XXL-sõit Kõik võitja keskmine kiirus 26,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Pruus Peeter 02:38:17 1510
2 3 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 02:40:41 1497
3 4 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:41:00 1487
4 5 Kõik Vaidem Josten FIXUS 02:41:12 1476
5 9 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:42:27 1473
6 2 Kõik Loo Martin 02:42:38 1473
7 7 Kõik Kivistik Gert 02:47:38 1468
8 30 Kõik Mesi Joosep 02:47:39 1466
9 185 Kõik Suur Ivo ProShop Team 02:47:39 1464
10 6 Kõik Parv Martin VELOPLUS 02:48:54 1462
11 14 Kõik Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 02:48:58 1460
12 15 Kõik Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:50:21 1458
13 20 Kõik Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:51:31 1456
14 12 Kõik Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:51:57 1454
15 24 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:54:19 1452
16 25 Kõik Kull Andre CCRM 1 02:54:25 1450
17 34 Kõik Epner Indrek ProShop Team 02:54:36 1448
18 43 Kõik Karu Virgo Hawaii Express 02:54:54 1446
19 26 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:55:00 1444
20 22 Kõik Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:55:09 1442
21 18 Kõik Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:55:20 1440
22 38 Kõik Lond Rain 02:55:41 1438
23 13 Kõik Ainsalu Markku 02:56:15 1436
24 19 Kõik Valvas Vahur 02:56:15 1434
25 57 Kõik Evendi Rando Marten 02:57:36 1432
26 11 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:57:37 1430
27 41 Kõik Rusovitš Dmitri 02:57:37 1428
28 10 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:58:10 1426
29 8 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:59:58 1424
30 28 Kõik Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 03:00:22 1422
31 29 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:00:33 1420
32 52 Kõik Ojala Kaur ProSHop Team 03:01:24 1418
33 23 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:01:34 1416
34 37 Kõik Pallo Rait 03:01:42 1414
35 61 Kõik Mõttus Mari-Liis 03:02:03 1412
36 36 Kõik Peets Andres Sportlove 03:03:31 1410
37 27 Kõik Mõttus Tarmo TEAM ANSTLA 03:03:45 1408
38 45 Kõik Raja Aigar Freesport 03:04:33 1406
39 40 Kõik Rei Tarmo 03:05:31 1404
40 44 Kõik Priks Keijo 03:05:41 1402
41 47 Kõik Pohl Marko AT SPORT TEAM 03:06:00 1400
42 32 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:06:01 1398
43 79 Kõik Stüf Erkki Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum 03:06:01 1396
44 49 Kõik Kaur Väino 03:06:06 1394
45 39 Kõik Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:07:00 1392
46 56 Kõik Reiska Alar 03:07:04 1390
47 33 Kõik Raid Risto RTR 03:07:41 1388
48 66 Kõik Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:07:49 1386
49 16 Kõik Pilv Armin TEAM ANSTLA 03:07:54 1384
50 64 Kõik Lipp Aivar AT SPORT TEAM 03:07:57 1382
51 59 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:08:40 1380
52 65 Kõik Einroos Evert CCRM 1 03:08:41 1378
53 42 Kõik Kiskonen Eero 03:09:10 1376
54 189 Kõik Jauhiainen Arttu Mattias CFC 03:10:04 1374
55 50 Kõik Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:10:43 1372
56 62 Kõik Einroos Raino CCRM 1 03:10:45 1370
57 69 Kõik Kippasto Margo AT SPORT TEAM 03:10:59 1368
58 190 Kõik Mets Are 03:11:41 1366
59 78 Kõik Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 03:12:13 1364
60 55 Kõik Maarits Andres 03:12:42 1362
61 72 Kõik Rembla Egon 03:13:07 1360
62 70 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:13:29 1358
63 46 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 03:13:34 1356
64 58 Kõik Sala Alar Extrahaus 03:14:15 1354
65 188 Kõik Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 03:14:45 1352
66 76 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 03:14:58 1350
67 201 Kõik Kelk Indrek 03:15:12 1348
68 82 Kõik Tonts Raido 03:15:38 1346
69 67 Kõik Jakobson Eero 03:15:57 1344
70 74 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:16:38 1342
71 63 Kõik Kõiv Kardo 03:16:58 1340
72 163 Kõik Lang Mae 03:17:00 1338
73 73 Kõik Padumäe Vaido 03:17:17 1336
74 107 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:17:34 1334
75 193 Kõik Meier Maaris Miranda Factory Team 03:17:52 1332
76 198 Kõik Saareoks Janek Schenker 03:17:58 1330
77 118 Kõik Valgma Raini SAQ SC 03:17:58 1328
78 80 Kõik Johanson Sergei VELO CLUBBERS 03:18:20 1326
79 106 Kõik Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 03:18:43 1324
80 157 Kõik Värv Sander 03:19:22 1322
81 77 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:19:54 1320
82 53 Kõik Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:19:55 1318
83 17 Kõik Sirvel Margus 03:19:55 1316
84 89 Kõik Kivirüüt Margus 03:20:23 1314
85 96 Kõik Randpõld Priit SPORDIPARTNER 03:21:34 1312
86 81 Kõik Luiks Meelis Telia 03:22:29 1310
87 205 Kõik Saamere Tanel 03:22:58 1308
88 132 Kõik Puhu Sille 03:23:46 1306
89 139 Kõik Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 03:23:49 1304
90 83 Kõik Kuldsepp Kajar Sportlove 03:24:01 1302
91 119 Kõik Vahesaar Vallo 03:24:01 1300
92 101 Kõik Suluste Jüri 03:24:03 1298
93 105 Kõik Albri Kalev ONNINEN 03:24:28 1296
94 51 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:24:46 1294
95 86 Kõik Sügis Harri 03:25:13 1292
96 192 Kõik Maletskiy Dmitry 03:26:42 1290
97 103 Kõik Alaväli Ülari 03:26:58 1288
98 121 Kõik Kuusik Kevin 03:27:16 1286
99 104 Kõik Teder Hardi 03:27:31 1284
100 108 Kõik Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 03:27:37 1282
101 113 Kõik Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 03:27:46 1280
102 100 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:27:54 1278
103 99 Kõik Jaanimets Age VELO CLUBBERS 03:29:24 1276
104 123 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:29:43 1274
105 114 Kõik Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 03:29:45 1272
106 128 Kõik Türk Reigo 03:29:59 1270
107 134 Kõik Zaletajev Toomas 03:30:09 1268
108 87 Kõik Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 03:30:17 1266
109 60 Kõik Pekk Tiit Alutaguse maraton 03:30:22 1264
110 84 Kõik Põldoja Tauno vk Velron 03:30:30 1262
111 102 Kõik Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 03:32:11 1260
112 135 Kõik Kutser Indra 03:32:33 1258
113 127 Kõik Kimmel Robert 03:32:48 1256
114 112 Kõik Hiob Laur 03:33:30 1254
115 195 Kõik Juutinen Sami Tapio 03:33:52 1252
116 91 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 03:33:59 1250
117 149 Kõik Lensment Tõnu 03:34:06 1248
118 200 Kõik Karu Markko 03:34:24 1246
119 142 Kõik Teearu Hans 03:35:44 1244
120 93 Kõik Teder Rinaldo Päästeamet 03:36:10 1242
121 95 Kõik Mainsoo Rene ProShop Team 03:36:19 1240
122 196 Kõik Kirillova Jelena 03:36:38 1238
123 117 Kõik Terve Raivo 03:36:41 1236
124 170 Kõik Kand Peeter 03:36:57 1234
125 71 Kõik Koik Kristjan 03:37:04 1232
126 141 Kõik Viigipuu Toomas 03:37:05 1230
127 124 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN II 03:37:19 1228
128 147 Kõik Agu Rauno JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:37:38 1226
129 133 Kõik Lubi Tiit 03:38:13 1224
130 202 Kõik Looskari Anti RedBike 03:38:40 1222
131 122 Kõik Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:39:38 1220
132 126 Kõik Paas Raigo 03:40:16 1218
133 137 Kõik Kukk Rainer 03:40:17 1216
134 156 Kõik Vavilov Dmitri 03:40:32 1214
135 167 Kõik Saarva Silver 03:41:18 1212
136 165 Kõik Saaremäe Liivar 03:41:43 1210
137 144 Kõik Nõmmik Alar 03:42:59 1208
138 75 Kõik Tarvis Peeter 03:44:23 1206
139 116 Kõik Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:44:40 1204
140 145 Kõik Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:44:57 1202
141 173 Kõik Abrossimov Aleksandr wolfpacking 03:45:02 1200
142 199 Kõik Viira Veiko Nõmme Rattakool 03:49:00 1198
143 143 Kõik Hinnov Ahti 03:50:06 1196
144 172 Kõik Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 03:50:32 1194
145 138 Kõik Münt Ainar Iv Pluss 03:51:36 1192
146 204 Kõik Musting Marek Schenker 03:53:50 1190
147 169 Kõik Kopso Heigo 03:54:01 1188
148 177 Kõik Uude Aivo 03:54:51 1186
149 136 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 03:57:08 1184
150 150 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN II 03:57:20 1182
151 174 Kõik Rahnel Priit 03:57:54 1180
152 155 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:58:18 1178
153 154 Kõik Stalkov Valmer 03:59:41 1176
154 125 Kõik Malsroos Mait 04:00:34 1174
155 151 Kõik Meidla Margus ONNINEN II 04:05:46 1172
156 197 Kõik Riisalu Lars Merevägi 04:06:33 1170
157 159 Kõik Puu Anneliis Nõmme Rattakool 04:08:45 1168
158 161 Kõik Hermat Kaido 04:13:16 1166
159 168 Kõik Ernits Ardu Vänta Aga 04:13:28 1164
160 130 Kõik Tsäro Kermo ONNINEN 04:13:36 1162
161 158 Kõik Oruste Andrus 04:15:21 1160
