Grand Prix M võitja keskmine kiirus 30,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Vaidem Josten Balti Autoosad AS 01:59:47 1600
2 2 M Jõeäär Gert KoMo / Veloplus 01:59:59 1595
3 3 M Tarvis Peeter KoMo / Veloplus 02:01:19 1592
4 5 M18-23 Pajur Romet Velohunt ProTeam I / Team Lotto - Kern Haus 02:01:58 1589
5 4 M Kannimäe Taavi Hawaii Express meeskond 02:04:43 1587
6 8 M18-23 Mäeuibo Markus Hawaii Express meeskond 02:05:42 1585
7 11 M18-23 Ründva Richard Kalevi Jalgrattakool 02:05:59 1584
8 13 M Raid Risto ASTRO BALTICS 02:06:08 1583
9 14 M18-23 Mõttus Matthias Hawaii Express meeskond 02:06:10 1582
10 19 M Vendelin Karl-Arnold JK Paralepa Team 02:06:13 1581
11 7 M18-23 Post Ken Velohunt ProTeam I 02:06:15 1580
12 17 M50 Neemela Tarmo Hawaii Express meeskond 02:06:27 1579
13 24 M40 Pallo Rait A&T Spordiklubi 02:06:33 1578
14 26 M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:06:40 1577
15 18 M40 Oras Allan MooMoo 02:06:52 1576
16 22 M Parv Martin KoMo / Veloplus 02:07:32 1575
17 30 M40 Põldma Mirko RR Siplased 02:07:38 1574
18 12 M40 Valvas Vahur Hawaii Express meeskond 02:08:08 1573
19 33 M Kannimäe Viljar Velohunt ProTeam I 02:10:34 1572
20 32 M Pohl Marko A&T Sport Team 02:10:52 1571
21 35 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:11:20 1570
22 38 M18-23 Patrenkin Artur Narva SK Energia 02:11:33 1569
23 40 M50 Piirioja Kalle Olavi Eerma 02:11:36 1568
24 43 M Siska Siim 02:11:54 1567
25 28 M Põldmaa Alo Simuna SK 02:12:13 1566
26 23 M Kannimäe Mihkel Hawaii Express meeskond 02:12:24 1565
27 29 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:12:47 1564
28 46 M Hüdsi Kristo JK Paralepa 02:12:48 1563
29 34 M50 Karu Virgo Hawaii Express meeskond 02:13:21 1562
30 50 M40 Laanemaa Kristjan 02:13:21 1561
31 51 M Algpeus Mati-Evert Velohunt ProTeam I 02:13:28 1560
32 53 M40 Sildvee Madis RR Siplased 02:13:30 1559
33 55 M40 Jüriso Janis ZRT 02:13:43 1558
34 42 M40 Erikson Toomas RedBike team 1 02:14:39 1557
35 16 M Neemesto Kaspar Velohunt ProTeam I 02:15:56 1556
36 31 M40 Resev Janek Hawaii Express meeskond 02:15:58 1555
37 37 M50 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:16:02 1554
38 49 M18-23 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 02:16:18 1553
39 66 N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:16:22 1552
40 36 M50 Pesor Kaido KoMo / Veloplus 02:16:33 1551
41 56 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:16:56 1550
42 47 M40 Kübar Rene KoMo / Veloplus 02:17:31 1549
43 48 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:17:33 1548
44 39 M Padosepp Siim Redbike Team 02:17:33 1547
45 57 M40 Zeltov Sergei 02:17:50 1546
46 65 N Lepasalu Laura Hawaii Express naiskond 02:17:52 1545
47 59 M40 Suppi Ahti 02:18:05 1544
48 64 M40 Pani Marek Team Stokker 02:18:07 1543
49 71 M Teder Feeliks Haaslava MTB 02:18:16 1542
50 77 M50 Pilv Ivar 02:18:21 1541
51 79 M Tammist Marko 02:18:48 1540
52 81 M50 Toome Roland Rakvere Rattaklubi SIPLASED 02:19:56 1539
53 61 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:20:47 1538
54 60 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:20:47 1537
55 68 M40 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:21:23 1536
56 54 M18-23 Pruuli Paul Hauka Veloklubi 02:21:41 1535
57 87 M40 Peterson Uku 02:22:13 1534
58 89 M50 Maarits Andres 02:22:39 1533
59 90 M Kopso Heigo SAQ SC 02:23:29 1532
60 91 M Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 02:24:13 1531
61 72 M Stepu?In Aleksandr BIKESTORE.EE 02:24:14 1530
