II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:18:09 100
2 109 Kõik Raudzins Rudolfs 00:20:14 99
3 103 Kõik Celitans Kristers 00:20:18 98
4 108 Kõik Kaarjärv Mairit 00:20:21 97
5 105 Kõik Rannala Maribel 00:20:53 96
6 110 Kõik Elagina Diana Team Petrogradets 00:21:19 95
7 112 Kõik Kull Karolina 00:21:38 94
8 123 Kõik Pohl Lauren 00:21:57 93
9 111 Kõik Nõmm Rasmus 00:22:08 92
10 114 Kõik Dooner Carl Peeter 00:22:09 91
11 127 Kõik Luht Robin 00:22:16 90
12 113 Kõik Vilbaste Andreas 00:22:25 89
13 117 Kõik Lensment Linda 00:23:14 88
14 130 Kõik Rullingo Rainer 00:23:21 87
15 140 Kõik Semenov Dmitrii Team Petrogradets 00:23:28 86
16 118 Kõik Aola Gevert 00:23:34 85
17 121 Kõik Kurg Andro 00:23:45 84
18 122 Kõik Kannel Märt 00:23:47 83
19 120 Kõik Pärn Andri 00:24:10 82
20 126 Kõik Hansons Richard 00:24:50 81
21 124 Kõik Rei Karel Gustav 00:25:16 80
22 129 Kõik Salupuu Georg 00:25:28 79
23 128 Kõik Zeltova Jane 00:25:31 78
24 125 Kõik Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:25:37 77
25 135 Kõik Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 00:26:30 76
26 119 Kõik Kajo Herlen 00:26:45 75
27 134 Kõik Somelar Remo 00:26:49 74
28 131 Kõik Dumov Artem Team Petrogradets 00:26:57 73
29 163 Kõik Semjonov Silver 00:27:05 72
30 133 Kõik Soiver Sten Erik 00:27:29 71
31 136 Kõik Saar Robi 00:27:39 70
32 138 Kõik Petrova Anastasia Team Petrogradets 00:27:53 69
33 141 Kõik Kovõlin Viktor 00:28:02 68
34 144 Kõik Kannel Kaur 00:28:41 67
35 146 Kõik Kuum Rasmus 00:29:15 66
36 162 Kõik Järv Uku 00:13:05 65
37 139 Kõik Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:13:06 64
38 164 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:13:10 63
39 142 Kõik Tammistu Leander 00:13:15 62
40 148 Kõik Untera Ats 00:13:20 61
41 145 Kõik Vain Marko Raplamaa Rattaklubi KoMo 00:13:23 60
42 147 Kõik Kiivit Ott 00:15:07 59
43 137 Kõik Reintop Mae 00:16:00 58
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:18:09 100
2 109 Kõik M Raudzins Rudolfs 00:20:14 99
3 103 Kõik M Celitans Kristers 00:20:18 98
4 111 Kõik M Nõmm Rasmus 00:22:08 92
5 114 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:22:09 91
6 127 Kõik M Luht Robin 00:22:16 90
7 113 Kõik M Vilbaste Andreas 00:22:25 89
8 130 Kõik M Rullingo Rainer 00:23:21 87
9 140 Kõik M Semenov Dmitrii Team Petrogradets 00:23:28 86
10 118 Kõik M Aola Gevert 00:23:34 85
11 121 Kõik M Kurg Andro 00:23:45 84
12 122 Kõik M Kannel Märt 00:23:47 83
13 120 Kõik M Pärn Andri 00:24:10 82
14 126 Kõik M Hansons Richard 00:24:50 81
15 124 Kõik M Rei Karel Gustav 00:25:16 80
16 129 Kõik M Salupuu Georg 00:25:28 79
17 125 Kõik M Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:25:37 77
18 135 Kõik M Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 00:26:30 76
19 119 Kõik M Kajo Herlen 00:26:45 75
20 134 Kõik M Somelar Remo 00:26:49 74
21 131 Kõik M Dumov Artem Team Petrogradets 00:26:57 73
22 163 Kõik M Semjonov Silver 00:27:05 72
