M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:09:45 50
2 2 Kõik Jürisaar Tristan 00:10:41 45
3 1 Kõik Lemloch Oskar 00:10:48 42
4 7 Kõik Irbe Adrian 00:10:48 40
5 3 Kõik Õruste Kristjan 00:11:18 39
6 88 Kõik Ormus Dominic 00:12:24 38
7 5 Kõik Suppi Simon 00:12:41 37
8 86 Kõik Kirsipuu Renat 00:13:03 36
9 6 Kõik Irbe Carl Christer 00:13:21 35
10 83 Kõik Meltsov Mattias 00:13:23 34
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:09:45 50
2 2 Kõik M Jürisaar Tristan 00:10:41 45
3 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:10:48 42
4 7 Kõik M Irbe Adrian 00:10:48 40
5 3 Kõik M Õruste Kristjan 00:11:18 39
6 88 Kõik M Ormus Dominic 00:12:24 38
7 5 Kõik M Suppi Simon 00:12:41 37
8 86 Kõik M Kirsipuu Renat 00:13:03 36
9 6 Kõik M Irbe Carl Christer 00:13:21 35
10 83 Kõik M Meltsov Mattias 00:13:23 34
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:09:45 50
2 2 M10 Jürisaar Tristan 00:10:41 45
3 1 M10 Lemloch Oskar 00:10:48 42
4 7 M10 Irbe Adrian 00:10:48 40
5 3 M10 Õruste Kristjan 00:11:18 39
6 88 M10 Ormus Dominic 00:12:24 38
7 5 M10 Suppi Simon 00:12:41 37
8 86 M10 Kirsipuu Renat 00:13:03 36
9 6 M10 Irbe Carl Christer 00:13:21 35
10 83 M10 Meltsov Mattias 00:13:23 34
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik Rang Eleanor 00:13:32 50
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik N Rang Eleanor 00:13:32 50
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 N10 Rang Eleanor 00:13:32 50
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Õruste Kristo 00:09:18 50
2 12 Kõik Tammeleht Egert 00:09:18 45
3 14 Kõik Lond Niklas 00:09:35 42
4 10 Kõik Janno Ander 00:09:44 40
5 13 Kõik Järv Uku 00:10:00 39
6 89 Kõik Ormus Elvis Nõmme RK 00:10:45 38
7 82 Kõik Suurpere Patrik 00:12:58 37
8 94 Kõik Toovis Oliver 00:13:27 36
9 87 Kõik Maidre Sten-Martin 00:14:34 35
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Õruste Kristo 00:09:18 50
2 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:09:18 45
3 14 Kõik M Lond Niklas 00:09:35 42
4 10 Kõik M Janno Ander 00:09:44 40
5 13 Kõik M Järv Uku 00:10:00 39
6 89 Kõik M Ormus Elvis Nõmme RK 00:10:45 38
7 82 Kõik M Suurpere Patrik 00:12:58 37
8 94 Kõik M Toovis Oliver 00:13:27 36
9 87 Kõik M Maidre Sten-Martin 00:14:34 35
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Õruste Kristo 00:09:18 50
2 12 M12 Tammeleht Egert 00:09:18 45
3 14 M12 Lond Niklas 00:09:35 42
4 10 M12 Janno Ander 00:09:44 40
5 13 M12 Järv Uku 00:10:00 39
6 89 M12 Ormus Elvis Nõmme RK 00:10:45 38
7 82 M12 Suurpere Patrik 00:12:58 37
8 94 M12 Toovis Oliver 00:13:27 36
9 87 M12 Maidre Sten-Martin 00:14:34 35
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik Lensment Linda 00:09:38 50
2 81 Kõik Mõttus Marta Haanja 00:09:40 45
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik N Lensment Linda 00:09:38 50
2 81 Kõik N Mõttus Marta Haanja 00:09:40 45
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 N12 Lensment Linda 00:09:38 50
2 81 N12 Mõttus Marta Haanja 00:09:40 45
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko 00:24:27 50
2 20 Kõik Suppi Sebastian 00:24:58 45
3 18 Kõik Hürden Ralf 00:25:31 42
4 24 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:26:53 40
5 21 Kõik Kajo Herlen 00:28:35 39
6 17 Kõik Mäeuibo Riko 00:29:33 38
7 90 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:30:10 37
8 91 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:31:20 36
9 19 Kõik Konga Marten 00:31:57 35
10 22 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:33:27 34
11 16 Kõik Rebas Albert Johannes 00:34:47 33
12 92 Kõik Kuum Rasmus CFC 00:40:10 32
13 95 Kõik Kipper Sander CFC 00:43:35 31
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko 00:24:27 50
2 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:24:58 45
3 18 Kõik M Hürden Ralf 00:25:31 42
4 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:26:53 40
5 21 Kõik M Kajo Herlen 00:28:35 39
6 17 Kõik M Mäeuibo Riko 00:29:33 38
