II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik Lensment Linda 00:16:07 100
2 167 Kõik Mõttus Marta 00:16:08 99
3 169 Kõik Õruste Kristo 00:16:34 98
4 166 Kõik Salupuu Georg 00:17:02 97
5 189 Kõik Tammeleht Egert 00:17:03 96
6 182 Kõik Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:18 95
7 172 Kõik Ragilo Frida Mia 00:17:19 94
8 168 Kõik Järv Uku 00:17:21 93
9 171 Kõik Kannel Kaur 00:17:52 92
10 219 Kõik Ormus Elvis Nõmme rattaklubi 00:18:01 91
11 174 Kõik Laansoo Märt 00:18:05 90
12 194 Kõik Jakobson Oskar 00:18:06 89
13 173 Kõik Hynninen Richard 00:18:15 88
14 190 Kõik Kiho Joonas 00:18:19 87
15 170 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:18:29 86
16 181 Kõik Grünberg Berit 00:19:05 85
17 207 Kõik Mitt Henri sk RAKKE 00:19:10 84
18 180 Kõik Ärm Mirt 00:19:11 83
19 179 Kõik Kulikov Nikita 00:19:14 82
20 177 Kõik Pesor Pauliine 00:19:19 81
21 175 Kõik Semjonov Silver 00:19:29 80
22 176 Kõik Ziborov Maksim 00:20:00 79
23 193 Kõik Rahu Ralf Leon 00:20:06 78
24 178 Kõik Järve Argo 00:20:10 77
25 215 Kõik Välja Maikel Magnus 00:20:39 76
26 192 Kõik Tammistu Leander 00:20:49 75
27 209 Kõik Priilinn Robert Pärnu Kalev Spordikool 00:21:05 74
28 220 Kõik Bergson Hugo Kalev jalgratta kool 00:21:28 73
29 187 Kõik Haava Jasper 00:22:05 72
30 184 Kõik Pesor Roosmarii 00:22:10 71
31 217 Kõik Tali Jaagup TÜ ASK 00:22:27 70
32 183 Kõik Valashas Nikita 00:22:35 69
33 214 Kõik Ruus Mikk Mihkel 00:22:43 68
34 186 Kõik Toomsalu Josten 00:23:01 67
35 191 Kõik Rebane Rasmus 00:23:46 66
36 196 Kõik Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:25 65
37 211 Kõik Soodla Jaspar-Remi TÜ ASK 00:27:21 64
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik N Lensment Linda 00:16:07 100
2 167 Kõik N Mõttus Marta 00:16:08 99
3 172 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:17:19 94
4 181 Kõik N Grünberg Berit 00:19:05 85
5 180 Kõik N Ärm Mirt 00:19:11 83
6 177 Kõik N Pesor Pauliine 00:19:19 81
7 184 Kõik N Pesor Roosmarii 00:22:10 71
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 N12 Lensment Linda 00:16:07 100
2 167 N12 Mõttus Marta 00:16:08 99
3 172 N12 Ragilo Frida Mia 00:17:19 94
4 181 N12 Grünberg Berit 00:19:05 85
5 180 N12 Ärm Mirt 00:19:11 83
6 177 N12 Pesor Pauliine 00:19:19 81
7 184 N12 Pesor Roosmarii 00:22:10 71
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 Kõik M Õruste Kristo 00:16:34 98
2 166 Kõik M Salupuu Georg 00:17:02 97
3 189 Kõik M Tammeleht Egert 00:17:03 96
4 182 Kõik M Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:18 95
5 168 Kõik M Järv Uku 00:17:21 93
6 171 Kõik M Kannel Kaur 00:17:52 92
7 219 Kõik M Ormus Elvis Nõmme rattaklubi 00:18:01 91
8 174 Kõik M Laansoo Märt 00:18:05 90
9 194 Kõik M Jakobson Oskar 00:18:06 89
10 173 Kõik M Hynninen Richard 00:18:15 88
11 190 Kõik M Kiho Joonas 00:18:19 87
12 170 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:18:29 86
13 207 Kõik M Mitt Henri sk RAKKE 00:19:10 84
14 179 Kõik M Kulikov Nikita 00:19:14 82
15 175 Kõik M Semjonov Silver 00:19:29 80
16 176 Kõik M Ziborov Maksim 00:20:00 79
17 193 Kõik M Rahu Ralf Leon 00:20:06 78
18 178 Kõik M Järve Argo 00:20:10 77
19 215 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:20:39 76
20 192 Kõik M Tammistu Leander 00:20:49 75
21 209 Kõik M Priilinn Robert Pärnu Kalev Spordikool 00:21:05 74
22 220 Kõik M Bergson Hugo Kalev jalgratta kool 00:21:28 73
23 187 Kõik M Haava Jasper 00:22:05 72
24 217 Kõik M Tali Jaagup TÜ ASK 00:22:27 70
25 183 Kõik M Valashas Nikita 00:22:35 69
26 214 Kõik M Ruus Mikk Mihkel 00:22:43 68
27 186 Kõik M Toomsalu Josten 00:23:01 67
28 191 Kõik M Rebane Rasmus 00:23:46 66
29 196 Kõik M Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:25 65
