II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 Kõik Celitans Kristers 00:14:43 100
2 110 Kõik Rannala Maribel 00:14:43 99
3 109 Kõik Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:19 98
4 113 Kõik Kaarjärv Mairit 00:15:51 97
5 115 Kõik Kull Karolina 00:16:17 96
6 120 Kõik Luht Robin 00:16:27 95
7 118 Kõik Dooner Carl Peeter 00:16:35 94
8 112 Kõik Suppi Sebastian 00:16:51 93
9 116 Kõik Vilbaste Andreas 00:16:53 92
10 117 Kõik Pohl Lauren CFC 00:17:05 91
11 121 Kõik Hürden Ralf 00:17:07 90
12 119 Kõik Broniševskaja Zlata 00:17:28 89
13 127 Kõik Kurg Andro 00:17:51 88
14 126 Kõik Pärn Andri 00:17:51 87
15 123 Kõik Aola Gevert 00:18:04 86
16 128 Kõik Kannel Märt 00:18:23 85
17 142 Kõik Laht Mirtel 00:18:27 84
18 122 Kõik Rullingo Rainer 00:18:45 83
19 124 Kõik Käärst Ruben 00:18:51 82
20 133 Kõik Salupuu Georg 00:19:45 81
21 129 Kõik Rei Karel Gustav 00:19:56 80
22 134 Kõik Somelar Remo 00:19:57 79
23 132 Kõik Zeltova Jane 00:20:15 78
24 131 Kõik Hansons Richard 00:20:22 77
25 135 Kõik Semjonov Silver 00:20:35 76
26 125 Kõik Kajo Herlen 00:20:46 75
27 136 Kõik Soiver Sten Erik 00:21:02 74
28 130 Kõik Vaikmets Jaarek 00:21:07 73
29 138 Kõik Kovõlin Viktor 00:22:05 72
30 139 Kõik Kannel Kaur 00:22:17 71
31 140 Kõik Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:22:20 70
32 137 Kõik Saar Robi 00:23:18 69
33 141 Kõik Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:24:28 68
34 114 Kõik Nõmm Rasmus 00:24:45 67
35 143 Kõik Elbre Mauro 00:25:57 66
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 Kõik M Celitans Kristers 00:14:43 100
2 109 Kõik M Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:19 98
3 120 Kõik M Luht Robin 00:16:27 95
4 118 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:16:35 94
5 112 Kõik M Suppi Sebastian 00:16:51 93
6 116 Kõik M Vilbaste Andreas 00:16:53 92
7 121 Kõik M Hürden Ralf 00:17:07 90
8 127 Kõik M Kurg Andro 00:17:51 88
9 126 Kõik M Pärn Andri 00:17:51 87
10 123 Kõik M Aola Gevert 00:18:04 86
11 128 Kõik M Kannel Märt 00:18:23 85
12 122 Kõik M Rullingo Rainer 00:18:45 83
13 124 Kõik M Käärst Ruben 00:18:51 82
14 133 Kõik M Salupuu Georg 00:19:45 81
15 129 Kõik M Rei Karel Gustav 00:19:56 80
16 134 Kõik M Somelar Remo 00:19:57 79
17 131 Kõik M Hansons Richard 00:20:22 77
18 135 Kõik M Semjonov Silver 00:20:35 76
19 125 Kõik M Kajo Herlen 00:20:46 75
20 136 Kõik M Soiver Sten Erik 00:21:02 74
21 130 Kõik M Vaikmets Jaarek 00:21:07 73
22 138 Kõik M Kovõlin Viktor 00:22:05 72
23 139 Kõik M Kannel Kaur 00:22:17 71
24 140 Kõik M Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:22:20 70
25 137 Kõik M Saar Robi 00:23:18 69
26 141 Kõik M Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:24:28 68
27 114 Kõik M Nõmm Rasmus 00:24:45 67
28 143 Kõik M Elbre Mauro 00:25:57 66
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 M12 Celitans Kristers 00:14:43 100
2 109 M12 Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:19 98
3 120 M12 Luht Robin 00:16:27 95
