Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 42,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik LAAS Martin Team Illuminate 01:52:39 0
2 5 Kõik OOLO Kristjan Peloton 01:52:39 0
3 16 Kõik NÕMMELA Aksel 01:52:39 0
4 13 Kõik MATT Jörgen 01:52:39 0
5 1 Kõik VAHTRA Norman 01:53:07 0
6 3 Kõik JAKIN Alo St Michel - Auber93 01:53:07 0
7 82 Kõik VALVAS Vahur 01:54:44 0
8 42 Kõik ÄRM Rait 01:54:44 0
9 10 Kõik KURITS Joonas 01:55:27 0
10 51 Kõik BOLŠIS Niklavs Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:55:27 0
11 41 Kõik KARPENKO Gleb 01:57:15 0
12 7 Kõik JÕEÄÄR Gert 01:57:15 0
13 18 Kõik MAIDRE Oskar 01:57:42 0
14 66 Kõik KALF Steven Team Illuminate 01:58:34 0
15 49 Kõik RITUMS Raivis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:34 0
16 73 Kõik TARVIS Peeter 01:58:37 0
17 9 Kõik KIRSIPUU Toomas 01:58:53 0
18 76 Kõik KODANIK Gerd 01:58:53 0
19 77 Kõik TÕNOV Tõnu Spordipartner 01:58:53 0
20 31 Kõik SILDVEE Rainer 01:58:53 0
21 15 Kõik MAANURM Joonas 01:58:53 0
22 54 Kõik LIVS Gatis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:53 0
23 80 Kõik GUSCHIN Volodymyr Team ZZK 01:58:53 0
24 21 Kõik KALJA Mihkel 01:58:53 0
25 12 Kõik KATTAI Kaupo 01:58:53 0
26 6 Kõik LOOTUS Stefan 01:58:53 0
27 45 Kõik GAVRIKOVS Andris Team ZZK 01:58:53 0
28 63 Kõik ORAS Allan 01:58:53 0
29 58 Kõik NISU Oskar 01:59:12 0
30 81 Kõik UUSEN Hindrik Velopete 02:00:16 0
31 4 Kõik KIVISTIK Gert 02:00:29 0
32 14 Kõik LIIVAMÄGI Sven 02:00:29 0
33 2 Kõik PUNG Peeter 02:00:29 0
34 50 Kõik SKREBELS Juris Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:01:56 0
35 11 Kõik SARS Martins Team ZZK 02:03:09 0
36 19 Kõik KÄRNER Mart 02:03:09 0
37 29 Kõik KAUPMEES Margus Velopete 02:03:09 0
38 75 Kõik REEDI Peip 02:03:09 0
39 30 Kõik NIGUL Alar 02:03:09 0
40 59 Kõik EHRBERG Liisa 02:03:09 0
41 62 Kõik VAIDEM Josten 02:03:17 0
42 32 Kõik ZALITIS Didzis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:03:17 0
43 64 Kõik NEEMESTO Kaspar 02:03:24 0
44 34 Kõik VENT Karl Mihkel 02:06:30 0
45 48 Kõik MESI Joosep 02:06:57 0
46 28 Kõik NOSITŠ Alexander 02:06:57 0
47 35 Kõik TARASSOV Matvei 02:09:51 0
48 84 Kõik RANDMA Kristjan VO2 PÜ 02:12:59 0
49 40 Kõik LEIDT Meelis 02:13:05 0
50 53 Kõik ŠELIS Janis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:13:05 0
51 57 Kõik REINBERK Aldar Acty 02:13:17 0
52 83 Kõik ŠULGA Andrejs gruppetto.ru 02:13:25 0
53 27 Kõik LINKGREIM Jaanus 02:13:25 0
54 17 Kõik ALARU Riho Peloton 02:15:10 0
55 55 Kõik ZERVENS Matiss Engures sportam 02:15:10 0
56 69 Kõik SULUSTE Jüri 02:15:10 0
57 36 Kõik PROMMIK Martin 02:15:17 0
