grünberg Berit 00:21:59 73
29 201 Kõik Järve Argo 00:22:57 72
30 222 Kõik Soodla Jaspar-Remi Tartu ASK 00:23:32 71
31 210 Kõik Haava Jasper 00:23:34 70
32 209 Kõik Toomsalu Josten 00:23:35 69
33 225 Kõik Tali Jaagup Tüask 00:23:55 68
34 216 Kõik Ilp Kristo 00:23:58 67
35 190 Kõik Kannel Kaur 00:24:03 66
36 213 Kõik Rebane Rasmus 00:25:06 65
37 215 Kõik Karu Ottomar 00:26:01 64
38 207 Kõik Uibo Lauri 00:27:07 63
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 184 Kõik N Mõttus Marta 00:18:19 100
2 183 Kõik N Lensment Linda 00:18:21 99
3 191 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:19:21 96
4 198 Kõik N Pesor Pauliine 00:21:00 83
5 204 Kõik N Ärm Mirt 00:21:32 78
6 206 Kõik N Pesor Roosmarii 00:21:54 75
7 203 Kõik N Grünberg Berit 00:21:59 73
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 184 N12 Mõttus Marta 00:18:19 100
2 183 N12 Lensment Linda 00:18:21 99
3 191 N12 Ragilo Frida Mia 00:19:21 96
4 198 N12 Pesor Pauliine 00:21:00 83
5 204 N12 Ärm Mirt 00:21:32 78
6 206 N12 Pesor Roosmarii 00:21:54 75
7 203 N12 Grünberg Berit 00:21:59 73
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 185 Kõik M Salupuu Georg 00:18:25 98
2 188 Kõik M Tammeleht Egert 00:19:12 97
3 193 Kõik M Laansoo Märt 00:19:29 95
4 189 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:19:34 94
5 219 Kõik M Rullingo Rander-Verner 00:19:37 93
6 214 Kõik M Suppi Simon 00:19:39 92
7 192 Kõik M Hynninen Richard 00:19:45 91
8 224 Kõik M Hanson Mairold Pärnu Kalevi Spordikool 00:19:54 90
9 217 Kõik M Kostin Kaspar 00:19:54 89
10 212 Kõik M Grünberg Hardy 00:20:35 88
11 199 Kõik M Kiho Joonas 00:20:43 87
12 208 Kõik M Bergson Hugo 00:20:47 86
13 196 Kõik M Ziborov Maksim 00:20:49 85
14 220 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:21:00 84
15 195 Kõik M Semjonov Silver 00:21:01 82
16 194 Kõik M Ormus Elvis 00:21:02 81
17 197 Kõik M Jakobson Oskar 00:21:23 80
18 200 Kõik M Mõttus Markus 00:21:32 79
19 211 Kõik M Tammistu Leander 00:21:38 77
20 202 Kõik M Kulikov Nikita 00:21:53 76
21 218 Kõik M Mägi Rihard 00:21:58 74
22 201 Kõik M Järve Argo 00:22:57 72
23 222 Kõik M Soodla Jaspar-Remi Tartu ASK 00:23:32 71
24 210 Kõik M Haava Jasper 00:23:34 70
25 209 Kõik M Toomsalu Josten 00:23:35 69
26 225 Kõik M Tali Jaagup Tüask 00:23:55 68
27 216 Kõik M Ilp Kristo 00:23:58 67
28 190 Kõik M Kannel Kaur 00:24:03 66
29 213 Kõik M Rebane Rasmus 00:25:06 65
30 215 Kõik M Karu Ottomar 00:26:01 64
31 207 Kõik M Uibo Lauri 00:27:07 63
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 185 M12 Salupuu Georg 00:18:25 98
2 188 M12 Tammeleht Egert 00:19:12 97
3 193 M12 Laansoo Märt 00:19:29 95
4 189 M12 Mollberg Karl-Henrik 00:19:34 94
5 219 M12 Rullingo Rander-Verner 00:19:37 93
6 214 M12 Suppi Simon 00:19:39 92
7 192 M12 Hynninen Richard 00:19:45 91
8 224 M12 Hanson Mairold Pärnu Kalevi Spordikool 00:19:54 90
9 217 M12 Kostin Kaspar 00:19:54 89
10 212 M12 Grünberg Hardy 00:20:35 88
11 199 M12 Kiho Joonas 00:20:43 87
12 208 M12 Bergson Hugo 00:20:47 86
13 196 M12 Ziborov Maksim 00:20:49 85
14 220 M12 Välja Maikel Magnus 00:21:00 84
15 195 M12 Semjonov Silver 00:21:01 82
16 194 M12 Ormus Elvis 00:21:02 81
17 197 M12 Jakobson Oskar 00:21:23 80
18 200 M12 Mõttus Markus 00:21:32 79
19 211 M12 Tammistu Leander 00:21:38 77
20 202 M12 Kulikov Nikita 00:21:53 76
21 218 M12 Mägi Rihard 00:21:58 74
22 201 M12 Järve Argo 00:22:57 72
23 222 M12 Soodla Jaspar-Remi Tartu ASK 00:23:32 71