30 211 Kõik M Soodla Jaspar-Remi TÜ ASK 00:27:21 64
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 M12 Õruste Kristo 00:16:34 98
2 166 M12 Salupuu Georg 00:17:02 97
3 189 M12 Tammeleht Egert 00:17:03 96
4 182 M12 Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:18 95
5 168 M12 Järv Uku 00:17:21 93
6 171 M12 Kannel Kaur 00:17:52 92
7 219 M12 Ormus Elvis Nõmme rattaklubi 00:18:01 91
8 174 M12 Laansoo Märt 00:18:05 90
9 194 M12 Jakobson Oskar 00:18:06 89
10 173 M12 Hynninen Richard 00:18:15 88
11 190 M12 Kiho Joonas 00:18:19 87
12 170 M12 Mollberg Karl-Henrik 00:18:29 86
13 207 M12 Mitt Henri sk RAKKE 00:19:10 84
14 179 M12 Kulikov Nikita 00:19:14 82
15 175 M12 Semjonov Silver 00:19:29 80
16 176 M12 Ziborov Maksim 00:20:00 79
17 193 M12 Rahu Ralf Leon 00:20:06 78
18 178 M12 Järve Argo 00:20:10 77
19 192 M12 Tammistu Leander 00:20:49 75
20 209 M12 Priilinn Robert Pärnu Kalev Spordikool 00:21:05 74
21 220 M12 Bergson Hugo Kalev jalgratta kool 00:21:28 73
22 187 M12 Haava Jasper 00:22:05 72
23 217 M12 Tali Jaagup TÜ ASK 00:22:27 70
24 183 M12 Valashas Nikita 00:22:35 69
25 214 M12 Ruus Mikk Mihkel 00:22:43 68
26 186 M12 Toomsalu Josten 00:23:01 67
27 191 M12 Rebane Rasmus 00:23:46 66
28 196 M12 Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:25 65
29 211 M12 Soodla Jaspar-Remi TÜ ASK 00:27:21 64
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 Kõik Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:21:00 100
2 124 Kõik Järvsoo Markus 00:21:53 99
3 125 Kõik Rannala Maribel 00:22:11 98
4 123 Kõik Suppi Sebastian 00:22:12 97
5 126 Kõik Kaarjärv Mairit 00:22:26 96
6 129 Kõik Pärn Andri 00:22:52 95
7 128 Kõik Vilbaste Andreas 00:22:59 94
8 132 Kõik Hürden Ralf 00:23:17 93
9 127 Kõik Broniševskaja Zlata 00:23:17 92
10 131 Kõik Käärst Ruben 00:23:39 91
11 140 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:23:48 90
12 136 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:23:56 89
13 130 Kõik Dooner Carl Peeter 00:23:59 88
14 145 Kõik Saar Markus Aleksander 00:24:00 87
15 141 Kõik Laht Mirtel 00:24:07 86
16 142 Kõik Lemloch Loore 00:24:28 85
17 154 Kõik Kurg Andro 00:24:38 84
18 224 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:41 83
19 134 Kõik Kull Karolina 00:24:43 82
20 137 Kõik Kannel Märt 00:24:44 81
21 139 Kõik Valge Pärtel SK Velo 00:24:59 80
22 138 Kõik Kajo Herlen 00:25:03 79
23 143 Kõik Kiviväli Karl 00:25:08 78
24 133 Kõik Nõmm Rasmus 00:25:36 77
25 146 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:38 76
26 147 Kõik Vain Gregor 00:25:50 75
27 135 Kõik Rei Karel Gustav 00:25:50 74
28 151 Kõik Vaikmäe Joonas 00:25:54 73
29 164 Kõik Jürisaar Maria 00:26:00 72
30 221 Kõik Mäeuibo Riko 00:26:06 71
31 155 Kõik Koik Mariann 00:26:11 70
32 161 Kõik Soots Rocco 00:26:22 69
33 144 Kõik Somelar Remo 00:26:23 68
34 148 Kõik Kiilaspea Marcus 00:26:33 67
35 218 Kõik Koonik Harri Alfred 00:26:42 66
36 152 Kõik Konga Marten 00:26:55 65
37 153 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:27:40 64
38 150 Kõik Soeson Tauri 00:27:50 63
39 162 Kõik Ringi Sten Markus 00:27:59 62
40 204 Kõik Ahman Hannes TÜ ASK 00:28:09 61
41 156 Kõik Soiver Sten Erik 00:28:24 60
42 160 Kõik Luht Uko Rasmus 00:28:42 59
43 158 Kõik Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:51 58
44 197 Kõik Aardevälja Elis Maarja Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:53 57
45 159 Kõik Vain Marko 00:30:33 56
46 157 Kõik Kuum Rasmus 00:31:10 55
47 205 Kõik Tara Sofia 00:23:01 54
48 216 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:24:00 53
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 Kõik M Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:21:00 100
