II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Salupuu Georg 00:14:57 100
2 265 Kõik Järv Uku 00:14:59 99
3 213 Kõik Sumberg Steven 00:15:06 98
4 210 Kõik Mõttus Marta 00:15:19 97
5 211 Kõik Välja Maikel Magnus 00:15:37 96
6 8 Kõik Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:15:55 95
7 24 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:05 94
8 4 Kõik Kannel Kaur 00:16:16 93
9 7 Kõik Semjonov Silver 00:16:17 92
10 195 Kõik Jürgen Edvin 00:16:26 91
11 217 Kõik Suppi Simon 00:16:27 90
12 20 Kõik Grossmann Andreas 00:16:29 89
13 190 Kõik Ormus Elvis 00:16:40 88
14 9 Kõik Pesor Pauliine 00:16:50 87
15 242 Kõik Ziborov Maksim 00:16:52 86
16 11 Kõik Pesor Roosmarii 00:16:55 85
17 256 Kõik Irbe Adrian 00:17:06 84
18 14 Kõik Rebane Rasmus 00:17:24 83
19 183 Kõik Rein Sander 00:17:37 82
20 23 Kõik Hripunov Valeri 00:17:53 81
21 19 Kõik Saag Ottomar 00:18:31 80
22 15 Kõik Tali Jaagup 00:18:40 79
23 21 Kõik Mägi Harald 00:18:43 78
24 267 Kõik Rahu Frank Antoni 00:18:46 77
25 178 Kõik Ilsen Tanel 00:19:05 76
26 27 Kõik Lemloch Oskar 00:19:14 75
27 258 Kõik Põder Andreas 00:19:32 74
28 262 Kõik Käärt Karl Villem 00:19:37 73
29 269 Kõik Kirsipuu Renat 00:19:37 72
30 26 Kõik Kodanik Emily 00:19:49 71
31 13 Kõik Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:19:49 70
32 270 Kõik Veske Eliis 00:22:39 69
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Salupuu Georg 00:14:57 100
2 265 Kõik M Järv Uku 00:14:59 99
3 213 Kõik M Sumberg Steven 00:15:06 98
4 211 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:15:37 96
5 8 Kõik M Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:15:55 95
6 24 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:05 94
7 4 Kõik M Kannel Kaur 00:16:16 93
8 7 Kõik M Semjonov Silver 00:16:17 92
9 195 Kõik M Jürgen Edvin 00:16:26 91
10 217 Kõik M Suppi Simon 00:16:27 90
11 20 Kõik M Grossmann Andreas 00:16:29 89
12 190 Kõik M Ormus Elvis 00:16:40 88
13 242 Kõik M Ziborov Maksim 00:16:52 86
14 256 Kõik M Irbe Adrian 00:17:06 84
15 14 Kõik M Rebane Rasmus 00:17:24 83
16 183 Kõik M Rein Sander 00:17:37 82
17 23 Kõik M Hripunov Valeri 00:17:53 81
18 19 Kõik M Saag Ottomar 00:18:31 80
19 15 Kõik M Tali Jaagup 00:18:40 79
20 21 Kõik M Mägi Harald 00:18:43 78
21 267 Kõik M Rahu Frank Antoni 00:18:46 77
22 178 Kõik M Ilsen Tanel 00:19:05 76
23 27 Kõik M Lemloch Oskar 00:19:14 75
24 258 Kõik M Põder Andreas 00:19:32 74
25 262 Kõik M Käärt Karl Villem 00:19:37 73
26 269 Kõik M Kirsipuu Renat 00:19:37 72
27 13 Kõik M Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:19:49 70
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M12 Salupuu Georg 00:14:57 100
2 265 M12 Järv Uku 00:14:59 99
3 213 M12 Sumberg Steven 00:15:06 98
4 211 M12 Välja Maikel Magnus 00:15:37 96
5 8 M12 Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:15:55 95
6 24 M12 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:05 94
7 4 M12 Kannel Kaur 00:16:16 93
8 7 M12 Semjonov Silver 00:16:17 92
9 195 M12 Jürgen Edvin 00:16:26 91
10 217 M12 Suppi Simon 00:16:27 90
11 20 M12 Grossmann Andreas 00:16:29 89
12 190 M12 Ormus Elvis 00:16:40 88
13 242 M12 Ziborov Maksim 00:16:52 86
14 256 M12 Irbe Adrian 00:17:06 84
15 14 M12 Rebane Rasmus 00:17:24 83
