II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Salupuu Georg 00:18:42 100
2 3 Kõik Järv Uku 00:18:48 99
3 20 Kõik Grossmann Andreas 00:20:25 98
4 8 Kõik Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:20:33 97
5 18 Kõik Ant Sebastian 00:20:53 96
6 24 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:54 95
7 7 Kõik Semjonov Silver 00:21:18 94
8 4 Kõik Kannel Kaur 00:21:25 93
9 22 Kõik Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:21:50 92
10 23 Kõik Hripunov Valeri 00:22:03 91
11 9 Kõik Pesor Pauliine 00:22:14 90
12 14 Kõik Rebane Rasmus 00:22:45 89
13 25 Kõik Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:59 88
14 11 Kõik Pesor Roosmarii 00:23:04 87
15 13 Kõik Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:23:05 86
16 28 Kõik Kirsipuu Renat 00:23:25 85
17 15 Kõik Tali Jaagup 00:23:31 84
18 21 Kõik Mägi Harald 00:23:49 83
19 27 Kõik Lemloch Oskar 00:24:08 82
20 19 Kõik Saag Ottomar 00:24:36 81
21 12 Kõik Toomsalu Josten 00:24:44 80
22 10 Kõik Külv Mihkel 00:25:56 79
23 26 Kõik Kodanik Emily 00:26:45 78
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Salupuu Georg 00:18:42 100
2 3 Kõik M Järv Uku 00:18:48 99
3 20 Kõik M Grossmann Andreas 00:20:25 98
4 8 Kõik M Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:20:33 97
5 18 Kõik M Ant Sebastian 00:20:53 96
6 24 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:54 95
7 7 Kõik M Semjonov Silver 00:21:18 94
8 4 Kõik M Kannel Kaur 00:21:25 93
9 22 Kõik M Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:21:50 92
10 23 Kõik M Hripunov Valeri 00:22:03 91
11 14 Kõik M Rebane Rasmus 00:22:45 89
12 25 Kõik M Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:59 88
13 13 Kõik M Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:23:05 86
14 28 Kõik M Kirsipuu Renat 00:23:25 85
15 15 Kõik M Tali Jaagup 00:23:31 84
16 21 Kõik M Mägi Harald 00:23:49 83
17 27 Kõik M Lemloch Oskar 00:24:08 82
18 19 Kõik M Saag Ottomar 00:24:36 81
19 12 Kõik M Toomsalu Josten 00:24:44 80
20 10 Kõik M Külv Mihkel 00:25:56 79
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M12 Salupuu Georg 00:18:42 100
2 3 M12 Järv Uku 00:18:48 99
3 20 M12 Grossmann Andreas 00:20:25 98
4 8 M12 Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:20:33 97
5 18 M12 Ant Sebastian 00:20:53 96
6 24 M12 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:54 95
7 7 M12 Semjonov Silver 00:21:18 94
8 4 M12 Kannel Kaur 00:21:25 93
9 22 M12 Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:21:50 92
10 23 M12 Hripunov Valeri 00:22:03 91
11 14 M12 Rebane Rasmus 00:22:45 89
12 25 M12 Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:59 88
13 13 M12 Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:23:05 86
14 28 M12 Kirsipuu Renat 00:23:25 85
15 15 M12 Tali Jaagup 00:23:31 84
16 21 M12 Mägi Harald 00:23:49 83
17 27 M12 Lemloch Oskar 00:24:08 82
18 19 M12 Saag Ottomar 00:24:36 81
19 12 M12 Toomsalu Josten 00:24:44 80
20 10 M12 Külv Mihkel 00:25:56 79
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik N Pesor Pauliine 00:22:14 90
2 11 Kõik N Pesor Roosmarii 00:23:04 87
3 26 Kõik N Kodanik Emily 00:26:45 78
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 N12 Pesor Pauliine 00:22:14 90
2 11 N12 Pesor Roosmarii 00:23:04 87