23 133 Kõik M Soiver Sten Erik 00:27:29 71
24 136 Kõik M Saar Robi 00:27:39 70
25 141 Kõik M Kovõlin Viktor 00:28:02 68
26 144 Kõik M Kannel Kaur 00:28:41 67
27 146 Kõik M Kuum Rasmus 00:29:15 66
28 162 Kõik M Järv Uku 00:13:05 65
29 139 Kõik M Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:13:06 64
30 164 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:13:10 63
31 142 Kõik M Tammistu Leander 00:13:15 62
32 148 Kõik M Untera Ats 00:13:20 61
33 145 Kõik M Vain Marko Raplamaa Rattaklubi KoMo 00:13:23 60
34 147 Kõik M Kiivit Ott 00:15:07 59
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M12 Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:18:09 100
2 109 M12 Raudzins Rudolfs 00:20:14 99
3 103 M12 Celitans Kristers 00:20:18 98
4 111 M12 Nõmm Rasmus 00:22:08 92
5 114 M12 Dooner Carl Peeter 00:22:09 91
6 127 M12 Luht Robin 00:22:16 90
7 113 M12 Vilbaste Andreas 00:22:25 89
8 130 M12 Rullingo Rainer 00:23:21 87
9 140 M12 Semenov Dmitrii Team Petrogradets 00:23:28 86
10 118 M12 Aola Gevert 00:23:34 85
11 121 M12 Kurg Andro 00:23:45 84
12 122 M12 Kannel Märt 00:23:47 83
13 120 M12 Pärn Andri 00:24:10 82
14 126 M12 Hansons Richard 00:24:50 81
15 124 M12 Rei Karel Gustav 00:25:16 80
16 129 M12 Salupuu Georg 00:25:28 79
17 125 M12 Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:25:37 77
18 135 M12 Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 00:26:30 76
19 119 M12 Kajo Herlen 00:26:45 75
20 134 M12 Somelar Remo 00:26:49 74
21 131 M12 Dumov Artem Team Petrogradets 00:26:57 73
22 163 M12 Semjonov Silver 00:27:05 72
23 133 M12 Soiver Sten Erik 00:27:29 71
24 136 M12 Saar Robi 00:27:39 70
25 141 M12 Kovõlin Viktor 00:28:02 68
26 144 M12 Kannel Kaur 00:28:41 67
27 146 M12 Kuum Rasmus 00:29:15 66
28 162 M12 Järv Uku 00:13:05 65
29 139 M12 Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:13:06 64
30 164 M12 Mollberg Karl-Henrik 00:13:10 63
31 142 M12 Tammistu Leander 00:13:15 62
32 148 M12 Untera Ats 00:13:20 61
33 145 M12 Vain Marko Raplamaa Rattaklubi KoMo 00:13:23 60
34 147 M12 Kiivit Ott 00:15:07 59
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:20:21 97
2 105 Kõik N Rannala Maribel 00:20:53 96
3 110 Kõik N Elagina Diana Team Petrogradets 00:21:19 95
4 112 Kõik N Kull Karolina 00:21:38 94
5 123 Kõik N Pohl Lauren 00:21:57 93
6 117 Kõik N Lensment Linda 00:23:14 88
7 128 Kõik N Zeltova Jane 00:25:31 78
8 138 Kõik N Petrova Anastasia Team Petrogradets 00:27:53 69
9 137 Kõik N Reintop Mae 00:16:00 58
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 N12 Kaarjärv Mairit 00:20:21 97
2 105 N12 Rannala Maribel 00:20:53 96
3 110 N12 Elagina Diana Team Petrogradets 00:21:19 95
4 112 N12 Kull Karolina 00:21:38 94
5 123 N12 Pohl Lauren 00:21:57 93
6 117 N12 Lensment Linda 00:23:14 88
7 128 N12 Zeltova Jane 00:25:31 78
8 138 N12 Petrova Anastasia Team Petrogradets 00:27:53 69
9 137 N12 Reintop Mae 00:16:00 58
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik Mitt Virgo 00:19:42 100
