70 km M võitja keskmine kiirus 33,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:05:57 1600
2 210 M18 Pajur Romet VeloHunt ProTeam 02:06:07 1595
3 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:06:08 1592
4 4 M Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:06:10 1589
5 151 M Kovgers Kristers 02:11:24 1587
6 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:50 1585
7 11 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:13:51 1584
8 6 M Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:13:52 1583
9 126 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:15:12 1582
10 141 M18 Post Ken Peloton 02:15:12 1581
11 134 M Vendelin Karl Arnold Jalgrattaklubi Paralepa 02:16:03 1580
12 14 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:16:41 1579
13 15 M Peets Andres KoMo/Veloplus 02:17:17 1578
14 61 M Stüf Erkki Vooremaa Centrum Rattabaas 02:17:18 1577
15 23 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:17:18 1576
16 10 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:17:20 1575
17 211 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Rattaklubi 02:17:22 1574
18 18 N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:17:48 1573
19 146 M Raid Risto Rein Taaramäe Rattaklubi 02:18:40 1572
20 12 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:19:31 1571
21 24 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:19:33 1570
22 65 M Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:19:37 1569
23 37 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:19:44 1568
24 3023 M Poopuu Peeter RedBike Team I 02:19:51 1567
25 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:19:56 1566
26 231 M Mets Rudolf 02:20:07 1565
27 26 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:20:08 1564
28 34 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:20:31 1563
29 3018 M Kukk Andres 02:20:44 1562
30 1290 M Teder Feeliks Yess 02:22:26 1561
31 16 M23 Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:24:16 1560
32 21 N Mõttus Mari-Liis Hawaii Express naiskond 02:24:18 1559
33 39 N23 Sirvel Merili Hawaii Express naiskond 02:24:18 1558
34 213 M40 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:24:56 1557
35 171 M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:24:57 1556
36 127 M Keerd Karmo RedBike Team II 02:24:57 1555
37 221 M Gornischeff Artur 02:24:57 1554
38 32 M40 Kasekamp Andrus Cyclon 02:24:58 1553
39 139 M Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:24:59 1552
40 43 M40 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:59 1551
41 132 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:24:59 1550
42 114 M40 Saarva Silver 02:25:00 1549
43 31 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:25:00 1548
44 13 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:25:15 1547
45 215 M40 Kivirüüt Margus Simuna SK 02:25:19 1546
46 125 M Kruuser Karel HAWAII EXPRESS team 02:26:33 1545
47 150 M40 Kruus Kaupo CFC Spordiklubi 02:26:42 1544
48 93 M Värv Sander HAWAII EXPRESS 02:27:05 1543
49 129 M Tammsalu Mihkel RedBike Team II 02:27:08 1542
50 226 M Kivikas Kenny SIS 02:27:12 1541
51 229 M40 Peterson Uku 02:27:14 1540
52 38 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:27:22 1539
53 128 M40 Looskari Anti RedBike Team II 02:27:30 1538
54 19 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:27:34 1537
55 29 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:27:38 1536
56 214 M Tonts Raido Haaslava MTB 02:28:43 1535
57 33 M Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 02:29:15 1534
58 30 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:29:19 1533
59 225 M Gornischeff Feliks Eesti Meremuuseum 02:29:29 1532
60 36 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:29:30 1531
61 78 M40 Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:29:41 1530
62 172 M40 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:29:53 1529
63 62 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:29:53 1528
64 218 M Puhke Marcus-Heinrich 02:29:55 1527
65 217 M50 Eelma Tõnu Rattabaas 02:29:58 1526
66 1201 M23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:30:01 1525
67 66 N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:30:06 1524
68 77 M50 Tiismaa Toomas ficontec 02:30:28 1523
69 216 M50 Kaasik-Aaslav Henri 02:30:58 1522
70 165 M40 Lipp Aivar A&T Spordiklubi 02:32:55 1521
71 70 M40 Albri Kalev RedBike Team II 02:33:43 1520
72 46 N Lillep Maris RedBike Team naiskond I 02:33:57 1519
73 83 M50 Ebber Andrus *Wihuri Team I - Firmasport 02:33:58 1518
74 107 M50 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 02:33:59 1517
75 1241 M40 Põldmaa Koit Simuna SK 02:34:00 1516
76 178 M40 Tammisaar Erkki 02:34:28 1515
77 99 M50 Luts Taavi Henkel 02:35:02 1514
78 41 M Gorbunov Konstantin 02:35:03 1513
79 224 M40 Orujõe Jarno Rattabaas 02:35:03 1512
80 163 M18 Oolup Oliver VIIKING 02:36:45 1511
81 47 M40 Kilk Kalle Hobulaid 02:37:33 1510
82 1355 M40 Tiisvend Jaanus 02:37:54 1509
83 205 M Mäe Mati *HKP Team - Firmasport 02:38:40 1508
84 223 M Andresson Mart TÜASK 02:39:00 1507
85 8 M40 Ööman Marko RedBike Team II 02:39:48 1506
86 103 M50 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:40:57 1505
87 72 N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:41:17 1504
88 17 M40 Kotkin Pavel 02:41:44 1503
89 105 M50 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:41:48 1502
90 88 M50 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 02:41:53 1501
91 100 M50 Sildaru Kalev lebo racing 02:41:54 1500
92 108 M40 Erm Margo Spordiklubi IKS 02:42:36 1499
93 230 M40 Hintser Jaanus Fixus 02:43:42 1498
94 3019 M18 Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:44:17 1497
95 75 M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:44:42 1496
96 55 M Einla Marek 02:44:57 1495
97 56 M50 Saar Marek Aima SK / KoMo 02:46:18 1494
98 201 M40 Ellermaa Janno GTonic 02:46:45 1493
99 104 M40 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 02:47:07 1492
100 102 N Volmerson Liina RedBike Team naiskond I 02:47:07 1491
101 112 M Roosaare Märt Paxful Sports 02:47:09 1490
102 53 M Pelska Sten Valga-Valka Spordiklubi 02:49:18 1489
103 219 M40 Haava Henno CP Estonia 02:51:44 1488
104 119 M Post Rene *Wihuri Team I - Firmasport 02:51:46 1487
105 51 M50 Kimmel Robert 02:52:00 1486
106 59 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:52:28 1485
107 76 N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 02:53:16 1484
108 1255 M50 Reissaar Alari 02:53:31 1483
109 80 M40 Simm Jaanus Hobulaid 02:54:09 1482
110 1147 M50 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 02:54:17 1481
111 197 N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 02:54:19 1480
112 228 M40 Tamm Jüri 02:54:20 1479
113 54 M40 Vendel Anti Aima SK / KoMo 02:55:51 1478
114 222 M40 Maalmeister Aivo 02:59:37 1477
115 148 M Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 03:05:25 1476
116 60 M50 Eelmere Teet 03:30:32 1475
117 220 M40 Valkiainen Antti 03:32:44 1474
118 49 M40 Jaadla Heigo 03:36:43 1473
119 227 M Sulamägi Priit SEB Spordiklubi 03:59:28 1472
70 km Kõik N võitja keskmine kiirus 30,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:17:48 1573
2 210 Kõik N Pajur Romet VeloHunt ProTeam 02:06:07 1595
3 39 Kõik N Sirvel Merili Hawaii Express naiskond 02:24:18 1558
4 4 Kõik N Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:06:10 1589
5 66 Kõik N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:30:06 1524
6 5 Kõik N Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:50 1585
7 72 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:41:17 1504
8 6 Kõik N Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:13:52 1583
9 76 Kõik N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 02:53:16 1484
10 197 Kõik N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 02:54:19 1480
11 134 Kõik N Vendelin Karl Arnold Jalgrattaklubi Paralepa 02:16:03 1580
12 14 Kõik N Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:16:41 1579
13 15 Kõik N Peets Andres KoMo/Veloplus 02:17:17 1578
14 61 Kõik N Stüf Erkki Vooremaa Centrum Rattabaas 02:17:18 1577
15 23 Kõik N Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:17:18 1576
16 10 Kõik N Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:17:20 1575
17 211 Kõik N Piirioja Kalle Järva-Jaani Rattaklubi 02:17:22 1574
18 146 Kõik N Raid Risto Rein Taaramäe Rattaklubi 02:18:40 1572
19 12 Kõik N Erikson Toomas RedBike Team I 02:19:31 1571
20 24 Kõik N Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:19:33 1570
21 65 Kõik N Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:19:37 1569
22 37 Kõik N Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:19:44 1568
