Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 26,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:49:32 1510
2 4 Kõik Vaidem Josten Fixus 01:49:32 1495
3 2 Kõik Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:49:33 1489
4 3 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:51:29 1479
5 9 Kõik Rohtmets Argo 01:54:11 1473
6 8 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:54:13 1470
7 45 Kõik Mesi Joosep 01:55:32 1468
8 10 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:55:32 1466
9 19 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:55:49 1464
10 68 Kõik Evendi Rando Marten CFC 01:56:31 1462
11 25 Kõik Kukk Erki VIIMSI SPORT 01:56:32 1460
12 5 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:39 1458
13 6 Kõik Grünberg Henry 01:56:40 1456
14 7 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 01:56:40 1454
15 11 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:56:58 1452
16 23 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:57:10 1451
17 30 Kõik Rusovitš Dmitri 01:58:11 1450
18 21 Kõik Malva Margus CCRM 1 01:58:11 1449
19 47 Kõik Raid Risto RTR 01:58:29 1448
20 14 Kõik Küüt Oskar 01:58:30 1447
21 71 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:58:30 1446
22 26 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:58:54 1445
23 24 Kõik Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 01:59:00 1444
24 17 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 01:59:09 1443
25 35 Kõik Mitt Virgo 01:59:12 1442
26 31 Kõik Kull Andre CCRM 1 01:59:13 1441
27 32 Kõik Epner Indrek 01:59:13 1440
28 34 Kõik Stüf Erkki 01:59:24 1439
29 41 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:59:48 1438
30 62 Kõik Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:00:12 1437
31 12 Kõik Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:00:17 1436
32 38 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:00:23 1435
33 13 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:00:27 1434
34 50 Kõik Kiskonen Eero ONNINEN 02:00:31 1433
35 27 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:00:31 1432
36 66 Kõik Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:00:39 1431
37 115 Kõik Lukertšenko Mihhail 02:00:39 1430
38 28 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:00:40 1429
39 51 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 02:00:40 1428
40 33 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:43 1427
41 58 Kõik Rei Tarmo 02:02:41 1426
42 77 Kõik Vsivtsev Vladimir 02:02:42 1425
43 59 Kõik Kusnir Aleksei ABB 02:02:48 1424
44 43 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:02:56 1423
45 75 Kõik Reiska Alar 02:02:56 1422
46 83 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 02:03:47 1421
47 82 Kõik Ennok Tarmo CCRM 2 02:03:47 1420
48 48 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:04 1419
49 72 Kõik Pallas Helari 02:04:15 1418
50 36 Kõik Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:04:15 1417
51 56 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 02:04:15 1416
52 65 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:06:14 1415
53 157 Kõik Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:06:38 1414
54 46 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:06:49 1413
55 626 Kõik Rüster Oliver 02:06:49 1412
56 100 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:50 1411
57 61 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:06:51 1410
58 95 Kõik Sala Alar 02:06:51 1409
59 133 Kõik Kallas Karl 02:06:52 1408
60 79 Kõik Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:05 1407
61 85 Kõik Uulimaa Ats 02:07:07 1406
62 64 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 02:07:16 1405
63 86 Kõik Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:29 1404
64 148 Kõik Saarva Silver 02:07:32 1403
65 139 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda 02:07:33 1402
66 122 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:07:33 1401
67 114 Kõik Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:07:33 1400
68 636 Kõik Haav Viljar V/H team 02:07:34 1399
69 104 Kõik Rembla Egon SPORTLOVE 02:07:36 1398
70 107 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:07:49 1397
71 109 Kõik Lapšin Vladimir 02:07:57 1396
72 22 Kõik Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:08:37 1395
73 110 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:08:38 1394
74 99 Kõik Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:40 1393
75 142 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:08:42 1392
76 89 Kõik Kaur Väino FREESPORT 02:08:44 1391
77 40 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:08:44 1390
78 97 Kõik Maarits Andres 02:08:44 1389
79 112 Kõik Oolup Oliver 02:08:50 1388
80 93 Kõik Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:08:56 1387
81 135 Kõik Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:06 1386
82 102 Kõik Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:10 1385
83 127 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:09:14 1384
84 74 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:09:22 1383
85 80 Kõik Mõttus Mari-Liis 02:09:35 1382
86 138 Kõik Tammist Marko 02:09:36 1381
87 147 Kõik Pärsim Rasmus 02:09:38 1380
88 94 Kõik Pungar Rainer 02:09:39 1379
89 103 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:09:48 1378
90 131 Kõik Kivirüüt Margus 02:09:53 1377
91 91 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:09:57 1376
92 183 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:10:05 1375
93 132 Kõik Anipai Meelis - 02:10:05 1374
94 150 Kõik Eelma Tõnu 02:10:09 1373
95 69 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:10:18 1372
96 73 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:10:19 1371
97 70 Kõik Molev Juri 02:10:19 1370
98 126 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:10:19 1369
99 151 Kõik Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:10:23 1368
100 266 Kõik Saul Evar 02:10:27 1367
101 111 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:10:28 1366
102 136 Kõik Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:10:42 1365
103 124 Kõik Hinnov Ahti 02:10:57 1364
104 55 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:19 1363
105 137 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:11:20 1362
106 121 Kõik Sepp Tõnis 02:11:37 1361
107 251 Kõik Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:12:05 1360
108 156 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:10 1359
109 123 Kõik Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:12:17 1358
110 78 Kõik Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:12:27 1357
111 118 Kõik Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:34 1356
112 101 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:44 1355
113 153 Kõik Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:12:45 1354
114 120 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:12:45 1353
115 84 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:12:52 1352
116 271 Kõik Müürsep Indrek BGM 02:12:54 1351
117 140 Kõik Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:12:59 1350
118 130 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:12:59 1349
119 141 Kõik Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:11 1348
120 165 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:14 1347
121 213 Kõik Pilt Andrus SPORTLOVE 02:13:15 1346
122 134 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 02:13:21 1345
123 231 Kõik Kannenberg Karli 02:13:31 1344
124 225 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:13:35 1343
125 87 Kõik Beljajev Vladimir 02:13:37 1342
126 159 Kõik Isop Veiko 02:13:38 1341
127 212 Kõik Lepasalu Laura 02:13:39 1340
128 90 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:01 1339
129 176 Kõik Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:14:02 1338
130 105 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:14:20 1337
131 163 Kõik Kalda Kalev 02:14:30 1336
132 193 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:14:31 1335
133 128 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:14:36 1334
134 210 Kõik Karm Marek 02:14:38 1333
135 155 Kõik Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:14:41 1332
136 229 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:14:45 1331
137 166 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 02:14:55 1330
138 152 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:01 1329
139 182 Kõik Morgun Timofei ABB 02:15:01 1328
140 218 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:15:02 1327
141 184 Kõik Reila Rivo 02:15:02 1326
142 119 Kõik Pikkat Andris 02:15:05 1325
143 185 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:15:23 1324
144 189 Kõik Teder Hardi 02:15:30 1323
145 158 Kõik Ebber Andrus 02:15:34 1322
146 197 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:15:52 1321
147 67 Kõik Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:16:04 1320
148 207 Kõik Laanoja Risto Metsapeatus 02:16:06 1319