16 183 M12 Rein Sander 00:17:37 82
17 23 M12 Hripunov Valeri 00:17:53 81
18 19 M12 Saag Ottomar 00:18:31 80
19 15 M12 Tali Jaagup 00:18:40 79
20 21 M12 Mägi Harald 00:18:43 78
21 267 M12 Rahu Frank Antoni 00:18:46 77
22 178 M12 Ilsen Tanel 00:19:05 76
23 27 M12 Lemloch Oskar 00:19:14 75
24 258 M12 Põder Andreas 00:19:32 74
25 262 M12 Käärt Karl Villem 00:19:37 73
26 269 M12 Kirsipuu Renat 00:19:37 72
27 13 M12 Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:19:49 70
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 210 Kõik N Mõttus Marta 00:15:19 97
2 9 Kõik N Pesor Pauliine 00:16:50 87
3 11 Kõik N Pesor Roosmarii 00:16:55 85
4 26 Kõik N Kodanik Emily 00:19:49 71
5 270 Kõik N Veske Eliis 00:22:39 69
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 210 N12 Mõttus Marta 00:15:19 97
2 9 N12 Pesor Pauliine 00:16:50 87
3 11 N12 Pesor Roosmarii 00:16:55 85
4 26 N12 Kodanik Emily 00:19:49 71
5 270 N12 Veske Eliis 00:22:39 69
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik Hürden Ralf 00:23:50 100
2 31 Kõik Pärn Andri 00:23:53 99
3 216 Kõik Suppi Sebastian 00:23:55 98
4 36 Kõik Saar Markus Aleksander 00:24:07 97
5 39 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:25:01 96
6 62 Kõik Hommik Uko 00:25:42 95
7 206 Kõik Rei Karel Gustav 00:25:42 94
8 49 Kõik Kiviväli Karl 00:26:23 93
9 43 Kõik Kannel Märt 00:26:25 92
10 53 Kõik Soeson Tauri 00:26:33 91
11 41 Kõik Kajo Herlen 00:26:36 90
12 212 Kõik Tammeleht Egert 00:26:38 89
13 205 Kõik Lemloch Loore 00:26:42 88
14 5 Kõik Koonik Harri Alfred 00:26:44 87
15 32 Kõik Õruste Kristo 00:27:05 86
16 48 Kõik Järvsoo Jorgen 00:27:08 85
17 176 Kõik Jürisaar Maria 00:27:11 84
18 54 Kõik Konga Marten 00:27:21 83
19 44 Kõik Laht Mirtel 00:27:26 82
20 29 Kõik Lensment Linda 00:28:07 81
21 168 Kõik Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:28:26 80
22 37 Kõik Tammistu Leander 00:28:47 79
23 223 Kõik Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:02 78
24 33 Kõik Ragilo Frida Mia 00:29:30 77
25 6 Kõik Vain Marko 00:29:39 76
26 46 Kõik Grünberg Berit 00:29:40 75
27 166 Kõik Nisamedtinov Raul 00:30:00 74
28 187 Kõik Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:30:08 73
29 47 Kõik Ärm Mirt 00:30:13 72
30 263 Kõik Läänsoo Oliver 00:30:21 71
31 35 Kõik Laansoo Märt 00:30:23 70
32 42 Kõik Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:30:31 69
33 243 Kõik Siilbek Tomi 00:30:50 68
34 252 Kõik Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:32:01 67
35 222 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:32:10 66
36 58 Kõik Uibo Henri 00:32:35 65
37 241 Kõik Kulikov Nikita 00:33:23 64
38 181 Kõik Taal Tauri-Tristan 00:33:46 63
39 52 Kõik Mägi Rihard 00:34:34 62
40 56 Kõik Soo Karl-Markus 00:34:39 61
41 225 Kõik Plakso Carmen-Anete 00:34:53 60
42 264 Kõik Kiivit Ott 00:36:14 59
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik M Hürden Ralf 00:23:50 100
2 31 Kõik M Pärn Andri 00:23:53 99
3 216 Kõik M Suppi Sebastian 00:23:55 98
4 36 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:24:07 97
5 39 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:25:01 96
6 62 Kõik M Hommik Uko 00:25:42 95
7 206 Kõik M Rei Karel Gustav 00:25:42 94