162 191 Kõik Merisalu Margus Tartu SK Velo 04:15:49 1158
163 206 Kõik Tint Taavi Sportlove 04:21:22 1156
164 164 Kõik Teearu Karl Mis ei tapa teeb tugevaks 04:21:45 1154
165 111 Kõik Teearu Paul OÜ Valga Puu 04:21:45 1152
166 162 Kõik Uudeberg Tanel 04:21:45 1150
167 166 Kõik Sing Erki 04:44:24 1148
168 182 Kõik Valdmaa Erik 04:45:46 1146
169 183 Kõik Haljand Margo 05:10:31 1144
XXL-sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 26,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Pruus Peeter 02:38:17 1510
2 3 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 02:40:41 1497
3 4 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:41:00 1487
4 5 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 02:41:12 1476
5 9 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:42:27 1473
6 2 Kõik M Loo Martin 02:42:38 1473
7 7 Kõik M Kivistik Gert 02:47:38 1468
8 30 Kõik M Mesi Joosep 02:47:39 1466
9 185 Kõik M Suur Ivo ProShop Team 02:47:39 1464
10 6 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 02:48:54 1462
11 14 Kõik M Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 02:48:58 1460
12 15 Kõik M Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:50:21 1458
13 20 Kõik M Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:51:31 1456
14 12 Kõik M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:51:57 1454
15 24 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:54:19 1452
16 25 Kõik M Kull Andre CCRM 1 02:54:25 1450
17 34 Kõik M Epner Indrek ProShop Team 02:54:36 1448
18 43 Kõik M Karu Virgo Hawaii Express 02:54:54 1446
19 26 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:55:00 1444
20 22 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:55:09 1442
21 18 Kõik M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:55:20 1440
22 38 Kõik M Lond Rain 02:55:41 1438
23 13 Kõik M Ainsalu Markku 02:56:15 1436
24 19 Kõik M Valvas Vahur 02:56:15 1434
25 57 Kõik M Evendi Rando Marten 02:57:36 1432
26 11 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:57:37 1430
27 41 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:57:37 1428
28 10 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:58:10 1426
29 8 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:59:58 1424
30 28 Kõik M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 03:00:22 1422
31 29 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:00:33 1420
32 52 Kõik M Ojala Kaur ProSHop Team 03:01:24 1418
33 23 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:01:34 1416
34 37 Kõik M Pallo Rait 03:01:42 1414
35 36 Kõik M Peets Andres Sportlove 03:03:31 1410
36 27 Kõik M Mõttus Tarmo TEAM ANSTLA 03:03:45 1408
37 45 Kõik M Raja Aigar Freesport 03:04:33 1406
38 40 Kõik M Rei Tarmo 03:05:31 1404
39 44 Kõik M Priks Keijo 03:05:41 1402
40 47 Kõik M Pohl Marko AT SPORT TEAM 03:06:00 1400
41 32 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:06:01 1398
42 79 Kõik M Stüf Erkki Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum 03:06:01 1396
43 49 Kõik M Kaur Väino 03:06:06 1394
44 39 Kõik M Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:07:00 1392
45 56 Kõik M Reiska Alar 03:07:04 1390
46 33 Kõik M Raid Risto RTR 03:07:41 1388
47 66 Kõik M Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:07:49 1386
48 16 Kõik M Pilv Armin TEAM ANSTLA 03:07:54 1384
49 64 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT TEAM 03:07:57 1382
50 65 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 03:08:41 1378
51 42 Kõik M Kiskonen Eero 03:09:10 1376
52 189 Kõik M Jauhiainen Arttu Mattias CFC 03:10:04 1374
53 62 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 03:10:45 1370
54 69 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT TEAM 03:10:59 1368
55 190 Kõik M Mets Are 03:11:41 1366
56 78 Kõik M Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 03:12:13 1364
57 55 Kõik M Maarits Andres 03:12:42 1362
58 72 Kõik M Rembla Egon 03:13:07 1360
59 70 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:13:29 1358
60 46 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 03:13:34 1356
61 58 Kõik M Sala Alar Extrahaus 03:14:15 1354
62 188 Kõik M Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 03:14:45 1352
63 76 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 03:14:58 1350
64 201 Kõik M Kelk Indrek 03:15:12 1348
65 82 Kõik M Tonts Raido 03:15:38 1346
66 67 Kõik M Jakobson Eero 03:15:57 1344
67 74 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:16:38 1342
68 63 Kõik M Kõiv Kardo 03:16:58 1340
69 73 Kõik M Padumäe Vaido 03:17:17 1336
70 107 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:17:34 1334
71 198 Kõik M Saareoks Janek Schenker 03:17:58 1330
72 118 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 03:17:58 1328
73 80 Kõik M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 03:18:20 1326
74 157 Kõik M Värv Sander 03:19:22 1322
75 53 Kõik M Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:19:55 1318
76 17 Kõik M Sirvel Margus 03:19:55 1316
77 89 Kõik M Kivirüüt Margus 03:20:23 1314
78 96 Kõik M Randpõld Priit SPORDIPARTNER 03:21:34 1312
79 81 Kõik M Luiks Meelis Telia 03:22:29 1310
80 205 Kõik M Saamere Tanel 03:22:58 1308
81 83 Kõik M Kuldsepp Kajar Sportlove 03:24:01 1302
82 119 Kõik M Vahesaar Vallo 03:24:01 1300
83 101 Kõik M Suluste Jüri 03:24:03 1298
84 105 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 03:24:28 1296
85 51 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:24:46 1294
86 86 Kõik M Sügis Harri 03:25:13 1292
87 192 Kõik M Maletskiy Dmitry 03:26:42 1290
88 103 Kõik M Alaväli Ülari 03:26:58 1288
89 121 Kõik M Kuusik Kevin 03:27:16 1286
90 104 Kõik M Teder Hardi 03:27:31 1284
91 108 Kõik M Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 03:27:37 1282
92 113 Kõik M Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 03:27:46 1280
93 100 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:27:54 1278
94 123 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:29:43 1274
95 114 Kõik M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 03:29:45 1272
96 128 Kõik M Türk Reigo 03:29:59 1270
97 134 Kõik M Zaletajev Toomas 03:30:09 1268
98 87 Kõik M Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 03:30:17 1266
99 60 Kõik M Pekk Tiit Alutaguse maraton 03:30:22 1264
100 84 Kõik M Põldoja Tauno vk Velron 03:30:30 1262
101 102 Kõik M Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 03:32:11 1260
102 127 Kõik M Kimmel Robert 03:32:48 1256
103 112 Kõik M Hiob Laur 03:33:30 1254
104 195 Kõik M Juutinen Sami Tapio 03:33:52 1252
105 91 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 03:33:59 1250
106 149 Kõik M Lensment Tõnu 03:34:06 1248
107 200 Kõik M Karu Markko 03:34:24 1246
108 142 Kõik M Teearu Hans 03:35:44 1244
109 93 Kõik M Teder Rinaldo Päästeamet 03:36:10 1242
110 95 Kõik M Mainsoo Rene ProShop Team 03:36:19 1240
111 117 Kõik M Terve Raivo 03:36:41 1236
112 170 Kõik M Kand Peeter 03:36:57 1234
113 71 Kõik M Koik Kristjan 03:37:04 1232
114 141 Kõik M Viigipuu Toomas 03:37:05 1230
115 124 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN II 03:37:19 1228
116 147 Kõik M Agu Rauno JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:37:38 1226
117 133 Kõik M Lubi Tiit 03:38:13 1224
118 202 Kõik M Looskari Anti RedBike 03:38:40 1222
119 122 Kõik M Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:39:38 1220
120 126 Kõik M Paas Raigo 03:40:16 1218
121 137 Kõik M Kukk Rainer 03:40:17 1216
122 156 Kõik M Vavilov Dmitri 03:40:32 1214
123 167 Kõik M Saarva Silver 03:41:18 1212
124 165 Kõik M Saaremäe Liivar 03:41:43 1210
125 144 Kõik M Nõmmik Alar 03:42:59 1208
126 75 Kõik M Tarvis Peeter 03:44:23 1206
127 116 Kõik M Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:44:40 1204
128 145 Kõik M Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:44:57 1202
129 173 Kõik M Abrossimov Aleksandr wolfpacking 03:45:02 1200
130 199 Kõik M Viira Veiko Nõmme Rattakool 03:49:00 1198
131 143 Kõik M Hinnov Ahti 03:50:06 1196
132 172 Kõik M Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 03:50:32 1194
133 138 Kõik M Münt Ainar Iv Pluss 03:51:36 1192
134 204 Kõik M Musting Marek Schenker 03:53:50 1190
135 169 Kõik M Kopso Heigo 03:54:01 1188
136 177 Kõik M Uude Aivo 03:54:51 1186
137 136 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 03:57:08 1184
138 150 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN II 03:57:20 1182
139 174 Kõik M Rahnel Priit 03:57:54 1180
140 154 Kõik M Stalkov Valmer 03:59:41 1176
141 125 Kõik M Malsroos Mait 04:00:34 1174
142 151 Kõik M Meidla Margus ONNINEN II 04:05:46 1172
143 197 Kõik M Riisalu Lars Merevägi 04:06:33 1170
144 161 Kõik M Hermat Kaido 04:13:16 1166
145 168 Kõik M Ernits Ardu Vänta Aga 04:13:28 1164