58 33 Kõik SAAR Tõnis 02:15:28 0
59 39 Kõik SALA Martti 02:17:54 0
60 22 Kõik KARPENKO Sergei 02:19:11 0
61 24 Kõik EELMETS Indrek 02:19:11 0
62 71 Kõik PÄRN Meelis Liivimaa Rattaklubi 02:19:20 0
63 26 Kõik PEIL Lauri 02:19:33 0
64 74 Kõik NIIT Robi ProShop Team 02:22:44 0
65 85 Kõik ARAK Anti areal Team 02:27:13 0
66 70 Kõik ARME Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:30:29 0
67 67 Kõik VAHTER Robin 02:33:56 0
68 61 Kõik METSALU Merilin 02:34:01 0
69 72 Kõik LAIDVER Leho 02:36:03 0
70 78 Kõik MÄNNI Anatoli Kalevi Jalgrattakool 02:40:26 0
71 60 Kõik BAZÕLEV Anton 02:43:13 0
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 42,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik M LAAS Martin Team Illuminate 01:52:39 0
2 5 Kõik M OOLO Kristjan Peloton 01:52:39 0
3 16 Kõik M NÕMMELA Aksel 01:52:39 0
4 13 Kõik M MATT Jörgen 01:52:39 0
5 1 Kõik M VAHTRA Norman 01:53:07 0
6 3 Kõik M JAKIN Alo St Michel - Auber93 01:53:07 0
7 82 Kõik M VALVAS Vahur 01:54:44 0
8 42 Kõik M ÄRM Rait 01:54:44 0
9 10 Kõik M KURITS Joonas 01:55:27 0
10 51 Kõik M BOLŠIS Niklavs Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:55:27 0
11 41 Kõik M KARPENKO Gleb 01:57:15 0
12 7 Kõik M JÕEÄÄR Gert 01:57:15 0
13 18 Kõik M MAIDRE Oskar 01:57:42 0
14 66 Kõik M KALF Steven Team Illuminate 01:58:34 0
15 49 Kõik M RITUMS Raivis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:34 0
16 73 Kõik M TARVIS Peeter 01:58:37 0
17 9 Kõik M KIRSIPUU Toomas 01:58:53 0
18 76 Kõik M KODANIK Gerd 01:58:53 0
19 77 Kõik M TÕNOV Tõnu Spordipartner 01:58:53 0
20 31 Kõik M SILDVEE Rainer 01:58:53 0
21 15 Kõik M MAANURM Joonas 01:58:53 0
22 54 Kõik M LIVS Gatis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:53 0
23 80 Kõik M GUSCHIN Volodymyr Team ZZK 01:58:53 0
24 21 Kõik M KALJA Mihkel 01:58:53 0
25 12 Kõik M KATTAI Kaupo 01:58:53 0
26 6 Kõik M LOOTUS Stefan 01:58:53 0
27 45 Kõik M GAVRIKOVS Andris Team ZZK 01:58:53 0
28 63 Kõik M ORAS Allan 01:58:53 0
29 58 Kõik M NISU Oskar 01:59:12 0
30 81 Kõik M UUSEN Hindrik Velopete 02:00:16 0
31 4 Kõik M KIVISTIK Gert 02:00:29 0
32 14 Kõik M LIIVAMÄGI Sven 02:00:29 0
33 2 Kõik M PUNG Peeter 02:00:29 0
34 50 Kõik M SKREBELS Juris Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:01:56 0
35 11 Kõik M SARS Martins Team ZZK 02:03:09 0
36 19 Kõik M KÄRNER Mart 02:03:09 0
37 29 Kõik M KAUPMEES Margus Velopete 02:03:09 0
38 75 Kõik M REEDI Peip 02:03:09 0
39 30 Kõik M NIGUL Alar 02:03:09 0
40 62 Kõik M VAIDEM Josten 02:03:17 0
41 32 Kõik M ZALITIS Didzis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:03:17 0
42 64 Kõik M NEEMESTO Kaspar 02:03:24 0
