Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 45,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik JAKIN Alo 01:45:17 0
2 13 Kõik LAUK Karl Patrick Team Pro Immo Nicolas Roux 01:45:18 0
3 3 Kõik NÕMMELA Aksel Bingoal - Wallonie Bruxelles 01:45:19 0
4 21 Kõik MIRZOJEV Artjom Klubi Cycling Tartu 01:45:20 0
5 4 Kõik KANGERT Tanel 01:45:21 0
6 7 Kõik TAARAMÄE Rein 01:46:11 0
7 15 Kõik PAJUR Markus Klubi Cycling Tartu 01:46:49 0
8 18 Kõik TREIMUTH Henri KLUBI CYCLING TARTU 01:46:55 0
9 56 Kõik KISKONEN Siim 01:47:01 0
10 11 Kõik ÄRM Rait Kluvi Cycling Tartu 01:47:08 0
11 42 Kõik ANSONS Kristers Klubi Cycling Tartu 01:49:42 0
12 23 Kõik NISU Oskar EvoPro Cycling 01:49:42 0
13 16 Kõik KIVISTIK Gert Hawaii Express 01:49:45 0
14 8 Kõik MATT Jörgen MTÜ Peloton 01:50:01 0
15 20 Kõik SANKMANN Joosep Team ECSEL Saint-Etienne Loire 01:50:10 0
16 12 Kõik KURITS Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 01:50:11 0
17 10 Kõik VALVAS Vahur 01:52:38 0
18 17 Kõik KALF Steven Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:52:39 0
19 44 Kõik RUBENIS Pauls KLUBI CYCLING TARTU 01:52:40 0
20 48 Kõik TAMM Lauri Kalevi Jalgrattakool 01:52:43 0
21 51 Kõik NORDLUND Johan Continental-Focus 01:52:46 0
22 43 Kõik KAZIS Daniels Klubi Cycling Tartu 01:52:50 0
23 1 Kõik RÄIM Mihkel 01:52:52 0
24 29 Kõik METSLIND Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:52:52 0
25 31 Kõik KOKK Gregor CFC Spordiklubi 01:52:54 0
26 61 Kõik POST Ken 01:52:55 0
27 2 Kõik OOLO Kristjan 01:53:06 0
28 59 Kõik BOLSIS Niklavs dobeles dzirnavnieks/feelfree 01:54:02 0
29 34 Kõik ILVES Arti Peloton 01:56:48 0
30 22 Kõik LITVINTSEV Anton Klubi Cycling Tartu 01:56:51 0
31 5 Kõik VAHTRA Norman 01:56:54 0
32 28 Kõik LEIDT Markus Peloton 01:56:55 0
33 24 Kõik LAANEMÄE Erki Peloton 01:56:56 0
34 49 Kõik AUS Aaron Rein Taaramäe Rattaklubi 01:57:01 0
35 14 Kõik KARPENKO Gleb Klubi Cycling Tartu 01:57:09 0
36 60 Kõik KUKK Janek 01:57:30 0
37 58 Kõik ROOS Andre Tüask 01:59:11 0
38 38 Kõik VERLIIN Lauri 01:59:42 0
39 40 Kõik BAUER Mikk JK Paralepa 01:59:58 0
40 54 Kõik VOLMER Raul 02:01:54 0
41 53 Kõik FLOREN Ron-Thorren CFC Spordiklubi 02:01:55 0
42 9 Kõik PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:02:01 0
43 33 Kõik UULIMAA Ats viko 02:05:16 0
44 27 Kõik KÕIV Kevin Kardo CFC 02:05:20 0
45 26 Kõik VENT Karl Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:05:44 0
46 47 Kõik ADUSON Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 02:05:52 0
47 50 Kõik KURITS Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 02:08:02 0
48 35 Kõik VAINRE Mart Team Vänt 02:22:54 0
49 39 Kõik ARLAUSKAS Laurynas Team Vänt 02:22:55 0
50 55 Kõik RUUL Karl Kevin Team Vänt 02:22:56 0
51 52 Kõik MAKOGON Vladyslav GIF-Chebici 02:28:45 0
52 45 Kõik LEIS Lauri 02:41:29 0
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 45,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik M JAKIN Alo 01:45:17 0
2 13 Kõik M LAUK Karl Patrick Team Pro Immo Nicolas Roux 01:45:18 0
3 3 Kõik M NÕMMELA Aksel Bingoal - Wallonie Bruxelles 01:45:19 0
4 21 Kõik M MIRZOJEV Artjom Klubi Cycling Tartu 01:45:20 0
5 4 Kõik M KANGERT Tanel 01:45:21 0
6 7 Kõik M TAARAMÄE Rein 01:46:11 0
7 15 Kõik M PAJUR Markus Klubi Cycling Tartu 01:46:49 0
8 18 Kõik M TREIMUTH Henri KLUBI CYCLING TARTU 01:46:55 0
9 56 Kõik M KISKONEN Siim 01:47:01 0
