Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 26,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:29 1510
2 455 Kõik Kivistik Gert 01:50:53 1495
3 1 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:59 1485
4 6 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 01:54:22 1477
5 9 Kõik Parv Martin VELOPLUS 01:54:45 1472
6 5 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 01:55:16 1470
7 25 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:55:17 1468
8 23 Kõik Mesi Joosep 01:55:20 1466
9 11 Kõik Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:55:21 1464
10 13 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 1 01:55:31 1462
11 15 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:55:43 1460
12 26 Kõik Kull Andre CCRM TEAM 1 01:55:59 1458
13 21 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:56:12 1456
14 8 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 01:57:46 1461
15 7 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:23 1452
16 44 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:59:06 1450
17 24 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 01:59:11 1448
18 28 Kõik Tuisk Priit Team Antsla 01:59:13 1446
19 37 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 01:59:27 1445
20 17 Kõik Pilv Armin Team Antsla 01:59:53 1444
21 456 Kõik Vsivtsev Vladimir 02:00:27 1443
22 47 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:01:12 1442
23 35 Kõik Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:01:18 1441
24 161 Kõik Kutser Karmo 02:01:41 1440
25 33 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:01:46 1439
26 51 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:01:57 1438
27 45 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:02:02 1437
28 67 Kõik Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:02:02 1436
29 64 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:02:06 1435
30 27 Kõik Kirsipuu Tiit Team Amps 02:02:31 1434
31 49 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:02:41 1433
32 43 Kõik Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:02:52 1432
33 12 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:03:01 1431
34 61 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:12 1430
35 32 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:03:35 1429
36 40 Kõik Kukk Andres 02:03:36 1428
37 58 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:03:37 1427
38 38 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:04:07 1426
39 103 Kõik Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:04:09 1425
40 56 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:09 1424
41 42 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:04:15 1423
42 83 Kõik Pohl Marko AT Sport Team 02:04:19 1422
43 407 Kõik Patrenkin Aleksandr 02:04:25 1421
44 68 Kõik Tamm Kaspar 02:04:34 1420
45 97 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:05:20 1419
46 31 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:05:29 1418
47 93 Kõik Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:05:42 1417
48 63 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 02:05:42 1416
49 54 Kõik Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:05:56 1415
50 34 Kõik Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:06:14 1414
51 66 Kõik Sügis Harri Spordipartner 02:06:19 1413
52 102 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:06:25 1412
53 86 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:06:26 1411
54 70 Kõik Kuldsepp Kajar 02:07:06 1410
55 90 Kõik Koik Kristjan 02:07:06 1409
56 57 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 02:07:07 1408
57 52 Kõik Järvloo Priit Astro Baltics 02:07:32 1407
58 92 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:07:52 1406
59 78 Kõik Rohtla Kaspar RedBike Team 02:08:37 1405
60 453 Kõik Kõiv Kevin Kardo 02:09:25 1404
61 109 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:09:25 1403
62 69 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1402
63 94 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1401
64 89 Kõik Teder Feeliks 02:10:18 1400
65 75 Kõik Veri Aivar 02:10:27 1399
66 119 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:10:34 1398
67 107 Kõik Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:10:48 1397
68 100 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:59 1396
69 77 Kõik Hännikäinen Keijo 02:11:13 1395
70 121 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:11:14 1394
71 60 Kõik Kasekamp Andrus 02:11:19 1393
72 98 Kõik Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:11:45 1392
73 80 Kõik Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:49 1391
74 145 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:11:54 1390
75 81 Kõik Priks Keijo 02:12:12 1389
76 104 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:12:31 1388
77 73 Kõik Leer Janek CCRM TEAM 2 02:13:32 1387
78 55 Kõik Sala Alar Onninen 02:13:58 1386
79 149 Kõik Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:14:04 1385
80 88 Kõik Sepp Tõnis 02:14:09 1384
81 50 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:14:13 1383
82 99 Kõik Semm Kaspar 02:14:19 1382
83 110 Kõik Lapshin Vladimir 02:14:23 1381
84 132 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:14:42 1380
85 101 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:14:54 1379
86 127 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:15:02 1378
87 140 Kõik Trepp Janek 02:15:05 1377
88 159 Kõik Tamm Taago 02:15:14 1376
89 250 Kõik Tunder Martin 02:15:18 1375
90 116 Kõik Veiler Siim 02:15:19 1374
91 155 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi 02:15:19 1373
92 74 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:15:33 1372
93 112 Kõik Piirioja Kalle 02:15:35 1371
94 82 Kõik Suluste Jüri 02:16:04 1370
95 114 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:16:35 1369
96 168 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:16:48 1368
97 146 Kõik Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:16:50 1367
98 141 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:17:32 1366
99 144 Kõik Lüüsalu Villu 02:17:49 1365
100 197 Kõik Morgun Timofei Росома́ха 02:17:51 1364
101 158 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:17:56 1363
102 437 Kõik Raid Priit 02:18:23 1362
103 120 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:37 1361
104 175 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:18:46 1360
105 133 Kõik Lubi Tiit 02:18:49 1359
106 152 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:51 1358
107 205 Kõik Väinola Christopher 02:18:53 1357
108 212 Kõik Kuusik Kevin 02:19:25 1356
109 76 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:19:34 1355
110 125 Kõik Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:19:43 1354
111 150 Kõik Kauk Andre 02:19:47 1353
112 148 Kõik Ounpuu Vahur 02:19:55 1352
113 181 Kõik Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:19:55 1351
114 185 Kõik Jürisaar Tauri 02:19:56 1350
115 173 Kõik Rätsepp Kaido 02:20:04 1349
116 108 Kõik Viigipuu Toomas 02:20:39 1348
117 106 Kõik Karing Krista RedBike Team naised 02:20:44 1347
118 180 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:20:44 1346
119 263 Kõik Orujõe Jarno 02:21:01 1345
120 134 Kõik Tuuna Toomas RR Siplased 02:21:02 1344
121 187 Kõik Tammemägi Jaak 02:21:35 1343
122 130 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:22:15 1342
123 190 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:22:37 1341
124 165 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:53 1340
125 235 Kõik Tunder Tarmo 02:23:00 1339
126 462 Kõik Randpõld Priit 02:23:00 1338
127 118 Kõik Eelma Tõnu 02:23:19 1337
128 221 Kõik Gorbunov Konstantin 02:23:40 1336
129 166 Kõik Simulask Agu 02:23:47 1335
130 223 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:51 1334
131 156 Kõik Treier Toomas 02:23:52 1333
132 442 Kõik Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:23:52 1332
133 172 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:24:06 1331
134 206 Kõik Vares Ahti 02:24:42 1330
135 204 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:48 1329
136 143 Kõik Must Tauri 02:24:54 1328
137 217 Kõik Kullas Teet 02:25:24 1327
138 210 Kõik Zdeblovskaya Victoria 02:25:55 1326
