Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:51:51 1510
2 5 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:59:30 1495
3 11 Kõik Kovgers Kristers 02:00:26 1489
4 6 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:00:50 1476
5 7 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:51 1472
6 9 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:00:51 1473
7 19 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:00:52 1468
8 21 Kõik Malva Margus CCRM 1 02:00:55 1467
9 30 Kõik Rusovitš Dmitri 02:01:05 1464
10 13 Kõik Balodis Mareks ZZK 02:03:02 1462
11 10 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:24 1460
12 8 Kõik Rohtmets Argo 02:03:26 1458
13 35 Kõik Malsroos Lauri SPORTLAND 02:03:52 1456
14 31 Kõik Kull Andre CCRM 1 02:03:54 1454
15 23 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 02:03:55 1452
16 12 Kõik Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:04:45 1451
17 26 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:04:46 1450
18 41 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:47 1449
19 17 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:48 1448
20 34 Kõik Stüf Erkki 02:04:51 1447
21 14 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:48 1446
22 37 Kõik Post Ken 02:06:13 1445
23 28 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:06:32 1444
24 89 Kõik Kollo Madis 02:06:47 1443
25 27 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:07:15 1442
26 33 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:16 1441
27 591 Kõik Ründva Richard 02:07:16 1440
28 66 Kõik Lukertsenko Mihhail Swix 02:07:20 1439
29 48 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:07:22 1438
30 40 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:07:43 1437
31 32 Kõik Epner Indrek 02:08:46 1436
32 16 Kõik Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:09:37 1435
33 22 Kõik Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:09:41 1434
34 76 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 02:09:43 1433
35 38 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:09:44 1432
36 58 Kõik Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:09:46 1431
37 70 Kõik Reiska Alar 02:10:09 1430
38 97 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:11:15 1429
39 71 Kõik Teder Feeliks 02:11:25 1428
40 55 Kõik Rei Tarmo 02:11:26 1427
41 36 Kõik Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:11:42 1426
42 44 Kõik Kukk Sigvard BIKE FANATICS CC 02:11:58 1425
43 39 Kõik Johanson Egert VELOPLUS 02:12:16 1424
44 59 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:12:29 1423
45 15 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:12:50 1422
46 101 Kõik Lapšin Vladimir 02:12:50 1421
47 74 Kõik Mõttus Mari-Liis 02:13:18 1420
48 73 Kõik Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:19 1419
49 99 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:13:20 1418
50 56 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:13:29 1417
51 54 Kõik Raja Aigar FREESPORT 02:13:32 1416
52 60 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:13:34 1415
53 87 Kõik Maarits Andres 02:13:38 1414
54 88 Kõik Pank Ergo 02:13:39 1413
55 103 Kõik Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:13:59 1412
56 61 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 02:14:01 1411
57 162 Kõik Värv Sander 02:14:17 1410
58 83 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:14:23 1409
59 93 Kõik Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:28 1408
60 91 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:30 1407
61 102 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:14:43 1406
62 95 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:14:44 1405
63 72 Kõik Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:14:45 1404
64 118 Kõik Hinnov Ahti 02:14:51 1403
65 53 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:51 1402
66 146 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:15:13 1401
67 69 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:15:23 1400
68 65 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:15:29 1399
69 131 Kõik Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:15:35 1398
70 46 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:54 1397
71 78 Kõik Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:15:57 1396
72 138 Kõik Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:15 1395
73 96 Kõik Rembla Egon SPORTLOVE 02:16:29 1394
74 120 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:16:34 1393
75 67 Kõik Jürisaar Tauri 02:16:34 1392
76 104 Kõik Kallas Karl 02:17:37 1391
77 129 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:18:08 1390
78 112 Kõik Mäggi Martin SPORTLOVE 02:18:11 1389
79 115 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:18:12 1388
80 81 Kõik Kaur Väino FREESPORT 02:18:16 1387
81 127 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 02:18:40 1386
82 80 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:49 1385
83 116 Kõik Sepp Tõnis 02:19:04 1384
84 75 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 02:19:13 1383
85 52 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:19:21 1382
86 92 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:23 1381
87 123 Kõik Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:19:24 1380
88 194 Kõik Laanoja Risto Metsapeatus 02:19:26 1379
89 110 Kõik Saarva Silver 02:19:28 1378
90 144 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:36 1377
91 241 Kõik Gornischeff Artur 02:19:40 1376
92 113 Kõik Pikkat Andris 02:19:51 1375
93 107 Kõik Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:20:02 1374
94 106 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:20:27 1373
95 105 Kõik Oolup Oliver 02:20:40 1372
96 134 Kõik Luiks Meelis Telia Spordiklubi 02:20:42 1371
97 137 Kõik Eelma Tõnu 02:20:44 1370
98 147 Kõik Isop Veiko 02:20:45 1369
99 145 Kõik Tonts Raido 02:21:21 1368
100 114 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:21:30 1367
101 587 Kõik Mätik Oliver 02:21:51 1366
102 79 Kõik Beljajev Vladimir 02:21:55 1365
103 190 Kõik Kannenberg Karli 02:22:09 1364
104 184 Kõik Pilt Andrus SPORTLOVE 02:22:11 1363
105 191 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:22:12 1362
106 154 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 02:22:12 1361
107 168 Kõik Kimmel Raiko 02:22:15 1360
108 109 Kõik Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:22:42 1359
109 124 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:51 1358
110 167 Kõik Veiler Siim 02:22:57 1357
111 143 Kõik Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:22:58 1356
112 165 Kõik Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:22:58 1355
113 132 Kõik Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:23:00 1354
114 177 Kõik Talumaa Raul CCRM 3 02:23:07 1353
115 160 Kõik Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:23:08 1352
116 117 Kõik Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:23:10 1351
117 182 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:23:21 1350
118 130 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:23:23 1349
119 62 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:23:35 1348
120 151 Kõik Kalda Kalev 02:23:55 1347
121 200 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:24:04 1346
122 171 Kõik Grünberg Harry 02:24:11 1345
123 206 Kõik Vahesaar Vallo 02:24:17 1344
124 178 Kõik Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:24:17 1343
125 170 Kõik Kovgere Beate 02:24:19 1342
126 141 Kõik Õunpuu Vahur 02:24:40 1341
127 149 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:24:53 1340
128 193 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 02:24:54 1339
129 202 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:24:57 1338
130 176 Kõik Teder Hardi 02:25:19 1337
131 599 Kõik Varik Marko CC Rekord 02:25:25 1336
132 225 Kõik Säälik Marek 02:25:33 1335
133 161 Kõik Laos Joosep 02:25:35 1334
134 157 Kõik Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:25:35 1333
135 128 Kõik Tšuskin Danek FREESPORT 02:25:36 1332
