Grand Prix M võitja keskmine kiirus 29,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:04:56 1600
2 233 M Loo Martin RedBike Team I 02:05:03 1595
3 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:05:50 1592
4 4 M Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:11:10 1589
5 3073 M Kannimäe Viljar VeloHunt ProTeam 02:13:02 1587
6 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:10 1585
7 134 M Vendelin Karl Arnold Jalgrattaklubi Paralepa 02:13:29 1584
8 141 M18 Post Ken Peloton 02:14:14 1583
9 16 M23 Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:14:52 1582
10 11 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:15:10 1581
11 14 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:16:07 1580
12 6 M Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:16:52 1579
13 234 M50 Rebane Meelis AT Sport 02:18:26 1578
14 10 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:19:19 1577
15 164 M Rusovich Dmitri RedBike Team I 02:20:10 1576
16 65 M Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:20:51 1575
17 25 M40 Pilv Meelis RedBike Team I 02:22:58 1574
18 211 M50 Piirioja Kalle järva-jaani ratta ja suusaklubi 02:23:08 1573
19 231 M Mets Rudolf 02:23:37 1572
20 12 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:24:01 1571
21 126 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:24:01 1570
22 13 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:24:04 1569
23 23 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:24:06 1568
24 34 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:24:08 1567
25 183 M40 Liplap Veljo 02:24:09 1566
26 24 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:24:30 1565
27 18 N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:24:50 1564
28 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:24:58 1563
29 37 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:26:00 1562
30 3070 M40 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS team 02:26:05 1561
31 21 N Mõttus Mari-Liis Hawaii Express naiskond 02:28:13 1560
32 127 M Keerd Karmo RedBike Team II 02:28:31 1559
33 144 M18 Jürisaar Tauri HAANJA RATTAKLUBI 02:28:49 1558
34 283 M40 Udam Ilmar 02:28:54 1557
35 3074 M40 Molev Juri 02:29:12 1556
36 132 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:29:18 1555
37 26 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:29:51 1554
38 3072 M Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:30:19 1553
39 78 M40 Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:30:19 1552
40 39 N23 Sirvel Merili Hawaii Express naiskond 02:30:20 1551
41 63 M Rohtla Kaspar RedBike Team II 02:30:25 1550
42 29 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:30:27 1549
43 73 M40 Jakobson Eero RedBike Team II 02:30:42 1548
44 117 M Siska Siim Päästeamet 02:31:34 1547
45 192 M40 Sirvel Margus 02:32:14 1546
46 67 M40 Kompus Meelis Velohunt ProTeam II 02:34:16 1545
47 41 M Gorbunov Konstantin 02:35:52 1544
48 128 M40 Looskari Anti RedBike Team II 02:36:04 1543
49 71 M Semm Kaspar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:36:17 1542
50 43 M40 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:36:30 1541
51 278 M40 Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:37:03 1540
52 66 N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:37:30 1539
53 8 M40 Ööman Marko RedBike Team II 02:38:48 1538
54 31 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:39:00 1537
55 38 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:39:09 1536
56 46 N Lillep Maris RedBike Team naiskond I 02:39:34 1535
57 114 M40 Saarva Silver 02:39:44 1534
58 30 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:40:13 1533
59 287 M50 Nõmm Margus 02:42:31 1532
60 163 M18 Oolup Oliver VIIKING 02:42:44 1531
61 282 M40 Kurg Toomas SK Parksi 02:44:51 1530
62 17 M40 Kotkin Pavel 02:45:45 1529
63 3075 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:45:59 1528
64 1201 M23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:46:48 1527
65 44 M Jänes Rivo 02:47:26 1526
66 51 M50 Kimmel Robert 02:50:25 1525
67 70 M40 Albri Kalev RedBike Team II 02:51:48 1524
68 74 N Jakobson Õnne-Liina RedBike Team naiskond I 02:52:00 1523
69 40 M18 Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:53:58 1522
70 55 M Einla Marek 02:54:01 1521
71 72 N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:55:31 1520
72 111 M40 Oruste Andrus 02:56:05 1519
73 123 M50 Koppel Tõnu AT Spordiklubi 02:58:16 1518
74 284 M40 Lillsoo Tarmo 02:59:03 1517
75 69 M40 Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:59:55 1516
76 56 M50 Saar Marek Aima SK / KoMo 03:02:00 1515
77 102 N Volmerson Liina RedBike Team naiskond I 03:04:34 1514
78 59 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:07:00 1513
79 76 N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:07:51 1512
80 57 M40 Püttsepp Kristjan 03:10:02 1511
81 80 M40 Simm Jaanus Hobulaid 03:10:42 1510
82 107 M50 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:13:07 1509
83 1147 M50 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 03:16:36 1508
84 1150 M50 Eerme Hanno 03:18:23 1507
85 3071 M Roosaare Jaak E1V 03:18:49 1506
86 3076 N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 03:21:40 1505
87 288 M40 Schmidt Kaarel 03:30:36 1504
88 104 M40 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:34:45 1503
89 60 M50 Eelmere Teet 03:47:12 1502
90 220 M40 Valkiainen Antti 03:57:39 1501
91 75 M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 03:57:40 1500
Grand Prix Kõik N võitja keskmine kiirus 25,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:24:50 1564
2 233 Kõik N Loo Martin RedBike Team I 02:05:03 1595
3 2 Kõik N Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:05:50 1592
4 4 Kõik N Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:11:10 1589
5 66 Kõik N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:37:30 1539
6 5 Kõik N Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:10 1585
7 74 Kõik N Jakobson Õnne-Liina RedBike Team naiskond I 02:52:00 1523
8 72 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:55:31 1520
9 16 Kõik N Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:14:52 1582
10 76 Kõik N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:07:51 1512
11 3076 Kõik N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 03:21:40 1505
12 6 Kõik N Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:16:52 1579
13 234 Kõik N Rebane Meelis AT Sport 02:18:26 1578
14 10 Kõik N Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:19:19 1577
15 164 Kõik N Rusovich Dmitri RedBike Team I 02:20:10 1576
16 65 Kõik N Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:20:51 1575
17 25 Kõik N Pilv Meelis RedBike Team I 02:22:58 1574
18 211 Kõik N Piirioja Kalle järva-jaani ratta ja suusaklubi 02:23:08 1573
19 231 Kõik N Mets Rudolf 02:23:37 1572
20 12 Kõik N Erikson Toomas RedBike Team I 02:24:01 1571
21 126 Kõik N Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:24:01 1570
22 13 Kõik N Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:24:04 1569
23 23 Kõik N Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:24:06 1568
24 34 Kõik N Vähi Markus RedBike Team I 02:24:08 1567
25 183 Kõik N Liplap Veljo 02:24:09 1566
26 24 Kõik N Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:24:30 1565
27 28 Kõik N Pani Marek Team Stokker 02:24:58 1563
28 37 Kõik N Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:26:00 1562
29 3070 Kõik N Tuisk Priit HAWAII EXPRESS team 02:26:05 1561
30 127 Kõik N Keerd Karmo RedBike Team II 02:28:31 1559
31 144 Kõik N Jürisaar Tauri HAANJA RATTAKLUBI 02:28:49 1558
32 283 Kõik N Udam Ilmar 02:28:54 1557
33 3074 Kõik N Molev Juri 02:29:12 1556
34 26 Kõik N Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:29:51 1554
35 3072 Kõik N Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:30:19 1553
36 78 Kõik N Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:30:19 1552
