V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Mihkels Madis 00:54:12 100
2 8 Kõik Ragilo Frank Aron 00:54:27 99
3 2 Kõik Kivistik Gert 00:54:35 98
4 9 Kõik Tamm Lauri 00:54:46 97
5 4 Kõik Pajur Markus 00:55:03 96
6 5 Kõik Ärm Rait 00:55:06 95
7 3 Kõik Krusemann Magnus 00:55:53 94
8 31 Kõik Mirzojev Artjom 00:56:36 93
9 11 Kõik Notton Rauno 00:57:08 92
10 195 Kõik Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:57:20 91
11 13 Kõik Maanurm Joonas 00:57:40 90
12 188 Kõik Austa Caspar TÜASK 00:57:50 89
13 30 Kõik Pajur Romet ProShop Team 00:57:58 88
14 186 Kõik Aus Aaron 00:58:38 87
15 10 Kõik Grünberg Henry 00:58:52 86
16 22 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 00:58:55 85
17 176 Kõik Roos Andre TÜASK 00:59:01 84
18 23 Kõik Kask Sten 00:59:02 83
19 24 Kõik Patrenkin Aleksandr 00:59:11 82
20 15 Kõik Tiirats Johannes 00:59:31 81
21 20 Kõik Kokk Gregor 00:59:32 80
22 28 Kõik Koivistoinen Aku 01:00:02 79
23 187 Kõik Uulimaa Ats 01:00:10 78
24 17 Kõik Toom Tauri 01:00:27 77
25 189 Kõik Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:00:45 76
26 18 Kõik Reier Kusti 01:00:49 75
27 197 Kõik Litvintsev Anton 00:55:00 74
28 25 Kõik Reiljan Janmar 00:56:24 73
29 177 Kõik Verliin Lauri TÜASK 00:57:00 72
30 19 Kõik Karki Martin 00:57:01 71
31 173 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:57:14 70
32 16 Kõik Pau Oskar 00:57:36 69
33 12 Kõik Johanson Stefan 00:57:40 68
34 14 Kõik Närap Henry 00:57:50 67
35 27 Kõik Rätsep Raul 00:58:22 66
36 199 Kõik Gristsenko Ron CFC 00:59:00 65
37 21 Kõik Saar Andris Roland 01:01:27 64
38 193 Kõik Kubilius Kevin 01:02:12 63
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Mihkels Madis 00:54:12 100
2 8 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:54:27 99
3 2 Kõik M Kivistik Gert 00:54:35 98
4 9 Kõik M Tamm Lauri 00:54:46 97
5 4 Kõik M Pajur Markus 00:55:03 96
6 5 Kõik M Ärm Rait 00:55:06 95
7 3 Kõik M Krusemann Magnus 00:55:53 94
8 31 Kõik M Mirzojev Artjom 00:56:36 93
9 11 Kõik M Notton Rauno 00:57:08 92
10 195 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:57:20 91
11 13 Kõik M Maanurm Joonas 00:57:40 90
12 188 Kõik M Austa Caspar TÜASK 00:57:50 89
13 30 Kõik M Pajur Romet ProShop Team 00:57:58 88
14 186 Kõik M Aus Aaron 00:58:38 87
15 10 Kõik M Grünberg Henry 00:58:52 86
16 22 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 00:58:55 85
17 176 Kõik M Roos Andre TÜASK 00:59:01 84
18 23 Kõik M Kask Sten 00:59:02 83
19 24 Kõik M Patrenkin Aleksandr 00:59:11 82
20 15 Kõik M Tiirats Johannes 00:59:31 81
21 20 Kõik M Kokk Gregor 00:59:32 80
22 28 Kõik M Koivistoinen Aku 01:00:02 79
23 187 Kõik M Uulimaa Ats 01:00:10 78
24 17 Kõik M Toom Tauri 01:00:27 77
25 189 Kõik M Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:00:45 76
26 18 Kõik M Reier Kusti 01:00:49 75
27 197 Kõik M Litvintsev Anton 00:55:00 74
28 25 Kõik M Reiljan Janmar 00:56:24 73
29 177 Kõik M Verliin Lauri TÜASK 00:57:00 72
30 19 Kõik M Karki Martin 00:57:01 71
31 173 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:57:14 70