62 78 M Ovtsarenko Grigori 02:24:17 1529
63 73 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:24:38 1528
64 84 M40 Lipp Aivar A&T Sport Team 02:24:51 1527
65 52 N Mõttus Mari-Liis Hawaii Express naiskond 02:25:00 1526
66 100 M40 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 02:25:27 1525
67 76 M40 Kljujev Sergei RedBike team 1 02:26:07 1524
68 58 M40 ?T?Erbakov Martin 02:27:06 1523
69 107 M40 Puik Viljar 02:28:01 1522
70 108 M40 Vavilov Dmitri Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 02:28:02 1521
71 80 M50 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 1 02:28:33 1520
72 74 M50 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 1 02:28:34 1519
73 113 M40 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:28:50 1518
74 88 M40 Paglant Heigo 02:29:48 1517
75 116 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:30:49 1516
76 101 M40 Põldmaa Koit Simuna SK 02:31:18 1515
77 104 M Einla Marek 02:31:24 1514
78 105 M40 Jänes Rivo 02:31:28 1513
79 120 M40 Lääts Indrek Team Kaitsevägi 02:31:29 1512
80 122 M40 Kull Martin ALLEW EHITUS OÜ 02:32:08 1511
81 70 M50 Heinsar Hardi Liivimaa Rattaklubi 02:32:44 1510
82 124 N18-23 Surva Karolin Hawaii Express naiskond 02:34:36 1509
83 128 M40 Eensaar Silver Skm! 02:34:47 1508
84 130 N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:34:54 1507
85 131 M40 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 02:35:19 1506
86 133 M Härmaorg Tarmo 02:35:26 1505
87 97 N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:36:16 1504
88 134 M50 Luts Taavi Henkel 02:36:26 1503
89 110 M50 Erm Margo Spordiklubi IKS 1 02:36:34 1502
90 96 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:36:44 1501
91 95 M Veiler Siim Veiler 02:37:15 1500
92 140 M Tikku Marko *HKP Team - Firmasport 02:38:26 1499
93 142 M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:41:53 1498
94 93 M50 Pärn Meelis Liivimaa Rattaklubi 02:42:37 1497
95 145 M40 Puusepp Kaito 02:42:42 1496
96 174 M50 Vällik Kristjan 02:42:51 1495
97 135 M40 Käärmann-Liive Kaimo Tammed 02:43:16 1494
98 149 M50 Haas Marco SAQ SC 02:43:26 1493
99 151 M40 Kivimäe Ivar Onninen 02:43:27 1492
100 153 N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 02:44:14 1491
101 154 M Koosapoeg Kaarel 02:44:45 1490
102 86 N18-23 Prants Annabrit Hawaii Express naiskond 02:45:46 1489
103 98 M40 Laanemets Janar 02:46:51 1488
104 123 N18-23 Kivistu Eliise SK Rakke 02:47:16 1487
105 157 M50 Uiboleht Kalle Hauka veloklubi 02:47:36 1486
106 158 N40 Luiks Ülle Jõelähtme Singel 02:47:55 1485
107 132 M40 Püttsepp Kristjan 02:49:10 1484
108 119 M50 Sildaru Kalev lebo racing 02:49:22 1483
109 160 M50 Meidla Margus Onninen 02:49:42 1482
110 170 M Essenson Rainar 02:51:08 1481
111 127 N40 Saksing Ailen Hawaii Express naiskond 02:52:45 1480
112 118 M50 Oruste Andrus 02:53:24 1479
113 161 M50 Saar Marek 02:54:37 1478
114 162 M Pauklin Roland 02:55:05 1477
115 150 M Kütt Andre Adduco 02:57:47 1476
116 121 M Bazõlev Anton Adduco 02:58:19 1475
117 137 M50 Fuks Vahur Dreamclub 02:58:47 1474
118 164 N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 02:59:23 1473
119 165 N50 Mui?Niece Anita DTG MySport 03:00:54 1472
120 166 M40 Vitols Mareks DTG MySport 03:00:56 1471
121 139 N40 Muts Tiina Redbike N team 03:04:17 1470
122 129 N40 Irbe Iren Redbike N team 03:05:11 1469
123 148 M40 Karpender Danel 03:11:21 1468
124 143 N18-23 Kannimäe Elena 03:14:47 1467
125 144 M60 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 03:22:10 1466