43 34 Kõik M VENT Karl Mihkel 02:06:30 0
44 48 Kõik M MESI Joosep 02:06:57 0
45 28 Kõik M NOSITŠ Alexander 02:06:57 0
46 35 Kõik M TARASSOV Matvei 02:09:51 0
47 84 Kõik M RANDMA Kristjan VO2 PÜ 02:12:59 0
48 40 Kõik M LEIDT Meelis 02:13:05 0
49 53 Kõik M ŠELIS Janis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:13:05 0
50 57 Kõik M REINBERK Aldar Acty 02:13:17 0
51 83 Kõik M ŠULGA Andrejs gruppetto.ru 02:13:25 0
52 27 Kõik M LINKGREIM Jaanus 02:13:25 0
53 17 Kõik M ALARU Riho Peloton 02:15:10 0
54 55 Kõik M ZERVENS Matiss Engures sportam 02:15:10 0
55 69 Kõik M SULUSTE Jüri 02:15:10 0
56 36 Kõik M PROMMIK Martin 02:15:17 0
57 33 Kõik M SAAR Tõnis 02:15:28 0
58 39 Kõik M SALA Martti 02:17:54 0
59 22 Kõik M KARPENKO Sergei 02:19:11 0
60 24 Kõik M EELMETS Indrek 02:19:11 0
61 71 Kõik M PÄRN Meelis Liivimaa Rattaklubi 02:19:20 0
62 26 Kõik M PEIL Lauri 02:19:33 0
63 74 Kõik M NIIT Robi ProShop Team 02:22:44 0
64 85 Kõik M ARAK Anti areal Team 02:27:13 0
65 70 Kõik M ARME Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:30:29 0
66 67 Kõik M VAHTER Robin 02:33:56 0
67 72 Kõik M LAIDVER Leho 02:36:03 0
68 78 Kõik M MÄNNI Anatoli Kalevi Jalgrattakool 02:40:26 0
69 60 Kõik M BAZÕLEV Anton 02:43:13 0
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 42,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 M LAAS Martin Team Illuminate 01:52:39 0
2 5 M OOLO Kristjan Peloton 01:52:39 0
3 16 M NÕMMELA Aksel 01:52:39 0
4 13 M MATT Jörgen 01:52:39 0
5 1 M VAHTRA Norman 01:53:07 0
6 3 M JAKIN Alo St Michel - Auber93 01:53:07 0
7 82 M VALVAS Vahur 01:54:44 0
8 42 M ÄRM Rait 01:54:44 0
9 51 M BOLŠIS Niklavs Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:55:27 0
10 7 M JÕEÄÄR Gert 01:57:15 0
11 18 M MAIDRE Oskar 01:57:42 0
12 66 M KALF Steven Team Illuminate 01:58:34 0
13 49 M RITUMS Raivis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:34 0
14 73 M TARVIS Peeter 01:58:37 0
15 76 M KODANIK Gerd 01:58:53 0
16 31 M SILDVEE Rainer 01:58:53 0
17 21 M KALJA Mihkel 01:58:53 0
18 45 M GAVRIKOVS Andris Team ZZK 01:58:53 0
19 58 M NISU Oskar 01:59:12 0
20 4 M KIVISTIK Gert 02:00:29 0
21 14 M LIIVAMÄGI Sven 02:00:29 0
22 2 M PUNG Peeter 02:00:29 0
23 50 M SKREBELS Juris Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:01:56 0
24 11 M SARS Martins Team ZZK 02:03:09 0
25 62 M VAIDEM Josten 02:03:17 0
26 64 M NEEMESTO Kaspar 02:03:24 0
27 34 M VENT Karl Mihkel 02:06:30 0
28 28 M NOSITŠ Alexander 02:06:57 0
29 84 M RANDMA Kristjan VO2 PÜ 02:12:59 0
30 57 M REINBERK Aldar Acty 02:13:17 0
31 83 M ŠULGA Andrejs gruppetto.ru 02:13:25 0
32 17 M ALARU Riho Peloton 02:15:10 0
