II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Mõttus Matthias 00:17:44 100
2 137 Kõik Ründva Richard 00:18:16 99
3 158 Kõik Kancers Helvijs 00:18:16 98
4 146 Kõik Rannala Maribel 00:18:42 97
5 250 Kõik Nigul Natali 00:18:54 96
6 248 Kõik Celitans Kristers 00:19:07 95
7 150 Kõik Treier Maria 00:19:08 94
8 242 Kõik Terro Kristjan TÜ ASK 00:19:11 93
9 159 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:19:16 92
10 151 Kõik Latik Kristo 00:19:18 91
11 148 Kõik Madisson Mik 00:19:26 90
12 246 Kõik Saar Markus Aleksander 00:19:26 89
13 157 Kõik Vilbaste Andreas 00:19:31 88
14 149 Kõik Saar Mauro Erik 00:20:22 87
15 147 Kõik Diana Elagina 00:20:23 86
16 243 Kõik Põldma Henri 00:20:25 85
17 162 Kõik Reintop Karel 00:20:26 84
18 154 Kõik Järvsoo Markus 00:20:34 83
19 177 Kõik Sepman Renet 00:20:36 82
20 235 Kõik Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:20:45 81
21 241 Kõik Tamm Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:20:47 80
22 167 Kõik Peedumäe Erkki 00:20:47 79
23 165 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:20:59 78
24 161 Kõik Nirgi Tobias 00:21:04 77
25 160 Kõik Aola Gevert 00:21:08 76
26 178 Kõik Heinsaar Helis 00:21:11 75
27 166 Kõik Raun Mirjam 00:21:26 74
28 163 Kõik Käärst Ruben 00:21:29 73
29 169 Kõik Kannel Märt 00:21:31 72
30 164 Kõik Valge Pärtel 00:21:46 71
31 168 Kõik Lepik Robert 00:21:46 70
32 179 Kõik Nõmm Rasmus 00:22:25 69
33 238 Kõik Rei Karel Gustav CFC spordiklubi 00:22:27 68
34 245 Kõik Kajo Herlen 00:23:11 67
35 247 Kõik Rullingo Rainer 00:24:12 66
36 234 Kõik Rakov Georg KJK 00:24:13 65
37 173 Kõik Lohk Liisi 00:24:17 64
38 244 Kõik Soiver Sten Erik 00:24:19 63
39 176 Kõik Tukk Mathias 00:24:23 62
40 233 Kõik Väinola Lisette KJK 00:24:50 61
41 174 Kõik Saar Kaido 00:25:05 60
42 237 Kõik Novitski Hans Kristjan CFC spordiklubi 00:25:20 59
43 180 Kõik Angerpikk Ats Joosep 00:28:45 58
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Mõttus Matthias 00:17:44 100
2 137 Kõik M Ründva Richard 00:18:16 99
3 158 Kõik M Kancers Helvijs 00:18:16 98
4 248 Kõik M Celitans Kristers 00:19:07 95
5 242 Kõik M Terro Kristjan TÜ ASK 00:19:11 93
6 159 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:19:16 92
7 151 Kõik M Latik Kristo 00:19:18 91
8 148 Kõik M Madisson Mik 00:19:26 90
9 246 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:19:26 89
10 157 Kõik M Vilbaste Andreas 00:19:31 88
11 149 Kõik M Saar Mauro Erik 00:20:22 87
12 243 Kõik M Põldma Henri 00:20:25 85
13 162 Kõik M Reintop Karel 00:20:26 84
14 154 Kõik M Järvsoo Markus 00:20:34 83
15 177 Kõik M Sepman Renet 00:20:36 82
16 235 Kõik M Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:20:45 81
17 241 Kõik M Tamm Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:20:47 80
18 167 Kõik M Peedumäe Erkki 00:20:47 79
19 165 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:20:59 78
20 161 Kõik M Nirgi Tobias 00:21:04 77
21 160 Kõik M Aola Gevert 00:21:08 76
22 163 Kõik M Käärst Ruben 00:21:29 73
23 169 Kõik M Kannel Märt 00:21:31 72
24 164 Kõik M Valge Pärtel 00:21:46 71
25 168 Kõik M Lepik Robert 00:21:46 70
26 179 Kõik M Nõmm Rasmus 00:22:25 69