32 16 Kõik M Pau Oskar 00:57:36 69
33 12 Kõik M Johanson Stefan 00:57:40 68
34 14 Kõik M Närap Henry 00:57:50 67
35 27 Kõik M Rätsep Raul 00:58:22 66
36 199 Kõik M Gristsenko Ron CFC 00:59:00 65
37 21 Kõik M Saar Andris Roland 01:01:27 64
38 193 Kõik M Kubilius Kevin 01:02:12 63
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Mihkels Madis 00:54:12 100
2 8 MJ Ragilo Frank Aron 00:54:27 99
3 9 MJ Tamm Lauri 00:54:46 97
4 11 MJ Notton Rauno 00:57:08 92
5 30 MJ Pajur Romet ProShop Team 00:57:58 88
6 186 MJ Aus Aaron 00:58:38 87
7 10 MJ Grünberg Henry 00:58:52 86
8 15 MJ Tiirats Johannes 00:59:31 81
9 20 MJ Kokk Gregor 00:59:32 80
10 28 MJ Koivistoinen Aku 01:00:02 79
11 17 MJ Toom Tauri 01:00:27 77
12 189 MJ Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:00:45 76
13 18 MJ Reier Kusti 01:00:49 75
14 25 MJ Reiljan Janmar 00:56:24 73
15 177 MJ Verliin Lauri TÜASK 00:57:00 72
16 19 MJ Karki Martin 00:57:01 71
17 16 MJ Pau Oskar 00:57:36 69
18 12 MJ Johanson Stefan 00:57:40 68
19 14 MJ Närap Henry 00:57:50 67
20 199 MJ Gristsenko Ron CFC 00:59:00 65
21 21 MJ Saar Andris Roland 01:01:27 64
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 ME Kivistik Gert 00:54:35 98
2 3 ME Krusemann Magnus 00:55:53 94
3 195 ME Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:57:20 91
4 13 ME Maanurm Joonas 00:57:40 90
5 188 ME Austa Caspar TÜASK 00:57:50 89
6 22 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 00:58:55 85
7 23 ME Kask Sten 00:59:02 83
8 27 ME Rätsep Raul 00:58:22 66
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 MU Pajur Markus 00:55:03 96
2 5 MU Ärm Rait 00:55:06 95
3 31 MU Mirzojev Artjom 00:56:36 93
4 176 MU Roos Andre TÜASK 00:59:01 84
5 24 MU Patrenkin Aleksandr 00:59:11 82
6 187 MU Uulimaa Ats 01:00:10 78
7 197 MU Litvintsev Anton 00:55:00 74
8 173 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:57:14 70
9 193 MU Kubilius Kevin 01:02:12 63
II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 Kõik Lensment Linda 00:14:37 100
2 139 Kõik Salupuu Georg 00:14:39 99
3 180 Kõik Mõttus Marta 00:14:57 98
4 143 Kõik Järv Uku 00:15:22 97
5 159 Kõik Õruste Kristo 00:15:42 96
6 144 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:15:47 95
7 141 Kõik Kannel Kaur 00:15:52 94
8 154 Kõik Ragilo Frida Mia 00:16:02 93
9 148 Kõik Hynninen Richard 00:16:13 92
10 165 Kõik Laansoo Märt 00:16:14 91
11 140 Kõik Semjonov Silver 00:16:15 90
12 146 Kõik Ziborov Maksim 00:16:26 89
13 152 Kõik Pesor Pauliine 00:16:40 88
14 164 Kõik Mõttus Markus 00:16:48 87
15 156 Kõik Järve Argo 00:17:03 86
16 147 Kõik Kulikov Nikita 00:17:04 85
17 161 Kõik Ärm Mirt 00:17:16 84
18 160 Kõik Grünberg Berit 00:17:30 83
19 168 Kõik Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:40 82
20 145 Kõik Valashas Nikita 00:18:07 81
21 153 Kõik Pesor Roosmarii 00:18:26 80
22 155 Kõik Uibo Lauri 00:18:51 79
23 183 Kõik Bergson Hugo 00:18:52 78
24 157 Kõik Toomsalu Josten 00:19:05 77
25 149 Kõik Haava Jasper 00:19:25 76
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 Kõik N Lensment Linda 00:14:37 100