139 203 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:26:27 1325
140 179 Kõik Shikhov Nikolay 02:27:05 1324
141 216 Kõik Danilas Hans Markus 02:27:48 1323
142 379 Kõik Kruustük Janno 02:27:58 1322
143 178 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:28:09 1321
144 207 Kõik Pullerits Priit 02:28:35 1320
145 160 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:28:50 1319
146 176 Kõik Malsroos Taavi 02:28:53 1318
147 245 Kõik Volts Ainars 02:28:53 1317
148 157 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:28:54 1316
149 253 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:29:06 1315
150 249 Kõik Suzi Regina 02:29:08 1314
151 258 Kõik Gromov Leino 02:29:36 1313
152 239 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:46 1312
153 256 Kõik Kogermann Meelis 02:29:46 1311
154 230 Kõik Nirgi Siim RR Siplased 02:29:47 1310
155 355 Kõik Martson Andres 02:30:06 1309
156 218 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:30:19 1308
157 240 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:30:20 1307
158 293 Kõik Kaun Sten RedBike Team 3 02:30:23 1306
159 429 Kõik Jakobson Õnne-Liina 02:30:30 1305
160 184 Kõik Sõber Aare 02:30:32 1304
161 151 Kõik Danilas Meelis 02:30:35 1303
162 195 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:40 1302
163 91 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:30:41 1301
164 192 Kõik Kljujev Sergei 02:30:42 1300
165 231 Kõik Lichtfeldt Andro 02:30:49 1299
166 296 Kõik Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:30:58 1298
167 450 Kõik Laane Max Sander 02:31:50 1297
168 315 Kõik Raadla Karl 02:32:06 1296
169 459 Kõik Janno Brent 02:32:12 1295
170 447 Kõik Paas Raigo 02:32:22 1294
171 451 Kõik Rüngenen Sander 02:32:53 1293
172 257 Kõik Malva Leila 02:32:53 1292
173 234 Kõik Tamm Andrus 02:32:59 1291
174 213 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:33:03 1290
175 254 Kõik Eensoo Ardi 02:33:23 1289
176 189 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:33:24 1288
177 259 Kõik Kozlov Raul 02:33:26 1287
178 458 Kõik Dubrov Einar 02:33:27 1286
179 202 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:33:34 1285
180 252 Kõik Järve Marek 02:33:35 1284
181 241 Kõik Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:33:41 1283
182 164 Kõik Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:33:46 1282
183 268 Kõik Raamets Tõnis 02:33:48 1281
184 457 Kõik Mölder Ivo 02:33:49 1280
185 233 Kõik Kütt Ago 02:33:55 1279
186 220 Kõik Riismann Andres 02:34:02 1278
187 435 Kõik Savitski Chris 02:34:10 1277
188 222 Kõik Järveoja Jaanus 02:34:11 1276
189 267 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:34:26 1275
190 347 Kõik Vanaveski Kaido SEB 02:34:29 1274
191 227 Kõik Kuusk Keijo 02:34:46 1273
192 18 Kõik Rebane Meelis AT Sport Team 02:35:13 1272
193 432 Kõik Laansalu Janek 02:35:47 1271
194 376 Kõik Kilp Marko 02:36:10 1270
195 226 Kõik Eensalu Agris 02:36:14 1269
196 170 Kõik Kurg Rauno 02:36:18 1268
197 228 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 02:37:21 1267
198 445 Kõik Holst Mikk 02:37:48 1266
199 415 Kõik Kaldoja Lauri 02:38:01 1265
200 169 Kõik Suvi Toivo 02:38:26 1264
201 271 Kõik Undla Timo 02:38:30 1263
202 251 Kõik Saarep Peeter 02:39:03 1262
203 373 Kõik Raiesmaa Remo 02:39:18 1261
204 274 Kõik Raiesmaa Eldur 02:39:18 1260
205 297 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:39:22 1259
206 340 Kõik Meltsas Veiko 02:40:29 1258
207 299 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:40:39 1257
208 303 Kõik Rooden Märt 02:41:13 1256
209 276 Kõik Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:03 1255
210 248 Kõik Konsap Ats Simuna 02:42:10 1254
211 272 Kõik Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:42:13 1253
212 321 Kõik Võsu Jaan 02:42:16 1252
213 325 Kõik Kivipõld Veiko 02:42:18 1251
214 308 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:42:18 1250
215 277 Kõik Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:42:20 1249
216 431 Kõik Fuks Kristjan 02:42:52 1248
217 177 Kõik Elo Armas 02:43:09 1247
218 330 Kõik Rahnel Priit 02:43:17 1246
219 444 Kõik Treufeldt Rauno 02:43:29 1245
220 183 Kõik Paosalu Ranno 02:43:37 1244
221 281 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 2 02:43:44 1243
222 352 Kõik Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:43:52 1242
223 285 Kõik Tamkivi Tarmo 02:43:52 1241
224 208 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:44:26 1240
225 236 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:46 1239
226 423 Kõik Karu Ergo 02:44:55 1238
227 332 Kõik Mürk Karl Oskar 02:45:20 1237
228 266 Kõik Kuik Robertino AT Sport Team 02:46:04 1236
229 219 Kõik Siska Ivar RedBike Team 4 02:46:08 1235
230 328 Kõik Kaljurand Raido 02:46:21 1234
231 306 Kõik Vare Alo 02:46:34 1233
232 200 Kõik Metsalu Merilin AT Spordiklubi 02:46:37 1232
233 291 Kõik Plaado Oliver 02:46:54 1231
234 454 Kõik Kruustük Marko 02:47:25 1230
235 334 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:47:41 1229
236 260 Kõik Luhaäär Kristo 02:47:52 1228
237 461 Kõik Viks Tarvi 02:48:02 1227
238 333 Kõik Liiv Madis 02:48:28 1226
239 388 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:48:35 1225
240 394 Kõik Tunder Viljar 02:48:41 1224
241 211 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:48:47 1223
242 365 Kõik Luiga Einar 02:49:08 1222
243 307 Kõik Lõsov Olev 02:49:17 1221
244 324 Kõik Kesküla Indrek 02:49:25 1220
245 290 Kõik Õun Deivil 02:49:28 1219
246 344 Kõik Aasma Erko 02:49:46 1218
247 275 Kõik Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:50:09 1217
248 298 Kõik Lipvars Jaanus RTS 02:50:39 1216
249 320 Kõik Reimann Gea RedBike Team naised 02:50:46 1215
250 304 Kõik Kurusk Rauno 02:51:21 1214
251 329 Kõik Saluste Priit 02:51:59 1213
252 357 Kõik Kalle Mart 02:52:05 1212
253 327 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:36 1211
254 283 Kõik Fuks Vahur 02:52:41 1210
255 322 Kõik Issak Indrek 02:53:06 1209
256 312 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:53:08 1208
257 414 Kõik Vesiloik Erik 02:53:10 1207
258 300 Kõik Padosepp Siim VELOPLUS 02:53:24 1206
259 349 Kõik Pallase Janek 02:53:55 1205
260 317 Kõik Jürgenson Rainer 02:54:10 1204
261 301 Kõik Luidre Liivo 02:54:47 1203
262 390 Kõik Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:55:25 1202
263 400 Kõik Altosaar Rain 02:55:25 1201
264 359 Kõik Dooner Teet 02:55:46 1200
265 398 Kõik Haljand Margo 02:56:15 1199
266 345 Kõik Haas Steve 02:56:45 1198
267 402 Kõik Paju Andres 02:56:46 1197
268 406 Kõik Shavela Nikolay 02:56:48 1196
269 246 Kõik Oot Anti Team Amps 02:57:19 1195
270 463 Kõik Kibin Allan 02:57:50 1194
271 452 Kõik Maiste Margus 02:59:38 1193
272 287 Kõik Raadla Virgo 02:59:43 1192
273 343 Kõik Vähi Nikolai 03:00:37 1191
274 408 Kõik Mängel Markus 03:00:59 1190
275 399 Kõik Põder Raivo 03:01:07 1189
276 351 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:01:18 1188
277 338 Kõik Rätsep Raul 03:02:31 1187
278 326 Kõik Jamnes Margus 03:03:01 1186
279 286 Kõik Varik Meelis RedBike Team 4 03:03:39 1185
280 339 Kõik Veri Kairit 03:03:55 1184
281 380 Kõik Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:04:55 1183
282 434 Kõik Pärna Arno 03:04:58 1182
283 378 Kõik Püvi Peeter 03:06:08 1181
284 337 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:06:31 1180
285 313 Kõik Pirnipuu Marvin 03:07:23 1179
286 319 Kõik Ellmann Toomas Enervit 03:08:39 1178
287 443 Kõik Kangur Tanel 03:08:39 1177
288 371 Kõik Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:08:53 1176
289 446 Kõik Männi Anatoli 03:09:03 1175
290 417 Kõik Uueni Liivo 03:09:07 1174
291 360 Kõik Kiristaja Kalle 03:09:28 1173
292 362 Kõik Jaaku Mati 03:10:13 1172
293 411 Kõik Susi Endel 03:15:20 1171
294 410 Kõik Mängel Marius 03:16:16 1170
295 401 Kõik Räni Riho 03:16:30 1169
296 292 Kõik Sankman Jüri 03:18:18 1168
297 367 Kõik Suokas Kristina 03:19:18 1167
298 405 Kõik Tobonik Valmar 03:19:42 1166
299 409 Kõik Rüütel Alo 03:19:47 1165
300 375 Kõik Ukrainski Kadri 03:22:28 1164
301 449 Kõik Arumägi Sander 03:25:16 1163
302 440 Kõik Kiigemägi Tiit 03:25:41 1162
303 436 Kõik Niin Martin 03:26:13 1161
304 364 Kõik Ahu Ülo 03:27:03 1160
305 392 Kõik Rang Joel RedBike Team 4 03:27:09 1159
