II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Celitans Kristers 00:15:08 100
2 100 Kõik Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:10 99
3 103 Kõik Kaarjärv Mairit 00:15:11 98
4 101 Kõik Rannala Maribel 00:15:15 97
5 110 Kõik Broniševskaja Zlata 00:15:32 96
6 108 Kõik Pohl Lauren CFC 00:16:08 95
7 105 Kõik Nõmm Rasmus 00:16:15 94
8 104 Kõik Kull Karolina 00:16:19 93
9 109 Kõik Hürden Ralf 00:16:22 92
10 102 Kõik Suppi Sebastian 00:16:22 91
11 117 Kõik Hansons Richard 00:17:11 90
12 106 Kõik Dooner Carl Peeter 00:17:25 89
13 111 Kõik Lensment Linda 00:17:39 88
14 107 Kõik Vilbaste Andreas 00:17:51 87
15 116 Kõik Rei Karel Gustav 00:17:55 86
16 112 Kõik Pärn Andri 00:17:55 85
17 118 Kõik Salupuu Georg 00:17:59 84
18 114 Kõik Käärst Ruben 00:18:19 83
19 173 Kõik Ragilo Frida KJK 00:18:20 82
20 113 Kõik Aola Gevert 00:18:20 81
21 119 Kõik Zeltova Jane 00:18:38 80
22 123 Kõik Kiviväli Karl 00:18:55 79
23 115 Kõik Kajo Herlen 00:19:00 78
24 125 Kõik Kovõlin Viktor 00:19:13 77
25 122 Kõik Semjonov Silver 00:19:25 76
26 120 Kõik Somelar Remo 00:19:44 75
27 124 Kõik Soiver Sten Erik 00:20:04 74
28 142 Kõik Astashov Ev Narva Energia 00:19:29 73
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Celitans Kristers 00:15:08 100
2 100 Kõik M Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:10 99
3 105 Kõik M Nõmm Rasmus 00:16:15 94
4 109 Kõik M Hürden Ralf 00:16:22 92
5 102 Kõik M Suppi Sebastian 00:16:22 91
6 117 Kõik M Hansons Richard 00:17:11 90
7 106 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:17:25 89
8 107 Kõik M Vilbaste Andreas 00:17:51 87
9 116 Kõik M Rei Karel Gustav 00:17:55 86
10 112 Kõik M Pärn Andri 00:17:55 85
11 118 Kõik M Salupuu Georg 00:17:59 84
12 114 Kõik M Käärst Ruben 00:18:19 83
13 113 Kõik M Aola Gevert 00:18:20 81
14 123 Kõik M Kiviväli Karl 00:18:55 79
15 115 Kõik M Kajo Herlen 00:19:00 78
16 125 Kõik M Kovõlin Viktor 00:19:13 77
17 122 Kõik M Semjonov Silver 00:19:25 76
18 120 Kõik M Somelar Remo 00:19:44 75
19 124 Kõik M Soiver Sten Erik 00:20:04 74
20 142 Kõik M Astashov Ev Narva Energia 00:19:29 73
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M12 Celitans Kristers 00:15:08 100
2 100 M12 Kancers Helvijs BELO Cycling Project 00:15:10 99
3 105 M12 Nõmm Rasmus 00:16:15 94
4 109 M12 Hürden Ralf 00:16:22 92
5 102 M12 Suppi Sebastian 00:16:22 91
6 117 M12 Hansons Richard 00:17:11 90
7 106 M12 Dooner Carl Peeter 00:17:25 89
8 107 M12 Vilbaste Andreas 00:17:51 87
9 116 M12 Rei Karel Gustav 00:17:55 86
10 112 M12 Pärn Andri 00:17:55 85
11 118 M12 Salupuu Georg 00:17:59 84
12 114 M12 Käärst Ruben 00:18:19 83
13 113 M12 Aola Gevert 00:18:20 81
14 123 M12 Kiviväli Karl 00:18:55 79