8 49 Kõik M Kiviväli Karl 00:26:23 93
9 43 Kõik M Kannel Märt 00:26:25 92
10 53 Kõik M Soeson Tauri 00:26:33 91
11 41 Kõik M Kajo Herlen 00:26:36 90
12 212 Kõik M Tammeleht Egert 00:26:38 89
13 5 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:26:44 87
14 32 Kõik M Õruste Kristo 00:27:05 86
15 48 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:27:08 85
16 54 Kõik M Konga Marten 00:27:21 83
17 168 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:28:26 80
18 37 Kõik M Tammistu Leander 00:28:47 79
19 223 Kõik M Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:02 78
20 6 Kõik M Vain Marko 00:29:39 76
21 166 Kõik M Nisamedtinov Raul 00:30:00 74
22 187 Kõik M Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:30:08 73
23 263 Kõik M Läänsoo Oliver 00:30:21 71
24 35 Kõik M Laansoo Märt 00:30:23 70
25 42 Kõik M Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:30:31 69
26 243 Kõik M Siilbek Tomi 00:30:50 68
27 252 Kõik M Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:32:01 67
28 222 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:32:10 66
29 58 Kõik M Uibo Henri 00:32:35 65
30 241 Kõik M Kulikov Nikita 00:33:23 64
31 181 Kõik M Taal Tauri-Tristan 00:33:46 63
32 52 Kõik M Mägi Rihard 00:34:34 62
33 56 Kõik M Soo Karl-Markus 00:34:39 61
34 264 Kõik M Kiivit Ott 00:36:14 59
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 M14 Hürden Ralf 00:23:50 100
2 31 M14 Pärn Andri 00:23:53 99
3 216 M14 Suppi Sebastian 00:23:55 98
4 36 M14 Saar Markus Aleksander 00:24:07 97
5 39 M14 Orav Hugo Hendrik 00:25:01 96
6 62 M14 Hommik Uko 00:25:42 95
7 206 M14 Rei Karel Gustav 00:25:42 94
8 49 M14 Kiviväli Karl 00:26:23 93
9 43 M14 Kannel Märt 00:26:25 92
10 53 M14 Soeson Tauri 00:26:33 91
11 41 M14 Kajo Herlen 00:26:36 90
12 212 M14 Tammeleht Egert 00:26:38 89
13 5 M14 Koonik Harri Alfred 00:26:44 87
14 32 M14 Õruste Kristo 00:27:05 86
15 48 M14 Järvsoo Jorgen 00:27:08 85
16 54 M14 Konga Marten 00:27:21 83
17 168 M14 Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:28:26 80
18 37 M14 Tammistu Leander 00:28:47 79
19 223 M14 Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:29:02 78
20 6 M14 Vain Marko 00:29:39 76
21 166 M14 Nisamedtinov Raul 00:30:00 74
22 187 M14 Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:30:08 73
23 263 M14 Läänsoo Oliver 00:30:21 71
24 35 M14 Laansoo Märt 00:30:23 70
25 42 M14 Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:30:31 69
26 243 M14 Siilbek Tomi 00:30:50 68
27 252 M14 Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:32:01 67
28 222 M14 Mollberg Karl-Henrik 00:32:10 66
29 58 M14 Uibo Henri 00:32:35 65
30 241 M14 Kulikov Nikita 00:33:23 64
31 181 M14 Taal Tauri-Tristan 00:33:46 63
32 52 M14 Mägi Rihard 00:34:34 62
33 56 M14 Soo Karl-Markus 00:34:39 61
34 264 M14 Kiivit Ott 00:36:14 59
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik N Lemloch Loore 00:26:42 88
2 176 Kõik N Jürisaar Maria 00:27:11 84
3 44 Kõik N Laht Mirtel 00:27:26 82
4 29 Kõik N Lensment Linda 00:28:07 81
5 33 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:29:30 77
6 46 Kõik N Grünberg Berit 00:29:40 75
7 47 Kõik N Ärm Mirt 00:30:13 72
8 225 Kõik N Plakso Carmen-Anete 00:34:53 60