306 387 Kõik Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:27:13 1158
307 438 Kõik Kasekamp Tõnis 03:28:08 1157
308 430 Kõik Pihlakas Katrin 03:30:35 1156
309 425 Kõik Kruustok Sven 03:31:53 1155
310 384 Kõik Türbsal Aimar 03:37:39 1154
311 460 Kõik Maksimenko Aleksei 03:37:41 1153
312 464 Kõik Sergejeva Valentina 03:42:38 1152
313 372 Kõik Järveoja Helje 03:45:45 1151
314 420 Kõik Krull Kait 03:46:49 1150
315 421 Kõik Lomp Priit 03:46:49 1149
316 448 Kõik Arumägi Jaanus 04:01:26 1148
317 433 Kõik Arumägi Meelis 04:01:27 1147
318 418 Kõik Mitt Argo 04:13:32 1146
319 350 Kõik Laanemäe Ako 04:13:38 1145
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 26,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:29 1510
2 455 Kõik M Kivistik Gert 01:50:53 1495
3 1 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:59 1485
4 6 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 01:54:22 1477
5 9 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 01:54:45 1472
6 5 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 01:55:16 1470
7 25 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:55:17 1468
8 23 Kõik M Mesi Joosep 01:55:20 1466
9 11 Kõik M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:55:21 1464
10 13 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 1 01:55:31 1462
11 15 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:55:43 1460
12 26 Kõik M Kull Andre CCRM TEAM 1 01:55:59 1458
13 21 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:56:12 1456
14 8 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:57:46 1461
15 7 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:23 1452
16 44 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:59:06 1450
17 24 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 01:59:11 1448
18 28 Kõik M Tuisk Priit Team Antsla 01:59:13 1446
19 37 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 01:59:27 1445
20 17 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 01:59:53 1444
21 456 Kõik M Vsivtsev Vladimir 02:00:27 1443
22 47 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:01:12 1442
23 35 Kõik M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:01:18 1441
24 161 Kõik M Kutser Karmo 02:01:41 1440
25 33 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:01:46 1439
26 51 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:01:57 1438
27 45 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:02:02 1437
28 67 Kõik M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:02:02 1436
29 64 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:02:06 1435
30 27 Kõik M Kirsipuu Tiit Team Amps 02:02:31 1434
31 49 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:02:41 1433
32 43 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:02:52 1432
33 12 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 02:03:01 1431
34 61 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:12 1430
35 32 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:03:35 1429
36 40 Kõik M Kukk Andres 02:03:36 1428
37 58 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:03:37 1427
38 38 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:04:07 1426
39 42 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:04:15 1423
40 83 Kõik M Pohl Marko AT Sport Team 02:04:19 1422
41 407 Kõik M Patrenkin Aleksandr 02:04:25 1421
42 68 Kõik M Tamm Kaspar 02:04:34 1420
43 97 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:05:20 1419
44 31 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:05:29 1418
45 63 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 02:05:42 1416
46 54 Kõik M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:05:56 1415
47 34 Kõik M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:06:14 1414
48 66 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 02:06:19 1413
49 102 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:06:25 1412
50 86 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:06:26 1411
51 70 Kõik M Kuldsepp Kajar 02:07:06 1410
52 90 Kõik M Koik Kristjan 02:07:06 1409
53 57 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 02:07:07 1408
54 52 Kõik M Järvloo Priit Astro Baltics 02:07:32 1407
55 92 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:07:52 1406
56 78 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:08:37 1405
57 453 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 02:09:25 1404
58 109 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:09:25 1403
59 69 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1402
60 94 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1401
61 89 Kõik M Teder Feeliks 02:10:18 1400
62 75 Kõik M Veri Aivar 02:10:27 1399
63 119 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:10:34 1398
64 107 Kõik M Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:10:48 1397
65 100 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:59 1396
66 77 Kõik M Hännikäinen Keijo 02:11:13 1395
67 60 Kõik M Kasekamp Andrus 02:11:19 1393
68 98 Kõik M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:11:45 1392
69 80 Kõik M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:49 1391
70 145 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:11:54 1390
71 81 Kõik M Priks Keijo 02:12:12 1389
72 104 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:12:31 1388
73 73 Kõik M Leer Janek CCRM TEAM 2 02:13:32 1387
74 55 Kõik M Sala Alar Onninen 02:13:58 1386
75 149 Kõik M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:14:04 1385
76 88 Kõik M Sepp Tõnis 02:14:09 1384
77 50 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:14:13 1383
78 99 Kõik M Semm Kaspar 02:14:19 1382
79 110 Kõik M Lapshin Vladimir 02:14:23 1381
80 132 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:14:42 1380
81 101 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:14:54 1379
82 127 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:15:02 1378
83 140 Kõik M Trepp Janek 02:15:05 1377
84 159 Kõik M Tamm Taago 02:15:14 1376
85 250 Kõik M Tunder Martin 02:15:18 1375
86 116 Kõik M Veiler Siim 02:15:19 1374
87 155 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi 02:15:19 1373
88 74 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:15:33 1372
89 112 Kõik M Piirioja Kalle 02:15:35 1371
90 82 Kõik M Suluste Jüri 02:16:04 1370
91 114 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:16:35 1369
92 168 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:16:48 1368
93 146 Kõik M Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:16:50 1367
94 141 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:17:32 1366
95 144 Kõik M Lüüsalu Villu 02:17:49 1365
96 197 Kõik M Morgun Timofei Росома́ха 02:17:51 1364
97 158 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:17:56 1363
98 437 Kõik M Raid Priit 02:18:23 1362
99 175 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:18:46 1360
100 133 Kõik M Lubi Tiit 02:18:49 1359
101 152 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:51 1358
102 205 Kõik M Väinola Christopher 02:18:53 1357
103 212 Kõik M Kuusik Kevin 02:19:25 1356
104 76 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:19:34 1355
105 125 Kõik M Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:19:43 1354
106 150 Kõik M Kauk Andre 02:19:47 1353
107 148 Kõik M Ounpuu Vahur 02:19:55 1352
108 181 Kõik M Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:19:55 1351
109 185 Kõik M Jürisaar Tauri 02:19:56 1350
110 173 Kõik M Rätsepp Kaido 02:20:04 1349
111 108 Kõik M Viigipuu Toomas 02:20:39 1348
112 180 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:20:44 1346
113 263 Kõik M Orujõe Jarno 02:21:01 1345
114 134 Kõik M Tuuna Toomas RR Siplased 02:21:02 1344
115 187 Kõik M Tammemägi Jaak 02:21:35 1343
116 130 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:22:15 1342
117 165 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:53 1340
118 235 Kõik M Tunder Tarmo 02:23:00 1339
119 462 Kõik M Randpõld Priit 02:23:00 1338
120 118 Kõik M Eelma Tõnu 02:23:19 1337
121 221 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:23:40 1336
122 166 Kõik M Simulask Agu 02:23:47 1335
123 223 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:51 1334
