II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik Mõttus Matthias 00:17:21 100
2 127 Kõik Ründva Richard 00:17:54 99
3 130 Kõik Rannala Maribel 00:18:28 98
4 167 Kõik Terro Kristjan 00:18:35 97
5 128 Kõik Nigul Natali Nora 00:18:35 96
6 192 Kõik Diana Elagina 00:18:40 95
7 183 Kõik Madisson Mik VIKO 00:18:51 94
8 166 Kõik Saar Markus Aleksander Kuusalu 00:18:55 93
9 174 Kõik Treier Maria cfc spordiklubi 00:19:10 92
10 129 Kõik Latik Kristo 00:19:10 91
11 138 Kõik Kaarjärv Mairit 00:19:14 90
12 182 Kõik Kurg Andro VIKO 00:19:23 89
13 141 Kõik Vilbaste Andreas 00:19:24 88
14 135 Kõik Saar Mauro Erik 00:19:25 87
15 133 Kõik Jaht Joonas 00:19:35 86
16 181 Kõik Hints Tom VIKO 00:19:36 85
17 147 Kõik Järvsoo Markus 00:19:54 84
18 188 Kõik Aola Gevert 00:20:23 83
19 168 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:20:38 82
20 139 Kõik Nirgi Tobias 00:20:38 81
21 142 Kõik Käärst Ruben 00:20:47 80
22 153 Kõik Valge Pärtel 00:20:50 79
23 144 Kõik Ivainen Richard 00:21:29 78
24 194 Kõik Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:21:54 77
25 185 Kõik Raun Mirjam 00:21:58 76
26 163 Kõik Silenok Veronika 00:22:13 75
27 145 Kõik Lepik Robert 00:22:22 74
28 152 Kõik Vaikmäe Joonas 00:22:27 73
29 136 Kõik Kibe Kristen 00:22:46 72
30 177 Kõik Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:22:50 71
31 140 Kõik Somelar Remo 00:22:53 70
32 146 Kõik Peedumäe Erkki 00:22:55 69
33 148 Kõik Kiilaspea Marcus 00:23:11 68
34 172 Kõik Lohk Liisi 00:23:50 67
35 162 Kõik Udyanskaya Alexandra 00:24:04 66
36 179 Kõik Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:25:27 65
37 170 Kõik Kubilius Kert 00:26:10 64
38 150 Kõik Võsa Lauri 00:26:26 63
39 151 Kõik Kivilaan Emma 00:27:40 62
40 195 Kõik Novitski Hans-Kristjan 00:28:04 61
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik M Mõttus Matthias 00:17:21 100
2 127 Kõik M Ründva Richard 00:17:54 99
3 167 Kõik M Terro Kristjan 00:18:35 97
4 183 Kõik M Madisson Mik VIKO 00:18:51 94
5 166 Kõik M Saar Markus Aleksander Kuusalu 00:18:55 93
6 129 Kõik M Latik Kristo 00:19:10 91
7 182 Kõik M Kurg Andro VIKO 00:19:23 89
8 141 Kõik M Vilbaste Andreas 00:19:24 88
9 135 Kõik M Saar Mauro Erik 00:19:25 87
10 133 Kõik M Jaht Joonas 00:19:35 86
11 181 Kõik M Hints Tom VIKO 00:19:36 85
12 147 Kõik M Järvsoo Markus 00:19:54 84
13 188 Kõik M Aola Gevert 00:20:23 83
14 168 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:20:38 82
15 139 Kõik M Nirgi Tobias 00:20:38 81
16 142 Kõik M Käärst Ruben 00:20:47 80
17 153 Kõik M Valge Pärtel 00:20:50 79
18 144 Kõik M Ivainen Richard 00:21:29 78
19 194 Kõik M Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:21:54 77
20 145 Kõik M Lepik Robert 00:22:22 74
21 152 Kõik M Vaikmäe Joonas 00:22:27 73
22 136 Kõik M Kibe Kristen 00:22:46 72
23 177 Kõik M Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:22:50 71
24 140 Kõik M Somelar Remo 00:22:53 70
25 146 Kõik M Peedumäe Erkki 00:22:55 69
26 148 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:23:11 68