2 180 Kõik N Mõttus Marta 00:14:57 98
3 154 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:16:02 93
4 152 Kõik N Pesor Pauliine 00:16:40 88
5 161 Kõik N Ärm Mirt 00:17:16 84
6 160 Kõik N Grünberg Berit 00:17:30 83
7 153 Kõik N Pesor Roosmarii 00:18:26 80
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 N12 Lensment Linda 00:14:37 100
2 180 N12 Mõttus Marta 00:14:57 98
3 154 N12 Ragilo Frida Mia 00:16:02 93
4 152 N12 Pesor Pauliine 00:16:40 88
5 161 N12 Ärm Mirt 00:17:16 84
6 160 N12 Grünberg Berit 00:17:30 83
7 153 N12 Pesor Roosmarii 00:18:26 80
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 139 Kõik M Salupuu Georg 00:14:39 99
2 143 Kõik M Järv Uku 00:15:22 97
3 159 Kõik M Õruste Kristo 00:15:42 96
4 144 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:15:47 95
5 141 Kõik M Kannel Kaur 00:15:52 94
6 148 Kõik M Hynninen Richard 00:16:13 92
7 165 Kõik M Laansoo Märt 00:16:14 91
8 140 Kõik M Semjonov Silver 00:16:15 90
9 146 Kõik M Ziborov Maksim 00:16:26 89
10 164 Kõik M Mõttus Markus 00:16:48 87
11 156 Kõik M Järve Argo 00:17:03 86
12 147 Kõik M Kulikov Nikita 00:17:04 85
13 168 Kõik M Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:40 82
14 145 Kõik M Valashas Nikita 00:18:07 81
15 155 Kõik M Uibo Lauri 00:18:51 79
16 183 Kõik M Bergson Hugo 00:18:52 78
17 157 Kõik M Toomsalu Josten 00:19:05 77
18 149 Kõik M Haava Jasper 00:19:25 76
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 139 M12 Salupuu Georg 00:14:39 99
2 143 M12 Järv Uku 00:15:22 97
3 159 M12 Õruste Kristo 00:15:42 96
4 144 M12 Mollberg Karl-Henrik 00:15:47 95
5 141 M12 Kannel Kaur 00:15:52 94
6 148 M12 Hynninen Richard 00:16:13 92
7 165 M12 Laansoo Märt 00:16:14 91
8 140 M12 Semjonov Silver 00:16:15 90
9 146 M12 Ziborov Maksim 00:16:26 89
10 164 M12 Mõttus Markus 00:16:48 87
11 156 M12 Järve Argo 00:17:03 86
12 147 M12 Kulikov Nikita 00:17:04 85
13 168 M12 Hanson Mairold Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:40 82
14 145 M12 Valashas Nikita 00:18:07 81
15 155 M12 Uibo Lauri 00:18:51 79
16 183 M12 Bergson Hugo 00:18:52 78
17 157 M12 Toomsalu Josten 00:19:05 77
18 149 M12 Haava Jasper 00:19:25 76
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Rooni Ron 00:19:37 100
2 107 Kõik Suppi Sebastian 00:20:32 99
3 121 Kõik Järvsoo Markus 00:20:40 98
4 105 Kõik Rannala Maribel 00:20:45 97
5 106 Kõik Kaarjärv Mairit 00:21:10 96
6 109 Kõik Broniševskaja Zlata 00:21:10 95
7 112 Kõik Vilbaste Andreas 00:21:14 94
8 114 Kõik Pärn Andri 00:21:14 93
9 167 Kõik Dooner Carl Peeter 00:21:43 92
10 115 Kõik Käärst Ruben 00:21:44 91
11 111 Kõik Hürden Ralf 00:21:53 90
12 110 Kõik Nõmm Rasmus 00:21:55 89
13 192 Kõik Rei Karel Gustav 00:22:03 88
14 184 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:22:05 87
15 117 Kõik Kannel Märt 00:22:40 86
16 108 Kõik Kull Karolina 00:22:41 85
17 116 Kõik Kajo Herlen 00:22:41 84
18 172 Kõik Kõiv Glen Gregory Team Kodar 00:22:46 83
19 124 Kõik Valge Pärtel 00:22:47 82
20 131 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:23:01 81
21 118 Kõik Laht Mirtel 00:23:16 80
