21 juuli 2019

Lauri Ausi 16. mälestusvõistlus

1. kategooria
Ajakava

vaata lisaks: http://cfc.ee/lauri-ausi-gp/

 

09:00    Avatakse võistluskeskus, lastele batuut (ilusa ilma korral). 

09:00 – 10:20 Põhisõidu (126 km) litsentside kontroll ja numbrite väljastamine

09:00 – 14:00 Peresõidu ja Tillusõidu registreerimine ja numbrite väljastamine

09:00 – 14:30 54 km registreerimine ja numbrite väljastamine

10:30    Esindajate koosolek (126 km)

11:00    126 km võistluse start (ainult UCI rahvusliku alaliidu litsentsiga võistlejatele)

14:00-14:15    Autasustamine 15 minutit pärast esimest lõpetajat (126 km distants)

14:15    Peresõit distants 6 km (jõukohane distants ka lastele, vanusepiirangut ei ole)

14:30    Rahvasõidu esindajate koosolek (54 km)

14:45    Tillusõit 0,2 km (kõige pisematele)

15:00    Rahvasõidu 54 km võistluse start  (osaleda võivad kõik soovijad)

16:45    Autasustamine (54 km distants)

17:30   Võistluskeskus suletakse

Rohkem infot
Vähem infot
Aeg
21. juuli 2019
Asukoht
Pirita
Osavõtutasud

126 km võistlus                        25 € (registreerimist kohapeal ei toimu)
Rahvasõit 54 km võistlus        15 € (kuni 12.07.2018 kell 23:59)
                                                   20 € (kuni 19.07.2018 kell 23:59)

                                                   25€ (kohapeal)

Peresõit 6 km                          Tasuta (kohapeal registreerimine 5 eurot)

Tillusõit 0,2 km                        Tasuta

 

Rohkem infot
Vähem infot
Lisainformatsioon
Rohkem infot
Vähem infot

Impression
X