24 210 M12 Haava Jasper 00:23:34 70
25 209 M12 Toomsalu Josten 00:23:35 69
26 225 M12 Tali Jaagup Tüask 00:23:55 68
27 216 M12 Ilp Kristo 00:23:58 67
28 190 M12 Kannel Kaur 00:24:03 66
29 213 M12 Rebane Rasmus 00:25:06 65
30 215 M12 Karu Ottomar 00:26:01 64
31 207 M12 Uibo Lauri 00:27:07 63
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik Rooni Ron 00:23:54 100
2 178 Kõik Tammepuu Riko 00:25:06 99
3 129 Kõik Järvsoo Markus 00:25:37 98
4 131 Kõik Rannala Maribel 00:25:40 97
5 134 Kõik Pärn Andri 00:25:47 96
6 132 Kõik Kaarjärv Mairit 00:26:23 95
7 136 Kõik Hürden Ralf 00:26:31 94
8 138 Kõik Käärst Ruben 00:26:38 93
9 130 Kõik Suppi Sebastian 00:26:41 92
10 144 Kõik Saar Markus Aleksander 00:26:43 91
11 135 Kõik Vilbaste Andreas 00:27:00 90
12 137 Kõik Dooner Carl Peeter 00:27:20 89
13 145 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:27:22 88
14 133 Kõik Broniševskaja Zlata 00:27:33 87
15 139 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:27:49 86
16 148 Kõik Lemloch Loore 00:28:05 85
17 150 Kõik Kajo Herlen 00:28:16 84
18 142 Kõik Kull Karolina 00:28:17 83
19 147 Kõik Laht Mirtel 00:28:41 82
20 166 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:28:45 81
21 179 Kõik Pärn Greg-Emil 00:28:50 80
22 140 Kõik Nõmm Rasmus 00:28:54 79
23 161 Kõik Jürisaar Maria 00:28:57 78
24 152 Kõik Valge Pärtel 00:29:04 77
25 143 Kõik Rei Karel Gustav 00:29:29 76
26 151 Kõik Kõiv Glen Gregory 00:29:31 75
27 153 Kõik Kiviväli Karl 00:29:36 74
28 149 Kõik Kurg Andro 00:29:37 73
29 155 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:38 72
30 146 Kõik Kannel Märt 00:29:39 71
31 157 Kõik Kiilaspea Marcus 00:29:53 70
32 154 Kõik Somelar Remo 00:30:08 69
33 156 Kõik Vain Gregor 00:30:19 68
34 163 Kõik Koik Mariann 00:30:22 67
35 158 Kõik Vaikmets Jaarek 00:30:33 66
36 160 Kõik Soeson Tauri 00:30:38 65
37 159 Kõik Vaikmäe Joonas 00:31:09 64
38 165 Kõik Soots Rocco 00:31:14 63
39 177 Kõik Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:31:29 62
40 176 Kõik Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:31:31 61
41 169 Kõik Koonik Harri Alfred 00:31:32 60
42 167 Kõik Soiver Sten Erik 00:31:40 59
43 173 Kõik Luht Uko Rasmus 00:32:09 58
44 175 Kõik Aardevälja Elis Maarja 00:32:32 57
45 172 Kõik Ringi Sten Markus 00:32:47 56
46 164 Kõik Konga Marten 00:32:58 55
47 182 Kõik Puusaag Mia-Maria 00:32:58 54
48 180 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:33:08 53
49 223 Kõik Ahman Hannes Tartu ASK 00:33:48 52
50 171 Kõik Vain Marko 00:34:17 51
51 170 Kõik Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:18 50
52 168 Kõik Kuum Rasmus 00:34:32 49
53 181 Kõik Laatsit Lukas 00:36:00 48
54 174 Kõik Tara Sofia 00:24:33 47
55 226 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:29:50 46
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik M Rooni Ron 00:23:54 100
2 178 Kõik M Tammepuu Riko 00:25:06 99
3 129 Kõik M Järvsoo Markus 00:25:37 98
4 134 Kõik M Pärn Andri 00:25:47 96
5 136 Kõik M Hürden Ralf 00:26:31 94
6 138 Kõik M Käärst Ruben 00:26:38 93
7 130 Kõik M Suppi Sebastian 00:26:41 92
8 144 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:26:43 91
9 135 Kõik M Vilbaste Andreas 00:27:00 90
10 137 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:27:20 89
11 145 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:27:22 88
12 139 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:27:49 86