22 136 Kõik Lemloch Loore 00:23:32 79
23 123 Kõik Kiviväli Karl 00:23:48 78
24 122 Kõik Somelar Remo 00:23:50 77
25 169 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:24:06 76
26 181 Kõik Vain Gregor 00:24:08 75
27 120 Kõik Kiilaspea Marcus 00:24:10 74
28 119 Kõik Vaikmets Jaarek 00:24:38 73
29 130 Kõik Soeson Tauri 00:24:38 72
30 126 Kõik Vaikmäe Joonas 00:24:38 71
31 134 Kõik Konga Marten 00:24:39 70
32 135 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:25:24 69
33 132 Kõik Koik Mariann 00:25:36 68
34 125 Kõik Soiver Sten Erik 00:25:36 67
35 127 Kõik Kuum Rasmus 00:26:42 66
36 171 Kõik Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:54 65
37 129 Kõik Vain Marko 00:27:57 64
38 137 Kõik Koonik Harri Alfred 00:28:21 63
39 128 Kõik Luht Uko Rasmus 00:29:25 62
40 185 Kõik Tara Sofia Porter 00:20:05 61
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Rooni Ron 00:19:37 100
2 107 Kõik M Suppi Sebastian 00:20:32 99
3 121 Kõik M Järvsoo Markus 00:20:40 98
4 112 Kõik M Vilbaste Andreas 00:21:14 94
5 114 Kõik M Pärn Andri 00:21:14 93
6 167 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:21:43 92
7 115 Kõik M Käärst Ruben 00:21:44 91
8 111 Kõik M Hürden Ralf 00:21:53 90
9 110 Kõik M Nõmm Rasmus 00:21:55 89
10 192 Kõik M Rei Karel Gustav 00:22:03 88
11 184 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:22:05 87
12 117 Kõik M Kannel Märt 00:22:40 86
13 116 Kõik M Kajo Herlen 00:22:41 84
14 172 Kõik M Kõiv Glen Gregory Team Kodar 00:22:46 83
15 124 Kõik M Valge Pärtel 00:22:47 82
16 131 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:23:01 81
17 123 Kõik M Kiviväli Karl 00:23:48 78
18 122 Kõik M Somelar Remo 00:23:50 77
19 169 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:24:06 76
20 181 Kõik M Vain Gregor 00:24:08 75
21 120 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:24:10 74
22 119 Kõik M Vaikmets Jaarek 00:24:38 73
23 130 Kõik M Soeson Tauri 00:24:38 72
24 126 Kõik M Vaikmäe Joonas 00:24:38 71
25 134 Kõik M Konga Marten 00:24:39 70
26 135 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:25:24 69
27 125 Kõik M Soiver Sten Erik 00:25:36 67
28 127 Kõik M Kuum Rasmus 00:26:42 66
29 171 Kõik M Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:54 65
30 129 Kõik M Vain Marko 00:27:57 64
31 137 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:28:21 63
32 128 Kõik M Luht Uko Rasmus 00:29:25 62
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 M14 Rooni Ron 00:19:37 100
2 107 M14 Suppi Sebastian 00:20:32 99
3 121 M14 Järvsoo Markus 00:20:40 98
4 112 M14 Vilbaste Andreas 00:21:14 94
5 114 M14 Pärn Andri 00:21:14 93
6 167 M14 Dooner Carl Peeter 00:21:43 92
7 115 M14 Käärst Ruben 00:21:44 91
8 111 M14 Hürden Ralf 00:21:53 90
9 110 M14 Nõmm Rasmus 00:21:55 89
10 192 M14 Rei Karel Gustav 00:22:03 88
11 184 M14 Jakobsoo Kaspar 00:22:05 87
12 117 M14 Kannel Märt 00:22:40 86
13 116 M14 Kajo Herlen 00:22:41 84
14 172 M14 Kõiv Glen Gregory Team Kodar 00:22:46 83
15 124 M14 Valge Pärtel 00:22:47 82
16 131 M14 Orav Hugo Hendrik 00:23:01 81
17 123 M14 Kiviväli Karl 00:23:48 78
