Täispikk distants - 24 km Kõik võitja keskmine kiirus 48,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kurits Joonas 00:29:49 300
2 43 Kõik Veevo Rait 00:32:27 274
3 51 Kõik Mikk Margus 00:32:48 263
4 8 Kõik Kasenõmm Priit 00:33:22 257
5 3 Kõik Prangel Kristo 00:33:27 254
6 56 Kõik Karlep Georg 00:33:31 251
7 69 Kõik Anier Martin 00:33:38 248
8 33 Kõik Pau Oskar 00:34:20 246
9 60 Kõik Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:34:47 244
10 87 Kõik Seiler Martin 00:34:48 242
11 73 Kõik Leidt Meelis Peloton 00:35:26 240
12 76 Kõik Kulbin Andres Peloton 00:35:45 239
13 59 Kõik Alt Marti 00:36:00 238
14 4 Kõik Närap Henry 00:36:13 237
15 64 Kõik Kelk Margus 00:36:14 236
16 81 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum 00:36:17 235
17 53 Kõik Pähn Allar Baltyre Eesti 00:36:19 234
18 1 Kõik Zukker Anette 00:36:37 233
19 105 Kõik Metspalu Martin Trismile 00:36:49 232
20 2 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:36:52 231
21 101 Kõik Oidram Priit 00:37:01 230
22 102 Kõik Olo Marten RTR 00:37:02 229
23 55 Kõik Kuldkepp Kristi Peloton 00:37:04 228
24 103 Kõik Vedler Alger 00:37:06 227
25 24 Kõik Matvejev Toomas 00:37:09 226
26 7 Kõik Otsmaa Lauri 00:37:10 225
27 6 Kõik Susi Talis Päästeamet 00:37:25 224
28 97 Kõik Jansen Kaupo HANSO MK 00:37:30 223
29 61 Kõik Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 00:37:30 222
30 49 Kõik Kroon Ander Markus 00:37:31 221
31 46 Kõik Veri Aivar 00:37:36 220
32 50 Kõik Siimsaare Tarmo 00:37:39 219
33 14 Kõik Paluoja Madis Arvestaja OÜ 00:37:40 218
34 83 Kõik Rehi Arne 00:37:42 217
35 23 Kõik Nisu Oskar 00:38:08 216
36 57 Kõik Gurba Stanislav 00:38:10 215
37 11 Kõik Kübar Andres 00:38:12 214
38 98 Kõik Türn Toomas 00:38:18 213
39 95 Kõik Viigipuu Toomas SK Velo 00:38:31 212
40 58 Kõik Vahtra Tõnu 00:38:38 211
41 94 Kõik Pedaste Margus 00:38:38 210
42 89 Kõik Lind Anneli 00:39:07 209
43 52 Kõik Kivirüüt Margus Simuna SK 00:39:08 208
44 91 Kõik Austa Avely 00:39:15 207
45 68 Kõik Jääger Liis 00:39:37 206
46 93 Kõik Kaeramaa Gaido 00:40:58 205
47 85 Kõik Prunsvelt Sebastian Otepää rataklubi 00:44:50 204
Täispikk distants - 24 km Kõik M võitja keskmine kiirus 48,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Kurits Joonas 00:29:49 300
2 43 Kõik M Veevo Rait 00:32:27 274
3 51 Kõik M Mikk Margus 00:32:48 263
4 8 Kõik M Kasenõmm Priit 00:33:22 257
5 3 Kõik M Prangel Kristo 00:33:27 254
6 56 Kõik M Karlep Georg 00:33:31 251
7 69 Kõik M Anier Martin 00:33:38 248
8 33 Kõik M Pau Oskar 00:34:20 246
9 60 Kõik M Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:34:47 244
10 87 Kõik M Seiler Martin 00:34:48 242
11 73 Kõik M Leidt Meelis Peloton 00:35:26 240
12 76 Kõik M Kulbin Andres Peloton 00:35:45 239
13 59 Kõik M Alt Marti 00:36:00 238
14 4 Kõik M Närap Henry 00:36:13 237
15 64 Kõik M Kelk Margus 00:36:14 236
16 81 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum 00:36:17 235
17 53 Kõik M Pähn Allar Baltyre Eesti 00:36:19 234
18 105 Kõik M Metspalu Martin Trismile 00:36:49 232
19 101 Kõik M Oidram Priit 00:37:01 230
20 102 Kõik M Olo Marten RTR 00:37:02 229
21 103 Kõik M Vedler Alger 00:37:06 227
22 24 Kõik M Matvejev Toomas 00:37:09 226
23 7 Kõik M Otsmaa Lauri 00:37:10 225
24 6 Kõik M Susi Talis Päästeamet 00:37:25 224
25 97 Kõik M Jansen Kaupo HANSO MK 00:37:30 223
26 49 Kõik M Kroon Ander Markus 00:37:31 221
27 46 Kõik M Veri Aivar 00:37:36 220
28 50 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:37:39 219
