Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 42,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik JAKIN Alo Peloton 02:14:23 0
2 53 Kõik RÄIM Mihkel 02:14:26 0
3 56 Kõik NISU Oskar 02:14:35 0
4 52 Kõik TAARAMÄE Rein 02:15:03 0
5 51 Kõik VAHTRA Norman 02:15:20 0
6 59 Kõik KISKONEN Siim 02:15:50 0
7 60 Kõik TAMM Lauri 02:15:51 0
8 70 Kõik AUS Aaron 02:16:02 0
9 74 Kõik BAUER Mikk 02:16:05 0
10 67 Kõik LAANEMÄE Erki 02:16:52 0
11 65 Kõik POST Ken 02:16:52 0
12 73 Kõik KURITS Karl 02:16:55 0
13 58 Kõik LILLMAA Ove 02:23:27 0
14 66 Kõik PUUORG Johann Mattias 02:23:44 0
15 63 Kõik MÄEUIBO Markus 02:23:44 0
16 76 Kõik LENZIUS Martti 02:23:45 0
17 68 Kõik ROOS Andre 02:23:50 0
18 55 Kõik TARVIS Peeter 02:23:54 0
19 61 Kõik TARASSOV Kirill 02:23:54 0
20 54 Kõik MATT Jörgen 02:24:28 0
21 64 Kõik VENDELIN Karl-Arnold 02:24:31 0
22 62 Kõik RÜSTER Oliver 02:25:18 0
23 69 Kõik OLO Marten 02:25:47 0
24 57 Kõik LEIDT Markus 02:33:36 0
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 42,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik M JAKIN Alo Peloton 02:14:23 0
2 53 Kõik M RÄIM Mihkel 02:14:26 0
3 56 Kõik M NISU Oskar 02:14:35 0
4 52 Kõik M TAARAMÄE Rein 02:15:03 0
5 51 Kõik M VAHTRA Norman 02:15:20 0
6 59 Kõik M KISKONEN Siim 02:15:50 0
7 60 Kõik M TAMM Lauri 02:15:51 0
8 70 Kõik M AUS Aaron 02:16:02 0
9 74 Kõik M BAUER Mikk 02:16:05 0
10 67 Kõik M LAANEMÄE Erki 02:16:52 0
11 65 Kõik M POST Ken 02:16:52 0
12 73 Kõik M KURITS Karl 02:16:55 0
13 58 Kõik M LILLMAA Ove 02:23:27 0
14 66 Kõik M PUUORG Johann Mattias 02:23:44 0
15 63 Kõik M MÄEUIBO Markus 02:23:44 0
16 76 Kõik M LENZIUS Martti 02:23:45 0
17 68 Kõik M ROOS Andre 02:23:50 0
18 55 Kõik M TARVIS Peeter 02:23:54 0
19 61 Kõik M TARASSOV Kirill 02:23:54 0
20 54 Kõik M MATT Jörgen 02:24:28 0
21 64 Kõik M VENDELIN Karl-Arnold 02:24:31 0
22 62 Kõik M RÜSTER Oliver 02:25:18 0
23 69 Kõik M OLO Marten 02:25:47 0
24 57 Kõik M LEIDT Markus 02:33:36 0
Põhisõit MSport võitja keskmine kiirus 42,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 MSport RÄIM Mihkel 02:14:26 0
2 56 MSport NISU Oskar 02:14:35 0
3 51 MSport VAHTRA Norman 02:15:20 0
4 59 MSport KISKONEN Siim 02:15:50 0
5 74 MSport BAUER Mikk 02:16:05 0
6 67 MSport LAANEMÄE Erki 02:16:52 0
7 65 MSport POST Ken 02:16:52 0
8 58 MSport LILLMAA Ove 02:23:27 0
9 68 MSport ROOS Andre 02:23:50 0
10 55 MSport TARVIS Peeter 02:23:54 0
11 61 MSport TARASSOV Kirill 02:23:54 0
12 64 MSport VENDELIN Karl-Arnold 02:24:31 0
13 57 MSport LEIDT Markus 02:33:36 0
Keskmine distants Kõik võitja keskmine kiirus 39,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik JAHT Joonas 01:45:24 0