23 3023 Kõik N Poopuu Peeter RedBike Team I 02:19:51 1567
24 28 Kõik N Pani Marek Team Stokker 02:19:56 1566
25 231 Kõik N Mets Rudolf 02:20:07 1565
26 26 Kõik N Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:20:08 1564
27 34 Kõik N Vähi Markus RedBike Team I 02:20:31 1563
28 3018 Kõik N Kukk Andres 02:20:44 1562
29 1290 Kõik N Teder Feeliks Yess 02:22:26 1561
30 16 Kõik N Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:24:16 1560
31 213 Kõik N Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:24:56 1557
32 171 Kõik N Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:24:57 1556
33 127 Kõik N Keerd Karmo RedBike Team II 02:24:57 1555
34 221 Kõik N Gornischeff Artur 02:24:57 1554
35 32 Kõik N Kasekamp Andrus Cyclon 02:24:58 1553
36 139 Kõik N Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:24:59 1552
37 43 Kõik N Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:59 1551
38 114 Kõik N Saarva Silver 02:25:00 1549
39 31 Kõik N Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:25:00 1548
40 13 Kõik N Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:25:15 1547
41 215 Kõik N Kivirüüt Margus Simuna SK 02:25:19 1546
42 125 Kõik N Kruuser Karel HAWAII EXPRESS team 02:26:33 1545
43 150 Kõik N Kruus Kaupo CFC Spordiklubi 02:26:42 1544
44 93 Kõik N Värv Sander HAWAII EXPRESS 02:27:05 1543
45 129 Kõik N Tammsalu Mihkel RedBike Team II 02:27:08 1542
46 226 Kõik N Kivikas Kenny SIS 02:27:12 1541
47 229 Kõik N Peterson Uku 02:27:14 1540
48 38 Kõik N Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:27:22 1539
49 128 Kõik N Looskari Anti RedBike Team II 02:27:30 1538
50 19 Kõik N Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:27:34 1537
51 29 Kõik N Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:27:38 1536
52 214 Kõik N Tonts Raido Haaslava MTB 02:28:43 1535
53 33 Kõik N Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 02:29:15 1534
54 30 Kõik N Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:29:19 1533
55 225 Kõik N Gornischeff Feliks Eesti Meremuuseum 02:29:29 1532
56 36 Kõik N Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:29:30 1531
57 78 Kõik N Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:29:41 1530
58 172 Kõik N Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:29:53 1529
59 62 Kõik N Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:29:53 1528
60 218 Kõik N Puhke Marcus-Heinrich 02:29:55 1527
61 217 Kõik N Eelma Tõnu Rattabaas 02:29:58 1526
62 1201 Kõik N Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:30:01 1525
63 77 Kõik N Tiismaa Toomas ficontec 02:30:28 1523
64 216 Kõik N Kaasik-Aaslav Henri 02:30:58 1522
65 165 Kõik N Lipp Aivar A&T Spordiklubi 02:32:55 1521
66 70 Kõik N Albri Kalev RedBike Team II 02:33:43 1520
67 83 Kõik N Ebber Andrus *Wihuri Team I - Firmasport 02:33:58 1518
68 107 Kõik N Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 02:33:59 1517
69 1241 Kõik N Põldmaa Koit Simuna SK 02:34:00 1516
70 178 Kõik N Tammisaar Erkki 02:34:28 1515
71 99 Kõik N Luts Taavi Henkel 02:35:02 1514
72 41 Kõik N Gorbunov Konstantin 02:35:03 1513
73 224 Kõik N Orujõe Jarno Rattabaas 02:35:03 1512
74 163 Kõik N Oolup Oliver VIIKING 02:36:45 1511
75 47 Kõik N Kilk Kalle Hobulaid 02:37:33 1510
76 1355 Kõik N Tiisvend Jaanus 02:37:54 1509
77 205 Kõik N Mäe Mati *HKP Team - Firmasport 02:38:40 1508
78 223 Kõik N Andresson Mart TÜASK 02:39:00 1507
79 8 Kõik N Ööman Marko RedBike Team II 02:39:48 1506
80 103 Kõik N Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:40:57 1505
81 17 Kõik N Kotkin Pavel 02:41:44 1503
82 105 Kõik N Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:41:48 1502
83 88 Kõik N Terve Raivo Omniva Spordiklubi 02:41:53 1501
84 100 Kõik N Sildaru Kalev lebo racing 02:41:54 1500
85 108 Kõik N Erm Margo Spordiklubi IKS 02:42:36 1499
86 230 Kõik N Hintser Jaanus Fixus 02:43:42 1498
87 3019 Kõik N Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:44:17 1497
88 75 Kõik N Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:44:42 1496
89 55 Kõik N Einla Marek 02:44:57 1495
90 56 Kõik N Saar Marek Aima SK / KoMo 02:46:18 1494
91 201 Kõik N Ellermaa Janno GTonic 02:46:45 1493
92 104 Kõik N Viltsin Andris Spordiklubi IKS 02:47:07 1492
93 112 Kõik N Roosaare Märt Paxful Sports 02:47:09 1490
94 53 Kõik N Pelska Sten Valga-Valka Spordiklubi 02:49:18 1489
95 219 Kõik N Haava Henno CP Estonia 02:51:44 1488
96 119 Kõik N Post Rene *Wihuri Team I - Firmasport 02:51:46 1487
97 51 Kõik N Kimmel Robert 02:52:00 1486
98 59 Kõik N Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:52:28 1485
99 1255 Kõik N Reissaar Alari 02:53:31 1483
100 80 Kõik N Simm Jaanus Hobulaid 02:54:09 1482
101 1147 Kõik N Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 02:54:17 1481
102 228 Kõik N Tamm Jüri 02:54:20 1479
103 54 Kõik N Vendel Anti Aima SK / KoMo 02:55:51 1478
104 222 Kõik N Maalmeister Aivo 02:59:37 1477
105 148 Kõik N Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 03:05:25 1476
106 60 Kõik N Eelmere Teet 03:30:32 1475
107 220 Kõik N Valkiainen Antti 03:32:44 1474
108 49 Kõik N Jaadla Heigo 03:36:43 1473
109 227 Kõik N Sulamägi Priit SEB Spordiklubi 03:59:28 1472
70 km M võitja keskmine kiirus 33,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:05:57 1600
2 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:06:08 1592
3 4 M Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:06:10 1589
4 151 M Kovgers Kristers 02:11:24 1587
5 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:50 1585
6 6 M Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:13:52 1583
7 126 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:15:12 1582
8 134 M Vendelin Karl Arnold Jalgrattaklubi Paralepa 02:16:03 1580
9 15 M Peets Andres KoMo/Veloplus 02:17:17 1578
10 61 M Stüf Erkki Vooremaa Centrum Rattabaas 02:17:18 1577
11 10 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:17:20 1575
12 146 M Raid Risto Rein Taaramäe Rattaklubi 02:18:40 1572
13 65 M Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:19:37 1569
14 3023 M Poopuu Peeter RedBike Team I 02:19:51 1567
15 231 M Mets Rudolf 02:20:07 1565
16 26 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:20:08 1564
17 3018 M Kukk Andres 02:20:44 1562
18 1290 M Teder Feeliks Yess 02:22:26 1561
19 171 M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:24:57 1556
20 127 M Keerd Karmo RedBike Team II 02:24:57 1555
21 221 M Gornischeff Artur 02:24:57 1554
22 139 M Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:24:59 1552
23 125 M Kruuser Karel HAWAII EXPRESS team 02:26:33 1545
24 93 M Värv Sander HAWAII EXPRESS 02:27:05 1543
25 129 M Tammsalu Mihkel RedBike Team II 02:27:08 1542
26 226 M Kivikas Kenny SIS 02:27:12 1541
27 214 M Tonts Raido Haaslava MTB 02:28:43 1535
28 33 M Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 02:29:15 1534
29 30 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:29:19 1533
30 225 M Gornischeff Feliks Eesti Meremuuseum 02:29:29 1532
31 218 M Puhke Marcus-Heinrich 02:29:55 1527
32 41 M Gorbunov Konstantin 02:35:03 1513
33 205 M Mäe Mati *HKP Team - Firmasport 02:38:40 1508
34 223 M Andresson Mart TÜASK 02:39:00 1507
35 75 M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:44:42 1496
36 55 M Einla Marek 02:44:57 1495
37 112 M Roosaare Märt Paxful Sports 02:47:09 1490
38 53 M Pelska Sten Valga-Valka Spordiklubi 02:49:18 1489
39 119 M Post Rene *Wihuri Team I - Firmasport 02:51:46 1487
40 148 M Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 03:05:25 1476
41 227 M Sulamägi Priit SEB Spordiklubi 03:59:28 1472
70 km M50 võitja keskmine kiirus 30,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:16:41 1579
2 23 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:17:18 1576
3 211 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Rattaklubi 02:17:22 1574
4 31 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:25:00 1548
5 19 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:27:34 1537
6 36 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:29:30 1531
7 62 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:29:53 1528
8 217 M50 Eelma Tõnu Rattabaas 02:29:58 1526
9 77 M50 Tiismaa Toomas ficontec 02:30:28 1523
10 216 M50 Kaasik-Aaslav Henri 02:30:58 1522
11 83 M50 Ebber Andrus *Wihuri Team I - Firmasport 02:33:58 1518
12 107 M50 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 02:33:59 1517
13 99 M50 Luts Taavi Henkel 02:35:02 1514
14 103 M50 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:40:57 1505
15 105 M50 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:41:48 1502
16 88 M50 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 02:41:53 1501
