II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik Mõttus Matthias 00:14:23 100
2 133 Kõik Ründva Richard 00:15:08 99
3 135 Kõik Nigul Natali Nora 00:15:18 98
4 154 Kõik Terro Kristjan TYSK 00:15:18 97
5 142 Kõik Kaarjärv Mairit 00:15:27 96
6 216 Kõik Saar Markus Aleksander Kuusalu Rattaklubi 00:15:28 95
7 237 Kõik Kancers Helvijs 00:15:29 94
8 161 Kõik Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:15:30 93
9 134 Kõik Rannala Maribel 00:15:40 92
10 146 Kõik Vilbaste Andreas 00:15:42 91
11 136 Kõik Celitans Kristers 00:15:44 90
12 139 Kõik Treier Maria 00:15:45 89
13 137 Kõik Madisson Mik 00:15:48 88
14 144 Kõik Kurg Andro 00:15:49 87
15 147 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:15:51 86
16 141 Kõik Hints Tom 00:15:53 85
17 143 Kõik Järvsoo Markus 00:15:59 84
18 140 Kõik Latik Kristo 00:16:15 83
19 238 Kõik Raudzin Rudolfs VALMIERAS VELO VIENIBA 00:16:54 82
20 138 Kõik Saar Mauro Erik 00:16:54 81
21 166 Kõik Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:16:55 80
22 145 Kõik Jaht Joonas 00:16:56 79
23 149 Kõik Nirgi Tobias 00:16:57 78
24 247 Kõik Valge Pärtel 00:16:57 77
25 150 Kõik Reintop Karel 00:17:01 76
26 248 Kõik Käärst Ruben 00:17:09 75
27 103 Kõik Kannel Märt 00:17:20 74
28 246 Kõik Ivainen Richard 00:17:27 73
29 225 Kõik Raun Mirjam 00:17:27 72
30 221 Kõik Aola Gevert 00:17:28 71
31 215 Kõik Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:17:57 70
32 156 Kõik Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:17:58 69
33 158 Kõik Juris Siim Otepää Rattaklubi 00:18:10 68
34 245 Kõik Peedumäe Erkki 00:18:19 67
35 233 Kõik Rullingo Rainer 00:18:31 66
36 244 Kõik Lepik Robert 00:18:33 65
37 224 Kõik Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:18:41 64
38 249 Kõik Kiilaspea Marcus 00:19:04 63
39 205 Kõik Kütt Robin 00:19:25 62
40 155 Kõik Eelmets Ann Helen 00:19:27 61
41 250 Kõik Kivilaan Emma 00:19:35 60
42 234 Kõik Ahman Hannes 00:19:36 59
43 242 Kõik Somelar Remo 00:19:47 58
44 157 Kõik Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:20:10 57
45 235 Kõik Angerpikk Ats Joosep 00:20:30 56
46 240 Kõik Tukk Mathias 00:20:32 55
47 241 Kõik Saar Kaido 00:20:32 54
48 217 Kõik Kubilius Kert 00:17:42 53
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik M Mõttus Matthias 00:14:23 100
2 133 Kõik M Ründva Richard 00:15:08 99
3 154 Kõik M Terro Kristjan TYSK 00:15:18 97
4 216 Kõik M Saar Markus Aleksander Kuusalu Rattaklubi 00:15:28 95
5 237 Kõik M Kancers Helvijs 00:15:29 94
6 161 Kõik M Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:15:30 93
7 146 Kõik M Vilbaste Andreas 00:15:42 91
8 136 Kõik M Celitans Kristers 00:15:44 90
9 137 Kõik M Madisson Mik 00:15:48 88
10 144 Kõik M Kurg Andro 00:15:49 87
11 147 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:15:51 86
12 141 Kõik M Hints Tom 00:15:53 85
13 143 Kõik M Järvsoo Markus 00:15:59 84
14 140 Kõik M Latik Kristo 00:16:15 83
15 238 Kõik M Raudzin Rudolfs VALMIERAS VELO VIENIBA 00:16:54 82
16 138 Kõik M Saar Mauro Erik 00:16:54 81
17 166 Kõik M Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:16:55 80
18 145 Kõik M Jaht Joonas 00:16:56 79
19 149 Kõik M Nirgi Tobias 00:16:57 78
20 247 Kõik M Valge Pärtel 00:16:57 77
21 150 Kõik M Reintop Karel 00:17:01 76
22 248 Kõik M Käärst Ruben 00:17:09 75
23 103 Kõik M Kannel Märt 00:17:20 74
24 246 Kõik M Ivainen Richard 00:17:27 73
25 221 Kõik M Aola Gevert 00:17:28 71
26 215 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:17:57 70
27 156 Kõik M Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:17:58 69
28 158 Kõik M Juris Siim Otepää Rattaklubi 00:18:10 68
29 245 Kõik M Peedumäe Erkki 00:18:19 67
30 233 Kõik M Rullingo Rainer 00:18:31 66