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 N14 Lemloch Loore 00:26:42 88
2 176 N14 Jürisaar Maria 00:27:11 84
3 44 N14 Laht Mirtel 00:27:26 82
4 29 N14 Lensment Linda 00:28:07 81
5 33 N14 Ragilo Frida Mia 00:29:30 77
6 46 N14 Grünberg Berit 00:29:40 75
7 47 N14 Ärm Mirt 00:30:13 72
8 225 N14 Plakso Carmen-Anete 00:34:53 60
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik Mõttus Matthias 00:29:45 100
2 67 Kõik Ründva Richard 00:30:30 99
3 201 Kõik Tammepuu Riko 00:31:02 98
4 73 Kõik Anipai Meelis 00:31:06 97
5 71 Kõik Saar Mauro Erik 00:32:03 96
6 203 Kõik Arjus Henri 00:32:09 95
7 74 Kõik Jaht Joonas 00:32:09 94
8 93 Kõik Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:33:28 93
9 90 Kõik Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:33:50 92
10 85 Kõik Lepik Robert Peloton 00:33:57 91
11 59 Kõik Paju Thristan 00:33:58 90
12 72 Kõik Käärst Ruben 00:34:17 89
13 77 Kõik Nigul Natali Nora 00:34:25 88
14 82 Kõik Mäeuibo Riko 00:34:35 87
15 80 Kõik Reintop Karel 00:34:38 86
16 84 Kõik Pärn Greg-Emil 80257730 00:34:43 85
17 65 Kõik Dooner Carl Peeter 00:34:44 84
18 70 Kõik Vilbaste Andreas 00:34:44 83
19 215 Kõik Rannala Maribel 00:34:58 82
20 68 Kõik Broniševskaja Zlata 00:35:18 81
21 86 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:35:30 80
22 92 Kõik Tamm Kermo 00:35:41 79
23 174 Kõik Kaarjärv Mairit 00:35:42 78
24 259 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:36:18 77
25 78 Kõik Treier Maria 00:36:40 76
26 81 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:47 75
27 87 Kõik Somelar Remo 00:37:00 74
28 75 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:37:44 73
29 89 Kõik Kiilaspea Marcus 00:37:49 72
30 238 Kõik Ringi Sten Markus 00:37:51 71
31 79 Kõik Pohl Lauren 00:37:54 70
32 170 Kõik Saar Kaido 00:38:05 69
33 88 Kõik Raun Mirjam 00:38:11 68
34 254 Kõik Raadla Rünno 00:38:44 67
35 94 Kõik Tamm Uku 00:38:55 66
36 30 Kõik Kull Karolina 00:39:07 65
37 96 Kõik Laup Rannar 00:39:29 64
38 196 Kõik Milk Martti 00:30:25 63
39 247 Kõik Kollandsrud Katarina Giselle 00:32:07 62
40 95 Kõik Mesila Ketrin 00:32:50 61
41 246 Kõik Vallimägi Tom 00:43:28 60
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik M Mõttus Matthias 00:29:45 100
2 67 Kõik M Ründva Richard 00:30:30 99
3 201 Kõik M Tammepuu Riko 00:31:02 98
4 73 Kõik M Anipai Meelis 00:31:06 97
5 71 Kõik M Saar Mauro Erik 00:32:03 96
6 203 Kõik M Arjus Henri 00:32:09 95
7 74 Kõik M Jaht Joonas 00:32:09 94
8 93 Kõik M Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:33:28 93
9 90 Kõik M Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:33:50 92
10 85 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:33:57 91
11 59 Kõik M Paju Thristan 00:33:58 90
12 72 Kõik M Käärst Ruben 00:34:17 89
13 82 Kõik M Mäeuibo Riko 00:34:35 87
14 80 Kõik M Reintop Karel 00:34:38 86
15 84 Kõik M Pärn Greg-Emil 80257730 00:34:43 85
16 65 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:34:44 84
17 70 Kõik M Vilbaste Andreas 00:34:44 83
18 92 Kõik M Tamm Kermo 00:35:41 79
19 259 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:36:18 77
20 81 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:47 75
21 87 Kõik M Somelar Remo 00:37:00 74