18 122 M14 Somelar Remo 00:23:50 77
19 169 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:24:06 76
20 181 M14 Vain Gregor 00:24:08 75
21 120 M14 Kiilaspea Marcus 00:24:10 74
22 119 M14 Vaikmets Jaarek 00:24:38 73
23 130 M14 Soeson Tauri 00:24:38 72
24 126 M14 Vaikmäe Joonas 00:24:38 71
25 134 M14 Konga Marten 00:24:39 70
26 135 M14 Järveoja Aaron Parker 00:25:24 69
27 125 M14 Soiver Sten Erik 00:25:36 67
28 127 M14 Kuum Rasmus 00:26:42 66
29 171 M14 Saar Robi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:54 65
30 129 M14 Vain Marko 00:27:57 64
31 137 M14 Koonik Harri Alfred 00:28:21 63
32 128 M14 Luht Uko Rasmus 00:29:25 62
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Rannala Maribel 00:20:45 97
2 106 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:21:10 96
3 109 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:21:10 95
4 108 Kõik N Kull Karolina 00:22:41 85
5 118 Kõik N Laht Mirtel 00:23:16 80
6 136 Kõik N Lemloch Loore 00:23:32 79
7 132 Kõik N Koik Mariann 00:25:36 68
8 185 Kõik N Tara Sofia Porter 00:20:05 61
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 N14 Rannala Maribel 00:20:45 97
2 106 N14 Kaarjärv Mairit 00:21:10 96
3 109 N14 Broniševskaja Zlata 00:21:10 95
4 108 N14 Kull Karolina 00:22:41 85
5 118 N14 Laht Mirtel 00:23:16 80
6 136 N14 Lemloch Loore 00:23:32 79
7 132 N14 Koik Mariann 00:25:36 68
8 185 N14 Tara Sofia Porter 00:20:05 61
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 179 Kõik Mõttus Matthias 00:31:26 100
2 78 Kõik Mäeuibo Markus 00:31:28 99
3 79 Kõik Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:31:34 98
4 77 Kõik Küüt Oskar 00:32:31 97
5 190 Kõik Kurits Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 00:33:16 96
6 82 Kõik Saul Evar 00:33:41 95
7 86 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:34:27 94
8 91 Kõik Mätik Oliver 00:34:39 93
9 94 Kõik Jaht Joonas 00:34:51 92
10 170 Kõik Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:35:05 91
11 90 Kõik Saar Mauro Erik 00:35:05 90
12 84 Kõik Pensa Riko-Sander 00:35:39 89
13 80 Kõik Surva Karolin 00:35:47 88
14 89 Kõik Madisson Mik 00:36:00 87
15 83 Kõik Treier Maria CFC Spordiklubi 00:36:24 86
16 87 Kõik Pukk Oskar 00:36:34 85
17 85 Kõik Kivistu Eliise 00:36:57 84
18 96 Kõik Nigul Natali Nora 00:37:40 83
19 81 Kõik Ründva Richard 00:37:57 82
20 92 Kõik Reintop Karel 00:38:04 81
21 102 Kõik Tsanev Peeter 00:38:08 80
22 93 Kõik Põldma Henri 00:38:44 79
23 95 Kõik Lepik Robert 00:39:20 78
24 175 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:13 77
25 98 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:32:13 76
26 97 Kõik Raun Mirjam 00:34:03 75
27 103 Kõik Sova Travis 00:35:07 74
28 99 Kõik Irbe Birgit 00:31:42 73
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 179 Kõik M Mõttus Matthias 00:31:26 100
2 78 Kõik M Mäeuibo Markus 00:31:28 99
3 79 Kõik M Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:31:34 98
4 77 Kõik M Küüt Oskar 00:32:31 97
5 190 Kõik M Kurits Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 00:33:16 96