29 14 Kõik M Paluoja Madis Arvestaja OÜ 00:37:40 218
30 83 Kõik M Rehi Arne 00:37:42 217
31 23 Kõik M Nisu Oskar 00:38:08 216
32 57 Kõik M Gurba Stanislav 00:38:10 215
33 11 Kõik M Kübar Andres 00:38:12 214
34 98 Kõik M Türn Toomas 00:38:18 213
35 95 Kõik M Viigipuu Toomas SK Velo 00:38:31 212
36 58 Kõik M Vahtra Tõnu 00:38:38 211
37 94 Kõik M Pedaste Margus 00:38:38 210
38 52 Kõik M Kivirüüt Margus Simuna SK 00:39:08 208
39 93 Kõik M Kaeramaa Gaido 00:40:58 205
40 85 Kõik M Prunsvelt Sebastian Otepää rataklubi 00:44:50 204
Täispikk distants - 24 km M võitja keskmine kiirus 48,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M Kurits Joonas 00:29:49 300
2 43 M Veevo Rait 00:32:27 274
3 3 M Prangel Kristo 00:33:27 254
4 87 M Seiler Martin 00:34:48 242
5 59 M Alt Marti 00:36:00 238
6 81 M Koll Rihard Vooremaa Centrum 00:36:17 235
7 53 M Pähn Allar Baltyre Eesti 00:36:19 234
8 101 M Oidram Priit 00:37:01 230
9 24 M Matvejev Toomas 00:37:09 226
10 7 M Otsmaa Lauri 00:37:10 225
11 6 M Susi Talis Päästeamet 00:37:25 224
12 49 M Kroon Ander Markus 00:37:31 221
13 23 M Nisu Oskar 00:38:08 216
14 57 M Gurba Stanislav 00:38:10 215
15 58 M Vahtra Tõnu 00:38:38 211
Täispikk distants - 24 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Seenior 2 Mikk Margus 00:32:48 263
2 8 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:33:22 257
3 105 Seenior 2 Metspalu Martin Trismile 00:36:49 232
4 97 Seenior 2 Jansen Kaupo HANSO MK 00:37:30 223
5 50 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:37:39 219
6 98 Seenior 2 Türn Toomas 00:38:18 213
7 94 Seenior 2 Pedaste Margus 00:38:38 210
8 52 Seenior 2 Kivirüüt Margus Simuna SK 00:39:08 208
Täispikk distants - 24 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 42,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:33:31 251
2 69 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin 00:33:38 248
3 33 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar 00:34:20 246
4 4 Poisid 17-18 a (MJ) Närap Henry 00:36:13 237
5 102 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten RTR 00:37:02 229
6 85 Poisid 17-18 a (MJ) Prunsvelt Sebastian Otepää rataklubi 00:44:50 204
Täispikk distants - 24 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 41,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Seenior 3+ Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:34:47 244
2 73 Seenior 3+ Leidt Meelis Peloton 00:35:26 240
3 76 Seenior 3+ Kulbin Andres Peloton 00:35:45 239
4 64 Seenior 3+ Kelk Margus 00:36:14 236
5 103 Seenior 3+ Vedler Alger 00:37:06 227
6 46 Seenior 3+ Veri Aivar 00:37:36 220
7 14 Seenior 3+ Paluoja Madis Arvestaja OÜ 00:37:40 218
8 83 Seenior 3+ Rehi Arne 00:37:42 217
9 11 Seenior 3+ Kübar Andres 00:38:12 214
10 95 Seenior 3+ Viigipuu Toomas SK Velo 00:38:31 212
11 93 Seenior 3+ Kaeramaa Gaido 00:40:58 205
Täispikk distants - 24 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik N Zukker Anette 00:36:37 233
2 2 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:36:52 231
3 55 Kõik N Kuldkepp Kristi Peloton 00:37:04 228
4 61 Kõik N Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 00:37:30 222
5 89 Kõik N Lind Anneli 00:39:07 209
6 91 Kõik N Austa Avely 00:39:15 207
7 68 Kõik N Jääger Liis 00:39:37 206
Täispikk distants - 24 km N võitja keskmine kiirus 39,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 N Zukker Anette 00:36:37 233
2 2 N Taaramäe Hanna Karoline 00:36:52 231
