Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 40,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Vahtra Norman Cycling Tartu 01:57:27 0
2 9 Kõik Pung Peeter Cycling Tartu 01:57:27 0
3 1 Kõik Vendelin Karl-Arnold Cycling Tartu 01:57:27 0
4 7 Kõik Prangel Kristo Cycling Tartu 02:01:19 0
5 5 Kõik Lauk Karl Patrick 02:01:19 0
6 4 Kõik Kivistik Gert 02:02:35 0
7 21 Kõik Oolo Kristjan Peloton 02:02:35 0
8 85 Kõik Treimuth Henri 02:02:35 0
9 36 Kõik Lootus Stefan 02:02:35 0
10 3 Kõik Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 02:02:48 0
11 15 Kõik Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 02:03:47 0
12 17 Kõik Sankmann Joosep Cycling Tartu 02:03:47 0
13 94 Kõik Mirzojev Artjom 02:03:50 0
14 97 Kõik Litvintsev Anton 02:04:03 0
15 84 Kõik Laanemäe Erki 02:04:26 0
16 24 Kõik Kirsipuu Toomas 02:04:26 0
17 55 Kõik Kurits Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:26 0
18 14 Kõik Sars Martins ZZK Team 02:04:26 0
19 8 Kõik Kattai Kaupo Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:30 0
20 6 Kõik Kuljus Viljar Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:35 0
21 51 Kõik Matt Jörgen Peloton 02:04:35 0
22 32 Kõik Jõeäär Marten Cycling Tartu 02:04:38 0
23 81 Kõik Laanemaa Kristjan 02:04:38 0
24 10 Kõik Liivamägi Sven Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:50 0
25 46 Kõik Maanurm Joonas 02:05:18 0
26 31 Kõik Alaru Riho 02:08:53 0
27 95 Kõik Maidre Oskar 02:08:55 0
28 64 Kõik Kooser Arthur 02:09:07 0
29 23 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:09:09 0
30 12 Kõik Kärner Mart 02:09:11 0
31 25 Kõik Snikis Juris 02:09:15 0
32 16 Kõik Sepa Risto Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:06 0
33 86 Kõik Vool Toomas 02:10:07 0
34 33 Kõik Kempi Sander Cycling Tartu 02:10:07 0
35 73 Kõik Kõiv Kevin Kardo 02:10:08 0
36 39 Kõik Tarmu Ragnar 02:10:08 0
37 75 Kõik Karpenko Sergei 02:10:08 0
38 82 Kõik Uusen Hindrik 02:10:10 0
39 54 Kõik Leidt Markus Peloton 02:10:10 0
40 88 Kõik Tamm Tony 02:10:10 0
41 67 Kõik Pihelgas Robin 02:10:10 0
42 40 Kõik Lang Mae 02:10:10 0
43 47 Kõik Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
44 80 Kõik Eelmets Indrek 02:10:10 0
45 34 Kõik Adams Markus 02:10:10 0
46 58 Kõik Karjane Jaak Spordipartner 02:10:10 0
47 18 Kõik Metslind Ottomar Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
48 74 Kõik Roose Kert 02:10:10 0
49 93 Kõik Kokk Gregor 02:10:21 0
50 13 Kõik Peil Lauri 02:10:54 0
51 29 Kõik Linkgreim Jaanus 02:11:22 0
52 69 Kõik Põrk Claid 02:11:38 0
53 70 Kõik Nositš Alexander Nõmme rattaklubi 02:15:44 0
54 38 Kõik Kaupmees Margus Velopete 02:15:46 0
55 66 Kõik Nigul Alar 02:15:46 0
56 57 Kõik Lagenõmm Aivar 02:15:48 0
57 42 Kõik Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:15:52 0
58 56 Kõik Pau Oskar 02:16:05 0
59 96 Kõik Randver Sander 02:16:17 0
60 41 Kõik Kreegimets Robin 02:16:17 0
61 37 Kõik Sildvee Rainer 02:16:31 0
62 77 Kõik Zalitis Didzis Dobeles dzirnavnieks/Feel Free 02:16:42 0
63 48 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:16:55 0
64 44 Kõik Saar Tõnis 02:16:58 0
65 49 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:21 0
66 87 Kõik Soonik Kristel 02:21:31 0