13 150 Kõik M Kajo Herlen 00:28:16 84
14 166 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:28:45 81
15 179 Kõik M Pärn Greg-Emil 00:28:50 80
16 140 Kõik M Nõmm Rasmus 00:28:54 79
17 152 Kõik M Valge Pärtel 00:29:04 77
18 143 Kõik M Rei Karel Gustav 00:29:29 76
19 151 Kõik M Kõiv Glen Gregory 00:29:31 75
20 153 Kõik M Kiviväli Karl 00:29:36 74
21 149 Kõik M Kurg Andro 00:29:37 73
22 155 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:38 72
23 146 Kõik M Kannel Märt 00:29:39 71
24 157 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:29:53 70
25 154 Kõik M Somelar Remo 00:30:08 69
26 156 Kõik M Vain Gregor 00:30:19 68
27 158 Kõik M Vaikmets Jaarek 00:30:33 66
28 160 Kõik M Soeson Tauri 00:30:38 65
29 159 Kõik M Vaikmäe Joonas 00:31:09 64
30 165 Kõik M Soots Rocco 00:31:14 63
31 177 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:31:29 62
32 176 Kõik M Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:31:31 61
33 169 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:31:32 60
34 167 Kõik M Soiver Sten Erik 00:31:40 59
35 173 Kõik M Luht Uko Rasmus 00:32:09 58
36 172 Kõik M Ringi Sten Markus 00:32:47 56
37 164 Kõik M Konga Marten 00:32:58 55
38 180 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:33:08 53
39 223 Kõik M Ahman Hannes Tartu ASK 00:33:48 52
40 171 Kõik M Vain Marko 00:34:17 51
41 170 Kõik M Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:18 50
42 168 Kõik M Kuum Rasmus 00:34:32 49
43 181 Kõik M Laatsit Lukas 00:36:00 48
44 226 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:29:50 46
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 M14 Rooni Ron 00:23:54 100
2 178 M14 Tammepuu Riko 00:25:06 99
3 129 M14 Järvsoo Markus 00:25:37 98
4 134 M14 Pärn Andri 00:25:47 96
5 136 M14 Hürden Ralf 00:26:31 94
6 138 M14 Käärst Ruben 00:26:38 93
7 130 M14 Suppi Sebastian 00:26:41 92
8 144 M14 Saar Markus Aleksander 00:26:43 91
9 135 M14 Vilbaste Andreas 00:27:00 90
10 137 M14 Dooner Carl Peeter 00:27:20 89
11 145 M14 Luht Robin MTÜ Peloton 00:27:22 88
12 139 M14 Orav Hugo Hendrik 00:27:49 86
13 150 M14 Kajo Herlen 00:28:16 84
14 166 M14 Järveoja Aaron Parker 00:28:45 81
15 179 M14 Pärn Greg-Emil 00:28:50 80
16 140 M14 Nõmm Rasmus 00:28:54 79
17 152 M14 Valge Pärtel 00:29:04 77
18 143 M14 Rei Karel Gustav 00:29:29 76
19 151 M14 Kõiv Glen Gregory 00:29:31 75
20 153 M14 Kiviväli Karl 00:29:36 74
21 149 M14 Kurg Andro 00:29:37 73
22 155 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:38 72
23 146 M14 Kannel Märt 00:29:39 71
24 157 M14 Kiilaspea Marcus 00:29:53 70
25 154 M14 Somelar Remo 00:30:08 69
26 156 M14 Vain Gregor 00:30:19 68
27 158 M14 Vaikmets Jaarek 00:30:33 66
28 160 M14 Soeson Tauri 00:30:38 65
29 159 M14 Vaikmäe Joonas 00:31:09 64
30 165 M14 Soots Rocco 00:31:14 63
31 177 M14 Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:31:29 62
32 176 M14 Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:31:31 61
33 169 M14 Koonik Harri Alfred 00:31:32 60
34 167 M14 Soiver Sten Erik 00:31:40 59
35 173 M14 Luht Uko Rasmus 00:32:09 58
36 172 M14 Ringi Sten Markus 00:32:47 56
37 164 M14 Konga Marten 00:32:58 55
38 180 M14 Ruder Oskar-Martin 00:33:08 53
39 223 M14 Ahman Hannes Tartu ASK 00:33:48 52
40 171 M14 Vain Marko 00:34:17 51
41 170 M14 Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:18 50
42 168 M14 Kuum Rasmus 00:34:32 49
43 181 M14 Laatsit Lukas 00:36:00 48
44 226 M14 Oherd Henrik Peloton 00:29:50 46