17 100 M50 Sildaru Kalev lebo racing 02:41:54 1500
18 56 M50 Saar Marek Aima SK / KoMo 02:46:18 1494
19 51 M50 Kimmel Robert 02:52:00 1486
20 59 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:52:28 1485
21 1255 M50 Reissaar Alari 02:53:31 1483
22 1147 M50 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 02:54:17 1481
23 60 M50 Eelmere Teet 03:30:32 1475
70 km N võitja keskmine kiirus 30,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:17:48 1573
2 21 N Mõttus Mari-Liis Hawaii Express naiskond 02:24:18 1559
3 132 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:24:59 1550
4 66 N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:30:06 1524
5 46 N Lillep Maris RedBike Team naiskond I 02:33:57 1519
6 72 N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:41:17 1504
7 102 N Volmerson Liina RedBike Team naiskond I 02:47:07 1491
8 76 N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 02:53:16 1484
9 197 N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 02:54:19 1480
70 km M40 võitja keskmine kiirus 31,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:13:51 1584
2 12 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:19:31 1571
3 24 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:19:33 1570
4 37 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:19:44 1568
5 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:19:56 1566
6 34 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:20:31 1563
7 213 M40 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:24:56 1557
8 32 M40 Kasekamp Andrus Cyclon 02:24:58 1553
9 43 M40 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:59 1551
10 114 M40 Saarva Silver 02:25:00 1549
11 13 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:25:15 1547
12 215 M40 Kivirüüt Margus Simuna SK 02:25:19 1546
13 150 M40 Kruus Kaupo CFC Spordiklubi 02:26:42 1544
14 229 M40 Peterson Uku 02:27:14 1540
15 38 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:27:22 1539
16 128 M40 Looskari Anti RedBike Team II 02:27:30 1538
17 29 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:27:38 1536
18 78 M40 Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:29:41 1530
19 172 M40 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:29:53 1529
20 165 M40 Lipp Aivar A&T Spordiklubi 02:32:55 1521
21 70 M40 Albri Kalev RedBike Team II 02:33:43 1520
22 1241 M40 Põldmaa Koit Simuna SK 02:34:00 1516
23 178 M40 Tammisaar Erkki 02:34:28 1515
24 224 M40 Orujõe Jarno Rattabaas 02:35:03 1512
25 47 M40 Kilk Kalle Hobulaid 02:37:33 1510
26 1355 M40 Tiisvend Jaanus 02:37:54 1509
27 8 M40 Ööman Marko RedBike Team II 02:39:48 1506
28 17 M40 Kotkin Pavel 02:41:44 1503
29 108 M40 Erm Margo Spordiklubi IKS 02:42:36 1499
30 230 M40 Hintser Jaanus Fixus 02:43:42 1498
31 201 M40 Ellermaa Janno GTonic 02:46:45 1493
32 104 M40 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 02:47:07 1492
33 219 M40 Haava Henno CP Estonia 02:51:44 1488
34 80 M40 Simm Jaanus Hobulaid 02:54:09 1482
35 228 M40 Tamm Jüri 02:54:20 1479
36 54 M40 Vendel Anti Aima SK / KoMo 02:55:51 1478
37 222 M40 Maalmeister Aivo 02:59:37 1477
38 220 M40 Valkiainen Antti 03:32:44 1474
39 49 M40 Jaadla Heigo 03:36:43 1473
70 km M23 võitja keskmine kiirus 29,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 16 M23 Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:24:16 1560
2 1201 M23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:30:01 1525
70 km M18 võitja keskmine kiirus 33,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 210 M18 Pajur Romet VeloHunt ProTeam 02:06:07 1595
2 141 M18 Post Ken Peloton 02:15:12 1581
3 163 M18 Oolup Oliver VIIKING 02:36:45 1511
4 3019 M18 Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:44:17 1497
70 km N23 võitja keskmine kiirus 29,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 N23 Sirvel Merili Hawaii Express naiskond 02:24:18 1558
50 km M16 võitja keskmine kiirus 32,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1220 M16 Nummurs Arturs Hawaii Express SCOTT 01:33:02 1500
2 1183 M16 Mitt Virgo Pärnu Kalev 01:33:03 1495
3 1207 M16 Mõttus Matthias HAANJA RATTAKLUBI 01:33:04 1492
4 1001 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:33:08 1489
5 1219 M Irbe Ivo Aerify 01:33:15 1487
6 1003 M Kanne Ats Shoproller Kose AMK ct 01:33:31 1485
7 1004 M Külv Hannes TÜASK 01:33:32 1484
8 1486 M16 Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:33:36 1483
9 1487 M Jõgi Joonas Spordiklubi CFC 01:33:43 1482
10 1002 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 01:33:44 1481
11 199 M40 Keiselis Janis Aerify 01:33:47 1480
12 1499 M16 Küüt Oskar CFC 01:35:30 1479
13 1010 M Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas 01:36:03 1478
14 1460 M40 Milistver Meelis Vennad-Dahl 01:36:03 1477
15 1176 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:36:07 1476
16 1005 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:36:19 1475
17 1490 M18 Karlep Georg Rein Taaramäe Rattaklubi 01:36:31 1474
18 20 M Kivi Margus Hawaii Express Kuressaare 01:36:35 1473
19 1451 M Kallas Karl 01:36:37 1472
20 1225 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:36:38 1471
21 1383 M40 Zeltov Sergei 01:36:42 1470
22 175 M Jõevee Marten 01:36:49 1469
23 1075 M40 Aulik Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:37:16 1468
24 1007 M Jüriso Janis Z Racing Team 01:37:20 1467
25 1479 M50 Kelk Indrek Valgete Teede Rattaralli 01:37:34 1466
26 1019 M Ots Riho HAWAII EXPRESS 01:38:04 1465
27 1160 M16 Smirnov Elar Jalgrattaklubi Paralepa 01:38:10 1464
28 1262 M50 Hussar Kaidar Areal Team 01:38:20 1463
29 1524 M40 Saareoks Janek 01:38:27 1462
30 3035 M Cabulis Edzus 01:38:28 1461
31 3033 M Vahelaan Tiit 01:38:37 1460
32 52 M Järvloo Priit ASTRO BALTICS 01:38:43 1459
33 143 M40 Pungar Rainer Cyclon 01:39:12 1458
34 3039 M Vooremaa Argo A&T Sport Team 01:39:19 1457
35 1023 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi 01:39:22 1456
36 1011 M Kuld Jaak Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:39:22 1455
37 1291 M40 Reila Rivo 01:39:29 1454
38 1419 M Schvalbe Danel 01:39:29 1453
39 1234 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:39:31 1452
40 1108 M40 Petrov Dmitri Valga-Valka Spordiklubi 01:39:31 1451
41 1298 M40 Tepaskent Tanel Sparta Spordiklubi 01:39:35 1450
42 1191 M Täht Annes Rapid Security OÜ 01:40:30 1449
43 1026 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:40:32 1448
44 1370 M40 Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:40:32 1447
45 1342 M Ovtsarenko Grigori 01:40:34 1446
46 1202 M16 Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 01:40:39 1445
47 1021 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 01:40:43 1444
48 1028 M Planken Paavo Baltyre 01:41:15 1443
49 1319 M18 Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:41:42 1442
50 1473 M16 Laidinen Arseni Narva Sk Energia 01:41:56 1441
51 1280 N Lepasalu Laura Simuna SK 01:41:56 1440
52 1037 M Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 01:41:57 1439
53 1346 M40 Säälik Marek CFC 01:41:58 1438
54 1016 N40 Kaarjärv Maris Hawaii Express naiskond 01:41:58 1437
55 1105 M16 Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 01:42:03 1436
56 1045 M50 Lokk Sulev ABEC 01:42:18 1435
57 1385 M50 Shemarin Viktor Akke 01:42:24 1434
58 1343 M Tiits Janar SMIT 01:42:27 1433
59 1232 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 01:42:28 1432
60 1161 M Kopso Heigo SAQ SC 01:42:32 1431
61 1168 M40 Loorens Renek Oru Spordiklubi 01:42:50 1430
62 122 N Kruuser Mari Hawaii Express naiskond 01:43:00 1429
63 1478 M40 Pikkat Andris 01:43:01 1428
64 1230 M50 Rahu Madis SportTravel 01:43:40 1427
65 1344 M Krull Kaupo 01:43:41 1426
66 1523 M50 Laur Urmas Põhjala 01:43:42 1425
67 1495 M50 Kutser Indrek 01:43:46 1424
68 1517 M40 Sigus Martin SK Kramp 01:43:47 1423
69 1470 M40 Kõiv Gabriel MARIINE AUTO 01:43:48 1422
70 1014 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:43:58 1421
71 1083 M Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:44:22 1420
72 1357 M50 Viks Tarvi 01:44:26 1419
73 1024 M50 Eenraid Priit 01:44:41 1418
74 1015 M40 Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:44:43 1417
75 1104 M50 Tell Taavi Areal Team 01:45:06 1416
76 1145 M16 Püvi Patric RedBike Team III 01:45:08 1415
77 1271 M16 Arjus Henri CFC 01:45:09 1414
78 1424 M Holst Mikk 01:45:09 1413
79 1013 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:45:14 1412
80 1018 M40 Laanisto Janek 01:45:31 1411
81 1033 M60 Sidorov Vladimir 01:46:02 1410
82 1035 M Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:13 1409
83 1071 M40 Toiger Timo 01:46:18 1408