3 55 N Kuldkepp Kristi Peloton 00:37:04 228
4 61 N Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 00:37:30 222
5 89 N Lind Anneli 00:39:07 209
6 91 N Austa Avely 00:39:15 207
7 68 N Jääger Liis 00:39:37 206
Lühike distants - 14.6 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:20:19 300
2 80 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:20:49 274
3 99 Kõik Kurits Karl 00:21:06 263
4 26 Kõik Jaht Joonas 00:22:13 257
5 62 Kõik Leonov Aleksey 00:23:23 254
6 41 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:23:58 251
7 40 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:22 248
8 39 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:24:56 246
9 30 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:25:53 244
10 31 Kõik Valge Pärtel 00:26:26 242
11 19 Kõik Teder Roobert 00:26:28 240
12 67 Kõik Heinsar Robert Sebastian 00:27:11 239
13 106 Kõik Metspalu Gustav Karl Yess 00:27:14 238
14 63 Kõik Siilbek Tomi 00:28:10 237
15 79 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum 00:28:12 236
16 20 Kõik Teder Sander 00:29:01 235
17 65 Kõik Laatsit Lukas 00:29:13 234
18 29 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:30:01 233
19 90 Kõik Liivak Olle Otepää rataklubi 00:30:32 232
20 18 Kõik Teder Christine 00:31:43 231
21 71 Kõik Lepik Martti TÜSK 00:50:14 230
22 10 Kõik Kübar Johannes 01:04:51 229
Lühike distants - 14.6 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:20:19 300
2 80 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:20:49 274
3 99 Kõik M Kurits Karl 00:21:06 263
4 26 Kõik M Jaht Joonas 00:22:13 257
5 62 Kõik M Leonov Aleksey 00:23:23 254
6 41 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:23:58 251
7 40 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:22 248
8 39 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:24:56 246
9 30 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:25:53 244
10 31 Kõik M Valge Pärtel 00:26:26 242
11 19 Kõik M Teder Roobert 00:26:28 240
12 67 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 00:27:11 239
13 106 Kõik M Metspalu Gustav Karl Yess 00:27:14 238
14 63 Kõik M Siilbek Tomi 00:28:10 237
15 79 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum 00:28:12 236
16 20 Kõik M Teder Sander 00:29:01 235
17 65 Kõik M Laatsit Lukas 00:29:13 234
18 90 Kõik M Liivak Olle Otepää rataklubi 00:30:32 232
19 71 Kõik M Lepik Martti TÜSK 00:50:14 230
20 10 Kõik M Kübar Johannes 01:04:51 229
Lühike distants - 14.6 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 44,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:20:19 300
2 80 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:20:49 274
3 99 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Karl 00:21:06 263
4 26 Poisid 15-16 a (M16) Jaht Joonas 00:22:13 257
5 62 Poisid 15-16 a (M16) Leonov Aleksey 00:23:23 254
6 41 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert MTÜ Peloton 00:23:58 251
7 39 Poisid 15-16 a (M16) Ivainen Richard Peloton 00:24:56 246
8 90 Poisid 15-16 a (M16) Liivak Olle Otepää rataklubi 00:30:32 232
Lühike distants - 14.6 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 36,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin MTÜ Peloton 00:24:22 248
2 30 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:25:53 244
3 31 Poisid 13-14 a (M14) Valge Pärtel 00:26:26 242
4 19 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:26:28 240