2 124 Kõik M Järvsoo Markus 00:21:53 99
3 123 Kõik M Suppi Sebastian 00:22:12 97
4 129 Kõik M Pärn Andri 00:22:52 95
5 128 Kõik M Vilbaste Andreas 00:22:59 94
6 132 Kõik M Hürden Ralf 00:23:17 93
7 131 Kõik M Käärst Ruben 00:23:39 91
8 140 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:23:48 90
9 136 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:23:56 89
10 130 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:23:59 88
11 145 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:24:00 87
12 154 Kõik M Kurg Andro 00:24:38 84
13 224 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:41 83
14 137 Kõik M Kannel Märt 00:24:44 81
15 139 Kõik M Valge Pärtel SK Velo 00:24:59 80
16 138 Kõik M Kajo Herlen 00:25:03 79
17 143 Kõik M Kiviväli Karl 00:25:08 78
18 133 Kõik M Nõmm Rasmus 00:25:36 77
19 146 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:38 76
20 147 Kõik M Vain Gregor 00:25:50 75
21 135 Kõik M Rei Karel Gustav 00:25:50 74
22 151 Kõik M Vaikmäe Joonas 00:25:54 73
23 221 Kõik M Mäeuibo Riko 00:26:06 71
24 161 Kõik M Soots Rocco 00:26:22 69
25 144 Kõik M Somelar Remo 00:26:23 68
26 148 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:26:33 67
27 218 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:26:42 66
28 152 Kõik M Konga Marten 00:26:55 65
29 153 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:27:40 64
30 150 Kõik M Soeson Tauri 00:27:50 63
31 162 Kõik M Ringi Sten Markus 00:27:59 62
32 204 Kõik M Ahman Hannes TÜ ASK 00:28:09 61
33 156 Kõik M Soiver Sten Erik 00:28:24 60
34 160 Kõik M Luht Uko Rasmus 00:28:42 59
35 158 Kõik M Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:51 58
36 159 Kõik M Vain Marko 00:30:33 56
37 157 Kõik M Kuum Rasmus 00:31:10 55
38 216 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:24:00 53
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 M14 Rooni Ron CFC Spordiklubi 00:21:00 100
2 124 M14 Järvsoo Markus 00:21:53 99
3 123 M14 Suppi Sebastian 00:22:12 97
4 129 M14 Pärn Andri 00:22:52 95
5 128 M14 Vilbaste Andreas 00:22:59 94
6 132 M14 Hürden Ralf 00:23:17 93
7 131 M14 Käärst Ruben 00:23:39 91
8 140 M14 Orav Hugo Hendrik 00:23:48 90
9 136 M14 Jakobsoo Kaspar 00:23:56 89
10 130 M14 Dooner Carl Peeter 00:23:59 88
11 145 M14 Saar Markus Aleksander 00:24:00 87
12 154 M14 Kurg Andro 00:24:38 84
13 224 M14 Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:41 83
14 137 M14 Kannel Märt 00:24:44 81
15 139 M14 Valge Pärtel SK Velo 00:24:59 80
16 138 M14 Kajo Herlen 00:25:03 79
17 143 M14 Kiviväli Karl 00:25:08 78
18 133 M14 Nõmm Rasmus 00:25:36 77
19 146 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:38 76
20 147 M14 Vain Gregor 00:25:50 75
21 135 M14 Rei Karel Gustav 00:25:50 74
22 151 M14 Vaikmäe Joonas 00:25:54 73
23 221 M14 Mäeuibo Riko 00:26:06 71
24 161 M14 Soots Rocco 00:26:22 69
25 144 M14 Somelar Remo 00:26:23 68
26 148 M14 Kiilaspea Marcus 00:26:33 67
27 218 M14 Koonik Harri Alfred 00:26:42 66
28 152 M14 Konga Marten 00:26:55 65
29 153 M14 Järveoja Aaron Parker 00:27:40 64
30 150 M14 Soeson Tauri 00:27:50 63
31 162 M14 Ringi Sten Markus 00:27:59 62
32 204 M14 Ahman Hannes TÜ ASK 00:28:09 61
33 156 M14 Soiver Sten Erik 00:28:24 60
34 160 M14 Luht Uko Rasmus 00:28:42 59
35 158 M14 Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:28:51 58
36 159 M14 Vain Marko 00:30:33 56
37 157 M14 Kuum Rasmus 00:31:10 55
38 216 M14 Oherd Henrik Peloton 00:24:00 53
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik N Rannala Maribel 00:22:11 98
2 126 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:22:26 96
3 127 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:23:17 92
4 141 Kõik N Laht Mirtel 00:24:07 86