84 1053 M40 Varik Meelis RedBike Team III 01:46:28 1407
85 1039 M50 Salk Rene Luna 01:46:31 1406
86 1226 M40 Tammearu Tarmo 01:46:32 1405
87 1243 M40 Vähi Ilmar 01:46:32 1404
88 1465 M50 Kerner Argo Veloclubbers 01:46:36 1403
89 1501 M60 Sumanov Tiit SIPLASED 01:46:42 1402
90 1103 M40 Shavela Nikolay 01:46:47 1401
91 1041 M50 Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:51 1400
92 1165 M40 Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 01:46:56 1399
93 1113 M40 Arge Endrus Rüüsak team 01:46:58 1398
94 1421 M50 Danilas Meelis Fixus 01:47:00 1397
95 1459 M40 Toomik Eeri 01:47:02 1396
96 208 N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 01:47:32 1395
97 1237 M Saarmas Reigo Haaslava MTB 01:47:47 1394
98 1032 M40 Sammul Janno Sportlove 01:48:11 1393
99 1137 M Stokkeby Sander 01:48:33 1392
100 1101 M50 Mägi Madis kosei.ee 01:48:39 1391
101 1472 M40 Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 01:48:56 1390
102 1441 M Raidma Rauno 01:48:56 1389
103 1132 M Maidla Priit 01:49:05 1388
104 1500 M Saicans Edijs 01:49:05 1387
105 1102 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 01:49:06 1386
106 1061 M50 Kütt Erik AMPS Team 01:49:11 1385
107 1425 M50 Kokka Gunnar RTG Spordiklubi 01:49:14 1384
108 1253 M60 Saarep Peeter 01:49:18 1383
109 1431 M40 Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 01:49:19 1382
110 1390 M23 Roosimets Reigo CFC Spordiklubi 01:49:20 1381
111 1129 M Bonder Rivo RedBike Team III 01:49:23 1380
112 1089 M50 Puuraid Jaak 01:49:24 1379
113 1034 M40 Metsis Andro 01:49:24 1378
114 1095 M Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 01:49:28 1377
115 1231 M50 Tungal Gunnar harrastaja 01:49:28 1376
116 1433 M50 Kaeramaa Gaido MARIINE AUTO 01:49:28 1375
117 1423 M40 Tenslind Margus 01:49:36 1374
118 1261 M Mihailov Kaspar SK Telia 01:49:40 1373
119 1127 M Uibos Martti MTS Cycling Team I 01:49:41 1372
120 136 M40 Magnus Margus Velohunt ProTeam II 01:49:42 1371
121 1258 M50 Vällik Kristjan 01:50:02 1370
122 1047 M Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:50:04 1369
123 1068 M Lääne Siim 01:50:08 1368
124 1312 M50 Soodla Raul Vooremaa Centrum 01:50:14 1367
125 1475 M40 Tigane Raiko Elva Keegliklubi 01:50:27 1366
126 1397 M40 Aros Silver SILFER OÜ 01:50:29 1365
127 1218 M50 Kalm Toomas Velohunt ProTeam II 01:50:30 1364
128 1054 M60 Kongo Kalmer Baltic Agro 01:50:40 1363
129 1428 M Savolainen Heikki CP Estonia 01:50:45 1362
130 1516 M40 Soopalv Marko 01:50:46 1361
131 1099 M60 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 01:50:58 1360
132 1279 M40 Ladva Marek 01:51:03 1359
133 1437 M40 Mägi Allan Jooksupartner 01:51:14 1358
134 1426 M60 Katin Vladimir 01:51:16 1357
135 1050 M60 Mõttus Raivo MTS Cycling Team I 01:51:18 1356
136 1244 M Roosild Kristjan Wise 01:51:21 1355
137 1503 M50 Mölder Veiko 01:51:49 1354
138 1167 M40 Sova Ivar Oru Spordiklubi 01:51:50 1353
139 1321 M Kaldma Toomas 01:51:51 1352
140 2224 M50 Priks Hanno Korpus racing team 01:51:53 1351
141 1367 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 01:51:55 1350
142 1040 M40 Kaun Sten RedBike Team III 01:51:57 1349
143 1461 M40 Meimre Hannes Türi Rattaklubi 01:52:20 1348
144 1038 M40 Luiga Einar Aima SK / KoMo 01:52:45 1347
145 1224 M40 Aarma Tarmo Z Racing Team 01:52:52 1346
146 1471 M40 Pedaste Margus MARIINE AUTO 01:53:06 1345
147 1055 M40 Saar Mait 01:53:06 1344
148 1327 M50 Piilberg Priit Peloton 01:53:07 1343
149 1130 M40 Eensalu Agris RedBike Team III 01:53:15 1342
150 115 M50 Klaos Einar Päästeamet 01:53:18 1341
151 1454 M50 Lääne Meelis Saint Gobain Glass Estonia SE 01:53:18 1340
152 1166 M Tee Raul Oru Spordiklubi 01:53:19 1339
153 1043 M40 Agu Mairold 01:53:23 1338
154 1051 M40 Eensoo Ardi 01:53:24 1337
155 1044 M50 Kozlov Raul 01:53:40 1336
156 1435 M50 Puhke Raivo 01:53:44 1335
157 1144 M Jürjan Aivar 01:53:46 1334
158 1386 M50 Suvi Toivo RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 01:53:52 1333
159 1036 M40 Adler Ago 01:53:59 1332
160 1325 M40 Põldma Egon 01:54:06 1331
161 1429 M40 Aupaju Tarmo Omniva 01:54:09 1330
162 1296 M50 Kelk Margus Dünamo 01:54:10 1329
163 1074 M Zacek Kristo 01:54:11 1328
164 1194 M Ojamets Teet 01:54:19 1327
165 1305 M50 Järveoja Jaanus 01:54:19 1326
166 1190 M50 Metsaots Jaanus *Wihuri Team I - Firmasport 01:54:20 1325
167 1445 M50 Vilpart Toomas 01:54:22 1324
168 1205 M Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 01:54:29 1323
169 1134 M40 Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 01:54:35 1322
170 1260 M Altküla Anti 01:54:41 1321
171 1094 M40 Kivipõld Veiko 01:54:49 1320
172 1483 M40 Kangur Ando Alutaguse suusaklubi 01:55:04 1319
173 1395 M16 Reintop Karel RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 01:55:06 1318
174 1513 M40 Steinberg Heiki 01:55:08 1317
175 1233 M40 Tarvis Siim KoMo 01:55:16 1316
176 1508 M Kebja Raigo 01:55:20 1315
177 1128 M40 Hõbemägi Veikko Plastone 01:55:20 1314
178 1480 M40 Floren Kaupo 01:55:51 1313
179 1148 M Kelner Antti *Wihuri Team I - Firmasport 01:55:56 1312
180 1436 M40 Nõgols Eiko SK Kamus 01:55:56 1311
181 1211 N40 Irbe Iren RedBike Team naiskond II 01:56:01 1310
182 1462 M50 Lehtmets Rein RTG Spordiklubi 01:56:12 1309
183 3020 M50 Mandel Erhard 01:56:12 1308
184 1455 M Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 01:56:21 1307
185 3021 M Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 01:56:25 1306
186 1065 M Semjonov Veiko 01:56:42 1305
187 1427 M50 Lõsov Olev 01:56:42 1304
188 1373 M Püve Tarmo Mivo ehitus 01:56:45 1303
189 1393 M50 Mertsina Tõnu 01:57:13 1302
190 1511 M40 Läänelaid Siim 01:57:28 1301
191 1434 M50 Viks Harri Eesti Energia Spordiklubi 01:57:34 1300
192 1498 M Kiristaja Hendrik 01:57:35 1299
193 1522 M Rooba Siim Sander 01:57:35 1298
194 1485 M50 Jool Urmas 01:57:36 1297
195 3030 M50 Perm Ivar MTS Cycling Team I 01:57:41 1296
196 1119 M50 Helgand Kalmer 01:57:42 1295
197 1440 M40 Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 01:57:57 1294
198 1059 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 01:58:22 1293
199 1438 M Vainu Marko 01:58:33 1292
200 1126 M40 Annama Rain veloCi 01:58:43 1291
201 1046 M40 Aas Andres FlexOil 01:58:49 1290
202 1182 M16 Aas Jürgen FlexOil 01:58:49 1289
203 1469 M40 Puust Rain 01:58:58 1288
204 1063 M50 Edovald Tarvo 01:59:16 1287
205 95 N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 01:59:17 1286
206 1432 N40 Soopalu Inge Luna 01:59:17 1285
207 1352 M Kurg Arko Grant Thornton 01:59:17 1284
208 1468 M Mändoja Madis Olerex AS 01:59:20 1283
209 3040 M Pääsuke Kaarel 01:59:39 1282
210 1067 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 01:59:50 1281
211 1060 M50 Vonk Andrus Liviko 01:59:52 1280
212 1206 M Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 01:59:54 1279
213 1283 M40 Peterson Aivar 02:00:09 1278
214 1363 M60 Ahu Ülo 02:00:09 1277
215 1151 M40 Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:00:15 1276
216 1504 M40 Tamm Kristo Valga-Valka Spordiklubi 02:00:17 1275
217 1326 M16 Põldma Henri TYAS 02:00:32 1274
218 1138 M Jürjan Taavi 02:00:33 1273
219 1073 M Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:00:41 1272
220 1142 N King Andra Velohunt Sparta naiskond 02:00:42 1271
221 1396 M16 Saar Kaido RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 02:00:59 1270
222 1236 N23 Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:01:00 1269
223 89 M40 Vijard Margus *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:52 1268
224 1131 M Hein Renee Vanad Vändad 02:01:52 1267
225 1430 M Nool Jürgen 02:01:53 1266
226 1477 M Muistla Mihkel Baltic Agro 02:01:53 1265
227 1150 M50 Eerme Hanno 02:01:55 1264
228 109 M40 Tsäro Kermo 02:01:55 1263
229 1070 M50 Raiesmaa Eldur 02:02:03 1262
230 1509 M40 Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:02:56 1261
231 1510 N23 Nigul Mathilde Manuela CFC Spordiklubi 02:02:58 1260
232 1072 M40 Brandt Rasmus Esb Service Group 02:03:03 1259
233 1267 M40 Pihlau Andrus 02:03:16 1258
234 3024 M50 Voitka Raul 02:03:16 1257
235 1464 N Nuude Sigrid 02:03:25 1256
236 1270 M60 Hagen Peeter RADIUS 02:03:30 1255
237 1318 M50 Muuk Margus 02:03:32 1254
238 1141 N40 Muts Tiina Tervisesport 02:03:38 1253
239 1081 M50 Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:03:52 1252
240 1347 M40 Otsa Arne 02:04:06 1251
241 1250 M50 Taul Raul 02:04:31 1250
242 1268 M60 Olesk Raul 02:04:38 1249
243 1443 M50 Sarri Urmas 02:04:43 1248
244 1199 M50 Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:05:09 1247
245 1263 M40 Kalanepp Romet 02:05:22 1246
246 1173 M50 Täht Erki EWK 02:05:29 1245
247 1133 M Kajakas Indrek Z Racing Team 02:05:41 1244