37 63 Kõik N Rohtla Kaspar RedBike Team II 02:30:25 1550
38 29 Kõik N Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:30:27 1549
39 73 Kõik N Jakobson Eero RedBike Team II 02:30:42 1548
40 117 Kõik N Siska Siim Päästeamet 02:31:34 1547
41 192 Kõik N Sirvel Margus 02:32:14 1546
42 67 Kõik N Kompus Meelis Velohunt ProTeam II 02:34:16 1545
43 41 Kõik N Gorbunov Konstantin 02:35:52 1544
44 128 Kõik N Looskari Anti RedBike Team II 02:36:04 1543
45 71 Kõik N Semm Kaspar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:36:17 1542
46 43 Kõik N Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:36:30 1541
47 278 Kõik N Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:37:03 1540
48 8 Kõik N Ööman Marko RedBike Team II 02:38:48 1538
49 31 Kõik N Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:39:00 1537
50 38 Kõik N Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:39:09 1536
51 114 Kõik N Saarva Silver 02:39:44 1534
52 30 Kõik N Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:40:13 1533
53 287 Kõik N Nõmm Margus 02:42:31 1532
54 163 Kõik N Oolup Oliver VIIKING 02:42:44 1531
55 282 Kõik N Kurg Toomas SK Parksi 02:44:51 1530
56 17 Kõik N Kotkin Pavel 02:45:45 1529
57 3075 Kõik N Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:45:59 1528
58 1201 Kõik N Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:46:48 1527
59 44 Kõik N Jänes Rivo 02:47:26 1526
60 51 Kõik N Kimmel Robert 02:50:25 1525
61 70 Kõik N Albri Kalev RedBike Team II 02:51:48 1524
62 40 Kõik N Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:53:58 1522
63 55 Kõik N Einla Marek 02:54:01 1521
64 111 Kõik N Oruste Andrus 02:56:05 1519
65 123 Kõik N Koppel Tõnu AT Spordiklubi 02:58:16 1518
66 284 Kõik N Lillsoo Tarmo 02:59:03 1517
67 69 Kõik N Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:59:55 1516
68 56 Kõik N Saar Marek Aima SK / KoMo 03:02:00 1515
69 59 Kõik N Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:07:00 1513
70 57 Kõik N Püttsepp Kristjan 03:10:02 1511
71 80 Kõik N Simm Jaanus Hobulaid 03:10:42 1510
72 107 Kõik N Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:13:07 1509
73 1147 Kõik N Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 03:16:36 1508
74 1150 Kõik N Eerme Hanno 03:18:23 1507
75 3071 Kõik N Roosaare Jaak E1V 03:18:49 1506
76 288 Kõik N Schmidt Kaarel 03:30:36 1504
77 104 Kõik N Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:34:45 1503
78 60 Kõik N Eelmere Teet 03:47:12 1502
79 220 Kõik N Valkiainen Antti 03:57:39 1501
80 75 Kõik N Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 03:57:40 1500
Grand Prix M võitja keskmine kiirus 29,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:04:56 1600
2 233 M Loo Martin RedBike Team I 02:05:03 1595
3 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:05:50 1592
4 4 M Suur Ivo VeloHunt ProTeam 02:11:10 1589
5 3073 M Kannimäe Viljar VeloHunt ProTeam 02:13:02 1587
6 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:13:10 1585
7 134 M Vendelin Karl Arnold Jalgrattaklubi Paralepa 02:13:29 1584
8 6 M Neemesto Kaspar VeloHunt ProTeam 02:16:52 1579
9 10 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:19:19 1577
10 164 M Rusovich Dmitri RedBike Team I 02:20:10 1576
11 65 M Hüdsi Kristo Jalgrattaklubi Paralepa 02:20:51 1575
12 231 M Mets Rudolf 02:23:37 1572
13 126 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:24:01 1570
14 127 M Keerd Karmo RedBike Team II 02:28:31 1559
15 26 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:29:51 1554
16 3072 M Sepp Kristo VeloHunt ProTeam 02:30:19 1553
17 63 M Rohtla Kaspar RedBike Team II 02:30:25 1550
18 117 M Siska Siim Päästeamet 02:31:34 1547
19 41 M Gorbunov Konstantin 02:35:52 1544
20 71 M Semm Kaspar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:36:17 1542
21 30 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:40:13 1533
22 44 M Jänes Rivo 02:47:26 1526
23 55 M Einla Marek 02:54:01 1521
24 3071 M Roosaare Jaak E1V 03:18:49 1506
25 75 M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused / A&T Sport 03:57:40 1500
Grand Prix N võitja keskmine kiirus 25,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 N Uibokand Janelle ASTRO BALTICS 02:24:50 1564
2 21 N Mõttus Mari-Liis Hawaii Express naiskond 02:28:13 1560
3 132 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:29:18 1555
4 66 N Metsalu Merilin Hawaii Express naiskond 02:37:30 1539
5 46 N Lillep Maris RedBike Team naiskond I 02:39:34 1535
6 74 N Jakobson Õnne-Liina RedBike Team naiskond I 02:52:00 1523
7 72 N Puhu Sille Hawaii Express naiskond 02:55:31 1520
8 102 N Volmerson Liina RedBike Team naiskond I 03:04:34 1514
9 76 N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:07:51 1512
10 3076 N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 03:21:40 1505
Grand Prix M40 võitja keskmine kiirus 27,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:15:10 1581
2 25 M40 Pilv Meelis RedBike Team I 02:22:58 1574
3 12 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:24:01 1571
4 13 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:24:04 1569
5 34 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:24:08 1567
6 183 M40 Liplap Veljo 02:24:09 1566
7 24 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:24:30 1565
8 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:24:58 1563
9 37 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:26:00 1562
10 3070 M40 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS team 02:26:05 1561
11 283 M40 Udam Ilmar 02:28:54 1557
12 3074 M40 Molev Juri 02:29:12 1556
13 78 M40 Pank Ergo Hawaii Express Kuressaare 02:30:19 1552
14 29 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:30:27 1549
15 73 M40 Jakobson Eero RedBike Team II 02:30:42 1548
16 192 M40 Sirvel Margus 02:32:14 1546
17 67 M40 Kompus Meelis Velohunt ProTeam II 02:34:16 1545
18 128 M40 Looskari Anti RedBike Team II 02:36:04 1543
19 43 M40 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:36:30 1541
20 278 M40 Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:37:03 1540
21 8 M40 Ööman Marko RedBike Team II 02:38:48 1538
22 38 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:39:09 1536
23 114 M40 Saarva Silver 02:39:44 1534
24 282 M40 Kurg Toomas SK Parksi 02:44:51 1530
25 17 M40 Kotkin Pavel 02:45:45 1529
26 70 M40 Albri Kalev RedBike Team II 02:51:48 1524
27 111 M40 Oruste Andrus 02:56:05 1519
28 284 M40 Lillsoo Tarmo 02:59:03 1517
29 69 M40 Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:59:55 1516
30 57 M40 Püttsepp Kristjan 03:10:02 1511
31 80 M40 Simm Jaanus Hobulaid 03:10:42 1510
32 288 M40 Schmidt Kaarel 03:30:36 1504
33 104 M40 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:34:45 1503
34 220 M40 Valkiainen Antti 03:57:39 1501
Grand Prix M50 võitja keskmine kiirus 26,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:16:07 1580
2 234 M50 Rebane Meelis AT Sport 02:18:26 1578
3 211 M50 Piirioja Kalle järva-jaani ratta ja suusaklubi 02:23:08 1573
4 23 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:24:06 1568
5 31 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:39:00 1537
6 287 M50 Nõmm Margus 02:42:31 1532
7 3075 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:45:59 1528
8 51 M50 Kimmel Robert 02:50:25 1525
9 123 M50 Koppel Tõnu AT Spordiklubi 02:58:16 1518
10 56 M50 Saar Marek Aima SK / KoMo 03:02:00 1515
11 59 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:07:00 1513
12 107 M50 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:13:07 1509
13 1147 M50 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 03:16:36 1508
14 1150 M50 Eerme Hanno 03:18:23 1507
15 60 M50 Eelmere Teet 03:47:12 1502
Grand Prix M23 võitja keskmine kiirus 27,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 16 M23 Evendi Rando Marten VeloHunt ProTeam 02:14:52 1582
2 1201 M23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:46:48 1527