146 130 Kõik M Tsäro Kermo ONNINEN 04:13:36 1162
147 158 Kõik M Oruste Andrus 04:15:21 1160
148 191 Kõik M Merisalu Margus Tartu SK Velo 04:15:49 1158
149 206 Kõik M Tint Taavi Sportlove 04:21:22 1156
150 164 Kõik M Teearu Karl Mis ei tapa teeb tugevaks 04:21:45 1154
151 111 Kõik M Teearu Paul OÜ Valga Puu 04:21:45 1152
152 162 Kõik M Uudeberg Tanel 04:21:45 1150
153 166 Kõik M Sing Erki 04:44:24 1148
154 182 Kõik M Valdmaa Erik 04:45:46 1146
155 183 Kõik M Haljand Margo 05:10:31 1144
XXL-sõit M XXL võitja keskmine kiirus 26,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M XXL Pruus Peeter 02:38:17 1510
2 3 M XXL Jõeäär Gert VELOPLUS 02:40:41 1497
3 4 M XXL Tarvis Peeter VELOPLUS 02:41:00 1487
4 5 M XXL Vaidem Josten FIXUS 02:41:12 1476
5 9 M XXL Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:42:27 1473
6 2 M XXL Loo Martin 02:42:38 1473
7 7 M XXL Kivistik Gert 02:47:38 1468
8 30 M XXL Mesi Joosep 02:47:39 1466
9 185 M XXL Suur Ivo ProShop Team 02:47:39 1464
10 6 M XXL Parv Martin VELOPLUS 02:48:54 1462
11 14 M XXL Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 02:48:58 1460
12 15 M XXL Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:50:21 1458
13 20 M XXL Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:51:31 1456
14 12 M XXL Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:51:57 1454
15 24 M XXL Ojavere Imre CCRM 1 02:54:19 1452
16 25 M XXL Kull Andre CCRM 1 02:54:25 1450
17 34 M XXL Epner Indrek ProShop Team 02:54:36 1448
18 43 M XXL Karu Virgo Hawaii Express 02:54:54 1446
19 26 M XXL Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:55:00 1444
20 22 M XXL Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:55:09 1442
21 18 M XXL Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:55:20 1440
22 38 M XXL Lond Rain 02:55:41 1438
23 13 M XXL Ainsalu Markku 02:56:15 1436
24 19 M XXL Valvas Vahur 02:56:15 1434
25 57 M XXL Evendi Rando Marten 02:57:36 1432
26 11 M XXL Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:57:37 1430
27 41 M XXL Rusovitš Dmitri 02:57:37 1428
28 10 M XXL Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:58:10 1426
29 8 M XXL Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:59:58 1424
30 28 M XXL Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 03:00:22 1422
31 29 M XXL Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:00:33 1420
32 52 M XXL Ojala Kaur ProSHop Team 03:01:24 1418
33 23 M XXL Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:01:34 1416
34 37 M XXL Pallo Rait 03:01:42 1414
35 36 M XXL Peets Andres Sportlove 03:03:31 1410
36 27 M XXL Mõttus Tarmo TEAM ANSTLA 03:03:45 1408
37 45 M XXL Raja Aigar Freesport 03:04:33 1406
38 40 M XXL Rei Tarmo 03:05:31 1404
39 44 M XXL Priks Keijo 03:05:41 1402
40 47 M XXL Pohl Marko AT SPORT TEAM 03:06:00 1400
41 32 M XXL Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:06:01 1398
42 79 M XXL Stüf Erkki Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum 03:06:01 1396
43 49 M XXL Kaur Väino 03:06:06 1394
44 39 M XXL Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:07:00 1392
45 56 M XXL Reiska Alar 03:07:04 1390
46 33 M XXL Raid Risto RTR 03:07:41 1388
47 66 M XXL Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:07:49 1386
48 16 M XXL Pilv Armin TEAM ANSTLA 03:07:54 1384
49 64 M XXL Lipp Aivar AT SPORT TEAM 03:07:57 1382
50 65 M XXL Einroos Evert CCRM 1 03:08:41 1378
51 42 M XXL Kiskonen Eero 03:09:10 1376
52 189 M XXL Jauhiainen Arttu Mattias CFC 03:10:04 1374
53 62 M XXL Einroos Raino CCRM 1 03:10:45 1370
54 69 M XXL Kippasto Margo AT SPORT TEAM 03:10:59 1368
55 190 M XXL Mets Are 03:11:41 1366
56 78 M XXL Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 03:12:13 1364
57 55 M XXL Maarits Andres 03:12:42 1362
58 72 M XXL Rembla Egon 03:13:07 1360
59 70 M XXL Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:13:29 1358
60 46 M XXL Pilv Ivar ONNINEN 03:13:34 1356
61 58 M XXL Sala Alar Extrahaus 03:14:15 1354
62 188 M XXL Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 03:14:45 1352
63 76 M XXL Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 03:14:58 1350
64 201 M XXL Kelk Indrek 03:15:12 1348
65 82 M XXL Tonts Raido 03:15:38 1346
66 67 M XXL Jakobson Eero 03:15:57 1344
67 74 M XXL Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:16:38 1342
68 63 M XXL Kõiv Kardo 03:16:58 1340
69 73 M XXL Padumäe Vaido 03:17:17 1336
70 107 M XXL Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:17:34 1334
71 198 M XXL Saareoks Janek Schenker 03:17:58 1330
72 118 M XXL Valgma Raini SAQ SC 03:17:58 1328
73 80 M XXL Johanson Sergei VELO CLUBBERS 03:18:20 1326
74 157 M XXL Värv Sander 03:19:22 1322
75 53 M XXL Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:19:55 1318
76 17 M XXL Sirvel Margus 03:19:55 1316
77 89 M XXL Kivirüüt Margus 03:20:23 1314
78 96 M XXL Randpõld Priit SPORDIPARTNER 03:21:34 1312
79 81 M XXL Luiks Meelis Telia 03:22:29 1310
80 205 M XXL Saamere Tanel 03:22:58 1308
81 83 M XXL Kuldsepp Kajar Sportlove 03:24:01 1302
82 119 M XXL Vahesaar Vallo 03:24:01 1300
83 101 M XXL Suluste Jüri 03:24:03 1298
84 105 M XXL Albri Kalev ONNINEN 03:24:28 1296
85 51 M XXL Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:24:46 1294
86 86 M XXL Sügis Harri 03:25:13 1292
87 192 M XXL Maletskiy Dmitry 03:26:42 1290
88 103 M XXL Alaväli Ülari 03:26:58 1288
89 121 M XXL Kuusik Kevin 03:27:16 1286
90 104 M XXL Teder Hardi 03:27:31 1284
91 108 M XXL Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 03:27:37 1282
92 113 M XXL Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 03:27:46 1280
93 100 M XXL Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:27:54 1278
94 123 M XXL Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:29:43 1274
95 114 M XXL Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 03:29:45 1272
96 128 M XXL Türk Reigo 03:29:59 1270
97 134 M XXL Zaletajev Toomas 03:30:09 1268
98 87 M XXL Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 03:30:17 1266
99 60 M XXL Pekk Tiit Alutaguse maraton 03:30:22 1264
100 84 M XXL Põldoja Tauno vk Velron 03:30:30 1262
101 102 M XXL Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 03:32:11 1260
102 127 M XXL Kimmel Robert 03:32:48 1256
103 112 M XXL Hiob Laur 03:33:30 1254
104 195 M XXL Juutinen Sami Tapio 03:33:52 1252
105 91 M XXL Tamm Bruno CCRM 2 03:33:59 1250
106 149 M XXL Lensment Tõnu 03:34:06 1248
107 200 M XXL Karu Markko 03:34:24 1246
108 142 M XXL Teearu Hans 03:35:44 1244
109 93 M XXL Teder Rinaldo Päästeamet 03:36:10 1242
110 95 M XXL Mainsoo Rene ProShop Team 03:36:19 1240
111 117 M XXL Terve Raivo 03:36:41 1236
112 170 M XXL Kand Peeter 03:36:57 1234
113 71 M XXL Koik Kristjan 03:37:04 1232
114 141 M XXL Viigipuu Toomas 03:37:05 1230
115 124 M XXL Kivimäe Ivar ONNINEN II 03:37:19 1228
116 147 M XXL Agu Rauno JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:37:38 1226
117 133 M XXL Lubi Tiit 03:38:13 1224
118 202 M XXL Looskari Anti RedBike 03:38:40 1222
119 122 M XXL Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:39:38 1220
120 126 M XXL Paas Raigo 03:40:16 1218
121 137 M XXL Kukk Rainer 03:40:17 1216
122 156 M XXL Vavilov Dmitri 03:40:32 1214
123 167 M XXL Saarva Silver 03:41:18 1212
124 165 M XXL Saaremäe Liivar 03:41:43 1210
125 144 M XXL Nõmmik Alar 03:42:59 1208
126 75 M XXL Tarvis Peeter 03:44:23 1206
127 116 M XXL Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 03:44:40 1204
128 145 M XXL Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:44:57 1202
129 173 M XXL Abrossimov Aleksandr wolfpacking 03:45:02 1200
130 199 M XXL Viira Veiko Nõmme Rattakool 03:49:00 1198
131 143 M XXL Hinnov Ahti 03:50:06 1196
132 172 M XXL Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 03:50:32 1194
133 138 M XXL Münt Ainar Iv Pluss 03:51:36 1192
134 204 M XXL Musting Marek Schenker 03:53:50 1190
135 169 M XXL Kopso Heigo 03:54:01 1188
136 177 M XXL Uude Aivo 03:54:51 1186
137 136 M XXL Kljujev Sergei Broadcom 03:57:08 1184
138 150 M XXL Piirsalu Aivo ONNINEN II 03:57:20 1182
139 174 M XXL Rahnel Priit 03:57:54 1180
140 154 M XXL Stalkov Valmer 03:59:41 1176
141 125 M XXL Malsroos Mait 04:00:34 1174
142 151 M XXL Meidla Margus ONNINEN II 04:05:46 1172
143 197 M XXL Riisalu Lars Merevägi 04:06:33 1170
144 161 M XXL Hermat Kaido 04:13:16 1166
145 168 M XXL Ernits Ardu Vänta Aga 04:13:28 1164
146 130 M XXL Tsäro Kermo ONNINEN 04:13:36 1162
147 158 M XXL Oruste Andrus 04:15:21 1160
148 191 M XXL Merisalu Margus Tartu SK Velo 04:15:49 1158
149 206 M XXL Tint Taavi Sportlove 04:21:22 1156
150 164 M XXL Teearu Karl Mis ei tapa teeb tugevaks 04:21:45 1154
151 111 M XXL Teearu Paul OÜ Valga Puu 04:21:45 1152
152 162 M XXL Uudeberg Tanel 04:21:45 1150
153 166 M XXL Sing Erki 04:44:24 1148