126 168 N50 Rehi Maila 03:22:24 1465
127 69 M40 Kriis Viljar A&T Sport Team 03:22:25 1464
128 111 M40 Kilk Kalle Hobulaiu 03:26:21 1463
129 114 M50 Simm Jaanus Hobulaiu 03:26:22 1462
130 171 M Välja Hendrik 03:28:36 1461
131 147 N40 Valgemäe Hedvi Redbike N team 03:37:27 1460
132 152 M50 Eelmere Teet 03:39:47 1459
Maraton M võitja keskmine kiirus 29,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 M Kivilo Henrik Redbike 01:35:10 1500
2 1004 M16 Rooni Ron cfc 01:35:10 1495
3 1001 M Irbe Ivo RA Team 01:37:14 1492
4 1006 M18-23 Hirv Maarius Nõmme Rattaklubi 01:38:20 1489
5 1003 M16 Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 01:38:25 1487
6 1005 M18-23 Lepmets Markus 01:38:45 1485
7 1015 M16 Raadla Rünno JK Paralepa Team 01:39:01 1484
8 1009 M16 Saar Markus Aleksander Kuusalu Rattaklubi 01:39:31 1483
9 1008 M Einblau Mihkel Redbike 01:40:02 1482
10 1018 M16 Vilbaste Andreas Kuusalu Rattaklubi 01:41:27 1481
11 1023 M16 Arro Mihkel Porter Race 01:41:30 1480
12 1012 M40 Romandi Arvi Rae Rattaklubi 01:41:31 1479
13 1029 M40 Klaos Indrek Warren Asfalt 01:41:38 1478
14 1024 M Kanne Ats 01:41:49 1477
15 1026 M Peets Andres Hawaii Express 01:41:50 1476
16 1036 M18-23 Mahla Mihkel Peko 01:43:34 1475
17 1020 M Koppel Kristjan 01:43:36 1474
18 1039 M18-23 Paju Thristan CFC 01:43:38 1473
19 1037 M40 Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 01:43:45 1472
20 1030 M50 Tupits Ivo Omniva spordiklubi 01:43:45 1471
21 1014 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:43:47 1470
22 1349 M Värv Sander 01:43:58 1469
23 1022 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:44:06 1468
24 1013 M50 Kippasto Margo A&T Sport Team 01:44:07 1467
25 1048 M16 Opikov Raul JK Paralepa Team 01:44:09 1466
26 1051 M16 Jürjenberg Sten Martin 01:44:17 1465
27 1032 M Joost Andres Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:44:21 1464
28 1042 M40 Sigus Marko 01:44:25 1463
29 1034 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:44:31 1462
30 1028 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 01:44:56 1461
31 1058 M Reisenbuk Erik 01:44:57 1460
32 1300 M40 Ester Indrek 01:45:07 1459
33 1063 M Siniorg Sander 01:45:21 1458
34 1055 M40 Kannenberg Karli Rae Rattaklubi 01:45:38 1457
35 1016 M50 Kasekamp Andrus CYCLON 01:46:05 1456
36 1033 M40 Kuznetsov Mihhail Liwathon 01:46:26 1455
37 1031 M50 Shemarin Viktor AKKE 01:46:32 1454
38 1010 M Kollo Madis Velohunt ProTeam II 01:46:41 1453
39 1068 M Räni Jonathan lebo racing 01:46:42 1452
40 1035 M50 Siimar Aivo *VKM-Sport Club - Firmasport 01:46:48 1451
41 1049 M50 Pärnoja Varno Freesport 01:46:50 1450
42 1074 M40 Sigus Martin SK Kramp 01:46:50 1449
43 1047 M50 Lokk Sulev ABEC-rulliklubi 01:47:45 1448
44 1078 M16 Künnapas Steven RedBike team 2 01:47:47 1447
45 1053 M40 Valdmaa Risto Sakala Biathlon 01:47:54 1446
46 1080 M40 Tsislov Anton 01:47:55 1445
47 1066 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:48:40 1444
48 1007 M18-23 Smirnov Elar JK Paralepa Team 01:49:40 1443
49 1079 M40 Tammearu Tarmo RedBike team 2 01:49:41 1442
50 1087 M16 Nõmm Rasmus Nõmme rattakool 01:49:45 1441
51 1040 M40 Koppel Raimo 01:50:04 1440
52 1017 M16 Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:50:07 1439
53 1044 M50 Eenraid Priit 01:50:11 1438
54 1054 M40 Aros Silver SILFER OÜ 01:50:13 1437
55 1070 M50 Lesihhin Roman AKKE 01:50:14 1436
56 1082 M60 Sidorov Vladimir 01:50:26 1435
57 1095 M50 Nigul Alar CFC Spordiklubi 01:50:28 1434