67 53 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 02:21:59 0
68 78 Kõik Vent Karl Mihkel 02:26:24 0
69 89 Kõik Tiirats Johannes 02:26:30 0
70 60 Kõik Tarassov Matvei Nõmme rattaklubi 02:30:09 0
71 45 Kõik Kuljus Ülo 02:30:09 0
72 26 Kõik Prommik Martin 02:31:19 0
73 65 Kõik Talv Tarvi 02:31:19 0
74 61 Kõik Õun Deivil 02:32:16 0
75 59 Kõik Tarassov Igor Nõmme rattaklubi 02:33:22 0
76 62 Kõik Õun Joosep-Mattias 02:33:40 0
77 27 Kõik Annion Silver 02:36:42 0
78 83 Kõik Mänd Margus 02:38:09 0
79 35 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:41:06 0
80 30 Kõik Kask Sten 02:41:14 0
81 90 Kõik Toom Tauri 02:41:18 0
82 99 Kõik Sala Martti 02:44:37 0
83 68 Kõik Milistver Mairon 02:48:44 0
84 43 Kõik Ojala Kaur 02:48:44 0
85 71 Kõik Gristsenko Ron 02:49:18 0
86 92 Kõik Mikk Paul 02:49:18 0
87 100 Kõik Gert Klaaser 02:49:22 0
88 91 Kõik Reier Kusti 02:49:27 0
89 98 Kõik Grün Rasmus 02:49:27 0
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 40,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Vahtra Norman Cycling Tartu 01:57:27 0
2 9 Kõik M Pung Peeter Cycling Tartu 01:57:27 0
3 1 Kõik M Vendelin Karl-Arnold Cycling Tartu 01:57:27 0
4 7 Kõik M Prangel Kristo Cycling Tartu 02:01:19 0
5 5 Kõik M Lauk Karl Patrick 02:01:19 0
6 4 Kõik M Kivistik Gert 02:02:35 0
7 21 Kõik M Oolo Kristjan Peloton 02:02:35 0
8 85 Kõik M Treimuth Henri 02:02:35 0
9 36 Kõik M Lootus Stefan 02:02:35 0
10 3 Kõik M Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 02:02:48 0
11 15 Kõik M Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 02:03:47 0
12 17 Kõik M Sankmann Joosep Cycling Tartu 02:03:47 0
13 94 Kõik M Mirzojev Artjom 02:03:50 0
14 97 Kõik M Litvintsev Anton 02:04:03 0
15 84 Kõik M Laanemäe Erki 02:04:26 0
16 24 Kõik M Kirsipuu Toomas 02:04:26 0
17 55 Kõik M Kurits Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:26 0
18 14 Kõik M Sars Martins ZZK Team 02:04:26 0
19 8 Kõik M Kattai Kaupo Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:30 0
20 6 Kõik M Kuljus Viljar Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:35 0
21 51 Kõik M Matt Jörgen Peloton 02:04:35 0
22 32 Kõik M Jõeäär Marten Cycling Tartu 02:04:38 0
23 81 Kõik M Laanemaa Kristjan 02:04:38 0
24 10 Kõik M Liivamägi Sven Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:50 0
25 46 Kõik M Maanurm Joonas 02:05:18 0
26 31 Kõik M Alaru Riho 02:08:53 0
27 95 Kõik M Maidre Oskar 02:08:55 0
28 64 Kõik M Kooser Arthur 02:09:07 0
29 23 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:09:09 0
30 12 Kõik M Kärner Mart 02:09:11 0
31 25 Kõik M Snikis Juris 02:09:15 0
32 16 Kõik M Sepa Risto Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:06 0
33 86 Kõik M Vool Toomas 02:10:07 0
34 33 Kõik M Kempi Sander Cycling Tartu 02:10:07 0
35 73 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 02:10:08 0
36 39 Kõik M Tarmu Ragnar 02:10:08 0
37 75 Kõik M Karpenko Sergei 02:10:08 0
38 82 Kõik M Uusen Hindrik 02:10:10 0
39 54 Kõik M Leidt Markus Peloton 02:10:10 0
40 88 Kõik M Tamm Tony 02:10:10 0
41 67 Kõik M Pihelgas Robin 02:10:10 0
42 47 Kõik M Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