136 199 Kõik Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:25:37 1331
137 108 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:25:55 1330
138 100 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:26:20 1329
139 140 Kõik Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:26:22 1328
140 198 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:26:35 1327
141 153 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:05 1326
142 223 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:13 1325
143 189 Kõik Elo Armas 02:27:38 1324
144 148 Kõik Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:27:41 1323
145 166 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:27:45 1322
146 192 Kõik Heinsoo Sander 02:27:50 1321
147 213 Kõik Gorbunov Konstantin 02:27:55 1320
148 173 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:28:10 1319
149 233 Kõik Lung Marti 02:28:27 1318
150 174 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:28:56 1317
151 84 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:30:21 1316
152 152 Kõik Nääme Alar AT SPORT KIA 02:30:26 1315
153 244 Kõik Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:30:36 1314
154 236 Kõik Kand Peeter 02:30:54 1313
155 183 Kõik Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:31:18 1312
156 592 Kõik Kollo Toomas 02:31:21 1311
157 142 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:29 1310
158 247 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:31:35 1309
159 221 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:31:38 1308
160 187 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:31:43 1307
161 197 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:00 1306
162 125 Kõik Kivirüüt Margus 02:32:03 1305
163 211 Kõik Talv Tarvi 02:32:23 1304
164 229 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:32:38 1303
165 196 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:32:39 1302
166 175 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:32:46 1301
167 593 Kõik Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:32:47 1300
168 219 Kõik Bergvald Gunnar 02:32:50 1299
169 163 Kõik Ever Riho velo clubbers 02:33:29 1298
170 282 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:33:44 1297
171 172 Kõik Morgun Timofei ABB 02:33:50 1296
172 185 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:33:55 1295
173 230 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:34:05 1294
174 240 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:34:19 1293
175 248 Kõik Kuusik Kevin WiseDrive 02:34:21 1292
176 249 Kõik Rebas Raido 02:34:25 1291
177 309 Kõik Kutser Indrek 02:34:26 1290
178 346 Kõik Kaldre Raul 02:34:38 1289
179 597 Kõik Rips Leho 02:34:40 1288
180 209 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:35:09 1287
181 188 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:35:22 1286
182 601 Kõik Tsanev Peeter kalevi jalgrattakool 02:35:41 1285
183 245 Kõik Kull Rait Transpordiamet 02:36:00 1284
184 256 Kõik Lensment Tõnu 02:36:02 1283
185 220 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:36:03 1282
186 207 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:36:05 1281
187 257 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:36:06 1280
188 227 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:12 1279
189 276 Kõik Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:36:15 1278
190 254 Kõik Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:36:24 1277
191 255 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:36:28 1276
192 231 Kõik Tepaskent Tanel 02:36:50 1275
193 238 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:37:03 1274
194 337 Kõik Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:37:09 1273
195 208 Kõik Saksniit Priit ONNINEN II 02:37:11 1272
196 277 Kõik Krull Kaupo 02:37:23 1271
197 263 Kõik Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:37:25 1270
198 186 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:37:36 1269
199 204 Kõik Alaväli Ülari 02:37:39 1268
200 302 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:38:03 1267
201 281 Kõik Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:38:17 1266
202 572 Kõik Enok Egerd 02:38:24 1265
203 210 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:38:31 1264
204 266 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:38:36 1263
205 139 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:38:43 1262
206 328 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 02:38:58 1261
207 237 Kõik Kask Jaanus 02:39:04 1260
208 278 Kõik Kivikas Eero 02:39:04 1259
209 271 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:39:05 1258
210 349 Kõik Tarajev Diimar 02:39:17 1257
211 350 Kõik Arge Endrus Suusasemud 02:39:46 1256
212 316 Kõik Ellermaa Janno 02:39:49 1255
213 250 Kõik Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 02:39:51 1254
214 267 Kõik Ilves Filipp 02:39:53 1253
215 150 Kõik Põldoja Tauno 02:39:54 1252
216 228 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:40:14 1251
217 295 Kõik Härmaorg Tarmo 02:40:39 1250
218 342 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:39 1249
219 293 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:40:50 1248
220 341 Kõik Kebja Reigo Eesti Energia 02:41:40 1247
221 298 Kõik Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:41:43 1246
222 288 Kõik Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:42:01 1245
223 205 Kõik Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:42:05 1244
224 600 Kõik Romandi Liina Rae Rattaklubi 02:42:05 1243
225 158 Kõik Rätsep Raul 02:42:13 1242
226 280 Kõik Sildaru Kalev 02:42:18 1241
227 306 Kõik Zaletajev Toomas 02:42:18 1240
228 283 Kõik Kingo Priit 02:42:28 1239
229 311 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:42:31 1238
230 596 Kõik Kütt Erik AMPS Team 02:42:35 1237
231 287 Kõik Eensalu Indrek 02:42:39 1236
232 201 Kõik Viigipuu Toomas 02:42:49 1235
233 335 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:43:00 1234
234 203 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:44:00 1233
235 290 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:44:11 1232
236 322 Kõik Nõmmik Alar 02:44:12 1231
237 217 Kõik Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:44:13 1230
238 326 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:44:23 1229
239 347 Kõik Käär Tanel Nortal 02:44:26 1228
240 317 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:44:58 1227
241 333 Kõik Valdmaa Risto 02:45:03 1226
242 384 Kõik Puik Viljar 02:45:11 1225
243 331 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:19 1224
244 355 Kõik Hansov Hanno Fixus 02:45:21 1223
245 382 Kõik Simulask Agu 02:45:26 1222
246 286 Kõik Tenslind Margus 02:45:34 1221
247 588 Kõik Willadsen Siur Rasmus 02:45:41 1220
248 324 Kõik Dubrov Einar 02:45:57 1219
249 340 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:46:03 1218
250 429 Kõik Kaschan Martin 02:46:21 1217
251 323 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:46:23 1216
252 310 Kõik Kärdi Tarmo 02:46:26 1215
253 224 Kõik Sidorov Vladimir 02:46:35 1214
254 363 Kõik Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:36 1213
255 385 Kõik Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:46:42 1212
256 312 Kõik Eenraid Priit 02:47:28 1211
257 408 Kõik Kriis Karin REDBIKE NAISED 02:47:40 1210
258 398 Kõik Nirgi Sten Eric 02:47:41 1209
259 216 Kõik Kollo Tiit Filter As 02:47:50 1208
260 428 Kõik Vabamägi Eero Postimees 02:47:58 1207
261 399 Kõik Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:05 1206
262 393 Kõik Leppik Andri 02:48:11 1205
263 353 Kõik Kesvatera Andres 02:48:17 1204
264 327 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:48:26 1203
265 354 Kõik Vallik Kenneth 02:48:28 1202
266 321 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:48:31 1201
267 544 Kõik Jürisaar Merilin 02:48:40 1200
268 362 Kõik Roosild Kristjan Wise 02:48:43 1199
269 352 Kõik Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:48:43 1198
270 380 Kõik Prants Aivar 02:49:06 1197
271 389 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:49:14 1196