22 75 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:37:44 73
23 89 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:37:49 72
24 238 Kõik M Ringi Sten Markus 00:37:51 71
25 170 Kõik M Saar Kaido 00:38:05 69
26 254 Kõik M Raadla Rünno 00:38:44 67
27 94 Kõik M Tamm Uku 00:38:55 66
28 96 Kõik M Laup Rannar 00:39:29 64
29 196 Kõik M Milk Martti 00:30:25 63
30 246 Kõik M Vallimägi Tom 00:43:28 60
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 M16 Mõttus Matthias 00:29:45 100
2 67 M16 Ründva Richard 00:30:30 99
3 201 M16 Tammepuu Riko 00:31:02 98
4 73 M16 Anipai Meelis 00:31:06 97
5 71 M16 Saar Mauro Erik 00:32:03 96
6 203 M16 Arjus Henri 00:32:09 95
7 74 M16 Jaht Joonas 00:32:09 94
8 93 M16 Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:33:28 93
9 90 M16 Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:33:50 92
10 85 M16 Lepik Robert Peloton 00:33:57 91
11 59 M16 Paju Thristan 00:33:58 90
12 72 M16 Käärst Ruben 00:34:17 89
13 82 M16 Mäeuibo Riko 00:34:35 87
14 80 M16 Reintop Karel 00:34:38 86
15 84 M16 Pärn Greg-Emil 80257730 00:34:43 85
16 65 M16 Dooner Carl Peeter 00:34:44 84
17 70 M16 Vilbaste Andreas 00:34:44 83
18 92 M16 Tamm Kermo 00:35:41 79
19 259 M16 Järveoja Aaron Parker 00:36:18 77
20 81 M16 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:36:47 75
21 87 M16 Somelar Remo 00:37:00 74
22 75 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:37:44 73
23 89 M16 Kiilaspea Marcus 00:37:49 72
24 238 M16 Ringi Sten Markus 00:37:51 71
25 170 M16 Saar Kaido 00:38:05 69
26 254 M16 Raadla Rünno 00:38:44 67
27 94 M16 Tamm Uku 00:38:55 66
28 96 M16 Laup Rannar 00:39:29 64
29 196 M16 Milk Martti 00:30:25 63
30 246 M16 Vallimägi Tom 00:43:28 60
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 Kõik N Nigul Natali Nora 00:34:25 88
2 215 Kõik N Rannala Maribel 00:34:58 82
3 68 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:35:18 81
4 86 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:35:30 80
5 174 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:35:42 78
6 78 Kõik N Treier Maria 00:36:40 76
7 79 Kõik N Pohl Lauren 00:37:54 70
8 88 Kõik N Raun Mirjam 00:38:11 68
9 30 Kõik N Kull Karolina 00:39:07 65
10 247 Kõik N Kollandsrud Katarina Giselle 00:32:07 62
11 95 Kõik N Mesila Ketrin 00:32:50 61
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 N16 Nigul Natali Nora 00:34:25 88
2 215 N16 Rannala Maribel 00:34:58 82
3 68 N16 Broniševskaja Zlata 00:35:18 81
4 86 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:35:30 80
5 174 N16 Kaarjärv Mairit 00:35:42 78
6 78 N16 Treier Maria 00:36:40 76
7 79 N16 Pohl Lauren 00:37:54 70
8 88 N16 Raun Mirjam 00:38:11 68
9 30 N16 Kull Karolina 00:39:07 65
10 247 N16 Kollandsrud Katarina Giselle 00:32:07 62
11 95 N16 Mesila Ketrin 00:32:50 61
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 Kõik Ragilo Frank Aron 00:57:41 100
2 253 Kõik Tarassov Kirill 00:57:50 99
3 105 Kõik Mesi Joosep 00:57:54 98
4 257 Kõik Kivistik Gert 00:58:27 97
5 102 Kõik Krusemann Magnus 00:58:52 96
6 208 Kõik Evendi Rando Marten 00:58:54 95
7 179 Kõik Tarvis Peeter 00:58:56 94
8 271 Kõik Karpenko Gleb 01:00:36 93
9 244 Kõik Roos Andre 01:00:41 92
10 104 Kõik Lenzius Martti 01:00:45 91