5 142 Kõik N Lemloch Loore 00:24:28 85
6 134 Kõik N Kull Karolina 00:24:43 82
7 164 Kõik N Jürisaar Maria 00:26:00 72
8 155 Kõik N Koik Mariann 00:26:11 70
9 197 Kõik N Aardevälja Elis Maarja Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:53 57
10 205 Kõik N Tara Sofia 00:23:01 54
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 N14 Rannala Maribel 00:22:11 98
2 126 N14 Kaarjärv Mairit 00:22:26 96
3 127 N14 Broniševskaja Zlata 00:23:17 92
4 141 N14 Laht Mirtel 00:24:07 86
5 142 N14 Lemloch Loore 00:24:28 85
6 134 N14 Kull Karolina 00:24:43 82
7 164 N14 Jürisaar Maria 00:26:00 72
8 155 N14 Koik Mariann 00:26:11 70
9 197 N14 Aardevälja Elis Maarja Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:53 57
10 205 N14 Tara Sofia 00:23:01 54
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Kõik Küüt Oskar 00:32:41 100
2 95 Kõik Mõttus Matthias 00:32:43 99
3 99 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:48 98
4 96 Kõik Mäeuibo Markus 00:33:29 97
5 97 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:33:56 96
6 198 Kõik Lenzius Martti 00:34:43 95
7 100 Kõik Saul Evar 00:36:14 94
8 108 Kõik Ründva Richard 00:36:55 93
9 104 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:37:08 92
10 101 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:37:16 91
11 105 Kõik Saar Mauro Erik 00:37:53 90
12 109 Kõik Madisson Mik 00:38:08 89
13 102 Kõik Mätik Oliver 00:38:14 88
14 103 Kõik Jaht Joonas 00:38:47 87
15 111 Kõik Kivistu Eliise 00:38:58 86
16 110 Kõik Treier Maria 00:39:56 85
17 112 Kõik Nigul Natali Nora 00:40:14 84
18 114 Kõik Tsanev Peeter 00:40:29 83
19 113 Kõik Reintop Karel 00:40:46 82
20 115 Kõik Põldma Henri 00:41:10 81
21 206 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:33:11 80
22 208 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:33:22 79
23 122 Kõik Soots Rico 00:34:17 78
24 116 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:39 77
25 107 Kõik Surva Karolin 00:35:12 76
26 117 Kõik Raun Mirjam 00:35:37 75
27 118 Kõik Sova Travis 00:38:37 74
28 120 Kõik Grünberg Gert 00:40:46 73
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Kõik M Küüt Oskar 00:32:41 100
2 95 Kõik M Mõttus Matthias 00:32:43 99
3 99 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:48 98
4 96 Kõik M Mäeuibo Markus 00:33:29 97
5 97 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:33:56 96
6 198 Kõik M Lenzius Martti 00:34:43 95
7 100 Kõik M Saul Evar 00:36:14 94
8 108 Kõik M Ründva Richard 00:36:55 93
9 104 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:37:08 92
10 101 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:37:16 91
11 105 Kõik M Saar Mauro Erik 00:37:53 90
12 109 Kõik M Madisson Mik 00:38:08 89
13 102 Kõik M Mätik Oliver 00:38:14 88
14 103 Kõik M Jaht Joonas 00:38:47 87
15 114 Kõik M Tsanev Peeter 00:40:29 83
16 113 Kõik M Reintop Karel 00:40:46 82
17 115 Kõik M Põldma Henri 00:41:10 81
18 206 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:33:11 80
19 208 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:33:22 79
20 122 Kõik M Soots Rico 00:34:17 78
21 118 Kõik M Sova Travis 00:38:37 74
22 120 Kõik M Grünberg Gert 00:40:46 73
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 M16 Küüt Oskar 00:32:41 100
2 95 M16 Mõttus Matthias 00:32:43 99
3 99 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:48 98
4 96 M16 Mäeuibo Markus 00:33:29 97
5 97 M16 Aduson Gabriel Helmut 00:33:56 96
6 198 M16 Lenzius Martti 00:34:43 95
7 100 M16 Saul Evar 00:36:14 94
8 108 M16 Ründva Richard 00:36:55 93
9 104 M16 Eerme Gerd Lauri 00:37:08 92
10 101 M16 Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:37:16 91
11 105 M16 Saar Mauro Erik 00:37:53 90
12 109 M16 Madisson Mik 00:38:08 89