58 1073 M50 Sauga Indrek *VBH-Roto Team - Firmasport 01:50:31 1433
59 1075 M40 Laanisto Janek 01:50:33 1432
60 1062 M40 Tammekivi Margus Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:50:33 1431
61 1052 M40 Tagel Rainer Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:50:50 1430
62 1076 M50 Vahter Kaupo Hawaii Express Kuressaare 01:51:06 1429
63 1103 M50 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 01:51:18 1428
64 1094 M40 Kuptsov Maksim 01:51:29 1427
65 1085 M Ott Lauri 01:52:15 1426
66 1050 M18-23 Reintop Karel KoMo / Veloplus 01:52:25 1425
67 1097 M40 Kuldsepp Kajar 01:53:25 1424
68 1092 M40 Kuld Jaak Velohunt ProTeam II 01:53:34 1423
69 1112 M40 Loorens Renek 01:53:53 1422
70 1307 N18-23 Pohl Lauren 01:54:26 1421
71 1101 N Vuin Maarja Velohunt Sparta naiskond 01:54:30 1420
72 1107 M40 Toiger Timo 01:54:46 1419
73 1116 M Kallion Kaspar Baltic Industrial 01:54:46 1418
74 1099 M50 Rehi Arne 01:54:47 1417
75 1098 M40 Künnapas Ragnar RedBike team 2 01:54:51 1416
76 1067 M40 Merisaar Hallar 01:55:02 1415
77 1308 M40 Greenbaum Marko 01:55:04 1414
78 1081 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 01:55:09 1413
79 1125 M40 Mahla Indrek Peko 01:55:13 1412
80 1129 M40 Karu Markko Rekord CC 01:55:15 1411
81 1072 M40 Semjonov Veiko 01:55:29 1410
82 1130 M Tõnisson Kaupo 01:55:39 1409
83 1115 M50 Kimmel Robert 01:55:49 1408
84 1134 M40 Jair Ergo CC Rota Mobilis 01:55:58 1407
85 1084 M40 Konrad Ruudi Velohunt ProTeam II 01:56:00 1406
86 1127 M40 Kumari Kristo *VKM-Sport Club - Firmasport 01:56:01 1405
87 1124 M40 Lääne Jaak 01:56:06 1404
88 1102 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:56:22 1403
89 1141 M50 Kütt Erik Amps Team 01:56:59 1402
90 1144 M Müür Maik Sakala RK 01:57:00 1401
91 1077 M Teearu Anti ERADO MTS Cycling 01:57:02 1400
92 1119 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 01:57:06 1399
93 1118 M50 Tamkivi Tarmo 01:57:08 1398
94 1148 M40 Kerner Aldor 01:57:08 1397
95 1146 M40 Kempi Kristo *VKM-Sport Club - Firmasport 01:57:09 1396
96 1302 M18-23 Raadla Karl 01:57:14 1395
97 1086 M40 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 01:57:17 1394
98 1309 M40 Asumaa Alar 01:57:20 1393
99 1100 M Hingla Lauri 01:57:26 1392
100 1091 M40 Hõbemägi Veikko Legrand 01:57:36 1391
101 1142 M40 Agu Mairold 01:57:46 1390
102 1158 M40 Undla Timo 01:57:54 1389
103 1110 M40 Grünberg Risto Sakala Biathlon 01:58:10 1388
104 1145 N Grünberg Kati-Riin Sakala Biathlon 01:58:10 1387
105 1161 M50 Tenslind Margus 01:59:06 1386
106 1163 M50 Tamm Vaido GTonic 01:59:09 1385
107 1133 M40 Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 01:59:18 1384
108 1165 N Hirv Eleri 01:59:35 1383
109 1132 M50 Riismann Andres 01:59:47 1382
110 1104 M50 Suvi Toivo Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:59:59 1381
111 1111 M18-23 Aas Jürgen Flexoil 02:00:08 1380
112 1310 M Roosild Kristjan 02:00:12 1379
113 1131 N18-23 Nigul Natali Nora CFC Spordiklubi 02:00:14 1378
114 1117 M50 Puuraid Jaak 02:00:20 1377
115 1045 N Ott Ly 02:00:23 1376
116 1159 M50 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 02:00:32 1375
117 1177 M Zacek Kristo 02:00:51 1374
118 1143 M50 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:00:56 1373
119 1179 M50 Järve Marek 02:00:57 1372
120 1157 M Raidma Rauno 02:00:57 1371
121 1170 M50 Tungal Gunnar AS Kolmeks 02:00:58 1370
122 1120 M50 Seppa Raul 02:01:12 1369
123 1128 M60 Kongo Kalmer 02:01:19 1368
124 1153 M40 Kaun Sten RedBike team 2 02:01:28 1367