248 1514 M40 Hermann Hendrik 02:05:52 1243
249 1442 M40 Nurm Peep 02:06:03 1242
250 1171 M Jõgi Johannes CFC 02:06:31 1241
251 1076 M60 Vonk Aivar ProCoating Kostivere Rattatiim 02:06:34 1240
252 1116 M40 Nigul Margo 02:06:35 1239
253 1154 M Rull Verner 02:06:43 1238
254 1228 M Künnapas Ragnar 02:07:25 1237
255 1177 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:08:05 1236
256 1066 M Kaljurand Raido 02:08:25 1235
257 1152 M40 Matteus Erki Mivo ehitus 02:08:25 1234
258 1240 M50 Leisi Rain Merevägi 02:08:38 1233
259 1109 M Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:08:39 1232
260 1121 M40 Luidre Liivo 02:08:40 1231
261 1482 M Pinnar Henri 02:08:42 1230
262 1178 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:08:46 1229
263 1497 M50 Kiristaja Kalle 02:08:51 1228
264 1447 M Kambla Martin 02:09:18 1227
265 1457 M Kuznetsov Mihhail Liwathon 02:09:26 1226
266 1078 M Vister Rainer MTS Cycling Team I 02:09:28 1225
267 1488 M Türk Raido 02:09:47 1224
268 1189 M Võime Ahti *Wihuri Team I - Firmasport 02:10:14 1223
269 1444 M Karlis Veiko 02:10:27 1222
270 1157 N Edela Ketlin 02:10:29 1221
271 1422 M40 Luik Toomas 02:10:42 1220
272 1149 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:10:58 1219
273 1452 M40 Talpas-Taltsepp Janek 02:11:03 1218
274 1069 M60 Leier Tõnis KoMo 02:11:10 1217
275 1512 M50 Veeorg Koit 02:11:28 1216
276 1496 M Valk Jaan 02:11:29 1215
277 1079 N40 Valgemäe Hedvi RedBike Team naiskond II 02:11:38 1214
278 1316 M50 Võsu Jaan 02:11:43 1213
279 1056 M18 Raiesmaa Remo Koidula Gümnaasium 02:11:52 1212
280 1082 N40 Lilleoja Sirle RedBike Team naiskond II 02:12:26 1211
281 1123 M40 Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:12:28 1210
282 1180 M Suslov Marko Saint-Gobain 02:12:35 1209
283 1320 M40 Dooner Teet Spordipartner 02:14:06 1208
284 1494 N40 Jagudina Aljona Akke 02:14:24 1207
285 1467 M40 Merisaar Hallar 02:14:42 1206
286 1111 M Küla Mario *Team Ramudden - Firmasport 02:14:44 1205
287 1084 M Lääts Siim 02:14:53 1204
288 1195 N40 Siilbaum Siret 02:14:53 1203
289 1361 M40 Lipetski Tauno RedBike 02:16:25 1202
290 1311 M Sankman Jüri 02:17:33 1201
291 1505 M40 Tigane Andrus Telia Spordiklubi 02:18:19 1200
292 1091 N40 Pihlakas Katrin 02:18:37 1199
293 1209 N Kummets Käti Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:18:50 1198
294 1120 M Arm Vladimir Rae Rattaklubi 02:19:23 1197
295 1521 M40 Ladva Indrek 02:19:31 1196
296 1518 M40 Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 02:21:03 1195
297 1172 M40 Kilter Jako TTÜ 02:21:47 1194
298 1249 M40 Kaskla Kuido MTS Cycling Team II 02:21:49 1193
299 1456 M Lõokene Sten 02:22:46 1192
300 1200 M23 Avaste Indrek 02:23:25 1191
301 1520 M50 Kesner Marqus 02:25:34 1190
302 1248 M Vaikla Priidik Myrsud 02:26:11 1189
303 1502 M Pällo Arnel 02:27:08 1188
304 3027 N Haarde Maiken 02:27:09 1187
305 1476 M50 Kurg Eke RTG Spordiklubi 02:27:09 1186
306 1164 M40 Aasma Jan 02:28:13 1185
307 1208 M Seminck Joachim Myrsud 02:28:27 1184
308 1403 N Gustjakova Julia 02:28:44 1183
309 1398 M50 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:28:48 1182
310 1481 M40 Ellamik Tarmo 02:29:05 1181
311 1315 N40 Kirsi Maris MTS Cycling Team II 02:29:19 1180
312 1515 M50 Annik Agu 02:30:22 1179
313 1185 M Tamme Mikk 02:30:23 1178
314 1453 M Allas Kert 02:30:59 1177
315 1242 M40 Reintop Ago 02:31:50 1176
316 1114 M40 Einberg Elmo *Team Ramudden - Firmasport 02:32:02 1175
317 1466 M Teder Taivo 02:33:04 1174
318 1306 M Sarapuu Ott Motor 02:34:50 1173
319 1213 N40 Vainumaa Kaili Sporttravel/MySnack naiskond 02:39:50 1172
320 1519 M40 Elling Tõnis 02:39:51 1171
321 1090 N40 Puhang Mari 02:42:14 1170
322 1088 M50 Liebert Kalle 02:42:14 1169
323 1450 M40 Tiiman Margus Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:47:43 1168
324 1446 N40 Talviste Katre 02:50:14 1167
325 1092 N40 Leiten-Kukk Ester 02:50:56 1166
326 1492 N40 Järveoja Helje 02:53:16 1165
327 1506 N40 Tigane Merle 02:53:24 1164
328 3028 M16 Sepp Romeo VeloHunt ProTeam 02:56:41 1163
50 km Kõik N võitja keskmine kiirus 29,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1280 Kõik N Lepasalu Laura Simuna SK 01:41:56 1440
2 1183 Kõik N Mitt Virgo Pärnu Kalev 01:33:03 1495
3 122 Kõik N Kruuser Mari Hawaii Express naiskond 01:43:00 1429
4 208 Kõik N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 01:47:32 1395
5 1219 Kõik N Irbe Ivo Aerify 01:33:15 1487
6 95 Kõik N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 01:59:17 1286
7 1432 Kõik N Soopalu Inge Luna 01:59:17 1285
8 1486 Kõik N Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:33:36 1483
9 1487 Kõik N Jõgi Joonas Spordiklubi CFC 01:33:43 1482
10 1510 Kõik N Nigul Mathilde Manuela CFC Spordiklubi 02:02:58 1260
11 199 Kõik N Keiselis Janis Aerify 01:33:47 1480
12 1499 Kõik N Küüt Oskar CFC 01:35:30 1479
13 1157 Kõik N Edela Ketlin 02:10:29 1221
14 1460 Kõik N Milistver Meelis Vennad-Dahl 01:36:03 1477
15 1176 Kõik N Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:36:07 1476
16 1494 Kõik N Jagudina Aljona Akke 02:14:24 1207
17 1490 Kõik N Karlep Georg Rein Taaramäe Rattaklubi 01:36:31 1474
18 20 Kõik N Kivi Margus Hawaii Express Kuressaare 01:36:35 1473
19 1451 Kõik N Kallas Karl 01:36:37 1472
20 3027 Kõik N Haarde Maiken 02:27:09 1187
21 1403 Kõik N Gustjakova Julia 02:28:44 1183
22 175 Kõik N Jõevee Marten 01:36:49 1469
23 1213 Kõik N Vainumaa Kaili Sporttravel/MySnack naiskond 02:39:50 1172
24 1090 Kõik N Puhang Mari 02:42:14 1170
25 1479 Kõik N Kelk Indrek Valgete Teede Rattaralli 01:37:34 1466
26 1092 Kõik N Leiten-Kukk Ester 02:50:56 1166
27 1492 Kõik N Järveoja Helje 02:53:16 1165
28 1506 Kõik N Tigane Merle 02:53:24 1164
29 1524 Kõik N Saareoks Janek 01:38:27 1462
30 3035 Kõik N Cabulis Edzus 01:38:28 1461
31 3033 Kõik N Vahelaan Tiit 01:38:37 1460
32 52 Kõik N Järvloo Priit ASTRO BALTICS 01:38:43 1459
33 143 Kõik N Pungar Rainer Cyclon 01:39:12 1458
34 3039 Kõik N Vooremaa Argo A&T Sport Team 01:39:19 1457
35 1023 Kõik N Aro Marko Rae Rattaklubi 01:39:22 1456
36 1011 Kõik N Kuld Jaak Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:39:22 1455
37 1291 Kõik N Reila Rivo 01:39:29 1454
38 1419 Kõik N Schvalbe Danel 01:39:29 1453
39 1234 Kõik N Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:39:31 1452
40 1108 Kõik N Petrov Dmitri Valga-Valka Spordiklubi 01:39:31 1451
41 1298 Kõik N Tepaskent Tanel Sparta Spordiklubi 01:39:35 1450
42 1191 Kõik N Täht Annes Rapid Security OÜ 01:40:30 1449
43 1026 Kõik N Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:40:32 1448
44 1370 Kõik N Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:40:32 1447
45 1342 Kõik N Ovtsarenko Grigori 01:40:34 1446
46 1202 Kõik N Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 01:40:39 1445
47 1021 Kõik N Mõttus Risto MTS Cycling Team I 01:40:43 1444
48 1028 Kõik N Planken Paavo Baltyre 01:41:15 1443
49 1319 Kõik N Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:41:42 1442
50 1473 Kõik N Laidinen Arseni Narva Sk Energia 01:41:56 1441
51 1037 Kõik N Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 01:41:57 1439
52 1346 Kõik N Säälik Marek CFC 01:41:58 1438
53 1105 Kõik N Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 01:42:03 1436
54 1045 Kõik N Lokk Sulev ABEC 01:42:18 1435
55 1385 Kõik N Shemarin Viktor Akke 01:42:24 1434
56 1343 Kõik N Tiits Janar SMIT 01:42:27 1433
57 1232 Kõik N Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 01:42:28 1432
58 1161 Kõik N Kopso Heigo SAQ SC 01:42:32 1431
59 1168 Kõik N Loorens Renek Oru Spordiklubi 01:42:50 1430
60 1478 Kõik N Pikkat Andris 01:43:01 1428
61 1230 Kõik N Rahu Madis SportTravel 01:43:40 1427
62 1344 Kõik N Krull Kaupo 01:43:41 1426
63 1523 Kõik N Laur Urmas Põhjala 01:43:42 1425
64 1495 Kõik N Kutser Indrek 01:43:46 1424
65 1517 Kõik N Sigus Martin SK Kramp 01:43:47 1423
66 1470 Kõik N Kõiv Gabriel MARIINE AUTO 01:43:48 1422
67 1014 Kõik N Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:43:58 1421
68 1083 Kõik N Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:44:22 1420
69 1357 Kõik N Viks Tarvi 01:44:26 1419
70 1024 Kõik N Eenraid Priit 01:44:41 1418
71 1015 Kõik N Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:44:43 1417
72 1104 Kõik N Tell Taavi Areal Team 01:45:06 1416
73 1145 Kõik N Püvi Patric RedBike Team III 01:45:08 1415
74 1271 Kõik N Arjus Henri CFC 01:45:09 1414
75 1424 Kõik N Holst Mikk 01:45:09 1413
76 1013 Kõik N Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:45:14 1412
77 1018 Kõik N Laanisto Janek 01:45:31 1411
78 1033 Kõik N Sidorov Vladimir 01:46:02 1410
79 1035 Kõik N Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:13 1409