27 238 Kõik M Rei Karel Gustav CFC spordiklubi 00:22:27 68
28 245 Kõik M Kajo Herlen 00:23:11 67
29 247 Kõik M Rullingo Rainer 00:24:12 66
30 234 Kõik M Rakov Georg KJK 00:24:13 65
31 244 Kõik M Soiver Sten Erik 00:24:19 63
32 176 Kõik M Tukk Mathias 00:24:23 62
33 174 Kõik M Saar Kaido 00:25:05 60
34 237 Kõik M Novitski Hans Kristjan CFC spordiklubi 00:25:20 59
35 180 Kõik M Angerpikk Ats Joosep 00:28:45 58
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 M12 Mõttus Matthias 00:17:44 100
2 137 M12 Ründva Richard 00:18:16 99
3 158 M12 Kancers Helvijs 00:18:16 98
4 248 M12 Celitans Kristers 00:19:07 95
5 242 M12 Terro Kristjan TÜ ASK 00:19:11 93
6 159 M12 Sillat Stig-Tristan 00:19:16 92
7 151 M12 Latik Kristo 00:19:18 91
8 148 M12 Madisson Mik 00:19:26 90
9 246 M12 Saar Markus Aleksander 00:19:26 89
10 157 M12 Vilbaste Andreas 00:19:31 88
11 149 M12 Saar Mauro Erik 00:20:22 87
12 243 M12 Põldma Henri 00:20:25 85
13 162 M12 Reintop Karel 00:20:26 84
14 154 M12 Järvsoo Markus 00:20:34 83
15 177 M12 Sepman Renet 00:20:36 82
16 235 M12 Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:20:45 81
17 241 M12 Tamm Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:20:47 80
18 167 M12 Peedumäe Erkki 00:20:47 79
19 165 M12 Ivainen Richard Peloton 00:20:59 78
20 161 M12 Nirgi Tobias 00:21:04 77
21 160 M12 Aola Gevert 00:21:08 76
22 163 M12 Käärst Ruben 00:21:29 73
23 169 M12 Kannel Märt 00:21:31 72
24 164 M12 Valge Pärtel 00:21:46 71
25 168 M12 Lepik Robert 00:21:46 70
26 179 M12 Nõmm Rasmus 00:22:25 69
27 238 M12 Rei Karel Gustav CFC spordiklubi 00:22:27 68
28 245 M12 Kajo Herlen 00:23:11 67
29 247 M12 Rullingo Rainer 00:24:12 66
30 234 M12 Rakov Georg KJK 00:24:13 65
31 244 M12 Soiver Sten Erik 00:24:19 63
32 176 M12 Tukk Mathias 00:24:23 62
33 174 M12 Saar Kaido 00:25:05 60
34 237 M12 Novitski Hans Kristjan CFC spordiklubi 00:25:20 59
35 180 M12 Angerpikk Ats Joosep 00:28:45 58
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 Kõik N Rannala Maribel 00:18:42 97
2 250 Kõik N Nigul Natali 00:18:54 96
3 150 Kõik N Treier Maria 00:19:08 94
4 147 Kõik N Diana Elagina 00:20:23 86
5 178 Kõik N Heinsaar Helis 00:21:11 75
6 166 Kõik N Raun Mirjam 00:21:26 74
7 173 Kõik N Lohk Liisi 00:24:17 64
8 233 Kõik N Väinola Lisette KJK 00:24:50 61
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 N12 Rannala Maribel 00:18:42 97
2 250 N12 Nigul Natali 00:18:54 96
3 150 N12 Treier Maria 00:19:08 94
4 147 N12 Diana Elagina 00:20:23 86
5 178 N12 Heinsaar Helis 00:21:11 75
6 166 N12 Raun Mirjam 00:21:26 74
7 173 N12 Lohk Liisi 00:24:17 64
8 233 N12 Väinola Lisette KJK 00:24:50 61
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 Kõik Pajur Romet 00:24:15 100
2 107 Kõik Krusemann Martin 00:24:15 99
3 108 Kõik Aus Aaron 00:25:30 98
4 109 Kõik Saar Andris Roland 00:26:09 97
5 112 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:26:15 96
6 111 Kõik Lenzius Martti 00:26:36 95
7 113 Kõik Reiljan Janmar 00:26:43 94
8 116 Kõik Karlep Georg 00:27:00 93
9 114 Kõik Root Richard 00:27:13 92
10 117 Kõik Valmsen Henri 00:27:20 91
11 120 Kõik Mäeuibo Markus 00:27:25 90