6 82 Kõik M Saul Evar 00:33:41 95
7 86 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:34:27 94
8 91 Kõik M Mätik Oliver 00:34:39 93
9 94 Kõik M Jaht Joonas 00:34:51 92
10 170 Kõik M Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:35:05 91
11 90 Kõik M Saar Mauro Erik 00:35:05 90
12 84 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:35:39 89
13 89 Kõik M Madisson Mik 00:36:00 87
14 87 Kõik M Pukk Oskar 00:36:34 85
15 81 Kõik M Ründva Richard 00:37:57 82
16 92 Kõik M Reintop Karel 00:38:04 81
17 102 Kõik M Tsanev Peeter 00:38:08 80
18 93 Kõik M Põldma Henri 00:38:44 79
19 95 Kõik M Lepik Robert 00:39:20 78
20 98 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:32:13 76
21 103 Kõik M Sova Travis 00:35:07 74
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 179 M16 Mõttus Matthias 00:31:26 100
2 78 M16 Mäeuibo Markus 00:31:28 99
3 79 M16 Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:31:34 98
4 77 M16 Küüt Oskar 00:32:31 97
5 190 M16 Kurits Karl Rein Taaramäe Rattaklubi 00:33:16 96
6 82 M16 Saul Evar 00:33:41 95
7 86 M16 Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:34:27 94
8 91 M16 Mätik Oliver 00:34:39 93
9 94 M16 Jaht Joonas 00:34:51 92
10 170 M16 Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:35:05 91
11 90 M16 Saar Mauro Erik 00:35:05 90
12 84 M16 Pensa Riko-Sander 00:35:39 89
13 89 M16 Madisson Mik 00:36:00 87
14 87 M16 Pukk Oskar 00:36:34 85
15 81 M16 Ründva Richard 00:37:57 82
16 92 M16 Reintop Karel 00:38:04 81
17 102 M16 Tsanev Peeter 00:38:08 80
18 93 M16 Põldma Henri 00:38:44 79
19 95 M16 Lepik Robert 00:39:20 78
20 98 M16 Sillat Stig-Tristan 00:32:13 76
21 103 M16 Sova Travis 00:35:07 74
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 Kõik N Surva Karolin 00:35:47 88
2 83 Kõik N Treier Maria CFC Spordiklubi 00:36:24 86
3 85 Kõik N Kivistu Eliise 00:36:57 84
4 96 Kõik N Nigul Natali Nora 00:37:40 83
5 175 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:13 77
6 97 Kõik N Raun Mirjam 00:34:03 75
7 99 Kõik N Irbe Birgit 00:31:42 73
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 N16 Surva Karolin 00:35:47 88
2 83 N16 Treier Maria CFC Spordiklubi 00:36:24 86
3 85 N16 Kivistu Eliise 00:36:57 84
4 96 N16 Nigul Natali Nora 00:37:40 83
5 175 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:13 77
6 97 N16 Raun Mirjam 00:34:03 75
7 99 N16 Irbe Birgit 00:31:42 73
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik Epner Indrek 00:37:58 100
2 44 Kõik Kiskonen Eero 00:37:58 99
3 34 Kõik Pallas Helari 00:38:05 98
4 36 Kõik Mikson Margus 00:38:09 97
5 201 Kõik Kukk Erki vo2 00:38:31 96
6 70 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 00:38:40 95
7 35 Kõik Neemesto Kaspar 00:38:44 94
8 39 Kõik Tõnov Tõnu 00:39:03 93
9 166 Kõik Ebras Kristo 00:39:17 92
10 205 Kõik Sepp Kristo Proshop team 00:39:21 91
11 33 Kõik Kušnir Aleksei 00:39:23 90
12 40 Kõik Pedari Aimar 00:39:31 89
13 178 Kõik Resev Janek spordipartner rattapood 00:39:46 88
14 38 Kõik Raag Kaupo 00:39:48 87
15 41 Kõik Grünberg Priit 00:39:55 86
16 37 Kõik Sildvee Rainer 00:40:05 85