27 179 Kõik M Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:25:27 65
28 170 Kõik M Kubilius Kert 00:26:10 64
29 150 Kõik M Võsa Lauri 00:26:26 63
30 195 Kõik M Novitski Hans-Kristjan 00:28:04 61
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 M12 Mõttus Matthias 00:17:21 100
2 127 M12 Ründva Richard 00:17:54 99
3 167 M12 Terro Kristjan 00:18:35 97
4 183 M12 Madisson Mik VIKO 00:18:51 94
5 129 M12 Latik Kristo 00:19:10 91
6 182 M12 Kurg Andro VIKO 00:19:23 89
7 141 M12 Vilbaste Andreas 00:19:24 88
8 135 M12 Saar Mauro Erik 00:19:25 87
9 133 M12 Jaht Joonas 00:19:35 86
10 181 M12 Hints Tom VIKO 00:19:36 85
11 147 M12 Järvsoo Markus 00:19:54 84
12 188 M12 Aola Gevert 00:20:23 83
13 168 M12 Sillat Stig-Tristan 00:20:38 82
14 139 M12 Nirgi Tobias 00:20:38 81
15 142 M12 Käärst Ruben 00:20:47 80
16 153 M12 Valge Pärtel 00:20:50 79
17 144 M12 Ivainen Richard 00:21:29 78
18 145 M12 Lepik Robert 00:22:22 74
19 152 M12 Vaikmäe Joonas 00:22:27 73
20 136 M12 Kibe Kristen 00:22:46 72
21 140 M12 Somelar Remo 00:22:53 70
22 146 M12 Peedumäe Erkki 00:22:55 69
23 148 M12 Kiilaspea Marcus 00:23:11 68
24 170 M12 Kubilius Kert 00:26:10 64
25 150 M12 Võsa Lauri 00:26:26 63
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 Kõik N Rannala Maribel 00:18:28 98
2 128 Kõik N Nigul Natali Nora 00:18:35 96
3 192 Kõik N Diana Elagina 00:18:40 95
4 174 Kõik N Treier Maria cfc spordiklubi 00:19:10 92
5 138 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:19:14 90
6 185 Kõik N Raun Mirjam 00:21:58 76
7 163 Kõik N Silenok Veronika 00:22:13 75
8 172 Kõik N Lohk Liisi 00:23:50 67
9 162 Kõik N Udyanskaya Alexandra 00:24:04 66
10 151 Kõik N Kivilaan Emma 00:27:40 62
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 N12 Rannala Maribel 00:18:28 98
2 128 N12 Nigul Natali Nora 00:18:35 96
3 192 N12 Diana Elagina 00:18:40 95
4 174 N12 Treier Maria cfc spordiklubi 00:19:10 92
5 138 N12 Kaarjärv Mairit 00:19:14 90
6 185 N12 Raun Mirjam 00:21:58 76
7 163 N12 Silenok Veronika 00:22:13 75
8 172 N12 Lohk Liisi 00:23:50 67
9 162 N12 Udyanskaya Alexandra 00:24:04 66
10 151 N12 Kivilaan Emma 00:27:40 62
II start - M/N12 M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 166 M Saar Markus Aleksander Kuusalu 00:18:55 93
2 194 M Hürden Ralf CFC spordiklubi 00:21:54 77
3 177 M Siilbek Tomi Otepää Rattaklubi 00:22:50 71
4 179 M Jõela Jasper Otepää Rattaklubi 00:25:27 65
5 195 M Novitski Hans-Kristjan 00:28:04 61
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik Aus Aaron RTR 00:28:11 100
2 186 Kõik Krusemann Martin KJK 00:29:02 99
3 158 Kõik Saar Andris Roland 00:29:25 98
4 160 Kõik Lenzius Martti 00:29:34 97
5 173 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:29:37 96
6 159 Kõik Reiljan Janmar 00:30:53 95
7 116 Kõik Root Richard 00:31:02 94
8 111 Kõik Karlep Georg 00:31:06 93
9 171 Kõik Mitt Virgo 00:31:51 92
10 112 Kõik Latik Joonas 00:31:58 91
11 189 Kõik Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:32:04 90
12 125 Kõik Valmsen Henri 00:32:13 89
13 200 Kõik Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:32:17 88