12 123 Kõik Sergeeva Anastasia 00:27:34 89
13 131 Kõik Jürisaar Tauri 00:27:47 88
14 124 Kõik Surva Karolin 00:27:49 87
15 121 Kõik Prants Annabrit 00:27:51 86
16 115 Kõik Pensa Riko-Sander 00:27:51 85
17 118 Kõik Latik Joonas 00:28:18 84
18 119 Kõik Rüster Oliver 00:28:31 83
19 122 Kõik Johanson Stefan 00:28:42 82
20 232 Kõik Kurits Karl 00:28:53 81
21 141 Kõik Väinola Cristopher 00:29:00 80
22 136 Kõik Heinsaar Hanna 00:29:03 79
23 143 Kõik Bumanis Bruno 00:29:31 78
24 126 Kõik Kõrgesaar Oskar 00:29:33 77
25 142 Kõik Kurg Martin 00:29:48 76
26 125 Kõik Kivistu Eliise 00:29:52 75
27 127 Kõik Ingo Tim 00:30:54 74
28 140 Kõik Sviridenko Erik 00:31:52 73
29 134 Kõik Kõrgesaar Mihkel 00:32:04 72
30 135 Kõik Lugenberg Annikki 00:32:58 71
31 132 Kõik Volke Aleksandra 00:33:56 70
32 128 Kõik Mõttus Annemari 00:34:18 69
33 133 Kõik Laht Mia 00:11:29 68
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 Kõik M Pajur Romet 00:24:15 100
2 107 Kõik M Krusemann Martin 00:24:15 99
3 108 Kõik M Aus Aaron 00:25:30 98
4 109 Kõik M Saar Andris Roland 00:26:09 97
5 112 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:26:15 96
6 111 Kõik M Lenzius Martti 00:26:36 95
7 113 Kõik M Reiljan Janmar 00:26:43 94
8 116 Kõik M Karlep Georg 00:27:00 93
9 114 Kõik M Root Richard 00:27:13 92
10 117 Kõik M Valmsen Henri 00:27:20 91
11 120 Kõik M Mäeuibo Markus 00:27:25 90
12 131 Kõik M Jürisaar Tauri 00:27:47 88
13 115 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:27:51 85
14 118 Kõik M Latik Joonas 00:28:18 84
15 119 Kõik M Rüster Oliver 00:28:31 83
16 122 Kõik M Johanson Stefan 00:28:42 82
17 232 Kõik M Kurits Karl 00:28:53 81
18 141 Kõik M Väinola Cristopher 00:29:00 80
19 143 Kõik M Bumanis Bruno 00:29:31 78
20 126 Kõik M Kõrgesaar Oskar 00:29:33 77
21 142 Kõik M Kurg Martin 00:29:48 76
22 127 Kõik M Ingo Tim 00:30:54 74
23 140 Kõik M Sviridenko Erik 00:31:52 73
24 134 Kõik M Kõrgesaar Mihkel 00:32:04 72
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 M14 Pajur Romet 00:24:15 100
2 107 M14 Krusemann Martin 00:24:15 99
3 108 M14 Aus Aaron 00:25:30 98
4 109 M14 Saar Andris Roland 00:26:09 97
5 112 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:26:15 96
6 111 M14 Lenzius Martti 00:26:36 95
7 113 M14 Reiljan Janmar 00:26:43 94
8 116 M14 Karlep Georg 00:27:00 93
9 114 M14 Root Richard 00:27:13 92
10 117 M14 Valmsen Henri 00:27:20 91
11 120 M14 Mäeuibo Markus 00:27:25 90
12 131 M14 Jürisaar Tauri 00:27:47 88
13 115 M14 Pensa Riko-Sander 00:27:51 85
14 118 M14 Latik Joonas 00:28:18 84
15 119 M14 Rüster Oliver 00:28:31 83
16 122 M14 Johanson Stefan 00:28:42 82
17 232 M14 Kurits Karl 00:28:53 81
18 141 M14 Väinola Cristopher 00:29:00 80
19 143 M14 Bumanis Bruno 00:29:31 78
20 126 M14 Kõrgesaar Oskar 00:29:33 77
21 142 M14 Kurg Martin 00:29:48 76
22 127 M14 Ingo Tim 00:30:54 74
23 140 M14 Sviridenko Erik 00:31:52 73
24 134 M14 Kõrgesaar Mihkel 00:32:04 72
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 Kõik N Sergeeva Anastasia 00:27:34 89
2 124 Kõik N Surva Karolin 00:27:49 87
3 121 Kõik N Prants Annabrit 00:27:51 86
4 136 Kõik N Heinsaar Hanna 00:29:03 79
