Täispikk distants - 24 km Kõik võitja keskmine kiirus 46,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Karpenko Gleb 00:30:55 300
2 77 Kõik Juntunen Antti-Jussi Cycling Tartu 00:31:10 274
3 22 Kõik Mirzojev Artjom 00:31:10 263
4 8 Kõik Kurits Joonas 00:31:21 257
5 75 Kõik Vahtra Norman ISN 00:31:49 254
6 14 Kõik Ärm Rait 00:32:37 251
7 72 Kõik Aksin Janno Hawaii Express 00:32:47 248
8 83 Kõik Mikk Margus Amps 00:33:57 246
9 17 Kõik Uulimaa Ats 00:34:06 244
10 20 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:35:03 242
11 19 Kõik Neemela Kurmo 00:35:11 240
12 26 Kõik Pau Oskar 00:35:23 239
13 16 Kõik Leidt Markus 00:35:24 238
14 73 Kõik Kaur Väino Freesport 00:35:28 237
15 68 Kõik Litvintsev Anton Cycling Tartu 00:35:37 236
16 13 Kõik Anier Martin 00:36:00 235
17 58 Kõik Vent Karl Mihkel 00:36:03 234
18 15 Kõik Leidt Meelis 00:36:09 233
19 89 Kõik Alt Marti 00:36:30 232
20 69 Kõik Kuljus Viljar RTR 00:36:38 231
21 78 Kõik Mesi Joosep 00:36:48 230
22 80 Kõik Milistver Mairon 00:36:48 229
23 7 Kõik Kall Rando 00:37:14 228
24 25 Kõik Ilves Arti 00:37:28 227
25 59 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:37:36 226
26 24 Kõik Närap Henry 00:37:39 225
27 11 Kõik Verliin Lauri 00:37:53 224
28 104 Kõik Vedler Alger 00:38:11 223
29 95 Kõik Hiiemäe Andres 00:38:14 222
30 82 Kõik Post Ken 00:38:21 221
31 9 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:38:25 220
32 23 Kõik Lang Mae 00:38:27 219
33 4 Kõik Zukker Anette 00:38:27 218
34 2 Kõik Veri Aivar 00:38:41 217
35 10 Kõik Paluoja Madis 00:39:11 216
36 21 Kõik Uuk Aimur 00:39:38 215
37 29 Kõik Üprus Sten 00:40:21 214
38 1 Kõik Vahtra Tõnu 00:40:31 213
39 70 Kõik Kutser Indra 00:40:36 212
40 18 Kõik Ütt Madis 00:40:38 211
41 6 Kõik Kuldkepp Kristi 00:40:40 210
42 27 Kõik Kroon Ander Markus 00:40:57 209
43 108 Kõik Laidvee Mait 00:41:29 208
44 5 Kõik Kübar Andres 00:41:37 207
45 3 Kõik Lind Anneli Respo Haagised AS 00:42:56 206
46 12 Kõik Hunt Toomas 00:42:59 205
47 86 Kõik Rohtma Katrin 00:43:41 204
48 30 Kõik Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:45:29 203
49 28 Kõik Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:52:36 202
Täispikk distants - 24 km Kõik M võitja keskmine kiirus 46,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Karpenko Gleb 00:30:55 300
2 77 Kõik M Juntunen Antti-Jussi Cycling Tartu 00:31:10 274
3 22 Kõik M Mirzojev Artjom 00:31:10 263
4 8 Kõik M Kurits Joonas 00:31:21 257
5 75 Kõik M Vahtra Norman ISN 00:31:49 254
6 14 Kõik M Ärm Rait 00:32:37 251
7 72 Kõik M Aksin Janno Hawaii Express 00:32:47 248
8 83 Kõik M Mikk Margus Amps 00:33:57 246
9 17 Kõik M Uulimaa Ats 00:34:06 244
10 20 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:35:03 242
11 19 Kõik M Neemela Kurmo 00:35:11 240
12 26 Kõik M Pau Oskar 00:35:23 239
13 16 Kõik M Leidt Markus 00:35:24 238
14 73 Kõik M Kaur Väino Freesport 00:35:28 237
15 68 Kõik M Litvintsev Anton Cycling Tartu 00:35:37 236
16 13 Kõik M Anier Martin 00:36:00 235
17 58 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:36:03 234
18 15 Kõik M Leidt Meelis 00:36:09 233
19 89 Kõik M Alt Marti 00:36:30 232
20 69 Kõik M Kuljus Viljar RTR 00:36:38 231
21 78 Kõik M Mesi Joosep 00:36:48 230
22 80 Kõik M Milistver Mairon 00:36:48 229
23 7 Kõik M Kall Rando 00:37:14 228
24 25 Kõik M Ilves Arti 00:37:28 227
25 59 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:37:36 226
26 24 Kõik M Närap Henry 00:37:39 225
27 11 Kõik M Verliin Lauri 00:37:53 224
28 104 Kõik M Vedler Alger 00:38:11 223
29 95 Kõik M Hiiemäe Andres 00:38:14 222
30 82 Kõik M Post Ken 00:38:21 221
31 2 Kõik M Veri Aivar 00:38:41 217
32 10 Kõik M Paluoja Madis 00:39:11 216
33 21 Kõik M Uuk Aimur 00:39:38 215
34 29 Kõik M Üprus Sten 00:40:21 214
35 1 Kõik M Vahtra Tõnu 00:40:31 213
36 18 Kõik M Ütt Madis 00:40:38 211
37 27 Kõik M Kroon Ander Markus 00:40:57 209
38 108 Kõik M Laidvee Mait 00:41:29 208
39 5 Kõik M Kübar Andres 00:41:37 207
40 12 Kõik M Hunt Toomas 00:42:59 205
41 30 Kõik M Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:45:29 203
42 28 Kõik M Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:52:36 202
Täispikk distants - 24 km M võitja keskmine kiirus 46,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 M Karpenko Gleb 00:30:55 300
2 77 M Juntunen Antti-Jussi Cycling Tartu 00:31:10 274