Grand Prix M18 võitja keskmine kiirus 27,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 M18 Post Ken Peloton 02:14:14 1583
2 144 M18 Jürisaar Tauri HAANJA RATTAKLUBI 02:28:49 1558
3 163 M18 Oolup Oliver VIIKING 02:42:44 1531
4 40 M18 Raadla Karl Jalgrattaklubi Paralepa 02:53:58 1522
Grand Prix N23 võitja keskmine kiirus 24,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 N23 Sirvel Merili Hawaii Express naiskond 02:30:20 1551
Maraton M võitja keskmine kiirus 27,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1219 M Irbe Ivo Aerify 01:43:17 1500
2 142 M40 Pallo Rait A&T Sport Team 01:45:13 1495
3 1001 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:45:22 1492
4 1003 M Kanne Ats Shoproller Kose AMK ct 01:47:46 1489
5 1005 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:47:47 1487
6 1019 M Ots Riho HAWAII EXPRESS 01:47:48 1485
7 1271 M16 Arjus Henri CFC 01:51:16 1484
8 1160 M16 Smirnov Elar Jalgrattaklubi Paralepa 01:51:20 1483
9 1176 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:51:40 1482
10 1241 N Lepasalu Laura Simuna SK 01:51:52 1481
11 1008 M Koppel Kristjan Velohunt ProTeam II 01:51:54 1480
12 1622 M23 Lepmets Markus 01:52:22 1479
13 1011 M Kuld Jaak Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:54:25 1478
14 1225 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:55:01 1477
15 1643 M16 Hirv Maarius NRK 01:55:31 1476
16 1145 M16 Püvi Patric RedBike Team III 01:55:32 1475
17 1045 M50 Lokk Sulev ABEC 01:55:33 1474
18 1370 M40 Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:55:42 1473
19 1545 M Nikolai Jarmo VeloHunt ProTeam 01:55:43 1472
20 120 M Kritt Martin 01:55:46 1471
21 1010 M Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas 01:55:50 1470
22 1336 M40 Sigus Marko 01:55:52 1469
23 1015 M40 Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:55:52 1468
24 1623 M Vadam Mattias RedBike 01:56:05 1467
25 1385 M50 Shemarin Viktor Akke 01:56:10 1466
26 1014 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:56:51 1465
27 1191 M Täht Annes Rapid Security OÜ 01:57:00 1464
28 1083 M Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:57:20 1463
29 1234 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:57:37 1462
30 1024 M50 Eenraid Priit 01:57:38 1461
31 161 M40 Kuldsepp Kajar Sportlove 01:57:46 1460
32 1009 M40 Kukk Margus Cerbos 01:58:05 1459
33 1026 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:58:43 1458
34 1298 M40 Tepaskent Tanel 01:58:50 1457
35 1358 M Kask Mikko 01:58:55 1456
36 1334 M40 Pulst Raivo RedBike 01:59:27 1455
37 1018 M40 Laanisto Janek 01:59:45 1454
38 1625 M40 Eensalu Indrek 02:00:21 1453
39 1232 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:00:23 1452
40 1039 M50 Salk Rene Luna 02:00:28 1451
41 1161 M Kopso Heigo SAQ SC 02:00:56 1450
42 1037 M Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 02:01:24 1449
43 1344 M Krull Kaupo 02:02:17 1448
44 1104 M50 Tell Taavi Areal Team 02:02:26 1447
45 1641 M50 Porkanen Pekka Hansgrohe 02:02:45 1446
46 1118 M Pindel Renar RedBike Team III 02:03:07 1445
47 2415 M40 Uustalu Meelis Kose AMK 02:03:48 1444
48 1621 N18 Surva Karolin CFC tüdrukud 02:03:54 1443
49 1061 M50 Kütt Erik AMPS Team 02:04:12 1442
50 1647 M Velbri Rainer 02:04:33 1441
51 1101 M50 Mägi Madis kosei.ee 02:04:56 1440
52 1053 M40 Varik Meelis RedBike Team III 02:04:58 1439
53 1025 M40 Tagel Rainer Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:05:31 1438
54 1624 M50 Soidla Margus RR Siplased 02:05:37 1437
55 1035 M Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:06:06 1436
56 1100 M50 Treimuth Meelis 02:06:13 1435
57 1102 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 02:06:51 1434
58 1038 M40 Luiga Einar Aima SK / KoMo 02:07:02 1433
59 1040 M40 Kaun Sten RedBike Team III 02:07:14 1432
60 1630 M Heinrichsen Tanel 02:07:36 1431
61 1099 M60 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 02:07:54 1430
62 122 N Kruuser Mari Hawaii Express naiskond 02:07:59 1429
63 1253 M60 Saarep Peeter 02:08:02 1428
64 1637 M16 Pappel Ralf Rasmus CFC Spordiklubi 02:08:17 1427
65 1034 M40 Metsis Andro 02:08:25 1426
66 1343 M Tiits Janar SMIT 02:09:06 1425
67 1055 M40 Saar Mait 02:09:08 1424
68 1167 M40 Sova Ivar Oru Spordiklubi 02:09:34 1423
69 1047 M Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:09:38 1422
70 1094 M40 Kivipõld Veiko 02:09:55 1421
71 1036 M40 Adler Ago 02:10:10 1420
72 136 M40 Magnus Margus Velohunt ProTeam II 02:10:27 1419
73 1043 M40 Agu Mairold 02:10:46 1418
74 1427 M50 Lõsov Olev 02:10:47 1417
75 1067 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 02:10:50 1416
76 1426 M60 Katin Vladimir 02:11:05 1415
77 1615 M Tikku Marko *HKP Team - Firmasport 02:11:24 1414
78 1231 M50 Tungal Gunnar harrastaja 02:11:32 1413
79 1507 M Palm Veiko 02:11:38 1412
80 1103 M40 Shavela Nikolay 02:11:47 1411
81 1168 M40 Loorens Renek Oru Spordiklubi 02:12:02 1410
82 1606 M40 Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 02:12:02 1409
83 1367 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 02:12:07 1408
84 1095 M Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 02:12:27 1407
85 1228 M Künnapas Ragnar 02:12:43 1406
86 1085 M40 Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:12:51 1405
87 1054 M60 Kongo Kalmer Baltic Agro 02:12:57 1404
88 1044 M50 Kozlov Raul 02:12:59 1403
89 1438 M Vainu Marko 02:13:01 1402
90 1137 M Stokkeby Sander 02:13:04 1401
91 1128 M40 Hõbemägi Veikko Plastone 02:13:10 1400
92 1059 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 02:13:13 1399
93 1051 M40 Eensoo Ardi 02:13:44 1398
94 1162 M Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 02:14:12 1397
95 1138 M Jürjan Taavi 02:14:15 1396
96 1098 M Ansu Taavi 02:14:15 1395
97 1644 M40 Orgla Maario Škoda Laagri 02:14:19 1394
98 1321 M Kaldma Toomas 02:14:21 1393
99 1029 N40 Kangur Kadri Velohunt Sparta naiskond 02:14:26 1392
100 1109 M Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:14:55 1391
101 1634 M40 Danilov Andrus Shoproller Kose AMK ct 02:15:37 1390
102 1631 M40 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 02:15:45 1389
103 1645 M Soo Mart 02:16:18 1388
104 1127 M Uibos Martti MTS Cycling Team I 02:16:21 1387
105 1182 M16 Aas Jürgen FlexOil 02:16:30 1386
106 1046 M40 Aas Andres FlexOil 02:16:31 1385
107 1041 M50 Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:16:39 1384
108 1060 M50 Vonk Andrus Liviko 02:16:44 1383
109 1233 M40 Tarvis Siim KoMo 02:16:45 1382
110 1068 M Lääne Siim 02:16:48 1381
111 1074 M Zacek Kristo 02:16:52 1380
112 1210 N40 Lill Lee-Helen RedBike Team naiskond I 02:16:54 1379
113 1529 M50 Kaupal Hannes 02:17:27 1378
114 1448 M40 Mõts Taavi 02:17:54 1377
115 1596 M40 Lippus Joosep 02:19:08 1376
116 1477 M Muistla Mihkel Hauka Veloklubi 02:19:08 1375
118 1330 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:19:08 1373
119 1648 M40 Erilaid Janek 02:19:20 1372
120 1211 N40 Irbe Iren RedBike Team naiskond II 02:19:37 1371
121 1056 M18 Raiesmaa Remo Koidula Gümnaasium 02:19:44 1370
122 1199 M50 Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:20:19 1369
123 95 N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 02:20:29 1368
124 1626 M Maandi Agur RedBike Rattaklubi 02:20:53 1367
125 1205 M Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:22:10 1366
126 1063 M50 Edovald Tarvo 02:22:17 1365
127 1126 M40 Annama Rain veloCi 02:22:23 1364
128 1363 M60 Ahu Ülo 02:22:27 1363
129 1636 M40 Grünberg Risto 02:22:33 1362
130 1206 M Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 02:22:36 1361
131 1229 M Vaarma Meelis 02:22:54 1360
132 1070 M50 Raiesmaa Eldur 02:23:15 1359
133 1270 M60 Hagen Peeter RADIUS 02:23:42 1358
134 1131 M Hein Renee Vanad Vändad 02:25:19 1357
135 1151 M40 Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:25:21 1356
136 1268 M60 Olesk Raul 02:25:48 1355