5 125 Kõik N Kivistu Eliise 00:29:52 75
6 135 Kõik N Lugenberg Annikki 00:32:58 71
7 132 Kõik N Volke Aleksandra 00:33:56 70
8 128 Kõik N Mõttus Annemari 00:34:18 69
9 133 Kõik N Laht Mia 00:11:29 68
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 N14 Sergeeva Anastasia 00:27:34 89
2 124 N14 Surva Karolin 00:27:49 87
3 121 N14 Prants Annabrit 00:27:51 86
4 136 N14 Heinsaar Hanna 00:29:03 79
5 125 N14 Kivistu Eliise 00:29:52 75
6 135 N14 Lugenberg Annikki 00:32:58 71
7 132 N14 Volke Aleksandra 00:33:56 70
8 128 N14 Mõttus Annemari 00:34:18 69
9 133 N14 Laht Mia 00:11:29 68
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Kõik Mihkels Madis 00:30:50 100
2 236 Kõik Kontus Oskar 00:33:02 99
3 79 Kõik Tiirats Johannes 00:33:16 98
4 77 Kõik Notton Rauno 00:33:21 97
5 230 Kõik Kurits Joonas 00:34:01 96
6 80 Kõik Ilves Arti 00:34:14 95
7 229 Kõik Roose Kert 00:34:15 94
8 81 Kõik Järva Kert 00:34:15 93
9 78 Kõik Anier Martin 00:34:18 92
10 84 Kõik Toom Tauri 00:34:40 91
11 83 Kõik Roos Andre 00:34:44 90
12 76 Kõik Johanson Robert 00:35:30 89
13 249 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:35:42 88
14 86 Kõik Reier Kusti 00:35:42 87
15 89 Kõik Karki Martin 00:36:11 86
16 221 Kõik Ebras Elisabeth 00:36:16 85
17 106 Kõik Terin Marcis 00:36:38 84
18 88 Kõik Tarassov Matvei 00:36:53 83
19 104 Kõik Rikolas Remi 00:37:02 82
20 93 Kõik Leppik Rasmus 00:37:22 81
21 95 Kõik Närap Henry 00:37:34 80
22 90 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:37:40 79
23 91 Kõik Tosmin Janno 00:38:01 78
24 101 Kõik Pau Oskar 00:38:13 77
25 92 Kõik Mikk Paul 00:38:23 76
26 94 Kõik Reier Kirke 00:38:37 75
27 96 Kõik Kiho Kaarel 00:38:53 74
28 105 Kõik Verliin Lauri 00:38:55 73
29 97 Kõik Tasane Elina 00:39:11 72
30 98 Kõik Sarikas Merilyn 00:40:51 71
31 103 Kõik Vill Reio 00:40:58 70
32 102 Kõik Nurminen Kaarina 00:31:23 69
33 99 Kõik Gristsenko Ron 00:32:06 68
34 227 Kõik Rehemaa Eliis 00:32:59 67
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Kõik M Mihkels Madis 00:30:50 100
2 236 Kõik M Kontus Oskar 00:33:02 99
3 79 Kõik M Tiirats Johannes 00:33:16 98
4 77 Kõik M Notton Rauno 00:33:21 97
5 230 Kõik M Kurits Joonas 00:34:01 96
6 80 Kõik M Ilves Arti 00:34:14 95
7 229 Kõik M Roose Kert 00:34:15 94
8 81 Kõik M Järva Kert 00:34:15 93
9 78 Kõik M Anier Martin 00:34:18 92
10 84 Kõik M Toom Tauri 00:34:40 91
11 83 Kõik M Roos Andre 00:34:44 90
12 76 Kõik M Johanson Robert 00:35:30 89
13 249 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:35:42 88
14 86 Kõik M Reier Kusti 00:35:42 87
15 89 Kõik M Karki Martin 00:36:11 86
16 106 Kõik M Terin Marcis 00:36:38 84
17 88 Kõik M Tarassov Matvei 00:36:53 83
18 104 Kõik M Rikolas Remi 00:37:02 82
19 93 Kõik M Leppik Rasmus 00:37:22 81
20 95 Kõik M Närap Henry 00:37:34 80
21 91 Kõik M Tosmin Janno 00:38:01 78
22 101 Kõik M Pau Oskar 00:38:13 77
23 92 Kõik M Mikk Paul 00:38:23 76
24 96 Kõik M Kiho Kaarel 00:38:53 74
25 105 Kõik M Verliin Lauri 00:38:55 73
26 103 Kõik M Vill Reio 00:40:58 70
27 99 Kõik M Gristsenko Ron 00:32:06 68
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 M16 Mihkels Madis 00:30:50 100