31 244 Kõik M Lepik Robert 00:18:33 65
32 249 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:19:04 63
33 205 Kõik M Kütt Robin 00:19:25 62
34 234 Kõik M Ahman Hannes 00:19:36 59
35 242 Kõik M Somelar Remo 00:19:47 58
36 157 Kõik M Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:20:10 57
37 235 Kõik M Angerpikk Ats Joosep 00:20:30 56
38 240 Kõik M Tukk Mathias 00:20:32 55
39 241 Kõik M Saar Kaido 00:20:32 54
40 217 Kõik M Kubilius Kert 00:17:42 53
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 M12 Mõttus Matthias 00:14:23 100
2 133 M12 Ründva Richard 00:15:08 99
3 154 M12 Terro Kristjan TYSK 00:15:18 97
4 216 M12 Saar Markus Aleksander Kuusalu Rattaklubi 00:15:28 95
5 237 M12 Kancers Helvijs 00:15:29 94
6 161 M12 Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:15:30 93
7 146 M12 Vilbaste Andreas 00:15:42 91
8 136 M12 Celitans Kristers 00:15:44 90
9 137 M12 Madisson Mik 00:15:48 88
10 144 M12 Kurg Andro 00:15:49 87
11 147 M12 Sillat Stig-Tristan 00:15:51 86
12 141 M12 Hints Tom 00:15:53 85
13 143 M12 Järvsoo Markus 00:15:59 84
14 140 M12 Latik Kristo 00:16:15 83
15 238 M12 Raudzin Rudolfs VALMIERAS VELO VIENIBA 00:16:54 82
16 138 M12 Saar Mauro Erik 00:16:54 81
17 166 M12 Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:16:55 80
18 145 M12 Jaht Joonas 00:16:56 79
19 149 M12 Nirgi Tobias 00:16:57 78
20 247 M12 Valge Pärtel 00:16:57 77
21 150 M12 Reintop Karel 00:17:01 76
22 248 M12 Käärst Ruben 00:17:09 75
23 103 M12 Kannel Märt 00:17:20 74
24 246 M12 Ivainen Richard 00:17:27 73
25 221 M12 Aola Gevert 00:17:28 71
26 215 M12 Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:17:57 70
27 156 M12 Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:17:58 69
28 158 M12 Juris Siim Otepää Rattaklubi 00:18:10 68
29 245 M12 Peedumäe Erkki 00:18:19 67
30 233 M12 Rullingo Rainer 00:18:31 66
31 244 M12 Lepik Robert 00:18:33 65
32 249 M12 Kiilaspea Marcus 00:19:04 63
33 205 M12 Kütt Robin 00:19:25 62
34 234 M12 Ahman Hannes 00:19:36 59
35 242 M12 Somelar Remo 00:19:47 58
36 157 M12 Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:20:10 57
37 235 M12 Angerpikk Ats Joosep 00:20:30 56
38 240 M12 Tukk Mathias 00:20:32 55
39 241 M12 Saar Kaido 00:20:32 54
40 217 M12 Kubilius Kert 00:17:42 53
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 Kõik N Nigul Natali Nora 00:15:18 98
2 142 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:15:27 96
3 134 Kõik N Rannala Maribel 00:15:40 92
4 139 Kõik N Treier Maria 00:15:45 89
5 225 Kõik N Raun Mirjam 00:17:27 72
6 224 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:18:41 64
7 155 Kõik N Eelmets Ann Helen 00:19:27 61
8 250 Kõik N Kivilaan Emma 00:19:35 60
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 N12 Nigul Natali Nora 00:15:18 98
2 142 N12 Kaarjärv Mairit 00:15:27 96
3 134 N12 Rannala Maribel 00:15:40 92
4 139 N12 Treier Maria 00:15:45 89
5 225 N12 Raun Mirjam 00:17:27 72
6 224 N12 Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:18:41 64
7 155 N12 Eelmets Ann Helen 00:19:27 61
8 250 N12 Kivilaan Emma 00:19:35 60
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 Kõik Krusemann Martin 00:22:59 100
2 114 Kõik Pajur Romet 00:23:07 99
3 162 Kõik Aus Aaron RTR 00:24:05 98
4 209 Kõik Saar Andris Roland 00:24:28 97
5 163 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:24:42 96
6 223 Kõik Aavik Sander Ujumise spordiklubi 00:25:16 95
7 208 Kõik Reiljan Janmar 00:25:17 94
8 206 Kõik Lenzius Martti 00:25:23 93
9 119 Kõik Valmsen Henri 00:25:24 92
10 118 Kõik Karlep Georg 00:25:25 91
11 122 Kõik Mäeuibo Markus 00:25:34 90
12 123 Kõik Johanson Stefan 00:25:42 89
13 219 Kõik Mitt Virgo 00:25:43 88