11 103 Kõik Saul Evar 01:00:50 90
12 108 Kõik Kaldoja Raiko 01:02:06 89
13 120 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:08 88
14 112 Kõik Kurits Karl 01:02:44 87
15 111 Kõik Närap Henry 01:03:00 86
16 116 Kõik Uulimaa Ats Peloton 01:03:24 85
17 249 Kõik Tamm Lauri 01:04:11 84
18 255 Kõik Rüster Oliver Peloton 01:04:29 83
19 237 Kõik Ilves Arti 01:04:47 82
20 175 Kõik Jürisaar Tauri 01:04:58 81
21 260 Kõik Klismets Karlis 01:06:19 80
22 161 Kõik Anier Martin 00:58:02 79
23 273 Kõik Smilktens Alberts KS Sporta klubs 00:58:31 78
24 114 Kõik Pau Oskar 00:58:47 77
25 110 Kõik Johanson Stefan 00:59:06 76
26 117 Kõik Rätsep Raul 00:59:13 75
27 109 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:59:14 74
28 16 Kõik Karlep Georg 01:00:07 73
29 272 Kõik Gavrikovs Andris 01:00:19 72
30 274 Kõik Strelis Edijs VELOSHOPS 01:03:11 71
31 115 Kõik Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:03:43 70
32 169 Kõik Milk Karl Mattias 00:58:22 69
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:57:41 100
2 253 Kõik M Tarassov Kirill 00:57:50 99
3 105 Kõik M Mesi Joosep 00:57:54 98
4 257 Kõik M Kivistik Gert 00:58:27 97
5 102 Kõik M Krusemann Magnus 00:58:52 96
6 208 Kõik M Evendi Rando Marten 00:58:54 95
7 179 Kõik M Tarvis Peeter 00:58:56 94
8 271 Kõik M Karpenko Gleb 01:00:36 93
9 244 Kõik M Roos Andre 01:00:41 92
10 104 Kõik M Lenzius Martti 01:00:45 91
11 103 Kõik M Saul Evar 01:00:50 90
12 108 Kõik M Kaldoja Raiko 01:02:06 89
13 120 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:08 88
14 112 Kõik M Kurits Karl 01:02:44 87
15 111 Kõik M Närap Henry 01:03:00 86
16 116 Kõik M Uulimaa Ats Peloton 01:03:24 85
17 249 Kõik M Tamm Lauri 01:04:11 84
18 255 Kõik M Rüster Oliver Peloton 01:04:29 83
19 237 Kõik M Ilves Arti 01:04:47 82
20 175 Kõik M Jürisaar Tauri 01:04:58 81
21 260 Kõik M Klismets Karlis 01:06:19 80
22 161 Kõik M Anier Martin 00:58:02 79
23 273 Kõik M Smilktens Alberts KS Sporta klubs 00:58:31 78
24 114 Kõik M Pau Oskar 00:58:47 77
25 110 Kõik M Johanson Stefan 00:59:06 76
26 117 Kõik M Rätsep Raul 00:59:13 75
27 109 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:59:14 74
28 16 Kõik M Karlep Georg 01:00:07 73
29 272 Kõik M Gavrikovs Andris 01:00:19 72
30 274 Kõik M Strelis Edijs VELOSHOPS 01:03:11 71
31 115 Kõik M Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:03:43 70
32 169 Kõik M Milk Karl Mattias 00:58:22 69
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 MJ Ragilo Frank Aron 00:57:41 100
2 104 MJ Lenzius Martti 01:00:45 91
3 103 MJ Saul Evar 01:00:50 90
4 112 MJ Kurits Karl 01:02:44 87
5 249 MJ Tamm Lauri 01:04:11 84
6 255 MJ Rüster Oliver Peloton 01:04:29 83
7 175 MJ Jürisaar Tauri 01:04:58 81
8 273 MJ Smilktens Alberts KS Sporta klubs 00:58:31 78
9 110 MJ Johanson Stefan 00:59:06 76
10 16 MJ Karlep Georg 01:00:07 73
11 169 MJ Milk Karl Mattias 00:58:22 69
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 253 ME Tarassov Kirill 00:57:50 99
2 257 ME Kivistik Gert 00:58:27 97
3 102 ME Krusemann Magnus 00:58:52 96
4 179 ME Tarvis Peeter 00:58:56 94
5 108 ME Kaldoja Raiko 01:02:06 89
6 117 ME Rätsep Raul 00:59:13 75
7 272 ME Gavrikovs Andris 01:00:19 72
8 274 ME Strelis Edijs VELOSHOPS 01:03:11 71