3 26 N12 Kodanik Emily 00:26:45 78
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Pärn Andri 00:25:36 100
2 36 Kõik Saar Markus Aleksander 00:26:01 99
3 39 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:27:27 98
4 62 Kõik Hommik Uko 00:28:04 97
5 54 Kõik Konga Marten 00:28:12 96
6 53 Kõik Soeson Tauri 00:28:24 95
7 41 Kõik Kajo Herlen 00:28:55 94
8 43 Kõik Kannel Märt 00:28:55 93
9 32 Kõik Õruste Kristo 00:29:10 92
10 49 Kõik Kiviväli Karl 00:29:22 91
11 5 Kõik Koonik Harri Alfred KALEVI JALGRATTAKOOL 00:29:58 90
12 44 Kõik Laht Mirtel 00:30:02 89
13 66 Kõik Kostin Kaspar KALEVI JALGRATTAKOOL 00:30:07 88
14 37 Kõik Tammistu Leander 00:30:51 87
15 48 Kõik Järvsoo Jorgen 00:31:02 86
16 29 Kõik Lensment Linda 00:31:11 85
17 64 Kõik Soiver Sten Erik Kuusalu rattaklubi 00:31:41 84
18 35 Kõik Laansoo Märt 00:31:42 83
19 33 Kõik Ragilo Frida Mia KJK 00:31:47 82
20 46 Kõik Grünberg Berit 00:31:48 81
21 47 Kõik Ärm Mirt 00:32:28 80
22 42 Kõik Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:32:42 79
23 45 Kõik Järve Argo 00:33:22 78
24 58 Kõik Uibo Henri 00:33:26 77
25 55 Kõik Kiivit Ott 00:35:12 76
26 50 Kõik Uibo Lauri 00:36:05 75
27 52 Kõik Mägi Rihard 00:36:07 74
28 61 Kõik Müürisepp Markus 00:37:49 73
29 56 Kõik Soo Karl Markus 00:37:59 72
30 60 Kõik Jaht Adeele 00:27:18 71
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Pärn Andri 00:25:36 100
2 36 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:26:01 99
3 39 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:27:27 98
4 62 Kõik M Hommik Uko 00:28:04 97
5 54 Kõik M Konga Marten 00:28:12 96
6 53 Kõik M Soeson Tauri 00:28:24 95
7 41 Kõik M Kajo Herlen 00:28:55 94
8 43 Kõik M Kannel Märt 00:28:55 93
9 32 Kõik M Õruste Kristo 00:29:10 92
10 49 Kõik M Kiviväli Karl 00:29:22 91
11 5 Kõik M Koonik Harri Alfred KALEVI JALGRATTAKOOL 00:29:58 90
12 66 Kõik M Kostin Kaspar KALEVI JALGRATTAKOOL 00:30:07 88
13 37 Kõik M Tammistu Leander 00:30:51 87
14 48 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:31:02 86
15 64 Kõik M Soiver Sten Erik Kuusalu rattaklubi 00:31:41 84
16 35 Kõik M Laansoo Märt 00:31:42 83
17 42 Kõik M Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:32:42 79
18 45 Kõik M Järve Argo 00:33:22 78
19 58 Kõik M Uibo Henri 00:33:26 77
20 55 Kõik M Kiivit Ott 00:35:12 76
21 50 Kõik M Uibo Lauri 00:36:05 75
22 52 Kõik M Mägi Rihard 00:36:07 74
23 61 Kõik M Müürisepp Markus 00:37:49 73
24 56 Kõik M Soo Karl Markus 00:37:59 72
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M14 Pärn Andri 00:25:36 100
2 36 M14 Saar Markus Aleksander 00:26:01 99
3 39 M14 Orav Hugo Hendrik 00:27:27 98
4 62 M14 Hommik Uko 00:28:04 97
5 54 M14 Konga Marten 00:28:12 96
6 53 M14 Soeson Tauri 00:28:24 95
7 41 M14 Kajo Herlen 00:28:55 94
8 43 M14 Kannel Märt 00:28:55 93
9 32 M14 Õruste Kristo 00:29:10 92
10 49 M14 Kiviväli Karl 00:29:22 91
11 5 M14 Koonik Harri Alfred KALEVI JALGRATTAKOOL 00:29:58 90
12 66 M14 Kostin Kaspar KALEVI JALGRATTAKOOL 00:30:07 88
13 37 M14 Tammistu Leander 00:30:51 87
14 48 M14 Järvsoo Jorgen 00:31:02 86
15 64 M14 Soiver Sten Erik Kuusalu rattaklubi 00:31:41 84
16 35 M14 Laansoo Märt 00:31:42 83
17 42 M14 Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:32:42 79