15 115 M12 Kajo Herlen 00:19:00 78
16 125 M12 Kovõlin Viktor 00:19:13 77
17 122 M12 Semjonov Silver 00:19:25 76
18 120 M12 Somelar Remo 00:19:44 75
19 124 M12 Soiver Sten Erik 00:20:04 74
20 142 M12 Astashov Ev Narva Energia 00:19:29 73
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:15:11 98
2 101 Kõik N Rannala Maribel 00:15:15 97
3 110 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:15:32 96
4 108 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:16:08 95
5 104 Kõik N Kull Karolina 00:16:19 93
6 111 Kõik N Lensment Linda 00:17:39 88
7 173 Kõik N Ragilo Frida KJK 00:18:20 82
8 119 Kõik N Zeltova Jane 00:18:38 80
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 N12 Kaarjärv Mairit 00:15:11 98
2 101 N12 Rannala Maribel 00:15:15 97
3 110 N12 Broniševskaja Zlata 00:15:32 96
4 108 N12 Pohl Lauren CFC 00:16:08 95
5 104 N12 Kull Karolina 00:16:19 93
6 111 N12 Lensment Linda 00:17:39 88
7 173 N12 Ragilo Frida KJK 00:18:20 82
8 119 N12 Zeltova Jane 00:18:38 80
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Küüt Oskar 00:20:01 100
2 76 Kõik Mitt Virgo 00:20:01 99
3 80 Kõik Mõttus Matthias 00:21:09 98
4 77 Kõik Mäeuibo Markus 00:21:51 97
5 79 Kõik Rüster Oliver 00:22:30 96
6 175 Kõik Kurits Karl 00:22:49 95
7 85 Kõik Pensa Riko-Sander 00:23:08 94
8 83 Kõik Surva Karolin 00:23:41 93
9 89 Kõik Malkova Tatiana 00:23:50 92
10 82 Kõik Saul Evar Kuusalu rattaklubi 00:24:02 91
11 87 Kõik Kivistu Eliise 00:24:02 90
12 86 Kõik Treier Maria 00:24:29 89
13 84 Kõik Laidinen Arseni 00:24:32 88
14 92 Kõik Põldma Henri TYSK 00:24:44 87
15 98 Kõik Leonov Aleksey 00:25:09 86
16 93 Kõik Lepik Robert 00:25:26 85
17 95 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:25:30 84
18 88 Kõik Malmre Marten 00:26:30 83
19 176 Kõik Nigul Natali Nora 00:27:25 82
20 94 Kõik Raun Mirjam 00:27:25 81
21 96 Kõik Patrenkin Artur 00:28:12 80
22 97 Kõik Irbe Birgit 00:34:04 79
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik M Küüt Oskar 00:20:01 100
2 76 Kõik M Mitt Virgo 00:20:01 99
3 80 Kõik M Mõttus Matthias 00:21:09 98
4 77 Kõik M Mäeuibo Markus 00:21:51 97
5 79 Kõik M Rüster Oliver 00:22:30 96
6 175 Kõik M Kurits Karl 00:22:49 95
7 85 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:23:08 94
8 82 Kõik M Saul Evar Kuusalu rattaklubi 00:24:02 91
9 84 Kõik M Laidinen Arseni 00:24:32 88
10 92 Kõik M Põldma Henri TYSK 00:24:44 87
11 98 Kõik M Leonov Aleksey 00:25:09 86
12 93 Kõik M Lepik Robert 00:25:26 85
13 95 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:25:30 84
14 88 Kõik M Malmre Marten 00:26:30 83
15 96 Kõik M Patrenkin Artur 00:28:12 80
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 M14 Küüt Oskar 00:20:01 100