2 77 Kõik Küüt Oskar 00:20:02 99
3 79 Kõik Mõttus Matthias 00:20:23 98
4 78 Kõik Rüster Oliver 00:20:24 97
5 76 Kõik Mäeuibo Markus 00:20:36 96
6 83 Kõik Saul Evar 00:22:09 95
7 81 Kõik Surva Karolin 00:22:19 94
8 86 Kõik Treier Maria 00:22:57 93
9 82 Kõik Kivistu Eliise 00:23:32 92
10 87 Kõik Malmre Marten 00:23:42 91
11 88 Kõik Saar Mauro Erik 00:24:20 90
12 90 Kõik Reintop Karel 00:24:28 89
13 155 Kõik Põldma Henri TÜASK 00:24:31 88
14 89 Kõik Jaht Joonas 00:24:48 87
15 93 Kõik Ivainen Richard 00:24:50 86
16 91 Kõik Nigul Natali Nora 00:25:29 85
17 99 Kõik Raun Mirjam 00:26:10 84
18 101 Kõik Kivistik Steven 00:26:12 83
19 92 Kõik Lehtpuu Tanel 00:26:15 82
20 96 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:27:06 81
21 94 Kõik Lohk Liisi 00:30:23 80
22 97 Kõik Saar Kaido 00:33:55 79
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik M Mitt Virgo 00:19:42 100
2 77 Kõik M Küüt Oskar 00:20:02 99
3 79 Kõik M Mõttus Matthias 00:20:23 98
4 78 Kõik M Rüster Oliver 00:20:24 97
5 76 Kõik M Mäeuibo Markus 00:20:36 96
6 83 Kõik M Saul Evar 00:22:09 95
7 87 Kõik M Malmre Marten 00:23:42 91
8 88 Kõik M Saar Mauro Erik 00:24:20 90
9 90 Kõik M Reintop Karel 00:24:28 89
10 155 Kõik M Põldma Henri TÜASK 00:24:31 88
11 89 Kõik M Jaht Joonas 00:24:48 87
12 93 Kõik M Ivainen Richard 00:24:50 86
13 101 Kõik M Kivistik Steven 00:26:12 83
14 92 Kõik M Lehtpuu Tanel 00:26:15 82
15 96 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:27:06 81
16 97 Kõik M Saar Kaido 00:33:55 79
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 M14 Mitt Virgo 00:19:42 100
2 77 M14 Küüt Oskar 00:20:02 99
3 79 M14 Mõttus Matthias 00:20:23 98
4 78 M14 Rüster Oliver 00:20:24 97
5 76 M14 Mäeuibo Markus 00:20:36 96
6 83 M14 Saul Evar 00:22:09 95
7 87 M14 Malmre Marten 00:23:42 91
8 88 M14 Saar Mauro Erik 00:24:20 90
9 90 M14 Reintop Karel 00:24:28 89
10 155 M14 Põldma Henri TÜASK 00:24:31 88
11 89 M14 Jaht Joonas 00:24:48 87
12 93 M14 Ivainen Richard 00:24:50 86
13 101 M14 Kivistik Steven 00:26:12 83
14 92 M14 Lehtpuu Tanel 00:26:15 82
15 96 M14 Sillat Stig-Tristan 00:27:06 81
16 97 M14 Saar Kaido 00:33:55 79
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Surva Karolin 00:22:19 94
2 86 Kõik N Treier Maria 00:22:57 93
3 82 Kõik N Kivistu Eliise 00:23:32 92
4 91 Kõik N Nigul Natali Nora 00:25:29 85
5 99 Kõik N Raun Mirjam 00:26:10 84
6 94 Kõik N Lohk Liisi 00:30:23 80
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N14 Surva Karolin 00:22:19 94
2 86 N14 Treier Maria 00:22:57 93
3 82 N14 Kivistu Eliise 00:23:32 92
4 91 N14 Nigul Natali Nora 00:25:29 85
5 99 N14 Raun Mirjam 00:26:10 84
6 94 N14 Lohk Liisi 00:30:23 80
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik Johanson Egert 00:30:51 100
2 65 Kõik Anier Martin 00:30:52 99
3 66 Kõik Aus Aaron 00:32:01 98
4 67 Kõik Karlep Georg 00:32:02 97
5 68 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:34:05 96
6 71 Kõik Prants Annabrit 00:34:19 95