43 80 Kõik M Eelmets Indrek 02:10:10 0
44 34 Kõik M Adams Markus 02:10:10 0
45 58 Kõik M Karjane Jaak Spordipartner 02:10:10 0
46 18 Kõik M Metslind Ottomar Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
47 74 Kõik M Roose Kert 02:10:10 0
48 93 Kõik M Kokk Gregor 02:10:21 0
49 13 Kõik M Peil Lauri 02:10:54 0
50 29 Kõik M Linkgreim Jaanus 02:11:22 0
51 69 Kõik M Põrk Claid 02:11:38 0
52 70 Kõik M Nositš Alexander Nõmme rattaklubi 02:15:44 0
53 38 Kõik M Kaupmees Margus Velopete 02:15:46 0
54 66 Kõik M Nigul Alar 02:15:46 0
55 57 Kõik M Lagenõmm Aivar 02:15:48 0
56 42 Kõik M Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:15:52 0
57 56 Kõik M Pau Oskar 02:16:05 0
58 96 Kõik M Randver Sander 02:16:17 0
59 41 Kõik M Kreegimets Robin 02:16:17 0
60 37 Kõik M Sildvee Rainer 02:16:31 0
61 77 Kõik M Zalitis Didzis Dobeles dzirnavnieks/Feel Free 02:16:42 0
62 48 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:16:55 0
63 44 Kõik M Saar Tõnis 02:16:58 0
64 49 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:21 0
65 53 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 02:21:59 0
66 78 Kõik M Vent Karl Mihkel 02:26:24 0
67 89 Kõik M Tiirats Johannes 02:26:30 0
68 60 Kõik M Tarassov Matvei Nõmme rattaklubi 02:30:09 0
69 45 Kõik M Kuljus Ülo 02:30:09 0
70 26 Kõik M Prommik Martin 02:31:19 0
71 65 Kõik M Talv Tarvi 02:31:19 0
72 61 Kõik M Õun Deivil 02:32:16 0
73 59 Kõik M Tarassov Igor Nõmme rattaklubi 02:33:22 0
74 62 Kõik M Õun Joosep-Mattias 02:33:40 0
75 27 Kõik M Annion Silver 02:36:42 0
76 83 Kõik M Mänd Margus 02:38:09 0
77 35 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:41:06 0
78 30 Kõik M Kask Sten 02:41:14 0
79 90 Kõik M Toom Tauri 02:41:18 0
80 99 Kõik M Sala Martti 02:44:37 0
81 68 Kõik M Milistver Mairon 02:48:44 0
82 43 Kõik M Ojala Kaur 02:48:44 0
83 71 Kõik M Gristsenko Ron 02:49:18 0
84 92 Kõik M Mikk Paul 02:49:18 0
85 100 Kõik M Gert Klaaser 02:49:22 0
86 91 Kõik M Reier Kusti 02:49:27 0
87 98 Kõik M Grün Rasmus 02:49:27 0
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 40,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Vahtra Norman Cycling Tartu 01:57:27 0
2 9 M Pung Peeter Cycling Tartu 01:57:27 0
3 1 M Vendelin Karl-Arnold Cycling Tartu 01:57:27 0
4 7 M Prangel Kristo Cycling Tartu 02:01:19 0
5 5 M Lauk Karl Patrick 02:01:19 0
6 4 M Kivistik Gert 02:02:35 0
7 21 M Oolo Kristjan Peloton 02:02:35 0
8 3 M Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 02:02:48 0
9 15 M Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 02:03:47 0
10 17 M Sankmann Joosep Cycling Tartu 02:03:47 0
11 14 M Sars Martins ZZK Team 02:04:26 0
12 6 M Kuljus Viljar Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:35 0
13 51 M Matt Jörgen Peloton 02:04:35 0
14 32 M Jõeäär Marten Cycling Tartu 02:04:38 0
15 81 M Laanemaa Kristjan 02:04:38 0
16 10 M Liivamägi Sven Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:50 0
17 31 M Alaru Riho 02:08:53 0
18 95 M Maidre Oskar 02:08:55 0
19 64 M Kooser Arthur 02:09:07 0
20 16 M Sepa Risto Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:06 0
21 33 M Kempi Sander Cycling Tartu 02:10:07 0
22 39 M Tarmu Ragnar 02:10:08 0