124 156 Kõik M Treier Toomas 02:23:52 1333
125 442 Kõik M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:23:52 1332
126 206 Kõik M Vares Ahti 02:24:42 1330
127 204 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:48 1329
128 143 Kõik M Must Tauri 02:24:54 1328
129 217 Kõik M Kullas Teet 02:25:24 1327
130 203 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:26:27 1325
131 179 Kõik M Shikhov Nikolay 02:27:05 1324
132 216 Kõik M Danilas Hans Markus 02:27:48 1323
133 379 Kõik M Kruustük Janno 02:27:58 1322
134 178 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:28:09 1321
135 207 Kõik M Pullerits Priit 02:28:35 1320
136 160 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:28:50 1319
137 176 Kõik M Malsroos Taavi 02:28:53 1318
138 245 Kõik M Volts Ainars 02:28:53 1317
139 157 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:28:54 1316
140 253 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:29:06 1315
141 258 Kõik M Gromov Leino 02:29:36 1313
142 239 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:46 1312
143 256 Kõik M Kogermann Meelis 02:29:46 1311
144 230 Kõik M Nirgi Siim RR Siplased 02:29:47 1310
145 355 Kõik M Martson Andres 02:30:06 1309
146 240 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:30:20 1307
147 293 Kõik M Kaun Sten RedBike Team 3 02:30:23 1306
148 184 Kõik M Sõber Aare 02:30:32 1304
149 151 Kõik M Danilas Meelis 02:30:35 1303
150 195 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:40 1302
151 91 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:30:41 1301
152 192 Kõik M Kljujev Sergei 02:30:42 1300
153 231 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:30:49 1299
154 296 Kõik M Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:30:58 1298
155 450 Kõik M Laane Max Sander 02:31:50 1297
156 315 Kõik M Raadla Karl 02:32:06 1296
157 459 Kõik M Janno Brent 02:32:12 1295
158 447 Kõik M Paas Raigo 02:32:22 1294
159 451 Kõik M Rüngenen Sander 02:32:53 1293
160 234 Kõik M Tamm Andrus 02:32:59 1291
161 213 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:33:03 1290
162 254 Kõik M Eensoo Ardi 02:33:23 1289
163 189 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:33:24 1288
164 259 Kõik M Kozlov Raul 02:33:26 1287
165 458 Kõik M Dubrov Einar 02:33:27 1286
166 202 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:33:34 1285
167 252 Kõik M Järve Marek 02:33:35 1284
168 164 Kõik M Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:33:46 1282
169 268 Kõik M Raamets Tõnis 02:33:48 1281
170 457 Kõik M Mölder Ivo 02:33:49 1280
171 233 Kõik M Kütt Ago 02:33:55 1279
172 220 Kõik M Riismann Andres 02:34:02 1278
173 435 Kõik M Savitski Chris 02:34:10 1277
174 222 Kõik M Järveoja Jaanus 02:34:11 1276
175 347 Kõik M Vanaveski Kaido SEB 02:34:29 1274
176 227 Kõik M Kuusk Keijo 02:34:46 1273
177 18 Kõik M Rebane Meelis AT Sport Team 02:35:13 1272
178 432 Kõik M Laansalu Janek 02:35:47 1271
179 376 Kõik M Kilp Marko 02:36:10 1270
180 226 Kõik M Eensalu Agris 02:36:14 1269
181 170 Kõik M Kurg Rauno 02:36:18 1268
182 228 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 02:37:21 1267
183 445 Kõik M Holst Mikk 02:37:48 1266
184 415 Kõik M Kaldoja Lauri 02:38:01 1265
185 169 Kõik M Suvi Toivo 02:38:26 1264
186 271 Kõik M Undla Timo 02:38:30 1263
187 251 Kõik M Saarep Peeter 02:39:03 1262
188 373 Kõik M Raiesmaa Remo 02:39:18 1261
189 274 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:39:18 1260
190 297 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:39:22 1259
191 340 Kõik M Meltsas Veiko 02:40:29 1258
192 303 Kõik M Rooden Märt 02:41:13 1256
193 276 Kõik M Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:03 1255
194 248 Kõik M Konsap Ats Simuna 02:42:10 1254
195 272 Kõik M Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:42:13 1253
196 321 Kõik M Võsu Jaan 02:42:16 1252
197 325 Kõik M Kivipõld Veiko 02:42:18 1251
198 277 Kõik M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:42:20 1249
199 431 Kõik M Fuks Kristjan 02:42:52 1248
200 177 Kõik M Elo Armas 02:43:09 1247
201 330 Kõik M Rahnel Priit 02:43:17 1246
202 444 Kõik M Treufeldt Rauno 02:43:29 1245
203 183 Kõik M Paosalu Ranno 02:43:37 1244
204 281 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 2 02:43:44 1243
205 352 Kõik M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:43:52 1242
206 285 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:43:52 1241
207 208 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:44:26 1240
208 236 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:46 1239
209 423 Kõik M Karu Ergo 02:44:55 1238
210 332 Kõik M Mürk Karl Oskar 02:45:20 1237
211 266 Kõik M Kuik Robertino AT Sport Team 02:46:04 1236
212 219 Kõik M Siska Ivar RedBike Team 4 02:46:08 1235
213 328 Kõik M Kaljurand Raido 02:46:21 1234
214 306 Kõik M Vare Alo 02:46:34 1233
215 291 Kõik M Plaado Oliver 02:46:54 1231
216 454 Kõik M Kruustük Marko 02:47:25 1230
217 260 Kõik M Luhaäär Kristo 02:47:52 1228
218 461 Kõik M Viks Tarvi 02:48:02 1227
219 333 Kõik M Liiv Madis 02:48:28 1226
220 388 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:48:35 1225
221 394 Kõik M Tunder Viljar 02:48:41 1224
222 211 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:48:47 1223
223 365 Kõik M Luiga Einar 02:49:08 1222
224 307 Kõik M Lõsov Olev 02:49:17 1221
225 324 Kõik M Kesküla Indrek 02:49:25 1220
226 290 Kõik M Õun Deivil 02:49:28 1219
227 344 Kõik M Aasma Erko 02:49:46 1218
228 275 Kõik M Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:50:09 1217
229 298 Kõik M Lipvars Jaanus RTS 02:50:39 1216
230 304 Kõik M Kurusk Rauno 02:51:21 1214
231 329 Kõik M Saluste Priit 02:51:59 1213
232 357 Kõik M Kalle Mart 02:52:05 1212
233 327 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:36 1211
234 283 Kõik M Fuks Vahur 02:52:41 1210
235 322 Kõik M Issak Indrek 02:53:06 1209
236 414 Kõik M Vesiloik Erik 02:53:10 1207
237 300 Kõik M Padosepp Siim VELOPLUS 02:53:24 1206
238 349 Kõik M Pallase Janek 02:53:55 1205
239 317 Kõik M Jürgenson Rainer 02:54:10 1204
240 301 Kõik M Luidre Liivo 02:54:47 1203
241 400 Kõik M Altosaar Rain 02:55:25 1201
242 359 Kõik M Dooner Teet 02:55:46 1200
243 398 Kõik M Haljand Margo 02:56:15 1199
244 345 Kõik M Haas Steve 02:56:45 1198
245 402 Kõik M Paju Andres 02:56:46 1197
246 406 Kõik M Shavela Nikolay 02:56:48 1196
247 246 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:57:19 1195
248 463 Kõik M Kibin Allan 02:57:50 1194
249 452 Kõik M Maiste Margus 02:59:38 1193
250 287 Kõik M Raadla Virgo 02:59:43 1192
251 343 Kõik M Vähi Nikolai 03:00:37 1191
252 408 Kõik M Mängel Markus 03:00:59 1190
253 399 Kõik M Põder Raivo 03:01:07 1189
254 351 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:01:18 1188
255 338 Kõik M Rätsep Raul 03:02:31 1187
256 326 Kõik M Jamnes Margus 03:03:01 1186
257 286 Kõik M Varik Meelis RedBike Team 4 03:03:39 1185
258 380 Kõik M Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:04:55 1183
259 434 Kõik M Pärna Arno 03:04:58 1182
260 378 Kõik M Püvi Peeter 03:06:08 1181
261 337 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:06:31 1180
262 313 Kõik M Pirnipuu Marvin 03:07:23 1179
263 319 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 03:08:39 1178
264 443 Kõik M Kangur Tanel 03:08:39 1177
265 371 Kõik M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:08:53 1176
266 446 Kõik M Männi Anatoli 03:09:03 1175
267 417 Kõik M Uueni Liivo 03:09:07 1174
268 360 Kõik M Kiristaja Kalle 03:09:28 1173
269 362 Kõik M Jaaku Mati 03:10:13 1172
270 411 Kõik M Susi Endel 03:15:20 1171
271 410 Kõik M Mängel Marius 03:16:16 1170
272 401 Kõik M Räni Riho 03:16:30 1169
273 292 Kõik M Sankman Jüri 03:18:18 1168
274 405 Kõik M Tobonik Valmar 03:19:42 1166
275 409 Kõik M Rüütel Alo 03:19:47 1165
276 449 Kõik M Arumägi Sander 03:25:16 1163
277 440 Kõik M Kiigemägi Tiit 03:25:41 1162
278 436 Kõik M Niin Martin 03:26:13 1161
279 364 Kõik M Ahu Ülo 03:27:03 1160
280 392 Kõik M Rang Joel RedBike Team 4 03:27:09 1159
281 387 Kõik M Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:27:13 1158
282 438 Kõik M Kasekamp Tõnis 03:28:08 1157
283 425 Kõik M Kruustok Sven 03:31:53 1155
284 384 Kõik M Türbsal Aimar 03:37:39 1154
285 460 Kõik M Maksimenko Aleksei 03:37:41 1153