2 76 M14 Mitt Virgo 00:20:01 99
3 80 M14 Mõttus Matthias 00:21:09 98
4 77 M14 Mäeuibo Markus 00:21:51 97
5 79 M14 Rüster Oliver 00:22:30 96
6 175 M14 Kurits Karl 00:22:49 95
7 85 M14 Pensa Riko-Sander 00:23:08 94
8 82 M14 Saul Evar Kuusalu rattaklubi 00:24:02 91
9 84 M14 Laidinen Arseni 00:24:32 88
10 92 M14 Põldma Henri TYSK 00:24:44 87
11 98 M14 Leonov Aleksey 00:25:09 86
12 93 M14 Lepik Robert 00:25:26 85
13 95 M14 Sillat Stig-Tristan 00:25:30 84
14 88 M14 Malmre Marten 00:26:30 83
15 96 M14 Patrenkin Artur 00:28:12 80
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik N Surva Karolin 00:23:41 93
2 89 Kõik N Malkova Tatiana 00:23:50 92
3 87 Kõik N Kivistu Eliise 00:24:02 90
4 86 Kõik N Treier Maria 00:24:29 89
5 176 Kõik N Nigul Natali Nora 00:27:25 82
6 94 Kõik N Raun Mirjam 00:27:25 81
7 97 Kõik N Irbe Birgit 00:34:04 79
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 N14 Surva Karolin 00:23:41 93
2 89 N14 Malkova Tatiana 00:23:50 92
3 87 N14 Kivistu Eliise 00:24:02 90
4 86 N14 Treier Maria 00:24:29 89
5 176 N14 Nigul Natali Nora 00:27:25 82
6 94 N14 Raun Mirjam 00:27:25 81
7 97 N14 Irbe Birgit 00:34:04 79
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 70 Kõik Krusemann Martin 00:30:43 100
2 65 Kõik Anier Martin 00:30:57 99
3 66 Kõik Aus Aaron 00:32:35 98
4 68 Kõik Karlep Georg 00:33:08 97
5 174 Kõik Kukk Janek-Robin 00:33:09 96
6 72 Kõik Närap Henry 00:35:02 95
7 69 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:35:15 94
8 73 Kõik Pau Oskar 00:36:23 93
9 71 Kõik Prants Annabrit 00:37:06 92
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 70 Kõik M Krusemann Martin 00:30:43 100
2 65 Kõik M Anier Martin 00:30:57 99
3 66 Kõik M Aus Aaron 00:32:35 98
4 68 Kõik M Karlep Georg 00:33:08 97
5 174 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:33:09 96
6 72 Kõik M Närap Henry 00:35:02 95
7 69 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:35:15 94
8 73 Kõik M Pau Oskar 00:36:23 93
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 70 M16 Krusemann Martin 00:30:43 100
2 65 M16 Anier Martin 00:30:57 99
3 66 M16 Aus Aaron 00:32:35 98
4 68 M16 Karlep Georg 00:33:08 97
5 174 M16 Kukk Janek-Robin 00:33:09 96
6 72 M16 Närap Henry 00:35:02 95
7 69 M16 Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:35:15 94
8 73 M16 Pau Oskar 00:36:23 93
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik N Prants Annabrit 00:37:06 92
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 N16 Prants Annabrit 00:37:06 92
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 178 Kõik Mihkels Madis TYASK 00:58:59 100
2 1 Kõik Kivistik Gert 01:01:02 99
3 2 Kõik Krusemann Magnus 01:01:19 98
4 3 Kõik Mesi Joosep 01:01:46 97