2 120 Kõik MÕTTUS Matthias 01:45:28 0
3 123 Kõik MIKSON Margus 01:45:32 0
4 141 Kõik LINKGREIM Jaanus 01:46:04 0
5 152 Kõik KATTAI Kaupo 01:46:09 0
6 110 Kõik SILDVEE Rainer 01:46:14 0
7 176 Kõik KISKONEN Eero 01:46:15 0
8 166 Kõik LAVRENKO Mihail 01:46:15 0
9 174 Kõik SOONIK Kristel Sandra 01:46:15 0
10 147 Kõik NEEMELA Kurmo 01:46:15 0
11 163 Kõik TÕNOV Tõnu 01:46:16 0
12 180 Kõik TASANE Elina 01:46:16 0
13 149 Kõik KULJUS Viljar 01:46:18 0
14 148 Kõik RAADLA Rünno 01:46:18 0
15 143 Kõik LEPMETS Markus 01:46:20 0
16 122 Kõik TAMM Bruno 01:46:25 0
17 116 Kõik TAARAMÄE Hanna Karoline 01:46:26 0
18 182 Kõik KAUR Väino FREESPORT 01:46:28 0
19 137 Kõik JÜRISAAR Tauri 01:46:29 0
20 101 Kõik TARMU Ragnar 01:46:31 0
21 171 Kõik PODINS Agris 01:46:34 0
22 179 Kõik KIRSIPUU Toomas 01:46:37 0
23 153 Kõik UIBOKAND Janelle 01:46:40 0
24 127 Kõik PRIKS Keijo 01:46:49 0
25 134 Kõik JOHANSON Sergei 01:47:04 0
26 133 Kõik KÄRNER Mart 01:47:10 0
27 164 Kõik UUSEN Hindrik 01:47:18 0
28 121 Kõik KULDKEPP Kristi 01:47:19 0
29 185 Kõik MÄGI Aimur ERA 01:47:29 0
30 113 Kõik VIIGIPUU Toomas 01:47:33 0
31 135 Kõik ANIPAI Meelis 01:47:37 0
32 177 Kõik PIKKOR Rauno 01:47:53 0
33 168 Kõik LEIDT Meelis 01:48:00 0
34 117 Kõik TUISK Aidi Gerde 01:48:02 0
35 165 Kõik SAVCHENKO Mykola 01:48:10 0
36 106 Kõik LEPIK Robert 01:48:21 0
37 145 Kõik UUSEN Tarvi 01:49:19 0
38 167 Kõik AUS Andres 01:49:24 0
39 183 Kõik KOOL Kristian ERA 01:53:08 0
40 181 Kõik MILISTVER Meelis 01:54:40 0
41 188 Kõik ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:55:59 0
42 114 Kõik OTS Riho 01:56:24 0
43 173 Kõik NÕMME Anre 01:57:06 0
44 112 Kõik TAMMIN Laur 01:57:34 0
45 160 Kõik SMIRNOV Elar 01:57:34 0
46 159 Kõik TEDER Rinaldo 01:57:35 0
47 142 Kõik HEINSAR Hardi 01:57:43 0
48 189 Kõik TÕUGJAS Saskia TRISMILE 01:57:44 0
49 175 Kõik PLATNIEKS Uldis 01:58:21 0
50 144 Kõik STRIKHOLM Peeter 01:58:23 0
51 184 Kõik PÄRN Meelis LIIVIMAA RATTAKLUBI 01:58:24 0
52 126 Kõik KILLING Gert 01:58:26 0
53 119 Kõik BAZÕLEV Anton 01:58:42 0
54 170 Kõik TAMP Aleksandr 01:59:03 0
55 139 Kõik AASMA Erko 01:59:14 0
56 150 Kõik KALLAKMAA Teet 01:59:18 0
57 146 Kõik MÜÜRSEPP Madis 01:59:38 0
58 157 Kõik SCHVALBE Danel 02:00:05 0
59 104 Kõik KELK Margus 02:00:16 0
60 128 Kõik TSYPIN Vladimir 02:00:35 0
61 130 Kõik SUURPERE Arvi 02:03:34 0
62 111 Kõik TOMSON Tõnis 02:03:47 0
63 155 Kõik NIGUL Alar 02:07:48 0
64 162 Kõik JOHANSON Raoul 02:14:15 0
65 169 Kõik HELGIS Priit 02:14:44 0
66 109 Kõik KANNIMÄE Janar 02:16:08 0
67 138 Kõik KESA Egert 02:17:16 0