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 Kõik N Rannala Maribel 00:25:40 97
2 132 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:26:23 95
3 133 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:27:33 87
4 148 Kõik N Lemloch Loore 00:28:05 85
5 142 Kõik N Kull Karolina 00:28:17 83
6 147 Kõik N Laht Mirtel 00:28:41 82
7 161 Kõik N Jürisaar Maria 00:28:57 78
8 163 Kõik N Koik Mariann 00:30:22 67
9 175 Kõik N Aardevälja Elis Maarja 00:32:32 57
10 182 Kõik N Puusaag Mia-Maria 00:32:58 54
11 174 Kõik N Tara Sofia 00:24:33 47
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 N14 Rannala Maribel 00:25:40 97
2 132 N14 Kaarjärv Mairit 00:26:23 95
3 133 N14 Broniševskaja Zlata 00:27:33 87
4 148 N14 Lemloch Loore 00:28:05 85
5 142 N14 Kull Karolina 00:28:17 83
6 147 N14 Laht Mirtel 00:28:41 82
7 161 N14 Jürisaar Maria 00:28:57 78
8 163 N14 Koik Mariann 00:30:22 67
9 175 N14 Aardevälja Elis Maarja 00:32:32 57
10 182 N14 Puusaag Mia-Maria 00:32:58 54
11 174 N14 Tara Sofia 00:24:33 47
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:53 100
2 97 Kõik Küüt Oskar 00:29:54 99
3 96 Kõik Mõttus Matthias 00:30:26 98
4 100 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:31:16 97
5 104 Kõik Ründva Richard 00:31:57 96
6 102 Kõik Lenzius Martti 00:32:46 95
7 227 Kõik Kurits Karl 00:32:57 94
8 101 Kõik Saul Evar 00:33:10 93
9 126 Kõik Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:33:29 92
10 110 Kõik Madisson Mik 00:34:00 91
11 103 Kõik Laidinen Arseni 00:34:12 90
12 108 Kõik Saar Mauro Erik 00:34:13 89
13 109 Kõik Pensa Riko-Sander 00:34:40 88
14 105 Kõik Mätik Oliver 00:34:45 87
15 111 Kõik Surva Karolin 00:35:21 86
16 116 Kõik Reintop Karel 00:35:47 85
17 114 Kõik Nigul Natali Nora 00:35:52 84
18 107 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:36:11 83
19 112 Kõik Treier Maria 00:36:25 82
20 127 Kõik Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:37:05 81
21 113 Kõik Kivistu Eliise 00:37:23 80
22 106 Kõik Jaht Joonas 00:37:47 79
23 115 Kõik Tsanev Peeter 00:37:55 78
24 125 Kõik Mööl Marten 00:38:32 77
25 119 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:38:46 76
26 118 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:39:43 75
27 120 Kõik Soots Rico 00:40:06 74
28 123 Kõik Sova Travis 00:30:15 73
29 122 Kõik Raun Mirjam 00:30:21 72
30 121 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:33 71
31 124 Kõik Grünberg Gert 00:33:45 70
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:53 100
2 97 Kõik M Küüt Oskar 00:29:54 99
3 96 Kõik M Mõttus Matthias 00:30:26 98
4 100 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:31:16 97
5 104 Kõik M Ründva Richard 00:31:57 96
6 102 Kõik M Lenzius Martti 00:32:46 95
7 227 Kõik M Kurits Karl 00:32:57 94
8 101 Kõik M Saul Evar 00:33:10 93
9 126 Kõik M Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:33:29 92
10 110 Kõik M Madisson Mik 00:34:00 91
11 103 Kõik M Laidinen Arseni 00:34:12 90
12 108 Kõik M Saar Mauro Erik 00:34:13 89
13 109 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:34:40 88
14 105 Kõik M Mätik Oliver 00:34:45 87
15 116 Kõik M Reintop Karel 00:35:47 85
16 107 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:36:11 83
17 127 Kõik M Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:37:05 81
18 106 Kõik M Jaht Joonas 00:37:47 79
19 115 Kõik M Tsanev Peeter 00:37:55 78
20 125 Kõik M Mööl Marten 00:38:32 77