14 117 Kõik Pensa Riko-Sander 00:26:01 87
15 121 Kõik Rüster Oliver 00:26:09 86
16 116 Kõik Root Richard 00:26:10 85
17 152 Kõik Kurits Karl RTR 00:26:44 84
18 131 Kõik Kurg Martin 00:26:46 83
19 171 Kõik Prants Annabrit KJK 00:26:46 82
20 129 Kõik Jürisaar Tauri 00:26:49 81
21 124 Kõik Surva Karolin 00:27:00 80
22 125 Kõik Kivistu Eliise 00:28:01 79
23 120 Kõik Latik Joonas 00:28:12 78
24 130 Kõik Bumanis Bruno 00:28:14 77
25 222 Kõik Korgesaar Oskar TYASK 00:29:23 76
26 226 Kõik Ingo Tim RTR 00:30:41 75
27 153 Kõik Sviridenko Erik 00:32:21 74
28 126 Kõik Malmre Marten 00:32:45 73
29 207 Kõik Puškin Jürgen 00:33:16 72
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 Kõik M Krusemann Martin 00:22:59 100
2 114 Kõik M Pajur Romet 00:23:07 99
3 162 Kõik M Aus Aaron RTR 00:24:05 98
4 209 Kõik M Saar Andris Roland 00:24:28 97
5 163 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:24:42 96
6 223 Kõik M Aavik Sander Ujumise spordiklubi 00:25:16 95
7 208 Kõik M Reiljan Janmar 00:25:17 94
8 206 Kõik M Lenzius Martti 00:25:23 93
9 119 Kõik M Valmsen Henri 00:25:24 92
10 118 Kõik M Karlep Georg 00:25:25 91
11 122 Kõik M Mäeuibo Markus 00:25:34 90
12 123 Kõik M Johanson Stefan 00:25:42 89
13 219 Kõik M Mitt Virgo 00:25:43 88
14 117 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:26:01 87
15 121 Kõik M Rüster Oliver 00:26:09 86
16 116 Kõik M Root Richard 00:26:10 85
17 152 Kõik M Kurits Karl RTR 00:26:44 84
18 131 Kõik M Kurg Martin 00:26:46 83
19 129 Kõik M Jürisaar Tauri 00:26:49 81
20 120 Kõik M Latik Joonas 00:28:12 78
21 130 Kõik M Bumanis Bruno 00:28:14 77
22 222 Kõik M Korgesaar Oskar TYASK 00:29:23 76
23 226 Kõik M Ingo Tim RTR 00:30:41 75
24 153 Kõik M Sviridenko Erik 00:32:21 74
25 126 Kõik M Malmre Marten 00:32:45 73
26 207 Kõik M Puškin Jürgen 00:33:16 72
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 M14 Krusemann Martin 00:22:59 100
2 114 M14 Pajur Romet 00:23:07 99
3 162 M14 Aus Aaron RTR 00:24:05 98
4 209 M14 Saar Andris Roland 00:24:28 97
5 163 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:24:42 96
6 223 M14 Aavik Sander Ujumise spordiklubi 00:25:16 95
7 208 M14 Reiljan Janmar 00:25:17 94
8 206 M14 Lenzius Martti 00:25:23 93
9 119 M14 Valmsen Henri 00:25:24 92
10 118 M14 Karlep Georg 00:25:25 91
11 122 M14 Mäeuibo Markus 00:25:34 90
12 123 M14 Johanson Stefan 00:25:42 89
13 219 M14 Mitt Virgo 00:25:43 88
14 117 M14 Pensa Riko-Sander 00:26:01 87
15 121 M14 Rüster Oliver 00:26:09 86
16 116 M14 Root Richard 00:26:10 85
17 152 M14 Kurits Karl RTR 00:26:44 84
18 131 M14 Kurg Martin 00:26:46 83
19 129 M14 Jürisaar Tauri 00:26:49 81
20 120 M14 Latik Joonas 00:28:12 78
21 130 M14 Bumanis Bruno 00:28:14 77
22 222 M14 Korgesaar Oskar TYASK 00:29:23 76
23 226 M14 Ingo Tim RTR 00:30:41 75
24 153 M14 Sviridenko Erik 00:32:21 74
25 126 M14 Malmre Marten 00:32:45 73
26 207 M14 Puškin Jürgen 00:33:16 72
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 171 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:26:46 82
2 124 Kõik N Surva Karolin 00:27:00 80
3 125 Kõik N Kivistu Eliise 00:28:01 79
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 171 N14 Prants Annabrit KJK 00:26:46 82
2 124 N14 Surva Karolin 00:27:00 80
3 125 N14 Kivistu Eliise 00:28:01 79
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 Kõik Mihkels Madis 00:28:46 100
2 230 Kõik Ragilo Frank Aron 00:29:04 99
3 82 Kõik Tamm Lauri 00:29:32 98
4 159 Kõik Kontus Oskar 00:31:10 97
5 86 Kõik Ilves Arti 00:31:20 96
6 88 Kõik Järva Kert 00:31:24 95
7 84 Kõik Notton Rauno 00:31:27 94
8 89 Kõik Kukk Janek-Robin 00:31:59 93
9 160 Kõik Johanson Robert 00:32:04 92
10 95 Kõik Grünberg Henry 00:32:09 91
11 85 Kõik Tiirats Johannes 00:32:12 90