13 102 M16 Mätik Oliver 00:38:14 88
14 103 M16 Jaht Joonas 00:38:47 87
15 114 M16 Tsanev Peeter 00:40:29 83
16 113 M16 Reintop Karel 00:40:46 82
17 115 M16 Põldma Henri 00:41:10 81
18 206 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:33:11 80
19 208 M16 Sillat Stig-Tristan 00:33:22 79
20 122 M16 Soots Rico 00:34:17 78
21 118 M16 Sova Travis 00:38:37 74
22 120 M16 Grünberg Gert 00:40:46 73
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 111 Kõik N Kivistu Eliise 00:38:58 86
2 110 Kõik N Treier Maria 00:39:56 85
3 112 Kõik N Nigul Natali Nora 00:40:14 84
4 116 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:39 77
5 107 Kõik N Surva Karolin 00:35:12 76
6 117 Kõik N Raun Mirjam 00:35:37 75
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 111 N16 Kivistu Eliise 00:38:58 86
2 110 N16 Treier Maria 00:39:56 85
3 112 N16 Nigul Natali Nora 00:40:14 84
4 116 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:39 77
5 107 N16 Surva Karolin 00:35:12 76
6 117 N16 Raun Mirjam 00:35:37 75
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Mihkels Madis 01:01:36 100
2 213 Kõik Ärm Rait BCC 01:02:05 99
3 235 Kõik Pajur Markus BCC 01:02:06 98
4 2 Kõik Ragilo Frank Aron 01:03:38 97
5 14 Kõik Pajur Romet 01:03:56 96
6 234 Kõik Mirzojev Artjom BCC 01:04:13 95
7 5 Kõik Tamm Lauri 01:04:22 94
8 10 Kõik Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:29 93
9 3 Kõik Kivistik Gert 01:05:40 92
10 7 Kõik Krusemann Magnus 01:05:56 91
11 9 Kõik Notton Rauno 01:06:25 90
12 237 Kõik Austa Caspar TÜASK 01:06:37 89
13 11 Kõik Maanurm Joonas 01:06:52 88
14 17 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 01:07:40 87
15 4 Kõik Krusemann Martin 01:07:50 86
16 227 Kõik Kukk Janek-Robin Kalevi jalgrattakool 01:07:50 85
17 6 Kõik Aus Aaron 01:08:16 84
18 19 Kõik Kask Sten 01:01:38 83
19 212 Kõik Kurits Joonas 01:01:51 82
20 13 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:52 81
21 27 Kõik Litvintsev Anton 01:02:00 80
22 20 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:02:28 79
23 8 Kõik Anier Martin 01:02:58 78
24 223 Kõik Ilves Arti Peloton 01:03:02 77
25 29 Kõik Matt Jörgen 80327494 01:03:30 76
26 16 Kõik Tiirats Johannes 01:03:33 75
27 35 Kõik Möll Robin 01:03:43 74
28 26 Kõik Kaldoja Raiko 01:03:47 73
29 210 Kõik Kokk Gregor 01:03:54 72
30 22 Kõik Toom Tauri 01:04:54 71
31 15 Kõik Närap Henry 01:05:09 70
32 232 Kõik Roos Andre TÜ ASK 01:05:55 69
33 201 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:06:40 68
34 25 Kõik Karki Martin 01:07:05 67
35 21 Kõik Pau Oskar 01:07:12 66
36 233 Kõik Karlep Georg Rein Taaramäe 6 01:07:20 65
37 12 Kõik Johanson Stefan 01:08:53 64
38 30 Kõik Rätsep Raul 01:08:56 63
39 200 Kõik Reiljan Janmar 01:01:42 62
40 36 Kõik Sviridenko Erik 01:02:57 61
41 18 Kõik Jürisaar Tauri 01:03:04 60
42 37 Kõik Olo Marten 01:05:10 59
43 32 Kõik Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:35 58
44 229 Kõik Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:05:59 57
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Mihkels Madis 01:01:36 100
2 213 Kõik M Ärm Rait BCC 01:02:05 99
3 235 Kõik M Pajur Markus BCC 01:02:06 98
4 2 Kõik M Ragilo Frank Aron 01:03:38 97
5 14 Kõik M Pajur Romet 01:03:56 96
6 234 Kõik M Mirzojev Artjom BCC 01:04:13 95
7 5 Kõik M Tamm Lauri 01:04:22 94
8 10 Kõik M Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:29 93
9 3 Kõik M Kivistik Gert 01:05:40 92
10 7 Kõik M Krusemann Magnus 01:05:56 91
11 9 Kõik M Notton Rauno 01:06:25 90
12 237 Kõik M Austa Caspar TÜASK 01:06:37 89
13 11 Kõik M Maanurm Joonas 01:06:52 88
14 17 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 01:07:40 87
15 4 Kõik M Krusemann Martin 01:07:50 86