23 58 M Karjane Jaak Spordipartner 02:10:10 0
24 96 M Randver Sander 02:16:17 0
25 37 M Sildvee Rainer 02:16:31 0
26 48 M Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:16:55 0
27 44 M Saar Tõnis 02:16:58 0
28 26 M Prommik Martin 02:31:19 0
29 27 M Annion Silver 02:36:42 0
30 30 M Kask Sten 02:41:14 0
31 99 M Sala Martti 02:44:37 0
32 43 M Ojala Kaur 02:48:44 0
Põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 39,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 MJ Treimuth Henri 02:02:35 0
2 36 MJ Lootus Stefan 02:02:35 0
3 94 MJ Mirzojev Artjom 02:03:50 0
4 97 MJ Litvintsev Anton 02:04:03 0
5 84 MJ Laanemäe Erki 02:04:26 0
6 23 MJ Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:09:09 0
7 86 MJ Vool Toomas 02:10:07 0
8 54 MJ Leidt Markus Peloton 02:10:10 0
9 34 MJ Adams Markus 02:10:10 0
10 18 MJ Metslind Ottomar Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
11 70 MJ Nositš Alexander Nõmme rattaklubi 02:15:44 0
12 42 MJ Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:15:52 0
13 41 MJ Kreegimets Robin 02:16:17 0
14 53 MJ Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 02:21:59 0
15 78 MJ Vent Karl Mihkel 02:26:24 0
Põhisõit Sen3 M võitja keskmine kiirus 38,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Sen3 M Kirsipuu Toomas 02:04:26 0
2 66 Sen3 M Nigul Alar 02:15:46 0
3 77 Sen3 M Zalitis Didzis Dobeles dzirnavnieks/Feel Free 02:16:42 0
4 49 Sen3 M Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:21 0
5 59 Sen3 M Tarassov Igor Nõmme rattaklubi 02:33:22 0
6 100 Sen3 M Gert Klaaser 02:49:22 0
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 38,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 M16 Kurits Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:26 0
2 73 M16 Kõiv Kevin Kardo 02:10:08 0
3 88 M16 Tamm Tony 02:10:10 0
4 67 M16 Pihelgas Robin 02:10:10 0
5 47 M16 Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 02:10:10 0
6 74 M16 Roose Kert 02:10:10 0
7 93 M16 Kokk Gregor 02:10:21 0
8 69 M16 Põrk Claid 02:11:38 0
9 56 M16 Pau Oskar 02:16:05 0
10 89 M16 Tiirats Johannes 02:26:30 0
11 60 M16 Tarassov Matvei Nõmme rattaklubi 02:30:09 0
12 62 M16 Õun Joosep-Mattias 02:33:40 0
13 90 M16 Toom Tauri 02:41:18 0
14 68 M16 Milistver Mairon 02:48:44 0
15 71 M16 Gristsenko Ron 02:49:18 0
16 92 M16 Mikk Paul 02:49:18 0
17 91 M16 Reier Kusti 02:49:27 0
Põhisõit Sen2 M võitja keskmine kiirus 38,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Sen2 M Kattai Kaupo Rein Taaramäe rattaklubi 02:04:30 0
2 46 Sen2 M Maanurm Joonas 02:05:18 0
3 12 Sen2 M Kärner Mart 02:09:11 0
4 25 Sen2 M Snikis Juris 02:09:15 0
5 75 Sen2 M Karpenko Sergei 02:10:08 0
6 82 Sen2 M Uusen Hindrik 02:10:10 0
7 80 Sen2 M Eelmets Indrek 02:10:10 0
8 13 Sen2 M Peil Lauri 02:10:54 0
9 29 Sen2 M Linkgreim Jaanus 02:11:22 0
10 38 Sen2 M Kaupmees Margus Velopete 02:15:46 0
11 57 Sen2 M Lagenõmm Aivar 02:15:48 0
12 65 Sen2 M Talv Tarvi 02:31:19 0
13 61 Sen2 M Õun Deivil 02:32:16 0
14 83 Sen2 M Mänd Margus 02:38:09 0
15 35 Sen2 M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:41:06 0
16 98 Sen2 M Grün Rasmus 02:49:27 0
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 36,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Lang Mae 02:10:10 0