4 118 M12 Dooner Carl Peeter 00:16:35 94
5 112 M12 Suppi Sebastian 00:16:51 93
6 116 M12 Vilbaste Andreas 00:16:53 92
7 121 M12 Hürden Ralf 00:17:07 90
8 127 M12 Kurg Andro 00:17:51 88
9 126 M12 Pärn Andri 00:17:51 87
10 123 M12 Aola Gevert 00:18:04 86
11 128 M12 Kannel Märt 00:18:23 85
12 122 M12 Rullingo Rainer 00:18:45 83
13 124 M12 Käärst Ruben 00:18:51 82
14 133 M12 Salupuu Georg 00:19:45 81
15 129 M12 Rei Karel Gustav 00:19:56 80
16 134 M12 Somelar Remo 00:19:57 79
17 131 M12 Hansons Richard 00:20:22 77
18 135 M12 Semjonov Silver 00:20:35 76
19 125 M12 Kajo Herlen 00:20:46 75
20 136 M12 Soiver Sten Erik 00:21:02 74
21 130 M12 Vaikmets Jaarek 00:21:07 73
22 138 M12 Kovõlin Viktor 00:22:05 72
23 139 M12 Kannel Kaur 00:22:17 71
24 140 M12 Aarela Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:22:20 70
25 137 M12 Saar Robi 00:23:18 69
26 141 M12 Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:24:28 68
27 114 M12 Nõmm Rasmus 00:24:45 67
28 143 M12 Elbre Mauro 00:25:57 66
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 Kõik N Rannala Maribel 00:14:43 99
2 113 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:15:51 97
3 115 Kõik N Kull Karolina 00:16:17 96
4 117 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:17:05 91
5 119 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:17:28 89
6 142 Kõik N Laht Mirtel 00:18:27 84
7 132 Kõik N Zeltova Jane 00:20:15 78
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 N12 Rannala Maribel 00:14:43 99
2 113 N12 Kaarjärv Mairit 00:15:51 97
3 115 N12 Kull Karolina 00:16:17 96
4 117 N12 Pohl Lauren CFC 00:17:05 91
5 119 N12 Broniševskaja Zlata 00:17:28 89
6 142 N12 Laht Mirtel 00:18:27 84
7 132 N12 Zeltova Jane 00:20:15 78
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Mitt Virgo 00:21:13 100
2 80 Kõik Küüt Oskar 00:21:52 99
3 81 Kõik Mõttus Matthias 00:21:55 98
4 79 Kõik Mäeuibo Markus 00:22:29 97
5 153 Kõik Kurits Karl 00:23:06 96
6 83 Kõik Saul Evar 00:23:38 95
7 90 Kõik Laidinen Arseni 00:24:03 94
8 91 Kõik Pensa Riko-Sander 00:24:05 93
9 84 Kõik Surva Karolin 00:24:05 92
10 85 Kõik Treier Maria 00:24:14 91
11 95 Kõik Madisson Mik 00:24:25 90
12 86 Kõik Kivistu Eliise 00:24:30 89
13 93 Kõik Jaht Joonas 00:24:40 88
14 89 Kõik Saar Mauro Erik 00:24:54 87
15 102 Kõik Lepik Robert 00:25:08 86
16 87 Kõik Malmre Marten 00:25:51 85
17 92 Kõik Põldma Henri 00:25:52 84
18 88 Kõik Malkova Tatiana 00:26:18 83
19 94 Kõik Ivainen Richard 00:26:48 82
20 100 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:27:02 81
21 106 Kõik Paju Thristan 00:27:16 80
22 105 Kõik Kiigemägi Hans Andre 00:28:41 79
23 99 Kõik Lehtpuu Tanel 00:29:22 78
24 101 Kõik Lohk Liisi 00:31:26 77
25 96 Kõik Raun Mirjam 00:21:28 76
26 104 Kõik Kibe Kristen 00:22:07 75
27 103 Kõik Irbe Birgit 00:24:20 74
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik M Mitt Virgo 00:21:13 100
2 80 Kõik M Küüt Oskar 00:21:52 99
3 81 Kõik M Mõttus Matthias 00:21:55 98
4 79 Kõik M Mäeuibo Markus 00:22:29 97