80 1071 Kõik N Toiger Timo 01:46:18 1408
81 1053 Kõik N Varik Meelis RedBike Team III 01:46:28 1407
82 1039 Kõik N Salk Rene Luna 01:46:31 1406
83 1226 Kõik N Tammearu Tarmo 01:46:32 1405
84 1243 Kõik N Vähi Ilmar 01:46:32 1404
85 1465 Kõik N Kerner Argo Veloclubbers 01:46:36 1403
86 1501 Kõik N Sumanov Tiit SIPLASED 01:46:42 1402
87 1103 Kõik N Shavela Nikolay 01:46:47 1401
88 1041 Kõik N Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:51 1400
89 1165 Kõik N Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 01:46:56 1399
90 1113 Kõik N Arge Endrus Rüüsak team 01:46:58 1398
91 1421 Kõik N Danilas Meelis Fixus 01:47:00 1397
92 1459 Kõik N Toomik Eeri 01:47:02 1396
93 1237 Kõik N Saarmas Reigo Haaslava MTB 01:47:47 1394
94 1032 Kõik N Sammul Janno Sportlove 01:48:11 1393
95 1137 Kõik N Stokkeby Sander 01:48:33 1392
96 1101 Kõik N Mägi Madis kosei.ee 01:48:39 1391
97 1472 Kõik N Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 01:48:56 1390
98 1441 Kõik N Raidma Rauno 01:48:56 1389
99 1132 Kõik N Maidla Priit 01:49:05 1388
100 1500 Kõik N Saicans Edijs 01:49:05 1387
101 1102 Kõik N Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 01:49:06 1386
102 1061 Kõik N Kütt Erik AMPS Team 01:49:11 1385
103 1425 Kõik N Kokka Gunnar RTG Spordiklubi 01:49:14 1384
104 1253 Kõik N Saarep Peeter 01:49:18 1383
105 1431 Kõik N Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 01:49:19 1382
106 1390 Kõik N Roosimets Reigo CFC Spordiklubi 01:49:20 1381
107 1129 Kõik N Bonder Rivo RedBike Team III 01:49:23 1380
108 1089 Kõik N Puuraid Jaak 01:49:24 1379
109 1034 Kõik N Metsis Andro 01:49:24 1378
110 1095 Kõik N Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 01:49:28 1377
111 1231 Kõik N Tungal Gunnar harrastaja 01:49:28 1376
112 1433 Kõik N Kaeramaa Gaido MARIINE AUTO 01:49:28 1375
113 1423 Kõik N Tenslind Margus 01:49:36 1374
114 1261 Kõik N Mihailov Kaspar SK Telia 01:49:40 1373
115 1127 Kõik N Uibos Martti MTS Cycling Team I 01:49:41 1372
116 136 Kõik N Magnus Margus Velohunt ProTeam II 01:49:42 1371
117 1258 Kõik N Vällik Kristjan 01:50:02 1370
118 1047 Kõik N Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:50:04 1369
119 1068 Kõik N Lääne Siim 01:50:08 1368
120 1312 Kõik N Soodla Raul Vooremaa Centrum 01:50:14 1367
121 1475 Kõik N Tigane Raiko Elva Keegliklubi 01:50:27 1366
122 1397 Kõik N Aros Silver SILFER OÜ 01:50:29 1365
123 1218 Kõik N Kalm Toomas Velohunt ProTeam II 01:50:30 1364
124 1054 Kõik N Kongo Kalmer Baltic Agro 01:50:40 1363
125 1428 Kõik N Savolainen Heikki CP Estonia 01:50:45 1362
126 1516 Kõik N Soopalv Marko 01:50:46 1361
127 1099 Kõik N Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 01:50:58 1360
128 1279 Kõik N Ladva Marek 01:51:03 1359
129 1437 Kõik N Mägi Allan Jooksupartner 01:51:14 1358
130 1426 Kõik N Katin Vladimir 01:51:16 1357
131 1050 Kõik N Mõttus Raivo MTS Cycling Team I 01:51:18 1356
132 1244 Kõik N Roosild Kristjan Wise 01:51:21 1355
133 1503 Kõik N Mölder Veiko 01:51:49 1354
134 1167 Kõik N Sova Ivar Oru Spordiklubi 01:51:50 1353
135 1321 Kõik N Kaldma Toomas 01:51:51 1352
136 2224 Kõik N Priks Hanno Korpus racing team 01:51:53 1351
137 1367 Kõik N Toots Tanel Vanad Vändad 01:51:55 1350
138 1040 Kõik N Kaun Sten RedBike Team III 01:51:57 1349
139 1461 Kõik N Meimre Hannes Türi Rattaklubi 01:52:20 1348
140 1038 Kõik N Luiga Einar Aima SK / KoMo 01:52:45 1347
141 1224 Kõik N Aarma Tarmo Z Racing Team 01:52:52 1346
142 1471 Kõik N Pedaste Margus MARIINE AUTO 01:53:06 1345
143 1055 Kõik N Saar Mait 01:53:06 1344
144 1327 Kõik N Piilberg Priit Peloton 01:53:07 1343
145 1130 Kõik N Eensalu Agris RedBike Team III 01:53:15 1342
146 115 Kõik N Klaos Einar Päästeamet 01:53:18 1341
147 1454 Kõik N Lääne Meelis Saint Gobain Glass Estonia SE 01:53:18 1340
148 1166 Kõik N Tee Raul Oru Spordiklubi 01:53:19 1339
149 1043 Kõik N Agu Mairold 01:53:23 1338
150 1051 Kõik N Eensoo Ardi 01:53:24 1337
151 1044 Kõik N Kozlov Raul 01:53:40 1336
152 1435 Kõik N Puhke Raivo 01:53:44 1335
153 1144 Kõik N Jürjan Aivar 01:53:46 1334
154 1386 Kõik N Suvi Toivo RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 01:53:52 1333
155 1036 Kõik N Adler Ago 01:53:59 1332
156 1325 Kõik N Põldma Egon 01:54:06 1331
157 1429 Kõik N Aupaju Tarmo Omniva 01:54:09 1330
158 1296 Kõik N Kelk Margus Dünamo 01:54:10 1329
159 1074 Kõik N Zacek Kristo 01:54:11 1328
160 1194 Kõik N Ojamets Teet 01:54:19 1327
161 1305 Kõik N Järveoja Jaanus 01:54:19 1326
162 1190 Kõik N Metsaots Jaanus *Wihuri Team I - Firmasport 01:54:20 1325
163 1445 Kõik N Vilpart Toomas 01:54:22 1324
164 1205 Kõik N Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 01:54:29 1323
165 1134 Kõik N Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 01:54:35 1322
166 1260 Kõik N Altküla Anti 01:54:41 1321
167 1094 Kõik N Kivipõld Veiko 01:54:49 1320
168 1483 Kõik N Kangur Ando Alutaguse suusaklubi 01:55:04 1319
169 1395 Kõik N Reintop Karel RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 01:55:06 1318
170 1513 Kõik N Steinberg Heiki 01:55:08 1317
171 1233 Kõik N Tarvis Siim KoMo 01:55:16 1316
172 1508 Kõik N Kebja Raigo 01:55:20 1315
173 1128 Kõik N Hõbemägi Veikko Plastone 01:55:20 1314
174 1480 Kõik N Floren Kaupo 01:55:51 1313
175 1148 Kõik N Kelner Antti *Wihuri Team I - Firmasport 01:55:56 1312
176 1436 Kõik N Nõgols Eiko SK Kamus 01:55:56 1311
177 1462 Kõik N Lehtmets Rein RTG Spordiklubi 01:56:12 1309
178 3020 Kõik N Mandel Erhard 01:56:12 1308
179 1455 Kõik N Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 01:56:21 1307
180 3021 Kõik N Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 01:56:25 1306
181 1065 Kõik N Semjonov Veiko 01:56:42 1305
182 1427 Kõik N Lõsov Olev 01:56:42 1304
183 1373 Kõik N Püve Tarmo Mivo ehitus 01:56:45 1303
184 1393 Kõik N Mertsina Tõnu 01:57:13 1302
185 1511 Kõik N Läänelaid Siim 01:57:28 1301
186 1434 Kõik N Viks Harri Eesti Energia Spordiklubi 01:57:34 1300
187 1498 Kõik N Kiristaja Hendrik 01:57:35 1299
188 1522 Kõik N Rooba Siim Sander 01:57:35 1298
189 1485 Kõik N Jool Urmas 01:57:36 1297
190 3030 Kõik N Perm Ivar MTS Cycling Team I 01:57:41 1296
191 1119 Kõik N Helgand Kalmer 01:57:42 1295
192 1440 Kõik N Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 01:57:57 1294
193 1059 Kõik N Eeriksoo Indrek 101. kk 01:58:22 1293
194 1438 Kõik N Vainu Marko 01:58:33 1292
195 1126 Kõik N Annama Rain veloCi 01:58:43 1291
196 1046 Kõik N Aas Andres FlexOil 01:58:49 1290
197 1182 Kõik N Aas Jürgen FlexOil 01:58:49 1289
198 1469 Kõik N Puust Rain 01:58:58 1288
199 1063 Kõik N Edovald Tarvo 01:59:16 1287
200 1352 Kõik N Kurg Arko Grant Thornton 01:59:17 1284
201 1468 Kõik N Mändoja Madis Olerex AS 01:59:20 1283
202 3040 Kõik N Pääsuke Kaarel 01:59:39 1282
203 1067 Kõik N Teearu Anti MTS Cycling Team I 01:59:50 1281
204 1060 Kõik N Vonk Andrus Liviko 01:59:52 1280
205 1206 Kõik N Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 01:59:54 1279
206 1283 Kõik N Peterson Aivar 02:00:09 1278
207 1363 Kõik N Ahu Ülo 02:00:09 1277
208 1151 Kõik N Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:00:15 1276
209 1504 Kõik N Tamm Kristo Valga-Valka Spordiklubi 02:00:17 1275
210 1326 Kõik N Põldma Henri TYAS 02:00:32 1274
211 1138 Kõik N Jürjan Taavi 02:00:33 1273
212 1073 Kõik N Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:00:41 1272
213 1396 Kõik N Saar Kaido RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 02:00:59 1270
214 89 Kõik N Vijard Margus *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:52 1268
215 1131 Kõik N Hein Renee Vanad Vändad 02:01:52 1267
216 1430 Kõik N Nool Jürgen 02:01:53 1266
217 1477 Kõik N Muistla Mihkel Baltic Agro 02:01:53 1265
218 1150 Kõik N Eerme Hanno 02:01:55 1264
219 109 Kõik N Tsäro Kermo 02:01:55 1263
220 1070 Kõik N Raiesmaa Eldur 02:02:03 1262
221 1509 Kõik N Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:02:56 1261
222 1072 Kõik N Brandt Rasmus Esb Service Group 02:03:03 1259
223 1267 Kõik N Pihlau Andrus 02:03:16 1258
224 3024 Kõik N Voitka Raul 02:03:16 1257
225 1270 Kõik N Hagen Peeter RADIUS 02:03:30 1255
226 1318 Kõik N Muuk Margus 02:03:32 1254
227 1081 Kõik N Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:03:52 1252
228 1347 Kõik N Otsa Arne 02:04:06 1251
229 1250 Kõik N Taul Raul 02:04:31 1250
230 1268 Kõik N Olesk Raul 02:04:38 1249
231 1443 Kõik N Sarri Urmas 02:04:43 1248
232 1199 Kõik N Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:05:09 1247
233 1263 Kõik N Kalanepp Romet 02:05:22 1246
234 1173 Kõik N Täht Erki EWK 02:05:29 1245
235 1133 Kõik N Kajakas Indrek Z Racing Team 02:05:41 1244
236 1514 Kõik N Hermann Hendrik 02:05:52 1243