10 11 Kõik M ÄRM Rait Kluvi Cycling Tartu 01:47:08 0
11 42 Kõik M ANSONS Kristers Klubi Cycling Tartu 01:49:42 0
12 23 Kõik M NISU Oskar EvoPro Cycling 01:49:42 0
13 16 Kõik M KIVISTIK Gert Hawaii Express 01:49:45 0
14 8 Kõik M MATT Jörgen MTÜ Peloton 01:50:01 0
15 20 Kõik M SANKMANN Joosep Team ECSEL Saint-Etienne Loire 01:50:10 0
16 12 Kõik M KURITS Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 01:50:11 0
17 10 Kõik M VALVAS Vahur 01:52:38 0
18 17 Kõik M KALF Steven Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:52:39 0
19 44 Kõik M RUBENIS Pauls KLUBI CYCLING TARTU 01:52:40 0
20 48 Kõik M TAMM Lauri Kalevi Jalgrattakool 01:52:43 0
21 51 Kõik M NORDLUND Johan Continental-Focus 01:52:46 0
22 43 Kõik M KAZIS Daniels Klubi Cycling Tartu 01:52:50 0
23 1 Kõik M RÄIM Mihkel 01:52:52 0
24 29 Kõik M METSLIND Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:52:52 0
25 31 Kõik M KOKK Gregor CFC Spordiklubi 01:52:54 0
26 61 Kõik M POST Ken 01:52:55 0
27 2 Kõik M OOLO Kristjan 01:53:06 0
28 59 Kõik M BOLSIS Niklavs dobeles dzirnavnieks/feelfree 01:54:02 0
29 34 Kõik M ILVES Arti Peloton 01:56:48 0
30 22 Kõik M LITVINTSEV Anton Klubi Cycling Tartu 01:56:51 0
31 5 Kõik M VAHTRA Norman 01:56:54 0
32 28 Kõik M LEIDT Markus Peloton 01:56:55 0
33 24 Kõik M LAANEMÄE Erki Peloton 01:56:56 0
34 49 Kõik M AUS Aaron Rein Taaramäe Rattaklubi 01:57:01 0
35 14 Kõik M KARPENKO Gleb Klubi Cycling Tartu 01:57:09 0
36 60 Kõik M KUKK Janek 01:57:30 0
37 58 Kõik M ROOS Andre Tüask 01:59:11 0
38 38 Kõik M VERLIIN Lauri 01:59:42 0
39 40 Kõik M BAUER Mikk JK Paralepa 01:59:58 0
40 54 Kõik M VOLMER Raul 02:01:54 0
41 53 Kõik M FLOREN Ron-Thorren CFC Spordiklubi 02:01:55 0
42 9 Kõik M PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:02:01 0
43 33 Kõik M UULIMAA Ats viko 02:05:16 0
44 27 Kõik M KÕIV Kevin Kardo CFC 02:05:20 0
45 26 Kõik M VENT Karl Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:05:44 0
46 47 Kõik M ADUSON Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 02:05:52 0
47 50 Kõik M KURITS Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 02:08:02 0
48 35 Kõik M VAINRE Mart Team Vänt 02:22:54 0
49 39 Kõik M ARLAUSKAS Laurynas Team Vänt 02:22:55 0
50 55 Kõik M RUUL Karl Kevin Team Vänt 02:22:56 0
51 52 Kõik M MAKOGON Vladyslav GIF-Chebici 02:28:45 0
52 45 Kõik M LEIS Lauri 02:41:29 0
Põhisõit MSeenior1 võitja keskmine kiirus 45,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 MSeenior1 JAKIN Alo 01:45:17 0
2 4 MSeenior1 KANGERT Tanel 01:45:21 0
3 7 MSeenior1 TAARAMÄE Rein 01:46:11 0
4 10 MSeenior1 VALVAS Vahur 01:52:38 0
5 2 MSeenior1 OOLO Kristjan 01:53:06 0
6 35 MSeenior1 VAINRE Mart Team Vänt 02:22:54 0
Põhisõit MSport võitja keskmine kiirus 45,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 13 MSport LAUK Karl Patrick Team Pro Immo Nicolas Roux 01:45:18 0
2 3 MSport NÕMMELA Aksel Bingoal - Wallonie Bruxelles 01:45:19 0
3 21 MSport MIRZOJEV Artjom Klubi Cycling Tartu 01:45:20 0
4 15 MSport PAJUR Markus Klubi Cycling Tartu 01:46:49 0
5 18 MSport TREIMUTH Henri KLUBI CYCLING TARTU 01:46:55 0
6 56 MSport KISKONEN Siim 01:47:01 0
7 11 MSport ÄRM Rait Kluvi Cycling Tartu 01:47:08 0
8 42 MSport ANSONS Kristers Klubi Cycling Tartu 01:49:42 0
9 23 MSport NISU Oskar EvoPro Cycling 01:49:42 0
10 16 MSport KIVISTIK Gert Hawaii Express 01:49:45 0