5 67 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian 00:27:11 239
6 106 Poisid 13-14 a (M14) Metspalu Gustav Karl Yess 00:27:14 238
7 63 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi 00:28:10 237
8 79 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum 00:28:12 236
9 20 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:29:01 235
10 65 Poisid 13-14 a (M14) Laatsit Lukas 00:29:13 234
11 71 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Martti TÜSK 00:50:14 230
12 10 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 01:04:51 229
Lühike distants - 14.6 km Kõik N võitja keskmine kiirus 29,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:30:01 233
2 18 Kõik N Teder Christine 00:31:43 231
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 29,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Ruder Marta-Katarina 00:30:01 233
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 28,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:31:43 231
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik Laanemäe Erki 00:32:47 300
2 45 Kõik Valvas Vahur 00:33:24 274
3 37 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:33:30 263
4 35 Kõik Mesi Joosep 00:33:34 257
5 54 Kõik Möll Robin 00:33:52 254
6 47 Kõik Metslind Ottomar 00:34:02 251
7 36 Kõik Leidt Markus 00:35:07 248
8 42 Kõik Ilves Arti 00:35:59 246
9 74 Kõik Kuusma Maikel TÜASK 00:36:33 244
10 34 Kõik Lind Kaspar 00:36:54 242
11 15 Kõik Teder Feeliks 00:37:10 240
12 9 Kõik Priks Keijo 00:37:32 239
13 27 Kõik Semm Kaspar 00:37:39 238
14 96 Kõik Sala Martti moomoo 00:38:07 237
15 21 Kõik Kuljus Kristjan 00:39:13 236
16 72 Kõik Rips Leho 00:39:18 235
17 78 Kõik Krõlov Aarne 00:40:20 234
18 13 Kõik Kelt Aivar 00:40:23 233
19 84 Kõik Voolaid Veiko Otepää Kehakultuurikollektiiv 00:40:45 232
20 5 Kõik Kibal Tair 00:41:07 231
21 92 Kõik Ingo Tambet 00:41:48 230
22 86 Kõik Sarv Maria 00:44:56 229
23 75 Kõik Mey Tea Yess 00:45:09 228
24 28 Kõik Ruder Tarmo 00:49:09 227
25 22 Kõik Avi Siim 00:54:45 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik M Laanemäe Erki 00:32:47 300
2 45 Kõik M Valvas Vahur 00:33:24 274
3 37 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:33:30 263
4 35 Kõik M Mesi Joosep 00:33:34 257
5 54 Kõik M Möll Robin 00:33:52 254
6 47 Kõik M Metslind Ottomar 00:34:02 251
7 36 Kõik M Leidt Markus 00:35:07 248
8 42 Kõik M Ilves Arti 00:35:59 246
9 74 Kõik M Kuusma Maikel TÜASK 00:36:33 244
10 34 Kõik M Lind Kaspar 00:36:54 242
11 15 Kõik M Teder Feeliks 00:37:10 240
12 9 Kõik M Priks Keijo 00:37:32 239
13 27 Kõik M Semm Kaspar 00:37:39 238
14 96 Kõik M Sala Martti moomoo 00:38:07 237
15 21 Kõik M Kuljus Kristjan 00:39:13 236
16 72 Kõik M Rips Leho 00:39:18 235
17 78 Kõik M Krõlov Aarne 00:40:20 234
18 13 Kõik M Kelt Aivar 00:40:23 233
19 84 Kõik M Voolaid Veiko Otepää Kehakultuurikollektiiv 00:40:45 232
20 5 Kõik M Kibal Tair 00:41:07 231
21 92 Kõik M Ingo Tambet 00:41:48 230
22 28 Kõik M Ruder Tarmo 00:49:09 227
23 22 Kõik M Avi Siim 00:54:45 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 43,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Mehed - vabaklass, pikk distants Laanemäe Erki 00:32:47 300
2 45 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:33:24 274
3 37 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen Peloton 00:33:30 263
4 35 Mehed - vabaklass, pikk distants Mesi Joosep 00:33:34 257
5 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Möll Robin 00:33:52 254