7 153 Kõik Närap Henry TÜASK 00:34:20 94
8 70 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:36:12 93
9 72 Kõik Pau Oskar 00:27:01 92
10 74 Kõik Sild Ade 00:34:15 91
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik M Johanson Egert 00:30:51 100
2 65 Kõik M Anier Martin 00:30:52 99
3 66 Kõik M Aus Aaron 00:32:01 98
4 67 Kõik M Karlep Georg 00:32:02 97
5 68 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:34:05 96
6 153 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:34:20 94
7 72 Kõik M Pau Oskar 00:27:01 92
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 M16 Johanson Egert 00:30:51 100
2 65 M16 Anier Martin 00:30:52 99
3 66 M16 Aus Aaron 00:32:01 98
4 67 M16 Karlep Georg 00:32:02 97
5 68 M16 Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:34:05 96
6 153 M16 Närap Henry TÜASK 00:34:20 94
7 72 M16 Pau Oskar 00:27:01 92
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik N Prants Annabrit 00:34:19 95
2 70 Kõik N Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:36:12 93
3 74 Kõik N Sild Ade 00:34:15 91
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 N16 Prants Annabrit 00:34:19 95
2 70 N16 Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:36:12 93
3 74 N16 Sild Ade 00:34:15 91
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 Kõik Mihkels Madis TÜASK 00:54:35 100
2 165 Kõik Pruus Peter 00:55:47 99
3 7 Kõik Mesi Joosep 00:58:52 98
4 4 Kõik Tarassov Kirill 00:59:52 97
5 3 Kõik Krusemann Magnus 00:59:52 96
6 1 Kõik Kivistik Gert 01:01:54 95
7 6 Kõik Vaab Ivar 01:02:15 94
8 161 Kõik Krasts Alekss 01:03:14 93
9 13 Kõik Metslind Ottomar 01:04:32 92
10 16 Kõik Ilves Arti 01:04:34 91
11 11 Kõik Järva Kert 01:04:51 90
12 12 Kõik Kontus Oskar 01:05:57 89
13 15 Kõik Milistver Mairon 01:06:23 88
14 19 Kõik Kalnins Edgars 00:56:39 87
15 18 Kõik Strelis Edijs 00:57:55 86
16 21 Kõik Sadretdinovs Romans 00:58:03 85
17 17 Kõik Gavrikovs Andris 00:59:36 84
18 22 Kõik Markus Mart 01:01:19 83
19 152 Kõik Roos Andre TÜASK 01:03:04 82
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 00:54:35 100
2 165 Kõik M Pruus Peter 00:55:47 99
3 7 Kõik M Mesi Joosep 00:58:52 98
4 4 Kõik M Tarassov Kirill 00:59:52 97
5 3 Kõik M Krusemann Magnus 00:59:52 96
6 1 Kõik M Kivistik Gert 01:01:54 95
7 6 Kõik M Vaab Ivar 01:02:15 94
8 161 Kõik M Krasts Alekss 01:03:14 93
9 13 Kõik M Metslind Ottomar 01:04:32 92
10 16 Kõik M Ilves Arti 01:04:34 91
11 11 Kõik M Järva Kert 01:04:51 90
12 12 Kõik M Kontus Oskar 01:05:57 89
13 15 Kõik M Milistver Mairon 01:06:23 88
14 19 Kõik M Kalnins Edgars 00:56:39 87
15 18 Kõik M Strelis Edijs 00:57:55 86
16 21 Kõik M Sadretdinovs Romans 00:58:03 85
17 17 Kõik M Gavrikovs Andris 00:59:36 84
18 22 Kõik M Markus Mart 01:01:19 83
19 152 Kõik M Roos Andre TÜASK 01:03:04 82
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 MJ Mihkels Madis TÜASK 00:54:35 100
2 7 MJ Mesi Joosep 00:58:52 98
3 161 MJ Krasts Alekss 01:03:14 93