272 320 Kõik Tammemägi Jaak 02:49:20 1195
273 361 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:49:30 1194
274 405 Kõik Aros Silver SILFER OÜ 02:49:38 1193
275 367 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:49:39 1192
276 314 Kõik Rahu Madis 02:49:41 1191
277 338 Kõik Agu Mairold 02:49:58 1190
278 268 Kõik Kumm Karl-Erik 02:50:03 1189
279 279 Kõik Männi Mattias 02:50:11 1188
280 261 Kõik Lubi Tiit 02:50:48 1187
281 540 Kõik Shavela Nikolay Konecranes 02:51:01 1186
282 422 Kõik Puusepp Kaito 02:51:09 1185
283 329 Kõik Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:51:10 1184
284 392 Kõik Vilpart Toomas 02:51:13 1183
285 411 Kõik Kivipõld Veiko 02:51:15 1182
286 390 Kõik Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:51:18 1181
287 452 Kõik Kebja Raigo 02:51:24 1180
288 318 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:51:29 1179
289 426 Kõik Ütsik Johannes 02:51:31 1178
290 297 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:51:40 1177
291 359 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:51:45 1176
292 377 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:51:45 1175
293 432 Kõik Magnus Margus 02:51:47 1174
294 456 Kõik Mander Heiko 02:51:48 1173
295 430 Kõik Luiga Einar 02:52:16 1172
296 339 Kõik Heinrichsen Tanel 02:52:40 1171
297 274 Kõik Kutsch Janek 02:52:42 1170
298 379 Kõik Kozlov Raul 02:52:48 1169
299 315 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:48 1168
300 351 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:53:20 1167
301 386 Kõik Zacek Kristo 02:53:26 1166
302 590 Kõik Kiipsaar Raido 02:53:32 1165
303 344 Kõik Stalkov Valmer 02:53:38 1164
304 251 Kõik Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:53:53 1163
305 436 Kõik Fuks Vahur 02:54:04 1162
306 554 Kõik Alamets Lauri SnowHunters 02:54:15 1161
307 395 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:54:43 1160
308 348 Kõik Malva Leila CCRM 2 02:54:44 1159
309 604 Kõik Kaibald Andre 02:54:45 1158
310 294 Kõik Lerme Ints DAKO Ziemelvidzeme 02:54:47 1157
311 523 Kõik Mets Marko 02:55:08 1156
312 461 Kõik Mölder Rein 02:55:21 1155
313 357 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:56:40 1154
314 474 Kõik Veenpere Lauri 02:56:45 1153
315 464 Kõik Maiste Margus Hansa Grupp 02:56:49 1152
316 407 Kõik Semjonov Veiko 02:57:04 1151
317 437 Kõik Lääne Jaak 02:57:06 1150
318 394 Kõik Klaos Einar KoMo 02:57:07 1149
319 304 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:57:10 1148
320 370 Kõik Ernits Ardu Vänta aga 02:58:00 1147
321 594 Kõik Reissaar Alari 02:58:12 1146
322 400 Kõik Lipvars Jaanus 02:58:14 1145
323 396 Kõik Lung Helin 02:58:48 1144
324 313 Kõik Oruste Andrus 02:59:52 1143
325 518 Kõik Janno Jaak KF Suusaklubi 03:00:09 1142
326 334 Kõik Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 03:00:21 1141
327 505 Kõik Künnapas Ragnar 03:00:28 1140
328 303 Kõik Priks Hanno 03:00:58 1139
329 445 Kõik Razumovski Aleksei 03:01:03 1138
330 585 Kõik Dsilna Indro 03:01:19 1137
331 418 Kõik Varik Meelis 03:01:50 1136
332 438 Kõik Niggulis Ott 03:02:02 1135
333 447 Kõik Koik Kaire PORTER RACING NAISED 03:02:05 1134
334 292 Kõik Pihlak Rauno 03:02:12 1133
335 441 Kõik Suurkivi Tauno Päästeamet 03:02:24 1132
336 442 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:02:46 1131
337 446 Kõik Ründva Olavi 03:03:17 1130
338 450 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 03:03:30 1129
339 598 Kõik Talvik Ott Uuesalu 03:04:32 1128
340 595 Kõik Elken Asko 03:04:42 1127
341 391 Kõik Malsroos Taavi 03:05:10 1126
342 222 Kõik Malsroos Mait 03:05:11 1125
343 434 Kõik Paju Andres 03:05:44 1124
344 431 Kõik Pauklin Roland 03:06:06 1123
345 419 Kõik Eeriksoo Indrek 101.KK 03:06:34 1122
346 402 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:06:49 1121
347 603 Kõik Linna Mart 03:07:00 1120
348 465 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 03:07:12 1119
349 423 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:07:13 1118
350 522 Kõik Kelement Martin Õhuvägi 03:07:13 1117
351 369 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1116
352 487 Kõik Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1115
353 449 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:27 1114
354 417 Kõik Trestip Janete RR Siplased / VITAX 03:07:35 1113
355 345 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 2 03:08:16 1112
356 427 Kõik Mikk Karin 03:08:21 1111
357 414 Kõik Sankman Jüri 03:10:05 1110
358 470 Kõik Kaupal Hannes 03:10:08 1109
359 284 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:10:14 1108
360 296 Kõik Katin Vladimir Fie Vladimir Katin 03:10:29 1107
361 424 Kõik Mikk Mait 03:10:33 1106
362 368 Kõik Maidla Priit 03:10:34 1105
363 403 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:11:01 1104
364 289 Kõik Kotov Raul 03:11:19 1103
365 462 Kõik Konga Anu PORTER RACING NAISED 03:11:39 1102
366 589 Kõik Tänav Tõnu 03:11:40 1101
367 534 Kõik Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:12:21 1100
368 448 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:12:49 1099
369 451 Kõik Ronimois Ruttar 03:13:06 1098
370 490 Kõik Isop Vallo 03:13:37 1097
371 494 Kõik Eerme Hanno 03:13:46 1096
372 483 Kõik Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:13:48 1095
373 557 Kõik Kimmel Triin 03:14:01 1094
374 413 Kõik Mändla Kaupo 03:14:27 1093
375 455 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:14:29 1092
376 551 Kõik Povaljuhhin Aleksandr Oü JOT Eesti 03:14:35 1091
377 443 Kõik Jürgenson Rainer 03:14:37 1090
378 555 Kõik Jürisaar Meelis 03:14:39 1089
379 498 Kõik Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:14:39 1088
380 435 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:14:51 1087
381 463 Kõik Madisson Peeter SPORTLOVE 2 03:15:04 1086
382 556 Kõik Laarmaa Anto 03:15:07 1085
383 521 Kõik Liiv Madis 03:15:11 1084
384 409 Kõik Alusalu Matis 03:15:21 1083
385 488 Kõik Riiner Märt 03:15:21 1082
386 473 Kõik Tammin Raul 03:15:27 1081
387 501 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:16:26 1080
388 479 Kõik Trei Vahur VIIMSI SPORT 03:16:36 1079
389 476 Kõik Kährik Aare 03:17:24 1078
390 586 Kõik Kask Ants 03:18:23 1077
391 469 Kõik Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:18:50 1076
392 528 Kõik Võsu Jaan 03:20:08 1075
393 485 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:21:31 1074
394 525 Kõik Mängel Margus 03:21:31 1073
395 507 Kõik Haljand Margo 03:21:37 1072
396 420 Kõik Abras Hanno 03:22:36 1071
397 542 Kõik Olesk Raul 03:23:29 1070
398 262 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 03:23:35 1069
399 508 Kõik Otsa Arne 03:24:17 1068
400 232 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 03:24:28 1067
401 546 Kõik Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:25:25 1066
402 468 Kõik Ahu Ülo 03:26:01 1065
403 531 Kõik Lukmann Riivo 03:26:06 1064
404 511 Kõik Kaskema Sten 03:26:07 1063
405 372 Kõik Saarep Peeter 03:26:10 1062
406 486 Kõik Altosaar Rain Mees metsast 03:26:26 1061
407 560 Kõik Valg Marek 03:27:54 1060
408 497 Kõik Zdanavicius Tomas 03:29:37 1059
409 481 Kõik Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:29:42 1058
410 502 Kõik Kaar Rainer 03:29:51 1057
411 584 Kõik Pukspuu Ago Õhuvägi 03:31:05 1056
412 459 Kõik Raamets Tõnis Taltech 03:31:34 1055
413 503 Kõik Rüütel Alo 03:32:48 1054
414 515 Kõik Räni Riho 03:33:11 1053
415 547 Kõik Nigul Margo 03:37:48 1052
416 440 Kõik Paal Peet 03:40:51 1051
417 500 Kõik Vallimäe Kristjan 03:41:05 1050
418 529 Kõik Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:41:23 1049
419 613 Kõik Väli Margus 03:46:01 1048
420 524 Kõik Jaska Kristel 03:51:05 1047
421 499 Kõik Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:51:13 1046
422 509 Kõik Gerndorf Urmas 03:51:14 1045
423 548 Kõik Vare Tauno 03:54:52 1044
424 573 Kõik Jaanson Alar 03:55:36 1043
425 513 Kõik Mikkelsaar Mart 04:14:16 1042
426 543 Kõik Maksimenko Aleksei 04:49:14 1041
427 583 Kõik Seeba Merit 05:02:14 1040
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:51:51 1510
2 5 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:59:30 1495