137 1393 M40 Mertsina Tõnu 02:25:54 1354
138 1146 M40 Randma Lasse 02:26:05 1353
139 1650 M Tamra Toomas 02:26:27 1352
140 1638 M40 Kramm Raimo Livinor OÜ 02:27:18 1351
141 1457 M Kuznetsov Mihhail 02:28:24 1350
142 1307 M50 Kuik Robertino A&T Sport Team 02:28:27 1349
143 1122 M40 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:28:45 1348
144 3077 M40 Hermann Hendrik 02:29:21 1347
145 49 M40 Jaadla Heigo 02:29:40 1346
146 1318 M50 Muuk Margus 02:29:57 1345
147 1361 M40 Lipetski Tauno RedBike 02:30:09 1344
148 1562 M50 Väli Reigo 02:31:37 1343
149 1079 N40 Valgemäe Hedvi RedBike Team naiskond II 02:31:57 1342
150 1072 M40 Brandt Rasmus Esb Service Group 02:32:08 1341
151 1178 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:32:12 1340
152 1347 M40 Otsa Arne 02:32:16 1339
153 1163 M Pääsuke Kaarel 02:32:21 1338
154 1081 M50 Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:34:35 1337
155 1073 M Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:35:01 1336
156 1557 M60 Teearu Karl 02:35:11 1335
157 1173 M50 Täht Erki EWK 02:35:28 1334
158 1640 M40 Traks Indrek 02:36:17 1333
159 1180 M Suslov Marko Saint-Gobain 02:36:52 1332
160 1149 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:36:55 1331
161 1236 N23 Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:38:43 1330
162 1209 N Kummets Käti Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:38:44 1329
163 1177 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:39:41 1328
164 1116 M40 Nigul Margo 02:40:10 1327
165 1195 N40 Siilbaum Siret 02:40:39 1326
166 1646 M Kalm Keijo 02:41:11 1325
167 1581 M60 Hallik Üllar 02:41:35 1324
168 1240 M50 Leisi Rain Merevägi 02:42:02 1323
169 1082 N40 Lilleoja Sirle RedBike Team naiskond II 02:43:37 1322
170 1485 M50 Jool Urmas 02:43:38 1321
171 1069 M60 Leier Tõnis KoMo 02:44:33 1320
172 1642 N40 Lepik Natalja ASTRO BALTICS 02:46:19 1319
173 1620 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:46:20 1318
174 1123 M40 Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:53:34 1317
175 1403 N Gustjakova Julia 02:55:39 1316
176 1398 M50 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:55:44 1315
177 1494 N40 Jagudina Aljona Akke 02:56:05 1314
178 1091 N40 Pihlakas Katrin 03:00:15 1313
179 1125 N Haarde Maiken 03:03:02 1312
180 1172 M40 Kilter Jako TTÜ 03:03:29 1311
181 1248 M Vaikla Priidik Myrsud 03:19:06 1310
182 1208 M Seminck Joachim Myrsud 03:19:06 1309
183 1090 N40 Puhang Mari 03:22:11 1308
184 1088 M50 Liebert Kalle 03:22:11 1307
185 1213 N40 Vainumaa Kaili Sporttravel/MySnack naiskond 03:43:22 1306
186 3078 M40 Elling Tõnis 03:43:23 1305
187 1629 N Neidra Kristi MTÜ Spordiselts 03:57:36 1304
Maraton Kõik N võitja keskmine kiirus 25,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1241 Kõik N Lepasalu Laura Simuna SK 01:51:52 1481
2 1621 Kõik N Surva Karolin CFC tüdrukud 02:03:54 1443
3 122 Kõik N Kruuser Mari Hawaii Express naiskond 02:07:59 1429
4 1029 Kõik N Kangur Kadri Velohunt Sparta naiskond 02:14:26 1392
5 1210 Kõik N Lill Lee-Helen RedBike Team naiskond I 02:16:54 1379
6 1211 Kõik N Irbe Iren RedBike Team naiskond II 02:19:37 1371
7 95 Kõik N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 02:20:29 1368
8 1160 Kõik N Smirnov Elar Jalgrattaklubi Paralepa 01:51:20 1483
9 1236 Kõik N Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:38:43 1330
10 1209 Kõik N Kummets Käti Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:38:44 1329
11 1622 Kõik N Lepmets Markus 01:52:22 1479
12 1082 Kõik N Lilleoja Sirle RedBike Team naiskond II 02:43:37 1322
13 1642 Kõik N Lepik Natalja ASTRO BALTICS 02:46:19 1319
14 1643 Kõik N Hirv Maarius NRK 01:55:31 1476
15 1494 Kõik N Jagudina Aljona Akke 02:56:05 1314
16 1091 Kõik N Pihlakas Katrin 03:00:15 1313
17 1370 Kõik N Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:55:42 1473
18 1545 Kõik N Nikolai Jarmo VeloHunt ProTeam 01:55:43 1472
19 1213 Kõik N Vainumaa Kaili Sporttravel/MySnack naiskond 03:43:22 1306
20 1629 Kõik N Neidra Kristi MTÜ Spordiselts 03:57:36 1304
21 1336 Kõik N Sigus Marko 01:55:52 1469
22 1015 Kõik N Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:55:52 1468
23 1623 Kõik N Vadam Mattias RedBike 01:56:05 1467
24 1385 Kõik N Shemarin Viktor Akke 01:56:10 1466
25 1014 Kõik N Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:56:51 1465
26 1191 Kõik N Täht Annes Rapid Security OÜ 01:57:00 1464
27 1083 Kõik N Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:57:20 1463
28 1234 Kõik N Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:57:37 1462
29 1024 Kõik N Eenraid Priit 01:57:38 1461
30 161 Kõik N Kuldsepp Kajar Sportlove 01:57:46 1460
31 1009 Kõik N Kukk Margus Cerbos 01:58:05 1459
32 1026 Kõik N Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:58:43 1458
33 1298 Kõik N Tepaskent Tanel 01:58:50 1457
34 1358 Kõik N Kask Mikko 01:58:55 1456
35 1334 Kõik N Pulst Raivo RedBike 01:59:27 1455
36 1018 Kõik N Laanisto Janek 01:59:45 1454
37 1625 Kõik N Eensalu Indrek 02:00:21 1453
38 1232 Kõik N Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:00:23 1452
39 1039 Kõik N Salk Rene Luna 02:00:28 1451
40 1161 Kõik N Kopso Heigo SAQ SC 02:00:56 1450
41 1037 Kõik N Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 02:01:24 1449
42 1344 Kõik N Krull Kaupo 02:02:17 1448
43 1104 Kõik N Tell Taavi Areal Team 02:02:26 1447
44 1641 Kõik N Porkanen Pekka Hansgrohe 02:02:45 1446
45 1118 Kõik N Pindel Renar RedBike Team III 02:03:07 1445
46 2415 Kõik N Uustalu Meelis Kose AMK 02:03:48 1444
47 1061 Kõik N Kütt Erik AMPS Team 02:04:12 1442
48 1647 Kõik N Velbri Rainer 02:04:33 1441
49 1101 Kõik N Mägi Madis kosei.ee 02:04:56 1440
50 1053 Kõik N Varik Meelis RedBike Team III 02:04:58 1439
51 1025 Kõik N Tagel Rainer Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:05:31 1438
52 1624 Kõik N Soidla Margus RR Siplased 02:05:37 1437
53 1035 Kõik N Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:06:06 1436
54 1100 Kõik N Treimuth Meelis 02:06:13 1435
55 1102 Kõik N Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 02:06:51 1434
56 1038 Kõik N Luiga Einar Aima SK / KoMo 02:07:02 1433
57 1040 Kõik N Kaun Sten RedBike Team III 02:07:14 1432
58 1630 Kõik N Heinrichsen Tanel 02:07:36 1431
59 1099 Kõik N Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 02:07:54 1430
60 1253 Kõik N Saarep Peeter 02:08:02 1428
61 1637 Kõik N Pappel Ralf Rasmus CFC Spordiklubi 02:08:17 1427
62 1034 Kõik N Metsis Andro 02:08:25 1426
63 1343 Kõik N Tiits Janar SMIT 02:09:06 1425
64 1055 Kõik N Saar Mait 02:09:08 1424
65 1167 Kõik N Sova Ivar Oru Spordiklubi 02:09:34 1423
66 1047 Kõik N Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:09:38 1422
67 1094 Kõik N Kivipõld Veiko 02:09:55 1421
68 1036 Kõik N Adler Ago 02:10:10 1420
69 136 Kõik N Magnus Margus Velohunt ProTeam II 02:10:27 1419
70 1043 Kõik N Agu Mairold 02:10:46 1418
71 1427 Kõik N Lõsov Olev 02:10:47 1417
72 1067 Kõik N Teearu Anti MTS Cycling Team I 02:10:50 1416
73 1426 Kõik N Katin Vladimir 02:11:05 1415
74 1615 Kõik N Tikku Marko *HKP Team - Firmasport 02:11:24 1414
75 1231 Kõik N Tungal Gunnar harrastaja 02:11:32 1413
76 1507 Kõik N Palm Veiko 02:11:38 1412
77 1103 Kõik N Shavela Nikolay 02:11:47 1411
78 1168 Kõik N Loorens Renek Oru Spordiklubi 02:12:02 1410
79 1606 Kõik N Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 02:12:02 1409
80 1367 Kõik N Toots Tanel Vanad Vändad 02:12:07 1408
81 1095 Kõik N Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 02:12:27 1407
82 1228 Kõik N Künnapas Ragnar 02:12:43 1406
83 1085 Kõik N Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:12:51 1405
84 1054 Kõik N Kongo Kalmer Baltic Agro 02:12:57 1404
85 1044 Kõik N Kozlov Raul 02:12:59 1403
86 1438 Kõik N Vainu Marko 02:13:01 1402
87 1137 Kõik N Stokkeby Sander 02:13:04 1401
88 1128 Kõik N Hõbemägi Veikko Plastone 02:13:10 1400
89 1059 Kõik N Eeriksoo Indrek 101. kk 02:13:13 1399