286 420 Kõik M Krull Kait 03:46:49 1150
287 421 Kõik M Lomp Priit 03:46:49 1149
288 448 Kõik M Arumägi Jaanus 04:01:26 1148
289 433 Kõik M Arumägi Meelis 04:01:27 1147
290 418 Kõik M Mitt Argo 04:13:32 1146
291 350 Kõik M Laanemäe Ako 04:13:38 1145
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 26,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:29 1510
2 455 M Kivistik Gert 01:50:53 1495
3 1 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:59 1485
4 6 M Saar Raido RedBike / Wilo 01:54:22 1477
5 9 M Parv Martin VELOPLUS 01:54:45 1472
6 25 M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:55:17 1468
7 23 M Mesi Joosep 01:55:20 1466
8 11 M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:55:21 1464
9 21 M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:56:12 1456
10 8 M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:57:46 1461
11 7 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:23 1452
12 44 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:59:06 1450
13 28 M Tuisk Priit Team Antsla 01:59:13 1446
14 37 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 01:59:27 1445
15 17 M Pilv Armin Team Antsla 01:59:53 1444
16 35 M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:01:18 1441
17 161 M Kutser Karmo 02:01:41 1440
18 33 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:01:46 1439
19 67 M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:02:02 1436
20 64 M Kušnir Aleksei ABB 02:02:06 1435
21 49 M Alvela Jaan VELOPLUS 02:02:41 1433
22 43 M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:02:52 1432
23 12 M Saar Sander VELOPLUS 02:03:01 1431
24 40 M Kukk Andres 02:03:36 1428
25 83 M Pohl Marko AT Sport Team 02:04:19 1422
26 407 M Patrenkin Aleksandr 02:04:25 1421
27 68 M Tamm Kaspar 02:04:34 1420
28 97 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:05:20 1419
29 54 M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:05:56 1415
30 34 M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:06:14 1414
31 102 M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:06:25 1412
32 90 M Koik Kristjan 02:07:06 1409
33 52 M Järvloo Priit Astro Baltics 02:07:32 1407
34 92 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:07:52 1406
35 78 M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:08:37 1405
36 69 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1402
37 94 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:04 1401
38 89 M Teder Feeliks 02:10:18 1400
39 119 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:10:34 1398
40 77 M Hännikäinen Keijo 02:11:13 1395
41 80 M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:49 1391
42 145 M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:11:54 1390
43 81 M Priks Keijo 02:12:12 1389
44 104 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:12:31 1388
45 55 M Sala Alar Onninen 02:13:58 1386
46 149 M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:14:04 1385
47 50 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:14:13 1383
48 99 M Semm Kaspar 02:14:19 1382
49 110 M Lapshin Vladimir 02:14:23 1381
50 132 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:14:42 1380
51 127 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:15:02 1378
52 159 M Tamm Taago 02:15:14 1376
53 250 M Tunder Martin 02:15:18 1375
54 116 M Veiler Siim 02:15:19 1374
55 146 M Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:16:50 1367
56 158 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:17:56 1363
57 437 M Raid Priit 02:18:23 1362
58 133 M Lubi Tiit 02:18:49 1359
59 212 M Kuusik Kevin 02:19:25 1356
60 150 M Kauk Andre 02:19:47 1353
61 180 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:20:44 1346
62 235 M Tunder Tarmo 02:23:00 1339
63 221 M Gorbunov Konstantin 02:23:40 1336
64 442 M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:23:52 1332
65 143 M Must Tauri 02:24:54 1328
66 178 M Ovtsarenko Grigori 02:28:09 1321
67 160 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:28:50 1319
68 176 M Malsroos Taavi 02:28:53 1318
69 239 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:46 1312
70 230 M Nirgi Siim RR Siplased 02:29:47 1310
71 293 M Kaun Sten RedBike Team 3 02:30:23 1306
72 184 M Sõber Aare 02:30:32 1304
73 195 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:40 1302
74 296 M Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:30:58 1298
75 451 M Rüngenen Sander 02:32:53 1293
76 189 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:33:24 1288
77 233 M Kütt Ago 02:33:55 1279
78 435 M Savitski Chris 02:34:10 1277
79 227 M Kuusk Keijo 02:34:46 1273
80 432 M Laansalu Janek 02:35:47 1271
81 376 M Kilp Marko 02:36:10 1270
82 445 M Holst Mikk 02:37:48 1266
83 297 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:39:22 1259
84 248 M Konsap Ats Simuna 02:42:10 1254
85 277 M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:42:20 1249
86 444 M Treufeldt Rauno 02:43:29 1245
87 352 M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:43:52 1242
88 208 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:44:26 1240
89 423 M Karu Ergo 02:44:55 1238
90 332 M Mürk Karl Oskar 02:45:20 1237
91 328 M Kaljurand Raido 02:46:21 1234
92 291 M Plaado Oliver 02:46:54 1231
93 454 M Kruustük Marko 02:47:25 1230
94 260 M Luhaäär Kristo 02:47:52 1228
95 394 M Tunder Viljar 02:48:41 1224
96 211 M Johanson Raimo SK Rakke 02:48:47 1223
97 275 M Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:50:09 1217
98 298 M Lipvars Jaanus RTS 02:50:39 1216
99 304 M Kurusk Rauno 02:51:21 1214
100 357 M Kalle Mart 02:52:05 1212
101 322 M Issak Indrek 02:53:06 1209
102 414 M Vesiloik Erik 02:53:10 1207
103 300 M Padosepp Siim VELOPLUS 02:53:24 1206
104 408 M Mängel Markus 03:00:59 1190
105 351 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:01:18 1188
106 338 M Rätsep Raul 03:02:31 1187
107 313 M Pirnipuu Marvin 03:07:23 1179
108 319 M Ellmann Toomas Enervit 03:08:39 1178
109 443 M Kangur Tanel 03:08:39 1177
110 371 M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:08:53 1176
111 292 M Sankman Jüri 03:18:18 1168
112 405 M Tobonik Valmar 03:19:42 1166
113 409 M Rüütel Alo 03:19:47 1165
114 449 M Arumägi Sander 03:25:16 1163
115 436 M Niin Martin 03:26:13 1161
116 387 M Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:27:13 1158
117 438 M Kasekamp Tõnis 03:28:08 1157
118 425 M Kruustok Sven 03:31:53 1155
119 460 M Maksimenko Aleksei 03:37:41 1153
120 420 M Krull Kait 03:46:49 1150
121 421 M Lomp Priit 03:46:49 1149
122 418 M Mitt Argo 04:13:32 1146
123 350 M Laanemäe Ako 04:13:38 1145
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 24,46 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 M50 Maasikmets Alges Team Amps 01:55:16 1470
2 15 M50 Neemela Tarmo Team Amps 01:55:43 1460
3 61 M50 Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:12 1430
4 31 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:05:29 1418
5 75 M50 Veri Aivar 02:10:27 1399
6 152 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:51 1358
7 187 M50 Tammemägi Jaak 02:21:35 1343
8 130 M50 Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:22:15 1342
9 462 M50 Randpõld Priit 02:23:00 1338
10 166 M50 Simulask Agu 02:23:47 1335
11 207 M50 Pullerits Priit 02:28:35 1320
12 245 M50 Volts Ainars 02:28:53 1317
13 355 M50 Martson Andres 02:30:06 1309
14 151 M50 Danilas Meelis 02:30:35 1303
15 234 M50 Tamm Andrus 02:32:59 1291
16 457 M50 Mölder Ivo 02:33:49 1280
17 228 M50 Pärnamets Aivar SK Rakke 02:37:21 1267
18 274 M50 Raiesmaa Eldur 02:39:18 1260
19 321 M50 Võsu Jaan 02:42:16 1252
20 281 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 2 02:43:44 1243
21 285 M50 Tamkivi Tarmo 02:43:52 1241
22 236 M50 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:46 1239
23 266 M50 Kuik Robertino AT Sport Team 02:46:04 1236
24 461 M50 Viks Tarvi 02:48:02 1227
25 307 M50 Lõsov Olev 02:49:17 1221
26 283 M50 Fuks Vahur 02:52:41 1210
27 343 M50 Vähi Nikolai 03:00:37 1191
28 434 M50 Pärna Arno 03:04:58 1182
29 360 M50 Kiristaja Kalle 03:09:28 1173
30 411 M50 Susi Endel 03:15:20 1171
31 440 M50 Kiigemägi Tiit 03:25:41 1162
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 24,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 13 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 1 01:55:31 1462