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 MU Mesi Joosep 00:57:54 98
2 208 MU Evendi Rando Marten 00:58:54 95
3 271 MU Karpenko Gleb 01:00:36 93
4 244 MU Roos Andre 01:00:41 92
5 120 MU Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:08 88
6 111 MU Närap Henry 01:03:00 86
7 116 MU Uulimaa Ats Peloton 01:03:24 85
8 237 MU Ilves Arti 01:04:47 82
9 260 MU Klismets Karlis 01:06:19 80
10 161 MU Anier Martin 00:58:02 79
11 114 MU Pau Oskar 00:58:47 77
12 109 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:59:14 74
13 115 MU Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:03:43 70
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Kivilo Henrik 00:43:56 100
2 155 Kõik Kukk Erki 00:44:20 99
3 122 Kõik Pallas Helari 00:45:39 98
4 239 Kõik Neemesto Kaspar 00:46:09 97
5 125 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 00:46:11 96
6 127 Kõik Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:46:15 95
7 128 Kõik Raag Kaupo 00:46:19 94
8 163 Kõik Silm Maario RR Siplased 00:46:22 93
9 123 Kõik Kušnir Aleksei 00:46:25 92
10 135 Kõik Pohl Marko 00:46:56 91
11 126 Kõik Resev Janek 00:47:26 90
12 139 Kõik Kuusk Tanel 00:47:41 89
13 130 Kõik Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:47:59 88
14 137 Kõik Randpõld Priit 00:48:14 87
15 136 Kõik Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:48:21 86
16 162 Kõik Kaur Väino 00:48:27 85
17 134 Kõik Tasane Elina 00:49:28 84
18 154 Kõik Karjane Jaak 00:49:57 83
19 153 Kõik Kotkas Erkki 00:50:04 82
20 131 Kõik Prants Annabrit KJK 00:50:05 81
21 141 Kõik Nigul Alar 00:50:40 80
22 240 Kõik Mägi Aimur 00:50:55 79
23 248 Kõik Valdner Marek 00:51:19 78
24 146 Kõik Eelmets Indrek 00:51:45 77
25 143 Kõik Kaarjärv Maris 00:51:51 76
26 147 Kõik Kuuskman Carol 00:52:02 75
27 140 Kõik Linkgreim Jaanus 00:52:22 74
28 172 Kõik Sirvel Merili 00:52:26 73
29 144 Kõik Dobolina Tatjana 00:52:42 72
30 199 Kõik Surva Karolin 00:52:55 71
31 159 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:53:12 70
32 214 Kõik Puhu Sille 00:44:12 69
33 129 Kõik Kivistu Eliise 00:45:01 68
34 160 Kõik Jääger Liis 00:45:10 67
35 235 Kõik Heinsar Hardi 80375049 00:45:14 66
36 184 Kõik Ever Riho 00:45:34 65
37 157 Kõik Alt Maria Liis 00:46:31 64
38 51 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:48:07 63
39 251 Kõik Lusis Sandis 00:48:33 62
40 150 Kõik Kukk Agnes 00:53:21 61
41 250 Kõik Ruubel Runo 00:45:41 60
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Kivilo Henrik 00:43:56 100
2 155 Kõik M Kukk Erki 00:44:20 99
3 122 Kõik M Pallas Helari 00:45:39 98
4 239 Kõik M Neemesto Kaspar 00:46:09 97
5 125 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 00:46:11 96
6 127 Kõik M Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:46:15 95
7 128 Kõik M Raag Kaupo 00:46:19 94
8 163 Kõik M Silm Maario RR Siplased 00:46:22 93
9 123 Kõik M Kušnir Aleksei 00:46:25 92
10 135 Kõik M Pohl Marko 00:46:56 91
11 126 Kõik M Resev Janek 00:47:26 90
12 139 Kõik M Kuusk Tanel 00:47:41 89
13 130 Kõik M Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:47:59 88
14 137 Kõik M Randpõld Priit 00:48:14 87
15 136 Kõik M Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:48:21 86