90 1051 Kõik N Eensoo Ardi 02:13:44 1398
91 1162 Kõik N Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 02:14:12 1397
92 1138 Kõik N Jürjan Taavi 02:14:15 1396
93 1098 Kõik N Ansu Taavi 02:14:15 1395
94 1644 Kõik N Orgla Maario Škoda Laagri 02:14:19 1394
95 1321 Kõik N Kaldma Toomas 02:14:21 1393
96 1109 Kõik N Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:14:55 1391
97 1634 Kõik N Danilov Andrus Shoproller Kose AMK ct 02:15:37 1390
98 1631 Kõik N Kundla Joonas Scoutspataljon Team 02:15:45 1389
99 1645 Kõik N Soo Mart 02:16:18 1388
100 1127 Kõik N Uibos Martti MTS Cycling Team I 02:16:21 1387
101 1182 Kõik N Aas Jürgen FlexOil 02:16:30 1386
102 1046 Kõik N Aas Andres FlexOil 02:16:31 1385
103 1041 Kõik N Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:16:39 1384
104 1060 Kõik N Vonk Andrus Liviko 02:16:44 1383
105 1233 Kõik N Tarvis Siim KoMo 02:16:45 1382
106 1068 Kõik N Lääne Siim 02:16:48 1381
107 1074 Kõik N Zacek Kristo 02:16:52 1380
108 1529 Kõik N Kaupal Hannes 02:17:27 1378
109 1448 Kõik N Mõts Taavi 02:17:54 1377
110 1596 Kõik N Lippus Joosep 02:19:08 1376
111 1477 Kõik N Muistla Mihkel Hauka Veloklubi 02:19:08 1375
113 1330 Kõik N Tõnov Tauri-Dag 02:19:08 1373
114 1648 Kõik N Erilaid Janek 02:19:20 1372
115 1056 Kõik N Raiesmaa Remo Koidula Gümnaasium 02:19:44 1370
116 1199 Kõik N Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:20:19 1369
117 1626 Kõik N Maandi Agur RedBike Rattaklubi 02:20:53 1367
118 1205 Kõik N Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:22:10 1366
119 1063 Kõik N Edovald Tarvo 02:22:17 1365
120 1126 Kõik N Annama Rain veloCi 02:22:23 1364
121 1363 Kõik N Ahu Ülo 02:22:27 1363
122 1636 Kõik N Grünberg Risto 02:22:33 1362
123 1206 Kõik N Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 02:22:36 1361
124 1229 Kõik N Vaarma Meelis 02:22:54 1360
125 1070 Kõik N Raiesmaa Eldur 02:23:15 1359
126 1270 Kõik N Hagen Peeter RADIUS 02:23:42 1358
127 1131 Kõik N Hein Renee Vanad Vändad 02:25:19 1357
128 1151 Kõik N Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:25:21 1356
129 1268 Kõik N Olesk Raul 02:25:48 1355
130 1393 Kõik N Mertsina Tõnu 02:25:54 1354
131 1146 Kõik N Randma Lasse 02:26:05 1353
132 1650 Kõik N Tamra Toomas 02:26:27 1352
133 1638 Kõik N Kramm Raimo Livinor OÜ 02:27:18 1351
134 1457 Kõik N Kuznetsov Mihhail 02:28:24 1350
135 1307 Kõik N Kuik Robertino A&T Sport Team 02:28:27 1349
136 1122 Kõik N Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:28:45 1348
137 3077 Kõik N Hermann Hendrik 02:29:21 1347
138 49 Kõik N Jaadla Heigo 02:29:40 1346
139 1318 Kõik N Muuk Margus 02:29:57 1345
140 1361 Kõik N Lipetski Tauno RedBike 02:30:09 1344
141 1562 Kõik N Väli Reigo 02:31:37 1343
142 1072 Kõik N Brandt Rasmus Esb Service Group 02:32:08 1341
143 1178 Kõik N Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:32:12 1340
144 1347 Kõik N Otsa Arne 02:32:16 1339
145 1163 Kõik N Pääsuke Kaarel 02:32:21 1338
146 1081 Kõik N Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:34:35 1337
147 1073 Kõik N Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:35:01 1336
148 1557 Kõik N Teearu Karl 02:35:11 1335
149 1173 Kõik N Täht Erki EWK 02:35:28 1334
150 1640 Kõik N Traks Indrek 02:36:17 1333
151 1180 Kõik N Suslov Marko Saint-Gobain 02:36:52 1332
152 1149 Kõik N Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:36:55 1331
153 1177 Kõik N Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:39:41 1328
154 1116 Kõik N Nigul Margo 02:40:10 1327
155 1646 Kõik N Kalm Keijo 02:41:11 1325
156 1581 Kõik N Hallik Üllar 02:41:35 1324
157 1240 Kõik N Leisi Rain Merevägi 02:42:02 1323
158 1485 Kõik N Jool Urmas 02:43:38 1321
159 1069 Kõik N Leier Tõnis KoMo 02:44:33 1320
160 1620 Kõik N Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:46:20 1318
161 1123 Kõik N Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:53:34 1317
162 1398 Kõik N Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:55:44 1315
163 1172 Kõik N Kilter Jako TTÜ 03:03:29 1311
164 1248 Kõik N Vaikla Priidik Myrsud 03:19:06 1310
165 1208 Kõik N Seminck Joachim Myrsud 03:19:06 1309
166 1088 Kõik N Liebert Kalle 03:22:11 1307
167 3078 Kõik N Elling Tõnis 03:43:23 1305
Maraton M võitja keskmine kiirus 27,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1219 M Irbe Ivo Aerify 01:43:17 1500
2 1001 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:45:22 1492
3 1003 M Kanne Ats Shoproller Kose AMK ct 01:47:46 1489
4 1019 M Ots Riho HAWAII EXPRESS 01:47:48 1485
5 1008 M Koppel Kristjan Velohunt ProTeam II 01:51:54 1480
6 1011 M Kuld Jaak Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 01:54:25 1478
7 1545 M Nikolai Jarmo VeloHunt ProTeam 01:55:43 1472
8 120 M Kritt Martin 01:55:46 1471
9 1010 M Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas 01:55:50 1470
10 1623 M Vadam Mattias RedBike 01:56:05 1467
11 1191 M Täht Annes Rapid Security OÜ 01:57:00 1464
12 1083 M Kimmel Raiko SK Sindi Kalju 01:57:20 1463
13 1026 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:58:43 1458
14 1358 M Kask Mikko 01:58:55 1456
15 1161 M Kopso Heigo SAQ SC 02:00:56 1450
16 1037 M Saaremäe Liivar Shoproller Kose AMK ct 02:01:24 1449
17 1344 M Krull Kaupo 02:02:17 1448
18 1118 M Pindel Renar RedBike Team III 02:03:07 1445
19 1647 M Velbri Rainer 02:04:33 1441
20 1035 M Tammekivi Margus Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:06:06 1436
21 1630 M Heinrichsen Tanel 02:07:36 1431
22 1343 M Tiits Janar SMIT 02:09:06 1425
23 1047 M Lõhmus Hendrik Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:09:38 1422
24 1067 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 02:10:50 1416
25 1615 M Tikku Marko *HKP Team - Firmasport 02:11:24 1414
26 1507 M Palm Veiko 02:11:38 1412
27 1095 M Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 02:12:27 1407
28 1228 M Künnapas Ragnar 02:12:43 1406
29 1438 M Vainu Marko 02:13:01 1402
30 1137 M Stokkeby Sander 02:13:04 1401
31 1162 M Antsmaa Raimo MTS Cycling Team II 02:14:12 1397
32 1138 M Jürjan Taavi 02:14:15 1396
33 1098 M Ansu Taavi 02:14:15 1395
34 1321 M Kaldma Toomas 02:14:21 1393
35 1109 M Kütt Andre Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:14:55 1391
36 1645 M Soo Mart 02:16:18 1388
37 1127 M Uibos Martti MTS Cycling Team I 02:16:21 1387
38 1068 M Lääne Siim 02:16:48 1381
39 1074 M Zacek Kristo 02:16:52 1380
40 1477 M Muistla Mihkel Hauka Veloklubi 02:19:08 1375
41 1626 M Maandi Agur RedBike Rattaklubi 02:20:53 1367
42 1205 M Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:22:10 1366
43 1206 M Eermann Rünno *Team Ramudden - Firmasport 02:22:36 1361
44 1229 M Vaarma Meelis 02:22:54 1360
45 1131 M Hein Renee Vanad Vändad 02:25:19 1357
46 1650 M Tamra Toomas 02:26:27 1352
47 1457 M Kuznetsov Mihhail 02:28:24 1350
48 1163 M Pääsuke Kaarel 02:32:21 1338
49 1073 M Lodjak Marko MTS Cycling Team I 02:35:01 1336
50 1180 M Suslov Marko Saint-Gobain 02:36:52 1332
51 1646 M Kalm Keijo 02:41:11 1325
52 1248 M Vaikla Priidik Myrsud 03:19:06 1310
53 1208 M Seminck Joachim Myrsud 03:19:06 1309
Maraton M40 võitja keskmine kiirus 26,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 M40 Pallo Rait A&T Sport Team 01:45:13 1495
2 1005 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:47:47 1487
3 1370 M40 Valdner Marek VeloHunt ProTeam 01:55:42 1473
4 1336 M40 Sigus Marko 01:55:52 1469
5 1015 M40 Siimar Aivo VKM-Sport Club 01:55:52 1468
6 1014 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:56:51 1465
7 1234 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:57:37 1462
8 161 M40 Kuldsepp Kajar Sportlove 01:57:46 1460
9 1009 M40 Kukk Margus Cerbos 01:58:05 1459
10 1298 M40 Tepaskent Tanel 01:58:50 1457
11 1334 M40 Pulst Raivo RedBike 01:59:27 1455
12 1018 M40 Laanisto Janek 01:59:45 1454
13 1625 M40 Eensalu Indrek 02:00:21 1453
14 2415 M40 Uustalu Meelis Kose AMK 02:03:48 1444
15 1053 M40 Varik Meelis RedBike Team III 02:04:58 1439