3 11 Kõik M Kovgers Kristers 02:00:26 1489
4 6 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:00:50 1476
5 7 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:51 1472
6 9 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:00:51 1473
7 19 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:00:52 1468
8 21 Kõik M Malva Margus CCRM 1 02:00:55 1467
9 30 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:01:05 1464
10 13 Kõik M Balodis Mareks ZZK 02:03:02 1462
11 10 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:24 1460
12 8 Kõik M Rohtmets Argo 02:03:26 1458
13 35 Kõik M Malsroos Lauri SPORTLAND 02:03:52 1456
14 31 Kõik M Kull Andre CCRM 1 02:03:54 1454
15 23 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 02:03:55 1452
16 12 Kõik M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:04:45 1451
17 26 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:04:46 1450
18 41 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:47 1449
19 17 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:48 1448
20 34 Kõik M Stüf Erkki 02:04:51 1447
21 14 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:48 1446
22 37 Kõik M Post Ken 02:06:13 1445
23 28 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:06:32 1444
24 89 Kõik M Kollo Madis 02:06:47 1443
25 27 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:07:15 1442
26 33 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:16 1441
27 591 Kõik M Ründva Richard 02:07:16 1440
28 66 Kõik M Lukertsenko Mihhail Swix 02:07:20 1439
29 48 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:07:22 1438
30 40 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:07:43 1437
31 32 Kõik M Epner Indrek 02:08:46 1436
32 16 Kõik M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:09:37 1435
33 22 Kõik M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:09:41 1434
34 76 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 02:09:43 1433
35 38 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:09:44 1432
36 58 Kõik M Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:09:46 1431
37 70 Kõik M Reiska Alar 02:10:09 1430
38 97 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:11:15 1429
39 71 Kõik M Teder Feeliks 02:11:25 1428
40 55 Kõik M Rei Tarmo 02:11:26 1427
41 36 Kõik M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:11:42 1426
42 44 Kõik M Kukk Sigvard BIKE FANATICS CC 02:11:58 1425
43 39 Kõik M Johanson Egert VELOPLUS 02:12:16 1424
44 59 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:12:29 1423
45 15 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:12:50 1422
46 101 Kõik M Lapšin Vladimir 02:12:50 1421
47 73 Kõik M Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:19 1419
48 99 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:13:20 1418
49 56 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:13:29 1417
50 54 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 02:13:32 1416
51 87 Kõik M Maarits Andres 02:13:38 1414
52 88 Kõik M Pank Ergo 02:13:39 1413
53 103 Kõik M Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:13:59 1412
54 61 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 02:14:01 1411
55 162 Kõik M Värv Sander 02:14:17 1410
56 83 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:14:23 1409
57 93 Kõik M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:28 1408
58 91 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:30 1407
59 102 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:14:43 1406
60 95 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:14:44 1405
61 72 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:14:45 1404
62 118 Kõik M Hinnov Ahti 02:14:51 1403
63 53 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:51 1402
64 146 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:15:13 1401
65 69 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:15:23 1400
66 131 Kõik M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:15:35 1398
67 46 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:54 1397
68 78 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:15:57 1396
69 138 Kõik M Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:15 1395
70 96 Kõik M Rembla Egon SPORTLOVE 02:16:29 1394
71 120 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:16:34 1393
72 67 Kõik M Jürisaar Tauri 02:16:34 1392
73 104 Kõik M Kallas Karl 02:17:37 1391
74 129 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:18:08 1390
75 112 Kõik M Mäggi Martin SPORTLOVE 02:18:11 1389
76 115 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:18:12 1388
77 81 Kõik M Kaur Väino FREESPORT 02:18:16 1387
78 127 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 02:18:40 1386
79 80 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:49 1385
80 116 Kõik M Sepp Tõnis 02:19:04 1384
81 75 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 02:19:13 1383
82 52 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:19:21 1382
83 92 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:23 1381
84 123 Kõik M Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:19:24 1380
85 194 Kõik M Laanoja Risto Metsapeatus 02:19:26 1379
86 110 Kõik M Saarva Silver 02:19:28 1378
87 144 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:36 1377
88 241 Kõik M Gornischeff Artur 02:19:40 1376
89 113 Kõik M Pikkat Andris 02:19:51 1375
90 107 Kõik M Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:20:02 1374
91 106 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:20:27 1373
92 105 Kõik M Oolup Oliver 02:20:40 1372
93 134 Kõik M Luiks Meelis Telia Spordiklubi 02:20:42 1371
94 137 Kõik M Eelma Tõnu 02:20:44 1370
95 147 Kõik M Isop Veiko 02:20:45 1369
96 145 Kõik M Tonts Raido 02:21:21 1368
97 114 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:21:30 1367
98 587 Kõik M Mätik Oliver 02:21:51 1366
99 79 Kõik M Beljajev Vladimir 02:21:55 1365
100 190 Kõik M Kannenberg Karli 02:22:09 1364
101 184 Kõik M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:22:11 1363
102 191 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:22:12 1362
103 154 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 02:22:12 1361
104 168 Kõik M Kimmel Raiko 02:22:15 1360
105 109 Kõik M Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:22:42 1359
106 124 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:51 1358
107 167 Kõik M Veiler Siim 02:22:57 1357
108 165 Kõik M Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:22:58 1355
109 132 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:23:00 1354
110 177 Kõik M Talumaa Raul CCRM 3 02:23:07 1353
111 160 Kõik M Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:23:08 1352
112 117 Kõik M Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:23:10 1351
113 182 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:23:21 1350
114 130 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:23:23 1349
115 62 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:23:35 1348
116 151 Kõik M Kalda Kalev 02:23:55 1347
117 200 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:24:04 1346
118 171 Kõik M Grünberg Harry 02:24:11 1345
119 206 Kõik M Vahesaar Vallo 02:24:17 1344
120 178 Kõik M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:24:17 1343
121 141 Kõik M Õunpuu Vahur 02:24:40 1341
122 149 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:24:53 1340
123 193 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:24:54 1339
124 202 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:24:57 1338
125 176 Kõik M Teder Hardi 02:25:19 1337
126 599 Kõik M Varik Marko CC Rekord 02:25:25 1336
127 225 Kõik M Säälik Marek 02:25:33 1335
128 161 Kõik M Laos Joosep 02:25:35 1334
129 157 Kõik M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:25:35 1333
130 128 Kõik M Tšuskin Danek FREESPORT 02:25:36 1332
131 199 Kõik M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:25:37 1331
132 108 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:25:55 1330
133 100 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:26:20 1329