2 236 M16 Kontus Oskar 00:33:02 99
3 79 M16 Tiirats Johannes 00:33:16 98
4 77 M16 Notton Rauno 00:33:21 97
5 230 M16 Kurits Joonas 00:34:01 96
6 80 M16 Ilves Arti 00:34:14 95
7 229 M16 Roose Kert 00:34:15 94
8 81 M16 Järva Kert 00:34:15 93
9 78 M16 Anier Martin 00:34:18 92
10 84 M16 Toom Tauri 00:34:40 91
11 83 M16 Roos Andre 00:34:44 90
12 76 M16 Johanson Robert 00:35:30 89
13 249 M16 Õun Joosep-Mattias 00:35:42 88
14 86 M16 Reier Kusti 00:35:42 87
15 89 M16 Karki Martin 00:36:11 86
16 106 M16 Terin Marcis 00:36:38 84
17 88 M16 Tarassov Matvei 00:36:53 83
18 104 M16 Rikolas Remi 00:37:02 82
19 93 M16 Leppik Rasmus 00:37:22 81
20 95 M16 Närap Henry 00:37:34 80
21 91 M16 Tosmin Janno 00:38:01 78
22 101 M16 Pau Oskar 00:38:13 77
23 92 M16 Mikk Paul 00:38:23 76
24 96 M16 Kiho Kaarel 00:38:53 74
25 105 M16 Verliin Lauri 00:38:55 73
26 103 M16 Vill Reio 00:40:58 70
27 99 M16 Gristsenko Ron 00:32:06 68
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 221 Kõik N Ebras Elisabeth 00:36:16 85
2 90 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:37:40 79
3 94 Kõik N Reier Kirke 00:38:37 75
4 97 Kõik N Tasane Elina 00:39:11 72
5 98 Kõik N Sarikas Merilyn 00:40:51 71
6 102 Kõik N Nurminen Kaarina 00:31:23 69
7 227 Kõik N Rehemaa Eliis 00:32:59 67
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 221 N16 Ebras Elisabeth 00:36:16 85
2 90 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:37:40 79
3 94 N16 Reier Kirke 00:38:37 75
4 97 N16 Tasane Elina 00:39:11 72
5 98 N16 Sarikas Merilyn 00:40:51 71
6 102 N16 Nurminen Kaarina 00:31:23 69
7 227 N16 Rehemaa Eliis 00:32:59 67
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 240 Kõik Pruus Peeter KoMo 00:59:56 100
2 210 Kõik Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:01:10 99
3 5 Kõik Ärm Rait 01:01:48 98
4 2 Kõik Krusemann Magnus 01:02:18 97
5 3 Kõik Sohkanen Simo 01:02:36 96
6 216 Kõik Kiskonen Siim 01:02:44 95
7 1 Kõik Kuitto Antti 01:02:51 94
8 239 Kõik Tarvis Peeter 01:03:09 93
9 4 Kõik Maanurm Joonas 01:04:27 92
10 7 Kõik Valvas Vahur 01:04:30 91
11 29 Kõik Krasts Alekss 01:05:32 90
12 10 Kõik Litvintsev Anton 01:06:57 89
13 8 Kõik Kooser Arthur 01:07:23 88
14 223 Kõik Karpenko Gleb KJK 01:07:28 87
15 13 Kõik Tamm Kaspar 01:08:10 86
16 9 Kõik Maidre Oskar 01:08:14 85
17 12 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:08:24 84
18 220 Kõik Pruul Robin Kalevi Jalgrattakool 01:00:06 83
19 6 Kõik Kuljus Viljar 01:01:03 82
20 21 Kõik Metslind Ottomar 01:01:14 81
21 228 Kõik Jõeäär Marten 01:01:26 80
22 18 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:01:53 79
23 17 Kõik Kubilius Kevin 01:02:21 78
24 224 Kõik Skrebels Juris 01:03:02 77
25 225 Kõik Kalninš Edgars 01:03:28 76
26 15 Kõik Peil Lauri 01:03:29 75
27 226 Kõik Gavrikovs Andris 01:03:42 74
28 24 Kõik Adams Markus 01:04:20 73
29 28 Kõik Sadretdinovs Romans 01:07:58 72
30 19 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:08:03 71
31 22 Kõik Arme Janek 01:09:01 70
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 240 Kõik M Pruus Peeter KoMo 00:59:56 100
2 210 Kõik M Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:01:10 99