154 182 M XXL Valdmaa Erik 04:45:46 1146
155 183 M XXL Haljand Margo 05:10:31 1144
XXL-sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 23,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik N Mõttus Mari-Liis 03:02:03 1412
2 59 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:08:40 1380
3 50 Kõik N Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:10:43 1372
4 163 Kõik N Lang Mae 03:17:00 1338
5 193 Kõik N Meier Maaris Miranda Factory Team 03:17:52 1332
6 106 Kõik N Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 03:18:43 1324
7 77 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:19:54 1320
8 132 Kõik N Puhu Sille 03:23:46 1306
9 139 Kõik N Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 03:23:49 1304
10 99 Kõik N Jaanimets Age VELO CLUBBERS 03:29:24 1276
11 135 Kõik N Kutser Indra 03:32:33 1258
12 196 Kõik N Kirillova Jelena 03:36:38 1238
13 155 Kõik N Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:58:18 1178
14 159 Kõik N Puu Anneliis Nõmme Rattakool 04:08:45 1168
XXL-sõit N XXL võitja keskmine kiirus 23,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 N XXL Mõttus Mari-Liis 03:02:03 1412
2 59 N XXL Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:08:40 1380
3 50 N XXL Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:10:43 1372
4 163 N XXL Lang Mae 03:17:00 1338
5 193 N XXL Meier Maaris Miranda Factory Team 03:17:52 1332
6 106 N XXL Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 03:18:43 1324
7 77 N XXL Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:19:54 1320
8 132 N XXL Puhu Sille 03:23:46 1306
9 139 N XXL Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 03:23:49 1304
10 99 N XXL Jaanimets Age VELO CLUBBERS 03:29:24 1276
11 135 N XXL Kutser Indra 03:32:33 1258
12 196 N XXL Kirillova Jelena 03:36:38 1238
13 155 N XXL Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:58:18 1178
14 159 N XXL Puu Anneliis Nõmme Rattakool 04:08:45 1168
Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:00:29 1510
2 1002 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:00:50 1497
3 1006 Kõik Tamm Lauri VELOPLUS 02:02:12 1487
4 1004 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:03:02 1479
5 1027 Kõik Grünberg Henry 02:05:09 1473
6 1066 Kõik Järva Kert 02:05:13 1470
7 1032 Kõik Kontus Oskar 02:05:48 1468
8 1008 Kõik Sepp Kristo proshop team 02:06:18 1466
9 1020 Kõik Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:07:33 1464
10 1498 Kõik Post Ken 02:08:35 1462
11 1023 Kõik Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:08:38 1460
12 1003 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:09:00 1458
13 1010 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:02 1456
14 1024 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:09:17 1454
15 1018 Kõik Nassar Martin Päidre Puukool 02:09:30 1452
16 1049 Kõik Krusemann Martin Kulgur Team 02:09:35 1450
17 1053 Kõik Mäeuibo Markus 02:09:35 1448
18 1009 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:09:51 1446
19 1012 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:10:16 1445
20 1011 Kõik Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:32 1444
21 1015 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:12:09 1443
22 1104 Kõik Kõiv Kevin Kardo 02:12:18 1442
23 1029 Kõik Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:55 1441
24 1019 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:13:20 1440
25 1074 Kõik Neidra Rainer SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:13:22 1439
26 68 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:13:44 1438
27 1026 Kõik Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:57 1437
28 1034 Kõik Järvloo Priit Astro Baltics OÜ 02:14:05 1436
29 1025 Kõik Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:14:19 1435
30 1021 Kõik Mitt Virgo 02:15:22 1434
31 1013 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 2 02:16:00 1433
32 1030 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:16:02 1432
33 1035 Kõik Lepp Ragnar BGM 02:16:03 1431
34 1041 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:16:06 1430
35 1044 Kõik Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:16:14 1429
36 1056 Kõik Valmsen Henri 02:16:22 1428
37 1063 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:16:26 1427
38 1043 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 02:16:31 1426
39 1033 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:16:38 1425
40 1028 Kõik Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:17:11 1424
41 1057 Kõik Mäestu Jarek 02:18:06 1423
42 1064 Kõik Teder Feeliks 02:18:16 1422
43 1022 Kõik Alvela Jaan Veloplus 02:18:21 1421
44 1045 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:18:47 1420
45 1060 Kõik Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:18:52 1419
46 1094 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:19:02 1418
47 1037 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:19:39 1417
48 1062 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitus 02:19:41 1416
49 1046 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:19:42 1415
50 1005 Kõik Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:19:51 1414
51 1036 Kõik Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:19:57 1413
52 1073 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:20:15 1412
53 1248 Kõik Närap Henry 02:20:29 1411
54 1099 Kõik Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:20:31 1410
55 1070 Kõik Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:20:32 1409
56 1048 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:20:41 1408
57 1042 Kõik Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:20:45 1407
58 1050 Kõik Rätsep Ain SPORDIPARTNER 02:20:51 1406
59 1076 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:21:30 1405
60 1071 Kõik Laaniste Mart JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:21:32 1404
61 1126 Kõik Kukk Janek-Robin 02:22:05 1403
62 1038 Kõik Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:22:07 1402
63 1098 Kõik Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:22:17 1401
64 1096 Kõik Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:22:51 1400
65 1040 Kõik Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:22:53 1399
66 1081 Kõik Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:22:58 1398
67 1079 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:23:04 1397
68 1047 Kõik Karlson Urmas EJL 02:23:20 1396
69 1065 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:24 1395
70 1089 Kõik Kõiv Marek 02:23:32 1394
71 1125 Kõik Lainevee Heiki REDBIKE TEAM II 02:23:32 1393
72 1103 Kõik Metspalu Martin Trismile 02:23:49 1392
73 1136 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:24:04 1391
74 1110 Kõik Lind Kaspar 02:24:11 1390
75 1090 Kõik Klaos Indrek 02:24:14 1389
76 1059 Kõik Ebber Andrus RR Siplased 02:24:18 1388
77 1072 Kõik Pärn Meelis 02:24:29 1387
78 1097 Kõik Pikkat Andris 02:24:49 1386
79 1069 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:24:50 1385
80 1101 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:24:51 1384
81 1082 Kõik Rikkas Henrik 02:24:56 1383
82 1108 Kõik Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:24:56 1382
83 1068 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:25:03 1381
84 1078 Kõik Eelma Tõnu 02:25:05 1380
85 1067 Kõik Tiismaa Toomas ficontec 02:25:21 1379
86 1147 Kõik Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:25:55 1378
87 1488 Kõik Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:26:17 1377
88 1087 Kõik Heinsoo Sander 02:26:24 1376
89 1116 Kõik Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:26:24 1375
90 1499 Kõik Lemloch Kuido 02:26:24 1374
91 1131 Kõik Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 02:26:33 1373
92 1122 Kõik Pops Vahur 02:26:49 1372
93 1121 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:27:18 1371
94 1107 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:27:31 1370
95 1269 Kõik Lapšin Vladimir 02:27:32 1369
96 1187 Kõik Remmelg Alari Schenker 02:27:38 1368
97 1075 Kõik Reila Rivo MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:27:54 1367
98 1149 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:27:56 1366
99 1138 Kõik Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:28:29 1365
100 1061 Kõik Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:28:57 1364
101 1124 Kõik Gorbunov Konstantin 02:29:49 1363
102 1118 Kõik Annus Atter Schenker 02:29:49 1362
103 1152 Kõik Killing Keito 02:30:04 1361
104 1192 Kõik Kerner Argo 02:30:50 1360
105 1144 Kõik Liiker Tanel 02:31:37 1359
106 1133 Kõik Tunder Martin 02:31:39 1358
107 1162 Kõik Siimar Aivo GrayZ team 02:31:40 1357
108 1481 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:31:53 1356