33 55 M ZERVENS Matiss Engures sportam 02:15:10 0
34 36 M PROMMIK Martin 02:15:17 0
35 33 M SAAR Tõnis 02:15:28 0
36 39 M SALA Martti 02:17:54 0
37 74 M NIIT Robi ProShop Team 02:22:44 0
38 70 M ARME Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:30:29 0
39 60 M BAZÕLEV Anton 02:43:13 0
Põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 41,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 MJ KURITS Joonas 01:55:27 0
2 41 MJ KARPENKO Gleb 01:57:15 0
3 54 MJ LIVS Gatis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 01:58:53 0
4 6 MJ LOOTUS Stefan 01:58:53 0
5 48 MJ MESI Joosep 02:06:57 0
6 35 MJ TARASSOV Matvei 02:09:51 0
7 53 MJ ŠELIS Janis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:13:05 0
Põhisõit Sen4 võitja keskmine kiirus 40,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Sen4 KIRSIPUU Toomas 01:58:53 0
2 69 Sen4 SULUSTE Jüri 02:15:10 0
3 78 Sen4 MÄNNI Anatoli Kalevi Jalgrattakool 02:40:26 0
Põhisõit Sen2 võitja keskmine kiirus 40,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 Sen2 TÕNOV Tõnu Spordipartner 01:58:53 0
2 15 Sen2 MAANURM Joonas 01:58:53 0
3 80 Sen2 GUSCHIN Volodymyr Team ZZK 01:58:53 0
4 12 Sen2 KATTAI Kaupo 01:58:53 0
5 63 Sen2 ORAS Allan 01:58:53 0
6 81 Sen2 UUSEN Hindrik Velopete 02:00:16 0
7 29 Sen2 KAUPMEES Margus Velopete 02:03:09 0
8 27 Sen2 LINKGREIM Jaanus 02:13:25 0
9 22 Sen2 KARPENKO Sergei 02:19:11 0
10 24 Sen2 EELMETS Indrek 02:19:11 0
11 71 Sen2 PÄRN Meelis Liivimaa Rattaklubi 02:19:20 0
12 26 Sen2 PEIL Lauri 02:19:33 0
13 85 Sen2 ARAK Anti areal Team 02:27:13 0
Põhisõit Sen3 võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 Sen3 KÄRNER Mart 02:03:09 0
2 75 Sen3 REEDI Peip 02:03:09 0
3 30 Sen3 NIGUL Alar 02:03:09 0
4 32 Sen3 ZALITIS Didzis Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 02:03:17 0
5 40 Sen3 LEIDT Meelis 02:13:05 0
6 72 Sen3 LAIDVER Leho 02:36:03 0
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik N EHRBERG Liisa 02:03:09 0
2 61 Kõik N METSALU Merilin 02:34:01 0
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 N EHRBERG Liisa 02:03:09 0
2 61 N METSALU Merilin 02:34:01 0
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 31,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 M16 VAHTER Robin 02:33:56 0
Rahvasõit Kõik võitja keskmine kiirus 35,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2032 Kõik TARMU Ragnar 00:38:22 0
2 2033 Kõik UTAR Ardy 00:38:22 0
3 2022 Kõik VENT Kaarel 00:38:22 0
4 2043 Kõik PRÜKKEL Jaanus 00:38:22 0
5 2045 Kõik LIGEMA Martin 00:38:22 0
6 2001 Kõik VILL Reio 00:38:22 0
7 2019 Kõik ROIO Andres 00:38:33 0