3 22 M Mirzojev Artjom 00:31:10 263
4 8 M Kurits Joonas 00:31:21 257
5 75 M Vahtra Norman ISN 00:31:49 254
6 14 M Ärm Rait 00:32:37 251
7 17 M Uulimaa Ats 00:34:06 244
8 20 M Õun Joosep-Mattias 00:35:03 242
9 26 M Pau Oskar 00:35:23 239
10 16 M Leidt Markus 00:35:24 238
11 68 M Litvintsev Anton Cycling Tartu 00:35:37 236
12 13 M Anier Martin 00:36:00 235
13 58 M Vent Karl Mihkel 00:36:03 234
14 89 M Alt Marti 00:36:30 232
15 69 M Kuljus Viljar RTR 00:36:38 231
16 78 M Mesi Joosep 00:36:48 230
17 80 M Milistver Mairon 00:36:48 229
18 25 M Ilves Arti 00:37:28 227
19 59 M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:37:36 226
20 24 M Närap Henry 00:37:39 225
21 11 M Verliin Lauri 00:37:53 224
22 82 M Post Ken 00:38:21 221
23 29 M Üprus Sten 00:40:21 214
24 1 M Vahtra Tõnu 00:40:31 213
25 27 M Kroon Ander Markus 00:40:57 209
26 108 M Laidvee Mait 00:41:29 208
Täispikk distants - 24 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Seenior 2 Aksin Janno Hawaii Express 00:32:47 248
2 83 Seenior 2 Mikk Margus Amps 00:33:57 246
3 7 Seenior 2 Kall Rando 00:37:14 228
4 95 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:38:14 222
5 12 Seenior 2 Hunt Toomas 00:42:59 205
6 28 Seenior 2 Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:52:36 202
Täispikk distants - 24 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:35:11 240
2 73 Seenior 3+ Kaur Väino Freesport 00:35:28 237
3 15 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:36:09 233
4 104 Seenior 3+ Vedler Alger 00:38:11 223
5 2 Seenior 3+ Veri Aivar 00:38:41 217
6 10 Seenior 3+ Paluoja Madis 00:39:11 216
7 21 Seenior 3+ Uuk Aimur 00:39:38 215
8 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:40:38 211
9 5 Seenior 3+ Kübar Andres 00:41:37 207
10 30 Seenior 3+ Treufeldt Ülo Tallinna Tehnikaülikool 00:45:29 203
Täispikk distants - 24 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:38:25 220
2 23 Kõik N Lang Mae 00:38:27 219
3 4 Kõik N Zukker Anette 00:38:27 218
4 70 Kõik N Kutser Indra 00:40:36 212
5 6 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:40:40 210
6 3 Kõik N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:42:56 206
7 86 Kõik N Rohtma Katrin 00:43:41 204
Täispikk distants - 24 km N võitja keskmine kiirus 37,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 N Nigul Mathilde Manuela 00:38:25 220
2 23 N Lang Mae 00:38:27 219
3 4 N Zukker Anette 00:38:27 218
4 70 N Kutser Indra 00:40:36 212
5 6 N Kuldkepp Kristi 00:40:40 210
6 3 N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:42:56 206
7 86 N Rohtma Katrin 00:43:41 204
Lühike distants - 14.6 km Kõik võitja keskmine kiirus 40,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik Aus Aaron 00:21:58 300
2 79 Kõik Sander Laura Lizette 00:22:11 274
3 97 Kõik Karlep Georg 00:22:15 263
4 103 Kõik Kurits Karl 00:22:47 257
5 62 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:52 254
6 51 Kõik Ebras Elisabeth 00:23:30 251
7 61 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:30 248
8 81 Kõik Mitt Virgo 00:23:57 246
9 60 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:36 244
10 32 Kõik Nigul Natali Nora 00:26:52 242
11 35 Kõik Teder Anette 00:27:22 240
12 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:27:28 239
13 67 Kõik Luht Robin Peloton 00:27:32 238
14 99 Kõik Leonov Aleksey 00:28:07 237
15 64 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:28:29 236
16 66 Kõik Lepik Robert Peloton 00:30:11 235
17 36 Kõik Teder Roobert 00:30:42 234
18 34 Kõik Raun Mirjam 00:30:59 233
19 31 Kõik Kübar Johannes 00:33:13 232
20 39 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:33:41 231
21 37 Kõik Teder Christine 00:34:26 230
22 71 Kõik Laatsit Lukas TÜASK 00:34:38 229
23 40 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:36:06 228
24 38 Kõik Teder Sander 00:37:53 227
Lühike distants - 14.6 km Kõik M võitja keskmine kiirus 40,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik M Aus Aaron 00:21:58 300
2 97 Kõik M Karlep Georg 00:22:15 263
3 103 Kõik M Kurits Karl 00:22:47 257
4 62 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:52 254
5 61 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:30 248
6 81 Kõik M Mitt Virgo 00:23:57 246
7 60 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:36 244