17 194 Kõik Puusepp Sven 00:40:08 84
18 203 Kõik Kull Andre 00:40:10 83
19 63 Kõik Tasane Elina 00:40:45 82
20 45 Kõik Eljas Avo 00:40:53 81
21 47 Kõik Reiska Alar 00:40:55 80
22 46 Kõik Milistver Meelis 00:40:55 79
23 49 Kõik Kuusk Tanel 00:41:06 78
24 51 Kõik Fazõlov Maksim 00:41:13 77
25 64 Kõik Ebras Elisabeth 00:41:15 76
26 48 Kõik Ord Tõnu 00:41:31 75
27 43 Kõik Kertsman Jaanus 00:41:38 74
28 53 Kõik Nigul Alar 00:41:46 73
29 65 Kõik Reier Kirke 00:41:46 72
30 75 Kõik Rammo Matt 00:41:53 71
31 206 Kõik Aksin Janno Hawaii Express 00:42:01 70
32 55 Kõik Linkgreim Jaanus 00:42:02 69
33 198 Kõik Prants Annabrit 00:42:09 68
34 52 Kõik Randpõld Priit 00:42:14 67
35 76 Kõik Rool Margus 00:42:49 66
36 56 Kõik Kaarjärv Maris 00:43:10 65
37 202 Kõik Juus Aivar 00:43:15 64
38 66 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:43:23 63
39 54 Kõik Dobolina Tatjana 00:43:23 62
40 200 Kõik Puhu Sille 00:43:34 61
41 69 Kõik Jaht Valdur 00:44:20 60
42 57 Kõik Kuuskman Carol 00:44:42 59
43 74 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:45:04 58
44 61 Kõik Vassiljev Oleg 00:38:23 57
45 73 Kõik Lükk Alar 00:38:24 56
46 58 Kõik Jääger Liis 00:39:30 55
47 67 Kõik Kuhlap Kaupo 00:39:45 54
48 60 Kõik Volk Andrus 00:40:01 53
49 68 Kõik Tarassov Igor 00:41:26 52
50 71 Kõik Kuljus Ülo 00:41:42 51
51 196 Kõik Grünberg Liis Porter Racing 00:41:42 50
52 62 Kõik Kukk Agnes 00:43:00 49
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik M Epner Indrek 00:37:58 100
2 44 Kõik M Kiskonen Eero 00:37:58 99
3 34 Kõik M Pallas Helari 00:38:05 98
4 36 Kõik M Mikson Margus 00:38:09 97
5 201 Kõik M Kukk Erki vo2 00:38:31 96
6 70 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 00:38:40 95
7 35 Kõik M Neemesto Kaspar 00:38:44 94
8 39 Kõik M Tõnov Tõnu 00:39:03 93
9 166 Kõik M Ebras Kristo 00:39:17 92
10 205 Kõik M Sepp Kristo Proshop team 00:39:21 91
11 33 Kõik M Kušnir Aleksei 00:39:23 90
12 40 Kõik M Pedari Aimar 00:39:31 89
13 178 Kõik M Resev Janek spordipartner rattapood 00:39:46 88
14 38 Kõik M Raag Kaupo 00:39:48 87
15 41 Kõik M Grünberg Priit 00:39:55 86
16 37 Kõik M Sildvee Rainer 00:40:05 85
17 194 Kõik M Puusepp Sven 00:40:08 84
18 203 Kõik M Kull Andre 00:40:10 83
19 45 Kõik M Eljas Avo 00:40:53 81
20 47 Kõik M Reiska Alar 00:40:55 80
21 46 Kõik M Milistver Meelis 00:40:55 79
22 49 Kõik M Kuusk Tanel 00:41:06 78
23 51 Kõik M Fazõlov Maksim 00:41:13 77
24 48 Kõik M Ord Tõnu 00:41:31 75
25 43 Kõik M Kertsman Jaanus 00:41:38 74
26 53 Kõik M Nigul Alar 00:41:46 73
27 75 Kõik M Rammo Matt 00:41:53 71
28 206 Kõik M Aksin Janno Hawaii Express 00:42:01 70
29 55 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:42:02 69
30 52 Kõik M Randpõld Priit 00:42:14 67
31 76 Kõik M Rool Margus 00:42:49 66
32 202 Kõik M Juus Aivar 00:43:15 64
33 69 Kõik M Jaht Valdur 00:44:20 60
34 61 Kõik M Vassiljev Oleg 00:38:23 57
35 73 Kõik M Lükk Alar 00:38:24 56
36 67 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:39:45 54
37 60 Kõik M Volk Andrus 00:40:01 53
38 68 Kõik M Tarassov Igor 00:41:26 52