11 8 MSport MATT Jörgen MTÜ Peloton 01:50:01 0
12 20 MSport SANKMANN Joosep Team ECSEL Saint-Etienne Loire 01:50:10 0
13 17 MSport KALF Steven Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:52:39 0
14 44 MSport RUBENIS Pauls KLUBI CYCLING TARTU 01:52:40 0
15 43 MSport KAZIS Daniels Klubi Cycling Tartu 01:52:50 0
16 1 MSport RÄIM Mihkel 01:52:52 0
17 29 MSport METSLIND Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:52:52 0
18 59 MSport BOLSIS Niklavs dobeles dzirnavnieks/feelfree 01:54:02 0
19 22 MSport LITVINTSEV Anton Klubi Cycling Tartu 01:56:51 0
20 5 MSport VAHTRA Norman 01:56:54 0
21 28 MSport LEIDT Markus Peloton 01:56:55 0
22 24 MSport LAANEMÄE Erki Peloton 01:56:56 0
23 14 MSport KARPENKO Gleb Klubi Cycling Tartu 01:57:09 0
24 54 MSport VOLMER Raul 02:01:54 0
25 9 MSport PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:02:01 0
26 33 MSport UULIMAA Ats viko 02:05:16 0
27 26 MSport VENT Karl Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:05:44 0
28 39 MSport ARLAUSKAS Laurynas Team Vänt 02:22:55 0
29 55 MSport RUUL Karl Kevin Team Vänt 02:22:56 0
30 52 MSport MAKOGON Vladyslav GIF-Chebici 02:28:45 0
Põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 43,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 MJ KURITS Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 01:50:11 0
2 31 MJ KOKK Gregor CFC Spordiklubi 01:52:54 0
3 61 MJ POST Ken 01:52:55 0
4 34 MJ ILVES Arti Peloton 01:56:48 0
5 60 MJ KUKK Janek 01:57:30 0
6 58 MJ ROOS Andre Tüask 01:59:11 0
7 38 MJ VERLIIN Lauri 01:59:42 0
8 40 MJ BAUER Mikk JK Paralepa 01:59:58 0
9 53 MJ FLOREN Ron-Thorren CFC Spordiklubi 02:01:55 0
10 27 MJ KÕIV Kevin Kardo CFC 02:05:20 0
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 42,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 M16 TAMM Lauri Kalevi Jalgrattakool 01:52:43 0
2 49 M16 AUS Aaron Rein Taaramäe Rattaklubi 01:57:01 0
3 47 M16 ADUSON Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 02:05:52 0
4 50 M16 KURITS Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 02:08:02 0
5 45 M16 LEIS Lauri 02:41:29 0
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 42,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 M NORDLUND Johan Continental-Focus 01:52:46 0
Keskmine distants Kõik võitja keskmine kiirus 41,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 Kõik AINSALU Markku Proshop Team 01:34:18 0
2 113 Kõik KULJUS Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:34:20 0
3 185 Kõik SILDVEE Rainer Kinema 01:34:21 0
4 129 Kõik TIIRATS Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:49 0
5 105 Kõik ORAS Allan moomoo 01:34:56 0
6 102 Kõik KIRSIPUU Toomas 01:36:01 0
7 121 Kõik KARPENKO Sergei 01:36:01 0
8 155 Kõik KÜLV Hannes Tüsk 01:36:02 0
9 106 Kõik UUSEN Hindrik 01:36:03 0
10 151 Kõik INTS Kalev Peloton 01:36:04 0
11 116 Kõik ALARU Riho Peloton 01:36:04 0
12 128 Kõik SOONIK Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:36:05 0
13 190 Kõik KULBIN Andres 01:36:06 0
14 107 Kõik TASANE Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:07 0
15 162 Kõik LILLESAAR Tanel Viimsi Sport 01:36:08 0
16 112 Kõik NIGUL Alar CFC Spordiklubi 01:36:08 0
17 108 Kõik KÄRNER Mart Peloton 01:36:08 0
18 138 Kõik BELJAJEV Vladimir Tartu SK Velo 01:36:09 0
19 101 Kõik VALMSEN Henri Viljandi Rattaklubi 01:36:09 0