5 8 Kõik Milistver Mairon 01:02:22 96
6 4 Kõik Vaab Ivar 01:02:51 95
7 181 Kõik Karpenko Gleb 01:03:13 94
8 177 Kõik Roos Andre TYASK 01:03:19 93
9 6 Kõik Maanurm Joonas 01:03:27 92
10 7 Kõik Ainsalu Markku 01:04:59 91
11 180 Kõik Kurits Joonas 01:07:10 90
12 179 Kõik Metslind Ottomar 01:08:28 89
13 5 Kõik Järva Kert 01:09:25 88
14 11 Kõik Strelis Edijs 01:10:30 87
15 12 Kõik Gavrikovs Andris ZZK 01:11:08 86
16 10 Kõik Tamm Kaspar 01:11:58 85
17 13 Kõik Uulimaa Ats 00:59:12 84
18 16 Kõik Patrenkin Aleksandr 00:59:47 83
19 19 Kõik Koivistoinen Aku 00:59:55 82
20 20 Kõik Davydov Anton 00:59:58 81
21 14 Kõik Peil Lauri 01:00:31 80
22 18 Kõik Skrebels Juris 01:02:48 79
23 9 Kõik Kalninš Edgars 01:04:08 78
24 17 Kõik Põder Kuldar 01:06:30 77
25 21 Kõik Saveliev Aleksandr 01:10:13 76
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 178 Kõik M Mihkels Madis TYASK 00:58:59 100
2 1 Kõik M Kivistik Gert 01:01:02 99
3 2 Kõik M Krusemann Magnus 01:01:19 98
4 3 Kõik M Mesi Joosep 01:01:46 97
5 8 Kõik M Milistver Mairon 01:02:22 96
6 4 Kõik M Vaab Ivar 01:02:51 95
7 181 Kõik M Karpenko Gleb 01:03:13 94
8 177 Kõik M Roos Andre TYASK 01:03:19 93
9 6 Kõik M Maanurm Joonas 01:03:27 92
10 7 Kõik M Ainsalu Markku 01:04:59 91
11 180 Kõik M Kurits Joonas 01:07:10 90
12 179 Kõik M Metslind Ottomar 01:08:28 89
13 5 Kõik M Järva Kert 01:09:25 88
14 11 Kõik M Strelis Edijs 01:10:30 87
15 12 Kõik M Gavrikovs Andris ZZK 01:11:08 86
16 10 Kõik M Tamm Kaspar 01:11:58 85
17 13 Kõik M Uulimaa Ats 00:59:12 84
18 16 Kõik M Patrenkin Aleksandr 00:59:47 83
19 19 Kõik M Koivistoinen Aku 00:59:55 82
20 20 Kõik M Davydov Anton 00:59:58 81
21 14 Kõik M Peil Lauri 01:00:31 80
22 18 Kõik M Skrebels Juris 01:02:48 79
23 9 Kõik M Kalninš Edgars 01:04:08 78
24 17 Kõik M Põder Kuldar 01:06:30 77
25 21 Kõik M Saveliev Aleksandr 01:10:13 76
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 178 MJ Mihkels Madis TYASK 00:58:59 100
2 3 MJ Mesi Joosep 01:01:46 97
3 8 MJ Milistver Mairon 01:02:22 96
4 181 MJ Karpenko Gleb 01:03:13 94
5 177 MJ Roos Andre TYASK 01:03:19 93
6 180 MJ Kurits Joonas 01:07:10 90
7 5 MJ Järva Kert 01:09:25 88
8 16 MJ Patrenkin Aleksandr 00:59:47 83
9 19 MJ Koivistoinen Aku 00:59:55 82
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 ME Kivistik Gert 01:01:02 99
2 2 ME Krusemann Magnus 01:01:19 98
3 4 ME Vaab Ivar 01:02:51 95
4 6 ME Maanurm Joonas 01:03:27 92
5 7 ME Ainsalu Markku 01:04:59 91
6 12 ME Gavrikovs Andris ZZK 01:11:08 86
7 10 ME Tamm Kaspar 01:11:58 85
8 20 ME Davydov Anton 00:59:58 81
9 14 ME Peil Lauri 01:00:31 80
10 18 ME Skrebels Juris 01:02:48 79
11 9 ME Kalninš Edgars 01:04:08 78
12 17 ME Põder Kuldar 01:06:30 77