109 1137 Kõik Strikholm Peeter 02:32:06 1355
110 1120 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:32:12 1354
111 1105 Kõik Müürsep Indrek BGM 02:32:19 1353
112 1204 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:32:56 1352
113 1145 Kõik Kurg Rauno 02:32:58 1351
114 1181 Kõik Kallas Karl 02:33:05 1350
115 1445 Kõik Ritson Jaanus Kumer Saag OÜ 02:33:24 1349
116 1189 Kõik Kiigemägi Andres 02:33:31 1348
117 1119 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 3 02:33:31 1347
118 1130 Kõik Jürisaar Tauri 02:33:31 1346
119 1132 Kõik Rätsepp Kaido 02:33:52 1345
120 1245 Kõik Libek Maario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:33:59 1344
121 1158 Kõik Angerma Meelis 02:34:27 1343
122 1195 Kõik Karing Krista RedBike NAISED 02:34:27 1342
123 1095 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:34:28 1341
124 1193 Kõik Metsmaaker Martin AC RACING 02:34:29 1340
125 1179 Kõik Tenslind Margus 02:34:34 1339
126 1146 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:34:46 1338
127 1219 Kõik Jermann Tanel 02:34:49 1337
128 1241 Kõik Kotkin Pavel 02:34:56 1336
129 1213 Kõik Orujõe Jarno 02:34:58 1335
130 1172 Kõik Jakobson Õnne-Liina 02:34:58 1334
131 1186 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:35:06 1333
132 1140 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:35:12 1332
133 1123 Kõik Morgun Timofei 02:35:27 1331
134 1273 Kõik Raadla Karl 02:35:27 1330
135 1205 Kõik Dubrov Einar 02:35:28 1329
136 1483 Kõik Aule Krister 02:35:38 1328
137 1169 Kõik Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:35:48 1327
138 1217 Kõik Lääts Indrek 02:36:19 1326
139 1141 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:36:25 1325
140 1270 Kõik Pullerits Priit 02:36:41 1324
141 1199 Kõik Aasma Erko 02:36:44 1323
142 1106 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:36:52 1322
143 1166 Kõik Simulask Agu 02:37:01 1321
144 1175 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:37:07 1320
145 1476 Kõik Elu Margus 02:37:15 1319
146 1155 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:37:43 1318
147 1317 Kõik Siim Alex 02:37:50 1317
148 1500 Kõik Pae Karl proshop team 02:37:57 1316
149 1153 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:37:58 1315
150 1485 Kõik Lepmets Markus 02:38:00 1314
151 1174 Kõik Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:38:02 1313
152 1215 Kõik Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:38:12 1312
153 1198 Kõik Mikk Kaido 02:38:29 1311
154 1202 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:38:34 1310
155 1261 Kõik Kriis Karin AT Sport Team 02:38:44 1309
156 1440 Kõik Puhke Marcus-Heinrich 02:38:52 1308
157 1128 Kõik Artel Veiko DSV Estonia AS 02:38:53 1307
158 1210 Kõik Ellermaa Janno 02:39:06 1306
159 1160 Kõik Kütt Erik 02:39:23 1305
160 1188 Kõik Kütt Ago 02:39:50 1304
161 1161 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:40:09 1303
162 1183 Kõik Saaremägi Leho RedBike 02:40:17 1302
163 1200 Kõik Rohtma Valdek Enervit 02:40:28 1301
164 1191 Kõik Lomp Elar AC RACING 02:40:36 1300
165 1017 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 02:40:42 1299
166 1229 Kõik Puusepp Kaito 02:40:50 1298
167 1150 Kõik Tammemägi Jaak 02:41:10 1297
168 1134 Kõik Morel Ülar HAUKA VELOKLUBI 2 02:41:23 1296
169 1196 Kõik Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:41:24 1295
170 1207 Kõik Gromov Leino 02:42:06 1294
171 1230 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:42:10 1293
172 1254 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina 02:42:25 1292
173 1197 Kõik Luts Taavi AC Racing 02:42:25 1291
174 1234 Kõik Roosild Kristjan Transferwise 02:42:26 1290
175 1167 Kõik Vanaveski Kaido SEB 02:42:32 1289
176 1419 Kõik Alasoo Tarmo 02:42:47 1288
177 1214 Kõik Rahu Madis 02:43:14 1287
178 1466 Kõik Tarikas Tenno Tenno 02:43:18 1286
179 1216 Kõik Kogermann Meelis 02:43:23 1285
180 1276 Kõik Priks Hanno 02:43:25 1284
181 1173 Kõik Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:43:29 1283
182 1194 Kõik Valdner Marek ProShop Team 02:43:32 1282
183 1109 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:43:33 1281
184 1447 Kõik Orgla Maario Škoda Laagri 02:43:38 1280
185 1221 Kõik Eskla Anti 02:43:45 1279
186 1220 Kõik Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:43:56 1278
187 1279 Kõik Räni Jonathan 02:44:19 1277
188 1327 Kõik Agur Margus 02:44:26 1276
189 1201 Kõik Gontmacher Siim 02:44:33 1275
190 1484 Kõik Toiger Timo 02:44:51 1274
191 1088 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:44:53 1273
192 1291 Kõik Mangelsoo Janno 02:44:55 1272
193 1251 Kõik Lainevee Ivika REDBIKE TEAM NAISED 02:44:55 1271
194 1242 Kõik Sankman Jüri 02:45:05 1270
195 1080 Kõik Õispuu Mairis Sportland 02:45:06 1269
196 1083 Kõik Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:45:18 1268
197 1163 Kõik Palusoo Marianne ProShop Team 02:45:26 1267
198 1383 Kõik Karro Mario 02:45:35 1266
199 1244 Kõik Reissaar Alari 02:45:36 1265
200 1143 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:45:38 1264
201 1290 Kõik Lillemäe Heikki Redbike TEAM III 02:45:38 1263
202 1479 Kõik Novitski Janar 02:45:45 1262
203 1176 Kõik Katin Vladimir 02:46:00 1261
204 1400 Kõik Ellmann Toomas Enervit 02:46:01 1260
205 1249 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:46:02 1259
206 1257 Kõik Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:46:10 1258
207 1164 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:46:18 1257
208 1190 Kõik Puhke Raivo 02:46:25 1256
209 1212 Kõik Järve Marek 02:46:36 1255
210 1289 Kõik Rätsep Raul 02:46:40 1254
211 1093 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:46:59 1253
212 1470 Kõik Žukovitš Arvet 02:47:11 1252
213 1211 Kõik Danilas Hans Markus Fixus Otepää 02:47:13 1251
214 1253 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:47:19 1250
215 1427 Kõik Lätt Viljar 02:47:47 1249
216 1222 Kõik Mägi Madis kosei.ee 02:47:57 1248
217 1111 Kõik Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:48:12 1247
218 1262 Kõik Ambos Riivo 02:48:13 1246
219 1209 Kõik Saarep Peeter 02:48:22 1245
220 1369 Kõik Kangur Kaido 02:48:30 1244
221 1255 Kõik Freivald Lauri Sportland 02:48:31 1243
222 1287 Kõik Vare Alo 02:48:43 1242
223 1319 Kõik Padosepp Siim 02:48:54 1241
224 1266 Kõik Eensalu Agris REDBIKE TEAM III 02:49:04 1240
225 1226 Kõik Luiga Einar 02:49:14 1239
226 1297 Kõik Kuslap Rasmus 02:49:16 1238
227 1264 Kõik Kozlov Raul 02:49:21 1237
228 1280 Kõik Kongo Kalmer 02:49:36 1236
229 1185 Kõik Lichtfeldt Andro AC RACING 02:49:37 1235
230 1344 Kõik Tamkivi Tarmo 02:49:37 1234
231 1293 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE TEAM NAISED 02:49:38 1233
232 1274 Kõik Suvi Toivo MTÜ Raplamaa Rattaklubi 02:49:38 1232
233 1272 Kõik Issak Indrek 02:49:39 1231
234 1238 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:50:06 1230
235 1285 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:50:12 1229
236 1463 Kõik Sabre Mihkel 02:50:41 1228
237 1231 Kõik Almeida Lima Ricardo VELOPLUS 2 02:51:20 1227
238 1135 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:51:23 1226
239 1250 Kõik Hallap Viljar 02:51:24 1225
240 1311 Kõik Ilves Filipp VELOPLUS 2 02:51:39 1224
241 1353 Kõik Vallimäe Kristjan 02:51:39 1223
242 1208 Kõik Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:51:40 1222
243 1286 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:51:43 1221
244 1328 Kõik Keerberg Kasper AMBLA SK 02:51:43 1220
245 1304 Kõik Kivipõld Veiko 02:51:45 1219
246 1325 Kõik Shavela Nikolay K 02:51:54 1218
247 1233 Kõik Kirsipuu Avo SK Kirss 02:52:01 1217
248 1177 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:52:04 1216
249 1294 Kõik Jurlov Sergei 02:52:08 1215
250 1112 Kõik Kallari Lauri 02:52:12 1214
251 1307 Kõik Lõsov Olev 02:52:14 1213
252 1295 Kõik Jürgenson Rainer 02:52:17 1212
253 1282 Kõik Kesvatera Andres 02:52:27 1211
254 1235 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:52:41 1210
255 1423 Kõik Nõgols Eiko 02:52:49 1209
256 1302 Kõik Raiesmaa Remo 02:52:56 1208
257 1203 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:53:06 1207
258 1310 Kõik Isop Veiko 02:53:19 1206
259 1170 Kõik Reis Rasmus 02:53:19 1205
260 1284 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:53:20 1204
261 1320 Kõik Oja Sten 02:53:22 1203
262 1340 Kõik Punane Rene 02:53:25 1202
263 1354 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:53:25 1201
264 1342 Kõik Abras Hanno 02:53:33 1200
265 1486 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 02:53:41 1199
266 1497 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 02:53:48 1198
267 1312 Kõik Zacek Kristo 02:54:11 1197
268 1348 Kõik Volmerson Liina RedBike 02:54:11 1196