125 1108 M50 Tarassov Igor 02:01:46 1366
126 1138 M40 Kaldma Toomas 02:01:51 1365
127 1154 M40 Kivipõld Veiko 02:02:08 1364
128 1168 M40 Anton Tair 02:02:11 1363
129 1195 M Lepa Ken 02:02:12 1362
130 1196 M Vainu Marko 02:02:15 1361
131 1199 M60 Allmere Andres 02:02:25 1360
132 1172 M40 Saar Mait 02:02:32 1359
133 1303 M40 Michelson Erki 02:02:41 1358
134 1174 M40 Kotkin Pavel 02:02:42 1357
135 1187 M40 Toobal Kermo Sakala Biathlon 02:03:13 1356
136 1206 M16 Raudsepp Kaur 02:04:33 1355
137 1208 M Vesinurm Raul 02:04:33 1354
138 1175 M60 Kozlov Raul 02:04:36 1353
139 1180 M40 Hütt Kristo Haanja rattaklubi 02:04:37 1352
140 1135 M50 Salk Rene Luna 02:05:04 1351
141 1211 M40 Lipvars Jaanus RTS 02:05:09 1350
142 1162 M Karro Mario 02:05:10 1349
143 1186 M50 Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 02:05:17 1348
144 1214 M40 Tammel Olari 02:05:22 1347
145 1201 M50 Kask Holger RedBike team 2 02:05:49 1346
146 1215 M Kilter Mikk 02:06:10 1345
147 1096 M50 Varik Meelis RedBike team 2 02:06:19 1344
148 1217 M40 Raudsepp Tarmo 02:06:32 1343
149 1219 M Mägi Henri 02:06:48 1342
150 1220 M40 Nõmmeots Priit Sparta Rattagrupp 02:07:02 1341
151 1184 N Kriis Karin A&T Sport Team 02:07:08 1340
152 1200 M50 Reimann Anti TCT 02:07:15 1339
153 1185 M50 Eensoo Ardi 02:07:25 1338
154 1223 M Tammai Tauri Oru spordiklubi 02:07:27 1337
155 1156 M40 Rohtma Valdek Liivimaa Rattaklubi 02:07:52 1336
156 1155 M40 Morel Ülar Hauka Veloklubi 02:08:12 1335
157 1183 M50 Kuik Robertino A&T Sport Team 02:08:22 1334
158 1229 M16 Soiver Sten Erik kuuslau rattaklubi 02:08:29 1333
159 1230 M16 Lepikov Uku Tartu Suusaklubi 02:08:30 1332
160 1109 M50 Illak Peeter Liivimaa Rattaklubi 02:08:31 1331
161 1202 M40 Ulm Erki 02:08:34 1330
162 1232 M50 Ojamets Arno 02:08:40 1329
163 1235 M40 Randma Lasse 02:08:52 1328
164 1304 M50 Tammsoo Erik 02:09:34 1327
165 1181 N18-23 Kaljur Hannah Smart Sport Team 02:09:45 1326
166 1241 M60 Priks Hanno 02:10:05 1325
167 1242 N40 Suzi-Jõul Regina Spordiklubi IKS 1 02:10:09 1324
168 1212 M40 Raudsepp Janek 02:10:10 1323
169 1246 N40 Kilter Jana 02:10:47 1322
170 1248 M50 Kaupal Hannes 02:11:01 1321
171 1189 M Eermann Rünno A&T Sport Team 02:11:26 1320
172 1216 M40 Karlis Veiko 02:11:29 1319
173 1188 M40 Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:11:30 1318
174 1252 M40 Leemet Heiki Redbike Team 02:11:33 1317
175 1244 M60 Liis Lembit 02:11:39 1316
176 1245 M50 Eeriksoo Indrek 101. KK 02:11:42 1315
177 1259 N Orula Annika 02:11:43 1314
178 1207 M Raju Margo 02:12:00 1313
179 1261 M40 Piirsalu Aivo 02:12:08 1312
180 1243 M Ellisaar Martti *HKP Team - Firmasport 02:12:19 1311
181 1301 M40 Taure Radvigo 02:12:21 1310
182 1247 M40 Laan Ivo PENOSIL 2.0 Cycling Team 02:12:40 1309
183 1106 M40 Aas Andres 02:12:43 1308
184 1269 M Teder Ardi 02:12:44 1307
185 1065 M40 Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:12:53 1306
186 1271 M Sankman Jüri 02:14:05 1305
187 1221 M40 Vaher Andres 02:14:17 1304
188 1263 M40 Kuku?Kin Marko 02:14:24 1303
189 1266 M18-23 Ambos Uku 02:14:33 1302
190 1277 M40 Uueni Liivo Puumarket 02:14:40 1301
191 1260 M16 Tagel Oskar Robert CFC I 02:14:50 1300
192 1280 M50 Lõsov Olev 02:15:00 1299
193 1225 M50 Nöps Riho 02:15:02 1298
194 1237 M40 Altküla Anti 02:15:05 1297
195 1203 M40 Mikk Mait Sakala Biathlon 02:15:11 1296
196 1284 M40 Timofeevskiy Konstantin 02:15:12 1295
197 1251 M Rannu Ardo 02:15:14 1294
198 1227 M60 Olesk Raul 02:15:18 1293
199 1173 M Kilp Marko VelloKlubi 02:15:21 1292