2 26 M40 Kull Andre CCRM TEAM 1 01:55:59 1458
3 24 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 01:59:11 1448
4 456 M40 Vsivtsev Vladimir 02:00:27 1443
5 47 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:01:12 1442
6 51 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:01:57 1438
7 45 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:02:02 1437
8 27 M40 Kirsipuu Tiit Team Amps 02:02:31 1434
9 32 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 02:03:35 1429
10 38 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:04:07 1426
11 70 M40 Kuldsepp Kajar 02:07:06 1410
12 109 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:09:25 1403
13 98 M40 Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:11:45 1392
14 73 M40 Leer Janek CCRM TEAM 2 02:13:32 1387
15 88 M40 Sepp Tõnis 02:14:09 1384
16 155 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi 02:15:19 1373
17 141 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:17:32 1366
18 197 M40 Morgun Timofei Росома́ха 02:17:51 1364
19 175 M40 Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:18:46 1360
20 76 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:19:34 1355
21 181 M40 Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:19:55 1351
22 173 M40 Rätsepp Kaido 02:20:04 1349
23 165 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:53 1340
24 223 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:51 1334
25 206 M40 Vares Ahti 02:24:42 1330
26 204 M40 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:48 1329
27 203 M40 Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:26:27 1325
28 179 M40 Shikhov Nikolay 02:27:05 1324
29 379 M40 Kruustük Janno 02:27:58 1322
30 157 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:28:54 1316
31 253 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:29:06 1315
32 256 M40 Kogermann Meelis 02:29:46 1311
33 192 M40 Kljujev Sergei 02:30:42 1300
34 447 M40 Paas Raigo 02:32:22 1294
35 458 M40 Dubrov Einar 02:33:27 1286
36 202 M40 Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:33:34 1285
37 164 M40 Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:33:46 1282
38 268 M40 Raamets Tõnis 02:33:48 1281
39 347 M40 Vanaveski Kaido SEB 02:34:29 1274
40 226 M40 Eensalu Agris 02:36:14 1269
41 303 M40 Rooden Märt 02:41:13 1256
42 276 M40 Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:03 1255
43 272 M40 Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:42:13 1253
44 325 M40 Kivipõld Veiko 02:42:18 1251
45 183 M40 Paosalu Ranno 02:43:37 1244
46 219 M40 Siska Ivar RedBike Team 4 02:46:08 1235
47 306 M40 Vare Alo 02:46:34 1233
48 333 M40 Liiv Madis 02:48:28 1226
49 290 M40 Õun Deivil 02:49:28 1219
50 344 M40 Aasma Erko 02:49:46 1218
51 301 M40 Luidre Liivo 02:54:47 1203
52 400 M40 Altosaar Rain 02:55:25 1201
53 398 M40 Haljand Margo 02:56:15 1199
54 402 M40 Paju Andres 02:56:46 1197
55 406 M40 Shavela Nikolay 02:56:48 1196
56 452 M40 Maiste Margus 02:59:38 1193
57 326 M40 Jamnes Margus 03:03:01 1186
58 380 M40 Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:04:55 1183
59 378 M40 Püvi Peeter 03:06:08 1181
60 417 M40 Uueni Liivo 03:09:07 1174
61 410 M40 Mängel Marius 03:16:16 1170
62 401 M40 Räni Riho 03:16:30 1169
63 392 M40 Rang Joel RedBike Team 4 03:27:09 1159
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 22,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 M45 Kukk Margus CERBOS 02:03:37 1427
2 42 M45 Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:04:15 1423
3 63 M45 Puusepp Sven Spordipartner 02:05:42 1416
4 57 M45 Rätsep Ain Spordipartner 02:07:07 1408
5 107 M45 Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:10:48 1397
6 100 M45 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:59 1396
7 60 M45 Kasekamp Andrus 02:11:19 1393
8 101 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:14:54 1379
9 140 M45 Trepp Janek 02:15:05 1377
10 74 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:15:33 1372
11 112 M45 Piirioja Kalle 02:15:35 1371
12 168 M45 Bergvald Gunnar Spordipartner 02:16:48 1368
13 144 M45 Lüüsalu Villu 02:17:49 1365
14 125 M45 Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:19:43 1354
15 148 M45 Ounpuu Vahur 02:19:55 1352
16 263 M45 Orujõe Jarno 02:21:01 1345
17 118 M45 Eelma Tõnu 02:23:19 1337
18 156 M45 Treier Toomas 02:23:52 1333
19 217 M45 Kullas Teet 02:25:24 1327
20 258 M45 Gromov Leino 02:29:36 1313
21 240 M45 Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:30:20 1307
22 91 M45 Minski Jan Kulgur Team 1 02:30:41 1301
23 231 M45 Lichtfeldt Andro 02:30:49 1299
24 213 M45 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:33:03 1290
25 254 M45 Eensoo Ardi 02:33:23 1289
26 252 M45 Järve Marek 02:33:35 1284
27 220 M45 Riismann Andres 02:34:02 1278
28 18 M45 Rebane Meelis AT Sport Team 02:35:13 1272
29 170 M45 Kurg Rauno 02:36:18 1268
30 415 M45 Kaldoja Lauri 02:38:01 1265
31 271 M45 Undla Timo 02:38:30 1263
32 340 M45 Meltsas Veiko 02:40:29 1258
33 177 M45 Elo Armas 02:43:09 1247
34 330 M45 Rahnel Priit 02:43:17 1246
35 388 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:48:35 1225
36 365 M45 Luiga Einar 02:49:08 1222
37 324 M45 Kesküla Indrek 02:49:25 1220
38 329 M45 Saluste Priit 02:51:59 1213
39 349 M45 Pallase Janek 02:53:55 1205
40 317 M45 Jürgenson Rainer 02:54:10 1204
41 359 M45 Dooner Teet 02:55:46 1200
42 287 M45 Raadla Virgo 02:59:43 1192
43 399 M45 Põder Raivo 03:01:07 1189
44 286 M45 Varik Meelis RedBike Team 4 03:03:39 1185
45 337 M45 Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:06:31 1180
46 384 M45 Türbsal Aimar 03:37:39 1154
47 448 M45 Arumägi Jaanus 04:01:26 1148
48 433 M45 Arumägi Meelis 04:01:27 1147
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 22,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:04:09 1425
2 56 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:09 1424
3 93 Kõik N Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:05:42 1417
4 121 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:11:14 1394
5 120 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:37 1361
6 106 Kõik N Karing Krista RedBike Team naised 02:20:44 1347
7 190 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:22:37 1341
8 172 Kõik N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:24:06 1331
9 210 Kõik N Zdeblovskaya Victoria 02:25:55 1326
10 249 Kõik N Suzi Regina 02:29:08 1314
11 218 Kõik N Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:30:19 1308
12 429 Kõik N Jakobson Õnne-Liina 02:30:30 1305
13 257 Kõik N Malva Leila 02:32:53 1292
14 241 Kõik N Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:33:41 1283
15 267 Kõik N Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:34:26 1275
16 299 Kõik N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:40:39 1257
17 308 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:42:18 1250
18 200 Kõik N Metsalu Merilin AT Spordiklubi 02:46:37 1232
19 334 Kõik N Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:47:41 1229
20 320 Kõik N Reimann Gea RedBike Team naised 02:50:46 1215
21 312 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:53:08 1208
22 390 Kõik N Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:55:25 1202
23 339 Kõik N Veri Kairit 03:03:55 1184
24 367 Kõik N Suokas Kristina 03:19:18 1167
25 375 Kõik N Ukrainski Kadri 03:22:28 1164
26 430 Kõik N Pihlakas Katrin 03:30:35 1156
27 464 Kõik N Sergejeva Valentina 03:42:38 1152
28 372 Kõik N Järveoja Helje 03:45:45 1151
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 22,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 N Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:04:09 1425
2 56 N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:09 1424
3 93 N Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:05:42 1417
4 106 N Karing Krista RedBike Team naised 02:20:44 1347
5 172 N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:24:06 1331
6 299 N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:40:39 1257
7 200 N Metsalu Merilin AT Spordiklubi 02:46:37 1232
8 312 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:53:08 1208
9 339 N Veri Kairit 03:03:55 1184