12 165 Kõik Kokk Gregor CFC Spordiklubi 00:32:16 89
13 178 Kõik Anier Martin 00:32:22 88
14 211 Kõik Loorits Risto 00:32:31 87
15 231 Kõik Kupp Artur CFC Spordiklubi 00:32:35 86
16 83 Kõik Johanson Egert 00:32:41 85
17 177 Kõik Roose Kert 00:32:43 84
18 92 Kõik Reier Kusti 00:33:12 83
19 175 Kõik Roos Andre TYSK 00:33:33 82
20 90 Kõik Floren Ron-Thorren 00:33:39 81
21 164 Kõik Õun Joosep-Mattias CFC Spordiklubi 00:34:04 80
22 113 Kõik Terin Marcis 00:34:13 79
23 87 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:34:15 78
24 91 Kõik Toom Tauri 00:34:33 77
25 228 Kõik Ebras Elisabeth 00:34:36 76
26 210 Kõik Hütt Oskar Hendrik 00:34:51 75
27 97 Kõik Karki Martin 00:35:01 74
28 227 Kõik Närap Henry 00:35:15 73
29 99 Kõik Tosmin Janno 00:35:21 72
30 93 Kõik Mõttus Marko 00:35:29 71
31 98 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:35:32 70
32 96 Kõik Tarassov Matvei 00:35:46 69
33 109 Kõik Pau Oskar 00:36:05 68
34 112 Kõik Rikolas Remi 00:36:19 67
35 100 Kõik Mikk Paul 00:36:38 66
36 180 Kõik Sirvel Anet KJK 00:36:52 65
37 101 Kõik Leppik Rasmus 00:36:52 64
38 105 Kõik Tasane Elina 00:37:24 63
39 104 Kõik Kiho Kaarel 00:38:36 62
40 102 Kõik Reier Kirke 00:38:38 61
41 111 Kõik Libek Maario 00:29:02 60
42 106 Kõik Sarikas Merilyn 00:29:30 59
43 170 Kõik Rehemaa Eliis 00:21:20 58
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 Kõik M Mihkels Madis 00:28:46 100
2 230 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:29:04 99
3 82 Kõik M Tamm Lauri 00:29:32 98
4 159 Kõik M Kontus Oskar 00:31:10 97
5 86 Kõik M Ilves Arti 00:31:20 96
6 88 Kõik M Järva Kert 00:31:24 95
7 84 Kõik M Notton Rauno 00:31:27 94
8 89 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:31:59 93
9 160 Kõik M Johanson Robert 00:32:04 92
10 95 Kõik M Grünberg Henry 00:32:09 91
11 85 Kõik M Tiirats Johannes 00:32:12 90
12 165 Kõik M Kokk Gregor CFC Spordiklubi 00:32:16 89
13 178 Kõik M Anier Martin 00:32:22 88
14 211 Kõik M Loorits Risto 00:32:31 87
15 231 Kõik M Kupp Artur CFC Spordiklubi 00:32:35 86
16 83 Kõik M Johanson Egert 00:32:41 85
17 177 Kõik M Roose Kert 00:32:43 84
18 92 Kõik M Reier Kusti 00:33:12 83
19 175 Kõik M Roos Andre TYSK 00:33:33 82
20 90 Kõik M Floren Ron-Thorren 00:33:39 81
21 164 Kõik M Õun Joosep-Mattias CFC Spordiklubi 00:34:04 80
22 113 Kõik M Terin Marcis 00:34:13 79
23 87 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:34:15 78
24 91 Kõik M Toom Tauri 00:34:33 77
25 210 Kõik M Hütt Oskar Hendrik 00:34:51 75
26 97 Kõik M Karki Martin 00:35:01 74
27 227 Kõik M Närap Henry 00:35:15 73
28 99 Kõik M Tosmin Janno 00:35:21 72
29 93 Kõik M Mõttus Marko 00:35:29 71
30 96 Kõik M Tarassov Matvei 00:35:46 69
31 109 Kõik M Pau Oskar 00:36:05 68
32 112 Kõik M Rikolas Remi 00:36:19 67
33 100 Kõik M Mikk Paul 00:36:38 66
34 101 Kõik M Leppik Rasmus 00:36:52 64
35 104 Kõik M Kiho Kaarel 00:38:36 62
36 111 Kõik M Libek Maario 00:29:02 60
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 173 M16 Mihkels Madis 00:28:46 100
2 230 M16 Ragilo Frank Aron 00:29:04 99
3 82 M16 Tamm Lauri 00:29:32 98
4 159 M16 Kontus Oskar 00:31:10 97
5 86 M16 Ilves Arti 00:31:20 96
6 88 M16 Järva Kert 00:31:24 95
7 84 M16 Notton Rauno 00:31:27 94
8 89 M16 Kukk Janek-Robin 00:31:59 93
9 160 M16 Johanson Robert 00:32:04 92
10 95 M16 Grünberg Henry 00:32:09 91
11 85 M16 Tiirats Johannes 00:32:12 90
12 165 M16 Kokk Gregor CFC Spordiklubi 00:32:16 89
13 178 M16 Anier Martin 00:32:22 88
14 211 M16 Loorits Risto 00:32:31 87
15 231 M16 Kupp Artur CFC Spordiklubi 00:32:35 86
16 83 M16 Johanson Egert 00:32:41 85
17 177 M16 Roose Kert 00:32:43 84
18 92 M16 Reier Kusti 00:33:12 83
19 175 M16 Roos Andre TYSK 00:33:33 82