269 1360 Kõik Kivikas Eero 02:54:12 1195
270 1260 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:54:20 1194
271 1265 Kõik Mägi Veljo 02:54:27 1193
272 1225 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:54:42 1192
273 1341 Kõik Vaarend Silver 02:54:53 1191
274 1366 Kõik Kilp Marko 02:55:02 1190
275 1336 Kõik Maiste Margus 02:55:10 1189
276 1232 Kõik Kuusk Keijo Rattabaas 02:55:26 1188
277 1206 Kõik Järveoja Jaanus 02:55:38 1187
278 1277 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:55:50 1186
279 1467 Kõik Kaarjärv Marius 02:56:03 1185
280 1468 Kõik Leppik Ahti 02:56:08 1184
281 1309 Kõik Raamets Tõnis 02:56:22 1183
282 1397 Kõik Maidla Priit 02:56:26 1182
283 1292 Kõik Kiviste Kauni 02:56:40 1181
284 1014 Kõik Rooma Roger Team Sportland 02:57:00 1180
285 1338 Kõik Kütt Andres 02:57:43 1179
286 1281 Kõik Prants Aivar Eesti Raudtee 02:57:48 1178
287 179 Kõik Pikkor Roomet Sami Masinakeskus 02:57:58 1177
288 1218 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:57:58 1176
289 1446 Kõik Hõbemägi Veikko Plastone 02:58:13 1175
290 1477 Kõik Õun Rasmus 02:58:28 1174
291 1462 Kõik Eelsaar Alar 02:58:29 1173
292 1373 Kõik Eeriksoo Indrek 02:58:36 1172
293 1380 Kõik Kesküla Indrek 02:58:39 1171
294 1275 Kõik Ladva Marek BOSCH TEAM 02:58:40 1170
295 1365 Kõik Bulak Raiki 02:58:43 1169
296 1316 Kõik Kaubi Ulvar 02:58:49 1168
297 1388 Kõik Vainu Marko 02:58:58 1167
298 1377 Kõik Leppik Andri 02:59:43 1166
299 1491 Kõik Tamm Reimo Remart Ehitus 02:59:44 1165
300 1258 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:00:20 1164
301 1390 Kõik Lodjak Lauri YIT 03:00:45 1163
302 1259 Kõik Treimuth Meelis 03:00:50 1162
303 1372 Kõik Piilberg Juhan 03:00:51 1161
304 1399 Kõik Mikenberg Erkki RR SIPLASED / VERX 03:00:53 1160
305 1492 Kõik Susi Talis Päästeamet 03:01:16 1159
306 1308 Kõik Fuks Vahur DreamClub 03:01:28 1158
307 1256 Kõik Oot Anti Team Amps 03:01:37 1157
308 1332 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 2 03:01:47 1156
309 1482 Kõik Liis Lembit 03:01:47 1155
310 1252 Kõik Puuraid Jaak 03:02:11 1154
311 1429 Kõik Semjonov Veiko 03:02:13 1153
312 1352 Kõik Lipvars Jaanus 03:03:07 1152
313 1228 Kõik Vallik Kenneth 03:04:08 1151
314 1394 Kõik Punane Marian Porter Racing 03:04:10 1150
315 1278 Kõik Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:04:17 1149
316 1370 Kõik Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:04:28 1148
317 1487 Kõik Laanoja Lauri 03:04:31 1147
318 1345 Kõik Paju Andres 03:04:51 1146
319 1350 Kõik Hagen Peeter 03:04:51 1145
320 1303 Kõik Liivet Lauri ATEA 03:05:14 1144
321 1387 Kõik Hlebnikov Aleksandr 03:05:31 1143
322 1288 Kõik Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:05:38 1142
323 1331 Kõik Kaljurand Raido 03:05:46 1141
324 1237 Kõik Suzi Regina 03:05:51 1140
325 1489 Kõik Tamm Rauno 03:06:08 1139
326 1314 Kõik Raiesmaa Eldur 03:06:11 1138
327 1301 Kõik Võsu Jaan 03:06:15 1137
328 1326 Kõik Leier Tõnis 03:06:45 1136
329 1496 Kõik Koik Kaire Porter Racing 03:07:23 1135
330 1490 Kõik Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 03:07:38 1134
331 1434 Kõik Asper Mihkel 03:08:31 1133
332 1296 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:08:54 1132
333 1333 Kõik Liiv Madis 03:09:24 1131
334 1374 Kõik Luidre Liivo 03:10:16 1130
335 1313 Kõik Mängel Margus 03:10:36 1129
336 1263 Kõik Lääne Jaak 03:10:43 1128
337 1239 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 03:10:51 1127
338 1398 Kõik Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / VITAX 03:10:53 1126
339 1362 Kõik Tulper Rainis 03:11:20 1125
340 1455 Kõik Lilleoja Sirle 03:12:37 1124
341 1247 Kõik Pauklin Roland 03:13:09 1123
342 1085 Kõik Hein Rene BOSCH TEAM 03:13:41 1122
343 1329 Kõik Noormets Alar Auto Stock 03:13:47 1121
344 1385 Kõik Mikk Mait 03:13:48 1120
345 1432 Kõik Põder Raivo 03:13:53 1119
346 1283 Kõik Soosalu Karen 03:14:04 1118
347 1357 Kõik Ahu Ülo 03:14:27 1117
348 1393 Kõik Valgemäe Hedvi REDBIKE TEAM NAISED 03:14:48 1116
349 1474 Kõik Mäemets Gunnar 03:14:48 1115
350 1381 Kõik Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:14:48 1114
351 1347 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:15:08 1113
352 1451 Kõik Olli Tarvi 03:15:09 1112
353 1386 Kõik Uueni Liivo Puumarket AS 03:15:13 1111
354 1379 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:16:02 1110
355 1495 Kõik Talts Siim 03:16:17 1109
356 1426 Kõik Taul Raul 03:16:34 1108
357 1376 Kõik Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:16:38 1107
358 1480 Kõik Asi Alvar 03:17:22 1106
359 1300 Kõik Kährik Aare 03:17:48 1105
360 1306 Kõik Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:17:50 1104
361 1321 Kõik Vunk Mihkel 03:17:57 1103
362 1465 Kõik Riis Hardi 03:18:21 1102
363 1395 Kõik Kuslap Avo Vallin Baltic AS 03:18:22 1101
364 1343 Kõik Mängel Markus 03:19:10 1100
365 1401 Kõik Muts Tiina 03:19:26 1099
366 1430 Kõik Reimann Anti 03:20:05 1098
367 1493 Kõik Kaur Danel 03:20:17 1097
368 1382 Kõik Täht Erki 03:20:25 1096
369 1418 Kõik Türk Raido 03:20:39 1095
370 1349 Kõik Sarri Urmas 03:21:00 1094
371 1299 Kõik Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 03:21:08 1093
372 1405 Kõik Remmelg Liis Hiiumaa jooksugrupp 03:21:20 1092
373 1478 Kõik Tukk Kristel Team Enervit Estonia 03:21:20 1091
374 1368 Kõik Chagall Dan 03:21:39 1090
375 1384 Kõik Mikk Karin 03:22:11 1089
376 1422 Kõik Võidula Aire Nordnet 03:22:36 1088
377 1414 Kõik Rüütel Alo 03:22:44 1087
378 1472 Kõik Ruukholm Sven 03:23:14 1086
379 1403 Kõik Kaseväli Uno 03:24:13 1085
380 1415 Kõik Aavik Karl ONNINEN III 03:25:59 1084
381 1371 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:26:43 1083
382 1416 Kõik Haas Steve 03:27:47 1082
383 1428 Kõik Kitse Jaanus 03:27:58 1081
384 1240 Kõik Paal Peet 03:28:16 1080
385 1408 Kõik Räni Riho 03:28:25 1079
386 1396 Kõik Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:29:27 1078
387 1494 Kõik Kebja Raigo 03:30:20 1077
388 1406 Kõik Paju Maris AC RACING 03:30:50 1076
389 1298 Kõik Rand Raivo 03:31:12 1075
390 1413 Kõik Isop Vallo 03:31:32 1074
391 1436 Kõik Gerndorf Urmas 03:31:40 1073
392 1409 Kõik Nigul Margo 03:31:56 1072
393 1323 Kõik Randpõld Madis 03:36:34 1071
394 1431 Kõik Mängel Marius 03:37:28 1070
395 1404 Kõik Ründva Vello 03:38:39 1069
396 1442 Kõik Mangusson Magnus 03:39:37 1068
397 1356 Kõik Jaaku Mati 03:39:43 1067
398 1417 Kõik Susi Jaan 03:42:01 1066
399 1411 Kõik Johanson Kristi Eesti Tõukerattaliit 03:46:03 1065
400 1412 Kõik Käis Keidi Eesti Tõukerattaliit 03:46:04 1064
401 1421 Kõik Vahelaan Tiit 03:48:39 1063
402 1443 Kõik Mangusson Tanel 03:56:18 1062
403 1473 Kõik Konist Hannes 03:58:36 1061
404 1268 Kõik Raitviir Erik 03:58:57 1060
405 1424 Kõik Türbsal Aimar 04:00:48 1059
406 1471 Kõik Haarde Maiken 04:04:03 1058
407 1389 Kõik Järveoja Helje 04:05:31 1057
408 1475 Kõik Ottender Uwe 04:12:28 1056
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:00:29 1510
2 1002 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:00:50 1497
3 1006 Kõik M Tamm Lauri VELOPLUS 02:02:12 1487
4 1004 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:03:02 1479
5 1027 Kõik M Grünberg Henry 02:05:09 1473
6 1066 Kõik M Järva Kert 02:05:13 1470
7 1032 Kõik M Kontus Oskar 02:05:48 1468
8 1008 Kõik M Sepp Kristo proshop team 02:06:18 1466
9 1020 Kõik M Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:07:33 1464
10 1498 Kõik M Post Ken 02:08:35 1462
11 1023 Kõik M Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:08:38 1460
12 1003 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:09:00 1458
13 1010 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:02 1456
14 1024 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:09:17 1454
15 1018 Kõik M Nassar Martin Päidre Puukool 02:09:30 1452
16 1049 Kõik M Krusemann Martin Kulgur Team 02:09:35 1450
17 1053 Kõik M Mäeuibo Markus 02:09:35 1448
18 1009 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:09:51 1446
19 1012 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:10:16 1445
20 1011 Kõik M Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:32 1444
21 1015 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:12:09 1443
22 1104 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 02:12:18 1442
23 1029 Kõik M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:55 1441
24 1019 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:13:20 1440
25 1074 Kõik M Neidra Rainer SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:13:22 1439
26 68 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:13:44 1438
27 1026 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:57 1437
28 1034 Kõik M Järvloo Priit Astro Baltics OÜ 02:14:05 1436