200 1267 M50 Edovald Tarvo 02:15:22 1291
201 1254 N40 Mikk Karin Sakala Biathlon 02:16:05 1290
202 1222 M50 Venno Valdek ADVENTURES KOSE AMK CT 02:16:22 1289
203 1287 M40 Allikberg Villu *HKP Team - Firmasport 02:16:33 1288
204 1249 M Viljur Risto Myrsud 02:16:53 1287
205 1289 M50 Viks Harri Eesti Energia Spordiklubi 02:17:19 1286
206 1291 M40 Adler Ago 02:18:25 1285
207 1218 M Mändoja Madis *Olerex - Firmasport 02:18:25 1284
208 1278 M Liis Taavi 02:19:13 1283
209 1294 M40 Luidre Liivo 02:19:15 1282
210 1270 M40 Kutti Kristo 02:19:41 1281
211 1285 M50 Raiesmaa Eldur 02:19:41 1280
212 1292 N40 Valtin Kai 02:19:57 1279
213 1305 M Aan Mehis 02:19:59 1278
214 1288 M16 Jõemaa Remi 02:20:22 1277
215 1313 M50 Jõul Joel Norma Orienteerumisklubi 02:20:31 1276
216 1315 M16 Kerner Oliver 02:20:40 1275
217 1295 M60 Ahu Ülo Alutaguse SUKL 02:20:43 1274
218 1262 M50 Taul Raul 02:21:20 1273
219 1314 M40 Valkiainen Antti 02:21:29 1272
220 1317 N Aarma Katrin ZRT 02:21:32 1271
221 1319 M40 Jõõger Kulvo 02:21:59 1270
222 1256 M Pällo Arnel Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 02:22:11 1269
223 1268 N50 Tummeltau Maive 02:22:26 1268
224 1298 M40 Kilter Jako 02:23:02 1267
225 1320 M40 Univer Indrek 02:23:02 1266
226 1321 M50 Keerberg Jaanus Ambla SK 02:23:18 1265
227 1282 M Lääne Siim 02:23:32 1264
228 1293 M50 Kibin Allan 02:24:01 1263
229 1276 M50 Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 02:24:29 1262
230 1236 M60 Hagen Peeter Radius 02:26:18 1261
231 1279 N40 Pihlakas Katrin 02:27:17 1260
232 1318 M Koch Kauri 02:27:26 1259
233 1283 M Mäe Mati *HKP Team - Firmasport 02:29:23 1258
234 1275 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:29:28 1257
235 1322 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:29:58 1256
236 1286 M50 Leisi Rain 02:31:21 1255
237 1297 M50 Taavits Meelis ANNIKORU HUNDID 02:31:29 1254
238 1326 M40 Grossthal Taavi 02:31:48 1253
239 1311 M50 Vahemets Vahur 02:31:53 1252
240 1151 M50 Vain Tarmo Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:32:08 1251
241 1210 M50 Tamm Andrus 02:32:15 1250
242 1327 M40 Aarma Raul Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:32:16 1249
243 1330 N40 Jordas Malena Lapinjärvi 02:33:26 1248
244 1316 M50 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:35:13 1247
245 1329 N40 Lahesalu Tiina 02:37:55 1246
246 1239 M60 Rivis Peeter 02:39:34 1245
247 1323 M50 Kesner Margus 02:46:49 1244
248 1306 M18-23 Simm Juhan 02:50:31 1243
249 1335 M50 Kährik Aare Hobulaiu 02:50:32 1242
250 1337 M Õun Oscar e-Residency 02:51:13 1241
251 1331 M Lilles Alo 02:57:07 1240
252 1338 M40 Marttila Mait 03:01:53 1239
253 1340 N Rändur Kerttu Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 03:34:15 1238
Poolmaraton M14 võitja keskmine kiirus 27,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2002 M14 Normak Magnus Kalevi Jalgrattakool I 00:47:33 1300
2 2001 M14 Tammeleht Egert Porter Racing 00:47:35 1290
3 2004 M14 Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 00:47:44 1280
4 2008 M14 Ormus Elvis Nõmme Rattakool I 00:47:56 1270
5 2006 M14 Järv Uku CFC II 00:48:02 1260
6 2013 M14 Hynninen Richard Kalevi Jalgrattakool I 00:48:14 1250
7 2017 M14 Tuisk Tarvi Porter Racing 00:48:15 1240
8 2012 M16 Vagel Kristen 00:48:19 1230
9 2019 M14 Maripuu Frank 00:48:26 1220
10 2023 M Mõttus Risto ERADO MTS Cycling 00:48:45 1210
11 2025 M12 Sumberg Steven Porter Racing 00:49:04 1202
12 2029 M Turu Indrek 00:50:35 1194