18 45 M14 Järve Argo 00:33:22 78
19 58 M14 Uibo Henri 00:33:26 77
20 55 M14 Kiivit Ott 00:35:12 76
21 50 M14 Uibo Lauri 00:36:05 75
22 52 M14 Mägi Rihard 00:36:07 74
23 61 M14 Müürisepp Markus 00:37:49 73
24 56 M14 Soo Karl Markus 00:37:59 72
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik N Laht Mirtel 00:30:02 89
2 29 Kõik N Lensment Linda 00:31:11 85
3 33 Kõik N Ragilo Frida Mia KJK 00:31:47 82
4 46 Kõik N Grünberg Berit 00:31:48 81
5 47 Kõik N Ärm Mirt 00:32:28 80
6 60 Kõik N Jaht Adeele 00:27:18 71
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 N14 Laht Mirtel 00:30:02 89
2 29 N14 Lensment Linda 00:31:11 85
3 33 N14 Ragilo Frida Mia KJK 00:31:47 82
4 46 N14 Grünberg Berit 00:31:48 81
5 47 N14 Ärm Mirt 00:32:28 80
6 60 N14 Jaht Adeele 00:27:18 71
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik Ründva Richard 00:31:57 100
2 1 Kõik Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:31:57 99
3 73 Kõik Anipai Meelis 00:33:32 98
4 71 Kõik Saar Mauro Erik 00:33:44 97
5 74 Kõik Jaht Joonas 00:34:35 96
6 69 Kõik Laidinen Arseni 00:35:18 95
7 65 Kõik Dooner Carl Peeter 00:35:52 94
8 59 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke 00:36:00 93
9 68 Kõik Broniševskaja Zlata 00:36:01 92
10 82 Kõik Mäeuibo Riko 00:36:06 91
11 85 Kõik Lepik Robert Peloton 00:36:09 90
12 77 Kõik Nigul Natali Nora 00:36:22 89
13 93 Kõik Pruuli Paul 00:36:25 88
14 70 Kõik Vilbaste Andreas 00:36:41 87
15 80 Kõik Reintop Karel 00:36:46 86
16 84 Kõik Pärn Greg-Emil 80257730 00:36:54 85
17 72 Kõik Käärst Ruben 80302821 00:36:59 84
18 76 Kõik Luht Robin Peloton 00:37:41 83
19 81 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:02 82
20 90 Kõik Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:38:04 81
21 86 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:07 80
22 75 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:59 79
23 57 Kõik Vain Gregor 00:39:00 78
24 87 Kõik Somelar Remo 00:39:24 77
25 91 Kõik Koik Mariann 00:40:02 76
26 79 Kõik Pohl Lauren 00:40:32 75
27 94 Kõik Tamm Uku 00:40:59 74
28 89 Kõik Kiilaspea Marcus 00:41:19 73
29 96 Kõik Laup Rannar 00:42:24 72
30 97 Kõik Soots Rico Kalevi Jalgrattakool 00:42:58 71
31 92 Kõik Tamm Kermo 00:43:32 70
32 30 Kõik Kull Karolina SK Rakke 00:32:05 69
33 88 Kõik Raun Mirjam 00:33:22 68
34 95 Kõik Mesila Ketrin 00:34:00 67
35 63 Kõik Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:34:17 66
36 142 Kõik Karev Kristofer Otepää Rattaklubi 00:42:40 65
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik M Ründva Richard 00:31:57 100
2 1 Kõik M Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:31:57 99
3 73 Kõik M Anipai Meelis 00:33:32 98
4 71 Kõik M Saar Mauro Erik 00:33:44 97
5 74 Kõik M Jaht Joonas 00:34:35 96
6 69 Kõik M Laidinen Arseni 00:35:18 95
7 65 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:35:52 94
8 59 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke 00:36:00 93
9 82 Kõik M Mäeuibo Riko 00:36:06 91
10 85 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:36:09 90
11 93 Kõik M Pruuli Paul 00:36:25 88
12 70 Kõik M Vilbaste Andreas 00:36:41 87
13 80 Kõik M Reintop Karel 00:36:46 86
14 84 Kõik M Pärn Greg-Emil 80257730 00:36:54 85
15 72 Kõik M Käärst Ruben 80302821 00:36:59 84