20 90 M16 Floren Ron-Thorren 00:33:39 81
21 164 M16 Õun Joosep-Mattias CFC Spordiklubi 00:34:04 80
22 113 M16 Terin Marcis 00:34:13 79
23 87 M16 Kõiv Kevin Kardo 00:34:15 78
24 91 M16 Toom Tauri 00:34:33 77
25 210 M16 Hütt Oskar Hendrik 00:34:51 75
26 97 M16 Karki Martin 00:35:01 74
27 227 M16 Närap Henry 00:35:15 73
28 99 M16 Tosmin Janno 00:35:21 72
29 93 M16 Mõttus Marko 00:35:29 71
30 96 M16 Tarassov Matvei 00:35:46 69
31 109 M16 Pau Oskar 00:36:05 68
32 112 M16 Rikolas Remi 00:36:19 67
33 100 M16 Mikk Paul 00:36:38 66
34 101 M16 Leppik Rasmus 00:36:52 64
35 104 M16 Kiho Kaarel 00:38:36 62
36 111 M16 Libek Maario 00:29:02 60
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 228 Kõik N Ebras Elisabeth 00:34:36 76
2 98 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:35:32 70
3 180 Kõik N Sirvel Anet KJK 00:36:52 65
4 105 Kõik N Tasane Elina 00:37:24 63
5 102 Kõik N Reier Kirke 00:38:38 61
6 106 Kõik N Sarikas Merilyn 00:29:30 59
7 170 Kõik N Rehemaa Eliis 00:21:20 58
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 228 N16 Ebras Elisabeth 00:34:36 76
2 98 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:35:32 70
3 180 N16 Sirvel Anet KJK 00:36:52 65
4 105 N16 Tasane Elina 00:37:24 63
5 102 N16 Reier Kirke 00:38:38 61
6 106 N16 Sarikas Merilyn 00:29:30 59
7 170 N16 Rehemaa Eliis 00:21:20 58
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Pajur Markus 00:55:56 100
2 2 Kõik Juntunen Antti Jussi 00:55:56 99
3 197 Kõik Austa Caspar TÜSK 00:56:10 98
4 35 Kõik Krasts Alekss 00:57:02 97
5 188 Kõik Kiskonen Siim 00:57:10 96
6 5 Kõik Krusemann Magnus 00:58:09 95
7 8 Kõik Ärm Rait 00:58:31 94
8 182 Kõik Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:58:40 93
9 6 Kõik Sohkanen Simo 00:58:45 92
10 31 Kõik Tarvis Peeter 01:00:02 91
11 181 Kõik Maanurm Joonas 01:00:21 90
12 10 Kõik Kutser Karmo 01:01:45 89
13 9 Kõik Vaab Ivar 01:02:23 88
14 12 Kõik Valvas Vahur 01:02:37 87
15 29 Kõik Treimuth Henri 01:03:22 86
16 232 Kõik Maidre Oskar 01:03:53 85
17 186 Kõik Randma Kristjan vo2 specialized cc 01:04:07 84
18 214 Kõik Saar Randar 00:56:13 83
19 19 Kõik Lootus Stefan 00:56:18 82
20 184 Kõik Karpenko Gleb KJK 00:56:39 81
21 7 Kõik Vool Toomas 00:56:40 80
22 15 Kõik Tamm Kaspar 00:57:23 79
23 185 Kõik Aksin Janno 00:57:47 78
24 14 Kõik Patrenkin Aleksandr 00:57:50 77
25 174 Kõik Gavrikovs Andris 00:58:46 76
26 176 Kõik Kalnins Edgars KS Sporta klubs 00:58:47 75
27 21 Kõik Uulimaa Ats 00:58:58 74
28 27 Kõik Mäestu Jarek 00:59:33 73
29 16 Kõik Jaht Valdur 00:59:38 72
30 190 Kõik Pruul Robin KJK 00:59:43 71
31 17 Kõik Peil Lauri 00:59:44 70
32 193 Kõik Litvintsev Anton CFC Spordiklubi 01:00:17 69
33 212 Kõik Hütt Oliver Harris 01:00:45 68
34 30 Kõik Reisenbuk Erik 01:01:09 67
35 25 Kõik Metslind Ottomar 01:01:20 66
36 218 Kõik Kubilius Kevin 01:01:29 65
37 172 Kõik Vent Karl Mihkel TYSK 01:02:49 64
38 18 Kõik Laanemäe Erki 01:03:06 63
39 213 Kõik Koll Rihard 01:03:15 62
40 34 Kõik Adams Markus 01:04:07 61
41 32 Kõik Sadretdinovs Romans 00:56:49 60
42 151 Kõik Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:40:25 59
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Pajur Markus 00:55:56 100
2 2 Kõik M Juntunen Antti Jussi 00:55:56 99
3 197 Kõik M Austa Caspar TÜSK 00:56:10 98
4 35 Kõik M Krasts Alekss 00:57:02 97
5 188 Kõik M Kiskonen Siim 00:57:10 96
6 5 Kõik M Krusemann Magnus 00:58:09 95
7 8 Kõik M Ärm Rait 00:58:31 94
8 182 Kõik M Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:58:40 93
9 6 Kõik M Sohkanen Simo 00:58:45 92
10 31 Kõik M Tarvis Peeter 01:00:02 91
11 181 Kõik M Maanurm Joonas 01:00:21 90
12 10 Kõik M Kutser Karmo 01:01:45 89
13 9 Kõik M Vaab Ivar 01:02:23 88