7 90 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:30:10 37
8 91 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:31:20 36
9 19 Kõik M Konga Marten 00:31:57 35
10 22 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:33:27 34
11 16 Kõik M Rebas Albert Johannes 00:34:47 33
12 92 Kõik M Kuum Rasmus CFC 00:40:10 32
13 95 Kõik M Kipper Sander CFC 00:43:35 31
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko 00:24:27 50
2 20 M14 Suppi Sebastian 00:24:58 45
3 18 M14 Hürden Ralf 00:25:31 42
4 24 M14 Orav Hugo Hendrik 00:26:53 40
5 21 M14 Kajo Herlen 00:28:35 39
6 17 M14 Mäeuibo Riko 00:29:33 38
7 90 M14 Jakobsoo Kaspar 00:30:10 37
8 91 M14 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:31:20 36
9 19 M14 Konga Marten 00:31:57 35
10 22 M14 Järveoja Aaron Parker 00:33:27 34
11 16 M14 Rebas Albert Johannes 00:34:47 33
12 92 M14 Kuum Rasmus CFC 00:40:10 32
13 95 M14 Kipper Sander CFC 00:43:35 31
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Rannala Maribel 00:28:10 50
2 26 Kõik Kaarjärv Mairit 00:28:22 45
3 30 Kõik Lemloch Loore 00:28:36 42
4 27 Kõik Kull Karolina 00:31:11 40
5 25 Kõik Pohl Lauren 00:31:31 39
6 28 Kõik Koik Mariann 00:31:54 38
7 93 Kõik Kozlenkova Laura-Liisa CFC 00:38:35 37
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik N Rannala Maribel 00:28:10 50
2 26 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:28:22 45
3 30 Kõik N Lemloch Loore 00:28:36 42
4 27 Kõik N Kull Karolina 00:31:11 40
5 25 Kõik N Pohl Lauren 00:31:31 39
6 28 Kõik N Koik Mariann 00:31:54 38
7 93 Kõik N Kozlenkova Laura-Liisa CFC 00:38:35 37
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 N14 Rannala Maribel 00:28:10 50
2 26 N14 Kaarjärv Mairit 00:28:22 45
3 30 N14 Lemloch Loore 00:28:36 42
4 27 N14 Kull Karolina 00:31:11 40
5 25 N14 Pohl Lauren 00:31:31 39
6 28 N14 Koik Mariann 00:31:54 38
7 93 N14 Kozlenkova Laura-Liisa CFC 00:38:35 37
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Matthias Haanja 01:13:52 50
2 31 Kõik Mööl Marten 01:19:03 45
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Mõttus Matthias Haanja 01:13:52 50
2 31 Kõik M Mööl Marten 01:19:03 45
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 M16 Mõttus Matthias Haanja 01:13:52 50
2 31 M16 Mööl Marten 01:19:03 45
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik Janno Brent 01:26:35 50
2 32 Kõik Jürisaar Tauri 01:27:23 45
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik M Janno Brent 01:26:35 50
2 32 Kõik M Jürisaar Tauri 01:27:23 45
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 MJ Janno Brent 01:26:35 50
2 32 MJ Jürisaar Tauri 01:27:23 45
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 01:23:58 50
2 96 Kõik Tammsoo Carolin 01:30:30 45
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 01:23:58 50
2 96 Kõik N Tammsoo Carolin 01:30:30 45
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 NJ Ermane-Marcenko Evelina 01:23:58 50
2 96 NJ Tammsoo Carolin 01:30:30 45
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik Petaks Rodzers 01:09:48 50
2 35 Kõik Tarvis Peeter 01:11:03 45
3 102 Kõik Järva Kert 01:14:02 42
4 100 Kõik Kukk Erki vo2 oü 01:14:35 40
5 97 Kõik Evendi Rando Marten 01:22:48 39
6 37 Kõik Vaidem Josten Fixus 00:28:32 38
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik M Petaks Rodzers 01:09:48 50
2 35 Kõik M Tarvis Peeter 01:11:03 45
3 102 Kõik M Järva Kert 01:14:02 42
4 100 Kõik M Kukk Erki vo2 oü 01:14:35 40
5 97 Kõik M Evendi Rando Marten 01:22:48 39
6 37 Kõik M Vaidem Josten Fixus 00:28:32 38
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 ME Petaks Rodzers 01:09:48 50
2 35 ME Tarvis Peeter 01:11:03 45
3 102 ME Järva Kert 01:14:02 42
4 100 ME Kukk Erki vo2 oü 01:14:35 40
5 97 ME Evendi Rando Marten 01:22:48 39
6 37 ME Vaidem Josten Fixus 00:28:32 38
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja 01:07:45 50
2 38 Kõik Puhu Sille 01:13:11 45
3 39 Kõik Kaarjärv Maris 01:16:29 42
4 40 Kõik Õispuu Mairis 01:24:13 40