13 21 ME Saveliev Aleksandr 01:10:13 76
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 179 MU Metslind Ottomar 01:08:28 89
2 11 MU Strelis Edijs 01:10:30 87
3 13 MU Uulimaa Ats 00:59:12 84
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik Pallas Helari Klubi Spordipartner 00:42:59 100
2 27 Kõik Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:43:21 99
3 30 Kõik Mikson Margus 00:43:32 98
4 183 Kõik Vshivtsev Vladimir 00:43:44 97
5 25 Kõik Kušnir Aleksei 00:43:51 96
6 26 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:43:59 95
7 33 Kõik Resev Janek 00:44:13 94
8 22 Kõik Neemesto Kaspar 00:44:18 93
9 23 Kõik Tuisk Priit 00:44:39 92
10 32 Kõik Kull Andre 00:44:41 91
11 29 Kõik Mõttus Tarmo 00:46:09 90
12 42 Kõik Grünberg Priit 00:46:46 89
13 35 Kõik Raag Kaupo 00:46:55 88
14 38 Kõik Ebras Kristo 00:47:06 87
15 34 Kõik Tõnov Tõnu 00:47:23 86
16 39 Kõik Sander Laura Lizette 00:47:30 85
17 37 Kõik Pedari Aimar 00:47:35 84
18 31 Kõik Hoog Harro 00:47:47 83
19 44 Kõik Kertsman Jaanus 00:47:56 82
20 36 Kõik Puusepp Sven 00:48:02 81
21 45 Kõik Ord Tõnu 00:48:33 80
22 52 Kõik Lang Mae 00:48:41 79
23 182 Kõik Silm Maario Rattabaas 00:49:00 78
24 40 Kõik Eljas Avo 00:49:08 77
25 47 Kõik Kuusk Tanel 00:49:19 76
26 43 Kõik Reiska Alar 00:49:36 75
27 41 Kõik Celitans Lauris 00:50:01 74
28 50 Kõik Nigul Alar 00:50:07 73
29 63 Kõik Vasilyev Kirill 00:50:19 72
30 51 Kõik Dobolina Tatjana 00:50:25 71
31 49 Kõik Randpõld Priit 00:51:15 70
32 57 Kõik Puhu Sille 00:51:59 69
33 46 Kõik Sügis Harri 00:52:06 68
34 56 Kõik Salvatori Stefano 00:52:55 67
35 55 Kõik Kaarjärv Maris 00:53:18 66
36 53 Kõik Sirvel Merili 00:53:32 65
37 54 Kõik Linkgreim Jaanus 00:56:47 64
38 61 Kõik Savitski Jüri 00:43:23 63
39 64 Kõik Borilkevich Ekaterina 00:43:54 62
40 58 Kõik Jääger Liis 00:46:54 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik M Pallas Helari Klubi Spordipartner 00:42:59 100
2 27 Kõik M Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:43:21 99
3 30 Kõik M Mikson Margus 00:43:32 98
4 183 Kõik M Vshivtsev Vladimir 00:43:44 97
5 25 Kõik M Kušnir Aleksei 00:43:51 96
6 33 Kõik M Resev Janek 00:44:13 94
7 22 Kõik M Neemesto Kaspar 00:44:18 93
8 23 Kõik M Tuisk Priit 00:44:39 92
9 32 Kõik M Kull Andre 00:44:41 91
10 29 Kõik M Mõttus Tarmo 00:46:09 90
11 42 Kõik M Grünberg Priit 00:46:46 89
12 35 Kõik M Raag Kaupo 00:46:55 88
13 38 Kõik M Ebras Kristo 00:47:06 87
14 34 Kõik M Tõnov Tõnu 00:47:23 86
15 37 Kõik M Pedari Aimar 00:47:35 84
16 31 Kõik M Hoog Harro 00:47:47 83
17 44 Kõik M Kertsman Jaanus 00:47:56 82
18 36 Kõik M Puusepp Sven 00:48:02 81
19 45 Kõik M Ord Tõnu 00:48:33 80
20 182 Kõik M Silm Maario Rattabaas 00:49:00 78
21 40 Kõik M Eljas Avo 00:49:08 77