6 47 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:34:02 251
7 36 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus 00:35:07 248
8 42 Mehed - vabaklass, pikk distants Ilves Arti 00:35:59 246
9 74 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuusma Maikel TÜASK 00:36:33 244
10 34 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:36:54 242
11 15 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:37:10 240
12 9 Mehed - vabaklass, pikk distants Priks Keijo 00:37:32 239
13 27 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:37:39 238
14 96 Mehed - vabaklass, pikk distants Sala Martti moomoo 00:38:07 237
15 21 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuljus Kristjan 00:39:13 236
16 72 Mehed - vabaklass, pikk distants Rips Leho 00:39:18 235
17 78 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:40:20 234
18 13 Mehed - vabaklass, pikk distants Kelt Aivar 00:40:23 233
19 84 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko Otepää Kehakultuurikollektiiv 00:40:45 232
20 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Kibal Tair 00:41:07 231
21 92 Mehed - vabaklass, pikk distants Ingo Tambet 00:41:48 230
22 28 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:49:09 227
23 22 Mehed - vabaklass, pikk distants Avi Siim 00:54:45 226
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Kõik N Sarv Maria 00:44:56 229
2 75 Kõik N Mey Tea Yess 00:45:09 228
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Naised - vabaklass, pikk distants Sarv Maria 00:44:56 229
2 75 Naised - vabaklass, pikk distants Mey Tea Yess 00:45:09 228
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:20:31 300
2 48 Kõik Kool Kristian 00:22:28 274
3 25 Kõik Jaht Valdur 00:22:50 263
4 88 Kõik Aus Andres otepää rattaklubi 00:23:09 257
5 77 Kõik Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:23:12 254
6 100 Kõik Illak Peeter 00:23:27 251
7 44 Kõik Rammo Aapo 00:26:46 248
8 82 Kõik Rehi Maila 00:27:21 246
9 70 Kõik Oot Anti Velo SK 00:27:35 244
10 32 Kõik Rääts Laura 00:28:12 242
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:20:31 300
2 48 Kõik M Kool Kristian 00:22:28 274
3 25 Kõik M Jaht Valdur 00:22:50 263
4 88 Kõik M Aus Andres otepää rattaklubi 00:23:09 257
5 77 Kõik M Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:23:12 254
6 100 Kõik M Illak Peeter 00:23:27 251
7 44 Kõik M Rammo Aapo 00:26:46 248
8 70 Kõik M Oot Anti Velo SK 00:27:35 244
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 43,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:20:31 300
2 48 Mehed - vabaklass, lühike distants Kool Kristian 00:22:28 274
3 25 Mehed - vabaklass, lühike distants Jaht Valdur 00:22:50 263
4 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Aus Andres otepää rattaklubi 00:23:09 257
5 77 Mehed - vabaklass, lühike distants Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:23:12 254
6 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:23:27 251
7 44 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:26:46 248
8 70 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti Velo SK 00:27:35 244
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik N Rehi Maila 00:27:21 246
2 32 Kõik N Rääts Laura 00:28:12 242
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 32,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:27:21 246
2 32 Naised - vabaklass, lühike distants Rääts Laura 00:28:12 242
Impression