8 2034 Kõik KEEL Erki 00:38:33 0
9 2003 Kõik PÄRT Ahto 00:39:21 0
10 2037 Kõik KUUSIK Silver 00:39:29 0
11 2007 Kõik RÜSTER Oliver 00:40:01 0
12 2030 Kõik KIRT Madis 00:40:04 0
13 2006 Kõik TIISLER Marko 00:40:22 0
14 2023 Kõik MUST Edik Digifi Eesti 00:40:22 0
15 2011 Kõik EENKIVI Kristian 00:40:37 0
16 2042 Kõik IVAINEN Richard Peloton 00:41:02 0
17 2046 Kõik SIKK Reijo Adduco Kolimisteenused 00:41:02 0
18 2014 Kõik KELK Hugo Markus 00:41:02 0
19 2015 Kõik KELK Margus 00:41:02 0
20 2044 Kõik MAADVÄLI Kädy 00:41:02 0
21 2008 Kõik LUGENBERG Annikki 00:41:43 0
22 2004 Kõik PUNG Piret 00:42:39 0
23 2029 Kõik PEEDUMÄE Erkki 00:43:40 0
24 2035 Kõik TREIER Maria 00:44:33 0
25 2013 Kõik MALMRE Marten 00:44:33 0
26 2036 Kõik TREIER Ave 00:44:53 0
27 2025 Kõik VÄRNIK Ahti Velomaniakid 00:48:14 0
28 2005 Kõik MOREL Ülar 00:48:29 0
29 2026 Kõik RAVVA Markus 00:48:53 0
30 2027 Kõik LEPIK Robert 00:48:57 0
31 2028 Kõik LUHT Robin 00:48:57 0
32 2012 Kõik KESNER Margus 00:49:07 0
33 2010 Kõik LUGENBERG Arvi 00:51:48 0
34 2024 Kõik UFFERT Mihkel 00:51:54 0
35 2016 Kõik VALGE Pärtel 00:51:54 0
36 2017 Kõik VALGE Kristjan 00:51:54 0
37 2039 Kõik LIFLJANDSKI Erki 00:54:30 0
38 2020 Kõik HECKMANN Epp 00:56:19 0
39 2021 Kõik BERG Sven 00:56:19 0
40 2038 Kõik LIFLJANDSKI Lillerin 01:08:55 0
41 2040 Kõik SAAREMÄE Egle EESTI MAAÜLIKOOL 01:08:55 0
Rahvasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 35,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2032 Kõik M TARMU Ragnar 00:38:22 0
2 2033 Kõik M UTAR Ardy 00:38:22 0
3 2022 Kõik M VENT Kaarel 00:38:22 0
4 2043 Kõik M PRÜKKEL Jaanus 00:38:22 0
5 2045 Kõik M LIGEMA Martin 00:38:22 0
6 2001 Kõik M VILL Reio 00:38:22 0
7 2019 Kõik M ROIO Andres 00:38:33 0
8 2034 Kõik M KEEL Erki 00:38:33 0
9 2003 Kõik M PÄRT Ahto 00:39:21 0
10 2037 Kõik M KUUSIK Silver 00:39:29 0
11 2007 Kõik M RÜSTER Oliver 00:40:01 0
12 2030 Kõik M KIRT Madis 00:40:04 0
13 2006 Kõik M TIISLER Marko 00:40:22 0
14 2023 Kõik M MUST Edik Digifi Eesti 00:40:22 0
15 2011 Kõik M EENKIVI Kristian 00:40:37 0
16 2042 Kõik M IVAINEN Richard Peloton 00:41:02 0
17 2046 Kõik M SIKK Reijo Adduco Kolimisteenused 00:41:02 0
18 2014 Kõik M KELK Hugo Markus 00:41:02 0
19 2015 Kõik M KELK Margus 00:41:02 0
20 2029 Kõik M PEEDUMÄE Erkki 00:43:40 0
21 2013 Kõik M MALMRE Marten 00:44:33 0
22 2025 Kõik M VÄRNIK Ahti Velomaniakid 00:48:14 0
23 2005 Kõik M MOREL Ülar 00:48:29 0
24 2026 Kõik M RAVVA Markus 00:48:53 0
25 2027 Kõik M LEPIK Robert 00:48:57 0
26 2028 Kõik M LUHT Robin 00:48:57 0
27 2012 Kõik M KESNER Margus 00:49:07 0
28 2010 Kõik M LUGENBERG Arvi 00:51:48 0