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 22,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 M55 Sügis Harri Spordipartner 02:06:19 1413
2 86 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:06:26 1411
3 82 M55 Suluste Jüri 02:16:04 1370
4 114 M55 Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:16:35 1369
5 259 M55 Kozlov Raul 02:33:26 1287
6 222 M55 Järveoja Jaanus 02:34:11 1276
7 169 M55 Suvi Toivo 02:38:26 1264
8 345 M55 Haas Steve 02:56:45 1198
9 463 M55 Kibin Allan 02:57:50 1194
10 362 M55 Jaaku Mati 03:10:13 1172
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 20,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 M60 Viigipuu Toomas 02:20:39 1348
2 364 M60 Ahu Ülo 03:27:03 1160
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 20,34 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 N35 Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:37 1361
2 429 N35 Jakobson Õnne-Liina 02:30:30 1305
3 257 N35 Malva Leila 02:32:53 1292
4 241 N35 Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:33:41 1283
5 430 N35 Pihlakas Katrin 03:30:35 1156
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 21,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:11:14 1394
2 210 N40 Zdeblovskaya Victoria 02:25:55 1326
3 249 N40 Suzi Regina 02:29:08 1314
4 218 N40 Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:30:19 1308
5 320 N40 Reimann Gea RedBike Team naised 02:50:46 1215
6 390 N40 Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:55:25 1202
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 19,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 M65 Tuuna Toomas RR Siplased 02:21:02 1344
2 251 M65 Saarep Peeter 02:39:03 1262
3 327 M65 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:36 1211
4 246 M65 Oot Anti Team Amps 02:57:19 1195
5 446 M65 Männi Anatoli 03:09:03 1175
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 21,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 453 M16 Kõiv Kevin Kardo 02:09:25 1404
2 205 M16 Väinola Christopher 02:18:53 1357
3 185 M16 Jürisaar Tauri 02:19:56 1350
4 216 M16 Danilas Hans Markus 02:27:48 1323
5 450 M16 Laane Max Sander 02:31:50 1297
6 315 M16 Raadla Karl 02:32:06 1296
7 459 M16 Janno Brent 02:32:12 1295
8 373 M16 Raiesmaa Remo 02:39:18 1261
9 431 M16 Fuks Kristjan 02:42:52 1248
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 19,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 190 N45 Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:22:37 1341
2 267 N45 Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:34:26 1275
3 308 N45 Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:42:18 1250
4 334 N45 Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:47:41 1229
5 367 N45 Suokas Kristina 03:19:18 1167
6 375 N45 Ukrainski Kadri 03:22:28 1164
7 464 N45 Sergejeva Valentina 03:42:38 1152
8 372 N45 Järveoja Helje 03:45:45 1151
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 21,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik Mitt Virgo 00:51:54 1250
2 2002 Kõik Mäeuibo Markus 00:51:59 1245
3 2004 Kõik Valmsen Henri 00:52:12 1240
4 2007 Kõik Anipai Meelis 00:52:32 1235
5 2010 Kõik Prants Annabrit 00:53:20 1230
6 2011 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:56:39 1226
7 2013 Kõik Pruuli Paul Hauka Veloklubi 00:56:56 1222
8 2012 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:57:20 1218
9 2019 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:57:39 1214
10 2009 Kõik Kallari Lauri 00:58:49 1210
11 2015 Kõik Raadla Rünno 00:58:49 1207
12 2023 Kõik Pohl Lauren 00:59:48 1204
13 2014 Kõik Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:59:54 1201
14 2033 Kõik Dooner Carl Peeter 00:59:58 1198
15 2123 Kõik Piho Richard 01:00:00 1195
16 2031 Kõik Patrenkin Artur 01:00:00 1192
17 2016 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:00:57 1189
18 2022 Kõik Vallimäe Kristjan 01:01:09 1186
19 2027 Kõik Laht Reno SK Rakke 01:03:07 1183
20 2127 Kõik Jullinen Tarmo 01:03:08 1180
21 2028 Kõik Ahman Taavi 01:03:19 1178
22 2115 Kõik Teesalu Tanel Rasmus 01:03:37 1176
23 2017 Kõik Sillat Stig-Tristan 01:03:40 1174
24 2054 Kõik Järveoja Aaron Parker 01:03:51 1172
25 2034 Kõik Kaer Andre 01:04:04 1170
26 2024 Kõik Jõul Joel 01:04:14 1168
27 2021 Kõik Treier Maria CFC 01:05:24 1166
28 2118 Kõik Jammer Rasmus 01:05:49 1164
29 2045 Kõik Teder Roobert 01:05:55 1162
30 2053 Kõik Teede Mairold 01:06:47 1160
31 2055 Kõik Raadla Kadri 01:07:05 1158
32 2065 Kõik Vilu Veiko 01:07:48 1156
33 2113 Kõik Rei Karel Gustav 01:07:54 1154
34 2040 Kõik Abras Hanno 01:08:01 1152
35 2043 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 01:08:05 1150
36 2041 Kõik Laht Olavi SK Rakke 01:08:06 1148
37 2116 Kõik Pajur Raido 01:08:41 1146
38 2042 Kõik Valge Pärtel 01:08:46 1144
39 2110 Kõik Paas Olari 01:09:07 1142
40 2044 Kõik Hansen Kerrit 01:10:26 1140
41 2038 Kõik Prits Jaanus 01:10:41 1139
42 2121 Kõik Kõiv Glen Gregory 01:10:47 1138
43 2051 Kõik Aas Jürgen Viljandi HC 01:10:51 1137
44 2029 Kõik Jullinen Batrisia 01:10:57 1136
45 2056 Kõik Treier Ave 01:10:59 1135
46 2071 Kõik Ahman Allan 01:11:16 1134
47 2125 Kõik Võidula Aire 01:11:31 1133
48 2068 Kõik Rajasaar Piret 01:12:32 1132
49 2063 Kõik Rüütli Meelis 01:12:43 1131
50 2048 Kõik Pruuli Kaia Team Antsla naiskond 01:13:07 1130
51 2059 Kõik Lohk Liisi 01:14:24 1129
52 2058 Kõik Mõtsnik Jaan 01:15:04 1128
53 2070 Kõik Teder Anette 01:15:11 1127
54 2047 Kõik Randmaa Rando 01:15:44 1126
55 2124 Kõik Janno Ander 01:17:07 1125
56 2078 Kõik Jaaksoo Piia 01:18:35 1124
57 2066 Kõik Evendi Kristi 01:19:16 1123
58 2072 Kõik Välja Maikel Magnus 01:19:35 1122
59 2086 Kõik Jaska Kristel 01:20:22 1121
60 2057 Kõik Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:20:27 1120
61 2069 Kõik Veske Triin Sindi Spordiklubi KALJU 01:20:29 1119
62 2085 Kõik Noodla Tiina 01:21:21 1118
63 2061 Kõik Varep Joonatan 01:21:27 1117
64 2062 Kõik Varep Rivo 01:21:28 1116
65 2077 Kõik Paju Thristo SK Rakke 01:22:12 1115
66 2090 Kõik Õun Piret 01:22:38 1114
67 2088 Kõik Rodbaver Oksana 01:23:41 1113
68 2067 Kõik Kerner Anabel-Carmen Shoproller Kose AMK ct 2 01:25:56 1112
69 2074 Kõik Grünberg Eliina 01:27:23 1111
70 2064 Kõik Ahman Hannes 01:28:52 1110
71 2093 Kõik Keerd Andrus 01:29:11 1109
72 2119 Kõik Sildaru Aidi 01:29:28 1108
73 2083 Kõik Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:30:07 1107
74 2092 Kõik Ruder Tarmo MILKY WAY 01:30:07 1106
75 2098 Kõik Kändma Grete-Liis 01:31:23 1105
76 2080 Kõik Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:31:52 1104
77 2111 Kõik Paas Eha Maria 01:32:13 1103
78 2112 Kõik Külaots Sigrid 01:32:18 1102
79 2076 Kõik Ahu Laila 01:32:39 1101
80 2096 Kõik Nilson Ave 01:32:44 1100
81 2073 Kõik Aljas Sander Shoproller Kose AMK ct 01:32:59 1099
82 2101 Kõik Kändma Kevin 01:33:07 1098
83 2100 Kõik Kändma Marko 01:33:08 1097
84 2120 Kõik Nurme Keidi 01:34:06 1096
85 2097 Kõik Teder Sander 01:35:57 1095
86 2075 Kõik Kõllamägi Karl Martin 01:38:23 1094
87 2079 Kõik Ahman Aune 01:38:33 1093
88 2084 Kõik Ruder Marta-Katarina MILKY WAY 01:39:14 1092
89 2091 Kõik Ruder Kristina MILKY WAY 01:39:38 1091
90 2117 Kõik Hinnov Kaur-Gustav 01:44:45 1090
91 2099 Kõik Lappalainen Evelin 01:51:10 1089
92 2114 Kõik Stern Jane 01:51:14 1088
93 2095 Kõik Moor Koidu 01:52:44 1087
94 2105 Kõik Kornõsev Markus 01:53:24 1086
95 2087 Kõik Kornõsev Marten 01:53:25 1085
96 2089 Kõik Kornõsev Janek 01:53:26 1084
97 2122 Kõik Kirss Monika 01:56:42 1083
98 2103 Kõik Teder Christine 01:56:52 1082
99 2104 Kõik Siim Jan 01:56:53 1081
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 21,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik M Mitt Virgo 00:51:54 1250
2 2002 Kõik M Mäeuibo Markus 00:51:59 1245
3 2004 Kõik M Valmsen Henri 00:52:12 1240
4 2007 Kõik M Anipai Meelis 00:52:32 1235
5 2013 Kõik M Pruuli Paul Hauka Veloklubi 00:56:56 1222
6 2019 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:57:39 1214
7 2009 Kõik M Kallari Lauri 00:58:49 1210
8 2015 Kõik M Raadla Rünno 00:58:49 1207
9 2033 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:59:58 1198
10 2123 Kõik M Piho Richard 01:00:00 1195
11 2031 Kõik M Patrenkin Artur 01:00:00 1192
12 2016 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:00:57 1189