16 1025 M40 Tagel Rainer Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:05:31 1438
17 1102 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 02:06:51 1434
18 1038 M40 Luiga Einar Aima SK / KoMo 02:07:02 1433
19 1040 M40 Kaun Sten RedBike Team III 02:07:14 1432
20 1034 M40 Metsis Andro 02:08:25 1426
21 1055 M40 Saar Mait 02:09:08 1424
22 1167 M40 Sova Ivar Oru Spordiklubi 02:09:34 1423
23 1094 M40 Kivipõld Veiko 02:09:55 1421
24 1036 M40 Adler Ago 02:10:10 1420
25 136 M40 Magnus Margus Velohunt ProTeam II 02:10:27 1419
26 1043 M40 Agu Mairold 02:10:46 1418
27 1103 M40 Shavela Nikolay 02:11:47 1411
28 1168 M40 Loorens Renek Oru Spordiklubi 02:12:02 1410
29 1606 M40 Lilleorg Ike Oru Spordiklubi 02:12:02 1409
30 1367 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 02:12:07 1408
31 1085 M40 Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:12:51 1405
32 1128 M40 Hõbemägi Veikko Plastone 02:13:10 1400
33 1051 M40 Eensoo Ardi 02:13:44 1398
34 1644 M40 Orgla Maario Škoda Laagri 02:14:19 1394
35 1634 M40 Danilov Andrus Shoproller Kose AMK ct 02:15:37 1390
36 1631 M40 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 02:15:45 1389
37 1046 M40 Aas Andres FlexOil 02:16:31 1385
38 1233 M40 Tarvis Siim KoMo 02:16:45 1382
39 1448 M40 Mõts Taavi 02:17:54 1377
40 1596 M40 Lippus Joosep 02:19:08 1376
41 1648 M40 Erilaid Janek 02:19:20 1372
42 1126 M40 Annama Rain veloCi 02:22:23 1364
43 1636 M40 Grünberg Risto 02:22:33 1362
44 1151 M40 Gern Allan Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:25:21 1356
45 1393 M40 Mertsina Tõnu 02:25:54 1354
46 1146 M40 Randma Lasse 02:26:05 1353
47 1638 M40 Kramm Raimo Livinor OÜ 02:27:18 1351
48 1122 M40 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:28:45 1348
49 3077 M40 Hermann Hendrik 02:29:21 1347
50 49 M40 Jaadla Heigo 02:29:40 1346
51 1361 M40 Lipetski Tauno RedBike 02:30:09 1344
52 1072 M40 Brandt Rasmus Esb Service Group 02:32:08 1341
53 1347 M40 Otsa Arne 02:32:16 1339
54 1640 M40 Traks Indrek 02:36:17 1333
55 1116 M40 Nigul Margo 02:40:10 1327
56 1620 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:46:20 1318
57 1123 M40 Kaik Jaanus MTS Cycling Team II 02:53:34 1317
58 1172 M40 Kilter Jako TTÜ 03:03:29 1311
59 3078 M40 Elling Tõnis 03:43:23 1305
Maraton M50 võitja keskmine kiirus 24,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1225 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:55:01 1477
2 1045 M50 Lokk Sulev ABEC 01:55:33 1474
3 1385 M50 Shemarin Viktor Akke 01:56:10 1466
4 1024 M50 Eenraid Priit 01:57:38 1461
5 1039 M50 Salk Rene Luna 02:00:28 1451
6 1104 M50 Tell Taavi Areal Team 02:02:26 1447
7 1641 M50 Porkanen Pekka Hansgrohe 02:02:45 1446
8 1061 M50 Kütt Erik AMPS Team 02:04:12 1442
9 1101 M50 Mägi Madis kosei.ee 02:04:56 1440
10 1624 M50 Soidla Margus RR Siplased 02:05:37 1437
11 1100 M50 Treimuth Meelis 02:06:13 1435
12 1427 M50 Lõsov Olev 02:10:47 1417
13 1231 M50 Tungal Gunnar harrastaja 02:11:32 1413
14 1044 M50 Kozlov Raul 02:12:59 1403
15 1059 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 02:13:13 1399
16 1041 M50 Kess Alar Sparta Rattagrupp - Velohunt ProTeam 02:16:39 1384
17 1060 M50 Vonk Andrus Liviko 02:16:44 1383
18 1529 M50 Kaupal Hannes 02:17:27 1378
20 1330 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:19:08 1373
21 1199 M50 Lepp Margus *Wihuri Team I - Firmasport 02:20:19 1369
22 1063 M50 Edovald Tarvo 02:22:17 1365
23 1070 M50 Raiesmaa Eldur 02:23:15 1359
24 1307 M50 Kuik Robertino A&T Sport Team 02:28:27 1349
25 1318 M50 Muuk Margus 02:29:57 1345
26 1562 M50 Väli Reigo 02:31:37 1343
27 1178 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 02:32:12 1340
28 1081 M50 Marcinkevicz Jüri Sporttravel/MySnack meeskond 02:34:35 1337
29 1173 M50 Täht Erki EWK 02:35:28 1334
30 1149 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:36:55 1331
31 1177 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 02:39:41 1328
32 1240 M50 Leisi Rain Merevägi 02:42:02 1323
33 1485 M50 Jool Urmas 02:43:38 1321
34 1398 M50 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 02:55:44 1315
35 1088 M50 Liebert Kalle 03:22:11 1307
Maraton N40 võitja keskmine kiirus 20,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1029 N40 Kangur Kadri Velohunt Sparta naiskond 02:14:26 1392
2 1210 N40 Lill Lee-Helen RedBike Team naiskond I 02:16:54 1379
3 1211 N40 Irbe Iren RedBike Team naiskond II 02:19:37 1371
4 1079 N40 Valgemäe Hedvi RedBike Team naiskond II 02:31:57 1342
5 1195 N40 Siilbaum Siret 02:40:39 1326
6 1082 N40 Lilleoja Sirle RedBike Team naiskond II 02:43:37 1322
7 1642 N40 Lepik Natalja ASTRO BALTICS 02:46:19 1319
8 1494 N40 Jagudina Aljona Akke 02:56:05 1314
9 1091 N40 Pihlakas Katrin 03:00:15 1313
10 1090 N40 Puhang Mari 03:22:11 1308
11 1213 N40 Vainumaa Kaili Sporttravel/MySnack naiskond 03:43:22 1306
Maraton M60 võitja keskmine kiirus 25,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1176 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:51:40 1482
2 1232 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:00:23 1452
3 1099 M60 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 02:07:54 1430
4 1253 M60 Saarep Peeter 02:08:02 1428
5 1426 M60 Katin Vladimir 02:11:05 1415
6 1054 M60 Kongo Kalmer Baltic Agro 02:12:57 1404
7 1363 M60 Ahu Ülo 02:22:27 1363
8 1270 M60 Hagen Peeter RADIUS 02:23:42 1358
9 1268 M60 Olesk Raul 02:25:48 1355
10 1557 M60 Teearu Karl 02:35:11 1335
11 1581 M60 Hallik Üllar 02:41:35 1324
12 1069 M60 Leier Tõnis KoMo 02:44:33 1320
Maraton M18 võitja keskmine kiirus 20,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1056 M18 Raiesmaa Remo Koidula Gümnaasium 02:19:44 1370
Maraton N võitja keskmine kiirus 25,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1241 N Lepasalu Laura Simuna SK 01:51:52 1481
2 122 N Kruuser Mari Hawaii Express naiskond 02:07:59 1429
3 95 N Kurgjärv Jaanika Hawaii Express naiskond 02:20:29 1368
4 1209 N Kummets Käti Adduco kolimisteenused / A&T Sport 02:38:44 1329
5 1403 N Gustjakova Julia 02:55:39 1316
6 1125 N Haarde Maiken 03:03:02 1312
7 1629 N Neidra Kristi MTÜ Spordiselts 03:57:36 1304
Maraton M16 võitja keskmine kiirus 25,34 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1271 M16 Arjus Henri CFC 01:51:16 1484
2 1160 M16 Smirnov Elar Jalgrattaklubi Paralepa 01:51:20 1483
3 1643 M16 Hirv Maarius NRK 01:55:31 1476
4 1145 M16 Püvi Patric RedBike Team III 01:55:32 1475
5 1637 M16 Pappel Ralf Rasmus CFC Spordiklubi 02:08:17 1427
6 1182 M16 Aas Jürgen FlexOil 02:16:30 1386
Maraton N23 võitja keskmine kiirus 17,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1236 N23 Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:38:43 1330
Maraton N18 võitja keskmine kiirus 22,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1621 N18 Surva Karolin CFC tüdrukud 02:03:54 1443
Maraton M23 võitja keskmine kiirus 25,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1622 M23 Lepmets Markus 01:52:22 1479
Poolmaraton M14 võitja keskmine kiirus 25,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2337 M14 Puri Karl 00:51:25 1300
2 2019 M14 Rei Karel Gustav CFC II 00:52:26 1290
3 2016 M14 Opikov Raul JK Paralepa 00:52:26 1280
4 2013 M14 Raadla Rünno Jalgrattaklubi Paralepa 00:52:28 1270
5 2029 M12 Tammeleht Egert Porter Racing 00:52:29 1260
6 2021 M14 Järveoja Aaron Parker KoMo 00:52:35 1250
7 2104 M12 Sumberg Steven Porter Racing 00:53:57 1240
8 2263 M40 Koppel Martin 00:54:04 1230
9 2124 M23 Siimar Gregor VKM-Sport Club 00:54:50 1220
10 2014 N14-16 Jürisaar Maria HAANJA RATTAKLUBI 00:55:38 1210
11 2027 M14 Mõttus Ricky MTS Cycling Team I 00:55:39 1202
12 2472 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 00:55:42 1194
13 2011 M14 Jakobsoo Kaspar Nõmme Rattakool I 00:55:46 1186
14 2059 M14 Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool I 00:56:00 1178
15 2024 M Turu Indrek 00:56:01 1170