237 1442 Kõik N Nurm Peep 02:06:03 1242
238 1171 Kõik N Jõgi Johannes CFC 02:06:31 1241
239 1076 Kõik N Vonk Aivar ProCoating Kostivere Rattatiim 02:06:34 1240
240 1116 Kõik N Nigul Margo 02:06:35 1239
241 1154 Kõik N Rull Verner 02:06:43 1238
242 1228 Kõik N Künnapas Ragnar 02:07:25 1237
243 1177 Kõik N Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:08:05 1236
244 1066 Kõik N Kaljurand Raido 02:08:25 1235
245 1152 Kõik N Matteus Erki Mivo ehitus 02:08:25 1234
246 1240 Kõik N Leisi Rain Merevägi 02:08:38 1233
247 1109 Kõik N Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:08:39 1232
248 1121 Kõik N Luidre Liivo 02:08:40 1231
249 1482 Kõik N Pinnar Henri 02:08:42 1230
250 1178 Kõik N Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:08:46 1229
251 1497 Kõik N Kiristaja Kalle 02:08:51 1228
252 1447 Kõik N Kambla Martin 02:09:18 1227
253 1457 Kõik N Kuznetsov Mihhail Liwathon 02:09:26 1226
254 1078 Kõik N Vister Rainer MTS Cycling Team I 02:09:28 1225
255 1488 Kõik N Türk Raido 02:09:47 1224
256 1189 Kõik N Võime Ahti *Wihuri Team I - Firmasport 02:10:14 1223
257 1444 Kõik N Karlis Veiko 02:10:27 1222
258 1422 Kõik N Luik Toomas 02:10:42 1220
259 1149 Kõik N Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:10:58 1219
260 1452 Kõik N Talpas-Taltsepp Janek 02:11:03 1218
261 1069 Kõik N Leier Tõnis KoMo 02:11:10 1217
262 1512 Kõik N Veeorg Koit 02:11:28 1216
263 1496 Kõik N Valk Jaan 02:11:29 1215
264 1316 Kõik N Võsu Jaan 02:11:43 1213
265 1056 Kõik N Raiesmaa Remo Koidula Gümnaasium 02:11:52 1212
266 1123 Kõik N Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:12:28 1210
267 1180 Kõik N Suslov Marko Saint-Gobain 02:12:35 1209
268 1320 Kõik N Dooner Teet Spordipartner 02:14:06 1208
269 1467 Kõik N Merisaar Hallar 02:14:42 1206
270 1111 Kõik N Küla Mario *Team Ramudden - Firmasport 02:14:44 1205
271 1084 Kõik N Lääts Siim 02:14:53 1204
272 1361 Kõik N Lipetski Tauno RedBike 02:16:25 1202
273 1311 Kõik N Sankman Jüri 02:17:33 1201
274 1505 Kõik N Tigane Andrus Telia Spordiklubi 02:18:19 1200
275 1120 Kõik N Arm Vladimir Rae Rattaklubi 02:19:23 1197
276 1521 Kõik N Ladva Indrek 02:19:31 1196
277 1518 Kõik N Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 02:21:03 1195
278 1172 Kõik N Kilter Jako TTÜ 02:21:47 1194
279 1249 Kõik N Kaskla Kuido MTS Cycling Team II 02:21:49 1193
280 1456 Kõik N Lõokene Sten 02:22:46 1192
281 1200 Kõik N Avaste Indrek 02:23:25 1191
282 1520 Kõik N Kesner Marqus 02:25:34 1190
283 1248 Kõik N Vaikla Priidik Myrsud 02:26:11 1189
284 1502 Kõik N Pällo Arnel 02:27:08 1188
285 1476 Kõik N Kurg Eke RTG Spordiklubi 02:27:09 1186
286 1164 Kõik N Aasma Jan 02:28:13 1185
287 1208 Kõik N Seminck Joachim Myrsud 02:28:27 1184
288 1398 Kõik N Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:28:48 1182
289 1481 Kõik N Ellamik Tarmo 02:29:05 1181
290 1515 Kõik N Annik Agu 02:30:22 1179
291 1185 Kõik N Tamme Mikk 02:30:23 1178
292 1453 Kõik N Allas Kert 02:30:59 1177
293 1242 Kõik N Reintop Ago 02:31:50 1176
294 1114 Kõik N Einberg Elmo *Team Ramudden - Firmasport 02:32:02 1175
295 1466 Kõik N Teder Taivo 02:33:04 1174
296 1306 Kõik N Sarapuu Ott Motor 02:34:50 1173
297 1519 Kõik N Elling Tõnis 02:39:51 1171
298 1088 Kõik N Liebert Kalle 02:42:14 1169
299 1450 Kõik N Tiiman Margus Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:47:43 1168
300 3028 Kõik N Sepp Romeo VeloHunt ProTeam 02:56:41 1163
50 km M võitja keskmine kiirus 32,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:33:08 1489
2 1219 M Irbe Ivo Aerify 01:33:15 1487
3 1003 M Kanne Ats Shoproller Kose AMK ct 01:33:31 1485
4 1004 M Külv Hannes TÜASK 01:33:32 1484
5 1487 M Jõgi Joonas Spordiklubi CFC 01:33:43 1482
6 1010 M Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas 01:36:03 1478
7 20 M Kivi Margus Hawaii Express Kuressaare 01:36:35 1473
8 1451 M Kallas Karl 01:36:37 1472
9 175 M Jõevee Marten 01:36:49 1469
10 1007 M Jüriso Janis Z Racing Team 01:37:20 1467
11 1019 M Ots Riho HAWAII EXPRESS 01:38:04 1465
12 3035 M Cabulis Edzus 01:38:28 1461
13 3033 M Vahelaan Tiit 01:38:37 1460
14 52 M Järvloo Priit ASTRO BALTICS 01:38:43 1459
15 3039 M Vooremaa Argo A&T Sport Team 01:39:19 1457
16 1011 M Kuld Jaak Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:39:22 1455
17 1419 M Schvalbe Danel 01:39:29 1453
18 1191 M Täht Annes Rapid Security OÜ 01:40:30 1449
19 1026 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:40:32 1448
20 1342 M Ovtsarenko Grigori 01:40:34 1446
21 1021 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 01:40:43 1444
22 1028 M Planken Paavo Baltyre 01:41:15 1443
23 1037 M Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 01:41:57 1439
24 1343 M Tiits Janar SMIT 01:42:27 1433
25 1161 M Kopso Heigo SAQ SC 01:42:32 1431
26 1344 M Krull Kaupo 01:43:41 1426
27 1083 M Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:44:22 1420
28 1424 M Holst Mikk 01:45:09 1413
29 1035 M Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:13 1409
30 1237 M Saarmas Reigo Haaslava MTB 01:47:47 1394
31 1137 M Stokkeby Sander 01:48:33 1392
32 1441 M Raidma Rauno 01:48:56 1389
33 1132 M Maidla Priit 01:49:05 1388
34 1500 M Saicans Edijs 01:49:05 1387
35 1129 M Bonder Rivo RedBike Team III 01:49:23 1380
36 1095 M Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 01:49:28 1377
37 1261 M Mihailov Kaspar SK Telia 01:49:40 1373
38 1127 M Uibos Martti MTS Cycling Team I 01:49:41 1372
39 1047 M Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:50:04 1369
40 1068 M Lääne Siim 01:50:08 1368
41 1428 M Savolainen Heikki CP Estonia 01:50:45 1362
42 1244 M Roosild Kristjan Wise 01:51:21 1355
43 1321 M Kaldma Toomas 01:51:51 1352
44 1166 M Tee Raul Oru Spordiklubi 01:53:19 1339
45 1144 M Jürjan Aivar 01:53:46 1334
46 1074 M Zacek Kristo 01:54:11 1328
47 1194 M Ojamets Teet 01:54:19 1327
48 1205 M Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 01:54:29 1323
49 1260 M Altküla Anti 01:54:41 1321
50 1508 M Kebja Raigo 01:55:20 1315
51 1148 M Kelner Antti *Wihuri Team I - Firmasport 01:55:56 1312
52 1455 M Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 01:56:21 1307
53 3021 M Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 01:56:25 1306
54 1065 M Semjonov Veiko 01:56:42 1305
55 1373 M Püve Tarmo Mivo ehitus 01:56:45 1303
56 1498 M Kiristaja Hendrik 01:57:35 1299
57 1522 M Rooba Siim Sander 01:57:35 1298
58 1438 M Vainu Marko 01:58:33 1292
59 1352 M Kurg Arko Grant Thornton 01:59:17 1284
60 1468 M Mändoja Madis Olerex AS 01:59:20 1283
61 3040 M Pääsuke Kaarel 01:59:39 1282
62 1067 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 01:59:50 1281
63 1206 M Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 01:59:54 1279
64 1138 M Jürjan Taavi 02:00:33 1273
65 1073 M Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:00:41 1272
66 1131 M Hein Renee Vanad Vändad 02:01:52 1267
67 1430 M Nool Jürgen 02:01:53 1266
68 1477 M Muistla Mihkel Baltic Agro 02:01:53 1265
69 1133 M Kajakas Indrek Z Racing Team 02:05:41 1244
70 1171 M Jõgi Johannes CFC 02:06:31 1241
71 1154 M Rull Verner 02:06:43 1238
72 1228 M Künnapas Ragnar 02:07:25 1237
73 1066 M Kaljurand Raido 02:08:25 1235
74 1109 M Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:08:39 1232
75 1482 M Pinnar Henri 02:08:42 1230
76 1447 M Kambla Martin 02:09:18 1227
77 1457 M Kuznetsov Mihhail Liwathon 02:09:26 1226
78 1078 M Vister Rainer MTS Cycling Team I 02:09:28 1225
79 1488 M Türk Raido 02:09:47 1224
80 1189 M Võime Ahti *Wihuri Team I - Firmasport 02:10:14 1223
81 1444 M Karlis Veiko 02:10:27 1222
82 1496 M Valk Jaan 02:11:29 1215
83 1180 M Suslov Marko Saint-Gobain 02:12:35 1209
84 1111 M Küla Mario *Team Ramudden - Firmasport 02:14:44 1205
85 1084 M Lääts Siim 02:14:53 1204
86 1311 M Sankman Jüri 02:17:33 1201
87 1120 M Arm Vladimir Rae Rattaklubi 02:19:23 1197
88 1456 M Lõokene Sten 02:22:46 1192
89 1248 M Vaikla Priidik Myrsud 02:26:11 1189
90 1502 M Pällo Arnel 02:27:08 1188
91 1208 M Seminck Joachim Myrsud 02:28:27 1184
92 1185 M Tamme Mikk 02:30:23 1178
93 1453 M Allas Kert 02:30:59 1177
94 1466 M Teder Taivo 02:33:04 1174
95 1306 M Sarapuu Ott Motor 02:34:50 1173
50 km M40 võitja keskmine kiirus 32,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 01:33:44 1481
2 199 M40 Keiselis Janis Aerify 01:33:47 1480
3 1460 M40 Milistver Meelis Vennad-Dahl 01:36:03 1477
4 1005 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:36:19 1475
5 1383 M40 Zeltov Sergei 01:36:42 1470
6 1075 M40 Aulik Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:37:16 1468
7 1524 M40 Saareoks Janek 01:38:27 1462
8 143 M40 Pungar Rainer Cyclon 01:39:12 1458