21 119 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:38:46 76
22 118 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:39:43 75
23 120 Kõik M Soots Rico 00:40:06 74
24 123 Kõik M Sova Travis 00:30:15 73
25 124 Kõik M Grünberg Gert 00:33:45 70
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:53 100
2 97 M16 Küüt Oskar 00:29:54 99
3 96 M16 Mõttus Matthias 00:30:26 98
4 100 M16 Aduson Gabriel Helmut 00:31:16 97
5 104 M16 Ründva Richard 00:31:57 96
6 102 M16 Lenzius Martti 00:32:46 95
7 227 M16 Kurits Karl 00:32:57 94
8 101 M16 Saul Evar 00:33:10 93
9 126 M16 Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:33:29 92
10 110 M16 Madisson Mik 00:34:00 91
11 103 M16 Laidinen Arseni 00:34:12 90
12 108 M16 Saar Mauro Erik 00:34:13 89
13 109 M16 Pensa Riko-Sander 00:34:40 88
14 105 M16 Mätik Oliver 00:34:45 87
15 116 M16 Reintop Karel 00:35:47 85
16 107 M16 Eerme Gerd Lauri 00:36:11 83
17 127 M16 Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:37:05 81
18 106 M16 Jaht Joonas 00:37:47 79
19 115 M16 Tsanev Peeter 00:37:55 78
20 125 M16 Mööl Marten 00:38:32 77
21 119 M16 Sillat Stig-Tristan 00:38:46 76
22 118 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:39:43 75
23 120 M16 Soots Rico 00:40:06 74
24 123 M16 Sova Travis 00:30:15 73
25 124 M16 Grünberg Gert 00:33:45 70
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 111 Kõik N Surva Karolin 00:35:21 86
2 114 Kõik N Nigul Natali Nora 00:35:52 84
3 112 Kõik N Treier Maria 00:36:25 82
4 113 Kõik N Kivistu Eliise 00:37:23 80
5 122 Kõik N Raun Mirjam 00:30:21 72
6 121 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:33 71
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 111 N16 Surva Karolin 00:35:21 86
2 114 N16 Nigul Natali Nora 00:35:52 84
3 112 N16 Treier Maria 00:36:25 82
4 113 N16 Kivistu Eliise 00:37:23 80
5 122 N16 Raun Mirjam 00:30:21 72
6 121 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:33 71
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Mihkels Madis 00:57:01 100
2 232 Kõik Pajur Markus BCC 00:57:33 99
3 2 Kõik Ärm Rait 00:58:47 98
4 11 Kõik Mirzojev Artjom 00:58:52 97
5 3 Kõik Kivistik Gert 00:59:50 96
6 10 Kõik Pajur Romet 01:00:04 95
7 13 Kõik Notton Rauno 01:00:32 94
8 230 Kõik Karpenko Gleb Tartu2024/Balticchaincycling 01:00:40 93
9 7 Kõik Krusemann Magnus 01:00:45 92
10 15 Kõik Maanurm Joonas 01:00:48 91
11 14 Kõik Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:37 90
12 18 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 01:01:57 89
13 20 Kõik Tiirats Johannes 01:01:59 88
14 5 Kõik Johanson Egert 01:02:00 87
15 231 Kõik Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:02:29 86
16 22 Kõik Kask Sten 01:02:33 85
17 43 Kõik Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:17 84
18 28 Kõik Ilves Arti Peloton 01:03:39 83
19 228 Kõik Kurits Joonas 01:03:51 82
20 31 Kõik Matt Jörgen 80327494 01:03:53 81
21 30 Kõik Kaldoja Raiko 01:03:56 80
22 42 Kõik Saar Sander 01:04:15 79
23 17 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:05 78
24 8 Kõik Anier Martin 01:05:44 77
25 229 Kõik Karlep Georg 00:57:18 76
26 32 Kõik Möll Robin 00:57:36 75
27 27 Kõik Uulimaa Ats 00:57:43 74
28 25 Kõik Toom Tauri 00:58:02 73
29 34 Kõik Saar Randar 00:58:13 72
30 29 Kõik Karki Martin 00:58:21 71
31 21 Kõik Jürisaar Tauri 00:58:22 70
32 221 Kõik Verliin Lauri TÜSK 00:58:28 69
33 37 Kõik Saar Andris Roland 00:58:42 68
34 39 Kõik Leidt Markus Peloton 00:58:46 67