5 153 Kõik M Kurits Karl 00:23:06 96
6 83 Kõik M Saul Evar 00:23:38 95
7 90 Kõik M Laidinen Arseni 00:24:03 94
8 91 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:24:05 93
9 95 Kõik M Madisson Mik 00:24:25 90
10 93 Kõik M Jaht Joonas 00:24:40 88
11 89 Kõik M Saar Mauro Erik 00:24:54 87
12 102 Kõik M Lepik Robert 00:25:08 86
13 87 Kõik M Malmre Marten 00:25:51 85
14 92 Kõik M Põldma Henri 00:25:52 84
15 94 Kõik M Ivainen Richard 00:26:48 82
16 100 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:27:02 81
17 106 Kõik M Paju Thristan 00:27:16 80
18 105 Kõik M Kiigemägi Hans Andre 00:28:41 79
19 99 Kõik M Lehtpuu Tanel 00:29:22 78
20 104 Kõik M Kibe Kristen 00:22:07 75
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 M14 Mitt Virgo 00:21:13 100
2 80 M14 Küüt Oskar 00:21:52 99
3 81 M14 Mõttus Matthias 00:21:55 98
4 79 M14 Mäeuibo Markus 00:22:29 97
5 153 M14 Kurits Karl 00:23:06 96
6 83 M14 Saul Evar 00:23:38 95
7 90 M14 Laidinen Arseni 00:24:03 94
8 91 M14 Pensa Riko-Sander 00:24:05 93
9 95 M14 Madisson Mik 00:24:25 90
10 93 M14 Jaht Joonas 00:24:40 88
11 89 M14 Saar Mauro Erik 00:24:54 87
12 102 M14 Lepik Robert 00:25:08 86
13 87 M14 Malmre Marten 00:25:51 85
14 92 M14 Põldma Henri 00:25:52 84
15 94 M14 Ivainen Richard 00:26:48 82
16 100 M14 Sillat Stig-Tristan 00:27:02 81
17 106 M14 Paju Thristan 00:27:16 80
18 105 M14 Kiigemägi Hans Andre 00:28:41 79
19 99 M14 Lehtpuu Tanel 00:29:22 78
20 104 M14 Kibe Kristen 00:22:07 75
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik N Surva Karolin 00:24:05 92
2 85 Kõik N Treier Maria 00:24:14 91
3 86 Kõik N Kivistu Eliise 00:24:30 89
4 88 Kõik N Malkova Tatiana 00:26:18 83
5 101 Kõik N Lohk Liisi 00:31:26 77
6 96 Kõik N Raun Mirjam 00:21:28 76
7 103 Kõik N Irbe Birgit 00:24:20 74
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 N14 Surva Karolin 00:24:05 92
2 85 N14 Treier Maria 00:24:14 91
3 86 N14 Kivistu Eliise 00:24:30 89
4 88 N14 Malkova Tatiana 00:26:18 83
5 101 N14 Lohk Liisi 00:31:26 77
6 96 N14 Raun Mirjam 00:21:28 76
7 103 N14 Irbe Birgit 00:24:20 74
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik Johanson Egert 00:28:17 100
2 66 Kõik Aus Aaron 00:28:52 99
3 72 Kõik Kukk Janek-Robin 00:29:17 98
4 65 Kõik Anier Martin 00:29:19 97
5 68 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:31:07 96
6 70 Kõik Närap Henry 00:31:22 95
7 77 Kõik Jürisaar Tauri 00:31:29 94
8 67 Kõik Karlep Georg 00:31:37 93
9 73 Kõik Pau Oskar 00:32:02 92
10 71 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:32:21 91
11 69 Kõik Prants Annabrit 00:33:01 90
12 74 Kõik Sild Ade 00:34:11 89
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik M Johanson Egert 00:28:17 100
2 66 Kõik M Aus Aaron 00:28:52 99
3 72 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:29:17 98
4 65 Kõik M Anier Martin 00:29:19 97
5 68 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:31:07 96
6 70 Kõik M Närap Henry 00:31:22 95
7 77 Kõik M Jürisaar Tauri 00:31:29 94