68 154 Kõik ERNITS Ardu 02:19:11 0
69 156 Kõik KLAASER Gert 02:19:45 0
70 186 Kõik KUBILIUS Kevin TRIPASSION TRIATLONIKLUBI 02:22:52 0
71 187 Kõik TOOTSMAN Andres Alpiexpress 02:24:14 0
72 178 Kõik AALISTE Taavi 02:24:41 0
73 129 Kõik PÄLL Taavi 02:28:52 0
74 131 Kõik LEISI Rain 02:35:07 0
75 105 Kõik LUGENBERG Annikki 02:39:11 0
76 108 Kõik LUGENBERG Arvi 02:40:09 0
77 140 Kõik MOSOV-HALLIK Hanno 02:46:10 0
Keskmine distants Kõik M võitja keskmine kiirus 39,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik M JAHT Joonas 01:45:24 0
2 120 Kõik M MÕTTUS Matthias 01:45:28 0
3 123 Kõik M MIKSON Margus 01:45:32 0
4 141 Kõik M LINKGREIM Jaanus 01:46:04 0
5 152 Kõik M KATTAI Kaupo 01:46:09 0
6 110 Kõik M SILDVEE Rainer 01:46:14 0
7 176 Kõik M KISKONEN Eero 01:46:15 0
8 166 Kõik M LAVRENKO Mihail 01:46:15 0
9 147 Kõik M NEEMELA Kurmo 01:46:15 0
10 163 Kõik M TÕNOV Tõnu 01:46:16 0
11 149 Kõik M KULJUS Viljar 01:46:18 0
12 148 Kõik M RAADLA Rünno 01:46:18 0
13 143 Kõik M LEPMETS Markus 01:46:20 0
14 122 Kõik M TAMM Bruno 01:46:25 0
15 182 Kõik M KAUR Väino FREESPORT 01:46:28 0
16 137 Kõik M JÜRISAAR Tauri 01:46:29 0
17 101 Kõik M TARMU Ragnar 01:46:31 0
18 171 Kõik M PODINS Agris 01:46:34 0
19 179 Kõik M KIRSIPUU Toomas 01:46:37 0
20 127 Kõik M PRIKS Keijo 01:46:49 0
21 134 Kõik M JOHANSON Sergei 01:47:04 0
22 133 Kõik M KÄRNER Mart 01:47:10 0
23 164 Kõik M UUSEN Hindrik 01:47:18 0
24 185 Kõik M MÄGI Aimur ERA 01:47:29 0
25 113 Kõik M VIIGIPUU Toomas 01:47:33 0
26 135 Kõik M ANIPAI Meelis 01:47:37 0
27 177 Kõik M PIKKOR Rauno 01:47:53 0
28 168 Kõik M LEIDT Meelis 01:48:00 0
29 165 Kõik M SAVCHENKO Mykola 01:48:10 0
30 106 Kõik M LEPIK Robert 01:48:21 0
31 145 Kõik M UUSEN Tarvi 01:49:19 0
32 167 Kõik M AUS Andres 01:49:24 0
33 183 Kõik M KOOL Kristian ERA 01:53:08 0
34 181 Kõik M MILISTVER Meelis 01:54:40 0
35 188 Kõik M ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:55:59 0
36 114 Kõik M OTS Riho 01:56:24 0
37 173 Kõik M NÕMME Anre 01:57:06 0
38 112 Kõik M TAMMIN Laur 01:57:34 0
39 160 Kõik M SMIRNOV Elar 01:57:34 0
40 159 Kõik M TEDER Rinaldo 01:57:35 0
41 142 Kõik M HEINSAR Hardi 01:57:43 0
42 175 Kõik M PLATNIEKS Uldis 01:58:21 0
43 144 Kõik M STRIKHOLM Peeter 01:58:23 0
44 184 Kõik M PÄRN Meelis LIIVIMAA RATTAKLUBI 01:58:24 0
45 126 Kõik M KILLING Gert 01:58:26 0
46 119 Kõik M BAZÕLEV Anton 01:58:42 0
47 170 Kõik M TAMP Aleksandr 01:59:03 0
48 139 Kõik M AASMA Erko 01:59:14 0
49 150 Kõik M KALLAKMAA Teet 01:59:18 0
50 146 Kõik M MÜÜRSEPP Madis 01:59:38 0
51 157 Kõik M SCHVALBE Danel 02:00:05 0
52 104 Kõik M KELK Margus 02:00:16 0