13 2022 Kõik M Vallimäe Kristjan 01:01:09 1186
14 2027 Kõik M Laht Reno SK Rakke 01:03:07 1183
15 2127 Kõik M Jullinen Tarmo 01:03:08 1180
16 2028 Kõik M Ahman Taavi 01:03:19 1178
17 2115 Kõik M Teesalu Tanel Rasmus 01:03:37 1176
18 2017 Kõik M Sillat Stig-Tristan 01:03:40 1174
19 2054 Kõik M Järveoja Aaron Parker 01:03:51 1172
20 2034 Kõik M Kaer Andre 01:04:04 1170
21 2024 Kõik M Jõul Joel 01:04:14 1168
22 2118 Kõik M Jammer Rasmus 01:05:49 1164
23 2045 Kõik M Teder Roobert 01:05:55 1162
24 2053 Kõik M Teede Mairold 01:06:47 1160
25 2065 Kõik M Vilu Veiko 01:07:48 1156
26 2113 Kõik M Rei Karel Gustav 01:07:54 1154
27 2040 Kõik M Abras Hanno 01:08:01 1152
28 2041 Kõik M Laht Olavi SK Rakke 01:08:06 1148
29 2116 Kõik M Pajur Raido 01:08:41 1146
30 2042 Kõik M Valge Pärtel 01:08:46 1144
31 2110 Kõik M Paas Olari 01:09:07 1142
32 2038 Kõik M Prits Jaanus 01:10:41 1139
33 2121 Kõik M Kõiv Glen Gregory 01:10:47 1138
34 2051 Kõik M Aas Jürgen Viljandi HC 01:10:51 1137
35 2071 Kõik M Ahman Allan 01:11:16 1134
36 2063 Kõik M Rüütli Meelis 01:12:43 1131
37 2058 Kõik M Mõtsnik Jaan 01:15:04 1128
38 2047 Kõik M Randmaa Rando 01:15:44 1126
39 2124 Kõik M Janno Ander 01:17:07 1125
40 2072 Kõik M Välja Maikel Magnus 01:19:35 1122
41 2057 Kõik M Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:20:27 1120
42 2061 Kõik M Varep Joonatan 01:21:27 1117
43 2062 Kõik M Varep Rivo 01:21:28 1116
44 2077 Kõik M Paju Thristo SK Rakke 01:22:12 1115
45 2064 Kõik M Ahman Hannes 01:28:52 1110
46 2093 Kõik M Keerd Andrus 01:29:11 1109
47 2083 Kõik M Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:30:07 1107
48 2092 Kõik M Ruder Tarmo MILKY WAY 01:30:07 1106
49 2080 Kõik M Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:31:52 1104
50 2073 Kõik M Aljas Sander Shoproller Kose AMK ct 01:32:59 1099
51 2101 Kõik M Kändma Kevin 01:33:07 1098
52 2100 Kõik M Kändma Marko 01:33:08 1097
53 2097 Kõik M Teder Sander 01:35:57 1095
54 2075 Kõik M Kõllamägi Karl Martin 01:38:23 1094
55 2117 Kõik M Hinnov Kaur-Gustav 01:44:45 1090
56 2105 Kõik M Kornõsev Markus 01:53:24 1086
57 2087 Kõik M Kornõsev Marten 01:53:25 1085
58 2089 Kõik M Kornõsev Janek 01:53:26 1084
59 2104 Kõik M Siim Jan 01:56:53 1081
Noorte- ja matkasõit M14 võitja keskmine kiirus 21,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 M14 Mitt Virgo 00:51:54 1250
2 2002 M14 Mäeuibo Markus 00:51:59 1245
3 2004 M14 Valmsen Henri 00:52:12 1240
4 2007 M14 Anipai Meelis 00:52:32 1235
5 2013 M14 Pruuli Paul Hauka Veloklubi 00:56:56 1222
6 2019 M14 Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:57:39 1214
7 2009 M14 Kallari Lauri 00:58:49 1210
8 2123 M14 Piho Richard 01:00:00 1195
9 2031 M14 Patrenkin Artur 01:00:00 1192
10 2016 M14 Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:00:57 1189
11 2028 M14 Ahman Taavi 01:03:19 1178
12 2017 M14 Sillat Stig-Tristan 01:03:40 1174
13 2051 M14 Aas Jürgen Viljandi HC 01:10:51 1137
Noorte- ja matkasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2010 Kõik N Prants Annabrit 00:53:20 1230
2 2011 Kõik N Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:56:39 1226
3 2012 Kõik N Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:57:20 1218
4 2023 Kõik N Pohl Lauren 00:59:48 1204
5 2014 Kõik N Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:59:54 1201
6 2021 Kõik N Treier Maria CFC 01:05:24 1166
7 2055 Kõik N Raadla Kadri 01:07:05 1158
8 2043 Kõik N Laht Mirtel SK Rakke 01:08:05 1150
9 2044 Kõik N Hansen Kerrit 01:10:26 1140
10 2029 Kõik N Jullinen Batrisia 01:10:57 1136
11 2056 Kõik N Treier Ave 01:10:59 1135
12 2125 Kõik N Võidula Aire 01:11:31 1133
13 2068 Kõik N Rajasaar Piret 01:12:32 1132
14 2048 Kõik N Pruuli Kaia Team Antsla naiskond 01:13:07 1130
15 2059 Kõik N Lohk Liisi 01:14:24 1129
16 2070 Kõik N Teder Anette 01:15:11 1127
17 2078 Kõik N Jaaksoo Piia 01:18:35 1124
18 2066 Kõik N Evendi Kristi 01:19:16 1123
19 2086 Kõik N Jaska Kristel 01:20:22 1121
20 2069 Kõik N Veske Triin Sindi Spordiklubi KALJU 01:20:29 1119
21 2085 Kõik N Noodla Tiina 01:21:21 1118
22 2090 Kõik N Õun Piret 01:22:38 1114
23 2088 Kõik N Rodbaver Oksana 01:23:41 1113
24 2067 Kõik N Kerner Anabel-Carmen Shoproller Kose AMK ct 2 01:25:56 1112
25 2074 Kõik N Grünberg Eliina 01:27:23 1111
26 2119 Kõik N Sildaru Aidi 01:29:28 1108
27 2098 Kõik N Kändma Grete-Liis 01:31:23 1105
28 2111 Kõik N Paas Eha Maria 01:32:13 1103
29 2112 Kõik N Külaots Sigrid 01:32:18 1102
30 2076 Kõik N Ahu Laila 01:32:39 1101
31 2096 Kõik N Nilson Ave 01:32:44 1100
32 2120 Kõik N Nurme Keidi 01:34:06 1096
33 2079 Kõik N Ahman Aune 01:38:33 1093
34 2084 Kõik N Ruder Marta-Katarina MILKY WAY 01:39:14 1092
35 2091 Kõik N Ruder Kristina MILKY WAY 01:39:38 1091
36 2099 Kõik N Lappalainen Evelin 01:51:10 1089
37 2114 Kõik N Stern Jane 01:51:14 1088
38 2095 Kõik N Moor Koidu 01:52:44 1087
39 2122 Kõik N Kirss Monika 01:56:42 1083
40 2103 Kõik N Teder Christine 01:56:52 1082
Noorte- ja matkasõit N16 võitja keskmine kiirus 21,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2010 N16 Prants Annabrit 00:53:20 1230
2 2029 N16 Jullinen Batrisia 01:10:57 1136
3 2084 N16 Ruder Marta-Katarina MILKY WAY 01:39:14 1092
Noorte- ja matkasõit N12 võitja keskmine kiirus 20,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2011 N12 Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:56:39 1226
2 2023 N12 Pohl Lauren 00:59:48 1204
3 2014 N12 Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:59:54 1201
4 2043 N12 Laht Mirtel SK Rakke 01:08:05 1150
5 2103 N12 Teder Christine 01:56:52 1082
Noorte- ja matkasõit N14 võitja keskmine kiirus 19,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2012 N14 Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:57:20 1218
2 2021 N14 Treier Maria CFC 01:05:24 1166
3 2059 N14 Lohk Liisi 01:14:24 1129
4 2070 N14 Teder Anette 01:15:11 1127
Noorte- ja matkasõit M12 võitja keskmine kiirus 19,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2015 M12 Raadla Rünno 00:58:49 1207
2 2033 M12 Dooner Carl Peeter 00:59:58 1198
3 2054 M12 Järveoja Aaron Parker 01:03:51 1172
4 2045 M12 Teder Roobert 01:05:55 1162
5 2113 M12 Rei Karel Gustav 01:07:54 1154
6 2042 M12 Valge Pärtel 01:08:46 1144
7 2121 M12 Kõiv Glen Gregory 01:10:47 1138
8 2124 M12 Janno Ander 01:17:07 1125
9 2072 M12 Välja Maikel Magnus 01:19:35 1122
10 2057 M12 Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:20:27 1120
11 2061 M12 Varep Joonatan 01:21:27 1117
12 2077 M12 Paju Thristo SK Rakke 01:22:12 1115
13 2064 M12 Ahman Hannes 01:28:52 1110
14 2083 M12 Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:30:07 1107
15 2080 M12 Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:31:52 1104
16 2101 M12 Kändma Kevin 01:33:07 1098
17 2097 M12 Teder Sander 01:35:57 1095
18 2075 M12 Kõllamägi Karl Martin 01:38:23 1094
19 2117 M12 Hinnov Kaur-Gustav 01:44:45 1090
20 2105 M12 Kornõsev Markus 01:53:24 1086
21 2087 M12 Kornõsev Marten 01:53:25 1085
Noorte- ja matkasõit M vabaklass võitja keskmine kiirus 18,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2022 M vabaklass Vallimäe Kristjan 01:01:09 1186
2 2027 M vabaklass Laht Reno SK Rakke 01:03:07 1183
3 2127 M vabaklass Jullinen Tarmo 01:03:08 1180
4 2115 M vabaklass Teesalu Tanel Rasmus 01:03:37 1176
5 2034 M vabaklass Kaer Andre 01:04:04 1170
6 2024 M vabaklass Jõul Joel 01:04:14 1168
7 2118 M vabaklass Jammer Rasmus 01:05:49 1164
8 2053 M vabaklass Teede Mairold 01:06:47 1160
9 2065 M vabaklass Vilu Veiko 01:07:48 1156
10 2040 M vabaklass Abras Hanno 01:08:01 1152
11 2041 M vabaklass Laht Olavi SK Rakke 01:08:06 1148
12 2116 M vabaklass Pajur Raido 01:08:41 1146
13 2110 M vabaklass Paas Olari 01:09:07 1142
14 2038 M vabaklass Prits Jaanus 01:10:41 1139
15 2071 M vabaklass Ahman Allan 01:11:16 1134
16 2063 M vabaklass Rüütli Meelis 01:12:43 1131
17 2058 M vabaklass Mõtsnik Jaan 01:15:04 1128
18 2047 M vabaklass Randmaa Rando 01:15:44 1126
19 2062 M vabaklass Varep Rivo 01:21:28 1116
20 2093 M vabaklass Keerd Andrus 01:29:11 1109
21 2092 M vabaklass Ruder Tarmo MILKY WAY 01:30:07 1106
22 2073 M vabaklass Aljas Sander Shoproller Kose AMK ct 01:32:59 1099
23 2100 M vabaklass Kändma Marko 01:33:08 1097
24 2089 M vabaklass Kornõsev Janek 01:53:26 1084
25 2104 M vabaklass Siim Jan