4 16 MJ Ilves Arti 01:04:34 91
5 11 MJ Järva Kert 01:04:51 90
6 12 MJ Kontus Oskar 01:05:57 89
7 15 MJ Milistver Mairon 01:06:23 88
8 152 MJ Roos Andre TÜASK 01:03:04 82
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 ME Pruus Peter 00:55:47 99
2 3 ME Krusemann Magnus 00:59:52 96
3 1 ME Kivistik Gert 01:01:54 95
4 6 ME Vaab Ivar 01:02:15 94
5 19 ME Kalnins Edgars 00:56:39 87
6 21 ME Sadretdinovs Romans 00:58:03 85
7 17 ME Gavrikovs Andris 00:59:36 84
8 22 ME Markus Mart 01:01:19 83
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 MU Tarassov Kirill 00:59:52 97
2 13 MU Metslind Ottomar 01:04:32 92
3 18 MU Strelis Edijs 00:57:55 86
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemesto Kaspar 00:42:17 100
2 27 Kõik Kušnir Aleksei 00:42:27 99
3 30 Kõik Pallas Helari Spordipartner 00:42:29 98
4 33 Kõik Sildvee Rainer 00:42:35 97
5 158 Kõik Mõttus Tarmo 00:42:52 96
6 34 Kõik Mikson Margus 00:43:10 95
7 171 Kõik Ainsalu Markku 00:43:33 94
8 26 Kõik Tuisk Priit 00:43:45 93
9 28 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:43:55 92
10 172 Kõik Rosenthal Reiko 00:44:05 91
11 40 Kõik Pedari Aimar 00:44:12 90
12 36 Kõik Resev Janek 00:44:25 89
13 35 Kõik Raag Kaupo 00:44:26 88
14 37 Kõik Ebras Kristo 00:44:46 87
15 160 Kõik Tõnov Tõnu 00:45:00 86
16 41 Kõik Milistver Meelis 00:45:36 85
17 166 Kõik Kertsman Jaanus 00:45:50 84
18 38 Kõik Grünberg Priit 00:45:55 83
19 29 Kõik Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:46:01 82
20 159 Kõik Puusepp Sven 00:46:02 81
21 62 Kõik Raja Aigar 00:46:37 80
22 39 Kõik Reiska Alar 00:47:16 79
23 42 Kõik Ord Tõnu 00:47:22 78
24 53 Kõik Randpõld Priit 00:47:25 77
25 44 Kõik Kuusk Tanel 00:47:43 76
26 49 Kõik Nigul Alar 00:48:18 75
27 50 Kõik Fomina Daria Team Petrogradets 00:49:15 74
28 45 Kõik Pohl Marko A&T Sport team 00:49:16 73
29 52 Kõik Naagel Mihkel 00:49:44 72
30 170 Kõik Silm Maario Rattabaas 00:49:56 71
31 168 Kõik Kotkas Erkki 00:50:18 70
32 48 Kõik Sügis Harri 00:50:39 69
33 54 Kõik Dobolina Tatjana 00:51:01 68
34 156 Kõik Lang Mae 00:51:32 67
35 55 Kõik Linkgreim Jaanus 00:53:32 66
36 47 Kõik Sirvel Merili 00:53:43 65
37 58 Kõik Suluste Jüri 00:55:50 64
38 56 Kõik Kaarjärv Maris 00:41:29 63
39 60 Kõik Klaaser Gert 00:42:51 62
40 59 Kõik Puhu Sille 00:54:40 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Neemesto Kaspar 00:42:17 100
2 27 Kõik M Kušnir Aleksei 00:42:27 99
3 30 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 00:42:29 98
4 33 Kõik M Sildvee Rainer 00:42:35 97
5 158 Kõik M Mõttus Tarmo 00:42:52 96
6 34 Kõik M Mikson Margus 00:43:10 95
7 171 Kõik M Ainsalu Markku 00:43:33 94
8 26 Kõik M Tuisk Priit 00:43:45 93
9 172 Kõik M Rosenthal Reiko 00:44:05 91
10 40 Kõik M Pedari Aimar 00:44:12 90
11 36 Kõik M Resev Janek 00:44:25 89
12 35 Kõik M Raag Kaupo 00:44:26 88
13 37 Kõik M Ebras Kristo 00:44:46 87
14 160 Kõik M Tõnov Tõnu 00:45:00 86
15 41 Kõik M Milistver Meelis 00:45:36 85
16 166 Kõik M Kertsman Jaanus 00:45:50 84