14 122 Kõik Pensa Riko-Sander 00:32:38 87
15 190 Kõik Anastasia Sergeeva 00:33:09 86
16 124 Kõik Rüster Oliver 00:33:34 85
17 117 Kõik Surva Karolin 00:33:53 84
18 119 Kõik Mäeuibo Markus 00:34:55 83
19 113 Kõik Johanson Stefan 00:35:04 82
20 120 Kõik Kivistu Eliise 00:35:25 81
21 115 Kõik Ingo Tim 00:35:46 80
22 165 Kõik Malkova Tatiana 00:36:26 79
23 193 Kõik Kurits Karl 00:37:17 78
24 187 Kõik Kõrgesaar Oskar TÜ ASK 00:37:49 77
25 191 Kõik Milana Shtencel 00:38:12 76
26 164 Kõik Smirnova Diana 00:38:41 75
27 161 Kõik Puškin Jürgen 00:28:12 74
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik M Aus Aaron RTR 00:28:11 100
2 186 Kõik M Krusemann Martin KJK 00:29:02 99
3 158 Kõik M Saar Andris Roland 00:29:25 98
4 160 Kõik M Lenzius Martti 00:29:34 97
5 173 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:29:37 96
6 159 Kõik M Reiljan Janmar 00:30:53 95
7 116 Kõik M Root Richard 00:31:02 94
8 111 Kõik M Karlep Georg 00:31:06 93
9 171 Kõik M Mitt Virgo 00:31:51 92
10 112 Kõik M Latik Joonas 00:31:58 91
11 189 Kõik M Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:32:04 90
12 125 Kõik M Valmsen Henri 00:32:13 89
13 122 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:32:38 87
14 124 Kõik M Rüster Oliver 00:33:34 85
15 119 Kõik M Mäeuibo Markus 00:34:55 83
16 113 Kõik M Johanson Stefan 00:35:04 82
17 115 Kõik M Ingo Tim 00:35:46 80
18 193 Kõik M Kurits Karl 00:37:17 78
19 187 Kõik M Kõrgesaar Oskar TÜ ASK 00:37:49 77
20 161 Kõik M Puškin Jürgen 00:28:12 74
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 M14 Aus Aaron RTR 00:28:11 100
2 186 M14 Krusemann Martin KJK 00:29:02 99
3 158 M14 Saar Andris Roland 00:29:25 98
4 160 M14 Lenzius Martti 00:29:34 97
5 173 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:29:37 96
6 159 M14 Reiljan Janmar 00:30:53 95
7 116 M14 Root Richard 00:31:02 94
8 111 M14 Karlep Georg 00:31:06 93
9 171 M14 Mitt Virgo 00:31:51 92
10 112 M14 Latik Joonas 00:31:58 91
11 189 M14 Aavik Sander Ujumise Spordiklubi 00:32:04 90
12 125 M14 Valmsen Henri 00:32:13 89
13 122 M14 Pensa Riko-Sander 00:32:38 87
14 124 M14 Rüster Oliver 00:33:34 85
15 119 M14 Mäeuibo Markus 00:34:55 83
16 113 M14 Johanson Stefan 00:35:04 82
17 115 M14 Ingo Tim 00:35:46 80
18 193 M14 Kurits Karl 00:37:17 78
19 187 M14 Kõrgesaar Oskar TÜ ASK 00:37:49 77
20 161 M14 Puškin Jürgen 00:28:12 74
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 200 Kõik N Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:32:17 88
2 190 Kõik N Anastasia Sergeeva 00:33:09 86
3 117 Kõik N Surva Karolin 00:33:53 84
4 120 Kõik N Kivistu Eliise 00:35:25 81
5 165 Kõik N Malkova Tatiana 00:36:26 79
6 191 Kõik N Milana Shtencel 00:38:12 76
7 164 Kõik N Smirnova Diana 00:38:41 75
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 200 N14 Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:32:17 88
2 190 N14 Anastasia Sergeeva 00:33:09 86
3 117 N14 Surva Karolin 00:33:53 84
4 120 N14 Kivistu Eliise 00:35:25 81
5 165 N14 Malkova Tatiana 00:36:26 79