8 67 Kõik M Karlep Georg 00:31:37 93
9 73 Kõik M Pau Oskar 00:32:02 92
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 M16 Johanson Egert 00:28:17 100
2 66 M16 Aus Aaron 00:28:52 99
3 72 M16 Kukk Janek-Robin 00:29:17 98
4 65 M16 Anier Martin 00:29:19 97
5 68 M16 Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:31:07 96
6 70 M16 Närap Henry 00:31:22 95
7 77 M16 Jürisaar Tauri 00:31:29 94
8 67 M16 Karlep Georg 00:31:37 93
9 73 M16 Pau Oskar 00:32:02 92
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik N Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:32:21 91
2 69 Kõik N Prants Annabrit 00:33:01 90
3 74 Kõik N Sild Ade 00:34:11 89
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 N16 Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:32:21 91
2 69 N16 Prants Annabrit 00:33:01 90
3 74 N16 Sild Ade 00:34:11 89
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Kivistik Gert 00:54:57 100
2 3 Kõik Krusemann Magnus 00:56:10 99
3 2 Kõik Mesi Joosep 00:56:44 98
4 5 Kõik Vaab Ivar 00:57:48 97
5 9 Kõik Järva Kert 00:58:11 96
6 6 Kõik Maanurm Joonas 00:58:36 95
7 151 Kõik Roos Andre TÜASK 00:59:09 94
8 4 Kõik Ainsalu Markku 00:59:42 93
9 11 Kõik Milistver Mairon 00:59:43 92
10 7 Kõik Ilves Arti 01:00:35 91
11 152 Kõik Kurits Joonas 01:01:03 90
12 10 Kõik Kontus Oskar 01:01:19 89
13 20 Kõik Räppo Henry 01:01:43 88
14 18 Kõik Kaldoja Raiko 01:01:53 87
15 15 Kõik Tamm Kaspar 00:55:02 86
16 12 Kõik Kalninš Edgars 00:55:14 85
17 154 Kõik Metslind Ottomar 00:56:07 84
18 14 Kõik Gavrikovs Andris ZZK 00:56:13 83
19 13 Kõik Strelis Edijs 00:57:08 82
20 16 Kõik Uulimaa Ats 00:58:29 81
21 19 Kõik Peil Lauri 00:59:57 80
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Kivistik Gert 00:54:57 100
2 3 Kõik M Krusemann Magnus 00:56:10 99
3 2 Kõik M Mesi Joosep 00:56:44 98
4 5 Kõik M Vaab Ivar 00:57:48 97
5 9 Kõik M Järva Kert 00:58:11 96
6 6 Kõik M Maanurm Joonas 00:58:36 95
7 151 Kõik M Roos Andre TÜASK 00:59:09 94
8 4 Kõik M Ainsalu Markku 00:59:42 93
9 11 Kõik M Milistver Mairon 00:59:43 92
10 7 Kõik M Ilves Arti 01:00:35 91
11 152 Kõik M Kurits Joonas 01:01:03 90
12 10 Kõik M Kontus Oskar 01:01:19 89
13 20 Kõik M Räppo Henry 01:01:43 88
14 18 Kõik M Kaldoja Raiko 01:01:53 87
15 15 Kõik M Tamm Kaspar 00:55:02 86
16 12 Kõik M Kalninš Edgars 00:55:14 85
17 154 Kõik M Metslind Ottomar 00:56:07 84
18 14 Kõik M Gavrikovs Andris ZZK 00:56:13 83
19 13 Kõik M Strelis Edijs 00:57:08 82
20 16 Kõik M Uulimaa Ats 00:58:29 81
21 19 Kõik M Peil Lauri 00:59:57 80
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 ME Kivistik Gert 00:54:57 100
2 3 ME Krusemann Magnus 00:56:10 99
3 5 ME Vaab Ivar 00:57:48 97
4 6 ME Maanurm Joonas 00:58:36 95
5 4 ME Ainsalu Markku 00:59:42 93
6 18 ME Kaldoja Raiko 01:01:53 87
7 15 ME Tamm Kaspar 00:55:02 86
8 12 ME Kalninš Edgars 00:55:14 85
9 14 ME Gavrikovs Andris ZZK 00:56:13 83
10 19 ME Peil Lauri 00:59:57 80
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 MJ Mesi Joosep 00:56:44 98