16 227 Kõik M Kukk Janek-Robin Kalevi jalgrattakool 01:07:50 85
17 6 Kõik M Aus Aaron 01:08:16 84
18 19 Kõik M Kask Sten 01:01:38 83
19 212 Kõik M Kurits Joonas 01:01:51 82
20 13 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:52 81
21 27 Kõik M Litvintsev Anton 01:02:00 80
22 20 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:02:28 79
23 8 Kõik M Anier Martin 01:02:58 78
24 223 Kõik M Ilves Arti Peloton 01:03:02 77
25 29 Kõik M Matt Jörgen 80327494 01:03:30 76
26 16 Kõik M Tiirats Johannes 01:03:33 75
27 35 Kõik M Möll Robin 01:03:43 74
28 26 Kõik M Kaldoja Raiko 01:03:47 73
29 210 Kõik M Kokk Gregor 01:03:54 72
30 22 Kõik M Toom Tauri 01:04:54 71
31 15 Kõik M Närap Henry 01:05:09 70
32 232 Kõik M Roos Andre TÜ ASK 01:05:55 69
33 201 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:06:40 68
34 25 Kõik M Karki Martin 01:07:05 67
35 21 Kõik M Pau Oskar 01:07:12 66
36 233 Kõik M Karlep Georg Rein Taaramäe 6 01:07:20 65
37 12 Kõik M Johanson Stefan 01:08:53 64
38 30 Kõik M Rätsep Raul 01:08:56 63
39 200 Kõik M Reiljan Janmar 01:01:42 62
40 36 Kõik M Sviridenko Erik 01:02:57 61
41 18 Kõik M Jürisaar Tauri 01:03:04 60
42 37 Kõik M Olo Marten 01:05:10 59
43 32 Kõik M Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:35 58
44 229 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:05:59 57
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Mihkels Madis 01:01:36 100
2 2 MJ Ragilo Frank Aron 01:03:38 97
3 14 MJ Pajur Romet 01:03:56 96
4 5 MJ Tamm Lauri 01:04:22 94
5 9 MJ Notton Rauno 01:06:25 90
6 4 MJ Krusemann Martin 01:07:50 86
7 227 MJ Kukk Janek-Robin Kalevi jalgrattakool 01:07:50 85
8 6 MJ Aus Aaron 01:08:16 84
9 8 MJ Anier Martin 01:02:58 78
10 16 MJ Tiirats Johannes 01:03:33 75
11 210 MJ Kokk Gregor 01:03:54 72
12 22 MJ Toom Tauri 01:04:54 71
13 15 MJ Närap Henry 01:05:09 70
14 25 MJ Karki Martin 01:07:05 67
15 21 MJ Pau Oskar 01:07:12 66
16 233 MJ Karlep Georg Rein Taaramäe 6 01:07:20 65
17 12 MJ Johanson Stefan 01:08:53 64
18 200 MJ Reiljan Janmar 01:01:42 62
19 36 MJ Sviridenko Erik 01:02:57 61
20 18 MJ Jürisaar Tauri 01:03:04 60
21 37 MJ Olo Marten 01:05:10 59
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 MU Ärm Rait BCC 01:02:05 99
2 235 MU Pajur Markus BCC 01:02:06 98
3 234 MU Mirzojev Artjom BCC 01:04:13 95
4 10 MU Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:29 93
5 212 MU Kurits Joonas 01:01:51 82
6 13 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:52 81
7 27 MU Litvintsev Anton 01:02:00 80
8 20 MU Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:02:28 79
9 223 MU Ilves Arti Peloton 01:03:02 77
10 35 MU Möll Robin 01:03:43 74
11 232 MU Roos Andre TÜ ASK 01:05:55 69
12 201 MU Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:06:40 68
13 32 MU Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:05:35 58
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 ME Kivistik Gert 01:05:40 92
2 7 ME Krusemann Magnus 01:05:56 91
3 237 ME Austa Caspar TÜASK 01:06:37 89
4 11 ME Maanurm Joonas 01:06:52 88
5 17 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 01:07:40 87
6 19 ME Kask Sten 01:01:38 83
7 29 ME Matt Jörgen 80327494 01:03:30 76
8 26 ME Kaldoja Raiko 01:03:47 73
9 30 ME Rätsep Raul 01:08:56 63
10 229 ME Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 01:05:59 57
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 Kõik Kukk Erki vo2 00:39:07 100
2 92 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics OÜ 00:39:41 99
3 41 Kõik Neemesto Kaspar 00:39:45 98
4 43 Kõik Tuisk Priit 00:39:53 97
5 38 Kõik Epner Indrek 00:40:04 96
6 49 Kõik Sepp Kristo 00:40:48 95
7 47 Kõik Kull Andre CC Rota Mobilis 00:40:55 94
8 236 Kõik Vaab Ivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:41:33 93