29 1025 Kõik M Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:14:19 1435
30 1021 Kõik M Mitt Virgo 02:15:22 1434
31 1013 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 2 02:16:00 1433
32 1030 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:16:02 1432
33 1035 Kõik M Lepp Ragnar BGM 02:16:03 1431
34 1041 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:16:06 1430
35 1044 Kõik M Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:16:14 1429
36 1056 Kõik M Valmsen Henri 02:16:22 1428
37 1063 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:16:26 1427
38 1043 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 02:16:31 1426
39 1033 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:16:38 1425
40 1028 Kõik M Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:17:11 1424
41 1057 Kõik M Mäestu Jarek 02:18:06 1423
42 1064 Kõik M Teder Feeliks 02:18:16 1422
43 1022 Kõik M Alvela Jaan Veloplus 02:18:21 1421
44 1045 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:18:47 1420
45 1060 Kõik M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:18:52 1419
46 1094 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:19:02 1418
47 1037 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:19:39 1417
48 1062 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitus 02:19:41 1416
49 1046 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:19:42 1415
50 1005 Kõik M Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:19:51 1414
51 1036 Kõik M Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:19:57 1413
52 1073 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:20:15 1412
53 1248 Kõik M Närap Henry 02:20:29 1411
54 1099 Kõik M Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:20:31 1410
55 1070 Kõik M Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:20:32 1409
56 1048 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:20:41 1408
57 1042 Kõik M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:20:45 1407
58 1050 Kõik M Rätsep Ain SPORDIPARTNER 02:20:51 1406
59 1076 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:21:30 1405
60 1071 Kõik M Laaniste Mart JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:21:32 1404
61 1126 Kõik M Kukk Janek-Robin 02:22:05 1403
62 1038 Kõik M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:22:07 1402
63 1098 Kõik M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:22:17 1401
64 1096 Kõik M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:22:51 1400
65 1040 Kõik M Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:22:53 1399
66 1081 Kõik M Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:22:58 1398
67 1047 Kõik M Karlson Urmas EJL 02:23:20 1396
68 1065 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:24 1395
69 1089 Kõik M Kõiv Marek 02:23:32 1394
70 1125 Kõik M Lainevee Heiki REDBIKE TEAM II 02:23:32 1393
71 1103 Kõik M Metspalu Martin Trismile 02:23:49 1392
72 1136 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:24:04 1391
73 1110 Kõik M Lind Kaspar 02:24:11 1390
74 1090 Kõik M Klaos Indrek 02:24:14 1389
75 1059 Kõik M Ebber Andrus RR Siplased 02:24:18 1388
76 1072 Kõik M Pärn Meelis 02:24:29 1387
77 1097 Kõik M Pikkat Andris 02:24:49 1386
78 1069 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:24:50 1385
79 1101 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:24:51 1384
80 1082 Kõik M Rikkas Henrik 02:24:56 1383
81 1108 Kõik M Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:24:56 1382
82 1068 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:25:03 1381
83 1078 Kõik M Eelma Tõnu 02:25:05 1380
84 1067 Kõik M Tiismaa Toomas ficontec 02:25:21 1379
85 1147 Kõik M Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:25:55 1378
86 1488 Kõik M Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:26:17 1377
87 1087 Kõik M Heinsoo Sander 02:26:24 1376
88 1116 Kõik M Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:26:24 1375
89 1499 Kõik M Lemloch Kuido 02:26:24 1374
90 1131 Kõik M Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 02:26:33 1373
91 1122 Kõik M Pops Vahur 02:26:49 1372
92 1121 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:27:18 1371
93 1107 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:27:31 1370
94 1269 Kõik M Lapšin Vladimir 02:27:32 1369
95 1187 Kõik M Remmelg Alari Schenker 02:27:38 1368
96 1075 Kõik M Reila Rivo MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:27:54 1367
97 1149 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:27:56 1366
98 1138 Kõik M Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:28:29 1365
99 1061 Kõik M Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:28:57 1364
100 1124 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:29:49 1363
101 1118 Kõik M Annus Atter Schenker 02:29:49 1362
102 1152 Kõik M Killing Keito 02:30:04 1361
103 1192 Kõik M Kerner Argo 02:30:50 1360
104 1144 Kõik M Liiker Tanel 02:31:37 1359
105 1133 Kõik M Tunder Martin 02:31:39 1358
106 1162 Kõik M Siimar Aivo GrayZ team 02:31:40 1357
107 1481 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:31:53 1356
108 1137 Kõik M Strikholm Peeter 02:32:06 1355
109 1120 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:32:12 1354
110 1105 Kõik M Müürsep Indrek BGM 02:32:19 1353
111 1204 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:32:56 1352
112 1145 Kõik M Kurg Rauno 02:32:58 1351
113 1181 Kõik M Kallas Karl 02:33:05 1350
114 1445 Kõik M Ritson Jaanus Kumer Saag OÜ 02:33:24 1349
115 1189 Kõik M Kiigemägi Andres 02:33:31 1348
116 1119 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 3 02:33:31 1347
117 1130 Kõik M Jürisaar Tauri 02:33:31 1346
118 1132 Kõik M Rätsepp Kaido 02:33:52 1345
119 1245 Kõik M Libek Maario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:33:59 1344
120 1158 Kõik M Angerma Meelis 02:34:27 1343
121 1095 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:34:28 1341
122 1193 Kõik M Metsmaaker Martin AC RACING 02:34:29 1340
123 1179 Kõik M Tenslind Margus 02:34:34 1339
124 1146 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:34:46 1338
125 1219 Kõik M Jermann Tanel 02:34:49 1337
126 1241 Kõik M Kotkin Pavel 02:34:56 1336
127 1213 Kõik M Orujõe Jarno 02:34:58 1335
128 1186 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:35:06 1333
129 1140 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:35:12 1332
130 1123 Kõik M Morgun Timofei 02:35:27 1331
131 1273 Kõik M Raadla Karl 02:35:27 1330
132 1205 Kõik M Dubrov Einar 02:35:28 1329
133 1483 Kõik M Aule Krister 02:35:38 1328
134 1217 Kõik M Lääts Indrek 02:36:19 1326
135 1141 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:36:25 1325
136 1270 Kõik M Pullerits Priit 02:36:41 1324
137 1199 Kõik M Aasma Erko 02:36:44 1323
138 1106 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:36:52 1322
139 1166 Kõik M Simulask Agu 02:37:01 1321
140 1175 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:37:07 1320
141 1476 Kõik M Elu Margus 02:37:15 1319
142 1155 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:37:43 1318
143 1317 Kõik M Siim Alex 02:37:50 1317
144 1500 Kõik M Pae Karl proshop team 02:37:57 1316
145 1153 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:37:58 1315
146 1485 Kõik M Lepmets Markus 02:38:00 1314
147 1174 Kõik M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:38:02 1313
148 1215 Kõik M Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:38:12 1312
149 1198 Kõik M Mikk Kaido 02:38:29 1311
150 1202 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:38:34 1310
151 1440 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich 02:38:52 1308
152 1128 Kõik M Artel Veiko DSV Estonia AS 02:38:53 1307
153 1210 Kõik M Ellermaa Janno 02:39:06 1306
154 1160 Kõik M Kütt Erik 02:39:23 1305
155 1188 Kõik M Kütt Ago 02:39:50 1304
156 1161 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:40:09 1303
157 1183 Kõik M Saaremägi Leho RedBike 02:40:17 1302
158 1200 Kõik M Rohtma Valdek Enervit 02:40:28 1301
159 1191 Kõik M Lomp Elar AC RACING 02:40:36 1300
160 1017 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:40:42 1299
161 1229 Kõik M Puusepp Kaito 02:40:50 1298
162 1150 Kõik M Tammemägi Jaak 02:41:10 1297
163 1134 Kõik M Morel Ülar HAUKA VELOKLUBI 2 02:41:23 1296
164 1196 Kõik M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:41:24 1295
165 1207 Kõik M Gromov Leino 02:42:06 1294
166 1230 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:42:10 1293
167 1197 Kõik M Luts Taavi AC Racing 02:42:25 1291
168 1234 Kõik M Roosild Kristjan Transferwise 02:42:26 1290
169 1167 Kõik M Vanaveski Kaido SEB 02:42:32 1289
170 1419 Kõik M Alasoo Tarmo 02:42:47 1288
171 1214 Kõik M Rahu Madis 02:43:14 1287
172 1466 Kõik M Tarikas Tenno Tenno 02:43:18 1286