13 2032 M Sergo Taavi 00:50:36 1186
14 2033 M14 Teder Roobert Haaslava MTB 00:50:40 1178
15 2035 M12 Karro Martin TYASK II 00:50:45 1170
16 2026 N14-16 Silmere Linda TYASK naiskond 00:50:51 1162
17 2024 M14 Taal Tauri-Tristan Raplamaa Jalgrattaklubi Komo 00:50:58 1154
18 2037 M16 Keerberg Kennet Ambla SK 00:51:04 1146
19 2016 M16 Ringi Sten Markus Team Rocketlab 00:51:06 1138
20 2027 M Saicans Edijs 00:51:06 1130
21 2040 M12 Hripunov Valeri Nõmme Rattakool II 00:51:14 1122
22 2044 M50 Tarikas Tenno Kliimaseade 00:51:22 1114
23 2038 M12 Välja Maikel Magnus Kalevi Jalgrattakool II 00:51:35 1106
24 2028 M65 Mõttus Raivo ERADO MTS Cycling 00:51:36 1098
25 2020 N14-16 Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool I 00:51:54 1090
26 2036 M65 Saarep Peeter 00:52:03 1082
27 2049 M14 Rusing Oskar Nõmme Rattakool I 00:52:07 1074
28 2050 M Leemets Norman 00:52:23 1066
29 2041 M50 Kivistik Kaido 00:52:42 1058
30 2054 M14 Salupuu Georg Kuusalu rattaklubi 00:53:00 1050
31 2056 M40 Verev Arnold 00:53:02 1044
32 2047 M14 Laht Robert 00:53:16 1038
33 2046 M12 Irbe Adrian CFC III 00:53:17 1032
34 2061 M40 Kütt Ago 00:53:43 1026
35 2063 M14 Pikker Joosep Johann CFC 00:53:49 1020
36 2197 M Subi Raido 00:53:54 1014
37 2031 M65 Fjodorov Nikolai Omniva SK 00:53:59 1008
38 2068 M18-23 Sildaru Henry 00:54:01 1002
39 2069 N14-16 Pesor Roosmarii KoMo 00:54:24 996
40 2070 M40 Joosti Tiit 00:54:26 990
41 2067 N12 Hirv Carola Nõmme Rattaklubi 00:54:28 984
42 2057 M16 Kuum Rasmus CFC II 00:54:51 978
43 2199 M18-23 Teder Henri 00:55:03 972
44 2071 M12 Rinne Hardi CFC 00:55:16 966
46 2076 M14 Nöps Joosep Porter Racing 00:55:18 954
47 2077 M40 Kirn Janar Team Rocketlab 00:55:18 948
48 2079 M16 Undla Sören 00:55:18 942
49 2198 M14 Pallav Morten 00:55:18 936
50 2201 M16 Mõisja Kermo 00:55:19 930
51 2084 N12 Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare Naised 00:55:34 926
52 2073 M50 Hussar Peep 00:55:35 922
53 2058 M Sempelson Sander *Lindab AS - Firmasport 00:55:41 918
54 2052 M12 Laansoo Kaarel Kalevi Jalgrattakool II 00:55:49 914
55 2066 M40 Kersna Karol *VKM-Sport Club - Firmasport 00:55:53 910
56 2053 M16 Nebokat Rasmus JK Paralepa Team 00:56:10 906
57 2196 M12 Maripuu Hubert 00:56:19 902
58 2202 N Kollo Monika 00:56:27 898
59 2090 M50 Zalite Janek 00:56:28 894
60 2087 M40 Vagel Jaanus 00:56:48 890
61 2203 N12 Kiis Isabel 00:57:00 886
62 2081 M12 Tiitsar Johann *VBH-Roto Team - Firmasport 00:57:05 882
63 2093 M40 Sildaru Tõnis 00:57:09 878
64 2095 M Kelement Kristen 00:57:45 874
65 2096 M Sviridenko Andrei 00:58:00 870
66 2204 M Loik Hannu 00:58:02 866
67 2099 N40 Laidre Giia 00:58:15 862
68 2086 N18-23 Teder Anette Haaslava MTB 00:58:20 858
69 2088 M12 Teder Sander Haaslava MTB 00:58:38 854
70 2085 N14-16 Teder Christine Haaslava MTB 00:58:39 850
71 2074 M12 Teeäär Kevin Nõmme Rattakool II 00:58:40 846
72 2060 M Bõt?Kov Mihhail *Lindab AS - Firmasport 00:58:40 842
73 2110 N12 Rang Eleanor CFC 00:58:41 838
74 2100 M12 Übner Uku Nõmme Rattakool II 00:58:51 834
75 2114 M Belõi Vsevolod 00:58:56 830
76 2116 M40 Salura Ants 00:58:59 826
77 2101 M50 Tiisler Marko 00:59:04 822
78 2080 M18-23 Poom Lauri 00:59:19 818
79 2123 M40 Jääger Marek 00:59:43 814
80 2106 M12 Lacis Emils RRS/Belo Cycling Project 00:59:44 810
81 2059 M50 Lilenbach Feliks 00:59:59 808
82 2129 M40 Kesa Janno *Lindab AS - Firmasport 01:00:12 806
83 2130 M14 Käärt Karl Villem Kalevi Jalgrattakool II 01:00:37 804
84 2132 M12 Kivilo Kristofer CFC 01:00:37 802