2 87 Kõik N Soonik Kristel 02:21:31 0
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 36,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 N Lang Mae 02:10:10 0
Põhisõit NJ võitja keskmine kiirus 33,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 NJ Soonik Kristel 02:21:31 0
Põhisõit Sen4 M võitja keskmine kiirus 31,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Sen4 M Kuljus Ülo 02:30:09 0
Rahvasõit Kõik võitja keskmine kiirus 35,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2014 Kõik Aus Aaron RTR 00:39:06 0
2 2037 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:39:06 0
3 2020 Kõik Vill Reio 00:40:51 0
4 2027 Kõik Merisalu Margus 00:41:21 0
5 2034 Kõik Valmsen Henri 00:41:25 0
6 2039 Kõik Reier Kirke 00:41:25 0
7 2036 Kõik Root Richard 00:41:34 0
8 2030 Kõik Teder Maidu 00:41:37 0
9 2029 Kõik Sirk Ragnar 00:41:45 0
10 2038 Kõik Tasane Elina 00:41:52 0
11 2024 Kõik Kurits Karl RTR 00:42:34 0
12 2001 Kõik Pung Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:31 0
13 2041 Kõik Mõttus Anne Mari 00:43:36 0
14 2011 Kõik Morel Ülar 00:43:37 0
15 2035 Kõik Johanson Stefan 00:43:37 0
16 2015 Kõik Jõul Jüri 00:44:00 0
17 2026 Kõik Tättar Aveli 00:44:02 0
18 2025 Kõik Tättar Kaja 00:44:03 0
19 2023 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:44:03 0
20 2010 Kõik Lugenberg Annikki 00:44:03 0
21 2040 Kõik Sarikas Merilyn 00:44:03 0
22 2008 Kõik Eelmäe Enriko 00:44:03 0
23 2009 Kõik Lugenberg Arvi 00:45:11 0
24 2021 Kõik Rebane Aimur 00:45:37 0
25 2028 Kõik Telgmaa Piret 00:45:37 0
26 2002 Kõik Eenkivi Kristian 00:45:53 0
27 2043 Kõik Järvsoo Markus 00:48:51 0
28 2003 Kõik Kesner Margus 00:48:59 0
29 2013 Kõik Pihlau Andrus 00:50:10 0
30 2042 Kõik Kibe Kristen 00:53:19 0
31 2005 Kõik Lõhmus Jaanus 00:54:38 0
32 2006 Kõik Lõpp Roland 00:54:38 0
33 2012 Kõik Teder Erkko 00:54:45 0
34 2022 Kõik Malmre Marten Peloton 00:55:04 0
35 2007 Kõik Lõpp Lembit 00:55:09 0
36 2017 Kõik Kelk Hugo Markus 01:02:06 0
37 2016 Kõik Kelk Margus 01:02:06 0
38 2031 Kõik Paal Epp 01:02:09 0
39 2032 Kõik Kivimaa Rainer 01:02:09 0
40 2018 Kõik Valge Pärtel 01:02:43 0
41 2019 Kõik Valge Kristjan 01:02:43 0
Rahvasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 35,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2014 Kõik M Aus Aaron RTR 00:39:06 0
2 2037 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:39:06 0
3 2020 Kõik M Vill Reio 00:40:51 0
4 2027 Kõik M Merisalu Margus 00:41:21 0
5 2034 Kõik M Valmsen Henri 00:41:25 0
6 2036 Kõik M Root Richard 00:41:34 0
7 2030 Kõik M Teder Maidu 00:41:37 0
8 2029 Kõik M Sirk Ragnar 00:41:45 0
9 2024 Kõik M Kurits Karl RTR 00:42:34 0
10 2011 Kõik M Morel Ülar 00:43:37 0
11 2035 Kõik M Johanson Stefan 00:43:37 0
12 2015 Kõik M Jõul Jüri 00:44:00 0
13 2023 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:44:03 0
14 2008 Kõik M Eelmäe Enriko 00:44:03 0
15 2009 Kõik M Lugenberg Arvi 00:45:11 0
16 2021 Kõik M Rebane Aimur 00:45:37 0
17 2002 Kõik M Eenkivi Kristian 00:45:53 0
18 2043 Kõik M Järvsoo Markus 00:48:51 0
19 2003 Kõik M Kesner Margus 00:48:59 0
20 2013 Kõik M Pihlau Andrus 00:50:10 0