9 1023 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi 01:39:22 1456
10 1291 M40 Reila Rivo 01:39:29 1454
11 1234 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:39:31 1452
12 1108 M40 Petrov Dmitri Valga-Valka Spordiklubi 01:39:31 1451
13 1298 M40 Tepaskent Tanel Sparta Spordiklubi 01:39:35 1450
14 1370 M40 Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:40:32 1447
15 1346 M40 Säälik Marek CFC 01:41:58 1438
16 1168 M40 Loorens Renek Oru Spordiklubi 01:42:50 1430
17 1478 M40 Pikkat Andris 01:43:01 1428
18 1517 M40 Sigus Martin SK Kramp 01:43:47 1423
19 1470 M40 Kõiv Gabriel MARIINE AUTO 01:43:48 1422
20 1014 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:43:58 1421
21 1015 M40 Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:44:43 1417
22 1018 M40 Laanisto Janek 01:45:31 1411
23 1071 M40 Toiger Timo 01:46:18 1408
24 1053 M40 Varik Meelis RedBike Team III 01:46:28 1407
25 1226 M40 Tammearu Tarmo 01:46:32 1405
26 1243 M40 Vähi Ilmar 01:46:32 1404
27 1103 M40 Shavela Nikolay 01:46:47 1401
28 1165 M40 Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 01:46:56 1399
29 1113 M40 Arge Endrus Rüüsak team 01:46:58 1398
30 1459 M40 Toomik Eeri 01:47:02 1396
31 1032 M40 Sammul Janno Sportlove 01:48:11 1393
32 1472 M40 Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 01:48:56 1390
33 1102 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 01:49:06 1386
34 1431 M40 Salus Ardi Saint-Gobain Eesti AS 01:49:19 1382
35 1034 M40 Metsis Andro 01:49:24 1378
36 1423 M40 Tenslind Margus 01:49:36 1374
37 136 M40 Magnus Margus Velohunt ProTeam II 01:49:42 1371
38 1475 M40 Tigane Raiko Elva Keegliklubi 01:50:27 1366
39 1397 M40 Aros Silver SILFER OÜ 01:50:29 1365
40 1516 M40 Soopalv Marko 01:50:46 1361
41 1279 M40 Ladva Marek 01:51:03 1359
42 1437 M40 Mägi Allan Jooksupartner 01:51:14 1358
43 1167 M40 Sova Ivar Oru Spordiklubi 01:51:50 1353
44 1367 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 01:51:55 1350
45 1040 M40 Kaun Sten RedBike Team III 01:51:57 1349
46 1461 M40 Meimre Hannes Türi Rattaklubi 01:52:20 1348
47 1038 M40 Luiga Einar Aima SK / KoMo 01:52:45 1347
48 1224 M40 Aarma Tarmo Z Racing Team 01:52:52 1346
49 1471 M40 Pedaste Margus MARIINE AUTO 01:53:06 1345
50 1055 M40 Saar Mait 01:53:06 1344
51 1130 M40 Eensalu Agris RedBike Team III 01:53:15 1342
52 1043 M40 Agu Mairold 01:53:23 1338
53 1051 M40 Eensoo Ardi 01:53:24 1337
54 1036 M40 Adler Ago 01:53:59 1332
55 1325 M40 Põldma Egon 01:54:06 1331
56 1429 M40 Aupaju Tarmo Omniva 01:54:09 1330
57 1134 M40 Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 01:54:35 1322
58 1094 M40 Kivipõld Veiko 01:54:49 1320
59 1483 M40 Kangur Ando Alutaguse suusaklubi 01:55:04 1319
60 1513 M40 Steinberg Heiki 01:55:08 1317
61 1233 M40 Tarvis Siim KoMo 01:55:16 1316
62 1128 M40 Hõbemägi Veikko Plastone 01:55:20 1314
63 1480 M40 Floren Kaupo 01:55:51 1313
64 1436 M40 Nõgols Eiko SK Kamus 01:55:56 1311
65 1511 M40 Läänelaid Siim 01:57:28 1301
66 1440 M40 Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 01:57:57 1294
67 1126 M40 Annama Rain veloCi 01:58:43 1291
68 1046 M40 Aas Andres FlexOil 01:58:49 1290
69 1469 M40 Puust Rain 01:58:58 1288
70 1283 M40 Peterson Aivar 02:00:09 1278
71 1151 M40 Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:00:15 1276
72 1504 M40 Tamm Kristo Valga-Valka Spordiklubi 02:00:17 1275
73 89 M40 Vijard Margus *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:52 1268
74 109 M40 Tsäro Kermo 02:01:55 1263
75 1509 M40 Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:02:56 1261
76 1072 M40 Brandt Rasmus Esb Service Group 02:03:03 1259
77 1267 M40 Pihlau Andrus 02:03:16 1258
78 1347 M40 Otsa Arne 02:04:06 1251
79 1263 M40 Kalanepp Romet 02:05:22 1246
80 1514 M40 Hermann Hendrik 02:05:52 1243
81 1442 M40 Nurm Peep 02:06:03 1242
82 1116 M40 Nigul Margo 02:06:35 1239
83 1152 M40 Matteus Erki Mivo ehitus 02:08:25 1234
84 1121 M40 Luidre Liivo 02:08:40 1231
85 1422 M40 Luik Toomas 02:10:42 1220
86 1452 M40 Talpas-Taltsepp Janek 02:11:03 1218
87 1123 M40 Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:12:28 1210
88 1320 M40 Dooner Teet Spordipartner 02:14:06 1208
89 1467 M40 Merisaar Hallar 02:14:42 1206
90 1361 M40 Lipetski Tauno RedBike 02:16:25 1202
91 1505 M40 Tigane Andrus Telia Spordiklubi 02:18:19 1200
92 1521 M40 Ladva Indrek 02:19:31 1196
93 1518 M40 Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 02:21:03 1195
94 1172 M40 Kilter Jako TTÜ 02:21:47 1194
95 1249 M40 Kaskla Kuido MTS Cycling Team II 02:21:49 1193
96 1164 M40 Aasma Jan 02:28:13 1185
97 1481 M40 Ellamik Tarmo 02:29:05 1181
98 1242 M40 Reintop Ago 02:31:50 1176
99 1114 M40 Einberg Elmo *Team Ramudden - Firmasport 02:32:02 1175
100 1519 M40 Elling Tõnis 02:39:51 1171
101 1450 M40 Tiiman Margus Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:47:43 1168
50 km M50 võitja keskmine kiirus 31,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1225 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:36:38 1471
2 1479 M50 Kelk Indrek Valgete Teede Rattaralli 01:37:34 1466
3 1262 M50 Hussar Kaidar Areal Team 01:38:20 1463
4 1045 M50 Lokk Sulev ABEC 01:42:18 1435
5 1385 M50 Shemarin Viktor Akke 01:42:24 1434
6 1230 M50 Rahu Madis SportTravel 01:43:40 1427
7 1523 M50 Laur Urmas Põhjala 01:43:42 1425
8 1495 M50 Kutser Indrek 01:43:46 1424
9 1357 M50 Viks Tarvi 01:44:26 1419
10 1024 M50 Eenraid Priit 01:44:41 1418
11 1104 M50 Tell Taavi Areal Team 01:45:06 1416
12 1013 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:45:14 1412
13 1039 M50 Salk Rene Luna 01:46:31 1406
14 1465 M50 Kerner Argo Veloclubbers 01:46:36 1403
15 1041 M50 Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:46:51 1400
16 1421 M50 Danilas Meelis Fixus 01:47:00 1397
17 1101 M50 Mägi Madis kosei.ee 01:48:39 1391
18 1061 M50 Kütt Erik AMPS Team 01:49:11 1385
19 1425 M50 Kokka Gunnar RTG Spordiklubi 01:49:14 1384
20 1089 M50 Puuraid Jaak 01:49:24 1379
21 1231 M50 Tungal Gunnar harrastaja 01:49:28 1376
22 1433 M50 Kaeramaa Gaido MARIINE AUTO 01:49:28 1375
23 1258 M50 Vällik Kristjan 01:50:02 1370
24 1312 M50 Soodla Raul Vooremaa Centrum 01:50:14 1367
25 1218 M50 Kalm Toomas Velohunt ProTeam II 01:50:30 1364
26 1503 M50 Mölder Veiko 01:51:49 1354
27 2224 M50 Priks Hanno Korpus racing team 01:51:53 1351
28 1327 M50 Piilberg Priit Peloton 01:53:07 1343
29 115 M50 Klaos Einar Päästeamet 01:53:18 1341
30 1454 M50 Lääne Meelis Saint Gobain Glass Estonia SE 01:53:18 1340
31 1044 M50 Kozlov Raul 01:53:40 1336
32 1435 M50 Puhke Raivo 01:53:44 1335
33 1386 M50 Suvi Toivo RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 01:53:52 1333
34 1296 M50 Kelk Margus Dünamo 01:54:10 1329
35 1305 M50 Järveoja Jaanus 01:54:19 1326
36 1190 M50 Metsaots Jaanus *Wihuri Team I - Firmasport 01:54:20 1325
37 1445 M50 Vilpart Toomas 01:54:22 1324
38 1462 M50 Lehtmets Rein RTG Spordiklubi 01:56:12 1309
39 3020 M50 Mandel Erhard 01:56:12 1308
40 1427 M50 Lõsov Olev 01:56:42 1304
41 1393 M50 Mertsina Tõnu 01:57:13 1302
42 1434 M50 Viks Harri Eesti Energia Spordiklubi 01:57:34 1300
43 1485 M50 Jool Urmas 01:57:36 1297
44 3030 M50 Perm Ivar MTS Cycling Team I 01:57:41 1296
45 1119 M50 Helgand Kalmer 01:57:42 1295
46 1059 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 01:58:22 1293
47 1063 M50 Edovald Tarvo 01:59:16 1287
48 1060 M50 Vonk Andrus Liviko 01:59:52 1280
49 1150 M50 Eerme Hanno 02:01:55 1264
50 1070 M50 Raiesmaa Eldur 02:02:03 1262
51 3024 M50 Voitka Raul 02:03:16 1257
52 1318 M50 Muuk Margus 02:03:32 1254
53 1081 M50 Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:03:52 1252
54 1250 M50 Taul Raul 02:04:31 1250
55 1443 M50 Sarri Urmas 02:04:43 1248
56 1199 M50 Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:05:09 1247
57 1173 M50 Täht Erki EWK 02:05:29 1245
58 1177 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:08:05 1236
59 1240 M50 Leisi Rain Merevägi 02:08:38 1233
60 1178 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:08:46 1229
61 1497 M50 Kiristaja Kalle 02:08:51 1228
62 1149 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:10:58 1219
63 1512 M50 Veeorg Koit 02:11:28 1216
64 1316 M50 Võsu Jaan 02:11:43 1213
65 1520 M50 Kesner Marqus 02:25:34 1190
66 1476 M50 Kurg Eke RTG Spordiklubi 02:27:09 1186
67 1398 M50 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:28:48 1182
68 1515 M50 Annik Agu 02:30:22 1179
69 1088 M50 Liebert Kalle 02:42:14 1169
50 km N40 võitja keskmine kiirus 29,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1016 N40 Kaarjärv Maris Hawaii Express naiskond 01:41:58 1437
2 1211 N40 Irbe Iren RedBike Team naiskond II 01:56:01 1310
3 1432 N40 Soopalu Inge Luna 01:59:17 1285