35 26 Kõik Reier Kusti 00:58:50 66
36 33 Kõik Reiljan Janmar 01:00:29 65
37 35 Kõik Rätsep Raul 01:00:59 64
38 19 Kõik Närap Henry 01:01:07 63
39 36 Kõik Gristsenko Ron 01:01:13 62
40 9 Kõik Aus Aaron 01:02:02 61
41 23 Kõik Pau Oskar 01:02:47 60
42 16 Kõik Johanson Stefan 01:03:31 59
43 40 Kõik Libek Maario 01:04:34 58
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Mihkels Madis 00:57:01 100
2 232 Kõik M Pajur Markus BCC 00:57:33 99
3 2 Kõik M Ärm Rait 00:58:47 98
4 11 Kõik M Mirzojev Artjom 00:58:52 97
5 3 Kõik M Kivistik Gert 00:59:50 96
6 10 Kõik M Pajur Romet 01:00:04 95
7 13 Kõik M Notton Rauno 01:00:32 94
8 230 Kõik M Karpenko Gleb Tartu2024/Balticchaincycling 01:00:40 93
9 7 Kõik M Krusemann Magnus 01:00:45 92
10 15 Kõik M Maanurm Joonas 01:00:48 91
11 14 Kõik M Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:37 90
12 18 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 01:01:57 89
13 20 Kõik M Tiirats Johannes 01:01:59 88
14 5 Kõik M Johanson Egert 01:02:00 87
15 231 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:02:29 86
16 22 Kõik M Kask Sten 01:02:33 85
17 43 Kõik M Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:17 84
18 28 Kõik M Ilves Arti Peloton 01:03:39 83
19 228 Kõik M Kurits Joonas 01:03:51 82
20 31 Kõik M Matt Jörgen 80327494 01:03:53 81
21 30 Kõik M Kaldoja Raiko 01:03:56 80
22 42 Kõik M Saar Sander 01:04:15 79
23 17 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:05 78
24 8 Kõik M Anier Martin 01:05:44 77
25 229 Kõik M Karlep Georg 00:57:18 76
26 32 Kõik M Möll Robin 00:57:36 75
27 27 Kõik M Uulimaa Ats 00:57:43 74
28 25 Kõik M Toom Tauri 00:58:02 73
29 34 Kõik M Saar Randar 00:58:13 72
30 29 Kõik M Karki Martin 00:58:21 71
31 21 Kõik M Jürisaar Tauri 00:58:22 70
32 221 Kõik M Verliin Lauri TÜSK 00:58:28 69
33 37 Kõik M Saar Andris Roland 00:58:42 68
34 39 Kõik M Leidt Markus Peloton 00:58:46 67
35 26 Kõik M Reier Kusti 00:58:50 66
36 33 Kõik M Reiljan Janmar 01:00:29 65
37 35 Kõik M Rätsep Raul 01:00:59 64
38 19 Kõik M Närap Henry 01:01:07 63
39 36 Kõik M Gristsenko Ron 01:01:13 62
40 9 Kõik M Aus Aaron 01:02:02 61
41 23 Kõik M Pau Oskar 01:02:47 60
42 16 Kõik M Johanson Stefan 01:03:31 59
43 40 Kõik M Libek Maario 01:04:34 58
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Mihkels Madis 00:57:01 100
2 10 MJ Pajur Romet 01:00:04 95
3 13 MJ Notton Rauno 01:00:32 94
4 20 MJ Tiirats Johannes 01:01:59 88
5 5 MJ Johanson Egert 01:02:00 87
6 43 MJ Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:17 84
7 8 MJ Anier Martin 01:05:44 77
8 229 MJ Karlep Georg 00:57:18 76
9 25 MJ Toom Tauri 00:58:02 73
10 29 MJ Karki Martin 00:58:21 71
11 21 MJ Jürisaar Tauri 00:58:22 70
12 221 MJ Verliin Lauri TÜSK 00:58:28 69
13 37 MJ Saar Andris Roland 00:58:42 68
14 26 MJ Reier Kusti 00:58:50 66
15 33 MJ Reiljan Janmar 01:00:29 65
16 19 MJ Närap Henry 01:01:07 63
17 36 MJ Gristsenko Ron 01:01:13 62
18 9 MJ Aus Aaron 01:02:02 61
19 23 MJ Pau Oskar 01:02:47 60
20 16 MJ Johanson Stefan 01:03:31 59
21 40 MJ Libek Maario 01:04:34 58
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 232 MU Pajur Markus BCC 00:57:33 99
2 2 MU Ärm Rait 00:58:47 98
3 11 MU Mirzojev Artjom 00:58:52 97
4 230 MU Karpenko Gleb Tartu2024/Balticchaincycling 01:00:40 93
5 14 MU Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:37 90
6 28 MU Ilves Arti Peloton 01:03:39 83
7 228 MU Kurits Joonas 01:03:51 82
8 17 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:05 78