21 2042 Kõik M Kibe Kristen 00:53:19 0
22 2005 Kõik M Lõhmus Jaanus 00:54:38 0
23 2006 Kõik M Lõpp Roland 00:54:38 0
24 2012 Kõik M Teder Erkko 00:54:45 0
25 2022 Kõik M Malmre Marten Peloton 00:55:04 0
26 2007 Kõik M Lõpp Lembit 00:55:09 0
27 2017 Kõik M Kelk Hugo Markus 01:02:06 0
28 2016 Kõik M Kelk Margus 01:02:06 0
29 2032 Kõik M Kivimaa Rainer 01:02:09 0
30 2018 Kõik M Valge Pärtel 01:02:43 0
31 2019 Kõik M Valge Kristjan 01:02:43 0
Rahvasõit M14 võitja keskmine kiirus 35,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2014 M14 Aus Aaron RTR 00:39:06 0
2 2037 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:39:06 0
3 2034 M14 Valmsen Henri 00:41:25 0
4 2036 M14 Root Richard 00:41:34 0
5 2029 M14 Sirk Ragnar 00:41:45 0
6 2024 M14 Kurits Karl RTR 00:42:34 0
7 2035 M14 Johanson Stefan 00:43:37 0
8 2023 M14 Rüster Oliver Peloton 00:44:03 0
9 2022 M14 Malmre Marten Peloton 00:55:04 0
10 2017 M14 Kelk Hugo Markus 01:02:06 0
Rahvasõit M16 võitja keskmine kiirus 33,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2020 M16 Vill Reio 00:40:51 0
Rahvasõit M võitja keskmine kiirus 33,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2027 M Merisalu Margus 00:41:21 0
2 2030 M Teder Maidu 00:41:37 0
3 2011 M Morel Ülar 00:43:37 0
4 2015 M Jõul Jüri 00:44:00 0
5 2008 M Eelmäe Enriko 00:44:03 0
6 2009 M Lugenberg Arvi 00:45:11 0
7 2021 M Rebane Aimur 00:45:37 0
8 2002 M Eenkivi Kristian 00:45:53 0
9 2003 M Kesner Margus 00:48:59 0
10 2013 M Pihlau Andrus 00:50:10 0
11 2005 M Lõhmus Jaanus 00:54:38 0
12 2006 M Lõpp Roland 00:54:38 0
13 2012 M Teder Erkko 00:54:45 0
14 2007 M Lõpp Lembit 00:55:09 0
15 2016 M Kelk Margus 01:02:06 0
16 2032 M Kivimaa Rainer 01:02:09 0
17 2019 M Valge Kristjan 01:02:43 0
Rahvasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 33,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2039 Kõik N Reier Kirke 00:41:25 0
2 2038 Kõik N Tasane Elina 00:41:52 0
3 2001 Kõik N Pung Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:31 0
4 2041 Kõik N Mõttus Anne Mari 00:43:36 0
5 2026 Kõik N Tättar Aveli 00:44:02 0
6 2025 Kõik N Tättar Kaja 00:44:03 0
7 2010 Kõik N Lugenberg Annikki 00:44:03 0
8 2040 Kõik N Sarikas Merilyn 00:44:03 0
9 2028 Kõik N Telgmaa Piret 00:45:37 0
10 2031 Kõik N Paal Epp 01:02:09 0
Rahvasõit N16 võitja keskmine kiirus 33,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2039 N16 Reier Kirke 00:41:25 0
2 2038 N16 Tasane Elina 00:41:52 0
3 2040 N16 Sarikas Merilyn 00:44:03 0
Rahvasõit N võitja keskmine kiirus 31,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 N Pung Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:31 0
2 2026 N Tättar Aveli 00:44:02 0
3 2025 N Tättar Kaja 00:44:03 0
4 2028 N Telgmaa Piret 00:45:37 0
5 2031 N Paal Epp 01:02:09 0
Rahvasõit N14 võitja keskmine kiirus 31,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2041 N14 Mõttus Anne Mari 00:43:36 0
2 2010 N14 Lugenberg Annikki 00:44:03 0
Rahvasõit M12 võitja keskmine kiirus 28,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2043 M12 Järvsoo Markus 00:48:51 0
2 2042 M12 Kibe Kristen 00:53:19 0
3 2018 M12 Valge Pärtel 01:02:43 0
Impression
X