20 183 Kõik PUNGAR Urmas 01:36:11 0
21 175 Kõik JÜRI Mihkel 01:36:15 0
22 141 Kõik TUISK Aidi Gerde CFC Spordiklubi 01:36:18 0
23 125 Kõik MILISTVER Meelis 01:36:22 0
24 136 Kõik TEDER Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 01:36:25 0
25 131 Kõik TOOM Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:28 0
26 111 Kõik REEDI Peip Peloton 01:36:32 0
27 171 Kõik ORD Tõnu CC Superior 01:36:42 0
28 142 Kõik NIGUL Mathilde Manuela CFC Spordiklubi 01:36:42 0
29 118 Kõik SULUSTE Jüri SJK Viiking 01:36:42 0
30 143 Kõik ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:36:42 0
31 140 Kõik SARAP Georg VIKO 01:36:46 0
32 168 Kõik NEEMELA Kurmo Dünamo 01:36:51 0
33 132 Kõik REIER Kusti Viljandi Rattaklubi 01:37:14 0
34 153 Kõik ROOL Margus Viimsi Rattaklubi 01:37:32 0
35 117 Kõik LINKGREIM Jaanus 01:37:50 0
36 182 Kõik ÖÖMAN Marko 01:38:27 0
37 104 Kõik REIER Kirke Viljandi Rattaklubi 01:38:34 0
38 130 Kõik HEINSAR Hardi Otepää Rattaklubi 01:39:36 0
39 192 Kõik PRIKS Keijo moomoo 01:40:15 0
40 122 Kõik PÄRN Meelis 01:43:32 0
41 157 Kõik EBRAS Kristo 01:43:38 0
42 145 Kõik PLATNIEKS Uldis Velohooligans/Keizari-1 01:44:59 0
43 137 Kõik SAKSING Siim 01:45:08 0
44 110 Kõik KELK Margus TUK 01:45:27 0
45 115 Kõik LEIDT Meelis Peloton 01:45:39 0
46 179 Kõik SAVOLAINEN Heikki CP Estonia 01:46:27 0
47 163 Kõik ERNITS Ardu 01:46:30 0
48 133 Kõik MÜÜRSEPP Madis Viimsi Rattaklubi 01:48:43 0
49 154 Kõik RIBELUS Kalle 01:49:56 0
50 161 Kõik VIIGIPUU Toomas Tartu Sk Velo 01:50:34 0
51 187 Kõik RAUDVEE Märt 01:50:39 0
52 103 Kõik PÄRT Ahto 01:50:40 0
53 114 Kõik JOHANSON Stefan Viljandi Rattaklubi 01:51:12 0
54 165 Kõik KUTSER Indra 01:51:39 0
55 144 Kõik EIMANIS Gundars Velohooligans/Keizari-1 01:51:39 0
56 184 Kõik OOLUP Oliver 01:51:40 0
57 134 Kõik SEER Marek Spordipartner 01:51:44 0
58 191 Kõik OLKONEN Indrek 01:51:56 0
59 123 Kõik LAIDVER Leho 01:52:25 0
60 126 Kõik KLAASER Gert 01:53:16 0
61 150 Kõik KANNIMÄE Janar Hauka Veloklubi 01:53:30 0
62 159 Kõik STRIKHOLM Peeter Klubi Püha Loomaaed 01:54:41 0
63 124 Kõik REBANE Aimur Spordiklubi Valga-Valka 01:54:54 0
64 173 Kõik KRELA Jaan Dünamo 01:55:04 0
65 193 Kõik MARANIK Marek 01:55:11 0
66 174 Kõik KUKK Argo ProVan/Sortimo 01:55:14 0
67 176 Kõik SIDORENKO Eduard 01:57:43 0
68 177 Kõik NÄSS Margo 01:59:49 0
69 127 Kõik BUTORIN Aleksandr 02:00:00 0
70 188 Kõik PURU Margus 02:05:15 0
71 148 Kõik HIOB Laur 02:05:55 0
72 167 Kõik LILLO Indrek Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid 02:05:57 0
73 149 Kõik SINITSYN Antti Team Vänt 02:06:01 0
74 170 Kõik MANGUSSON Magnus 02:06:47 0
75 186 Kõik KULJUS Ülo FNT Spordiklubi 02:12:22 0
76 164 Kõik ERNITS Ingrit 02:24:40 0
77 169 Kõik MANGUSSON Tanel 02:31:17 0
78 152 Kõik KVELL Urmas 03:02:15 0
79 181 Kõik KVELL Alar 03:02:15 0
Keskmine distants Kõik M võitja keskmine kiirus 41,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 Kõik M AINSALU Markku Proshop Team 01:34:18 0
2 113 Kõik M KULJUS Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:34:20 0
3 185 Kõik M SILDVEE Rainer Kinema 01:34:21 0
4 129 Kõik M TIIRATS Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:49 0
5 105 Kõik M ORAS Allan moomoo 01:34:56 0
6 102 Kõik M KIRSIPUU Toomas 01:36:01 0
7 121 Kõik M KARPENKO Sergei 01:36:01 0
8 155 Kõik M KÜLV Hannes Tüsk 01:36:02 0
9 106 Kõik M UUSEN Hindrik 01:36:03 0