3 5 Kõik M Ärm Rait 01:01:48 98
4 2 Kõik M Krusemann Magnus 01:02:18 97
5 3 Kõik M Sohkanen Simo 01:02:36 96
6 216 Kõik M Kiskonen Siim 01:02:44 95
7 1 Kõik M Kuitto Antti 01:02:51 94
8 239 Kõik M Tarvis Peeter 01:03:09 93
9 4 Kõik M Maanurm Joonas 01:04:27 92
10 7 Kõik M Valvas Vahur 01:04:30 91
11 29 Kõik M Krasts Alekss 01:05:32 90
12 10 Kõik M Litvintsev Anton 01:06:57 89
13 8 Kõik M Kooser Arthur 01:07:23 88
14 223 Kõik M Karpenko Gleb KJK 01:07:28 87
15 13 Kõik M Tamm Kaspar 01:08:10 86
16 9 Kõik M Maidre Oskar 01:08:14 85
17 12 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:08:24 84
18 220 Kõik M Pruul Robin Kalevi Jalgrattakool 01:00:06 83
19 6 Kõik M Kuljus Viljar 01:01:03 82
20 21 Kõik M Metslind Ottomar 01:01:14 81
21 228 Kõik M Jõeäär Marten 01:01:26 80
22 18 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:01:53 79
23 17 Kõik M Kubilius Kevin 01:02:21 78
24 224 Kõik M Skrebels Juris 01:03:02 77
25 225 Kõik M Kalninš Edgars 01:03:28 76
26 15 Kõik M Peil Lauri 01:03:29 75
27 226 Kõik M Gavrikovs Andris 01:03:42 74
28 24 Kõik M Adams Markus 01:04:20 73
29 28 Kõik M Sadretdinovs Romans 01:07:58 72
30 19 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:08:03 71
31 22 Kõik M Arme Janek 01:09:01 70
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 240 ME Pruus Peeter KoMo 00:59:56 100
2 210 ME Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:01:10 99
3 2 ME Krusemann Magnus 01:02:18 97
4 3 ME Sohkanen Simo 01:02:36 96
5 1 ME Kuitto Antti 01:02:51 94
6 239 ME Tarvis Peeter 01:03:09 93
7 4 ME Maanurm Joonas 01:04:27 92
8 7 ME Valvas Vahur 01:04:30 91
9 13 ME Tamm Kaspar 01:08:10 86
10 6 ME Kuljus Viljar 01:01:03 82
11 224 ME Skrebels Juris 01:03:02 77
12 225 ME Kalninš Edgars 01:03:28 76
13 15 ME Peil Lauri 01:03:29 75
14 226 ME Gavrikovs Andris 01:03:42 74
15 28 ME Sadretdinovs Romans 01:07:58 72
16 22 ME Arme Janek 01:09:01 70
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 MJ Ärm Rait 01:01:48 98
2 29 MJ Krasts Alekss 01:05:32 90
3 10 MJ Litvintsev Anton 01:06:57 89
4 223 MJ Karpenko Gleb KJK 01:07:28 87
5 12 MJ Patrenkin Aleksandr 01:08:24 84
6 220 MJ Pruul Robin Kalevi Jalgrattakool 01:00:06 83
7 21 MJ Metslind Ottomar 01:01:14 81
8 18 MJ Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:01:53 79
9 17 MJ Kubilius Kevin 01:02:21 78
10 24 MJ Adams Markus 01:04:20 73
11 19 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:08:03 71
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 216 MU Kiskonen Siim 01:02:44 95
2 8 MU Kooser Arthur 01:07:23 88
3 9 MU Maidre Oskar 01:08:14 85
4 228 MU Jõeäär Marten 01:01:26 80
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Ainsalu Markku 00:39:41 0
2 31 Kõik Kopli Tarmo 00:39:47 100
3 32 Kõik Tuisk Priit 00:40:13 99
4 37 Kõik Rosenthal Reiko 00:40:57 98
5 42 Kõik Järvloo Priit 00:41:25 97
6 34 Kõik Kull Andre 00:41:39 96
7 35 Kõik Kancers Kristaps 00:41:45 95
8 33 Kõik Mikson Margus 00:41:46 94
9 40 Kõik Mõttus Tarmo 00:41:51 93
10 39 Kõik Aksin Janno 00:42:08 92
11 214 Kõik Tõnov Tõnu 00:42:11 91
12 46 Kõik Kusnir Aleksei 00:42:15 90
13 52 Kõik Pedari Aimar 00:42:25 89