2 9 MJ Järva Kert 00:58:11 96
3 151 MJ Roos Andre TÜASK 00:59:09 94
4 11 MJ Milistver Mairon 00:59:43 92
5 7 MJ Ilves Arti 01:00:35 91
6 152 MJ Kurits Joonas 01:01:03 90
7 10 MJ Kontus Oskar 01:01:19 89
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 MU Räppo Henry 01:01:43 88
2 154 MU Metslind Ottomar 00:56:07 84
3 13 MU Strelis Edijs 00:57:08 82
4 16 MU Uulimaa Ats 00:58:29 81
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik Pallas Helari Spordipartner 00:36:33 100
2 23 Kõik Kušnir Aleksei 00:36:42 99
3 21 Kõik Tuisk Priit Sk Keremeister 00:36:51 98
4 26 Kõik Sildvee Rainer 00:37:21 97
5 22 Kõik Neemesto Kaspar 00:37:38 96
6 62 Kõik Kull Andre 00:37:45 95
7 25 Kõik Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:38:49 94
8 32 Kõik Tõnov Tõnu 00:39:15 93
9 29 Kõik Resev Janek 00:39:31 92
10 28 Kõik Hoog Harro 00:39:40 91
11 35 Kõik Puusepp Sven 00:39:42 90
12 159 Kõik Raag Kaupo 00:39:59 89
13 39 Kõik Sander Laura Lizette 00:40:09 88
14 49 Kõik Celitans Lauris 00:40:22 87
15 30 Kõik Pedari Aimar 00:40:25 86
16 37 Kõik Kukk Kätlin 00:40:29 85
17 36 Kõik Kertsman Jaanus 00:40:41 84
18 158 Kõik Grünberg Priit 00:40:52 83
19 40 Kõik Silm Maario 00:40:58 82
20 31 Kõik Ebras Kristo 00:41:16 81
21 38 Kõik Ord Tõnu 00:41:47 80
22 46 Kõik Sügis Harri 00:42:03 79
23 42 Kõik Kuusk Tanel 00:42:44 78
24 48 Kõik Kotkas Erkki 00:43:01 77
25 43 Kõik Randpõld Priit 00:43:01 76
26 50 Kõik Dobolina Tatjana 00:43:31 75
27 51 Kõik Lang Mae 00:43:33 74
28 44 Kõik Nigul Alar 00:43:44 73
29 47 Kõik Naagel Mihkel 00:43:55 72
30 155 Kõik Põder Kuldar 00:44:04 71
31 52 Kõik Linkgreim Jaanus 00:44:38 70
32 57 Kõik Arme Janek 00:44:39 69
33 63 Kõik Urm Siim 00:44:43 68
34 45 Kõik Sirvel Merili 00:44:47 67
35 54 Kõik Kaarjärv Maris 00:46:04 66
36 157 Kõik Suluste Jüri 00:46:09 65
37 53 Kõik Salvatori Stefano 00:37:13 64
38 55 Kõik Puhu Sille 00:38:05 63
39 59 Kõik Jääger Liis 00:39:21 62
40 58 Kõik Lang Tea 00:40:27 61
41 61 Kõik Savitski Jüri 00:40:55 60
42 56 Kõik Volk Andrus 00:40:58 59
43 60 Kõik Kukk Agnes 00:42:00 58
44 156 Kõik Parmask Peeter 00:46:38 57
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 00:36:33 100
2 23 Kõik M Kušnir Aleksei 00:36:42 99
3 21 Kõik M Tuisk Priit Sk Keremeister 00:36:51 98
4 26 Kõik M Sildvee Rainer 00:37:21 97
5 22 Kõik M Neemesto Kaspar 00:37:38 96
6 62 Kõik M Kull Andre 00:37:45 95
7 25 Kõik M Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:38:49 94
8 32 Kõik M Tõnov Tõnu 00:39:15 93
9 29 Kõik M Resev Janek 00:39:31 92
10 28 Kõik M Hoog Harro 00:39:40 91
11 35 Kõik M Puusepp Sven 00:39:42 90
12 159 Kõik M Raag Kaupo 00:39:59 89
13 49 Kõik M Celitans Lauris 00:40:22 87
14 30 Kõik M Pedari Aimar 00:40:25 86
15 36 Kõik M Kertsman Jaanus 00:40:41 84
16 158 Kõik M Grünberg Priit 00:40:52 83
17 40 Kõik M Silm Maario 00:40:58 82
18 31 Kõik M Ebras Kristo 00:41:16 81
19 38 Kõik M Ord Tõnu 00:41:47 80
20 46 Kõik M Sügis Harri 00:42:03 79
21 42 Kõik M Kuusk Tanel 00:42:44 78