53 128 Kõik M TSYPIN Vladimir 02:00:35 0
54 130 Kõik M SUURPERE Arvi 02:03:34 0
55 111 Kõik M TOMSON Tõnis 02:03:47 0
56 155 Kõik M NIGUL Alar 02:07:48 0
57 162 Kõik M JOHANSON Raoul 02:14:15 0
58 169 Kõik M HELGIS Priit 02:14:44 0
59 109 Kõik M KANNIMÄE Janar 02:16:08 0
60 138 Kõik M KESA Egert 02:17:16 0
61 154 Kõik M ERNITS Ardu 02:19:11 0
62 156 Kõik M KLAASER Gert 02:19:45 0
63 186 Kõik M KUBILIUS Kevin TRIPASSION TRIATLONIKLUBI 02:22:52 0
64 187 Kõik M TOOTSMAN Andres Alpiexpress 02:24:14 0
65 178 Kõik M AALISTE Taavi 02:24:41 0
66 129 Kõik M PÄLL Taavi 02:28:52 0
67 131 Kõik M LEISI Rain 02:35:07 0
68 108 Kõik M LUGENBERG Arvi 02:40:09 0
69 140 Kõik M MOSOV-HALLIK Hanno 02:46:10 0
Keskmine distants M16 võitja keskmine kiirus 39,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 M16 JAHT Joonas 01:45:24 0
2 120 M16 MÕTTUS Matthias 01:45:28 0
3 166 M16 LAVRENKO Mihail 01:46:15 0
4 148 M16 RAADLA Rünno 01:46:18 0
5 135 M16 ANIPAI Meelis 01:47:37 0
6 106 M16 LEPIK Robert 01:48:21 0
7 112 M16 TAMMIN Laur 01:57:34 0
8 160 M16 SMIRNOV Elar 01:57:34 0
Keskmine distants MSen2 võitja keskmine kiirus 39,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 MSen2 MIKSON Margus 01:45:32 0
2 152 MSen2 KATTAI Kaupo 01:46:09 0
3 110 MSen2 SILDVEE Rainer 01:46:14 0
4 163 MSen2 TÕNOV Tõnu 01:46:16 0
5 122 MSen2 TAMM Bruno 01:46:25 0
6 101 MSen2 TARMU Ragnar 01:46:31 0
7 164 MSen2 UUSEN Hindrik 01:47:18 0
8 185 MSen2 MÄGI Aimur ERA 01:47:29 0
9 177 MSen2 PIKKOR Rauno 01:47:53 0
10 183 MSen2 KOOL Kristian ERA 01:53:08 0
11 181 MSen2 MILISTVER Meelis 01:54:40 0
12 173 MSen2 NÕMME Anre 01:57:06 0
13 159 MSen2 TEDER Rinaldo 01:57:35 0
14 175 MSen2 PLATNIEKS Uldis 01:58:21 0
15 144 MSen2 STRIKHOLM Peeter 01:58:23 0
16 126 MSen2 KILLING Gert 01:58:26 0
17 139 MSen2 AASMA Erko 01:59:14 0
18 128 MSen2 TSYPIN Vladimir 02:00:35 0
19 169 MSen2 HELGIS Priit 02:14:44 0
20 129 MSen2 PÄLL Taavi 02:28:52 0
21 140 MSen2 MOSOV-HALLIK Hanno 02:46:10 0
Keskmine distants MSen3 võitja keskmine kiirus 39,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 MSen3 LINKGREIM Jaanus 01:46:04 0
2 176 MSen3 KISKONEN Eero 01:46:15 0
3 147 MSen3 NEEMELA Kurmo 01:46:15 0
4 133 MSen3 KÄRNER Mart 01:47:10 0
5 168 MSen3 LEIDT Meelis 01:48:00 0
6 167 MSen3 AUS Andres 01:49:24 0
7 142 MSen3 HEINSAR Hardi 01:57:43 0
8 184 MSen3 PÄRN Meelis LIIVIMAA RATTAKLUBI 01:58:24 0
9 130 MSen3 SUURPERE Arvi 02:03:34 0
10 156 MSen3 KLAASER Gert 02:19:45 0
11 131 MSen3 LEISI Rain 02:35:07 0
12 108 MSen3 LUGENBERG Arvi 02:40:09 0
Keskmine distants Kõik N võitja keskmine kiirus 39,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 174 Kõik N SOONIK Kristel Sandra 01:46:15 0