8 67 Kõik M Luht Robin Peloton 00:27:32 238
9 99 Kõik M Leonov Aleksey 00:28:07 237
10 64 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:28:29 236
11 66 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:30:11 235
12 36 Kõik M Teder Roobert 00:30:42 234
13 31 Kõik M Kübar Johannes 00:33:13 232
14 71 Kõik M Laatsit Lukas TÜASK 00:34:38 229
15 40 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:36:06 228
16 38 Kõik M Teder Sander 00:37:53 227
Lühike distants - 14.6 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 40,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron 00:21:58 300
2 97 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg 00:22:15 263
3 103 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Karl 00:22:47 257
4 62 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:52 254
5 61 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:30 248
6 81 Poisid 15-16 a (M16) Mitt Virgo 00:23:57 246
7 60 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:36 244
8 99 Poisid 15-16 a (M16) Leonov Aleksey 00:28:07 237
Lühike distants - 14.6 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 79 Kõik N Sander Laura Lizette 00:22:11 274
2 51 Kõik N Ebras Elisabeth 00:23:30 251
3 32 Kõik N Nigul Natali Nora 00:26:52 242
4 35 Kõik N Teder Anette 00:27:22 240
5 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:27:28 239
6 34 Kõik N Raun Mirjam 00:30:59 233
7 39 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:33:41 231
8 37 Kõik N Teder Christine 00:34:26 230
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 40,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 79 Tüdrukud 15-16 a (N16) Sander Laura Lizette 00:22:11 274
2 51 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ebras Elisabeth 00:23:30 251
3 33 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:27:28 239
4 39 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:33:41 231
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Tüdrukud 13-14 a (N14) Nigul Natali Nora 00:26:52 242
2 35 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:27:22 240
3 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Raun Mirjam 00:30:59 233
4 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:34:26 230
Lühike distants - 14.6 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 32,69 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin Peloton 00:27:32 238
2 64 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:28:29 236
3 66 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:30:11 235
4 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:30:42 234
5 31 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:33:13 232
6 71 Poisid 13-14 a (M14) Laatsit Lukas TÜASK 00:34:38 229
7 40 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:36:06 228
8 38 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:37:53 227
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 45,09 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Jakin Alo Peloton 00:31:56 300
2 84 Kõik Laanemäe Erki Peloton 00:34:56 274
3 101 Kõik Valvas Vahur Mr 00:34:58 263
4 65 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:35:33 257
5 50 Kõik Lind Kaspar 00:37:50 254
6 46 Kõik Teder Feeliks 00:39:01 251
7 43 Kõik Semm Kaspar 00:39:42 248
8 87 Kõik Kullas Harri Rattabaas 00:39:44 246
9 48 Kõik Veevo Rait 00:40:19 244
10 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:40:22 242
11 44 Kõik Kallas Karl 00:41:01 240
12 105 Kõik Kelk Margus 00:41:02 239
13 42 Kõik Jääger Liis 00:41:28 238
14 91 Kõik Krõlov Aarne 00:41:45 237
15 90 Kõik Matvejev Toomas Tri+Fit 00:41:46 236
16 45 Kõik Zukker Keir 00:42:39 235
17 53 Kõik Parri Erki 00:42:44 234
18 52 Kõik Voolaid Veiko 00:42:53 233
19 98 Kõik Varep Rivo SK Velo 00:43:36 232
20 93 Kõik Pärnapuu Risto 00:44:22 231
21 85 Kõik Must Margus 00:44:51 230
22 107 Kõik Punga Rainer 00:45:58 229
23 74 Kõik Oot Anti Amps 00:48:44 228
24 96 Kõik Piik Reelika 00:49:22 227
25 49 Kõik Ruder Tarmo 00:53:44 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 45,09 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Jakin Alo Peloton 00:31:56 300
2 84 Kõik M Laanemäe Erki Peloton 00:34:56 274
3 101 Kõik M Valvas Vahur Mr 00:34:58 263
4 65 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:35:33 257