10 151 Kõik M INTS Kalev Peloton 01:36:04 0
11 116 Kõik M ALARU Riho Peloton 01:36:04 0
12 190 Kõik M KULBIN Andres 01:36:06 0
13 162 Kõik M LILLESAAR Tanel Viimsi Sport 01:36:08 0
14 112 Kõik M NIGUL Alar CFC Spordiklubi 01:36:08 0
15 108 Kõik M KÄRNER Mart Peloton 01:36:08 0
16 138 Kõik M BELJAJEV Vladimir Tartu SK Velo 01:36:09 0
17 101 Kõik M VALMSEN Henri Viljandi Rattaklubi 01:36:09 0
18 183 Kõik M PUNGAR Urmas 01:36:11 0
19 175 Kõik M JÜRI Mihkel 01:36:15 0
20 125 Kõik M MILISTVER Meelis 01:36:22 0
21 136 Kõik M TEDER Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 01:36:25 0
22 131 Kõik M TOOM Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:28 0
23 111 Kõik M REEDI Peip Peloton 01:36:32 0
24 171 Kõik M ORD Tõnu CC Superior 01:36:42 0
25 118 Kõik M SULUSTE Jüri SJK Viiking 01:36:42 0
26 143 Kõik M ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:36:42 0
27 140 Kõik M SARAP Georg VIKO 01:36:46 0
28 168 Kõik M NEEMELA Kurmo Dünamo 01:36:51 0
29 132 Kõik M REIER Kusti Viljandi Rattaklubi 01:37:14 0
30 153 Kõik M ROOL Margus Viimsi Rattaklubi 01:37:32 0
31 117 Kõik M LINKGREIM Jaanus 01:37:50 0
32 182 Kõik M ÖÖMAN Marko 01:38:27 0
33 130 Kõik M HEINSAR Hardi Otepää Rattaklubi 01:39:36 0
34 192 Kõik M PRIKS Keijo moomoo 01:40:15 0
35 122 Kõik M PÄRN Meelis 01:43:32 0
36 157 Kõik M EBRAS Kristo 01:43:38 0
37 145 Kõik M PLATNIEKS Uldis Velohooligans/Keizari-1 01:44:59 0
38 137 Kõik M SAKSING Siim 01:45:08 0
39 110 Kõik M KELK Margus TUK 01:45:27 0
40 115 Kõik M LEIDT Meelis Peloton 01:45:39 0
41 179 Kõik M SAVOLAINEN Heikki CP Estonia 01:46:27 0
42 163 Kõik M ERNITS Ardu 01:46:30 0
43 133 Kõik M MÜÜRSEPP Madis Viimsi Rattaklubi 01:48:43 0
44 154 Kõik M RIBELUS Kalle 01:49:56 0
45 161 Kõik M VIIGIPUU Toomas Tartu Sk Velo 01:50:34 0
46 187 Kõik M RAUDVEE Märt 01:50:39 0
47 103 Kõik M PÄRT Ahto 01:50:40 0
48 114 Kõik M JOHANSON Stefan Viljandi Rattaklubi 01:51:12 0
49 144 Kõik M EIMANIS Gundars Velohooligans/Keizari-1 01:51:39 0
50 184 Kõik M OOLUP Oliver 01:51:40 0
51 134 Kõik M SEER Marek Spordipartner 01:51:44 0
52 191 Kõik M OLKONEN Indrek 01:51:56 0
53 123 Kõik M LAIDVER Leho 01:52:25 0
54 126 Kõik M KLAASER Gert 01:53:16 0
55 150 Kõik M KANNIMÄE Janar Hauka Veloklubi 01:53:30 0
56 159 Kõik M STRIKHOLM Peeter Klubi Püha Loomaaed 01:54:41 0
57 124 Kõik M REBANE Aimur Spordiklubi Valga-Valka 01:54:54 0
58 173 Kõik M KRELA Jaan Dünamo 01:55:04 0
59 193 Kõik M MARANIK Marek 01:55:11 0
60 174 Kõik M KUKK Argo ProVan/Sortimo 01:55:14 0
61 176 Kõik M SIDORENKO Eduard 01:57:43 0
62 177 Kõik M NÄSS Margo 01:59:49 0
63 127 Kõik M BUTORIN Aleksandr 02:00:00 0
64 188 Kõik M PURU Margus 02:05:15 0
65 148 Kõik M HIOB Laur 02:05:55 0
66 167 Kõik M LILLO Indrek Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid 02:05:57 0
67 149 Kõik M SINITSYN Antti Team Vänt 02:06:01 0
68 170 Kõik M MANGUSSON Magnus 02:06:47 0
69 186 Kõik M KULJUS Ülo FNT Spordiklubi 02:12:22 0
70 169 Kõik M MANGUSSON Tanel 02:31:17 0
71 152 Kõik M KVELL Urmas 03:02:15 0
72 181 Kõik M KVELL Alar 03:02:15 0
Keskmine distants Sen2 võitja keskmine kiirus 41,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 Sen2 AINSALU Markku Proshop Team 01:34:18 0
2 105 Sen2 ORAS Allan moomoo 01:34:56 0
3 121 Sen2 KARPENKO Sergei 01:36:01 0
4 106 Sen2 UUSEN Hindrik 01:36:03 0
5 151 Sen2 INTS Kalev Peloton 01:36:04 0