16 2073 M14 Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:56:57 1162
17 2214 M12 Teder Roobert Haaslava MTB 00:57:00 1154
18 2157 M40 Pihtjõe Janek Viimsi Sport 00:57:40 1146
19 2139 M12 Normak Magnus Kalevi Jalgrattakool IV 00:57:42 1138
20 2471 M60 Kübar Andres MTÜ AOK Arendus 00:57:43 1130
21 2467 M14 Soidla Kristjan RR Siplased 00:58:06 1122
22 2254 M14 Künnapas Steven 00:58:16 1114
23 2468 M40 Hynninen Priit 00:58:44 1106
24 2203 M60 Oot Anti SK Velo 01:00:14 1098
25 2061 N14-16 Irbe Birgit Nõmme Rattakool I 01:00:37 1090
26 2042 M12 Hynninen Richard Kalevi Jalgrattakool III 01:00:48 1082
27 2251 N14-16 Teder Anette Haaslava MTB 01:00:54 1074
28 2064 N Kimmel Triin SK Sindi Kalju 01:01:15 1066
29 2022 M60 Karus Tiit 01:01:44 1058
30 2037 N12 Rang Gisele CFC tüdrukud 01:02:09 1050
31 2336 M40 Puri Tarvo 01:02:11 1044
32 2117 M12 Kimmel Raian SK Sindi Kalju 01:02:24 1038
33 2060 M12 Ormus Elvis Nõmme Rattakool 2 01:02:25 1032
34 2228 M40 Kersna Karol VKM-Sport Club 01:02:25 1026
35 2096 M16 Tiitson Simon Pärnu Kalev 01:02:27 1020
36 2166 M14 Kuum Rasmus CFC I 01:02:36 1014
37 2030 N50 Tummeltau Maive RedBike Team naiskond II 01:02:48 1008
38 2459 M50 Gerndorf Urmas 01:02:49 1002
39 2041 M14 Marcinkevicz Mario Sporttravel/MySnack meeskond 01:03:00 996
40 2435 M14 Vagel Kristen 01:03:02 990
41 2182 M Helü Rait Barrelstar OÜ 01:03:04 984
42 2434 M40 Vagel Jaanus 01:03:20 978
43 2188 M50 Susi Endel 01:03:25 972
44 2033 M14 Austa Jonathan 01:04:09 966
45 2097 M12 Välja Maikel Magnus Aruküla sk 01:04:12 960
46 2101 M14 Jürjenberg Sten Martin 01:05:02 954
47 2045 N40 Evendi Kristi SAQ SC 01:05:44 948
48 2473 M40 Joosti Tiit 01:05:47 942
49 2158 M14 Teder Karl Martin Liivimaa Rattaklubi 01:06:32 936
50 2460 M40 Kõrgesaar Kaupo Shore Link OÜ 01:06:33 930
51 2215 M12 Teder Sander Haaslava MTB 01:07:00 926
52 2036 M Soop Simo *Wihuri Team II - Firmasport 01:07:09 922
53 2252 M60 Oras Mati 01:07:31 918
54 2183 M40 Eerme Priit 01:07:40 914
55 2329 N12 Püvi Beatrice RedBike 01:07:41 910
56 2039 M50 Kuslap Avo Paluküla Paik 01:07:45 906
57 2035 N40 Tammeleht Katrin 01:07:52 902
58 2062 N50 Särg Leili Hawaii Express naiskond 01:08:07 898
59 2289 N40 Kirsi Maris MTS Cycling Team 2 01:08:29 894
60 2038 N40 Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud 01:09:05 890
61 2108 N50 Veelma Monika 01:09:11 886
62 2429 M Ester Janno 01:09:20 882
63 2050 N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:09:26 878
64 2063 N50 Järveoja Lea 01:09:46 874
65 2190 N23 Tormet Laura 01:10:22 870
66 2078 M50 Pikkmets Targo 01:10:38 866
67 2476 M60 Lomp Avo Baltic Agro 01:11:19 862
68 2044 N50 Grünberg Eliina 01:11:22 858
69 2077 M14 Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:11:26 854
70 2085 N Jürjan Kadri ABB 01:11:28 850
71 2106 N12 Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare 01:11:34 846
72 2198 N50 Lätt Anneli 01:13:49 842
73 2474 N12 Joosti Sigrid 01:13:59 838
74 2070 M40 Tigane Andrus Telia Spordiklubi 01:14:06 834
75 2066 N40 Sacik-Korn Kädi *EuroPark naiskond - Firmasport 01:14:13 830
76 2326 N Niit Maiken Tervisesport 01:14:40 826
77 2179 M12 Teeäär Kevin Nõmme Rattaklubi 2 01:17:08 822
78 2067 M12 Ormus Dominic Nõmme Rattakool 2 01:17:14 818
79 2049 M40 Treiman Argo 01:18:29 814
80 2465 M12 Rusing Oskar Nõmme Rattaklubi Rattakool Suusakool 01:20:27 810
81 2055 N12 Eenraid Eneli 01:20:28 808
82 2051 M12 Eggleton Thomas Otto Kalevi Jalgrattakool II 01:20:36 806
83 2464 N Valgeväli Mari-Liis 01:20:58 804
84 2065 M50 Jaanson Erki Kadrioru Tenniseklubi 01:23:54 802
85 2100 N12 Mitt Kertu Pärnu Kalev 01:25:50 800
86 2197 M12 Laht Robert Nõmme Rattakool 2 01:26:29 798
87 2213 N14-16 Teder Christine Haaslava MTB 01:26:54 796
88 2057 N50 Tammeleht Marju 01:27:19 794
89 2056 N18 Eenraid Merili 01:27:22 792
90 2107 M12 Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:27:26 790
91 2264 N40 Pulst Greete 01:27:31 788
92 2397 N Kivi Maret Hawaii Express Kuressaare 01:27:39 786
93 2478 N Mangulis Nele 01:28:37 784
94 2480 M16 Uustalu Robert Habaja RSK 01:29:41 782
95 2475 M12 Joosti Ingvar 01:29:54 780
96 2470 M12 Nurmik Devin VKM-Sport Club 01:30:17 778
97 2469 M12 Kersna Veeliks VKM-Sports Club 01:30:31 776
98 2479 M12 Sarapuu Oskar 01:31:52 774
99 2419 M Sarapuu Ott Motor 01:31:55 772
100 2114 M12 Tell Ville Areal Team 01:34:10 770
101 2047 M12 Irbe Adrian Nõmme Rattakool 2 01:40:10 768
102 2240 M40 Pütsep Erki Sporttravel/MySnack meeskond 01:42:10 766
103 2272 N40 Järve Leanika Sporttravel/MySnack naiskond 01:42:10 764
104 2236 N Talv Ellyt Sporttravel/MySnack naiskond 01:45:31 762
105 2477 M16 Roben Hugo Oliver Sporttravel/MySnack meeskond 01:45:32 760
106 2482 M12 Uustalu Mihkel Habaja RSK 02:27:29 758
107 2481 N40 Uustalu Svetlana 02:27:29 756
Poolmaraton Kõik N võitja keskmine kiirus 25,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2337 Kõik N Puri Karl 00:51:25 1300
2 2061 Kõik N Irbe Birgit Nõmme Rattakool I 01:00:37 1090
3 2251 Kõik N Teder Anette Haaslava MTB 01:00:54 1074
4 2064 Kõik N Kimmel Triin SK Sindi Kalju 01:01:15 1066
5 2037 Kõik N Rang Gisele CFC tüdrukud 01:02:09 1050
6 2030 Kõik N Tummeltau Maive RedBike Team naiskond II 01:02:48 1008
7 2104 Kõik N Sumberg Steven Porter Racing 00:53:57 1240
8 2329 Kõik N Püvi Beatrice RedBike 01:07:41 910
9 2124 Kõik N Siimar Gregor VKM-Sport Club 00:54:50 1220
10 2062 Kõik N Särg Leili Hawaii Express naiskond 01:08:07 898
11 2472 Kõik N Mõttus Risto MTS Cycling Team I 00:55:42 1194
12 2038 Kõik N Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud 01:09:05 890
13 2108 Kõik N Veelma Monika 01:09:11 886
14 2050 Kõik N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:09:26 878
15 2073 Kõik N Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:56:57 1162
16 2214 Kõik N Teder Roobert Haaslava MTB 00:57:00 1154
17 2157 Kõik N Pihtjõe Janek Viimsi Sport 00:57:40 1146
18 2139 Kõik N Normak Magnus Kalevi Jalgrattakool IV 00:57:42 1138
19 2471 Kõik N Kübar Andres MTÜ AOK Arendus 00:57:43 1130
20 2467 Kõik N Soidla Kristjan RR Siplased 00:58:06 1122
21 2474 Kõik N Joosti Sigrid 01:13:59 838
22 2468 Kõik N Hynninen Priit 00:58:44 1106
23 2326 Kõik N Niit Maiken Tervisesport 01:14:40 826
24 2055 Kõik N Eenraid Eneli 01:20:28 808
25 2464 Kõik N Valgeväli Mari-Liis 01:20:58 804
26 2336 Kõik N Puri Tarvo 01:02:11 1044
27 2213 Kõik N Teder Christine Haaslava MTB 01:26:54 796
28 2060 Kõik N Ormus Elvis Nõmme Rattakool 2 01:02:25 1032
29 2228 Kõik N Kersna Karol VKM-Sport Club 01:02:25 1026
30 2264 Kõik N Pulst Greete 01:27:31 788
31 2397 Kõik N Kivi Maret Hawaii Express Kuressaare 01:27:39 786
32 2478 Kõik N Mangulis Nele 01:28:37 784
33 2272 Kõik N Järve Leanika Sporttravel/MySnack naiskond 01:42:10 764
34 2435 Kõik N Vagel Kristen 01:03:02 990
35 2481 Kõik N Uustalu Svetlana 02:27:29 756
36 2434 Kõik N Vagel Jaanus 01:03:20 978
37 2188 Kõik N Susi Endel 01:03:25 972
38 2033 Kõik N Austa Jonathan 01:04:09 966
39 2097 Kõik N Välja Maikel Magnus Aruküla sk 01:04:12 960
40 2101 Kõik N Jürjenberg Sten Martin 01:05:02 954
41 2473 Kõik N Joosti Tiit 01:05:47 942
42 2158 Kõik N Teder Karl Martin Liivimaa Rattaklubi 01:06:32 936
43 2460 Kõik N Kõrgesaar Kaupo Shore Link OÜ 01:06:33 930
44 2215 Kõik N Teder Sander Haaslava MTB 01:07:00 926
45 2036 Kõik N Soop Simo *Wihuri Team II - Firmasport 01:07:09 922
46 2252 Kõik N Oras Mati 01:07:31 918
47 2183 Kõik N Eerme Priit 01:07:40 914
48 2039 Kõik N Kuslap Avo Paluküla Paik 01:07:45 906
49 2429 Kõik N Ester Janno 01:09:20 882
50 2078 Kõik N Pikkmets Targo 01:10:38 866
51 2476 Kõik N Lomp Avo Baltic Agro 01:11:19 862
52 2077 Kõik N Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:11:26 854
53 2070 Kõik N Tigane Andrus Telia Spordiklubi 01:14:06 834
54 2179 Kõik N Teeäär Kevin Nõmme Rattaklubi 2 01:17:08 822
55 2067 Kõik N Ormus Dominic Nõmme Rattakool 2 01:17:14 818
56 2049 Kõik N Treiman Argo 01:18:29 814