6 191 N14 Milana Shtencel 00:38:12 76
7 164 N14 Smirnova Diana 00:38:41 75
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Kõik Mihkels Madis TÜASK 00:25:18 100
2 98 Kõik Ragilo Frank Aron 00:27:07 99
3 86 Kõik Tamm Lauri 00:27:26 98
4 101 Kõik Kokk Gregor 00:27:46 97
5 175 Kõik Johanson Robert cfc spordiklubi 00:28:09 96
6 97 Kõik Anier Martin 00:28:16 95
7 102 Kõik Tiirats Johannes 00:28:21 94
8 96 Kõik Notton Rauno 00:28:37 93
9 89 Kõik Johanson Egert 00:28:56 92
10 178 Kõik Kontus Oskar 00:28:57 91
11 88 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:28:57 90
12 110 Kõik Kukk Janek-Robin 00:29:27 89
13 121 Kõik Pajur Romet 00:29:36 88
14 81 Kõik Ilves Arti 00:29:53 87
15 94 Kõik Floren Ron-Thorren 00:29:54 86
16 104 Kõik Toom Tauri 00:30:15 85
17 95 Kõik Kupp Artur 00:30:24 84
18 100 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:30:44 83
19 176 Kõik Järva Kert 00:30:58 82
20 184 Kõik Roos Andre Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:30:59 81
21 199 Kõik Ebras Elisabeth 00:31:03 80
22 103 Kõik Tamm Tony 00:31:37 79
23 92 Kõik Tarassov Matvei 00:32:09 78
24 87 Kõik Karki Martin 00:32:20 77
25 85 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:32:53 76
26 83 Kõik Tosmin Janno 00:33:06 75
27 106 Kõik Reier Kusti 00:33:17 74
28 157 Kõik Hütt Oskar Hendrik 00:33:55 73
29 109 Kõik Reier Kirke 00:34:06 72
30 84 Kõik Mikk Paul 00:34:22 71
31 91 Kõik Närap Henry 00:34:27 70
32 93 Kõik Kiho Kaarel 00:34:43 69
33 105 Kõik Leppik Rasmus 00:34:45 68
34 107 Kõik Tasane Elina 00:35:27 67
35 108 Kõik Sarikas Merilyn 00:37:46 66
36 90 Kõik Gristsenko Ron 00:29:15 65
37 156 Kõik Loorits Risto 00:10:15 64
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 00:25:18 100
2 98 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:27:07 99
3 86 Kõik M Tamm Lauri 00:27:26 98
4 101 Kõik M Kokk Gregor 00:27:46 97
5 175 Kõik M Johanson Robert cfc spordiklubi 00:28:09 96
6 97 Kõik M Anier Martin 00:28:16 95
7 102 Kõik M Tiirats Johannes 00:28:21 94
8 96 Kõik M Notton Rauno 00:28:37 93
9 89 Kõik M Johanson Egert 00:28:56 92
10 178 Kõik M Kontus Oskar 00:28:57 91
11 88 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:28:57 90
12 110 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:29:27 89
13 121 Kõik M Pajur Romet 00:29:36 88
14 81 Kõik M Ilves Arti 00:29:53 87
15 94 Kõik M Floren Ron-Thorren 00:29:54 86
16 104 Kõik M Toom Tauri 00:30:15 85
17 95 Kõik M Kupp Artur 00:30:24 84
18 100 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:30:44 83
19 176 Kõik M Järva Kert 00:30:58 82
20 184 Kõik M Roos Andre Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:30:59 81
21 103 Kõik M Tamm Tony 00:31:37 79
22 92 Kõik M Tarassov Matvei 00:32:09 78
23 87 Kõik M Karki Martin 00:32:20 77
24 83 Kõik M Tosmin Janno 00:33:06 75
25 106 Kõik M Reier Kusti 00:33:17 74
26 157 Kõik M Hütt Oskar Hendrik 00:33:55 73
27 84 Kõik M Mikk Paul 00:34:22 71
28 91 Kõik M Närap Henry 00:34:27 70
29 93 Kõik M Kiho Kaarel 00:34:43 69