6 162 Sen2 LILLESAAR Tanel Viimsi Sport 01:36:08 0
7 183 Sen2 PUNGAR Urmas 01:36:11 0
8 125 Sen2 MILISTVER Meelis 01:36:22 0
9 136 Sen2 TEDER Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 01:36:25 0
10 153 Sen2 ROOL Margus Viimsi Rattaklubi 01:37:32 0
11 117 Sen2 LINKGREIM Jaanus 01:37:50 0
12 182 Sen2 ÖÖMAN Marko 01:38:27 0
13 130 Sen2 HEINSAR Hardi Otepää Rattaklubi 01:39:36 0
14 122 Sen2 PÄRN Meelis 01:43:32 0
15 157 Sen2 EBRAS Kristo 01:43:38 0
16 145 Sen2 PLATNIEKS Uldis Velohooligans/Keizari-1 01:44:59 0
17 134 Sen2 SEER Marek Spordipartner 01:51:44 0
18 159 Sen2 STRIKHOLM Peeter Klubi Püha Loomaaed 01:54:41 0
19 124 Sen2 REBANE Aimur Spordiklubi Valga-Valka 01:54:54 0
20 193 Sen2 MARANIK Marek 01:55:11 0
21 127 Sen2 BUTORIN Aleksandr 02:00:00 0
22 188 Sen2 PURU Margus 02:05:15 0
23 148 Sen2 HIOB Laur 02:05:55 0
24 167 Sen2 LILLO Indrek Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid 02:05:57 0
25 169 Sen2 MANGUSSON Tanel 02:31:17 0
Keskmine distants M võitja keskmine kiirus 41,34 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 113 M KULJUS Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 01:34:20 0
2 185 M SILDVEE Rainer Kinema 01:34:21 0
3 129 M TIIRATS Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:49 0
4 155 M KÜLV Hannes Tüsk 01:36:02 0
5 116 M ALARU Riho Peloton 01:36:04 0
6 101 M VALMSEN Henri Viljandi Rattaklubi 01:36:09 0
7 175 M JÜRI Mihkel 01:36:15 0
8 131 M TOOM Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:28 0
9 143 M ARGALIS Edgars Velohooligans/Keizari-1 01:36:42 0
10 140 M SARAP Georg VIKO 01:36:46 0
11 132 M REIER Kusti Viljandi Rattaklubi 01:37:14 0
12 192 M PRIKS Keijo moomoo 01:40:15 0
13 137 M SAKSING Siim 01:45:08 0
14 179 M SAVOLAINEN Heikki CP Estonia 01:46:27 0
15 163 M ERNITS Ardu 01:46:30 0
16 161 M VIIGIPUU Toomas Tartu Sk Velo 01:50:34 0
17 187 M RAUDVEE Märt 01:50:39 0
18 114 M JOHANSON Stefan Viljandi Rattaklubi 01:51:12 0
19 144 M EIMANIS Gundars Velohooligans/Keizari-1 01:51:39 0
20 184 M OOLUP Oliver 01:51:40 0
21 150 M KANNIMÄE Janar Hauka Veloklubi 01:53:30 0
22 174 M KUKK Argo ProVan/Sortimo 01:55:14 0
23 149 M SINITSYN Antti Team Vänt 02:06:01 0
24 170 M MANGUSSON Magnus 02:06:47 0
25 186 M KULJUS Ülo FNT Spordiklubi 02:12:22 0
26 152 M KVELL Urmas 03:02:15 0
27 181 M KVELL Alar 03:02:15 0
Keskmine distants Sen4 võitja keskmine kiirus 40,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Sen4 KIRSIPUU Toomas 01:36:01 0
2 112 Sen4 NIGUL Alar CFC Spordiklubi 01:36:08 0
3 118 Sen4 SULUSTE Jüri SJK Viiking 01:36:42 0
4 133 Sen4 MÜÜRSEPP Madis Viimsi Rattaklubi 01:48:43 0
5 103 Sen4 PÄRT Ahto 01:50:40 0
6 191 Sen4 OLKONEN Indrek 01:51:56 0
7 176 Sen4 SIDORENKO Eduard 01:57:43 0
Keskmine distants Kõik N võitja keskmine kiirus 40,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik N SOONIK Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:36:05 0
2 107 Kõik N TASANE Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:07 0
3 141 Kõik N TUISK Aidi Gerde CFC Spordiklubi 01:36:18 0
4 142 Kõik N NIGUL Mathilde Manuela CFC Spordiklubi 01:36:42 0
5 104 Kõik N REIER Kirke Viljandi Rattaklubi 01:38:34 0
6 165 Kõik N KUTSER Indra 01:51:39 0
7 164 Kõik N ERNITS Ingrit 02:24:40 0
Keskmine distants N võitja keskmine kiirus 40,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 N SOONIK Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:36:05 0