57 2465 Kõik N Rusing Oskar Nõmme Rattaklubi Rattakool Suusakool 01:20:27 810
58 2051 Kõik N Eggleton Thomas Otto Kalevi Jalgrattakool II 01:20:36 806
59 2065 Kõik N Jaanson Erki Kadrioru Tenniseklubi 01:23:54 802
60 2197 Kõik N Laht Robert Nõmme Rattakool 2 01:26:29 798
61 2107 Kõik N Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:27:26 790
62 2480 Kõik N Uustalu Robert Habaja RSK 01:29:41 782
63 2475 Kõik N Joosti Ingvar 01:29:54 780
64 2470 Kõik N Nurmik Devin VKM-Sport Club 01:30:17 778
65 2469 Kõik N Kersna Veeliks VKM-Sports Club 01:30:31 776
66 2479 Kõik N Sarapuu Oskar 01:31:52 774
67 2419 Kõik N Sarapuu Ott Motor 01:31:55 772
68 2114 Kõik N Tell Ville Areal Team 01:34:10 770
69 2047 Kõik N Irbe Adrian Nõmme Rattakool 2 01:40:10 768
70 2240 Kõik N Pütsep Erki Sporttravel/MySnack meeskond 01:42:10 766
71 2477 Kõik N Roben Hugo Oliver Sporttravel/MySnack meeskond 01:45:32 760
72 2482 Kõik N Uustalu Mihkel Habaja RSK 02:27:29 758
Poolmaraton M14 võitja keskmine kiirus 25,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2337 M14 Puri Karl 00:51:25 1300
2 2019 M14 Rei Karel Gustav CFC II 00:52:26 1290
3 2016 M14 Opikov Raul JK Paralepa 00:52:26 1280
4 2013 M14 Raadla Rünno Jalgrattaklubi Paralepa 00:52:28 1270
5 2021 M14 Järveoja Aaron Parker KoMo 00:52:35 1250
6 2027 M14 Mõttus Ricky MTS Cycling Team I 00:55:39 1202
7 2011 M14 Jakobsoo Kaspar Nõmme Rattakool I 00:55:46 1186
8 2059 M14 Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool I 00:56:00 1178
9 2073 M14 Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:56:57 1162
10 2467 M14 Soidla Kristjan RR Siplased 00:58:06 1122
11 2254 M14 Künnapas Steven 00:58:16 1114
12 2166 M14 Kuum Rasmus CFC I 01:02:36 1014
13 2041 M14 Marcinkevicz Mario Sporttravel/MySnack meeskond 01:03:00 996
14 2435 M14 Vagel Kristen 01:03:02 990
15 2033 M14 Austa Jonathan 01:04:09 966
16 2101 M14 Jürjenberg Sten Martin 01:05:02 954
17 2158 M14 Teder Karl Martin Liivimaa Rattaklubi 01:06:32 936
18 2077 M14 Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:11:26 854
Poolmaraton N14-16 võitja keskmine kiirus 23,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2014 N14-16 Jürisaar Maria HAANJA RATTAKLUBI 00:55:38 1210
2 2061 N14-16 Irbe Birgit Nõmme Rattakool I 01:00:37 1090
3 2251 N14-16 Teder Anette Haaslava MTB 01:00:54 1074
4 2213 N14-16 Teder Christine Haaslava MTB 01:26:54 796
Poolmaraton M60 võitja keskmine kiirus 22,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2471 M60 Kübar Andres MTÜ AOK Arendus 00:57:43 1130
2 2203 M60 Oot Anti SK Velo 01:00:14 1098
3 2022 M60 Karus Tiit 01:01:44 1058
4 2252 M60 Oras Mati 01:07:31 918
5 2476 M60 Lomp Avo Baltic Agro 01:11:19 862
Poolmaraton M võitja keskmine kiirus 23,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2472 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 00:55:42 1194
2 2024 M Turu Indrek 00:56:01 1170
3 2182 M Helü Rait Barrelstar OÜ 01:03:04 984
4 2036 M Soop Simo *Wihuri Team II - Firmasport 01:07:09 922
5 2429 M Ester Janno 01:09:20 882
6 2419 M Sarapuu Ott Motor 01:31:55 772
Poolmaraton M12 võitja keskmine kiirus 25,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2029 M12 Tammeleht Egert Porter Racing 00:52:29 1260
2 2104 M12 Sumberg Steven Porter Racing 00:53:57 1240
3 2214 M12 Teder Roobert Haaslava MTB 00:57:00 1154
4 2139 M12 Normak Magnus Kalevi Jalgrattakool IV 00:57:42 1138
5 2042 M12 Hynninen Richard Kalevi Jalgrattakool III 01:00:48 1082
6 2117 M12 Kimmel Raian SK Sindi Kalju 01:02:24 1038
7 2060 M12 Ormus Elvis Nõmme Rattakool 2 01:02:25 1032
8 2097 M12 Välja Maikel Magnus Aruküla sk 01:04:12 960
9 2215 M12 Teder Sander Haaslava MTB 01:07:00 926
10 2179 M12 Teeäär Kevin Nõmme Rattaklubi 2 01:17:08 822
11 2067 M12 Ormus Dominic Nõmme Rattakool 2 01:17:14 818
12 2465 M12 Rusing Oskar Nõmme Rattaklubi Rattakool Suusakool 01:20:27 810
13 2051 M12 Eggleton Thomas Otto Kalevi Jalgrattakool II 01:20:36 806
14 2197 M12 Laht Robert Nõmme Rattakool 2 01:26:29 798
15 2107 M12 Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:27:26 790
16 2475 M12 Joosti Ingvar 01:29:54 780
17 2470 M12 Nurmik Devin VKM-Sport Club 01:30:17 778
18 2469 M12 Kersna Veeliks VKM-Sports Club 01:30:31 776
19 2479 M12 Sarapuu Oskar 01:31:52 774
20 2114 M12 Tell Ville Areal Team 01:34:10 770
21 2047 M12 Irbe Adrian Nõmme Rattakool 2 01:40:10 768
22 2482 M12 Uustalu Mihkel Habaja RSK 02:27:29 758
Poolmaraton N50 võitja keskmine kiirus 21,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2030 N50 Tummeltau Maive RedBike Team naiskond II 01:02:48 1008
2 2062 N50 Särg Leili Hawaii Express naiskond 01:08:07 898
3 2108 N50 Veelma Monika 01:09:11 886
4 2063 N50 Järveoja Lea 01:09:46 874
5 2044 N50 Grünberg Eliina 01:11:22 858
6 2198 N50 Lätt Anneli 01:13:49 842
7 2057 N50 Tammeleht Marju 01:27:19 794
Poolmaraton N40 võitja keskmine kiirus 20,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2045 N40 Evendi Kristi SAQ SC 01:05:44 948
2 2035 N40 Tammeleht Katrin 01:07:52 902
3 2289 N40 Kirsi Maris MTS Cycling Team 2 01:08:29 894
4 2038 N40 Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud 01:09:05 890
5 2066 N40 Sacik-Korn Kädi *EuroPark naiskond - Firmasport 01:14:13 830
6 2264 N40 Pulst Greete 01:27:31 788
7 2272 N40 Järve Leanika Sporttravel/MySnack naiskond 01:42:10 764
8 2481 N40 Uustalu Svetlana 02:27:29 756
Poolmaraton N12 võitja keskmine kiirus 21,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2037 N12 Rang Gisele CFC tüdrukud 01:02:09 1050
2 2329 N12 Püvi Beatrice RedBike 01:07:41 910
3 2106 N12 Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare 01:11:34 846
4 2474 N12 Joosti Sigrid 01:13:59 838
5 2055 N12 Eenraid Eneli 01:20:28 808
6 2100 N12 Mitt Kertu Pärnu Kalev 01:25:50 800
Poolmaraton M50 võitja keskmine kiirus 21,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2459 M50 Gerndorf Urmas 01:02:49 1002
2 2188 M50 Susi Endel 01:03:25 972
3 2039 M50 Kuslap Avo Paluküla Paik 01:07:45 906
4 2078 M50 Pikkmets Targo 01:10:38 866
5 2065 M50 Jaanson Erki Kadrioru Tenniseklubi 01:23:54 802
Poolmaraton M40 võitja keskmine kiirus 24,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2263 M40 Koppel Martin 00:54:04 1230
2 2157 M40 Pihtjõe Janek Viimsi Sport 00:57:40 1146
3 2468 M40 Hynninen Priit 00:58:44 1106
4 2336 M40 Puri Tarvo 01:02:11 1044
5 2228 M40 Kersna Karol VKM-Sport Club 01:02:25 1026
6 2434 M40 Vagel Jaanus 01:03:20 978
7 2473 M40 Joosti Tiit 01:05:47 942
8 2460 M40 Kõrgesaar Kaupo Shore Link OÜ 01:06:33 930
9 2183 M40 Eerme Priit 01:07:40 914
10 2070 M40 Tigane Andrus Telia Spordiklubi 01:14:06 834
11 2049 M40 Treiman Argo 01:18:29 814
12 2240 M40 Pütsep Erki Sporttravel/MySnack meeskond 01:42:10 766
Poolmaraton N võitja keskmine kiirus 21,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2064 N Kimmel Triin SK Sindi Kalju 01:01:15 1066
2 2050 N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:09:26 878
3 2085 N Jürjan Kadri ABB 01:11:28 850
4 2326 N Niit Maiken Tervisesport 01:14:40 826
5 2464 N Valgeväli Mari-Liis 01:20:58 804
6 2397 N Kivi Maret Hawaii Express Kuressaare 01:27:39 786
7 2478 N Mangulis Nele 01:28:37 784
8 2236 N Talv Ellyt Sporttravel/MySnack naiskond 01:45:31 762
Poolmaraton N18 võitja keskmine kiirus 15,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2056 N18 Eenraid Merili 01:27:22 792
Poolmaraton M16 võitja keskmine kiirus 21,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2096 M16 Tiitson Simon Pärnu Kalev 01:02:27 1020
2 2480 M16 Uustalu Robert Habaja RSK 01:29:41 782
3 2477 M16 Roben Hugo Oliver Sporttravel/MySnack meeskond 01:45:32 760
Poolmaraton M23 võitja keskmine kiirus 24,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2124 M23 Siimar Gregor VKM-Sport Club 00:54:50 1220
Poolmaraton N23 võitja keskmine kiirus 18,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2190 N23 Tormet Laura 01:10:22 870
Impression