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja 01:07:45 50
2 38 Kõik N Puhu Sille 01:13:11 45
3 39 Kõik N Kaarjärv Maris 01:16:29 42
4 40 Kõik N Õispuu Mairis 01:24:13 40
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 NE Mõttus Mari-Liis Haanja 01:07:45 50
2 38 NE Puhu Sille 01:13:11 45
3 39 NE Kaarjärv Maris 01:16:29 42
4 40 NE Õispuu Mairis 01:24:13 40
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Kaldoja Raiko 01:16:16 50
2 104 Kõik Elberg Ainar CFC spordiklubi 01:10:44 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Kaldoja Raiko 01:16:16 50
2 104 Kõik M Elberg Ainar CFC spordiklubi 01:10:44 45
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 MSport Kaldoja Raiko 01:16:16 50
2 104 MSport Elberg Ainar CFC spordiklubi 01:10:44 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:13:29 50
2 98 Kõik Vaab Ivar 01:14:55 45
3 41 Kõik Rusovitš Dmitri 01:16:50 42
4 44 Kõik Stüf Erkki 01:23:13 40
5 103 Kõik Lill Aali Püssi Velotiim 01:23:31 39
6 42 Kõik Pohl Marko 01:25:52 38
7 43 Kõik Peenema Reijo 01:11:56 37
8 45 Kõik Sala Alar 01:14:03 36
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:13:29 50
2 98 Kõik M Vaab Ivar 01:14:55 45
3 41 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:16:50 42
4 44 Kõik M Stüf Erkki 01:23:13 40
5 103 Kõik M Lill Aali Püssi Velotiim 01:23:31 39
6 42 Kõik M Pohl Marko 01:25:52 38
7 43 Kõik M Peenema Reijo 01:11:56 37
8 45 Kõik M Sala Alar 01:14:03 36
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSen1 Ojavere Imre 01:13:29 50
2 98 MSen1 Vaab Ivar 01:14:55 45
3 41 MSen1 Rusovitš Dmitri 01:16:50 42
4 44 MSen1 Stüf Erkki 01:23:13 40
5 103 MSen1 Lill Aali Püssi Velotiim 01:23:31 39
6 42 MSen1 Pohl Marko 01:25:52 38
7 43 MSen1 Peenema Reijo 01:11:56 37
8 45 MSen1 Sala Alar 01:14:03 36
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik Rohtmets Argo 01:14:14 50
2 51 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:44 45
3 52 Kõik Epner Indrek 01:15:50 42
4 48 Kõik Tuisk Priit 01:16:35 40
5 56 Kõik Lond Rain 01:17:12 39
6 101 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 01:20:29 38
7 50 Kõik Rembla Egon 01:21:20 37
8 49 Kõik Resev Janek 01:22:53 36
9 53 Kõik Romandi Arvi 01:09:54 35
10 55 Kõik Erik Risto 01:12:18 34
11 47 Kõik Mäggi Martin 01:13:26 33
12 54 Kõik Paas Raigo 01:11:38 32
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik M Rohtmets Argo 01:14:14 50
2 51 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:44 45
3 52 Kõik M Epner Indrek 01:15:50 42
4 48 Kõik M Tuisk Priit 01:16:35 40
5 56 Kõik M Lond Rain 01:17:12 39
6 101 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 01:20:29 38
7 50 Kõik M Rembla Egon 01:21:20 37
8 49 Kõik M Resev Janek 01:22:53 36
9 53 Kõik M Romandi Arvi 01:09:54 35
10 55 Kõik M Erik Risto 01:12:18 34
11 47 Kõik M Mäggi Martin 01:13:26 33
12 54 Kõik M Paas Raigo 01:11:38 32
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 MSen2 Rohtmets Argo 01:14:14 50
2 51 MSen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:44 45
3 52 MSen2 Epner Indrek 01:15:50 42
4 48 MSen2 Tuisk Priit 01:16:35 40
5 56 MSen2 Lond Rain 01:17:12 39
6 101 MSen2 Sildvee Madis RR Siplased 01:20:29 38
7 50 MSen2 Rembla Egon 01:21:20 37
8 49 MSen2 Resev Janek 01:22:53 36
9 53 MSen2 Romandi Arvi 01:09:54 35
10 55 MSen2 Erik Risto 01:12:18 34
11 47 MSen2 Mäggi Martin 01:13:26 33
12 54 MSen2 Paas Raigo 01:11:38 32
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo AT Sport 01:19:33 50
2 59 Kõik Reiska Alar 01:10:33 45
3 57 Kõik Haas Marco 01:18:01 42
4 58 Kõik Elo Armas 00:17:37 40
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo AT Sport 01:19:33 50
2 59 Kõik M Reiska Alar 01:10:33 45
3 57 Kõik M Haas Marco 01:18:01 42
4 58 Kõik M Elo Armas 00:17:37 40
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 MSen3 Neemela Tarmo AT Sport 01:19:33 50
2 59 MSen3 Reiska Alar 01:10:33 45
3 57 MSen3 Haas Marco 01:18:01 42
4 58 MSen3 Elo Armas 00:17:37 40
Impression