2 142 N NIGUL Mathilde Manuela CFC Spordiklubi 01:36:42 0
3 165 N KUTSER Indra 01:51:39 0
4 164 N ERNITS Ingrit 02:24:40 0
Keskmine distants Sen3 võitja keskmine kiirus 40,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 190 Sen3 KULBIN Andres 01:36:06 0
2 108 Sen3 KÄRNER Mart Peloton 01:36:08 0
3 138 Sen3 BELJAJEV Vladimir Tartu SK Velo 01:36:09 0
4 111 Sen3 REEDI Peip Peloton 01:36:32 0
5 171 Sen3 ORD Tõnu CC Superior 01:36:42 0
6 168 Sen3 NEEMELA Kurmo Dünamo 01:36:51 0
7 110 Sen3 KELK Margus TUK 01:45:27 0
8 115 Sen3 LEIDT Meelis Peloton 01:45:39 0
9 154 Sen3 RIBELUS Kalle 01:49:56 0
10 123 Sen3 LAIDVER Leho 01:52:25 0
11 126 Sen3 KLAASER Gert 01:53:16 0
12 173 Sen3 KRELA Jaan Dünamo 01:55:04 0
13 177 Sen3 NÄSS Margo 01:59:49 0
Keskmine distants NJ võitja keskmine kiirus 40,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 NJ TASANE Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:07 0
2 141 NJ TUISK Aidi Gerde CFC Spordiklubi 01:36:18 0
3 104 NJ REIER Kirke Viljandi Rattaklubi 01:38:34 0
Matka- ja noortesõit Kõik võitja keskmine kiirus 36,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik TARMU Ragnar 00:37:32 0
2 2002 Kõik VENT Kaarel 00:37:48 0
3 2003 Kõik PRÜKKEL Jaanus 00:37:51 0
4 2004 Kõik MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:37:52 0
5 2025 Kõik LUUSEPP Leino 00:37:55 0
6 2019 Kõik ANIPAI Meelis 00:38:16 0
7 2023 Kõik JAHT Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 00:38:17 0
8 2024 Kõik JAHT Valdur 00:38:37 0
9 2035 Kõik EENKIVI Kristjan 00:39:32 0
10 2007 Kõik MOREL Ülar Hauka Veloklubi 00:39:34 0
11 2008 Kõik LEPIK Robert Peloton 00:41:00 0
12 2036 Kõik PINDMA Patrik Tobias CFC 00:41:36 0
13 2034 Kõik PINDMA Vahur Hauka Veloklubi 00:41:38 0
14 2018 Kõik TAARAMÄE Hanna Karoline 00:42:18 0
15 2026 Kõik TAMM Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:42:18 0
16 2006 Kõik PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:05 0
17 2011 Kõik VALGE Pärtel SK Velo 00:45:19 0
18 2005 Kõik KEEL Erki 00:45:39 0
19 2031 Kõik HEINSAR Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:47:53 0
20 2038 Kõik SIILBEK Tomi Otepää Rattaklubi 00:47:54 0
21 2037 Kõik KÜLV Kert 00:49:44 0
22 2009 Kõik KESNER Margus 00:50:22 0
23 2020 Kõik DANIEL Renet otepää rattaklubi 00:50:55 0
24 2030 Kõik MANGUSSON Willem 00:52:51 0
25 2027 Kõik KIVI Piret 00:54:40 0
26 2010 Kõik LUGENBERG Arvi 00:54:40 0
27 2014 Kõik LIFLJANDSKI Lillerin 00:55:17 0
28 2015 Kõik SAAREMÄE Egle 00:55:17 0
29 2013 Kõik LIFLJANDSKI Erki 00:55:17 0
30 2021 Kõik KREITSBERG Kalle Rein Taaramäe rattaklubi 01:11:04 0
31 2039 Kõik PALUOJA Artur Trismile 01:18:32 0
32 2032 Kõik PALUOJA Madis TriSmile 01:18:33 0
33 2033 Kõik LEPIK Martti Peloton 01:22:47 0
34 2016 Kõik LEPIK Margo 01:22:49 0
Matka- ja noortesõit Kõik N võitja keskmine kiirus 32,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2018 Kõik N TAARAMÄE Hanna Karoline 00:42:18 0
2 2006 Kõik N PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:05 0
3 2027 Kõik N KIVI Piret 00:54:40 0
4 2014 Kõik N LIFLJANDSKI Lillerin 00:55:17 0
5 2015 Kõik N SAAREMÄE Egle 00:55:17 0
Matka- ja noortesõit N võitja keskmine kiirus 32,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2018 N TAARAMÄE Hanna Karoline 00:42:18 0