149 268 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:16:15 1318
150 467 Kõik Säälik Marek 02:16:24 1317
151 178 Kõik Oja Eero 02:16:26 1316
152 227 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:16:38 1315
153 164 Kõik Nääme Alar AT SPORT KIA 02:16:43 1314
154 236 Kõik Bergvald Gunnar 02:16:55 1313
155 145 Kõik Peri Pait EJL 02:16:59 1312
156 250 Kõik Tohvrel Rego 02:17:09 1311
157 171 Kõik Rätsep Raul 02:17:11 1310
158 195 Kõik Valdner Marek 02:17:18 1309
159 146 Kõik Sigus Marko KULGUR TEAM 2 02:17:20 1308
160 191 Kõik Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:17:28 1307
161 278 Kõik Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:17:37 1306
162 222 Kõik Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:17:40 1305
163 174 Kõik Laos Joosep 02:17:44 1304
164 201 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:17:53 1303
165 264 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:17:54 1302
166 230 Kõik Gorbunov Konstantin 02:18:13 1301
167 233 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 02:18:27 1300
168 190 Kõik Talumaa Raul CCRM 3 02:18:39 1299
169 221 Kõik Kalmu Kalvo 02:18:44 1298
170 188 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:18:45 1297
171 175 Kõik Ever Riho velo clubbers 02:18:45 1296
172 245 Kõik Lung Marti 02:18:50 1295
173 294 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:18:51 1294
174 169 Kõik Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:18:54 1293
175 244 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:19:07 1292
176 214 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:19:24 1291
177 144 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:40 1290
178 254 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:19:44 1289
179 228 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:19:45 1288
180 206 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 02:19:45 1287
181 200 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:19:47 1286
182 239 Kõik Malsroos Mait 02:19:58 1285
183 172 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:19:58 1284
184 203 Kõik Elo Armas 02:19:59 1283
185 255 Kõik Kotkin Pavel 02:20:06 1282
186 194 Kõik Sildre Martin 02:20:07 1281
187 354 Kõik Krull Kaupo 02:20:24 1280
188 272 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:20:24 1279
189 205 Kõik Heinsoo Sander 02:20:34 1278
190 170 Kõik Viira Veiko 02:20:44 1277
191 235 Kõik Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:20:56 1276
192 237 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:20:57 1275
193 262 Kõik Kull Rait Transpordiamet 02:21:04 1274
194 186 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:21:12 1273
195 263 Kõik Tammisaar Erkki 02:21:20 1272
196 224 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:21:34 1271
197 162 Kõik Põldoja Tauno 02:21:38 1270
198 209 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:21:42 1269
199 187 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:22:09 1268
200 243 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:22:10 1267
201 270 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:22:11 1266
202 258 Kõik Terve Raivo 02:22:11 1265
203 285 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:22:20 1264
204 192 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:22:41 1263
205 311 Kõik Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:22:47 1262
206 217 Kõik Viigipuu Toomas 02:22:57 1261
207 246 Kõik Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:22:57 1260
208 291 Kõik Kivikas Eero 02:22:57 1259
209 216 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:23:07 1258
210 108 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:23:16 1257
211 295 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:23:22 1256
212 241 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:23 1255
213 238 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:23:27 1254
214 220 Kõik Alaväli Ülari 02:23:29 1253
215 635 Kõik Kutser Indrek 02:23:38 1252
216 293 Kõik Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:23:47 1251
217 317 Kõik Zaletajev Toomas 02:23:51 1250
218 277 Kõik Aasma Erko 02:23:54 1249
219 253 Kõik Metspalu Martin 02:23:54 1248
220 281 Kõik Karu Markko 02:23:55 1247
221 198 Kõik Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:23:56 1246
222 256 Kõik Kurg Toomas 02:23:57 1245
223 273 Kõik Lensment Tõnu 02:23:58 1244
224 219 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:24:03 1243
225 204 Kõik Kurg Rauno 02:24:05 1242
226 257 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:24:18 1241
227 276 Kõik Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:24:18 1240
228 280 Kõik Reinson Mart SPORTLOVE 02:24:21 1239
229 284 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:24:46 1238
230 371 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 02:24:48 1237
231 274 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:24:50 1236
232 260 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:25:02 1235
233 360 Kõik Valdmaa Risto 02:25:08 1234
234 305 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:25:20 1233
235 252 Kõik Kask Jaanus 02:25:25 1232
236 320 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:25:27 1231
237 242 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:25:38 1230
238 404 Kõik Kebja Reigo Eesti Energia 02:25:49 1229
239 352 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:50 1228
240 647 Kõik Ilves Filipp 02:26:03 1227
241 304 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:26:04 1226
242 339 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:26:05 1225
243 275 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:26:05 1224
244 202 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:26:06 1223
245 292 Kõik Sildaru Kalev 02:26:26 1222
246 259 Kõik Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:26:27 1221
247 649 Kõik Mahla Mihkel Peko 02:26:29 1220
248 310 Kõik Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 02:26:29 1219
249 306 Kõik Härmaorg Tarmo 02:26:36 1218
250 333 Kõik Kivisiv Oskar 02:26:44 1217
251 390 Kõik Ervin Alar 02:26:47 1216
252 321 Kõik Eenraid Priit 02:26:55 1215
253 226 Kõik Saksniit Priit ONNINEN II 02:27:10 1214
254 369 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:28:01 1213
255 329 Kõik Tammemägi Jaak 02:28:02 1212
256 315 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:28:09 1211
257 362 Kõik Kaasik Georg 02:28:12 1210
258 325 Kõik Ellermaa Janno 02:28:19 1209
259 442 Kõik Vassiljev Tanel 02:28:43 1208
260 627 Kõik Klaos Hugo 02:28:59 1207
261 356 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:29:00 1206
262 398 Kõik Oder Rein 21CC Triatloniklubi 02:29:01 1205
263 249 Kõik Kimmel Robert 02:29:20 1204
264 332 Kõik Dubrov Einar 02:30:15 1203
265 247 Kõik Tiisvend Jaanus 02:30:30 1202
266 381 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:30:42 1201
267 296 Kõik Rozenbergs Gunars 02:30:53 1200
268 301 Kõik Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:30:58 1199
269 476 Kõik Mägi Madis 02:31:05 1198
270 441 Kõik Tamkivi Tarmo 02:31:16 1197
271 396 Kõik Kozlov Raul 02:31:17 1196
272 348 Kõik Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:31:18 1195
273 358 Kõik Kesvatera Andres 02:31:24 1194
274 448 Kõik Puu Anneliis 02:31:25 1193
275 98 Kõik Pank Ergo 02:31:27 1192
276 625 Kõik Puik Viljar 02:31:27 1191
277 309 Kõik Mangelsoo Janno 02:31:42 1190
278 472 Kõik Palm Veiko 02:31:48 1189
279 302 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:31:51 1188
280 331 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:31:53 1187
281 326 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:31:55 1186
282 646 Kõik Greenbaum Marko 02:32:01 1185
283 643 Kõik Arge Endrus Rüüsak Team 02:32:01 1184
284 116 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:32:01 1183
285 335 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:32:14 1182
286 420 Kõik Malsroos Taavi 02:32:15 1181
287 368 Kõik Roosild Kristjan Wise 02:32:30 1180
288 376 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:34 1179
289 633 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi 02:32:40 1178
290 334 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:32:51 1177
291 328 Kõik Jurlov Sergei 02:33:04 1176
292 324 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:20 1175
293 430 Kõik Liivet Lauri Atea AS 02:33:23 1174
294 299 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:33:30 1173
295 401 Kõik Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:33:36 1172
296 355 Kõik Puhke Raivo 02:33:37 1171
297 357 Kõik Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:33:41 1170
298 388 Kõik Peder Kert 02:33:47 1169
299 529 Kõik Niin Taaro 02:33:51 1168
300 416 Kõik Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:33:56 1167
301 385 Kõik Riismann Andres 02:33:56 1166
302 465 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:33:57 1165