5 50 Kõik M Lind Kaspar 00:37:50 254
6 46 Kõik M Teder Feeliks 00:39:01 251
7 43 Kõik M Semm Kaspar 00:39:42 248
8 87 Kõik M Kullas Harri Rattabaas 00:39:44 246
9 48 Kõik M Veevo Rait 00:40:19 244
10 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:40:22 242
11 44 Kõik M Kallas Karl 00:41:01 240
12 105 Kõik M Kelk Margus 00:41:02 239
13 91 Kõik M Krõlov Aarne 00:41:45 237
14 90 Kõik M Matvejev Toomas Tri+Fit 00:41:46 236
15 45 Kõik M Zukker Keir 00:42:39 235
16 53 Kõik M Parri Erki 00:42:44 234
17 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:42:53 233
18 98 Kõik M Varep Rivo SK Velo 00:43:36 232
19 93 Kõik M Pärnapuu Risto 00:44:22 231
20 85 Kõik M Must Margus 00:44:51 230
21 107 Kõik M Punga Rainer 00:45:58 229
22 74 Kõik M Oot Anti Amps 00:48:44 228
23 49 Kõik M Ruder Tarmo 00:53:44 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 45,09 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Jakin Alo Peloton 00:31:56 300
2 84 Mehed - vabaklass, pikk distants Laanemäe Erki Peloton 00:34:56 274
3 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur Mr 00:34:58 263
4 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen Peloton 00:35:33 257
5 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:37:50 254
6 46 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:39:01 251
7 43 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:39:42 248
8 87 Mehed - vabaklass, pikk distants Kullas Harri Rattabaas 00:39:44 246
9 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Veevo Rait 00:40:19 244
10 102 Mehed - vabaklass, pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:40:22 242
11 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:41:01 240
12 105 Mehed - vabaklass, pikk distants Kelk Margus 00:41:02 239
13 91 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:41:45 237
14 90 Mehed - vabaklass, pikk distants Matvejev Toomas Tri+Fit 00:41:46 236
15 45 Mehed - vabaklass, pikk distants Zukker Keir 00:42:39 235
16 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:42:44 234
17 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:42:53 233
18 98 Mehed - vabaklass, pikk distants Varep Rivo SK Velo 00:43:36 232
19 93 Mehed - vabaklass, pikk distants Pärnapuu Risto 00:44:22 231
20 85 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:44:51 230
21 107 Mehed - vabaklass, pikk distants Punga Rainer 00:45:58 229
22 74 Mehed - vabaklass, pikk distants Oot Anti Amps 00:48:44 228
23 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:53:44 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik N Jääger Liis 00:41:28 238
2 96 Kõik N Piik Reelika 00:49:22 227
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 34,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Naised - vabaklass, pikk distants Jääger Liis 00:41:28 238
2 96 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:49:22 227
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:21:34 300
2 88 Kõik Illak Peeter 00:25:02 274
3 54 Kõik Vent Kaarel 00:26:27 263
4 56 Kõik Rammo Aapo 00:28:01 257
5 57 Kõik Rehi Maila 00:29:20 254
6 92 Kõik Kreitsberg Randel 00:29:40 251
7 55 Kõik Rääts Laura 00:32:02 248
8 94 Kõik Tormis Jete-Mari 00:34:21 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:21:34 300
2 88 Kõik M Illak Peeter 00:25:02 274
3 54 Kõik M Vent Kaarel 00:26:27 263
4 56 Kõik M Rammo Aapo 00:28:01 257
5 92 Kõik M Kreitsberg Randel 00:29:40 251
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 41,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:21:34 300
2 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:25:02 274
3 54 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:26:27 263
4 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:28:01 257
5 92 Mehed - vabaklass, lühike distants Kreitsberg Randel 00:29:40 251
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 30,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik N Rehi Maila 00:29:20 254
2 55 Kõik N Rääts Laura 00:32:02 248
3 94 Kõik N Tormis Jete-Mari 00:34:21 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 30,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:29:20 254
2 55 Naised - vabaklass, lühike distants Rääts Laura 00:32:02 248
3 94 Naised - vabaklass, lühike distants Tormis Jete-Mari 00:34:21 246
Impression
X