14 45 Kõik Silm Maario 00:42:46 88
15 60 Kõik Kertsman Jaanus 00:42:58 87
16 41 Kõik Sildvee Rainer 00:43:10 86
17 219 Kõik Küüt Märt Spordipartner 00:43:24 85
18 43 Kõik Reiska Alar 00:43:43 84
19 53 Kõik Molev Juri 00:43:47 83
20 231 Kõik Kukk Kätlin KJK 00:43:54 82
21 71 Kõik Puusepp Sven 00:43:54 81
22 48 Kõik Eelmets Indrek 00:44:29 80
23 51 Kõik Sügis Harri 00:44:32 79
24 49 Kõik Nigul Alar 00:44:37 78
25 50 Kõik Karjane Jaak 00:45:05 77
26 212 Kõik Lipp Sulev VO2 00:45:17 76
27 54 Kõik Linkgreim Jaanus 00:45:26 75
28 62 Kõik Lapshin Vladimir 00:45:27 74
29 26 Kõik Kukk Margus 00:45:28 73
30 217 Kõik Pungar Rainer Mehikoorma 00:45:43 72
31 65 Kõik Uuk Aimur 00:46:04 71
32 209 Kõik Sirvel Merili KJK 00:46:15 70
33 25 Kõik Valdner Marek 00:46:39 69
34 68 Kõik Lang Mae 00:46:43 68
35 27 Kõik Tamm Bruno 00:47:01 67
36 72 Kõik Naagel Mihkel 00:47:12 66
37 56 Kõik Dobolina Tatjana 00:47:21 65
38 213 Kõik Suluste Jüri 00:47:53 64
39 55 Kõik Kuhlap Kaupo 00:48:54 63
40 58 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:49:00 62
41 57 Kõik Kaarjärv Maris 00:49:18 61
42 222 Kõik Randpõld Priit KoMo 00:49:27 60
43 63 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:40:04 59
44 215 Kõik Klaaser Gert 00:40:59 58
45 64 Kõik Jääger Liis 00:41:42 57
46 66 Kõik Lang Tea 00:42:02 56
47 69 Kõik Fjodorov Nikolai 00:42:32 55
48 218 Kõik Parmask Peeter 00:46:36 54
49 47 Kõik Resev Janek 00:24:42 53
50 70 Kõik Kuusk Tanel 00:28:04 52
51 59 Kõik Mihhailov Viktor 00:29:32 51
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Ainsalu Markku 00:39:41 0
2 31 Kõik M Kopli Tarmo 00:39:47 100
3 32 Kõik M Tuisk Priit 00:40:13 99
4 37 Kõik M Rosenthal Reiko 00:40:57 98
5 42 Kõik M Järvloo Priit 00:41:25 97
6 34 Kõik M Kull Andre 00:41:39 96
7 35 Kõik M Kancers Kristaps 00:41:45 95
8 33 Kõik M Mikson Margus 00:41:46 94
9 40 Kõik M Mõttus Tarmo 00:41:51 93
10 39 Kõik M Aksin Janno 00:42:08 92
11 214 Kõik M Tõnov Tõnu 00:42:11 91
12 46 Kõik M Kusnir Aleksei 00:42:15 90
13 52 Kõik M Pedari Aimar 00:42:25 89
14 45 Kõik M Silm Maario 00:42:46 88
15 60 Kõik M Kertsman Jaanus 00:42:58 87
16 41 Kõik M Sildvee Rainer 00:43:10 86
17 219 Kõik M Küüt Märt Spordipartner 00:43:24 85
18 43 Kõik M Reiska Alar 00:43:43 84
19 53 Kõik M Molev Juri 00:43:47 83
20 71 Kõik M Puusepp Sven 00:43:54 81
21 48 Kõik M Eelmets Indrek 00:44:29 80
22 51 Kõik M Sügis Harri 00:44:32 79
23 49 Kõik M Nigul Alar 00:44:37 78
24 50 Kõik M Karjane Jaak 00:45:05 77
25 212 Kõik M Lipp Sulev VO2 00:45:17 76
26 54 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:45:26 75
27 62 Kõik M Lapshin Vladimir 00:45:27 74
28 26 Kõik M Kukk Margus 00:45:28 73
29 217 Kõik M Pungar Rainer Mehikoorma 00:45:43 72
30 65 Kõik M Uuk Aimur 00:46:04 71
31 25 Kõik M Valdner Marek 00:46:39 69
32 27 Kõik M Tamm Bruno 00:47:01 67
33 72 Kõik M Naagel Mihkel 00:47:12 66
34 213 Kõik M Suluste Jüri 00:47:53 64
35 55 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:48:54 63
36 222 Kõik M Randpõld Priit KoMo 00:49:27 60
37 215 Kõik M Klaaser Gert 00:40:59 58
38 69 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:42:32 55