16 162 Kõik M Kaur Väino 00:48:27 85
17 154 Kõik M Karjane Jaak 00:49:57 83
18 153 Kõik M Kotkas Erkki 00:50:04 82
19 141 Kõik M Nigul Alar 00:50:40 80
20 240 Kõik M Mägi Aimur 00:50:55 79
21 248 Kõik M Valdner Marek 00:51:19 78
22 146 Kõik M Eelmets Indrek 00:51:45 77
23 140 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:52:22 74
24 235 Kõik M Heinsar Hardi 80375049 00:45:14 66
25 184 Kõik M Ever Riho 00:45:34 65
26 251 Kõik M Lusis Sandis 00:48:33 62
27 250 Kõik M Ruubel Runo 00:45:41 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 MSen1 Kivilo Henrik 00:43:56 100
2 239 MSen1 Neemesto Kaspar 00:46:09 97
3 163 MSen1 Silm Maario RR Siplased 00:46:22 93
4 135 MSen1 Pohl Marko 00:46:56 91
5 251 MSen1 Lusis Sandis 00:48:33 62
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 MSen3 Kukk Erki 00:44:20 99
2 127 MSen3 Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:46:15 95
3 137 MSen3 Randpõld Priit 00:48:14 87
4 248 MSen3 Valdner Marek 00:51:19 78
5 140 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:52:22 74
6 235 MSen3 Heinsar Hardi 80375049 00:45:14 66
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 MSen2 Pallas Helari 00:45:39 98
2 125 MSen2 Sildvee Rainer kinema.eu 00:46:11 96
3 128 MSen2 Raag Kaupo 00:46:19 94
4 123 MSen2 Kušnir Aleksei 00:46:25 92
5 126 MSen2 Resev Janek 00:47:26 90
6 139 MSen2 Kuusk Tanel 00:47:41 89
7 136 MSen2 Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:48:21 86
8 154 MSen2 Karjane Jaak 00:49:57 83
9 153 MSen2 Kotkas Erkki 00:50:04 82
10 240 MSen2 Mägi Aimur 00:50:55 79
11 146 MSen2 Eelmets Indrek 00:51:45 77
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 MSen4+ Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:47:59 88
2 162 MSen4+ Kaur Väino 00:48:27 85
3 141 MSen4+ Nigul Alar 00:50:40 80
4 184 MSen4+ Ever Riho 00:45:34 65
5 250 MSen4+ Ruubel Runo 00:45:41 60
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 Kõik N Tasane Elina 00:49:28 84
2 131 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:50:05 81
3 143 Kõik N Kaarjärv Maris 00:51:51 76
4 147 Kõik N Kuuskman Carol 00:52:02 75
5 172 Kõik N Sirvel Merili 00:52:26 73
6 144 Kõik N Dobolina Tatjana 00:52:42 72
7 199 Kõik N Surva Karolin 00:52:55 71
8 159 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:53:12 70
9 214 Kõik N Puhu Sille 00:44:12 69
10 129 Kõik N Kivistu Eliise 00:45:01 68
11 160 Kõik N Jääger Liis 00:45:10 67
12 157 Kõik N Alt Maria Liis 00:46:31 64
13 51 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:48:07 63
14 150 Kõik N Kukk Agnes 00:53:21 61
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 NU Tasane Elina 00:49:28 84
2 147 NU Kuuskman Carol 00:52:02 75
3 159 NU Soonik Kristel Sandra 00:53:12 70
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 NJ Prants Annabrit KJK 00:50:05 81
2 199 NJ Surva Karolin 00:52:55 71
3 129 NJ Kivistu Eliise 00:45:01 68
4 157 NJ Alt Maria Liis 00:46:31 64
5 51 NJ Tegelmann Mia Carla 00:48:07 63
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 NE Kaarjärv Maris 00:51:51 76
2 172 NE Sirvel Merili 00:52:26 73
3 144 NE Dobolina Tatjana 00:52:42 72
4 214 NE Puhu Sille 00:44:12 69
5 160 NE Jääger Liis 00:45:10 67
6 150 NE Kukk Agnes 00:53:21 61
Impression