30 105 Kõik M Leppik Rasmus 00:34:45 68
31 90 Kõik M Gristsenko Ron 00:29:15 65
32 156 Kõik M Loorits Risto 00:10:15 64
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 M16 Mihkels Madis TÜASK 00:25:18 100
2 98 M16 Ragilo Frank Aron 00:27:07 99
3 86 M16 Tamm Lauri 00:27:26 98
4 101 M16 Kokk Gregor 00:27:46 97
5 175 M16 Johanson Robert cfc spordiklubi 00:28:09 96
6 97 M16 Anier Martin 00:28:16 95
7 102 M16 Tiirats Johannes 00:28:21 94
8 96 M16 Notton Rauno 00:28:37 93
9 89 M16 Johanson Egert 00:28:56 92
10 178 M16 Kontus Oskar 00:28:57 91
11 88 M16 Kõiv Kevin Kardo 00:28:57 90
12 110 M16 Kukk Janek-Robin 00:29:27 89
13 121 M16 Pajur Romet 00:29:36 88
14 81 M16 Ilves Arti 00:29:53 87
15 94 M16 Floren Ron-Thorren 00:29:54 86
16 104 M16 Toom Tauri 00:30:15 85
17 95 M16 Kupp Artur 00:30:24 84
18 100 M16 Õun Joosep-Mattias 00:30:44 83
19 176 M16 Järva Kert 00:30:58 82
20 184 M16 Roos Andre Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:30:59 81
21 103 M16 Tamm Tony 00:31:37 79
22 92 M16 Tarassov Matvei 00:32:09 78
23 87 M16 Karki Martin 00:32:20 77
24 83 M16 Tosmin Janno 00:33:06 75
25 106 M16 Reier Kusti 00:33:17 74
26 157 M16 Hütt Oskar Hendrik 00:33:55 73
27 84 M16 Mikk Paul 00:34:22 71
28 91 M16 Närap Henry 00:34:27 70
29 93 M16 Kiho Kaarel 00:34:43 69
30 105 M16 Leppik Rasmus 00:34:45 68
31 90 M16 Gristsenko Ron 00:29:15 65
32 156 M16 Loorits Risto 00:10:15 64
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 199 Kõik N Ebras Elisabeth 00:31:03 80
2 85 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:32:53 76
3 109 Kõik N Reier Kirke 00:34:06 72
4 107 Kõik N Tasane Elina 00:35:27 67
5 108 Kõik N Sarikas Merilyn 00:37:46 66
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 199 N16 Ebras Elisabeth 00:31:03 80
2 85 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:32:53 76
3 109 N16 Reier Kirke 00:34:06 72
4 107 N16 Tasane Elina 00:35:27 67
5 108 N16 Sarikas Merilyn 00:37:46 66
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 Kõik Pajur Markus Kalevi Jalgrattakool 00:58:04 100
2 201 Kõik Austa Caspar TÜASK 00:58:35 99
3 4 Kõik Johanson Kristjan 01:00:09 98
4 25 Kõik Krusemann Magnus 01:00:39 97
5 5 Kõik Vaidem Josten 01:00:47 96
6 34 Kõik Vool Toomas 01:01:14 95
7 10 Kõik Ärm Rait 01:01:32 94
8 2 Kõik Sohkanen Simo 01:01:34 93
9 1 Kõik Kuitto Antti 01:02:31 92
10 27 Kõik Vaab Ivar 01:03:12 91
11 6 Kõik Kivistik Gert 01:03:56 90
12 11 Kõik Sankmann Joosep 01:05:36 89
13 14 Kõik Kooser Arthur 01:05:56 88
14 28 Kõik Kutser Karmo 01:07:04 87
15 154 Kõik Saar Randar 00:58:23 86
16 30 Kõik Davydov Anton 00:59:27 85
17 206 Kõik Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:43 84
18 47 Kõik Jaslins Reinis 00:59:58 83
19 18 Kõik Gavrikovs Andris 01:00:34 82
20 20 Kõik Jaht Valdur 01:00:40 81
21 32 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:00:53 80
22 13 Kõik Peil Lauri 01:00:58 79
23 29 Kõik Tamm Kaspar 01:01:28 78
24 35 Kõik Laanemäe Erki 01:01:46 77
25 169 Kõik Kubilius Kevin 01:02:07 76
26 33 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:02:09 75