9 32 MU Möll Robin 00:57:36 75
10 27 MU Uulimaa Ats 00:57:43 74
11 34 MU Saar Randar 00:58:13 72
12 39 MU Leidt Markus Peloton 00:58:46 67
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 ME Kivistik Gert 00:59:50 96
2 7 ME Krusemann Magnus 01:00:45 92
3 15 ME Maanurm Joonas 01:00:48 91
4 18 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 01:01:57 89
5 231 ME Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:02:29 86
6 22 ME Kask Sten 01:02:33 85
7 31 ME Matt Jörgen 80327494 01:03:53 81
8 30 ME Kaldoja Raiko 01:03:56 80
9 42 ME Saar Sander 01:04:15 79
10 35 ME Rätsep Raul 01:00:59 64
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Kukk Erki 00:45:49 100
2 51 Kõik Tuisk Priit 00:45:52 99
3 46 Kõik Neemesto Kaspar 00:46:30 98
4 53 Kõik Sepp Kristo 00:46:38 97
5 52 Kõik Mikson Margus 00:46:41 96
6 44 Kõik Epner Indrek 00:46:48 95
7 50 Kõik Pallas Helari 00:46:54 94
8 56 Kõik Sildvee Rainer 00:47:08 93
9 54 Kõik Tõnov Tõnu 00:47:15 92
10 93 Kõik Neemela Tarmo 00:47:16 91
11 58 Kõik Raag Kaupo 00:47:22 90
12 49 Kõik Kušnir Aleksei 00:47:31 89
13 68 Kõik Rosenthal Reiko 00:47:49 88
14 67 Kõik Fazõlov Maksim 00:48:03 87
15 65 Kõik Silm Maario 00:48:07 86
16 55 Kõik Resev Janek 00:48:20 85
17 57 Kõik Pedari Aimar 00:48:23 84
18 64 Kõik Reiska Alar 00:48:39 83
19 63 Kõik Eljas Avo 00:48:58 82
20 60 Kõik Grünberg Priit 00:49:07 81
21 66 Kõik Milistver Meelis 00:49:10 80
22 61 Kõik Ord Tõnu 00:49:21 79
23 69 Kõik Pohl Marko 00:50:18 78
24 73 Kõik Linkgreim Jaanus 00:50:41 77
25 72 Kõik Randpõld Priit 00:50:45 76
26 62 Kõik Tasane Elina 00:50:55 75
27 70 Kõik Nigul Alar 00:50:58 74
28 41 Kõik Kõiv Kardo 00:51:24 73
29 59 Kõik Prants Annabrit 00:51:26 72
30 76 Kõik Jaht Valdur 00:51:34 71
31 90 Kõik Sirvel Merili 00:51:42 70
32 71 Kõik Reier Kirke 00:52:15 69
33 95 Kõik Mägi Aimur 00:52:19 68
34 78 Kõik Puhu Sille 00:52:39 67
35 75 Kõik Kaarjärv Maris 00:53:14 66
36 77 Kõik Dobolina Tatjana 00:53:38 65
37 94 Kõik Koch Kaupo 00:53:40 64
38 92 Kõik Ever Riho 00:55:42 63
39 82 Kõik Kuldkepp Kristi 00:46:16 62
40 79 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:46:40 61
41 80 Kõik Vassiljev Oleg 00:47:41 60
42 83 Kõik Kuhlap Kaupo 00:47:49 59
43 87 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:48:59 58
44 86 Kõik Kuljus Ülo 00:50:14 57
45 81 Kõik Jääger Liis 00:50:53 56
46 89 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:51:12 55
47 85 Kõik Tarassov Igor 00:51:21 54
48 84 Kõik Kukk Agnes 00:53:26 53
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Kukk Erki 00:45:49 100
2 51 Kõik M Tuisk Priit 00:45:52 99
3 46 Kõik M Neemesto Kaspar 00:46:30 98
4 53 Kõik M Sepp Kristo 00:46:38 97
5 52 Kõik M Mikson Margus 00:46:41 96
6 44 Kõik M Epner Indrek 00:46:48 95
7 50 Kõik M Pallas Helari 00:46:54 94
8 56 Kõik M Sildvee Rainer 00:47:08 93
9 54 Kõik M Tõnov Tõnu 00:47:15 92
10 93 Kõik M Neemela Tarmo 00:47:16 91
11 58 Kõik M Raag Kaupo 00:47:22 90
12 49 Kõik M Kušnir Aleksei 00:47:31 89
13 68 Kõik M Rosenthal Reiko 00:47:49 88
14 67 Kõik M Fazõlov Maksim 00:48:03 87
15 65 Kõik M Silm Maario 00:48:07 86
16 55 Kõik M Resev Janek 00:48:20 85
17 57 Kõik M Pedari Aimar 00:48:23 84
18 64 Kõik M Reiska Alar 00:48:39 83
19 63 Kõik M Eljas Avo 00:48:58 82
20 60 Kõik M Grünberg Priit 00:49:07 81
21 66 Kõik M Milistver Meelis 00:49:10 80
22 61 Kõik M Ord Tõnu 00:49:21 79
23 69 Kõik M Pohl Marko 00:50:18 78