134 140 Kõik M Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:26:22 1328
135 198 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:26:35 1327
136 153 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:05 1326
137 223 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:13 1325
138 189 Kõik M Elo Armas 02:27:38 1324
139 148 Kõik M Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:27:41 1323
140 166 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:27:45 1322
141 192 Kõik M Heinsoo Sander 02:27:50 1321
142 213 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:27:55 1320
143 233 Kõik M Lung Marti 02:28:27 1318
144 174 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:28:56 1317
145 84 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:30:21 1316
146 152 Kõik M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:30:26 1315
147 244 Kõik M Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:30:36 1314
148 236 Kõik M Kand Peeter 02:30:54 1313
149 183 Kõik M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:31:18 1312
150 592 Kõik M Kollo Toomas 02:31:21 1311
151 247 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:31:35 1309
152 221 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:31:38 1308
153 125 Kõik M Kivirüüt Margus 02:32:03 1305
154 211 Kõik M Talv Tarvi 02:32:23 1304
155 196 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:32:39 1302
156 175 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:32:46 1301
157 593 Kõik M Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:32:47 1300
158 219 Kõik M Bergvald Gunnar 02:32:50 1299
159 163 Kõik M Ever Riho velo clubbers 02:33:29 1298
160 282 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:33:44 1297
161 172 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:33:50 1296
162 185 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:33:55 1295
163 230 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:34:05 1294
164 248 Kõik M Kuusik Kevin WiseDrive 02:34:21 1292
165 249 Kõik M Rebas Raido 02:34:25 1291
166 309 Kõik M Kutser Indrek 02:34:26 1290
167 346 Kõik M Kaldre Raul 02:34:38 1289
168 597 Kõik M Rips Leho 02:34:40 1288
169 188 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:35:22 1286
170 601 Kõik M Tsanev Peeter kalevi jalgrattakool 02:35:41 1285
171 245 Kõik M Kull Rait Transpordiamet 02:36:00 1284
172 256 Kõik M Lensment Tõnu 02:36:02 1283
173 220 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:36:03 1282
174 207 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:36:05 1281
175 257 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:36:06 1280
176 227 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:12 1279
177 276 Kõik M Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:36:15 1278
178 254 Kõik M Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:36:24 1277
179 255 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:36:28 1276
180 231 Kõik M Tepaskent Tanel 02:36:50 1275
181 238 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:37:03 1274
182 337 Kõik M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:37:09 1273
183 208 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN II 02:37:11 1272
184 277 Kõik M Krull Kaupo 02:37:23 1271
185 263 Kõik M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:37:25 1270
186 186 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:37:36 1269
187 204 Kõik M Alaväli Ülari 02:37:39 1268
188 302 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:38:03 1267
189 281 Kõik M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:38:17 1266
190 572 Kõik M Enok Egerd 02:38:24 1265
191 266 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:38:36 1263
192 139 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:38:43 1262
193 328 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 02:38:58 1261
194 237 Kõik M Kask Jaanus 02:39:04 1260
195 278 Kõik M Kivikas Eero 02:39:04 1259
196 271 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:39:05 1258
197 349 Kõik M Tarajev Diimar 02:39:17 1257
198 350 Kõik M Arge Endrus Suusasemud 02:39:46 1256
199 316 Kõik M Ellermaa Janno 02:39:49 1255
200 267 Kõik M Ilves Filipp 02:39:53 1253
201 150 Kõik M Põldoja Tauno 02:39:54 1252
202 228 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:40:14 1251
203 295 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:40:39 1250
204 342 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:39 1249
205 341 Kõik M Kebja Reigo Eesti Energia 02:41:40 1247
206 298 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:41:43 1246
207 288 Kõik M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:42:01 1245
208 158 Kõik M Rätsep Raul 02:42:13 1242
209 280 Kõik M Sildaru Kalev 02:42:18 1241
210 306 Kõik M Zaletajev Toomas 02:42:18 1240
211 283 Kõik M Kingo Priit 02:42:28 1239
212 311 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:42:31 1238
213 596 Kõik M Kütt Erik AMPS Team 02:42:35 1237
214 287 Kõik M Eensalu Indrek 02:42:39 1236
215 201 Kõik M Viigipuu Toomas 02:42:49 1235
216 335 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:43:00 1234
217 203 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:44:00 1233
218 322 Kõik M Nõmmik Alar 02:44:12 1231
219 217 Kõik M Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:44:13 1230
220 326 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:44:23 1229
221 347 Kõik M Käär Tanel Nortal 02:44:26 1228
222 317 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:44:58 1227
223 333 Kõik M Valdmaa Risto 02:45:03 1226
224 384 Kõik M Puik Viljar 02:45:11 1225
225 331 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:19 1224
226 355 Kõik M Hansov Hanno Fixus 02:45:21 1223
227 382 Kõik M Simulask Agu 02:45:26 1222
228 286 Kõik M Tenslind Margus 02:45:34 1221
229 588 Kõik M Willadsen Siur Rasmus 02:45:41 1220
230 324 Kõik M Dubrov Einar 02:45:57 1219
231 340 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:46:03 1218
232 429 Kõik M Kaschan Martin 02:46:21 1217
233 323 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:46:23 1216
234 310 Kõik M Kärdi Tarmo 02:46:26 1215
235 224 Kõik M Sidorov Vladimir 02:46:35 1214
236 363 Kõik M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:36 1213
237 385 Kõik M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:46:42 1212
238 312 Kõik M Eenraid Priit 02:47:28 1211
239 398 Kõik M Nirgi Sten Eric 02:47:41 1209
240 216 Kõik M Kollo Tiit Filter As 02:47:50 1208
241 428 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 02:47:58 1207
242 399 Kõik M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:05 1206
243 393 Kõik M Leppik Andri 02:48:11 1205
244 353 Kõik M Kesvatera Andres 02:48:17 1204
245 327 Kõik M Koik Meelis Porter Racing 02:48:26 1203
246 354 Kõik M Vallik Kenneth 02:48:28 1202
247 321 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:48:31 1201
248 362 Kõik M Roosild Kristjan Wise 02:48:43 1199
249 352 Kõik M Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:48:43 1198
250 380 Kõik M Prants Aivar 02:49:06 1197
251 320 Kõik M Tammemägi Jaak 02:49:20 1195
252 361 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:49:30 1194
253 405 Kõik M Aros Silver SILFER OÜ 02:49:38 1193
254 314 Kõik M Rahu Madis 02:49:41 1191
255 338 Kõik M Agu Mairold 02:49:58 1190
256 268 Kõik M Kumm Karl-Erik 02:50:03 1189
257 279 Kõik M Männi Mattias 02:50:11 1188
258 261 Kõik M Lubi Tiit 02:50:48 1187
259 540 Kõik M Shavela Nikolay Konecranes 02:51:01 1186
260 422 Kõik M Puusepp Kaito 02:51:09 1185
261 329 Kõik M Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:51:10 1184
262 392 Kõik M Vilpart Toomas 02:51:13 1183
263 411 Kõik M Kivipõld Veiko 02:51:15 1182
264 390 Kõik M Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:51:18 1181
265 452 Kõik M Kebja Raigo 02:51:24 1180
266 318 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:51:29 1179
267 426 Kõik M Ütsik Johannes 02:51:31 1178
268 297 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:51:40 1177
269 359 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:51:45 1176