16 76 Kõik M Luht Robin Peloton 00:37:41 83
17 81 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:02 82
18 90 Kõik M Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:38:04 81
19 75 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:59 79
20 57 Kõik M Vain Gregor 00:39:00 78
21 87 Kõik M Somelar Remo 00:39:24 77
22 94 Kõik M Tamm Uku 00:40:59 74
23 89 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:41:19 73
24 96 Kõik M Laup Rannar 00:42:24 72
25 97 Kõik M Soots Rico Kalevi Jalgrattakool 00:42:58 71
26 92 Kõik M Tamm Kermo 00:43:32 70
27 63 Kõik M Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:34:17 66
28 142 Kõik M Karev Kristofer Otepää Rattaklubi 00:42:40 65
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 M16 Ründva Richard 00:31:57 100
2 1 M16 Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:31:57 99
3 73 M16 Anipai Meelis 00:33:32 98
4 71 M16 Saar Mauro Erik 00:33:44 97
5 74 M16 Jaht Joonas 00:34:35 96
6 69 M16 Laidinen Arseni 00:35:18 95
7 65 M16 Dooner Carl Peeter 00:35:52 94
8 59 M16 Paju Thristan Spordiklubi Rakke 00:36:00 93
9 82 M16 Mäeuibo Riko 00:36:06 91
10 85 M16 Lepik Robert Peloton 00:36:09 90
11 93 M16 Pruuli Paul 00:36:25 88
12 70 M16 Vilbaste Andreas 00:36:41 87
13 80 M16 Reintop Karel 00:36:46 86
14 84 M16 Pärn Greg-Emil 80257730 00:36:54 85
15 72 M16 Käärst Ruben 80302821 00:36:59 84
16 76 M16 Luht Robin Peloton 00:37:41 83
17 81 M16 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:02 82
18 90 M16 Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:38:04 81
19 75 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:59 79
20 57 M16 Vain Gregor 00:39:00 78
21 87 M16 Somelar Remo 00:39:24 77
22 94 M16 Tamm Uku 00:40:59 74
23 89 M16 Kiilaspea Marcus 00:41:19 73
24 96 M16 Laup Rannar 00:42:24 72
25 97 M16 Soots Rico Kalevi Jalgrattakool 00:42:58 71
26 92 M16 Tamm Kermo 00:43:32 70
27 63 M16 Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:34:17 66
28 142 M16 Karev Kristofer Otepää Rattaklubi 00:42:40 65
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:36:01 92
2 77 Kõik N Nigul Natali Nora 00:36:22 89
3 86 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:07 80
4 91 Kõik N Koik Mariann 00:40:02 76
5 79 Kõik N Pohl Lauren 00:40:32 75
6 30 Kõik N Kull Karolina SK Rakke 00:32:05 69
7 88 Kõik N Raun Mirjam 00:33:22 68
8 95 Kõik N Mesila Ketrin 00:34:00 67
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 N16 Broniševskaja Zlata 00:36:01 92
2 77 N16 Nigul Natali Nora 00:36:22 89
3 86 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:07 80
4 91 N16 Koik Mariann 00:40:02 76
5 79 N16 Pohl Lauren 00:40:32 75
6 30 N16 Kull Karolina SK Rakke 00:32:05 69
7 88 N16 Raun Mirjam 00:33:22 68
8 95 N16 Mesila Ketrin 00:34:00 67
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik Mesi Joosep 01:01:29 100
2 102 Kõik Krusemann Magnus 01:02:00 99
3 98 Kõik Mäeuibo Markus 01:02:10 98
4 100 Kõik Johanson Egert 01:02:56 97
5 106 Kõik Grünberg Henry 01:03:21 96
6 99 Kõik Aduson Gabriel Helmut 01:03:33 95
7 104 Kõik Lenzius Martti 01:03:45 94
8 108 Kõik Kaldoja Raiko 01:03:46 93
9 17 Kõik Notton Rauno CFC 01:04:55 92
10 109 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:06 91