24 73 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:50:41 77
25 72 Kõik M Randpõld Priit 00:50:45 76
26 70 Kõik M Nigul Alar 00:50:58 74
27 41 Kõik M Kõiv Kardo 00:51:24 73
28 76 Kõik M Jaht Valdur 00:51:34 71
29 95 Kõik M Mägi Aimur 00:52:19 68
30 94 Kõik M Koch Kaupo 00:53:40 64
31 92 Kõik M Ever Riho 00:55:42 63
32 80 Kõik M Vassiljev Oleg 00:47:41 60
33 83 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:47:49 59
34 86 Kõik M Kuljus Ülo 00:50:14 57
35 85 Kõik M Tarassov Igor 00:51:21 54
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 MSeenior2 Kukk Erki 00:45:49 100
2 51 MSeenior2 Tuisk Priit 00:45:52 99
3 52 MSeenior2 Mikson Margus 00:46:41 96
4 44 MSeenior2 Epner Indrek 00:46:48 95
5 50 MSeenior2 Pallas Helari 00:46:54 94
6 56 MSeenior2 Sildvee Rainer 00:47:08 93
7 54 MSeenior2 Tõnov Tõnu 00:47:15 92
8 58 MSeenior2 Raag Kaupo 00:47:22 90
9 49 MSeenior2 Kušnir Aleksei 00:47:31 89
10 68 MSeenior2 Rosenthal Reiko 00:47:49 88
11 67 MSeenior2 Fazõlov Maksim 00:48:03 87
12 55 MSeenior2 Resev Janek 00:48:20 85
13 60 MSeenior2 Grünberg Priit 00:49:07 81
14 66 MSeenior2 Milistver Meelis 00:49:10 80
15 41 MSeenior2 Kõiv Kardo 00:51:24 73
16 76 MSeenior2 Jaht Valdur 00:51:34 71
17 95 MSeenior2 Mägi Aimur 00:52:19 68
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSeenior1 Neemesto Kaspar 00:46:30 98
2 53 MSeenior1 Sepp Kristo 00:46:38 97
3 65 MSeenior1 Silm Maario 00:48:07 86
4 69 MSeenior1 Pohl Marko 00:50:18 78
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 MSeenior3 Neemela Tarmo 00:47:16 91
2 63 MSeenior3 Eljas Avo 00:48:58 82
3 61 MSeenior3 Ord Tõnu 00:49:21 79
4 73 MSeenior3 Linkgreim Jaanus 00:50:41 77
5 72 MSeenior3 Randpõld Priit 00:50:45 76
6 94 MSeenior3 Koch Kaupo 00:53:40 64
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 MSeenior4+ Pedari Aimar 00:48:23 84
2 64 MSeenior4+ Reiska Alar 00:48:39 83
3 70 MSeenior4+ Nigul Alar 00:50:58 74
4 92 MSeenior4+ Ever Riho 00:55:42 63
5 80 MSeenior4+ Vassiljev Oleg 00:47:41 60
6 83 MSeenior4+ Kuhlap Kaupo 00:47:49 59
7 86 MSeenior4+ Kuljus Ülo 00:50:14 57
8 85 MSeenior4+ Tarassov Igor 00:51:21 54
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 62 Kõik N Tasane Elina 00:50:55 75
2 59 Kõik N Prants Annabrit 00:51:26 72
3 90 Kõik N Sirvel Merili 00:51:42 70
4 71 Kõik N Reier Kirke 00:52:15 69
5 78 Kõik N Puhu Sille 00:52:39 67
6 75 Kõik N Kaarjärv Maris 00:53:14 66
7 77 Kõik N Dobolina Tatjana 00:53:38 65
8 82 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:46:16 62
9 79 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:46:40 61
10 87 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:48:59 58
11 81 Kõik N Jääger Liis 00:50:53 56
12 89 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:51:12 55
13 84 Kõik N Kukk Agnes 00:53:26 53
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 62 NJ Tasane Elina 00:50:55 75
2 59 NJ Prants Annabrit 00:51:26 72
3 71 NJ Reier Kirke 00:52:15 69
4 87 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:48:59 58
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 NU Sirvel Merili 00:51:42 70
2 79 NU Nigul Mathilde Manuela 00:46:40 61
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 NE Puhu Sille 00:52:39 67
2 75 NE Kaarjärv Maris 00:53:14 66
3 77 NE Dobolina Tatjana 00:53:38 65
4 82 NE Kuldkepp Kristi 00:46:16 62
5 81 NE Jääger Liis 00:50:53 56
6 89 NE Kurgjärv Jaanika 00:51:12 55
7 84 NE Kukk Agnes 00:53:26 53
Impression
X