27 155 Kõik Koll Rihard 01:04:59 74
28 16 Kõik Vent Karl Mihkel 01:05:09 73
29 26 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:05:40 72
30 22 Kõik Rätsep Raul 01:04:02 71
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 Kõik M Pajur Markus Kalevi Jalgrattakool 00:58:04 100
2 201 Kõik M Austa Caspar TÜASK 00:58:35 99
3 4 Kõik M Johanson Kristjan 01:00:09 98
4 25 Kõik M Krusemann Magnus 01:00:39 97
5 5 Kõik M Vaidem Josten 01:00:47 96
6 34 Kõik M Vool Toomas 01:01:14 95
7 10 Kõik M Ärm Rait 01:01:32 94
8 2 Kõik M Sohkanen Simo 01:01:34 93
9 1 Kõik M Kuitto Antti 01:02:31 92
10 27 Kõik M Vaab Ivar 01:03:12 91
11 6 Kõik M Kivistik Gert 01:03:56 90
12 11 Kõik M Sankmann Joosep 01:05:36 89
13 14 Kõik M Kooser Arthur 01:05:56 88
14 28 Kõik M Kutser Karmo 01:07:04 87
15 154 Kõik M Saar Randar 00:58:23 86
16 30 Kõik M Davydov Anton 00:59:27 85
17 206 Kõik M Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:43 84
18 47 Kõik M Jaslins Reinis 00:59:58 83
19 18 Kõik M Gavrikovs Andris 01:00:34 82
20 20 Kõik M Jaht Valdur 01:00:40 81
21 32 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:00:53 80
22 13 Kõik M Peil Lauri 01:00:58 79
23 29 Kõik M Tamm Kaspar 01:01:28 78
24 35 Kõik M Laanemäe Erki 01:01:46 77
25 169 Kõik M Kubilius Kevin 01:02:07 76
26 33 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:02:09 75
27 155 Kõik M Koll Rihard 01:04:59 74
28 16 Kõik M Vent Karl Mihkel 01:05:09 73
29 26 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:05:40 72
30 22 Kõik M Rätsep Raul 01:04:02 71
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 MJ Pajur Markus Kalevi Jalgrattakool 00:58:04 100
2 34 MJ Vool Toomas 01:01:14 95
3 10 MJ Ärm Rait 01:01:32 94
4 28 MJ Kutser Karmo 01:07:04 87
5 32 MJ Patrenkin Aleksandr 01:00:53 80
6 35 MJ Laanemäe Erki 01:01:46 77
7 169 MJ Kubilius Kevin 01:02:07 76
8 33 MJ Sarapuu-Sikka Cristen-Evary 01:02:09 75
9 155 MJ Koll Rihard 01:04:59 74
10 16 MJ Vent Karl Mihkel 01:05:09 73
11 26 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:05:40 72
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 201 ME Austa Caspar TÜASK 00:58:35 99
2 25 ME Krusemann Magnus 01:00:39 97
3 5 ME Vaidem Josten 01:00:47 96
4 2 ME Sohkanen Simo 01:01:34 93
5 1 ME Kuitto Antti 01:02:31 92
6 27 ME Vaab Ivar 01:03:12 91
7 6 ME Kivistik Gert 01:03:56 90
8 30 ME Davydov Anton 00:59:27 85
9 206 ME Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:59:43 84
10 47 ME Jaslins Reinis 00:59:58 83
11 18 ME Gavrikovs Andris 01:00:34 82
12 20 ME Jaht Valdur 01:00:40 81
13 13 ME Peil Lauri 01:00:58 79
14 29 ME Tamm Kaspar 01:01:28 78
15 22 ME Rätsep Raul 01:04:02 71
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 MU Johanson Kristjan 01:00:09 98
2 11 MU Sankmann Joosep 01:05:36 89
3 14 MU Kooser Arthur 01:05:56 88
4 154 MU Saar Randar 00:58:23 86
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik Kopli Tarmo 00:44:03 100
2 36 Kõik Tuisk Priit 00:44:18 99
3 67 Kõik Mikson Margus 00:44:21 98
4 49 Kõik Kull Andre 00:45:49 97