29 2024 Kõik M UFFERT Mihkel 00:51:54 0
30 2016 Kõik M VALGE Pärtel 00:51:54 0
31 2017 Kõik M VALGE Kristjan 00:51:54 0
32 2039 Kõik M LIFLJANDSKI Erki 00:54:30 0
33 2021 Kõik M BERG Sven 00:56:19 0
Rahvasõit M võitja keskmine kiirus 35,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2032 M TARMU Ragnar 00:38:22 0
2 2033 M UTAR Ardy 00:38:22 0
3 2022 M VENT Kaarel 00:38:22 0
4 2043 M PRÜKKEL Jaanus 00:38:22 0
5 2045 M LIGEMA Martin 00:38:22 0
6 2001 M VILL Reio 00:38:22 0
7 2019 M ROIO Andres 00:38:33 0
8 2034 M KEEL Erki 00:38:33 0
9 2003 M PÄRT Ahto 00:39:21 0
10 2037 M KUUSIK Silver 00:39:29 0
11 2030 M KIRT Madis 00:40:04 0
12 2006 M TIISLER Marko 00:40:22 0
13 2023 M MUST Edik Digifi Eesti 00:40:22 0
14 2011 M EENKIVI Kristian 00:40:37 0
15 2046 M SIKK Reijo Adduco Kolimisteenused 00:41:02 0
16 2015 M KELK Margus 00:41:02 0
17 2025 M VÄRNIK Ahti Velomaniakid 00:48:14 0
18 2005 M MOREL Ülar 00:48:29 0
19 2012 M KESNER Margus 00:49:07 0
20 2010 M LUGENBERG Arvi 00:51:48 0
21 2024 M UFFERT Mihkel 00:51:54 0
22 2017 M VALGE Kristjan 00:51:54 0
23 2039 M LIFLJANDSKI Erki 00:54:30 0
24 2021 M BERG Sven 00:56:19 0
Rahvasõit M14 võitja keskmine kiirus 34,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2007 M14 RÜSTER Oliver 00:40:01 0
2 2042 M14 IVAINEN Richard Peloton 00:41:02 0
3 2014 M14 KELK Hugo Markus 00:41:02 0
4 2029 M14 PEEDUMÄE Erkki 00:43:40 0
5 2013 M14 MALMRE Marten 00:44:33 0
6 2026 M14 RAVVA Markus 00:48:53 0
7 2027 M14 LEPIK Robert 00:48:57 0
Rahvasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 33,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2044 Kõik N MAADVÄLI Kädy 00:41:02 0
2 2008 Kõik N LUGENBERG Annikki 00:41:43 0
3 2004 Kõik N PUNG Piret 00:42:39 0
4 2035 Kõik N TREIER Maria 00:44:33 0
5 2036 Kõik N TREIER Ave 00:44:53 0
6 2020 Kõik N HECKMANN Epp 00:56:19 0
7 2038 Kõik N LIFLJANDSKI Lillerin 01:08:55 0
8 2040 Kõik N SAAREMÄE Egle EESTI MAAÜLIKOOL 01:08:55 0
Rahvasõit N võitja keskmine kiirus 33,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2044 N MAADVÄLI Kädy 00:41:02 0
2 2004 N PUNG Piret 00:42:39 0
3 2036 N TREIER Ave 00:44:53 0
4 2020 N HECKMANN Epp 00:56:19 0
5 2038 N LIFLJANDSKI Lillerin 01:08:55 0
6 2040 N SAAREMÄE Egle EESTI MAAÜLIKOOL 01:08:55 0
Rahvasõit N14 võitja keskmine kiirus 33,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2008 N14 LUGENBERG Annikki 00:41:43 0
2 2035 N14 TREIER Maria 00:44:33 0
Rahvasõit M12 võitja keskmine kiirus 28,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2028 M12 LUHT Robin 00:48:57 0
2 2016 M12 VALGE Pärtel 00:51:54 0
Impression