2 180 Kõik N TASANE Elina 01:46:16 0
3 116 Kõik N TAARAMÄE Hanna Karoline 01:46:26 0
4 153 Kõik N UIBOKAND Janelle 01:46:40 0
5 121 Kõik N KULDKEPP Kristi 01:47:19 0
6 117 Kõik N TUISK Aidi Gerde 01:48:02 0
7 189 Kõik N TÕUGJAS Saskia TRISMILE 01:57:44 0
8 105 Kõik N LUGENBERG Annikki 02:39:11 0
Keskmine distants NSport võitja keskmine kiirus 39,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 174 NSport SOONIK Kristel Sandra 01:46:15 0
2 180 NSport TASANE Elina 01:46:16 0
3 117 NSport TUISK Aidi Gerde 01:48:02 0
4 189 NSport TÕUGJAS Saskia TRISMILE 01:57:44 0
Keskmine distants MSen1 võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 MSen1 KULJUS Viljar 01:46:18 0
2 171 MSen1 PODINS Agris 01:46:34 0
3 127 MSen1 PRIKS Keijo 01:46:49 0
4 134 MSen1 JOHANSON Sergei 01:47:04 0
5 188 MSen1 ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:55:59 0
6 114 MSen1 OTS Riho 01:56:24 0
7 119 MSen1 BAZÕLEV Anton 01:58:42 0
8 170 MSen1 TAMP Aleksandr 01:59:03 0
9 157 MSen1 SCHVALBE Danel 02:00:05 0
10 109 MSen1 KANNIMÄE Janar 02:16:08 0
11 138 MSen1 KESA Egert 02:17:16 0
Keskmine distants MSen4 võitja keskmine kiirus 39,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 182 MSen4 KAUR Väino FREESPORT 01:46:28 0
2 179 MSen4 KIRSIPUU Toomas 01:46:37 0
3 145 MSen4 UUSEN Tarvi 01:49:19 0
4 150 MSen4 KALLAKMAA Teet 01:59:18 0
5 146 MSen4 MÜÜRSEPP Madis 01:59:38 0
6 104 MSen4 KELK Margus 02:00:16 0
7 155 MSen4 NIGUL Alar 02:07:48 0
Keskmine distants MSen5 võitja keskmine kiirus 39,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 113 MSen5 VIIGIPUU Toomas 01:47:33 0
2 162 MSen5 JOHANSON Raoul 02:14:15 0
3 154 MSen5 ERNITS Ardu 02:19:11 0
4 187 MSen5 TOOTSMAN Andres Alpiexpress 02:24:14 0
Keskmine distants NJ võitja keskmine kiirus 26,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 NJ LUGENBERG Annikki 02:39:11 0
Matka- ja noortesõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 338 Kõik NIGUL Armin 01:07:30 0
2 311 Kõik TAMM Kaija Otepää Vallavalitsus 01:08:00 0
3 332 Kõik RÄNDUR Kerttu 01:09:42 0
4 328 Kõik VOOD Monica EAAK OÜ 01:10:37 0
5 305 Kõik TAMM Kermo 00:08:00 0
6 326 Kõik REI Karel Gustav 00:08:00 0
7 329 Kõik CHORNOHOR Ivan 00:10:00 0
8 322 Kõik HEINSAR Robert Sebastian 80375049 00:13:00 0
9 331 Kõik SHELENKOV Artem 00:18:00 0
10 325 Kõik JÄRVSOO Jorgen 00:21:00 0
11 314 Kõik TAMMISTU Leander 00:27:00 0
12 310 Kõik KANNEL Märt 00:28:00 0
13 330 Kõik HRISHNYI Kostiantyn 00:44:00 0
14 335 Kõik POLUIAN Anastasiia 00:52:00 0
15 327 Kõik LAVRENKO Anastasia 01:00:00 0