39 71 Kõik M Kuljus Ülo 00:41:42 51
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 MSen2 Epner Indrek 00:37:58 100
2 34 MSen2 Pallas Helari 00:38:05 98
3 36 MSen2 Mikson Margus 00:38:09 97
4 201 MSen2 Kukk Erki vo2 00:38:31 96
5 70 MSen2 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 00:38:40 95
6 39 MSen2 Tõnov Tõnu 00:39:03 93
7 166 MSen2 Ebras Kristo 00:39:17 92
8 33 MSen2 Kušnir Aleksei 00:39:23 90
9 178 MSen2 Resev Janek spordipartner rattapood 00:39:46 88
10 38 MSen2 Raag Kaupo 00:39:48 87
11 41 MSen2 Grünberg Priit 00:39:55 86
12 37 MSen2 Sildvee Rainer 00:40:05 85
13 194 MSen2 Puusepp Sven 00:40:08 84
14 203 MSen2 Kull Andre 00:40:10 83
15 46 MSen2 Milistver Meelis 00:40:55 79
16 49 MSen2 Kuusk Tanel 00:41:06 78
17 51 MSen2 Fazõlov Maksim 00:41:13 77
18 43 MSen2 Kertsman Jaanus 00:41:38 74
19 206 MSen2 Aksin Janno Hawaii Express 00:42:01 70
20 76 MSen2 Rool Margus 00:42:49 66
21 202 MSen2 Juus Aivar 00:43:15 64
22 69 MSen2 Jaht Valdur 00:44:20 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 MSen3 Kiskonen Eero 00:37:58 99
2 45 MSen3 Eljas Avo 00:40:53 81
3 48 MSen3 Ord Tõnu 00:41:31 75
4 55 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:42:02 69
5 52 MSen3 Randpõld Priit 00:42:14 67
6 60 MSen3 Volk Andrus 00:40:01 53
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 MSen1 Neemesto Kaspar 00:38:44 94
2 205 MSen1 Sepp Kristo Proshop team 00:39:21 91
3 75 MSen1 Rammo Matt 00:41:53 71
4 73 MSen1 Lükk Alar 00:38:24 56
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 MSen4+ Pedari Aimar 00:39:31 89
2 47 MSen4+ Reiska Alar 00:40:55 80
3 53 MSen4+ Nigul Alar 00:41:46 73
4 61 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:38:23 57
5 67 MSen4+ Kuhlap Kaupo 00:39:45 54
6 68 MSen4+ Tarassov Igor 00:41:26 52
7 71 MSen4+ Kuljus Ülo 00:41:42 51
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik N Tasane Elina 00:40:45 82
2 64 Kõik N Ebras Elisabeth 00:41:15 76
3 65 Kõik N Reier Kirke 00:41:46 72
4 198 Kõik N Prants Annabrit 00:42:09 68
5 56 Kõik N Kaarjärv Maris 00:43:10 65
6 66 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:43:23 63
7 54 Kõik N Dobolina Tatjana 00:43:23 62
8 200 Kõik N Puhu Sille 00:43:34 61
9 57 Kõik N Kuuskman Carol 00:44:42 59
10 74 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:45:04 58
11 58 Kõik N Jääger Liis 00:39:30 55
12 196 Kõik N Grünberg Liis Porter Racing 00:41:42 50
13 62 Kõik N Kukk Agnes 00:43:00 49
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 NJ Tasane Elina 00:40:45 82
2 64 NJ Ebras Elisabeth 00:41:15 76
3 65 NJ Reier Kirke 00:41:46 72
4 198 NJ Prants Annabrit 00:42:09 68
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 NE Kaarjärv Maris 00:43:10 65
2 54 NE Dobolina Tatjana 00:43:23 62
3 200 NE Puhu Sille 00:43:34 61
4 58 NE Jääger Liis 00:39:30 55
5 196 NE Grünberg Liis Porter Racing 00:41:42 50
6 62 NE Kukk Agnes 00:43:00 49
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 NU Tuisk Aidi Gerde 00:43:23 63
2 57 NU Kuuskman Carol 00:44:42 59
3 74 NU Nigul Mathilde Manuela 00:45:04 58
Impression
X