14 12 Kõik M Valvas Vahur 01:02:37 87
15 29 Kõik M Treimuth Henri 01:03:22 86
16 232 Kõik M Maidre Oskar 01:03:53 85
17 186 Kõik M Randma Kristjan vo2 specialized cc 01:04:07 84
18 214 Kõik M Saar Randar 00:56:13 83
19 19 Kõik M Lootus Stefan 00:56:18 82
20 184 Kõik M Karpenko Gleb KJK 00:56:39 81
21 7 Kõik M Vool Toomas 00:56:40 80
22 15 Kõik M Tamm Kaspar 00:57:23 79
23 185 Kõik M Aksin Janno 00:57:47 78
24 14 Kõik M Patrenkin Aleksandr 00:57:50 77
25 174 Kõik M Gavrikovs Andris 00:58:46 76
26 176 Kõik M Kalnins Edgars KS Sporta klubs 00:58:47 75
27 21 Kõik M Uulimaa Ats 00:58:58 74
28 27 Kõik M Mäestu Jarek 00:59:33 73
29 16 Kõik M Jaht Valdur 00:59:38 72
30 190 Kõik M Pruul Robin KJK 00:59:43 71
31 17 Kõik M Peil Lauri 00:59:44 70
32 193 Kõik M Litvintsev Anton CFC Spordiklubi 01:00:17 69
33 212 Kõik M Hütt Oliver Harris 01:00:45 68
34 30 Kõik M Reisenbuk Erik 01:01:09 67
35 25 Kõik M Metslind Ottomar 01:01:20 66
36 218 Kõik M Kubilius Kevin 01:01:29 65
37 172 Kõik M Vent Karl Mihkel TYSK 01:02:49 64
38 18 Kõik M Laanemäe Erki 01:03:06 63
39 213 Kõik M Koll Rihard 01:03:15 62
40 34 Kõik M Adams Markus 01:04:07 61
41 32 Kõik M Sadretdinovs Romans 00:56:49 60
42 151 Kõik M Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:40:25 59
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Pajur Markus 00:55:56 100
2 35 MJ Krasts Alekss 00:57:02 97
3 8 MJ Ärm Rait 00:58:31 94
4 10 MJ Kutser Karmo 01:01:45 89
5 29 MJ Treimuth Henri 01:03:22 86
6 19 MJ Lootus Stefan 00:56:18 82
7 184 MJ Karpenko Gleb KJK 00:56:39 81
8 7 MJ Vool Toomas 00:56:40 80
9 14 MJ Patrenkin Aleksandr 00:57:50 77
10 21 MJ Uulimaa Ats 00:58:58 74
11 190 MJ Pruul Robin KJK 00:59:43 71
12 193 MJ Litvintsev Anton CFC Spordiklubi 01:00:17 69
13 212 MJ Hütt Oliver Harris 01:00:45 68
14 25 MJ Metslind Ottomar 01:01:20 66
15 218 MJ Kubilius Kevin 01:01:29 65
16 172 MJ Vent Karl Mihkel TYSK 01:02:49 64
17 18 MJ Laanemäe Erki 01:03:06 63
18 213 MJ Koll Rihard 01:03:15 62
19 34 MJ Adams Markus 01:04:07 61
20 151 MJ Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:40:25 59
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 MU Juntunen Antti Jussi 00:55:56 99
2 188 MU Kiskonen Siim 00:57:10 96
3 232 MU Maidre Oskar 01:03:53 85
4 214 MU Saar Randar 00:56:13 83
5 30 MU Reisenbuk Erik 01:01:09 67
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 197 ME Austa Caspar TÜSK 00:56:10 98
2 5 ME Krusemann Magnus 00:58:09 95
3 182 ME Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:58:40 93
4 6 ME Sohkanen Simo 00:58:45 92
5 31 ME Tarvis Peeter 01:00:02 91
6 181 ME Maanurm Joonas 01:00:21 90
7 9 ME Vaab Ivar 01:02:23 88
8 12 ME Valvas Vahur 01:02:37 87
9 186 ME Randma Kristjan vo2 specialized cc 01:04:07 84
10 15 ME Tamm Kaspar 00:57:23 79
11 185 ME Aksin Janno 00:57:47 78
12 174 ME Gavrikovs Andris 00:58:46 76
13 176 ME Kalnins Edgars KS Sporta klubs 00:58:47 75
14 27 ME Mäestu Jarek 00:59:33 73
15 16 ME Jaht Valdur 00:59:38 72
16 17 ME Peil Lauri 00:59:44 70
17 32 ME Sadretdinovs Romans 00:56:49 60
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik Kopli Tarmo 00:44:05 100
2 38 Kõik Mikson Margus 00:44:10 99
3 37 Kõik Tuisk Priit 00:44:22 98
4 40 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:46:09 97
5 42 Kõik Aksin Janno 00:46:13 96
6 43 Kõik Mõttus Tarmo 00:46:17 95
7 45 Kõik Järvloo Priit 00:46:22 94
8 189 Kõik Pallas Helari 00:46:41 93
9 20 Kõik Rosenthal Reiko 00:46:53 92
10 39 Kõik Kancers Kristaps 00:47:16 91
11 51 Kõik Kusnir Aleksei 00:47:17 90
12 57 Kõik Pedari Aimar 00:47:45 89
13 201 Kõik Silm Maario Rattabaas 00:47:58 88
14 49 Kõik Tõnov Tõnu 00:48:04 87
15 44 Kõik Sildvee Rainer 00:48:07 86