16 320 Kõik SIILBEK Tomi 01:01:00 0
17 313 Kõik KIILASPEA Marcus 01:02:00 0
18 302 Kõik KELK Hugo Markus 01:05:00 0
19 323 Kõik BADERYK Viktoriia Lounaeestirattaklubi 01:05:00 0
20 336 Kõik PETERSON Marko ERA 01:16:00 0
21 334 Kõik LIIVAK Olle 01:50:00 0
22 309 Kõik KANNEL Kaur 01:54:00 0
23 301 Kõik PRÜKKEL Jaanus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:35:00 0
24 304 Kõik JÜRISAAR Maria 02:37:00 0
25 312 Kõik ANT Sebastian 03:33:00 0
26 308 Kõik SEMJONOV Silver 03:34:00 0
27 333 Kõik PÄLLO Arnel 04:03:00 0
28 324 Kõik LUTCHENKO Diana 04:47:00 0
29 339 Kõik MÄGI Harald ERA 06:31:00 0
30 340 Kõik MÄGI Rihard ERA 06:31:00 0
31 307 Kõik MOLLBERG Karl-Henrik VILJANDI RATTAKLUBI 06:36:00 0
32 318 Kõik TOOMSALU Josten 06:49:00 0
33 319 Kõik SEESMAA Marten 07:11:00 0
34 315 Kõik REIN Sander 07:34:00 0
35 306 Kõik PÕDER Andreas 07:35:00 0
36 321 Kõik TOOMSALU Gerdo 09:03:00 0
37 317 Kõik POOLAK Martti Lõuna-Eesti Rattaklubi 09:10:00 0
38 341 Kõik BAZÕLEV Hugo 09:10:00 0
39 316 Kõik VESKE Eliis 10:12:00 0
Matka- ja noortesõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 338 Kõik M NIGUL Armin 01:07:30 0
2 305 Kõik M TAMM Kermo 00:08:00 0
3 326 Kõik M REI Karel Gustav 00:08:00 0
4 329 Kõik M CHORNOHOR Ivan 00:10:00 0
5 322 Kõik M HEINSAR Robert Sebastian 80375049 00:13:00 0
6 331 Kõik M SHELENKOV Artem 00:18:00 0
7 325 Kõik M JÄRVSOO Jorgen 00:21:00 0
8 314 Kõik M TAMMISTU Leander 00:27:00 0
9 310 Kõik M KANNEL Märt 00:28:00 0
10 330 Kõik M HRISHNYI Kostiantyn 00:44:00 0
11 320 Kõik M SIILBEK Tomi 01:01:00 0
12 313 Kõik M KIILASPEA Marcus 01:02:00 0
13 302 Kõik M KELK Hugo Markus 01:05:00 0
14 336 Kõik M PETERSON Marko ERA 01:16:00 0
15 334 Kõik M LIIVAK Olle 01:50:00 0
16 309 Kõik M KANNEL Kaur 01:54:00 0
17 301 Kõik M PRÜKKEL Jaanus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:35:00 0
18 312 Kõik M ANT Sebastian 03:33:00 0
19 308 Kõik M SEMJONOV Silver 03:34:00 0
20 333 Kõik M PÄLLO Arnel 04:03:00 0
21 339 Kõik M MÄGI Harald ERA 06:31:00 0
22 340 Kõik M MÄGI Rihard ERA 06:31:00 0
23 307 Kõik M MOLLBERG Karl-Henrik VILJANDI RATTAKLUBI 06:36:00 0
24 318 Kõik M TOOMSALU Josten 06:49:00 0
25 319 Kõik M SEESMAA Marten 07:11:00 0
26 315 Kõik M REIN Sander 07:34:00 0
27 306 Kõik M PÕDER Andreas 07:35:00 0
28 321 Kõik M TOOMSALU Gerdo 09:03:00 0
29 317 Kõik M POOLAK Martti Lõuna-Eesti Rattaklubi 09:10:00 0
30 341 Kõik M BAZÕLEV Hugo 09:10:00 0
Matka- ja noortesõit M võitja keskmine kiirus 23,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 338 M NIGUL Armin 01:07:30 0
2 305 M TAMM Kermo 00:08:00 0
3 313 M KIILASPEA Marcus 01:02:00 0