5 9 Kõik Rosenthal Reiko 00:45:56 96
6 41 Kõik Eljas Avo 00:46:00 95
7 43 Kõik Sildvee Rainer 00:46:08 94
8 208 Kõik Järvloo Priit 00:46:26 93
9 40 Kõik Pallas Helari 00:46:33 92
10 56 Kõik Aksin Janno 00:46:35 91
11 45 Kõik Hoog Harro 00:46:36 90
12 204 Kõik Silm Maario Rattabaas 00:47:03 89
13 38 Kõik Mõttus Tarmo 00:47:06 88
14 48 Kõik Tõnov Tõnu 00:47:17 87
15 79 Kõik Grünberg Priit 00:47:28 86
16 68 Kõik Kušnir Aleksei 00:47:42 85
17 44 Kõik Resev Janek 00:48:29 84
18 42 Kõik Tukia Margus 00:48:38 83
19 71 Kõik Nigul Alar 00:49:17 82
20 51 Kõik Eelmets Indrek 00:49:51 81
21 54 Kõik Sügis Harri 00:49:56 80
22 207 Kõik Kirsipuu Toomas CFC spordiklubi 00:50:12 79
23 39 Kõik Reiska Alar 00:50:28 78
24 210 Kõik Lipp Sulev 00:50:43 77
25 46 Kõik Pedari Aimar 00:50:57 76
26 209 Kõik Dedov Peeter A&T SPORT TEAM 00:52:15 75
27 52 Kõik Linkgreim Jaanus 00:52:55 74
28 73 Kõik Juus Aivar 00:53:05 73
29 58 Kõik Dobolina Tatjana 00:53:35 72
30 70 Kõik Kaarjärv Maris 00:54:14 71
31 55 Kõik Kuhlap Kaupo 00:54:15 70
32 75 Kõik Johanson Marko 00:54:18 69
33 60 Kõik Borilkevich Ekaterina 00:54:28 68
34 77 Kõik Kuuskman Carol 00:44:25 67
35 65 Kõik Salvatori Stefano 00:44:39 66
36 57 Kõik Mihhailov Viktor 00:45:01 65
37 211 Kõik Puhu Sille Cyclon 00:45:33 64
38 74 Kõik Tarassov Igor 00:45:44 63
39 80 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:46:41 62
40 63 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:47:47 61
41 78 Kõik Klaaser Gert 00:48:10 60
42 62 Kõik Merisalu Margus 00:48:47 59
43 59 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:49:31 58
44 66 Kõik Parmask Peeter 00:53:14 57
45 72 Kõik Jaeski Grete 00:55:10 56
46 205 Kõik Männi Anatoli KJK 00:55:13 55
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik M Kopli Tarmo 00:44:03 100
2 36 Kõik M Tuisk Priit 00:44:18 99
3 67 Kõik M Mikson Margus 00:44:21 98
4 49 Kõik M Kull Andre 00:45:49 97
5 9 Kõik M Rosenthal Reiko 00:45:56 96
6 41 Kõik M Eljas Avo 00:46:00 95
7 43 Kõik M Sildvee Rainer 00:46:08 94
8 208 Kõik M Järvloo Priit 00:46:26 93
9 40 Kõik M Pallas Helari 00:46:33 92
10 56 Kõik M Aksin Janno 00:46:35 91
11 45 Kõik M Hoog Harro 00:46:36 90
12 204 Kõik M Silm Maario Rattabaas 00:47:03 89
13 38 Kõik M Mõttus Tarmo 00:47:06 88
14 48 Kõik M Tõnov Tõnu 00:47:17 87
15 79 Kõik M Grünberg Priit 00:47:28 86
16 68 Kõik M Kušnir Aleksei 00:47:42 85
17 44 Kõik M Resev Janek 00:48:29 84
18 42 Kõik M Tukia Margus 00:48:38 83
19 71 Kõik M Nigul Alar 00:49:17 82
20 51 Kõik M Eelmets Indrek 00:49:51 81
21 54 Kõik M Sügis Harri 00:49:56 80
22 207 Kõik M Kirsipuu Toomas CFC spordiklubi 00:50:12 79
23 39 Kõik M Reiska Alar 00:50:28 78
24 210 Kõik M Lipp Sulev 00:50:43 77
25 46 Kõik M Pedari Aimar 00:50:57 76
26 209 Kõik M Dedov Peeter A&T SPORT TEAM 00:52:15 75
27 52 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:52:55 74
28 73 Kõik M Juus Aivar 00:53:05 73
29 55 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:54:15 70
30 75 Kõik M Johanson Marko 00:54:18 69
31 65 Kõik M Salvatori Stefano 00:44:39 66