9 51 Kõik Resev Janek spordipartner rattapood 00:41:41 92
10 46 Kõik Ebras Kristo 00:41:42 91
11 48 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:42 90
12 45 Kõik Tõnov Tõnu 00:41:48 89
13 50 Kõik Pedari Aimar 00:41:50 88
14 52 Kõik Raag Kaupo 00:41:54 87
15 40 Kõik Kušnir Aleksei 00:42:28 86
16 55 Kõik Puusepp Sven 00:43:05 85
17 67 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:43:08 84
18 63 Kõik Ord Tõnu 00:43:08 83
19 54 Kõik Grünberg Priit 00:43:10 82
20 58 Kõik Reiska Alar 00:43:16 81
21 230 Kõik Silm Maario Vooremaa Centrum Rattabaas 00:43:38 80
22 61 Kõik Fazõlov Maksim 00:43:43 79
23 56 Kõik Tasane Elina 00:43:45 78
24 60 Kõik Kuusk Tanel 00:43:51 77
25 228 Kõik Kertsman Jaanus KAYABA 00:43:55 76
26 82 Kõik Pohl Marko 00:44:02 75
27 42 Kõik Pallas Helari 00:44:02 74
28 62 Kõik Ebras Elisabeth 00:44:08 73
29 64 Kõik Nigul Alar 00:44:25 72
30 91 Kõik Pungar Rainer 00:44:27 71
31 59 Kõik Milistver Meelis 00:44:38 70
32 68 Kõik Randpõld Priit 00:44:43 69
33 93 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics OÜ 00:45:01 68
34 66 Kõik Linkgreim Jaanus 00:45:37 67
35 90 Kõik Peenema Reijo 00:45:44 66
36 65 Kõik Reier Kirke 00:45:53 65
37 73 Kõik Jaht Valdur 00:46:00 64
38 53 Kõik Prants Annabrit 00:46:04 63
39 69 Kõik Rool Margus 00:46:09 62
40 70 Kõik Kaarjärv Maris 00:46:10 61
41 72 Kõik Dobolina Tatjana 00:46:47 60
42 74 Kõik Kuuskman Carol 00:39:09 59
43 85 Kõik Arme Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:39:33 58
44 75 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:39:35 57
45 71 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:40:05 56
46 88 Kõik Kuldkepp Kristi 00:40:15 55
47 57 Kõik Eljas Avo 00:40:58 54
48 76 Kõik Vassiljev Oleg 00:42:41 53
49 231 Kõik Kukk Agnes 00:42:56 52
50 81 Kõik Kuljus Ülo 00:43:31 51
51 78 Kõik Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 00:43:49 50
52 84 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:44:21 49
53 77 Kõik Jääger Liis 00:45:19 48
54 94 Kõik Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:39:20 47
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 Kõik M Kukk Erki vo2 00:39:07 100
2 92 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics OÜ 00:39:41 99
3 41 Kõik M Neemesto Kaspar 00:39:45 98
4 43 Kõik M Tuisk Priit 00:39:53 97
5 38 Kõik M Epner Indrek 00:40:04 96
6 49 Kõik M Sepp Kristo 00:40:48 95
7 47 Kõik M Kull Andre CC Rota Mobilis 00:40:55 94
8 236 Kõik M Vaab Ivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:41:33 93
9 51 Kõik M Resev Janek spordipartner rattapood 00:41:41 92
10 46 Kõik M Ebras Kristo 00:41:42 91
11 48 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:42 90
12 45 Kõik M Tõnov Tõnu 00:41:48 89
13 50 Kõik M Pedari Aimar 00:41:50 88
14 52 Kõik M Raag Kaupo 00:41:54 87
15 40 Kõik M Kušnir Aleksei 00:42:28 86
16 55 Kõik M Puusepp Sven 00:43:05 85
17 63 Kõik M Ord Tõnu 00:43:08 83
18 54 Kõik M Grünberg Priit 00:43:10 82
19 58 Kõik M Reiska Alar 00:43:16 81
20 230 Kõik M Silm Maario Vooremaa Centrum Rattabaas 00:43:38 80
21 61 Kõik M Fazõlov Maksim 00:43:43 79
22 60 Kõik M Kuusk Tanel 00:43:51 77
23 228 Kõik M Kertsman Jaanus KAYABA 00:43:55 76
24 82 Kõik M Pohl Marko 00:44:02 75
25 42 Kõik M Pallas Helari 00:44:02 74
26 64 Kõik M Nigul Alar 00:44:25 72
27 91 Kõik M Pungar Rainer 00:44:27 71
28 59 Kõik M Milistver Meelis 00:44:38 70
29 68 Kõik M Randpõld Priit 00:44:43 69
30 93 Kõik M Kallari Taimar Astro Baltics OÜ 00:45:01 68
31 66 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:45:37 67
32 90 Kõik M Peenema Reijo 00:45:44 66
33 73 Kõik M Jaht Valdur 00:46:00 64
34 69 Kõik M Rool Margus 00:46:09 62