270 377 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:51:45 1175
271 432 Kõik M Magnus Margus 02:51:47 1174
272 456 Kõik M Mander Heiko 02:51:48 1173
273 430 Kõik M Luiga Einar 02:52:16 1172
274 339 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:52:40 1171
275 274 Kõik M Kutsch Janek 02:52:42 1170
276 379 Kõik M Kozlov Raul 02:52:48 1169
277 315 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:48 1168
278 351 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:53:20 1167
279 386 Kõik M Zacek Kristo 02:53:26 1166
280 590 Kõik M Kiipsaar Raido 02:53:32 1165
281 344 Kõik M Stalkov Valmer 02:53:38 1164
282 251 Kõik M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:53:53 1163
283 436 Kõik M Fuks Vahur 02:54:04 1162
284 554 Kõik M Alamets Lauri SnowHunters 02:54:15 1161
285 395 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:54:43 1160
286 604 Kõik M Kaibald Andre 02:54:45 1158
287 294 Kõik M Lerme Ints DAKO Ziemelvidzeme 02:54:47 1157
288 523 Kõik M Mets Marko 02:55:08 1156
289 461 Kõik M Mölder Rein 02:55:21 1155
290 357 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:56:40 1154
291 474 Kõik M Veenpere Lauri 02:56:45 1153
292 464 Kõik M Maiste Margus Hansa Grupp 02:56:49 1152
293 407 Kõik M Semjonov Veiko 02:57:04 1151
294 437 Kõik M Lääne Jaak 02:57:06 1150
295 394 Kõik M Klaos Einar KoMo 02:57:07 1149
296 304 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:57:10 1148
297 370 Kõik M Ernits Ardu Vänta aga 02:58:00 1147
298 594 Kõik M Reissaar Alari 02:58:12 1146
299 400 Kõik M Lipvars Jaanus 02:58:14 1145
300 313 Kõik M Oruste Andrus 02:59:52 1143
301 518 Kõik M Janno Jaak KF Suusaklubi 03:00:09 1142
302 334 Kõik M Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 03:00:21 1141
303 505 Kõik M Künnapas Ragnar 03:00:28 1140
304 303 Kõik M Priks Hanno 03:00:58 1139
305 445 Kõik M Razumovski Aleksei 03:01:03 1138
306 585 Kõik M Dsilna Indro 03:01:19 1137
307 418 Kõik M Varik Meelis 03:01:50 1136
308 438 Kõik M Niggulis Ott 03:02:02 1135
309 292 Kõik M Pihlak Rauno 03:02:12 1133
310 441 Kõik M Suurkivi Tauno Päästeamet 03:02:24 1132
311 446 Kõik M Ründva Olavi 03:03:17 1130
312 450 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 03:03:30 1129
313 598 Kõik M Talvik Ott Uuesalu 03:04:32 1128
314 595 Kõik M Elken Asko 03:04:42 1127
315 391 Kõik M Malsroos Taavi 03:05:10 1126
316 222 Kõik M Malsroos Mait 03:05:11 1125
317 434 Kõik M Paju Andres 03:05:44 1124
318 431 Kõik M Pauklin Roland 03:06:06 1123
319 419 Kõik M Eeriksoo Indrek 101.KK 03:06:34 1122
320 402 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:06:49 1121
321 603 Kõik M Linna Mart 03:07:00 1120
322 465 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 03:07:12 1119
323 522 Kõik M Kelement Martin Õhuvägi 03:07:13 1117
324 369 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1116
325 487 Kõik M Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1115
326 449 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:27 1114
327 345 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 03:08:16 1112
328 414 Kõik M Sankman Jüri 03:10:05 1110
329 470 Kõik M Kaupal Hannes 03:10:08 1109
330 284 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:10:14 1108
331 296 Kõik M Katin Vladimir Fie Vladimir Katin 03:10:29 1107
332 424 Kõik M Mikk Mait 03:10:33 1106
333 368 Kõik M Maidla Priit 03:10:34 1105
334 403 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:11:01 1104
335 289 Kõik M Kotov Raul 03:11:19 1103
336 589 Kõik M Tänav Tõnu 03:11:40 1101
337 534 Kõik M Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:12:21 1100
338 451 Kõik M Ronimois Ruttar 03:13:06 1098
339 490 Kõik M Isop Vallo 03:13:37 1097
340 494 Kõik M Eerme Hanno 03:13:46 1096
341 483 Kõik M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:13:48 1095
342 413 Kõik M Mändla Kaupo 03:14:27 1093
343 455 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:14:29 1092
344 551 Kõik M Povaljuhhin Aleksandr Oü JOT Eesti 03:14:35 1091
345 443 Kõik M Jürgenson Rainer 03:14:37 1090
346 555 Kõik M Jürisaar Meelis 03:14:39 1089
347 463 Kõik M Madisson Peeter SPORTLOVE 2 03:15:04 1086
348 556 Kõik M Laarmaa Anto 03:15:07 1085
349 521 Kõik M Liiv Madis 03:15:11 1084
350 409 Kõik M Alusalu Matis 03:15:21 1083
351 488 Kõik M Riiner Märt 03:15:21 1082
352 473 Kõik M Tammin Raul 03:15:27 1081
353 501 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:16:26 1080
354 479 Kõik M Trei Vahur VIIMSI SPORT 03:16:36 1079
355 476 Kõik M Kährik Aare 03:17:24 1078
356 586 Kõik M Kask Ants 03:18:23 1077
357 469 Kõik M Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:18:50 1076
358 528 Kõik M Võsu Jaan 03:20:08 1075
359 485 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:21:31 1074
360 525 Kõik M Mängel Margus 03:21:31 1073
361 507 Kõik M Haljand Margo 03:21:37 1072
362 420 Kõik M Abras Hanno 03:22:36 1071
363 542 Kõik M Olesk Raul 03:23:29 1070
364 262 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 03:23:35 1069
365 508 Kõik M Otsa Arne 03:24:17 1068
366 232 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 03:24:28 1067
367 546 Kõik M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:25:25 1066
368 468 Kõik M Ahu Ülo 03:26:01 1065
369 531 Kõik M Lukmann Riivo 03:26:06 1064
370 511 Kõik M Kaskema Sten 03:26:07 1063
371 372 Kõik M Saarep Peeter 03:26:10 1062
372 486 Kõik M Altosaar Rain Mees metsast 03:26:26 1061
373 560 Kõik M Valg Marek 03:27:54 1060
374 497 Kõik M Zdanavicius Tomas 03:29:37 1059
375 481 Kõik M Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:29:42 1058
376 502 Kõik M Kaar Rainer 03:29:51 1057
377 584 Kõik M Pukspuu Ago Õhuvägi 03:31:05 1056
378 459 Kõik M Raamets Tõnis Taltech 03:31:34 1055
379 503 Kõik M Rüütel Alo 03:32:48 1054
380 515 Kõik M Räni Riho 03:33:11 1053
381 547 Kõik M Nigul Margo 03:37:48 1052
382 440 Kõik M Paal Peet 03:40:51 1051
383 500 Kõik M Vallimäe Kristjan 03:41:05 1050
384 613 Kõik M Väli Margus 03:46:01 1048
385 499 Kõik M Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:51:13 1046
386 509 Kõik M Gerndorf Urmas 03:51:14 1045
387 548 Kõik M Vare Tauno 03:54:52 1044
388 573 Kõik M Jaanson Alar 03:55:36 1043
389 513 Kõik M Mikkelsaar Mart 04:14:16 1042
390 543 Kõik M Maksimenko Aleksei 04:49:14 1041
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:51:51 1510
2 5 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:59:30 1495
3 11 M Kovgers Kristers 02:00:26 1489
4 6 M Ojavere Imre CCRM 1 02:00:50 1476
5 9 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:00:51 1473
6 19 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:00:52 1468
7 30 M Rusovitš Dmitri 02:01:05 1464
8 13 M Balodis Mareks ZZK 02:03:02 1462
9 10 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:24 1460
10 35 M Malsroos Lauri SPORTLAND 02:03:52 1456
11 26 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:04:46 1450
12 41 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:04:47 1449
13 34 M Stüf Erkki 02:04:51 1447
14 14 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:48 1446
15 37 M Post Ken 02:06:13 1445
16 28 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:06:32 1444
17 89 M Kollo Madis 02:06:47 1443
18 66 M Lukertsenko Mihhail Swix 02:07:20 1439
19 22 M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:09:41 1434
20 38 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:09:44 1432
21 70 M Reiska Alar 02:10:09 1430
22 97 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:11:15 1429
23 71 M Teder Feeliks 02:11:25 1428
24 36 M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 02:11:42 1426
25 39 M Johanson Egert VELOPLUS 02:12:16 1424
26 59 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:12:29 1423
27 15 M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:12:50 1422
28 101 M Lapšin Vladimir 02:12:50 1421
29 73 M Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:13:19 1419
30 103 M Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:13:59 1412
31 162 M Värv Sander 02:14:17 1410
32 93 M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:28 1408