32 57 Kõik M Mihhailov Viktor 00:45:01 65
33 74 Kõik M Tarassov Igor 00:45:44 63
34 78 Kõik M Klaaser Gert 00:48:10 60
35 62 Kõik M Merisalu Margus 00:48:47 59
36 66 Kõik M Parmask Peeter 00:53:14 57
37 205 Kõik M Männi Anatoli KJK 00:55:13 55
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:44:03 100
2 67 MSeenior2 Mikson Margus 00:44:21 98
3 49 MSeenior2 Kull Andre 00:45:49 97
4 41 MSeenior2 Eljas Avo 00:46:00 95
5 38 MSeenior2 Mõttus Tarmo 00:47:06 88
6 48 MSeenior2 Tõnov Tõnu 00:47:17 87
7 79 MSeenior2 Grünberg Priit 00:47:28 86
8 44 MSeenior2 Resev Janek 00:48:29 84
9 42 MSeenior2 Tukia Margus 00:48:38 83
10 51 MSeenior2 Eelmets Indrek 00:49:51 81
11 210 MSeenior2 Lipp Sulev 00:50:43 77
12 52 MSeenior2 Linkgreim Jaanus 00:52:55 74
13 73 MSeenior2 Juus Aivar 00:53:05 73
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 MSeenior1 Tuisk Priit 00:44:18 99
2 9 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:45:56 96
3 43 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:46:08 94
4 208 MSeenior1 Järvloo Priit 00:46:26 93
5 40 MSeenior1 Pallas Helari 00:46:33 92
6 56 MSeenior1 Aksin Janno 00:46:35 91
7 45 MSeenior1 Hoog Harro 00:46:36 90
8 204 MSeenior1 Silm Maario Rattabaas 00:47:03 89
9 68 MSeenior1 Kušnir Aleksei 00:47:42 85
10 209 MSeenior1 Dedov Peeter A&T SPORT TEAM 00:52:15 75
11 75 MSeenior1 Johanson Marko 00:54:18 69
12 65 MSeenior1 Salvatori Stefano 00:44:39 66
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 MSeenior3 Nigul Alar 00:49:17 82
2 54 MSeenior3 Sügis Harri 00:49:56 80
3 207 MSeenior3 Kirsipuu Toomas CFC spordiklubi 00:50:12 79
4 46 MSeenior3 Pedari Aimar 00:50:57 76
5 55 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:54:15 70
6 57 MSeenior3 Mihhailov Viktor 00:45:01 65
7 74 MSeenior3 Tarassov Igor 00:45:44 63
8 78 MSeenior3 Klaaser Gert 00:48:10 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 MSeenior4+ Reiska Alar 00:50:28 78
2 62 MSeenior4+ Merisalu Margus 00:48:47 59
3 66 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:53:14 57
4 205 MSeenior4+ Männi Anatoli KJK 00:55:13 55
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Dobolina Tatjana 00:53:35 72
2 70 Kõik N Kaarjärv Maris 00:54:14 71
3 60 Kõik N Borilkevich Ekaterina 00:54:28 68
4 77 Kõik N Kuuskman Carol 00:44:25 67
5 211 Kõik N Puhu Sille Cyclon 00:45:33 64
6 80 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:46:41 62
7 63 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:47:47 61
8 59 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:49:31 58
9 72 Kõik N Jaeski Grete 00:55:10 56
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 NE Dobolina Tatjana 00:53:35 72
2 70 NE Kaarjärv Maris 00:54:14 71
3 60 NE Borilkevich Ekaterina 00:54:28 68
4 211 NE Puhu Sille Cyclon 00:45:33 64
5 59 NE Kurgjärv Jaanika 00:49:31 58
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 NJ Kuuskman Carol 00:44:25 67
2 80 NJ Soonik Kristel Sandra 00:46:41 62
3 63 NJ Nigul Mathilde Manuela 00:47:47 61
4 72 NJ Jaeski Grete 00:55:10 56
Impression