22 48 Kõik M Kotkas Erkki 00:43:01 77
23 43 Kõik M Randpõld Priit 00:43:01 76
24 44 Kõik M Nigul Alar 00:43:44 73
25 47 Kõik M Naagel Mihkel 00:43:55 72
26 155 Kõik M Põder Kuldar 00:44:04 71
27 52 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:44:38 70
28 57 Kõik M Arme Janek 00:44:39 69
29 63 Kõik M Urm Siim 00:44:43 68
30 157 Kõik M Suluste Jüri 00:46:09 65
31 53 Kõik M Salvatori Stefano 00:37:13 64
32 61 Kõik M Savitski Jüri 00:40:55 60
33 56 Kõik M Volk Andrus 00:40:58 59
34 156 Kõik M Parmask Peeter 00:46:38 57
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 MSen2 Pallas Helari Spordipartner 00:36:33 100
2 62 MSen2 Kull Andre 00:37:45 95
3 32 MSen2 Tõnov Tõnu 00:39:15 93
4 29 MSen2 Resev Janek 00:39:31 92
5 35 MSen2 Puusepp Sven 00:39:42 90
6 36 MSen2 Kertsman Jaanus 00:40:41 84
7 158 MSen2 Grünberg Priit 00:40:52 83
8 31 MSen2 Ebras Kristo 00:41:16 81
9 42 MSen2 Kuusk Tanel 00:42:44 78
10 48 MSen2 Kotkas Erkki 00:43:01 77
11 155 MSen2 Põder Kuldar 00:44:04 71
12 52 MSen2 Linkgreim Jaanus 00:44:38 70
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 MSen1 Kušnir Aleksei 00:36:42 99
2 21 MSen1 Tuisk Priit Sk Keremeister 00:36:51 98
3 26 MSen1 Sildvee Rainer 00:37:21 97
4 22 MSen1 Neemesto Kaspar 00:37:38 96
5 25 MSen1 Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:38:49 94
6 28 MSen1 Hoog Harro 00:39:40 91
7 159 MSen1 Raag Kaupo 00:39:59 89
8 49 MSen1 Celitans Lauris 00:40:22 87
9 40 MSen1 Silm Maario 00:40:58 82
10 47 MSen1 Naagel Mihkel 00:43:55 72
11 57 MSen1 Arme Janek 00:44:39 69
12 63 MSen1 Urm Siim 00:44:43 68
13 53 MSen1 Salvatori Stefano 00:37:13 64
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 Kõik N Sander Laura Lizette 00:40:09 88
2 37 Kõik N Kukk Kätlin 00:40:29 85
3 50 Kõik N Dobolina Tatjana 00:43:31 75
4 51 Kõik N Lang Mae 00:43:33 74
5 45 Kõik N Sirvel Merili 00:44:47 67
6 54 Kõik N Kaarjärv Maris 00:46:04 66
7 55 Kõik N Puhu Sille 00:38:05 63
8 59 Kõik N Jääger Liis 00:39:21 62
9 58 Kõik N Lang Tea 00:40:27 61
10 60 Kõik N Kukk Agnes 00:42:00 58
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 NJ Sander Laura Lizette 00:40:09 88
2 37 NJ Kukk Kätlin 00:40:29 85
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 MSen3 Pedari Aimar 00:40:25 86
2 38 MSen3 Ord Tõnu 00:41:47 80
3 43 MSen3 Randpõld Priit 00:43:01 76
4 44 MSen3 Nigul Alar 00:43:44 73
5 56 MSen3 Volk Andrus 00:40:58 59
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSen4+ Sügis Harri 00:42:03 79
2 157 MSen4+ Suluste Jüri 00:46:09 65
3 61 MSen4+ Savitski Jüri 00:40:55 60
4 156 MSen4+ Parmask Peeter 00:46:38 57
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 NE Dobolina Tatjana 00:43:31 75
2 51 NE Lang Mae 00:43:33 74
3 54 NE Kaarjärv Maris 00:46:04 66
4 55 NE Puhu Sille 00:38:05 63
5 58 NE Lang Tea 00:40:27 61
6 60 NE Kukk Agnes 00:42:00 58
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 NU Sirvel Merili 00:44:47 67
2 59 NU Jääger Liis 00:39:21 62

Impression
X