11 113 Kõik Matt Jörgen MTÜ Peloton 01:05:24 90
12 103 Kõik Saul Evar 01:05:25 89
13 120 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 01:05:26 88
14 101 Kõik Krusemann Martin 01:06:59 87
15 112 Kõik Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:07:26 86
16 111 Kõik Närap Henry 01:07:52 85
17 116 Kõik Uulimaa Ats Peloton 01:08:01 84
18 114 Kõik Pau Oskar 01:09:28 83
19 119 Kõik Smilktens Alberts 01:09:40 82
20 161 Kõik Anier Martin RTR 01:01:40 81
21 38 Kõik Gavrikovs Andris Dejavu cycling 01:01:59 80
22 16 Kõik Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:02:04 79
23 117 Kõik Rätsep Raul 01:02:34 78
24 40 Kõik Kõiv Kevin Kardo CFC Spordiklubi 01:02:44 77
25 110 Kõik Johanson Stefan 01:03:07 76
26 107 Kõik Pensa Riko-Sander 01:04:08 75
27 118 Kõik Karm Marek 01:04:41 74
28 115 Kõik Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:06:28 73
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik M Mesi Joosep 01:01:29 100
2 102 Kõik M Krusemann Magnus 01:02:00 99
3 98 Kõik M Mäeuibo Markus 01:02:10 98
4 100 Kõik M Johanson Egert 01:02:56 97
5 106 Kõik M Grünberg Henry 01:03:21 96
6 99 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 01:03:33 95
7 104 Kõik M Lenzius Martti 01:03:45 94
8 108 Kõik M Kaldoja Raiko 01:03:46 93
9 17 Kõik M Notton Rauno CFC 01:04:55 92
10 109 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:06 91
11 113 Kõik M Matt Jörgen MTÜ Peloton 01:05:24 90
12 103 Kõik M Saul Evar 01:05:25 89
13 120 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 01:05:26 88
14 101 Kõik M Krusemann Martin 01:06:59 87
15 112 Kõik M Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:07:26 86
16 111 Kõik M Närap Henry 01:07:52 85
17 116 Kõik M Uulimaa Ats Peloton 01:08:01 84
18 114 Kõik M Pau Oskar 01:09:28 83
19 119 Kõik M Smilktens Alberts 01:09:40 82
20 161 Kõik M Anier Martin RTR 01:01:40 81
21 38 Kõik M Gavrikovs Andris Dejavu cycling 01:01:59 80
22 16 Kõik M Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:02:04 79
23 117 Kõik M Rätsep Raul 01:02:34 78
24 40 Kõik M Kõiv Kevin Kardo CFC Spordiklubi 01:02:44 77
25 110 Kõik M Johanson Stefan 01:03:07 76
26 107 Kõik M Pensa Riko-Sander 01:04:08 75
27 118 Kõik M Karm Marek 01:04:41 74
28 115 Kõik M Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:06:28 73
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 MJ Mäeuibo Markus 01:02:10 98
2 99 MJ Aduson Gabriel Helmut 01:03:33 95
3 104 MJ Lenzius Martti 01:03:45 94
4 103 MJ Saul Evar 01:05:25 89
5 101 MJ Krusemann Martin 01:06:59 87
6 112 MJ Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:07:26 86
7 119 MJ Smilktens Alberts 01:09:40 82
8 16 MJ Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:02:04 79
9 110 MJ Johanson Stefan 01:03:07 76
10 107 MJ Pensa Riko-Sander 01:04:08 75
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 MU Mesi Joosep 01:01:29 100
2 100 MU Johanson Egert 01:02:56 97
3 106 MU Grünberg Henry 01:03:21 96
4 17 MU Notton Rauno CFC 01:04:55 92
5 109 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:06 91
6 120 MU Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 01:05:26 88
7 111 MU Närap Henry 01:07:52 85
8 116 MU Uulimaa Ats Peloton 01:08:01 84
9 114 MU Pau Oskar 01:09:28 83
10 161 MU Anier Martin RTR 01:01:40 81