16 50 Kõik Grünberg Priit 00:48:08 85
17 48 Kõik Hoog Harro 00:48:28 84
18 47 Kõik Reiska Alar 00:48:32 83
19 58 Kõik Molev Juri 00:48:51 82
20 187 Kõik Kertsman Jaanus kose amk 00:48:55 81
21 13 Kõik Kodanik Gerd 00:48:56 80
22 54 Kõik Ebras Kristo 00:49:20 79
23 41 Kõik Eljas Avo 00:49:20 78
24 78 Kõik Puusepp Sven 00:49:46 77
25 56 Kõik Sügis Harri 00:49:54 76
26 53 Kõik Eelmets Indrek 00:49:58 75
27 55 Kõik Karjane Jaak 00:49:59 74
28 79 Kõik Küüt Märt 00:49:59 73
29 203 Kõik Kirsipuu Toomas CFC 00:51:07 72
30 76 Kõik Steinburg Greete 00:52:00 71
31 72 Kõik Uuk Aimur 00:52:25 70
32 59 Kõik Linkgreim Jaanus 00:52:44 69
33 194 Kõik Lapshin Vladimir 00:53:05 68
34 196 Kõik Pungar Rainer MEHIKOORMA 00:53:09 67
35 179 Kõik Sirvel Merili KJK 00:44:06 66
36 75 Kõik Lang Mae 00:44:30 65
37 198 Kõik Naagel Mihkel 00:44:31 64
38 52 Kõik Resev Janek 00:44:53 63
39 61 Kõik Dobolina Tatjana 00:45:20 62
40 60 Kõik Kuhlap Kaupo 00:45:53 61
41 202 Kõik Nõmm Raivo Cyclon 00:45:54 60
42 64 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:46:04 59
43 204 Kõik Suluste Jüri 00:46:11 58
44 80 Kõik Uibokand Janelle 00:46:20 57
45 183 Kõik Juus Aivar 00:46:28 56
46 191 Kõik Salvatori Stefano flowride tsilli 00:46:34 55
47 62 Kõik Kaarjärv Maris 00:46:57 54
48 65 Kõik Mihhailov Viktor 00:48:25 53
49 70 Kõik Jääger Liis 00:49:12 52
50 73 Kõik Lang Tea 00:49:30 51
51 195 Kõik Fjodorov Nikolai 00:49:59 50
52 67 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:50:03 49
53 69 Kõik Merisalu Margus 00:50:14 48
54 68 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:50:41 47
55 192 Kõik Jaeski Grete 00:51:46 46
56 200 Kõik Parmask Peeter 00:53:57 45
57 77 Kõik Oot Anti 00:54:25 44
58 66 Kõik Tarassov Igor 00:54:56 43
59 199 Kõik Männi Anatoli KJK 00:48:33 42
60 81 Kõik Beljajev Vadimir 00:27:57 41
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik M Kopli Tarmo 00:44:05 100
2 38 Kõik M Mikson Margus 00:44:10 99
3 37 Kõik M Tuisk Priit 00:44:22 98
4 42 Kõik M Aksin Janno 00:46:13 96
5 43 Kõik M Mõttus Tarmo 00:46:17 95
6 45 Kõik M Järvloo Priit 00:46:22 94
7 189 Kõik M Pallas Helari 00:46:41 93
8 20 Kõik M Rosenthal Reiko 00:46:53 92
9 39 Kõik M Kancers Kristaps 00:47:16 91
10 51 Kõik M Kusnir Aleksei 00:47:17 90
11 57 Kõik M Pedari Aimar 00:47:45 89
12 201 Kõik M Silm Maario Rattabaas 00:47:58 88
13 49 Kõik M Tõnov Tõnu 00:48:04 87
14 44 Kõik M Sildvee Rainer 00:48:07 86
15 50 Kõik M Grünberg Priit 00:48:08 85
16 48 Kõik M Hoog Harro 00:48:28 84
17 47 Kõik M Reiska Alar 00:48:32 83
18 58 Kõik M Molev Juri 00:48:51 82
19 187 Kõik M Kertsman Jaanus kose amk 00:48:55 81
20 13 Kõik M Kodanik Gerd 00:48:56 80
21 54 Kõik M Ebras Kristo 00:49:20 79
22 41 Kõik M Eljas Avo 00:49:20 78
23 78 Kõik M Puusepp Sven 00:49:46 77
24 56 Kõik M Sügis Harri 00:49:54 76
25 53 Kõik M Eelmets Indrek 00:49:58 75
26 55 Kõik M Karjane Jaak 00:49:59 74
27 79 Kõik M Küüt Märt 00:49:59 73
28 203 Kõik M Kirsipuu Toomas CFC 00:51:07 72
29 72 Kõik M Uuk Aimur 00:52:25 70
30 59 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:52:44 69
31 194 Kõik M Lapshin Vladimir 00:53:05 68
32 196 Kõik M Pungar Rainer MEHIKOORMA 00:53:09 67
33 198 Kõik M Naagel Mihkel 00:44:31 64
34 52 Kõik M Resev Janek 00:44:53 63
35 60 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:45:53 61
36 202 Kõik M Nõmm Raivo Cyclon 00:45:54 60
37 204 Kõik M Suluste Jüri 00:46:11 58
38 183 Kõik M Juus Aivar 00:46:28 56
39 191 Kõik M Salvatori Stefano flowride tsilli 00:46:34 55
40 65 Kõik M Mihhailov Viktor 00:48:25 53
41 195 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:49:59 50
42 69 Kõik M Merisalu Margus 00:50:14 48
43 200 Kõik M Parmask Peeter 00:53:57 45