33 91 M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:14:30 1407
34 95 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:14:44 1405
35 118 M Hinnov Ahti 02:14:51 1403
36 146 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:15:13 1401
37 69 M Einroos Evert CCRM 1 02:15:23 1400
38 131 M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:15:35 1398
39 120 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:16:34 1393
40 67 M Jürisaar Tauri 02:16:34 1392
41 104 M Kallas Karl 02:17:37 1391
42 115 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:18:12 1388
43 127 M Johanson Sergei velo clubbers 02:18:40 1386
44 80 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:49 1385
45 241 M Gornischeff Artur 02:19:40 1376
46 105 M Oolup Oliver 02:20:40 1372
47 147 M Isop Veiko 02:20:45 1369
48 145 M Tonts Raido 02:21:21 1368
49 79 M Beljajev Vladimir 02:21:55 1365
50 190 M Kannenberg Karli 02:22:09 1364
51 168 M Kimmel Raiko 02:22:15 1360
52 167 M Veiler Siim 02:22:57 1357
53 151 M Kalda Kalev 02:23:55 1347
54 206 M Vahesaar Vallo 02:24:17 1344
55 178 M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:24:17 1343
56 149 M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:24:53 1340
57 193 M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:24:54 1339
58 202 M Ovtsarenko Grigori 02:24:57 1338
59 599 M Varik Marko CC Rekord 02:25:25 1336
60 161 M Laos Joosep 02:25:35 1334
61 157 M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:25:35 1333
62 128 M Tšuskin Danek FREESPORT 02:25:36 1332
63 199 M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:25:37 1331
64 100 M Laanjõe Elvis Leon 02:26:20 1329
65 198 M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:26:35 1327
66 192 M Heinsoo Sander 02:27:50 1321
67 213 M Gorbunov Konstantin 02:27:55 1320
68 233 M Lung Marti 02:28:27 1318
69 174 M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:28:56 1317
70 152 M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:30:26 1315
71 183 M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:31:18 1312
72 592 M Kollo Toomas 02:31:21 1311
73 163 M Ever Riho velo clubbers 02:33:29 1298
74 185 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:33:55 1295
75 248 M Kuusik Kevin WiseDrive 02:34:21 1292
76 188 M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:35:22 1286
77 257 M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:36:06 1280
78 276 M Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:36:15 1278
79 255 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:36:28 1276
80 337 M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:37:09 1273
81 208 M Saksniit Priit ONNINEN II 02:37:11 1272
82 277 M Krull Kaupo 02:37:23 1271
83 263 M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:37:25 1270
84 186 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:37:36 1269
85 572 M Enok Egerd 02:38:24 1265
86 266 M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:38:36 1263
87 328 M Padosepp Siim ReCycling Team 02:38:58 1261
88 295 M Härmaorg Tarmo 02:40:39 1250
89 341 M Kebja Reigo Eesti Energia 02:41:40 1247
90 298 M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:41:43 1246
91 288 M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:42:01 1245
92 158 M Rätsep Raul 02:42:13 1242
93 311 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:42:31 1238
94 335 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:43:00 1234
95 322 M Nõmmik Alar 02:44:12 1231
96 347 M Käär Tanel Nortal 02:44:26 1228
97 317 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:44:58 1227
98 355 M Hansov Hanno Fixus 02:45:21 1223
99 382 M Simulask Agu 02:45:26 1222
100 429 M Kaschan Martin 02:46:21 1217
101 363 M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:46:36 1213
102 398 M Nirgi Sten Eric 02:47:41 1209
103 216 M Kollo Tiit Filter As 02:47:50 1208
104 428 M Vabamägi Eero Postimees 02:47:58 1207
105 399 M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:05 1206
106 393 M Leppik Andri 02:48:11 1205
107 354 M Vallik Kenneth 02:48:28 1202
108 362 M Roosild Kristjan Wise 02:48:43 1199
109 314 M Rahu Madis 02:49:41 1191
110 268 M Kumm Karl-Erik 02:50:03 1189
111 279 M Männi Mattias 02:50:11 1188
112 390 M Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:51:18 1181
113 452 M Kebja Raigo 02:51:24 1180
114 456 M Mander Heiko 02:51:48 1173
115 339 M Heinrichsen Tanel 02:52:40 1171
116 379 M Kozlov Raul 02:52:48 1169
117 386 M Zacek Kristo 02:53:26 1166
118 251 M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:53:53 1163
119 436 M Fuks Vahur 02:54:04 1162
120 554 M Alamets Lauri SnowHunters 02:54:15 1161
121 461 M Mölder Rein 02:55:21 1155
122 407 M Semjonov Veiko 02:57:04 1151
123 394 M Klaos Einar KoMo 02:57:07 1149
124 400 M Lipvars Jaanus 02:58:14 1145
125 334 M Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 03:00:21 1141
126 505 M Künnapas Ragnar 03:00:28 1140
127 303 M Priks Hanno 03:00:58 1139
128 445 M Razumovski Aleksei 03:01:03 1138
129 438 M Niggulis Ott 03:02:02 1135
130 292 M Pihlak Rauno 03:02:12 1133
131 450 M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 03:03:30 1129
132 598 M Talvik Ott Uuesalu 03:04:32 1128
133 595 M Elken Asko 03:04:42 1127
134 391 M Malsroos Taavi 03:05:10 1126
135 431 M Pauklin Roland 03:06:06 1123
136 603 M Linna Mart 03:07:00 1120
137 465 M Vuin Indrek VELOPLUS 03:07:12 1119
138 522 M Kelement Martin Õhuvägi 03:07:13 1117
139 487 M Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1115
140 449 M Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:27 1114
141 345 M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 03:08:16 1112
142 414 M Sankman Jüri 03:10:05 1110
143 368 M Maidla Priit 03:10:34 1105
144 403 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:11:01 1104
145 289 M Kotov Raul 03:11:19 1103
146 589 M Tänav Tõnu 03:11:40 1101
147 451 M Ronimois Ruttar 03:13:06 1098
148 490 M Isop Vallo 03:13:37 1097
149 483 M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:13:48 1095
150 413 M Mändla Kaupo 03:14:27 1093
151 409 M Alusalu Matis 03:15:21 1083
152 488 M Riiner Märt 03:15:21 1082
153 473 M Tammin Raul 03:15:27 1081
154 501 M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:16:26 1080
155 479 M Trei Vahur VIIMSI SPORT 03:16:36 1079
156 469 M Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:18:50 1076
157 525 M Mängel Margus 03:21:31 1073
158 420 M Abras Hanno 03:22:36 1071
159 546 M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:25:25 1066
160 511 M Kaskema Sten 03:26:07 1063
161 497 M Zdanavicius Tomas 03:29:37 1059
162 481 M Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:29:42 1058
163 502 M Kaar Rainer 03:29:51 1057
164 503 M Rüütel Alo 03:32:48 1054
165 500 M Vallimäe Kristjan 03:41:05 1050
166 509 M Gerndorf Urmas 03:51:14 1045
167 573 M Jaanson Alar 03:55:36 1043
168 543 M Maksimenko Aleksei 04:49:14 1041
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 23,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M40 Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:51 1472
2 21 M40 Malva Margus CCRM 1 02:00:55 1467
3 8 M40 Rohtmets Argo 02:03:26 1458
4 31 M40 Kull Andre CCRM 1 02:03:54 1454
5 12 M40 Valvas Vahur ASTRO BALTICS 02:04:45 1451
6 27 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:07:15 1442
7 33 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:16 1441
8 48 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:07:22 1438
9 40 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:07:43 1437
10 56 M40 Kušnir Aleksei ABB 02:13:29 1417
11 54 M40 Raja Aigar FREESPORT 02:13:32 1416
12 61 M40 Jõgi Allan FREESPORT 02:14:01 1411
13 102 M40 Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:14:43 1406
14 46 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:54 1397
15 116 M40 Sepp Tõnis 02:19:04 1384
16 123 M40 Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:19:24 1380
17 110 M40 Saarva Silver 02:19:28 1378
18 113 M40 Pikkat Andris 02:19:51 1375
19 107 M40 Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:20:02 1374
20 191 M40 Elu Margus AT SPORT KIA 02:22:12 1362