11 40 MU Kõiv Kevin Kardo CFC Spordiklubi 01:02:44 77
12 115 MU Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:06:28 73
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 ME Krusemann Magnus 01:02:00 99
2 108 ME Kaldoja Raiko 01:03:46 93
3 113 ME Matt Jörgen MTÜ Peloton 01:05:24 90
4 38 ME Gavrikovs Andris Dejavu cycling 01:01:59 80
5 117 ME Rätsep Raul 01:02:34 78
6 118 ME Karm Marek 01:04:41 74
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Kivilo Henrik 00:39:18 100
2 122 Kõik Pallas Helari 00:39:37 99
3 121 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 00:40:38 98
4 125 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:06 97
5 155 Kõik Kukk Erki VO2 00:41:10 96
6 135 Kõik Pohl Marko 00:41:21 95
7 163 Kõik Silm Maario RR Siplased 00:41:28 94
8 128 Kõik Raag Kaupo 00:42:05 93
9 126 Kõik Resev Janek Spordipartner Trading OÜ 00:42:11 92
10 127 Kõik Neemela Tarmo 00:42:11 91
11 136 Kõik Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:15 90
12 139 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Trading OÜ 00:43:25 89
13 133 Kõik Eljas Avo 00:43:48 88
14 131 Kõik Prants Annabrit 00:44:18 87
15 141 Kõik Nigul Alar 00:44:36 86
16 138 Kõik Lang Mae 00:44:47 85
17 137 Kõik Randpõld Priit 00:44:49 84
18 162 Kõik Kaur Väino Freesport 00:44:56 83
19 153 Kõik Kotkas Erkki 00:45:29 82
20 154 Kõik Karjane Jaak 00:45:41 81
21 140 Kõik Linkgreim Jaanus Denaro Team OÜ 00:46:07 80
22 146 Kõik Eelmets Indrek 00:46:16 79
23 134 Kõik Tasane Elina 00:46:29 78
24 144 Kõik Dobolina Tatjana 00:46:37 77
25 147 Kõik Kuuskman Carol 00:47:12 76
26 160 Kõik Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:44 75
27 143 Kõik Kaarjärv Maris 00:47:46 74
28 129 Kõik Kivistu Eliise 00:48:22 73
29 159 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:48:57 72
30 124 Kõik Kull Andre 00:39:34 71
31 145 Kõik Arme Janek 00:39:55 70
32 132 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:41:10 69
33 164 Kõik Kuljus Ülo Haanja Rattaklubi 00:41:31 68
34 148 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:41:39 67
35 152 Kõik Johanson Raoul 00:41:40 66
36 157 Kõik Alt Maria Liis 00:42:01 65
37 51 Kõik Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:42:54 64
38 150 Kõik Kukk Agnes 00:43:15 63
39 151 Kõik Lang Tea 00:44:07 62
40 149 Kõik Klaaser Gert 00:44:14 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Kivilo Henrik 00:39:18 100
2 122 Kõik M Pallas Helari 00:39:37 99
3 121 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 00:40:38 98
4 125 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:06 97
5 155 Kõik M Kukk Erki VO2 00:41:10 96
6 135 Kõik M Pohl Marko 00:41:21 95
7 163 Kõik M Silm Maario RR Siplased 00:41:28 94
8 128 Kõik M Raag Kaupo 00:42:05 93
9 126 Kõik M Resev Janek Spordipartner Trading OÜ 00:42:11 92
10 127 Kõik M Neemela Tarmo 00:42:11 91
11 136 Kõik M Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:15 90
12 139 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Trading OÜ 00:43:25 89
13 133 Kõik M Eljas Avo 00:43:48 88
14 141 Kõik M Nigul Alar 00:44:36 86
15 137 Kõik M Randpõld Priit 00:44:49 84
16 162 Kõik M Kaur Väino Freesport 00:44:56 83
17 153 Kõik M Kotkas Erkki 00:45:29 82
18 154 Kõik M Karjane Jaak 00:45:41 81