44 77 Kõik M Oot Anti 00:54:25 44
45 66 Kõik M Tarassov Igor 00:54:56 43
46 199 Kõik M Männi Anatoli KJK 00:48:33 42
47 81 Kõik M Beljajev Vadimir 00:27:57 41
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:44:05 100
2 38 MSeenior2 Mikson Margus 00:44:10 99
3 43 MSeenior2 Mõttus Tarmo 00:46:17 95
4 49 MSeenior2 Tõnov Tõnu 00:48:04 87
5 50 MSeenior2 Grünberg Priit 00:48:08 85
6 58 MSeenior2 Molev Juri 00:48:51 82
7 187 MSeenior2 Kertsman Jaanus kose amk 00:48:55 81
8 54 MSeenior2 Ebras Kristo 00:49:20 79
9 41 MSeenior2 Eljas Avo 00:49:20 78
10 78 MSeenior2 Puusepp Sven 00:49:46 77
11 53 MSeenior2 Eelmets Indrek 00:49:58 75
12 79 MSeenior2 Küüt Märt 00:49:59 73
13 59 MSeenior2 Linkgreim Jaanus 00:52:44 69
14 196 MSeenior2 Pungar Rainer MEHIKOORMA 00:53:09 67
15 52 MSeenior2 Resev Janek 00:44:53 63
16 202 MSeenior2 Nõmm Raivo Cyclon 00:45:54 60
17 183 MSeenior2 Juus Aivar 00:46:28 56
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 MSeenior1 Tuisk Priit 00:44:22 98
2 42 MSeenior1 Aksin Janno 00:46:13 96
3 45 MSeenior1 Järvloo Priit 00:46:22 94
4 189 MSeenior1 Pallas Helari 00:46:41 93
5 20 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:46:53 92
6 39 MSeenior1 Kancers Kristaps 00:47:16 91
7 51 MSeenior1 Kusnir Aleksei 00:47:17 90
8 201 MSeenior1 Silm Maario Rattabaas 00:47:58 88
9 44 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:48:07 86
10 48 MSeenior1 Hoog Harro 00:48:28 84
11 13 MSeenior1 Kodanik Gerd 00:48:56 80
12 55 MSeenior1 Karjane Jaak 00:49:59 74
13 194 MSeenior1 Lapshin Vladimir 00:53:05 68
14 198 MSeenior1 Naagel Mihkel 00:44:31 64
15 191 MSeenior1 Salvatori Stefano flowride tsilli 00:46:34 55
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:46:09 97
2 76 Kõik N Steinburg Greete 00:52:00 71
3 179 Kõik N Sirvel Merili KJK 00:44:06 66
4 75 Kõik N Lang Mae 00:44:30 65
5 61 Kõik N Dobolina Tatjana 00:45:20 62
6 64 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:46:04 59
7 80 Kõik N Uibokand Janelle 00:46:20 57
8 62 Kõik N Kaarjärv Maris 00:46:57 54
9 70 Kõik N Jääger Liis 00:49:12 52
10 73 Kõik N Lang Tea 00:49:30 51
11 67 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:50:03 49
12 68 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:50:41 47
13 192 Kõik N Jaeski Grete 00:51:46 46
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 NU Mõttus Mari-Liis 00:46:09 97
2 179 NU Sirvel Merili KJK 00:44:06 66
3 75 NU Lang Mae 00:44:30 65
4 70 NU Jääger Liis 00:49:12 52
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 MSeenior3 Pedari Aimar 00:47:45 89
2 56 MSeenior3 Sügis Harri 00:49:54 76
3 203 MSeenior3 Kirsipuu Toomas CFC 00:51:07 72
4 60 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:45:53 61
5 65 MSeenior3 Mihhailov Viktor 00:48:25 53
6 66 MSeenior3 Tarassov Igor 00:54:56 43
7 81 MSeenior3 Beljajev Vadimir 00:27:57 41
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 MSeenior4+ Reiska Alar 00:48:32 83
2 72 MSeenior4+ Uuk Aimur 00:52:25 70
3 204 MSeenior4+ Suluste Jüri 00:46:11 58
4 195 MSeenior4+ Fjodorov Nikolai 00:49:59 50
5 69 MSeenior4+ Merisalu Margus 00:50:14 48
6 200 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:53:57 45
7 77 MSeenior4+ Oot Anti 00:54:25 44
8 199 MSeenior4+ Männi Anatoli KJK 00:48:33 42
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 NE Steinburg Greete 00:52:00 71
2 61 NE Dobolina Tatjana 00:45:20 62
3 80 NE Uibokand Janelle 00:46:20 57
4 62 NE Kaarjärv Maris 00:46:57 54
5 73 NE Lang Tea 00:49:30 51
6 67 NE Kurgjärv Jaanika 00:50:03 49
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 NJ Nigul Mathilde Manuela 00:46:04 59
2 68 NJ Soonik Kristel Sandra 00:50:41 47
3 192 NJ Jaeski Grete 00:51:46 46
Impression