303 377 Kõik Maidla Priit 02:34:00 1164
304 346 Kõik Heinrichsen Tanel 02:34:17 1163
305 366 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:34:24 1162
306 640 Kõik Tammsoo Carolin CFC Spordiklubi 02:34:28 1161
307 63 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:34:32 1160
308 363 Kõik Vare Alo 02:34:38 1159
309 400 Kõik Kesküla Indrek 02:34:38 1158
310 406 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:34:39 1157
311 409 Kõik Vilpart Toomas 02:34:40 1156
312 499 Kõik Varik Meelis 02:34:50 1155
313 383 Kõik Saarep Peeter 02:34:57 1154
314 350 Kõik Järveoja Jaanus 02:35:03 1153
315 386 Kõik Koosapoeg Kaarel 02:35:17 1152
316 502 Kõik Puusepp Kaito 02:35:18 1151
317 574 Kõik Läänelaid Siim 02:35:18 1150
318 421 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:35:30 1149
319 440 Kõik Vainu Marko 02:35:40 1148
320 282 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:01 1147
321 314 Kõik Priks Hanno 02:36:07 1146
322 521 Kõik Meimre Hannes 02:36:14 1145
323 336 Kõik Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:36:15 1144
324 614 Kõik Kaschan Martin 02:36:17 1143
325 378 Kõik Ventmann Henri 02:36:19 1142
326 389 Kõik Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:36:28 1141
327 351 Kõik Malva Leila CCRM 2 02:36:29 1140
328 327 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:36:56 1139
329 453 Kõik Ladva Marek 02:36:57 1138
330 364 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:36:57 1137
331 402 Kõik Zacek Kristo 02:37:06 1136
332 215 Kõik Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:37:08 1135
333 431 Kõik Must Tauri Profab Houses 02:37:14 1134
334 457 Kõik Vabamägi Eero Postimees 02:37:15 1133
335 426 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:37:17 1132
336 345 Kõik Agu Mairold 02:37:53 1131
337 419 Kõik Kangur Ando 02:37:54 1130
338 470 Kõik Volts Ainars 02:38:00 1129
339 428 Kõik Semjonov Veiko 02:38:01 1128
340 308 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 1 02:38:01 1127
341 517 Kõik Ründva Olavi 02:38:07 1126
342 413 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:38:12 1125
343 648 Kõik Mahla Indrek Peko 02:38:26 1124
344 458 Kõik Luiga Einar 02:38:27 1123
345 397 Kõik Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:38:51 1122
346 469 Kõik Lääne Jaak 02:39:04 1121
347 639 Kõik Kebja Raigo 02:39:09 1120
348 322 Kõik Oruste Andrus 02:39:19 1119
349 382 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Trading OÜ 02:39:26 1118
350 303 Kõik Morel Ülar 02:39:42 1117
351 622 Kõik Mander Heiko 02:39:50 1116
352 53 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:39:50 1115
353 471 Kõik Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:40:01 1114
354 494 Kõik Lõugas Lauri Columna OÜ 02:40:12 1113
355 424 Kõik Pallase Janek Eesti Alfa 02:40:24 1112
356 463 Kõik Paju Andres 02:40:30 1111
357 437 Kõik Sankman Jüri 02:40:30 1110
358 414 Kõik Lung Helin 02:40:33 1109
359 503 Kõik Maiste Margus Hansa Grupp 02:40:34 1108
360 411 Kõik Lõsov Olev 02:40:49 1107
361 380 Kõik Ernits Ardu Vänta aga 02:41:26 1106
362 461 Kõik Magnus Margus 02:41:34 1105
363 432 Kõik Kivipõld Veiko 02:41:44 1104
364 644 Kõik Tammsoo Erik Porter Racing 02:41:54 1103
365 492 Kõik Hõbemägi Veikko Plastone 02:42:14 1102
366 554 Kõik Hein Rain Õhuvägi 02:42:14 1101
367 480 Kõik Razumovski Aleksei 02:42:17 1100
368 443 Kõik Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:42:18 1099
369 548 Kõik Põder Raivo ABB Spordiklubi 02:42:19 1098
370 528 Kõik Veenpere Lauri 02:42:19 1097
371 445 Kõik Eeriksoo Indrek 101.KK 02:42:24 1096
372 379 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:42:27 1095
373 477 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 02:42:29 1094
374 478 Kõik Jürgenson Rainer 02:42:33 1093
375 373 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:42:48 1092
376 615 Kõik Totšilin Aleksandr 02:42:55 1091
377 425 Kõik Aros Silver Silfer OÜ 02:43:12 1090
378 573 Kõik Mesi Meelis Päästeamet 02:43:15 1089
379 347 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:43:25 1088
380 479 Kõik Olt Oliver 02:43:26 1087
381 454 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:43:45 1086
382 446 Kõik Abras Hanno 02:43:59 1085
383 481 Kõik Koik Kaire PORTER RACING NAISED 02:44:26 1084
384 149 Kõik Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1083
385 267 Kõik Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1082
386 495 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 02:44:34 1081
387 484 Kõik Ronimois Ruttar 02:44:53 1080
388 523 Kõik Isop Vallo 02:45:26 1079
389 496 Kõik Ruukholm Sven ReCycling Team 02:45:33 1078
390 418 Kõik Lipvars Jaanus 02:45:41 1077
391 551 Kõik Eerme Hanno 02:46:30 1076
392 621 Kõik Pensa Riko-Sander 02:46:34 1075
393 460 Kõik Sepp Marika Viimsi Rattaklubi 02:46:35 1074
394 353 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:46:40 1073
395 438 Kõik Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:41 1072
396 464 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:46:58 1071
397 490 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:46:58 1070
398 482 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 02:46:59 1069
399 468 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 02:47:00 1068
400 501 Kõik Lodjak Lauri 02:47:24 1067
401 630 Kõik Ortega Porcel Francisco 02:47:35 1066
402 466 Kõik Fuks Vahur 02:47:54 1065
403 422 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:47:59 1064
404 525 Kõik Oja Sten Helmes 02:48:04 1063
405 632 Kõik Mertsina Tõnu 02:48:05 1062
406 436 Kõik Õun Rasmus 02:48:40 1061
407 487 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:48:42 1060
408 451 Kõik Mikk Mait 02:49:07 1059
409 349 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:49:08 1058
410 527 Kõik Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 02:49:19 1057
411 497 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 02:49:56 1056
412 491 Kõik Konga Anu PORTER RACING NAISED 02:49:57 1055
413 456 Kõik Mikk Karin 02:49:58 1054
414 536 Kõik Künnapas Ragnar 02:50:01 1053
415 507 Kõik Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:50:15 1052
416 520 Kõik Kask Toomas 02:50:42 1051
417 539 Kõik Otsa Arne 02:51:03 1050
418 483 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:51:06 1049
419 590 Kõik Ignatjev Rain 02:51:48 1048
420 344 Kõik Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:52:22 1047
421 522 Kõik Paas Olari Spordiklubi Rakke 02:52:51 1046
422 450 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 02:52:53 1045
423 485 Kõik Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:52:55 1044
424 289 Kõik Lehtme Kadri Haanja RK 02:52:55 1043
425 533 Kõik Kaar Rainer 02:52:57 1042
426 513 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 02:54:02 1041
427 447 Kõik Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:54:42 1040
428 634 Kõik Reimann Anti 02:55:17 1039
429 498 Kõik Ahu Ülo 02:55:42 1038
430 569 Kõik Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:55:53 1037
431 514 Kõik Altosaar Rain Mees metsast 02:56:28 1036
432 641 Kõik Merisaar Hallar 02:56:50 1035
433 628 Kõik Saun Mart 02:57:01 1034
434 629 Kõik Willadsen Siur 02:58:37 1033
435 580 Kõik Türk Raido 02:58:52 1032
436 568 Kõik Mängel Margus 02:59:04 1031
437 587 Kõik Taul Raul 02:59:16 1030
438 558 Kõik Võsu Jaan 02:59:17 1029
439 512 Kõik Jaaku Mati 02:59:18 1028
440 586 Kõik Luiks Ülle 02:59:24 1027
441 488 Kõik Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 02:59:51 1026
442 544 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:01:13 1025
443 537 Kõik Luidre Liivo 03:01:37 1024
444 526 Kõik Vunk Mihkel 03:02:49 1023
445 534 Kõik Rüütel Alo 03:04:06 1022
446 532 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:04:42 1021
447 511 Kõik Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:04:43 1020
448 545 Kõik Räni Riho 03:05:00 1019
449 623 Kõik Jääger Mari 03:05:05 1018
450 423 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:08 1017
451 541 Kõik Jõõger Kulvo 03:05:10 1016
452 546 Kõik Venno Valdek Kose AMK 03:09:17 1015
453 619 Kõik Post Jörgen 03:09:28 1014
454 642 Kõik Lens Clyde 03:10:36 1013
455 617 Kõik Rebane Marko 03:11:35 1012
456 637 Kõik Vällik Maarika 03:12:37 1011
457 559 Kõik Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:12:50 1010
458 474 Kõik Paal Peet 03:13:22 1009
459 538 Kõik Haljand Margo 03:18:20 1008
460 599 Kõik Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:21:30 1007
461 556 Kõik Jaska Kristel 03:22:20 1006
462 579 Kõik Haas Steve 03:23:31 1005
463 638 Kõik Kõrvel Kaido 03:28:40 1004
464 560 Kõik Haarde Maiken 03:32:39 1003
465 600 Kõik Maksimenko Aleksei 03:34:43 1002
466 576 Kõik Printsmann Toomas 03:40:29 1001
467 618 Kõik Alba Robin 03:40:29 1000
468 553 Kõik Aasma Jan 03:44:49 999
469 581 Kõik Järveoja Helje 03:53:37 998
470 602 Kõik Valtner Raul 04:29:41 997
471 624 Kõik Torkel Antti 04:29:41 996
472 161 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 995