22 47 Kõik M Kuusk Tanel 00:49:19 76
23 43 Kõik M Reiska Alar 00:49:36 75
24 41 Kõik M Celitans Lauris 00:50:01 74
25 50 Kõik M Nigul Alar 00:50:07 73
26 63 Kõik M Vasilyev Kirill 00:50:19 72
27 49 Kõik M Randpõld Priit 00:51:15 70
28 46 Kõik M Sügis Harri 00:52:06 68
29 56 Kõik M Salvatori Stefano 00:52:55 67
30 54 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:56:47 64
31 61 Kõik M Savitski Jüri 00:43:23 63
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 MSen2 Pallas Helari Klubi Spordipartner 00:42:59 100
2 30 MSen2 Mikson Margus 00:43:32 98
3 183 MSen2 Vshivtsev Vladimir 00:43:44 97
4 33 MSen2 Resev Janek 00:44:13 94
5 32 MSen2 Kull Andre 00:44:41 91
6 29 MSen2 Mõttus Tarmo 00:46:09 90
7 42 MSen2 Grünberg Priit 00:46:46 89
8 38 MSen2 Ebras Kristo 00:47:06 87
9 34 MSen2 Tõnov Tõnu 00:47:23 86
10 44 MSen2 Kertsman Jaanus 00:47:56 82
11 36 MSen2 Puusepp Sven 00:48:02 81
12 40 MSen2 Eljas Avo 00:49:08 77
13 47 MSen2 Kuusk Tanel 00:49:19 76
14 54 MSen2 Linkgreim Jaanus 00:56:47 64
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 MSen1 Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:43:21 99
2 25 MSen1 Kušnir Aleksei 00:43:51 96
3 22 MSen1 Neemesto Kaspar 00:44:18 93
4 23 MSen1 Tuisk Priit 00:44:39 92
5 35 MSen1 Raag Kaupo 00:46:55 88
6 31 MSen1 Hoog Harro 00:47:47 83
7 182 MSen1 Silm Maario Rattabaas 00:49:00 78
8 41 MSen1 Celitans Lauris 00:50:01 74
9 63 MSen1 Vasilyev Kirill 00:50:19 72
10 56 MSen1 Salvatori Stefano 00:52:55 67
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:43:59 95
2 39 Kõik N Sander Laura Lizette 00:47:30 85
3 52 Kõik N Lang Mae 00:48:41 79
4 51 Kõik N Dobolina Tatjana 00:50:25 71
5 57 Kõik N Puhu Sille 00:51:59 69
6 55 Kõik N Kaarjärv Maris 00:53:18 66
7 53 Kõik N Sirvel Merili 00:53:32 65
8 64 Kõik N Borilkevich Ekaterina 00:43:54 62
9 58 Kõik N Jääger Liis 00:46:54 61
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 NU Mõttus Mari-Liis 00:43:59 95
2 53 NU Sirvel Merili 00:53:32 65
3 58 NU Jääger Liis 00:46:54 61
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 NJ Sander Laura Lizette 00:47:30 85
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 MSen3 Pedari Aimar 00:47:35 84
2 45 MSen3 Ord Tõnu 00:48:33 80
3 50 MSen3 Nigul Alar 00:50:07 73
4 49 MSen3 Randpõld Priit 00:51:15 70
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 NE Lang Mae 00:48:41 79
2 51 NE Dobolina Tatjana 00:50:25 71
3 57 NE Puhu Sille 00:51:59 69
4 55 NE Kaarjärv Maris 00:53:18 66
5 64 NE Borilkevich Ekaterina 00:43:54 62
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 MSen4+ Reiska Alar 00:49:36 75
2 46 MSen4+ Sügis Harri 00:52:06 68
3 61 MSen4+ Savitski Jüri 00:43:23 63

Impression
X