19 140 Kõik M Linkgreim Jaanus Denaro Team OÜ 00:46:07 80
20 146 Kõik M Eelmets Indrek 00:46:16 79
21 124 Kõik M Kull Andre 00:39:34 71
22 145 Kõik M Arme Janek 00:39:55 70
23 164 Kõik M Kuljus Ülo Haanja Rattaklubi 00:41:31 68
24 152 Kõik M Johanson Raoul 00:41:40 66
25 149 Kõik M Klaaser Gert 00:44:14 61
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 MSen1 Kivilo Henrik 00:39:18 100
2 135 MSen1 Pohl Marko 00:41:21 95
3 163 MSen1 Silm Maario RR Siplased 00:41:28 94
4 145 MSen1 Arme Janek 00:39:55 70
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 MSen2 Pallas Helari 00:39:37 99
2 121 MSen2 Mikson Margus Valio Eesti AS 00:40:38 98
3 125 MSen2 Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:06 97
4 128 MSen2 Raag Kaupo 00:42:05 93
5 126 MSen2 Resev Janek Spordipartner Trading OÜ 00:42:11 92
6 136 MSen2 Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:15 90
7 139 MSen2 Kuusk Tanel Spordipartner Trading OÜ 00:43:25 89
8 153 MSen2 Kotkas Erkki 00:45:29 82
9 154 MSen2 Karjane Jaak 00:45:41 81
10 146 MSen2 Eelmets Indrek 00:46:16 79
11 124 MSen2 Kull Andre 00:39:34 71
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 MSen3 Kukk Erki VO2 00:41:10 96
2 127 MSen3 Neemela Tarmo 00:42:11 91
3 133 MSen3 Eljas Avo 00:43:48 88
4 137 MSen3 Randpõld Priit 00:44:49 84
5 140 MSen3 Linkgreim Jaanus Denaro Team OÜ 00:46:07 80
6 149 MSen3 Klaaser Gert 00:44:14 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 Kõik N Prants Annabrit 00:44:18 87
2 138 Kõik N Lang Mae 00:44:47 85
3 134 Kõik N Tasane Elina 00:46:29 78
4 144 Kõik N Dobolina Tatjana 00:46:37 77
5 147 Kõik N Kuuskman Carol 00:47:12 76
6 160 Kõik N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:44 75
7 143 Kõik N Kaarjärv Maris 00:47:46 74
8 129 Kõik N Kivistu Eliise 00:48:22 73
9 159 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:48:57 72
10 132 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:41:10 69
11 148 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:41:39 67
12 157 Kõik N Alt Maria Liis 00:42:01 65
13 51 Kõik N Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:42:54 64
14 150 Kõik N Kukk Agnes 00:43:15 63
15 151 Kõik N Lang Tea 00:44:07 62
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 NJ Prants Annabrit 00:44:18 87
2 129 NJ Kivistu Eliise 00:48:22 73
3 132 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:41:10 69
4 148 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:41:39 67
5 157 NJ Alt Maria Liis 00:42:01 65
6 51 NJ Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:42:54 64
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 MSen4+ Nigul Alar 00:44:36 86
2 162 MSen4+ Kaur Väino Freesport 00:44:56 83
3 164 MSen4+ Kuljus Ülo Haanja Rattaklubi 00:41:31 68
4 152 MSen4+ Johanson Raoul 00:41:40 66
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 NE Lang Mae 00:44:47 85
2 144 NE Dobolina Tatjana 00:46:37 77
3 160 NE Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:44 75
4 143 NE Kaarjärv Maris 00:47:46 74
5 150 NE Kukk Agnes 00:43:15 63
6 151 NE Lang Tea 00:44:07 62
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 NU Tasane Elina 00:46:29 78
2 147 NU Kuuskman Carol 00:47:12 76
3 159 NU Soonik Kristel Sandra 00:48:57 72
Impression