473 594 Kõik Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 994
474 645 Kõik Traks Hanno 04:29:45 993
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 26,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:49:32 1510
2 4 Kõik M Vaidem Josten Fixus 01:49:32 1495
3 2 Kõik M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:49:33 1489
4 3 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:51:29 1479
5 9 Kõik M Rohtmets Argo 01:54:11 1473
6 8 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:54:13 1470
7 45 Kõik M Mesi Joosep 01:55:32 1468
8 10 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:55:32 1466
9 19 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:55:49 1464
10 68 Kõik M Evendi Rando Marten CFC 01:56:31 1462
11 25 Kõik M Kukk Erki VIIMSI SPORT 01:56:32 1460
12 5 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:39 1458
13 6 Kõik M Grünberg Henry 01:56:40 1456
14 7 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 01:56:40 1454
15 11 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:56:58 1452
16 23 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:57:10 1451
17 30 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:58:11 1450
18 21 Kõik M Malva Margus CCRM 1 01:58:11 1449
19 47 Kõik M Raid Risto RTR 01:58:29 1448
20 14 Kõik M Küüt Oskar 01:58:30 1447
21 71 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:58:30 1446
22 26 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:58:54 1445
23 24 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 01:59:00 1444
24 17 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 01:59:09 1443
25 35 Kõik M Mitt Virgo 01:59:12 1442
26 31 Kõik M Kull Andre CCRM 1 01:59:13 1441
27 32 Kõik M Epner Indrek 01:59:13 1440
28 34 Kõik M Stüf Erkki 01:59:24 1439
29 41 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:59:48 1438
30 62 Kõik M Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:00:12 1437
31 12 Kõik M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:00:17 1436
32 38 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:00:23 1435
33 13 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:00:27 1434
34 50 Kõik M Kiskonen Eero ONNINEN 02:00:31 1433
35 27 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:00:31 1432
36 66 Kõik M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:00:39 1431
37 115 Kõik M Lukertšenko Mihhail 02:00:39 1430
38 28 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:00:40 1429
39 51 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:00:40 1428
40 33 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:43 1427
41 58 Kõik M Rei Tarmo 02:02:41 1426
42 77 Kõik M Vsivtsev Vladimir 02:02:42 1425
43 59 Kõik M Kusnir Aleksei ABB 02:02:48 1424
44 43 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:02:56 1423
45 75 Kõik M Reiska Alar 02:02:56 1422
46 83 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 02:03:47 1421
47 82 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 2 02:03:47 1420
48 48 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:04 1419
49 72 Kõik M Pallas Helari 02:04:15 1418
50 36 Kõik M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:04:15 1417
51 56 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:04:15 1416
52 65 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:06:14 1415
53 157 Kõik M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:06:38 1414
54 46 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:06:49 1413
55 626 Kõik M Rüster Oliver 02:06:49 1412
56 100 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:50 1411
57 61 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:06:51 1410
58 95 Kõik M Sala Alar 02:06:51 1409
59 133 Kõik M Kallas Karl 02:06:52 1408
60 79 Kõik M Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:05 1407
61 85 Kõik M Uulimaa Ats 02:07:07 1406
62 64 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 02:07:16 1405
63 86 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:29 1404
64 148 Kõik M Saarva Silver 02:07:32 1403
65 139 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda 02:07:33 1402
66 122 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:07:33 1401
67 114 Kõik M Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:07:33 1400
68 636 Kõik M Haav Viljar V/H team 02:07:34 1399
69 104 Kõik M Rembla Egon SPORTLOVE 02:07:36 1398
70 107 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:07:49 1397
71 109 Kõik M Lapšin Vladimir 02:07:57 1396
72 22 Kõik M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:08:37 1395
73 110 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:08:38 1394
74 99 Kõik M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:40 1393
75 142 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:08:42 1392
76 89 Kõik M Kaur Väino FREESPORT 02:08:44 1391
77 40 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:08:44 1390
78 97 Kõik M Maarits Andres 02:08:44 1389
79 112 Kõik M Oolup Oliver 02:08:50 1388
80 135 Kõik M Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:06 1386
81 102 Kõik M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:10 1385
82 127 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:09:14 1384
83 74 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:09:22 1383
84 138 Kõik M Tammist Marko 02:09:36 1381
85 147 Kõik M Pärsim Rasmus 02:09:38 1380
86 94 Kõik M Pungar Rainer 02:09:39 1379
87 103 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:09:48 1378
88 131 Kõik M Kivirüüt Margus 02:09:53 1377
89 91 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:09:57 1376
90 183 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:10:05 1375
91 132 Kõik M Anipai Meelis - 02:10:05 1374
92 150 Kõik M Eelma Tõnu 02:10:09 1373
93 73 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:10:19 1371
94 70 Kõik M Molev Juri 02:10:19 1370
95 126 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:10:19 1369
96 151 Kõik M Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:10:23 1368
97 266 Kõik M Saul Evar 02:10:27 1367
98 111 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:10:28 1366
99 136 Kõik M Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:10:42 1365
100 124 Kõik M Hinnov Ahti 02:10:57 1364
101 55 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:19 1363
102 137 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:11:20 1362
103 121 Kõik M Sepp Tõnis 02:11:37 1361
104 251 Kõik M Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:12:05 1360
105 156 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:10 1359
106 123 Kõik M Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:12:17 1358
107 78 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:12:27 1357
108 118 Kõik M Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:34 1356
109 101 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:44 1355
110 153 Kõik M Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:12:45 1354
111 120 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:12:45 1353
112 84 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:12:52 1352
113 271 Kõik M Müürsep Indrek BGM 02:12:54 1351
114 140 Kõik M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:12:59 1350
115 130 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:12:59 1349
116 141 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:11 1348
117 165 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:14 1347
118 213 Kõik M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:13:15 1346
119 134 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 02:13:21 1345
120 231 Kõik M Kannenberg Karli 02:13:31 1344
121 225 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:13:35 1343
122 87 Kõik M Beljajev Vladimir 02:13:37 1342
123 159 Kõik M Isop Veiko 02:13:38 1341
124 90 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:01 1339
125 176 Kõik M Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:14:02 1338
126 105 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:14:20 1337
127 163 Kõik M Kalda Kalev 02:14:30 1336
128 193 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:14:31 1335
129 128 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:14:36 1334
130 210 Kõik M Karm Marek 02:14:38 1333
131 166 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 02:14:55 1330
132 152 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:01 1329
133 182 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:15:01 1328
134 218 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:15:02 1327
135 184 Kõik M Reila Rivo 02:15:02 1326
136 119 Kõik M Pikkat Andris 02:15:05 1325
137 189 Kõik M Teder Hardi 02:15:30 1323
138 158 Kõik M Ebber Andrus 02:15:34 1322
139 197 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:15:52 1321
140 67 Kõik M Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:16:04 1320
141 207 Kõik M Laanoja Risto Metsapeatus 02:16:06 1319
142 268 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:16:15 1318
143 467 Kõik M Säälik Marek 02:16:24 1317