17 38 Kõik M Grünberg Priit 00:45:55 83
18 29 Kõik M Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:46:01 82
19 159 Kõik M Puusepp Sven 00:46:02 81
20 62 Kõik M Raja Aigar 00:46:37 80
21 39 Kõik M Reiska Alar 00:47:16 79
22 42 Kõik M Ord Tõnu 00:47:22 78
23 53 Kõik M Randpõld Priit 00:47:25 77
24 44 Kõik M Kuusk Tanel 00:47:43 76
25 49 Kõik M Nigul Alar 00:48:18 75
26 45 Kõik M Pohl Marko A&T Sport team 00:49:16 73
27 52 Kõik M Naagel Mihkel 00:49:44 72
28 170 Kõik M Silm Maario Rattabaas 00:49:56 71
29 168 Kõik M Kotkas Erkki 00:50:18 70
30 48 Kõik M Sügis Harri 00:50:39 69
31 55 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:53:32 66
32 58 Kõik M Suluste Jüri 00:55:50 64
33 60 Kõik M Klaaser Gert 00:42:51 62
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 MSen1 Neemesto Kaspar 00:42:17 100
2 27 MSen1 Kušnir Aleksei 00:42:27 99
3 33 MSen1 Sildvee Rainer 00:42:35 97
4 26 MSen1 Tuisk Priit 00:43:45 93
5 172 MSen1 Rosenthal Reiko 00:44:05 91
6 35 MSen1 Raag Kaupo 00:44:26 88
7 29 MSen1 Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:46:01 82
8 45 MSen1 Pohl Marko A&T Sport team 00:49:16 73
9 52 MSen1 Naagel Mihkel 00:49:44 72
10 170 MSen1 Silm Maario Rattabaas 00:49:56 71
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 MSen2 Pallas Helari Spordipartner 00:42:29 98
2 158 MSen2 Mõttus Tarmo 00:42:52 96
3 34 MSen2 Mikson Margus 00:43:10 95
4 171 MSen2 Ainsalu Markku 00:43:33 94
5 36 MSen2 Resev Janek 00:44:25 89
6 37 MSen2 Ebras Kristo 00:44:46 87
7 160 MSen2 Tõnov Tõnu 00:45:00 86
8 41 MSen2 Milistver Meelis 00:45:36 85
9 166 MSen2 Kertsman Jaanus 00:45:50 84
10 38 MSen2 Grünberg Priit 00:45:55 83
11 159 MSen2 Puusepp Sven 00:46:02 81
12 62 MSen2 Raja Aigar 00:46:37 80
13 44 MSen2 Kuusk Tanel 00:47:43 76
14 168 MSen2 Kotkas Erkki 00:50:18 70
15 55 MSen2 Linkgreim Jaanus 00:53:32 66
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:43:55 92
2 50 Kõik N Fomina Daria Team Petrogradets 00:49:15 74
3 54 Kõik N Dobolina Tatjana 00:51:01 68
4 156 Kõik N Lang Mae 00:51:32 67
5 47 Kõik N Sirvel Merili 00:53:43 65
6 56 Kõik N Kaarjärv Maris 00:41:29 63
7 59 Kõik N Puhu Sille 00:54:40 61
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 NU Mõttus Mari-Liis 00:43:55 92
2 47 NU Sirvel Merili 00:53:43 65
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 MSen3 Pedari Aimar 00:44:12 90
2 42 MSen3 Ord Tõnu 00:47:22 78
3 53 MSen3 Randpõld Priit 00:47:25 77
4 49 MSen3 Nigul Alar 00:48:18 75
5 60 MSen3 Klaaser Gert 00:42:51 62
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 MSen4+ Reiska Alar 00:47:16 79
2 48 MSen4+ Sügis Harri 00:50:39 69
3 58 MSen4+ Suluste Jüri 00:55:50 64
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 NJ Fomina Daria Team Petrogradets 00:49:15 74
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 NE Dobolina Tatjana 00:51:01 68
2 156 NE Lang Mae 00:51:32 67
3 56 NE Kaarjärv Maris 00:41:29 63
4 59 NE Puhu Sille 00:54:40 61
Impression