35 85 Kõik M Arme Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:39:33 58
36 57 Kõik M Eljas Avo 00:40:58 54
37 76 Kõik M Vassiljev Oleg 00:42:41 53
38 81 Kõik M Kuljus Ülo 00:43:31 51
39 78 Kõik M Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 00:43:49 50
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 MSen2 Kukk Erki vo2 00:39:07 100
2 92 MSen2 Lepik Toomas Astro Baltics OÜ 00:39:41 99
3 43 MSen2 Tuisk Priit 00:39:53 97
4 38 MSen2 Epner Indrek 00:40:04 96
5 47 MSen2 Kull Andre CC Rota Mobilis 00:40:55 94
6 51 MSen2 Resev Janek spordipartner rattapood 00:41:41 92
7 46 MSen2 Ebras Kristo 00:41:42 91
8 48 MSen2 Sildvee Rainer kinema.eu 00:41:42 90
9 45 MSen2 Tõnov Tõnu 00:41:48 89
10 52 MSen2 Raag Kaupo 00:41:54 87
11 40 MSen2 Kušnir Aleksei 00:42:28 86
12 55 MSen2 Puusepp Sven 00:43:05 85
13 54 MSen2 Grünberg Priit 00:43:10 82
14 61 MSen2 Fazõlov Maksim 00:43:43 79
15 60 MSen2 Kuusk Tanel 00:43:51 77
16 228 MSen2 Kertsman Jaanus KAYABA 00:43:55 76
17 42 MSen2 Pallas Helari 00:44:02 74
18 91 MSen2 Pungar Rainer 00:44:27 71
19 59 MSen2 Milistver Meelis 00:44:38 70
20 73 MSen2 Jaht Valdur 00:46:00 64
21 69 MSen2 Rool Margus 00:46:09 62
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 MSen1 Neemesto Kaspar 00:39:45 98
2 49 MSen1 Sepp Kristo 00:40:48 95
3 236 MSen1 Vaab Ivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:41:33 93
4 230 MSen1 Silm Maario Vooremaa Centrum Rattabaas 00:43:38 80
5 82 MSen1 Pohl Marko 00:44:02 75
6 90 MSen1 Peenema Reijo 00:45:44 66
7 85 MSen1 Arme Janek Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:39:33 58
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 MSen4+ Pedari Aimar 00:41:50 88
2 58 MSen4+ Reiska Alar 00:43:16 81
3 64 MSen4+ Nigul Alar 00:44:25 72
4 76 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:42:41 53
5 81 MSen4+ Kuljus Ülo 00:43:31 51
6 78 MSen4+ Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 00:43:49 50
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:43:08 84
2 56 Kõik N Tasane Elina 00:43:45 78
3 62 Kõik N Ebras Elisabeth 00:44:08 73
4 65 Kõik N Reier Kirke 00:45:53 65
5 53 Kõik N Prants Annabrit 00:46:04 63
6 70 Kõik N Kaarjärv Maris 00:46:10 61
7 72 Kõik N Dobolina Tatjana 00:46:47 60
8 74 Kõik N Kuuskman Carol 00:39:09 59
9 75 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:39:35 57
10 71 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:40:05 56
11 88 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:40:15 55
12 231 Kõik N Kukk Agnes 00:42:56 52
13 84 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:44:21 49
14 77 Kõik N Jääger Liis 00:45:19 48
15 94 Kõik N Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:39:20 47
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:43:08 84
2 56 NJ Tasane Elina 00:43:45 78
3 62 NJ Ebras Elisabeth 00:44:08 73
4 65 NJ Reier Kirke 00:45:53 65
5 53 NJ Prants Annabrit 00:46:04 63
6 84 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:44:21 49
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 MSen3 Ord Tõnu 00:43:08 83
2 68 MSen3 Randpõld Priit 00:44:43 69
3 93 MSen3 Kallari Taimar Astro Baltics OÜ 00:45:01 68
4 66 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:45:37 67
5 57 MSen3 Eljas Avo 00:40:58 54
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 70 NE Kaarjärv Maris 00:46:10 61
2 72 NE Dobolina Tatjana 00:46:47 60
3 88 NE Kuldkepp Kristi 00:40:15 55
4 231 NE Kukk Agnes 00:42:56 52
5 77 NE Jääger Liis 00:45:19 48
6 94 NE Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:39:20 47
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 NU Kuuskman Carol 00:39:09 59
2 75 NU Nigul Mathilde Manuela 00:39:35 57
3 71 NU Tuisk Aidi Gerde 00:40:05 56
Impression
X