144 178 Kõik M Oja Eero 02:16:26 1316
145 164 Kõik M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:16:43 1314
146 236 Kõik M Bergvald Gunnar 02:16:55 1313
147 145 Kõik M Peri Pait EJL 02:16:59 1312
148 250 Kõik M Tohvrel Rego 02:17:09 1311
149 171 Kõik M Rätsep Raul 02:17:11 1310
150 195 Kõik M Valdner Marek 02:17:18 1309
151 146 Kõik M Sigus Marko KULGUR TEAM 2 02:17:20 1308
152 191 Kõik M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:17:28 1307
153 278 Kõik M Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:17:37 1306
154 174 Kõik M Laos Joosep 02:17:44 1304
155 264 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:17:54 1302
156 230 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:18:13 1301
157 233 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 02:18:27 1300
158 190 Kõik M Talumaa Raul CCRM 3 02:18:39 1299
159 221 Kõik M Kalmu Kalvo 02:18:44 1298
160 188 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:18:45 1297
161 175 Kõik M Ever Riho velo clubbers 02:18:45 1296
162 245 Kõik M Lung Marti 02:18:50 1295
163 294 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:18:51 1294
164 169 Kõik M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:18:54 1293
165 244 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:19:07 1292
166 214 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:19:24 1291
167 144 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:40 1290
168 254 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:19:44 1289
169 228 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:19:45 1288
170 206 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:19:45 1287
171 200 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:19:47 1286
172 239 Kõik M Malsroos Mait 02:19:58 1285
173 203 Kõik M Elo Armas 02:19:59 1283
174 255 Kõik M Kotkin Pavel 02:20:06 1282
175 194 Kõik M Sildre Martin 02:20:07 1281
176 354 Kõik M Krull Kaupo 02:20:24 1280
177 272 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:20:24 1279
178 205 Kõik M Heinsoo Sander 02:20:34 1278
179 170 Kõik M Viira Veiko 02:20:44 1277
180 235 Kõik M Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:20:56 1276
181 237 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:20:57 1275
182 262 Kõik M Kull Rait Transpordiamet 02:21:04 1274
183 186 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:21:12 1273
184 263 Kõik M Tammisaar Erkki 02:21:20 1272
185 224 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:21:34 1271
186 162 Kõik M Põldoja Tauno 02:21:38 1270
187 209 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:21:42 1269
188 187 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:22:09 1268
189 270 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:22:11 1266
190 258 Kõik M Terve Raivo 02:22:11 1265
191 285 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:22:20 1264
192 192 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:22:41 1263
193 311 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:22:47 1262
194 217 Kõik M Viigipuu Toomas 02:22:57 1261
195 246 Kõik M Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:22:57 1260
196 291 Kõik M Kivikas Eero 02:22:57 1259
197 216 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:23:07 1258
198 108 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:23:16 1257
199 295 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:23:22 1256
200 241 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:23 1255
201 238 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:23:27 1254
202 220 Kõik M Alaväli Ülari 02:23:29 1253
203 635 Kõik M Kutser Indrek 02:23:38 1252
204 293 Kõik M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:23:47 1251
205 317 Kõik M Zaletajev Toomas 02:23:51 1250
206 277 Kõik M Aasma Erko 02:23:54 1249
207 253 Kõik M Metspalu Martin 02:23:54 1248
208 281 Kõik M Karu Markko 02:23:55 1247
209 198 Kõik M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:23:56 1246
210 256 Kõik M Kurg Toomas 02:23:57 1245
211 273 Kõik M Lensment Tõnu 02:23:58 1244
212 219 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:24:03 1243
213 204 Kõik M Kurg Rauno 02:24:05 1242
214 276 Kõik M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:24:18 1240
215 280 Kõik M Reinson Mart SPORTLOVE 02:24:21 1239
216 284 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:24:46 1238
217 371 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 02:24:48 1237
218 274 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:24:50 1236
219 260 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:25:02 1235
220 360 Kõik M Valdmaa Risto 02:25:08 1234
221 252 Kõik M Kask Jaanus 02:25:25 1232
222 320 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:25:27 1231
223 242 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:25:38 1230
224 404 Kõik M Kebja Reigo Eesti Energia 02:25:49 1229
225 352 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:50 1228
226 647 Kõik M Ilves Filipp 02:26:03 1227
227 304 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:26:04 1226
228 339 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:26:05 1225
229 275 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:26:05 1224
230 202 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:26:06 1223
231 292 Kõik M Sildaru Kalev 02:26:26 1222
232 259 Kõik M Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:26:27 1221
233 649 Kõik M Mahla Mihkel Peko 02:26:29 1220
234 310 Kõik M Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 02:26:29 1219
235 306 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:26:36 1218
236 333 Kõik M Kivisiv Oskar 02:26:44 1217
237 390 Kõik M Ervin Alar 02:26:47 1216
238 321 Kõik M Eenraid Priit 02:26:55 1215
239 226 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN II 02:27:10 1214
240 369 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:28:01 1213
241 329 Kõik M Tammemägi Jaak 02:28:02 1212
242 315 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:28:09 1211
243 362 Kõik M Kaasik Georg 02:28:12 1210
244 325 Kõik M Ellermaa Janno 02:28:19 1209
245 442 Kõik M Vassiljev Tanel 02:28:43 1208
246 627 Kõik M Klaos Hugo 02:28:59 1207
247 356 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:29:00 1206
248 398 Kõik M Oder Rein 21CC Triatloniklubi 02:29:01 1205
249 249 Kõik M Kimmel Robert 02:29:20 1204
250 332 Kõik M Dubrov Einar 02:30:15 1203
251 247 Kõik M Tiisvend Jaanus 02:30:30 1202
252 296 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:30:53 1200
253 301 Kõik M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:30:58 1199
254 476 Kõik M Mägi Madis 02:31:05 1198
255 441 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:31:16 1197
256 396 Kõik M Kozlov Raul 02:31:17 1196
257 348 Kõik M Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:31:18 1195
258 358 Kõik M Kesvatera Andres 02:31:24 1194
259 98 Kõik M Pank Ergo 02:31:27 1192
260 625 Kõik M Puik Viljar 02:31:27 1191
261 309 Kõik M Mangelsoo Janno 02:31:42 1190
262 472 Kõik M Palm Veiko 02:31:48 1189
263 331 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:31:53 1187
264 326 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:31:55 1186
265 646 Kõik M Greenbaum Marko 02:32:01 1185
266 643 Kõik M Arge Endrus Rüüsak Team 02:32:01 1184
267 116 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:32:01 1183
268 335 Kõik M Koik Meelis Porter Racing 02:32:14 1182
269 420 Kõik M Malsroos Taavi 02:32:15 1181
270 368 Kõik M Roosild Kristjan Wise 02:32:30 1180
271 633 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi 02:32:40 1178
272 334 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:32:51 1177
273 328 Kõik M Jurlov Sergei 02:33:04 1176
274 324 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:20 1175
275 430 Kõik M Liivet Lauri Atea AS 02:33:23 1174
276 299 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:33:30 1173
277 401 Kõik M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:33:36 1172
278 355 Kõik M Puhke Raivo 02:33:37 1171
279 357 Kõik M Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:33:41 1170
280 388 Kõik M Peder Kert 02:33:47 1169
281 529 Kõik M Niin Taaro 02:33:51 1168
282 416 Kõik M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:33:56 1167
283 385 Kõik M Riismann Andres 02:33:56 1166
284 465 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:33:57 1165
285 377 Kõik M Maidla Priit 02:34:00 1164
286 346 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:34:17 1163
287 366 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:34:24 1162
288 363 Kõik M Vare Alo 02:34:38 1159
289 400 Kõik M Kesküla Indrek 02:34:38 1158
290 409 Kõik M Vilpart Toomas 02:34:40 1156
291 499 Kõik M Varik Meelis 02:34:50 1155
292 383 Kõik M Saarep Peeter 02:34:57 1154
293 350 Kõik M Järveoja Jaanus 02:35:03 1153
294 386 Kõik M Koosapoeg Kaarel 02:35:17 1152
295 502 Kõik M Puusepp Kaito 02:35:18 1151
296 574 Kõik M Läänelaid Siim 02:35:18 1150