4 302 M KELK Hugo Markus 01:05:00 0
5 336 M PETERSON Marko ERA 01:16:00 0
6 334 M LIIVAK Olle 01:50:00 0
7 301 M PRÜKKEL Jaanus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:35:00 0
8 333 M PÄLLO Arnel 04:03:00 0
9 341 M BAZÕLEV Hugo 09:10:00 0
Matka- ja noortesõit M14 võitja keskmine kiirus 0,54 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 326 M14 REI Karel Gustav 00:08:00 0
2 329 M14 CHORNOHOR Ivan 00:10:00 0
3 322 M14 HEINSAR Robert Sebastian 80375049 00:13:00 0
4 331 M14 SHELENKOV Artem 00:18:00 0
5 325 M14 JÄRVSOO Jorgen 00:21:00 0
6 314 M14 TAMMISTU Leander 00:27:00 0
7 310 M14 KANNEL Märt 00:28:00 0
8 330 M14 HRISHNYI Kostiantyn 00:44:00 0
9 320 M14 SIILBEK Tomi 01:01:00 0
10 340 M14 MÄGI Rihard ERA 06:31:00 0
11 307 M14 MOLLBERG Karl-Henrik VILJANDI RATTAKLUBI 06:36:00 0
Matka- ja noortesõit Kõik N võitja keskmine kiirus 22,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 311 Kõik N TAMM Kaija Otepää Vallavalitsus 01:08:00 0
2 332 Kõik N RÄNDUR Kerttu 01:09:42 0
3 328 Kõik N VOOD Monica EAAK OÜ 01:10:37 0
4 335 Kõik N POLUIAN Anastasiia 00:52:00 0
5 327 Kõik N LAVRENKO Anastasia 01:00:00 0
6 323 Kõik N BADERYK Viktoriia Lounaeestirattaklubi 01:05:00 0
7 304 Kõik N JÜRISAAR Maria 02:37:00 0
8 324 Kõik N LUTCHENKO Diana 04:47:00 0
9 316 Kõik N VESKE Eliis 10:12:00 0
Matka- ja noortesõit N16 võitja keskmine kiirus 0,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 335 N16 POLUIAN Anastasiia 00:52:00 0
2 323 N16 BADERYK Viktoriia Lounaeestirattaklubi 01:05:00 0
3 324 N16 LUTCHENKO Diana 04:47:00 0
Matka- ja noortesõit N14 võitja keskmine kiirus 0,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 327 N14 LAVRENKO Anastasia 01:00:00 0
2 304 N14 JÜRISAAR Maria 02:37:00 0
Matka- ja noortesõit M12 võitja keskmine kiirus 0,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 309 M12 KANNEL Kaur 01:54:00 0
2 312 M12 ANT Sebastian 03:33:00 0
3 308 M12 SEMJONOV Silver 03:34:00 0
4 339 M12 MÄGI Harald ERA 06:31:00 0
5 318 M12 TOOMSALU Josten 06:49:00 0
6 319 M12 SEESMAA Marten 07:11:00 0
7 315 M12 REIN Sander 07:34:00 0
8 306 M12 PÕDER Andreas 07:35:00 0
9 321 M12 TOOMSALU Gerdo 09:03:00 0
10 317 M12 POOLAK Martti Lõuna-Eesti Rattaklubi 09:10:00 0
Matka- ja noortesõit N12 võitja keskmine kiirus 0,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 316 N12 VESKE Eliis 10:12:00 0
Matka- ja noortesõit N võitja keskmine kiirus 22,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 311 N TAMM Kaija Otepää Vallavalitsus 01:08:00 0
2 332 N RÄNDUR Kerttu 01:09:42 0
3 328 N VOOD Monica EAAK OÜ 01:10:37 0
Impression