39 218 Kõik M Parmask Peeter 00:46:36 54
40 47 Kõik M Resev Janek 00:24:42 53
41 70 Kõik M Kuusk Tanel 00:28:04 52
42 59 Kõik M Mihhailov Viktor 00:29:32 51
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 MSeenior1 Ainsalu Markku 00:39:41 0
2 32 MSeenior1 Tuisk Priit 00:40:13 99
3 37 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:40:57 98
4 42 MSeenior1 Järvloo Priit 00:41:25 97
5 35 MSeenior1 Kancers Kristaps 00:41:45 95
6 39 MSeenior1 Aksin Janno 00:42:08 92
7 46 MSeenior1 Kusnir Aleksei 00:42:15 90
8 45 MSeenior1 Silm Maario 00:42:46 88
9 41 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:43:10 86
10 50 MSeenior1 Karjane Jaak 00:45:05 77
11 62 MSeenior1 Lapshin Vladimir 00:45:27 74
12 72 MSeenior1 Naagel Mihkel 00:47:12 66
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:39:47 100
2 34 MSeenior2 Kull Andre 00:41:39 96
3 33 MSeenior2 Mikson Margus 00:41:46 94
4 40 MSeenior2 Mõttus Tarmo 00:41:51 93
5 214 MSeenior2 Tõnov Tõnu 00:42:11 91
6 60 MSeenior2 Kertsman Jaanus 00:42:58 87
7 219 MSeenior2 Küüt Märt Spordipartner 00:43:24 85
8 53 MSeenior2 Molev Juri 00:43:47 83
9 71 MSeenior2 Puusepp Sven 00:43:54 81
10 48 MSeenior2 Eelmets Indrek 00:44:29 80
11 212 MSeenior2 Lipp Sulev VO2 00:45:17 76
12 54 MSeenior2 Linkgreim Jaanus 00:45:26 75
13 26 MSeenior2 Kukk Margus 00:45:28 73
14 217 MSeenior2 Pungar Rainer Mehikoorma 00:45:43 72
15 25 MSeenior2 Valdner Marek 00:46:39 69
16 27 MSeenior2 Tamm Bruno 00:47:01 67
17 47 MSeenior2 Resev Janek 00:24:42 53
18 70 MSeenior2 Kuusk Tanel 00:28:04 52
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 MSeenior3 Pedari Aimar 00:42:25 89
2 51 MSeenior3 Sügis Harri 00:44:32 79
3 49 MSeenior3 Nigul Alar 00:44:37 78
4 55 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:48:54 63
5 222 MSeenior3 Randpõld Priit KoMo 00:49:27 60
6 215 MSeenior3 Klaaser Gert 00:40:59 58
7 59 MSeenior3 Mihhailov Viktor 00:29:32 51
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 MSeenior4+ Reiska Alar 00:43:43 84
2 65 MSeenior4+ Uuk Aimur 00:46:04 71
3 213 MSeenior4+ Suluste Jüri 00:47:53 64
4 69 MSeenior4+ Fjodorov Nikolai 00:42:32 55
5 218 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:46:36 54
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 231 Kõik N Kukk Kätlin KJK 00:43:54 82
2 209 Kõik N Sirvel Merili KJK 00:46:15 70
3 68 Kõik N Lang Mae 00:46:43 68
4 56 Kõik N Dobolina Tatjana 00:47:21 65
5 58 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:49:00 62
6 57 Kõik N Kaarjärv Maris 00:49:18 61
7 63 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:40:04 59
8 64 Kõik N Jääger Liis 00:41:42 57
9 66 Kõik N Lang Tea 00:42:02 56
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 231 NJ Kukk Kätlin KJK 00:43:54 82
2 58 NJ Nigul Mathilde Manuela 00:49:00 62
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 NU Sirvel Merili KJK 00:46:15 70
2 68 NU Lang Mae 00:46:43 68
3 64 NU Jääger Liis 00:41:42 57
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 NE Dobolina Tatjana 00:47:21 65
2 57 NE Kaarjärv Maris 00:49:18 61
3 63 NE Kurgjärv Jaanika 00:40:04 59
4 66 NE Lang Tea 00:42:02 56
Impression