297 421 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:35:30 1149
298 440 Kõik M Vainu Marko 02:35:40 1148
299 282 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:01 1147
300 314 Kõik M Priks Hanno 02:36:07 1146
301 521 Kõik M Meimre Hannes 02:36:14 1145
302 336 Kõik M Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:36:15 1144
303 614 Kõik M Kaschan Martin 02:36:17 1143
304 378 Kõik M Ventmann Henri 02:36:19 1142
305 389 Kõik M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:36:28 1141
306 327 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:36:56 1139
307 453 Kõik M Ladva Marek 02:36:57 1138
308 364 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:36:57 1137
309 402 Kõik M Zacek Kristo 02:37:06 1136
310 215 Kõik M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:37:08 1135
311 431 Kõik M Must Tauri Profab Houses 02:37:14 1134
312 457 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 02:37:15 1133
313 426 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:37:17 1132
314 345 Kõik M Agu Mairold 02:37:53 1131
315 419 Kõik M Kangur Ando 02:37:54 1130
316 470 Kõik M Volts Ainars 02:38:00 1129
317 428 Kõik M Semjonov Veiko 02:38:01 1128
318 308 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 1 02:38:01 1127
319 517 Kõik M Ründva Olavi 02:38:07 1126
320 413 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:38:12 1125
321 648 Kõik M Mahla Indrek Peko 02:38:26 1124
322 458 Kõik M Luiga Einar 02:38:27 1123
323 469 Kõik M Lääne Jaak 02:39:04 1121
324 639 Kõik M Kebja Raigo 02:39:09 1120
325 322 Kõik M Oruste Andrus 02:39:19 1119
326 382 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Trading OÜ 02:39:26 1118
327 303 Kõik M Morel Ülar 02:39:42 1117
328 622 Kõik M Mander Heiko 02:39:50 1116
329 53 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:39:50 1115
330 471 Kõik M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:40:01 1114
331 494 Kõik M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:40:12 1113
332 424 Kõik M Pallase Janek Eesti Alfa 02:40:24 1112
333 463 Kõik M Paju Andres 02:40:30 1111
334 437 Kõik M Sankman Jüri 02:40:30 1110
335 503 Kõik M Maiste Margus Hansa Grupp 02:40:34 1108
336 411 Kõik M Lõsov Olev 02:40:49 1107
337 380 Kõik M Ernits Ardu Vänta aga 02:41:26 1106
338 461 Kõik M Magnus Margus 02:41:34 1105
339 432 Kõik M Kivipõld Veiko 02:41:44 1104
340 644 Kõik M Tammsoo Erik Porter Racing 02:41:54 1103
341 492 Kõik M Hõbemägi Veikko Plastone 02:42:14 1102
342 554 Kõik M Hein Rain Õhuvägi 02:42:14 1101
343 480 Kõik M Razumovski Aleksei 02:42:17 1100
344 548 Kõik M Põder Raivo ABB Spordiklubi 02:42:19 1098
345 528 Kõik M Veenpere Lauri 02:42:19 1097
346 445 Kõik M Eeriksoo Indrek 101.KK 02:42:24 1096
347 379 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:42:27 1095
348 478 Kõik M Jürgenson Rainer 02:42:33 1093
349 373 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:42:48 1092
350 615 Kõik M Totšilin Aleksandr 02:42:55 1091
351 425 Kõik M Aros Silver Silfer OÜ 02:43:12 1090
352 573 Kõik M Mesi Meelis Päästeamet 02:43:15 1089
353 347 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:43:25 1088
354 479 Kõik M Olt Oliver 02:43:26 1087
355 454 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:43:45 1086
356 446 Kõik M Abras Hanno 02:43:59 1085
357 149 Kõik M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1083
358 267 Kõik M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1082
359 495 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 02:44:34 1081
360 484 Kõik M Ronimois Ruttar 02:44:53 1080
361 523 Kõik M Isop Vallo 02:45:26 1079
362 496 Kõik M Ruukholm Sven ReCycling Team 02:45:33 1078
363 418 Kõik M Lipvars Jaanus 02:45:41 1077
364 551 Kõik M Eerme Hanno 02:46:30 1076
365 621 Kõik M Pensa Riko-Sander 02:46:34 1075
366 353 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:46:40 1073
367 438 Kõik M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:41 1072
368 490 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:46:58 1070
369 468 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 02:47:00 1068
370 501 Kõik M Lodjak Lauri 02:47:24 1067
371 630 Kõik M Ortega Porcel Francisco 02:47:35 1066
372 466 Kõik M Fuks Vahur 02:47:54 1065
373 422 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:47:59 1064
374 525 Kõik M Oja Sten Helmes 02:48:04 1063
375 632 Kõik M Mertsina Tõnu 02:48:05 1062
376 436 Kõik M Õun Rasmus 02:48:40 1061
377 487 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:48:42 1060
378 451 Kõik M Mikk Mait 02:49:07 1059
379 349 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:49:08 1058
380 536 Kõik M Künnapas Ragnar 02:50:01 1053
381 507 Kõik M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:50:15 1052
382 520 Kõik M Kask Toomas 02:50:42 1051
383 539 Kõik M Otsa Arne 02:51:03 1050
384 483 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:51:06 1049
385 590 Kõik M Ignatjev Rain 02:51:48 1048
386 344 Kõik M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:52:22 1047
387 522 Kõik M Paas Olari Spordiklubi Rakke 02:52:51 1046
388 450 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 02:52:53 1045
389 485 Kõik M Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:52:55 1044
390 533 Kõik M Kaar Rainer 02:52:57 1042
391 513 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 02:54:02 1041
392 447 Kõik M Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:54:42 1040
393 634 Kõik M Reimann Anti 02:55:17 1039
394 498 Kõik M Ahu Ülo 02:55:42 1038
395 569 Kõik M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:55:53 1037
396 514 Kõik M Altosaar Rain Mees metsast 02:56:28 1036
397 641 Kõik M Merisaar Hallar 02:56:50 1035
398 628 Kõik M Saun Mart 02:57:01 1034
399 629 Kõik M Willadsen Siur 02:58:37 1033
400 580 Kõik M Türk Raido 02:58:52 1032
401 568 Kõik M Mängel Margus 02:59:04 1031
402 587 Kõik M Taul Raul 02:59:16 1030
403 558 Kõik M Võsu Jaan 02:59:17 1029
404 512 Kõik M Jaaku Mati 02:59:18 1028
405 488 Kõik M Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 02:59:51 1026
406 544 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:01:13 1025
407 537 Kõik M Luidre Liivo 03:01:37 1024
408 526 Kõik M Vunk Mihkel 03:02:49 1023
409 534 Kõik M Rüütel Alo 03:04:06 1022
410 532 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:04:42 1021
411 511 Kõik M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:04:43 1020
412 545 Kõik M Räni Riho 03:05:00 1019
413 423 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:08 1017
414 541 Kõik M Jõõger Kulvo 03:05:10 1016
415 546 Kõik M Venno Valdek Kose AMK 03:09:17 1015
416 619 Kõik M Post Jörgen 03:09:28 1014
417 642 Kõik M Lens Clyde 03:10:36 1013
418 617 Kõik M Rebane Marko 03:11:35 1012
419 474 Kõik M Paal Peet 03:13:22 1009
420 538 Kõik M Haljand Margo 03:18:20 1008
421 599 Kõik M Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:21:30 1007
422 579 Kõik M Haas Steve 03:23:31 1005
423 638 Kõik M Kõrvel Kaido 03:28:40 1004
424 600 Kõik M Maksimenko Aleksei 03:34:43 1002
425 576 Kõik M Printsmann Toomas 03:40:29 1001
426 618 Kõik M Alba Robin 03:40:29 1000
427 553 Kõik M Aasma Jan 03:44:49 999
428 602 Kõik M Valtner Raul 04:29:41 997
429 624 Kõik M Torkel Antti 04:29:41 996
430 161 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 995
431 594 Kõik M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 994
432 645 Kõik M Traks Hanno 04:29:45 993
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 26,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:49:32 1510
2 4 M Vaidem Josten Fixus 01:49:32 1495
3 2 M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:49:33 1489
4 3 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:51:29 1479
5 45 M Mesi Joosep 01:55:32 1468
6 10 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:55:32 1466
7 19 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:55:49 1464
8 68 M Evendi Rando Marten CFC 01:56:31 1462
9 5 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:39 1458
10 6 M Grünberg Henry 01:56:40 1456
11 7 M Ojavere Imre CCRM 1 01:56:40 1454
12 11 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:56:58 1452
13 30 M Rusovitš Dmitri 01:58:11 1450
14 47 M Raid Risto RTR 01:58:29 1448
15 71 M Puuorg Johann Mattias 01:58:30 1446
16 26 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:58:54 1445
17 34 M Stüf Erkki 01:59:24 1439
18 41 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:59:48 1438
19 38 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:00:23 1435
20 13 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:00:27 1434
21 66 M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:00:39 1431
22 115 M Lukertšenko Mihhail 02:00:39 1430
23 28 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:00:40 1429
24 51 M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:00:40 1428
25 48 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:04 1419
26 36 M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:04:15 1417