85 2135 M Kalev Sten 01:00:45 800
86 2082 N14-16 Rang Gisele CFC 01:00:50 798
87 2136 M65 Lepik Hillar 01:00:54 796
88 2194 N14-16 Ester Elisanne 01:01:21 794
89 2205 M12 Kiis Gregor 01:01:25 792
90 2109 M40 Kööts Mihhail 01:01:28 790
91 2131 N14-16 Eenraid Eneli 01:01:36 788
92 2206 M40 Übner Andres 01:01:44 786
93 2092 M50 Susi Endel Voore mets 01:01:50 784
94 2089 M Helü Rait Barrelstar OÜ 01:02:00 782
95 2125 M Dmitriev Denis 01:02:09 780
96 2140 M16 Salura Sten 01:02:12 778
97 2104 M12 Ormus Dominic Nõmme Rattakool II 01:02:15 776
98 2113 M50 Kuslap Avo Paluküla Paik 01:02:16 774
99 2127 N40 Jagudina Aljona AKKE 01:02:18 772
100 2098 N40 Evestus Airi 01:02:26 770
101 2120 M Denysiuk Mykola 01:02:43 768
102 2138 M12 Jürisaar Tristan Haanja Rattaklubi 01:02:51 766
103 2128 N40 Kirn Katrin Team Rocketlab 01:02:54 764
104 2009 M14 Laansoo Märt Kalevi Jalgrattakool II 01:03:08 762
105 2112 N40 Evendi Kristi 01:03:11 760
106 2108 M Sahtel Reiko Paralepa Jalgrattaklubi 01:04:51 758
107 2145 M60 Gerndorf Urmas 01:04:54 756
108 2150 M18-23 Paavel Sven Erik 01:05:09 754
109 2118 N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:05:30 752
110 2153 M Aava Mikk 01:05:34 750
111 2156 M18-23 Zalite Erik 01:05:37 748
112 2146 N50 Grünberg Eliina 01:05:39 746
113 2161 M12 Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:05:41 744
114 2134 N Kivi Maret Hawaii Express Kuressaare Naised 01:06:01 742
115 2167 M12 Joosti Ingvar eraisik 01:06:46 740
116 2207 M60 Lomp Avo 01:07:02 738
117 2102 N12 Saicane Sofija 01:07:25 736
118 2139 N12 Mitt Kertu Pärnu kalev 01:07:57 734
119 2148 N50 Lätt Anneli 01:08:02 732
120 2166 M L?Cis Edgars 01:08:34 730
121 2163 M12 Nigul Armin Aleks CFC Spordiklubi 01:08:47 729
122 2171 M12 Jair Lukas 01:08:55 728
123 2144 M40 Trots Valentin *Lindab AS - Firmasport 01:09:33 727
124 2195 N40 Vaker Kädi 01:09:36 726
125 2200 M40 Roots Illar 01:09:48 725
126 2175 M12 Järv Jasper CFC III 01:10:04 724
127 2147 N Kuus Brita 01:10:59 723
128 2180 M14 Peerna Oliver TYASK 01:11:13 722
129 2149 M60 Leier Tõnis 01:11:16 721
130 2176 M12 Ilumets Andrian CFC III 01:11:37 720
131 2208 M65 Nelk Kalle 01:11:42 719
132 2042 N14-16 Pesor Pauliine KoMo 01:12:03 718
133 2165 M12 Sepp Jesse-Revo 01:12:29 717
134 2119 M14 Mikko Ramses Nõmme Rattakool I 01:13:07 716
135 2107 N12 Raie Arabella Triathlon Estonia 01:13:20 715
136 2151 N50 Sildaru Aidi lebo racing 01:14:11 714
137 2168 M50 Lüüs Peeter *Lindab AS - Firmasport 01:15:07 713
138 2162 M50 Talviste Jaanus 01:15:28 712
139 2154 N Kont Kadri *Olerex - Firmasport 01:16:35 711
140 2158 M50 Tigane Andrus 01:17:57 710
141 2159 N12 Lilenbach Karolina Nõmme Rattakool I 01:18:20 709
142 2172 M40 Boikov Vsevolod EuroPark 01:20:08 708
143 2184 N12 Kannenberg Heili Rae Rattaklubi 01:21:02 707
144 2152 N Vahtra Sigrid 01:21:08 706
145 2190 N40 Tänavots Kätlin Päästeamet 01:21:17 705
146 2178 N Talviste Moonika 01:22:18 704
147 2209 M12 Salupuu Kert 01:22:31 703
148 2181 N Niklas Jaanika Hawaii Express Kuressaare Naised 01:23:09 702
149 2182 M12 Semjonov Romet Viljandi Rattaklubi 01:24:43 701
150 2174 M16 Prykhodko Artem 01:24:44 700
151 2179 M12 Urgard Derek CFC III 01:25:54 699
152 2192 M12 Laanemaa Rasmus CFC 01:26:59 698
153 2193 N Kaupmees Annika 01:29:07 697
154 2210 N40 Depka Agata 01:29:42 696
155 2170 N50 Tigane Merle 01:35:43 695
156 2188 M12 Talviste Joosep 01:35:56 694
157 2183 N40 Sõtnik Olga EuroPark 01:37:14 693

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X