2 2006 N PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:05 0
3 2027 N KIVI Piret 00:54:40 0
4 2014 N LIFLJANDSKI Lillerin 00:55:17 0
5 2015 N SAAREMÄE Egle 00:55:17 0
Matka- ja noortesõit Kõik M võitja keskmine kiirus 36,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik M TARMU Ragnar 00:37:32 0
2 2002 Kõik M VENT Kaarel 00:37:48 0
3 2003 Kõik M PRÜKKEL Jaanus 00:37:51 0
4 2004 Kõik M MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:37:52 0
5 2025 Kõik M LUUSEPP Leino 00:37:55 0
6 2019 Kõik M ANIPAI Meelis 00:38:16 0
7 2023 Kõik M JAHT Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 00:38:17 0
8 2024 Kõik M JAHT Valdur 00:38:37 0
9 2035 Kõik M EENKIVI Kristjan 00:39:32 0
10 2007 Kõik M MOREL Ülar Hauka Veloklubi 00:39:34 0
11 2008 Kõik M LEPIK Robert Peloton 00:41:00 0
12 2036 Kõik M PINDMA Patrik Tobias CFC 00:41:36 0
13 2034 Kõik M PINDMA Vahur Hauka Veloklubi 00:41:38 0
14 2026 Kõik M TAMM Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:42:18 0
15 2011 Kõik M VALGE Pärtel SK Velo 00:45:19 0
16 2005 Kõik M KEEL Erki 00:45:39 0
17 2031 Kõik M HEINSAR Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:47:53 0
18 2038 Kõik M SIILBEK Tomi Otepää Rattaklubi 00:47:54 0
19 2037 Kõik M KÜLV Kert 00:49:44 0
20 2009 Kõik M KESNER Margus 00:50:22 0
21 2020 Kõik M DANIEL Renet otepää rattaklubi 00:50:55 0
22 2030 Kõik M MANGUSSON Willem 00:52:51 0
23 2010 Kõik M LUGENBERG Arvi 00:54:40 0
24 2013 Kõik M LIFLJANDSKI Erki 00:55:17 0
25 2021 Kõik M KREITSBERG Kalle Rein Taaramäe rattaklubi 01:11:04 0
26 2039 Kõik M PALUOJA Artur Trismile 01:18:32 0
27 2032 Kõik M PALUOJA Madis TriSmile 01:18:33 0
28 2033 Kõik M LEPIK Martti Peloton 01:22:47 0
29 2016 Kõik M LEPIK Margo 01:22:49 0
Matka- ja noortesõit M võitja keskmine kiirus 36,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 M TARMU Ragnar 00:37:32 0
2 2002 M VENT Kaarel 00:37:48 0
3 2003 M PRÜKKEL Jaanus 00:37:51 0
4 2004 M MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:37:52 0
5 2025 M LUUSEPP Leino 00:37:55 0
6 2024 M JAHT Valdur 00:38:37 0
7 2035 M EENKIVI Kristjan 00:39:32 0
8 2007 M MOREL Ülar Hauka Veloklubi 00:39:34 0
9 2034 M PINDMA Vahur Hauka Veloklubi 00:41:38 0
10 2005 M KEEL Erki 00:45:39 0
11 2037 M KÜLV Kert 00:49:44 0
12 2009 M KESNER Margus 00:50:22 0
13 2030 M MANGUSSON Willem 00:52:51 0
14 2010 M LUGENBERG Arvi 00:54:40 0
15 2013 M LIFLJANDSKI Erki 00:55:17 0
16 2039 M PALUOJA Artur Trismile 01:18:32 0
17 2032 M PALUOJA Madis TriSmile 01:18:33 0
18 2016 M LEPIK Margo 01:22:49 0
Matka- ja noortesõit M14 võitja keskmine kiirus 36,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2019 M14 ANIPAI Meelis 00:38:16 0
2 2023 M14 JAHT Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi 00:38:17 0
3 2008 M14 LEPIK Robert Peloton 00:41:00 0
4 2026 M14 TAMM Kermo Kalevi Jalgrattakool 00:42:18 0
5 2011 M14 VALGE Pärtel SK Velo 00:45:19 0
Matka- ja noortesõit M12 võitja keskmine kiirus 33,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2036 M12 PINDMA Patrik Tobias CFC 00:41:36 0
2 2031 M12 HEINSAR Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:47:53 0
3 2038 M12 SIILBEK Tomi Otepää Rattaklubi 00:47:54 0
4 2020 M12 DANIEL Renet otepää rattaklubi 00:50:55 0
5 2021 M12 KREITSBERG Kalle Rein Taaramäe rattaklubi 01:11:04 0
6 2033 M12 LEPIK Martti Peloton 01:22:47 0
Impression
X