27 157 M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:06:38 1414
28 61 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:06:51 1410
29 95 M Sala Alar 02:06:51 1409
30 133 M Kallas Karl 02:06:52 1408
31 85 M Uulimaa Ats 02:07:07 1406
32 109 M Lapšin Vladimir 02:07:57 1396
33 22 M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:08:37 1395
34 99 M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:40 1393
35 112 M Oolup Oliver 02:08:50 1388
36 135 M Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:06 1386
37 102 M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:10 1385
38 74 M Einroos Evert CCRM 1 02:09:22 1383
39 138 M Tammist Marko 02:09:36 1381
40 103 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:09:48 1378
41 183 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:10:05 1375
42 73 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:10:19 1371
43 126 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:10:19 1369
44 124 M Hinnov Ahti 02:10:57 1364
45 120 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:12:45 1353
46 84 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:12:52 1352
47 271 M Müürsep Indrek BGM 02:12:54 1351
48 140 M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:12:59 1350
49 134 M Johanson Sergei velo clubbers 02:13:21 1345
50 231 M Kannenberg Karli 02:13:31 1344
51 159 M Isop Veiko 02:13:38 1341
52 90 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:01 1339
53 105 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:14:20 1337
54 163 M Kalda Kalev 02:14:30 1336
55 193 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:14:31 1335
56 210 M Karm Marek 02:14:38 1333
57 218 M Ovtšarenko Grigori 02:15:02 1327
58 164 M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:16:43 1314
59 171 M Rätsep Raul 02:17:11 1310
60 191 M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:17:28 1307
61 278 M Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:17:37 1306
62 174 M Laos Joosep 02:17:44 1304
63 230 M Gorbunov Konstantin 02:18:13 1301
64 245 M Lung Marti 02:18:50 1295
65 169 M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:18:54 1293
66 206 M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:19:45 1287
67 200 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:19:47 1286
68 354 M Krull Kaupo 02:20:24 1280
69 272 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:20:24 1279
70 205 M Heinsoo Sander 02:20:34 1278
71 187 M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:22:09 1268
72 270 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:22:11 1266
73 311 M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:22:47 1262
74 108 M Laanjõe Elvis Leon 02:23:16 1257
75 198 M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:23:56 1246
76 371 M Padosepp Siim ReCycling Team 02:24:48 1237
77 320 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:25:27 1231
78 404 M Kebja Reigo Eesti Energia 02:25:49 1229
79 649 M Mahla Mihkel Peko 02:26:29 1220
80 306 M Härmaorg Tarmo 02:26:36 1218
81 333 M Kivisiv Oskar 02:26:44 1217
82 390 M Ervin Alar 02:26:47 1216
83 226 M Saksniit Priit ONNINEN II 02:27:10 1214
84 362 M Kaasik Georg 02:28:12 1210
85 442 M Vassiljev Tanel 02:28:43 1208
86 301 M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:30:58 1199
87 309 M Mangelsoo Janno 02:31:42 1190
88 472 M Palm Veiko 02:31:48 1189
89 326 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:31:55 1186
90 420 M Malsroos Taavi 02:32:15 1181
91 368 M Roosild Kristjan Wise 02:32:30 1180
92 388 M Peder Kert 02:33:47 1169
93 529 M Niin Taaro 02:33:51 1168
94 416 M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:33:56 1167
95 377 M Maidla Priit 02:34:00 1164
96 346 M Heinrichsen Tanel 02:34:17 1163
97 386 M Koosapoeg Kaarel 02:35:17 1152
98 421 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:35:30 1149
99 440 M Vainu Marko 02:35:40 1148
100 282 M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:01 1147
101 614 M Kaschan Martin 02:36:17 1143
102 389 M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:36:28 1141
103 402 M Zacek Kristo 02:37:06 1136
104 215 M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:37:08 1135
105 431 M Must Tauri Profab Houses 02:37:14 1134
106 457 M Vabamägi Eero Postimees 02:37:15 1133
107 428 M Semjonov Veiko 02:38:01 1128
108 639 M Kebja Raigo 02:39:09 1120
109 622 M Mander Heiko 02:39:50 1116
110 53 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:39:50 1115
111 494 M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:40:12 1113
112 437 M Sankman Jüri 02:40:30 1110
113 554 M Hein Rain Õhuvägi 02:42:14 1101
114 480 M Razumovski Aleksei 02:42:17 1100
115 615 M Totšilin Aleksandr 02:42:55 1091
116 479 M Olt Oliver 02:43:26 1087
117 446 M Abras Hanno 02:43:59 1085
118 149 M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1083
119 267 M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:44:28 1082
120 495 M Vuin Indrek VELOPLUS 02:44:34 1081
121 523 M Isop Vallo 02:45:26 1079
122 496 M Ruukholm Sven ReCycling Team 02:45:33 1078
123 418 M Lipvars Jaanus 02:45:41 1077
124 438 M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:41 1072
125 501 M Lodjak Lauri 02:47:24 1067
126 525 M Oja Sten Helmes 02:48:04 1063
127 436 M Õun Rasmus 02:48:40 1061
128 349 M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:49:08 1058
129 536 M Künnapas Ragnar 02:50:01 1053
130 507 M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:50:15 1052
131 483 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:51:06 1049
132 344 M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:52:22 1047
133 533 M Kaar Rainer 02:52:57 1042
134 569 M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:55:53 1037
135 628 M Saun Mart 02:57:01 1034
136 580 M Türk Raido 02:58:52 1032
137 488 M Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 02:59:51 1026
138 544 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:01:13 1025
139 526 M Vunk Mihkel 03:02:49 1023
140 534 M Rüütel Alo 03:04:06 1022
141 511 M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:04:43 1020
142 423 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:08 1017
143 619 M Post Jörgen 03:09:28 1014
144 642 M Lens Clyde 03:10:36 1013
145 600 M Maksimenko Aleksei 03:34:43 1002
146 576 M Printsmann Toomas 03:40:29 1001
147 618 M Alba Robin 03:40:29 1000
148 602 M Valtner Raul 04:29:41 997
149 161 M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 995
150 594 M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 04:29:41 994
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 25,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 M40 Rohtmets Argo 01:54:11 1473
2 8 M40 Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:54:13 1470
3 21 M40 Malva Margus CCRM 1 01:58:11 1449
4 31 M40 Kull Andre CCRM 1 01:59:13 1441
5 12 M40 Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:00:17 1436
6 27 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:00:31 1432
7 33 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:43 1427
8 77 M40 Vsivtsev Vladimir 02:02:42 1425
9 59 M40 Kusnir Aleksei ABB 02:02:48 1424
10 72 M40 Pallas Helari 02:04:15 1418
11 65 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:06:14 1415
12 46 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:06:49 1413
13 64 M40 Jõgi Allan FREESPORT 02:07:16 1405
14 148 M40 Saarva Silver 02:07:32 1403
15 114 M40 Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:07:33 1400
16 110 M40 Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:08:38 1394
17 40 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:08:44 1390
18 147 M40 Pärsim Rasmus 02:09:38 1380
19 94 M40 Pungar Rainer 02:09:39 1379
20 131 M40 Kivirüüt Margus 02:09:53 1377
21 121 M40 Sepp Tõnis 02:11:37 1361
22 153 M40 Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:12:45 1354
23 130 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:12:59 1349
24 141 M40 Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:11 1348
25 225 M40 Elu Margus AT SPORT KIA 02:13:35 1343
26 128 M40 Leer Janek CCRM 3 02:14:36 1334
27 166 M40 Erik Risto SPORTLOVE 02:14:55 1330
28 152 M40 Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:01 1329
29 182 M40 Morgun Timofei ABB 02:15:01 1328
30 184 M40 Reila Rivo 02:15:02 1326
31 119 M40 Pikkat Andris 02:15:05 1325
32 189 M40 Teder Hardi 02:15:30 1323
33 178 M40 Oja Eero 02:16:26 1316
34 233 M40 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:18:27 1300
35 254 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:19:44 1289
36 228 M40 Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:19:45 1288
37 194 M40 Sildre Martin 02:20:07 1281
38 170 M40 Viira Veiko 02:20:44 1277
39 262 M40 Kull Rait Transpordiamet 02:21:04 1274
40 263 M40 Tammisaar Erkki 02:21:20 1272
41 285 M40 Sildvee Märt RR Siplased 02:22:20 1264
42 246 M40 Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:22:57 1260
43 216 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:23:07 1258