173 1216 Kõik M Kogermann Meelis 02:43:23 1285
174 1276 Kõik M Priks Hanno 02:43:25 1284
175 1173 Kõik M Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:43:29 1283
176 1194 Kõik M Valdner Marek ProShop Team 02:43:32 1282
177 1109 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:43:33 1281
178 1447 Kõik M Orgla Maario Škoda Laagri 02:43:38 1280
179 1221 Kõik M Eskla Anti 02:43:45 1279
180 1279 Kõik M Räni Jonathan 02:44:19 1277
181 1327 Kõik M Agur Margus 02:44:26 1276
182 1201 Kõik M Gontmacher Siim 02:44:33 1275
183 1484 Kõik M Toiger Timo 02:44:51 1274
184 1088 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:44:53 1273
185 1291 Kõik M Mangelsoo Janno 02:44:55 1272
186 1242 Kõik M Sankman Jüri 02:45:05 1270
187 1083 Kõik M Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:45:18 1268
188 1383 Kõik M Karro Mario 02:45:35 1266
189 1244 Kõik M Reissaar Alari 02:45:36 1265
190 1143 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:45:38 1264
191 1290 Kõik M Lillemäe Heikki Redbike TEAM III 02:45:38 1263
192 1479 Kõik M Novitski Janar 02:45:45 1262
193 1176 Kõik M Katin Vladimir 02:46:00 1261
194 1400 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 02:46:01 1260
195 1249 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:46:02 1259
196 1257 Kõik M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:46:10 1258
197 1190 Kõik M Puhke Raivo 02:46:25 1256
198 1212 Kõik M Järve Marek 02:46:36 1255
199 1289 Kõik M Rätsep Raul 02:46:40 1254
200 1093 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:46:59 1253
201 1470 Kõik M Žukovitš Arvet 02:47:11 1252
202 1211 Kõik M Danilas Hans Markus Fixus Otepää 02:47:13 1251
203 1253 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:47:19 1250
204 1427 Kõik M Lätt Viljar 02:47:47 1249
205 1222 Kõik M Mägi Madis kosei.ee 02:47:57 1248
206 1111 Kõik M Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:48:12 1247
207 1262 Kõik M Ambos Riivo 02:48:13 1246
208 1209 Kõik M Saarep Peeter 02:48:22 1245
209 1369 Kõik M Kangur Kaido 02:48:30 1244
210 1255 Kõik M Freivald Lauri Sportland 02:48:31 1243
211 1287 Kõik M Vare Alo 02:48:43 1242
212 1319 Kõik M Padosepp Siim 02:48:54 1241
213 1266 Kõik M Eensalu Agris REDBIKE TEAM III 02:49:04 1240
214 1226 Kõik M Luiga Einar 02:49:14 1239
215 1297 Kõik M Kuslap Rasmus 02:49:16 1238
216 1264 Kõik M Kozlov Raul 02:49:21 1237
217 1280 Kõik M Kongo Kalmer 02:49:36 1236
218 1185 Kõik M Lichtfeldt Andro AC RACING 02:49:37 1235
219 1344 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:49:37 1234
220 1274 Kõik M Suvi Toivo MTÜ Raplamaa Rattaklubi 02:49:38 1232
221 1272 Kõik M Issak Indrek 02:49:39 1231
222 1238 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:50:06 1230
223 1285 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:50:12 1229
224 1463 Kõik M Sabre Mihkel 02:50:41 1228
225 1231 Kõik M Almeida Lima Ricardo VELOPLUS 2 02:51:20 1227
226 1135 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:51:23 1226
227 1250 Kõik M Hallap Viljar 02:51:24 1225
228 1311 Kõik M Ilves Filipp VELOPLUS 2 02:51:39 1224
229 1353 Kõik M Vallimäe Kristjan 02:51:39 1223
230 1208 Kõik M Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:51:40 1222
231 1328 Kõik M Keerberg Kasper AMBLA SK 02:51:43 1220
232 1304 Kõik M Kivipõld Veiko 02:51:45 1219
233 1325 Kõik M Shavela Nikolay K 02:51:54 1218
234 1233 Kõik M Kirsipuu Avo SK Kirss 02:52:01 1217
235 1177 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:52:04 1216
236 1294 Kõik M Jurlov Sergei 02:52:08 1215
237 1112 Kõik M Kallari Lauri 02:52:12 1214
238 1307 Kõik M Lõsov Olev 02:52:14 1213
239 1295 Kõik M Jürgenson Rainer 02:52:17 1212
240 1282 Kõik M Kesvatera Andres 02:52:27 1211
241 1423 Kõik M Nõgols Eiko 02:52:49 1209
242 1302 Kõik M Raiesmaa Remo 02:52:56 1208
243 1203 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:53:06 1207
244 1310 Kõik M Isop Veiko 02:53:19 1206
245 1170 Kõik M Reis Rasmus 02:53:19 1205
246 1284 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:53:20 1204
247 1320 Kõik M Oja Sten 02:53:22 1203
248 1340 Kõik M Punane Rene 02:53:25 1202
249 1354 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:53:25 1201
250 1342 Kõik M Abras Hanno 02:53:33 1200
251 1486 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 02:53:41 1199
252 1312 Kõik M Zacek Kristo 02:54:11 1197
253 1360 Kõik M Kivikas Eero 02:54:12 1195
254 1260 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:54:20 1194
255 1265 Kõik M Mägi Veljo 02:54:27 1193
256 1225 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:54:42 1192
257 1341 Kõik M Vaarend Silver 02:54:53 1191
258 1366 Kõik M Kilp Marko 02:55:02 1190
259 1336 Kõik M Maiste Margus 02:55:10 1189
260 1232 Kõik M Kuusk Keijo Rattabaas 02:55:26 1188
261 1206 Kõik M Järveoja Jaanus 02:55:38 1187
262 1277 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:55:50 1186
263 1467 Kõik M Kaarjärv Marius 02:56:03 1185
264 1468 Kõik M Leppik Ahti 02:56:08 1184
265 1309 Kõik M Raamets Tõnis 02:56:22 1183
266 1397 Kõik M Maidla Priit 02:56:26 1182
267 1292 Kõik M Kiviste Kauni 02:56:40 1181
268 1014 Kõik M Rooma Roger Team Sportland 02:57:00 1180
269 1338 Kõik M Kütt Andres 02:57:43 1179
270 1281 Kõik M Prants Aivar Eesti Raudtee 02:57:48 1178
271 179 Kõik M Pikkor Roomet Sami Masinakeskus 02:57:58 1177
272 1218 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:57:58 1176
273 1446 Kõik M Hõbemägi Veikko Plastone 02:58:13 1175
274 1477 Kõik M Õun Rasmus 02:58:28 1174
275 1462 Kõik M Eelsaar Alar 02:58:29 1173
276 1373 Kõik M Eeriksoo Indrek 02:58:36 1172
277 1380 Kõik M Kesküla Indrek 02:58:39 1171
278 1275 Kõik M Ladva Marek BOSCH TEAM 02:58:40 1170
279 1365 Kõik M Bulak Raiki 02:58:43 1169
280 1316 Kõik M Kaubi Ulvar 02:58:49 1168
281 1388 Kõik M Vainu Marko 02:58:58 1167
282 1377 Kõik M Leppik Andri 02:59:43 1166
283 1491 Kõik M Tamm Reimo Remart Ehitus 02:59:44 1165
284 1258 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:00:20 1164
285 1390 Kõik M Lodjak Lauri YIT 03:00:45 1163
286 1259 Kõik M Treimuth Meelis 03:00:50 1162
287 1372 Kõik M Piilberg Juhan 03:00:51 1161
288 1399 Kõik M Mikenberg Erkki RR SIPLASED / VERX 03:00:53 1160
289 1492 Kõik M Susi Talis Päästeamet 03:01:16 1159
290 1308 Kõik M Fuks Vahur DreamClub 03:01:28 1158
291 1256 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:01:37 1157
292 1482 Kõik M Liis Lembit 03:01:47 1155
293 1252 Kõik M Puuraid Jaak 03:02:11 1154
294 1429 Kõik M Semjonov Veiko 03:02:13 1153
295 1352 Kõik M Lipvars Jaanus 03:03:07 1152
296 1228 Kõik M Vallik Kenneth 03:04:08 1151
297 1278 Kõik M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:04:17 1149
298 1370 Kõik M Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:04:28 1148
299 1487 Kõik M Laanoja Lauri 03:04:31 1147
300 1345 Kõik M Paju Andres 03:04:51 1146
301 1350 Kõik M Hagen Peeter 03:04:51 1145
302 1303 Kõik M Liivet Lauri ATEA 03:05:14 1144
303 1387 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 03:05:31 1143
304 1331 Kõik M Kaljurand Raido 03:05:46 1141
305 1489 Kõik M Tamm Rauno 03:06:08 1139
306 1314 Kõik M Raiesmaa Eldur 03:06:11 1138
307 1301 Kõik M Võsu Jaan 03:06:15 1137
308 1326 Kõik M Leier Tõnis 03:06:45 1136
309 1490 Kõik M Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 03:07:38 1134
310 1434 Kõik M Asper Mihkel 03:08:31 1133
311 1296 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:08:54 1132
312 1333 Kõik M Liiv Madis 03:09:24 1131
313 1374 Kõik M Luidre Liivo 03:10:16 1130
314 1313 Kõik M Mängel Margus 03:10:36 1129
315 1263 Kõik M Lääne Jaak 03:10:43 1128
316 1239 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 03:10:51 1127
317 1362 Kõik M Tulper Rainis 03:11:20 1125
318 1247 Kõik M Pauklin Roland 03:13:09 1123
319 1085 Kõik M Hein Rene BOSCH TEAM 03:13:41 1122
320 1329 Kõik M Noormets Alar Auto Stock 03:13:47 1121
321 1385 Kõik M Mikk Mait 03:13:48 1120
322 1432 Kõik M Põder Raivo 03:13:53 1119
323 1283 Kõik M Soosalu Karen 03:14:04 1118
324 1357 Kõik M Ahu Ülo 03:14:27 1117
325 1474 Kõik M Mäemets Gunnar 03:14:48 1115
326 1347 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:15:08 1113
327 1451 Kõik M Olli Tarvi 03:15:09 1112
328 1386 Kõik M Uueni Liivo Puumarket AS 03:15:13 1111
329 1379 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:16:02 1110
330 1495 Kõik M Talts Siim 03:16:17 1109
331 1426 Kõik M Taul Raul 03:16:34 1108
332 1376 Kõik M Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:16:38 1107
333 1480 Kõik M Asi Alvar 03:17:22 1106
334 1300 Kõik M Kährik Aare 03:17:48 1105
335 1306 Kõik M Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:17:50 1104
336 1321 Kõik M Vunk Mihkel 03:17:57 1103
337 1465 Kõik M Riis Hardi 03:18:21 1102
338 1395 Kõik M