44 295 M40 Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:23:22 1256
45 241 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:23 1255
46 220 M40 Alaväli Ülari 02:23:29 1253
47 253 M40 Metspalu Martin 02:23:54 1248
48 276 M40 Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:24:18 1240
49 280 M40 Reinson Mart SPORTLOVE 02:24:21 1239
50 360 M40 Valdmaa Risto 02:25:08 1234
51 252 M40 Kask Jaanus 02:25:25 1232
52 339 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:26:05 1225
53 325 M40 Ellermaa Janno 02:28:19 1209
54 627 M40 Klaos Hugo 02:28:59 1207
55 358 M40 Kesvatera Andres 02:31:24 1194
56 646 M40 Greenbaum Marko 02:32:01 1185
57 430 M40 Liivet Lauri Atea AS 02:33:23 1174
58 401 M40 Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:33:36 1172
59 357 M40 Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:33:41 1170
60 465 M40 Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:33:57 1165
61 363 M40 Vare Alo 02:34:38 1159
62 502 M40 Puusepp Kaito 02:35:18 1151
63 574 M40 Läänelaid Siim 02:35:18 1150
64 378 M40 Ventmann Henri 02:36:19 1142
65 327 M40 Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:36:56 1139
66 345 M40 Agu Mairold 02:37:53 1131
67 308 M40 Kruustük Janno SAQ SC 1 02:38:01 1127
68 469 M40 Lääne Jaak 02:39:04 1121
69 463 M40 Paju Andres 02:40:30 1111
70 432 M40 Kivipõld Veiko 02:41:44 1104
71 492 M40 Hõbemägi Veikko Plastone 02:42:14 1102
72 528 M40 Veenpere Lauri 02:42:19 1097
73 379 M40 Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:42:27 1095
74 373 M40 Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:42:48 1092
75 425 M40 Aros Silver Silfer OÜ 02:43:12 1090
76 347 M40 Aua Hanno ONNINEN III 02:43:25 1088
77 630 M40 Ortega Porcel Francisco 02:47:35 1066
78 520 M40 Kask Toomas 02:50:42 1051
79 641 M40 Merisaar Hallar 02:56:50 1035
80 617 M40 Rebane Marko 03:11:35 1012
81 538 M40 Haljand Margo 03:18:20 1008
82 624 M40 Torkel Antti 04:29:41 996
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 24,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 M45 Kukk Erki VIIMSI SPORT 01:56:32 1460
2 17 M45 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 01:59:09 1443
3 32 M45 Epner Indrek 01:59:13 1440
4 43 M45 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:02:56 1423
5 83 M45 Tillemann Taikki CCRM 2 02:03:47 1421
6 82 M45 Ennok Tarmo CCRM 2 02:03:47 1420
7 56 M45 Nõlvik Lasse CCRM 3 02:04:15 1416
8 86 M45 Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:29 1404
9 636 M45 Haav Viljar V/H team 02:07:34 1399
10 104 M45 Rembla Egon SPORTLOVE 02:07:36 1398
11 107 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:07:49 1397
12 97 M45 Maarits Andres 02:08:44 1389
13 70 M45 Molev Juri 02:10:19 1370
14 151 M45 Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:10:23 1368
15 136 M45 Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:10:42 1365
16 55 M45 Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:19 1363
17 137 M45 Valgma Raini SAQ SC 1 02:11:20 1362
18 156 M45 Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:10 1359
19 78 M45 Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:12:27 1357
20 118 M45 Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:34 1356
21 101 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:44 1355
22 165 M45 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:14 1347
23 213 M45 Pilt Andrus SPORTLOVE 02:13:15 1346
24 207 M45 Laanoja Risto Metsapeatus 02:16:06 1319
25 467 M45 Säälik Marek 02:16:24 1317
26 236 M45 Bergvald Gunnar 02:16:55 1313
27 145 M45 Peri Pait EJL 02:16:59 1312
28 195 M45 Valdner Marek 02:17:18 1309
29 146 M45 Sigus Marko KULGUR TEAM 2 02:17:20 1308
30 264 M45 Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:17:54 1302
31 221 M45 Kalmu Kalvo 02:18:44 1298
32 188 M45 Kriisa Kaido CCRM 3 02:18:45 1297
33 244 M45 Tenson Tavo ONNINEN 02:19:07 1292
34 255 M45 Kotkin Pavel 02:20:06 1282
35 235 M45 Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:20:56 1276
36 237 M45 Kruusmann Ahto CCRM 2 02:20:57 1275
37 209 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:21:42 1269
38 192 M45 Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:22:41 1263
39 291 M45 Kivikas Eero 02:22:57 1259
40 293 M45 Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:23:47 1251
41 317 M45 Zaletajev Toomas 02:23:51 1250
42 277 M45 Aasma Erko 02:23:54 1249
43 281 M45 Karu Markko 02:23:55 1247
44 256 M45 Kurg Toomas 02:23:57 1245
45 273 M45 Lensment Tõnu 02:23:58 1244
46 219 M45 Vares Ahti ONNINEN II 02:24:03 1243
47 204 M45 Kurg Rauno 02:24:05 1242
48 284 M45 Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:24:46 1238
49 242 M45 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:25:38 1230
50 275 M45 Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:26:05 1224
51 310 M45 Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 02:26:29 1219
52 356 M45 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:29:00 1206
53 398 M45 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 02:29:01 1205
54 332 M45 Dubrov Einar 02:30:15 1203
55 247 M45 Tiisvend Jaanus 02:30:30 1202
56 98 M45 Pank Ergo 02:31:27 1192
57 625 M45 Puik Viljar 02:31:27 1191
58 331 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:31:53 1187
59 643 M45 Arge Endrus Rüüsak Team 02:32:01 1184
60 116 M45 Tamm Bruno CCRM 2 02:32:01 1183
61 335 M45 Koik Meelis Porter Racing 02:32:14 1182
62 633 M45 Näks Einar Rae Rattaklubi 02:32:40 1178
63 385 M45 Riismann Andres 02:33:56 1166
64 499 M45 Varik Meelis 02:34:50 1155
65 521 M45 Meimre Hannes 02:36:14 1145
66 453 M45 Ladva Marek 02:36:57 1138
67 419 M45 Kangur Ando 02:37:54 1130
68 517 M45 Ründva Olavi 02:38:07 1126
69 648 M45 Mahla Indrek Peko 02:38:26 1124
70 458 M45 Luiga Einar 02:38:27 1123
71 322 M45 Oruste Andrus 02:39:19 1119
72 303 M45 Morel Ülar 02:39:42 1117
73 471 M45 Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:40:01 1114
74 424 M45 Pallase Janek Eesti Alfa 02:40:24 1112
75 503 M45 Maiste Margus Hansa Grupp 02:40:34 1108
76 461 M45 Magnus Margus 02:41:34 1105
77 548 M45 Põder Raivo ABB Spordiklubi 02:42:19 1098
78 478 M45 Jürgenson Rainer 02:42:33 1093
79 573 M45 Mesi Meelis Päästeamet 02:43:15 1089
80 353 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:46:40 1073
81 490 M45 Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:46:58 1070
82 468 M45 Voitka Jürjo Graanul Invest AS 02:47:00 1068
83 422 M45 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:47:59 1064
84 451 M45 Mikk Mait 02:49:07 1059
85 539 M45 Otsa Arne 02:51:03 1050
86 634 M45 Reimann Anti 02:55:17 1039
87 514 M45 Altosaar Rain Mees metsast 02:56:28 1036
88 537 M45 Luidre Liivo 03:01:37 1024
89 545 M45 Räni Riho 03:05:00 1019
90 541 M45 Jõõger Kulvo 03:05:10 1016
91 599 M45 Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:21:30 1007
92 638 M45 Kõrvel Kaido 03:28:40 1004
93 553 M45 Aasma Jan 03:44:49 999
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 24,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M50 Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:57:10 1451
2 24 M50 Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 01:59:00 1444
3 62 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:00:12 1437
4 50 M50 Kiskonen Eero ONNINEN 02:00:31 1433
5 58 M50 Rei Tarmo 02:02:41 1426
6 142 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:08:42 1392
7 89 M50 Kaur Väino FREESPORT 02:08:44 1391
8 91 M50 Einroos Raino CCRM 1 02:09:57 1376
9 150 M50 Eelma Tõnu 02:10:09 1373
10 111 M50 Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:10:28 1366
11 123 M50 Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:12:17 1358
12 176 M50 Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:14:02 1338
13 197 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:15:52 1321
14 67 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:16:04 1320
15 250 M50 Tohvrel Rego 02:17:09 1311
16 190 M50 Talumaa Raul CCRM 3 02:18:39 1299
17 144 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:40 1290
18 239 M50 Malsroos Mait 02:19:58 1285
19 203 M50 Elo Armas 02:19:59 1283
20 186 M50 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:21:12 1273
21 162 M50 Põldoja Tauno 02:21:38 1270
22 238 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:23:27 1254
23 635 M50 Kutser Indrek 02:23:38 1252
24 260 M50 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:25:02 1235
25 647 M50 Ilves Filipp 02:26:03 1227
26 304 M50 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:26:04 1226
27 321 M50 Eenraid Priit 02:26:55 1215
28 329 M50 Tammemägi Jaak 02:28:02 1212
29 249 M50 Kimmel Robert 02:29:20 1204
30 476 M50 Mägi Madis 02:31:05 1198
31 348 M50 Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:31:18 1195
32 334 M50 Kaschan Kaido velo clubbers 02:32:51 1177
33 328 M50 Jurlov Sergei 02:33:04 1176
34 324 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:20 1175
35 366 M50 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:34:24 1162
36 400