21 154 M40 Erik Risto SPORTLOVE 02:22:12 1361
22 109 M40 Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:22:42 1359
23 124 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:51 1358
24 132 M40 Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:23:00 1354
25 62 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:23:35 1348
26 200 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:24:04 1346
27 176 M40 Teder Hardi 02:25:19 1337
28 140 M40 Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:26:22 1328
29 125 M40 Kivirüüt Margus 02:32:03 1305
30 282 M40 Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:33:44 1297
31 172 M40 Morgun Timofei ABB 02:33:50 1296
32 245 M40 Kull Rait Transpordiamet 02:36:00 1284
33 227 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:12 1279
34 254 M40 Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:36:24 1277
35 231 M40 Tepaskent Tanel 02:36:50 1275
36 238 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:37:03 1274
37 204 M40 Alaväli Ülari 02:37:39 1268
38 302 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:38:03 1267
39 139 M40 Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:38:43 1262
40 237 M40 Kask Jaanus 02:39:04 1260
41 349 M40 Tarajev Diimar 02:39:17 1257
42 316 M40 Ellermaa Janno 02:39:49 1255
43 283 M40 Kingo Priit 02:42:28 1239
44 287 M40 Eensalu Indrek 02:42:39 1236
45 333 M40 Valdmaa Risto 02:45:03 1226
46 331 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:19 1224
47 340 M40 Aua Hanno ONNINEN III 02:46:03 1218
48 385 M40 Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:46:42 1212
49 353 M40 Kesvatera Andres 02:48:17 1204
50 352 M40 Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:48:43 1198
51 380 M40 Prants Aivar 02:49:06 1197
52 405 M40 Aros Silver SILFER OÜ 02:49:38 1193
53 338 M40 Agu Mairold 02:49:58 1190
54 261 M40 Lubi Tiit 02:50:48 1187
55 540 M40 Shavela Nikolay Konecranes 02:51:01 1186
56 422 M40 Puusepp Kaito 02:51:09 1185
57 411 M40 Kivipõld Veiko 02:51:15 1182
58 318 M40 Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:51:29 1179
59 297 M40 Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:51:40 1177
60 377 M40 Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:51:45 1175
61 604 M40 Kaibald Andre 02:54:45 1158
62 523 M40 Mets Marko 02:55:08 1156
63 474 M40 Veenpere Lauri 02:56:45 1153
64 437 M40 Lääne Jaak 02:57:06 1150
65 585 M40 Dsilna Indro 03:01:19 1137
66 434 M40 Paju Andres 03:05:44 1124
67 369 M40 Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 03:07:15 1116
68 534 M40 Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:12:21 1100
69 463 M40 Madisson Peeter SPORTLOVE 2 03:15:04 1086
70 556 M40 Laarmaa Anto 03:15:07 1085
71 507 M40 Haljand Margo 03:21:37 1072
72 531 M40 Lukmann Riivo 03:26:06 1064
73 499 M40 Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:51:13 1046
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 23,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 M45 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:48 1448
2 32 M45 Epner Indrek 02:08:46 1436
3 16 M45 Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:09:37 1435
4 76 M45 Tillemann Taikki CCRM 2 02:09:43 1433
5 44 M45 Kukk Sigvard BIKE FANATICS CC 02:11:58 1425
6 99 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:13:20 1418
7 87 M45 Maarits Andres 02:13:38 1414
8 88 M45 Pank Ergo 02:13:39 1413
9 72 M45 Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:14:45 1404
10 53 M45 Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:51 1402
11 78 M45 Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:15:57 1396
12 138 M45 Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:15 1395
13 96 M45 Rembla Egon SPORTLOVE 02:16:29 1394
14 112 M45 Mäggi Martin SPORTLOVE 02:18:11 1389
15 52 M45 Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:19:21 1382
16 92 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:23 1381
17 194 M45 Laanoja Risto Metsapeatus 02:19:26 1379
18 144 M45 Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:19:36 1377
19 106 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:20:27 1373
20 134 M45 Luiks Meelis Telia Spordiklubi 02:20:42 1371
21 184 M45 Pilt Andrus SPORTLOVE 02:22:11 1363
22 160 M45 Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:23:08 1352
23 130 M45 Valgma Raini SAQ SC 1 02:23:23 1349
24 171 M45 Grünberg Harry 02:24:11 1345
25 141 M45 Õunpuu Vahur 02:24:40 1341
26 225 M45 Säälik Marek 02:25:33 1335
27 108 M45 Tamm Bruno CCRM 2 02:25:55 1330
28 153 M45 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:05 1326
29 148 M45 Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:27:41 1323
30 166 M45 Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:27:45 1322
31 84 M45 Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:30:21 1316
32 244 M45 Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:30:36 1314
33 247 M45 Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:31:35 1309
34 196 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:32:39 1302
35 175 M45 Kriisa Kaido CCRM 3 02:32:46 1301
36 593 M45 Rodendau Janno RR Suusaklubi 02:32:47 1300
37 219 M45 Bergvald Gunnar 02:32:50 1299
38 230 M45 Tenson Tavo ONNINEN 02:34:05 1294
39 346 M45 Kaldre Raul 02:34:38 1289
40 597 M45 Rips Leho 02:34:40 1288
41 256 M45 Lensment Tõnu 02:36:02 1283
42 220 M45 Kruusmann Ahto CCRM 2 02:36:03 1282
43 281 M45 Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:38:17 1266
44 278 M45 Kivikas Eero 02:39:04 1259
45 271 M45 Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:39:05 1258
46 350 M45 Arge Endrus Suusasemud 02:39:46 1256
47 228 M45 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:40:14 1251
48 306 M45 Zaletajev Toomas 02:42:18 1240
49 203 M45 Vares Ahti ONNINEN II 02:44:00 1233
50 217 M45 Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:44:13 1230
51 384 M45 Puik Viljar 02:45:11 1225
52 286 M45 Tenslind Margus 02:45:34 1221
53 324 M45 Dubrov Einar 02:45:57 1219
54 323 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:46:23 1216
55 327 M45 Koik Meelis Porter Racing 02:48:26 1203
56 321 M45 Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:48:31 1201
57 432 M45 Magnus Margus 02:51:47 1174
58 430 M45 Luiga Einar 02:52:16 1172
59 274 M45 Kutsch Janek 02:52:42 1170
60 351 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:53:20 1167
61 294 M45 Lerme Ints DAKO Ziemelvidzeme 02:54:47 1157
62 464 M45 Maiste Margus Hansa Grupp 02:56:49 1152
63 313 M45 Oruste Andrus 02:59:52 1143
64 518 M45 Janno Jaak KF Suusaklubi 03:00:09 1142
65 418 M45 Varik Meelis 03:01:50 1136
66 441 M45 Suurkivi Tauno Päästeamet 03:02:24 1132
67 446 M45 Ründva Olavi 03:03:17 1130
68 402 M45 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:06:49 1121
69 424 M45 Mikk Mait 03:10:33 1106
70 551 M45 Povaljuhhin Aleksandr Oü JOT Eesti 03:14:35 1091
71 443 M45 Jürgenson Rainer 03:14:37 1090
72 521 M45 Liiv Madis 03:15:11 1084
73 508 M45 Otsa Arne 03:24:17 1068
74 486 M45 Altosaar Rain Mees metsast 03:26:26 1061
75 560 M45 Valg Marek 03:27:54 1060
76 459 M45 Raamets Tõnis Taltech 03:31:34 1055
77 515 M45 Räni Riho 03:33:11 1053
78 547 M45 Nigul Margo 03:37:48 1052
79 548 M45 Vare Tauno 03:54:52 1044
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M50 Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 02:03:55 1452
2 58 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:09:46 1431
3 55 M50 Rei Tarmo 02:11:26 1427
4 83 M50 Einroos Raino CCRM 1 02:14:23 1409
5 129 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:18:08 1390
6 81 M50 Kaur Väino FREESPORT 02:18:16 1387
7 75 M50 Pilv Ivar ONNINEN 02:19:13 1383
8 137 M50 Eelma Tõnu 02:20:44 1370
9 177 M50 Talumaa Raul CCRM 3 02:23:07 1353
10 117 M50 Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:23:10 1351
11 182 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:23:21 1350
12 189 M50 Elo Armas 02:27:38 1324
13 236 M50 Kand Peeter 02:30:54 1313
14 221 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:31:38 1308
15 211 M50 Talv Tarvi 02:32:23 1304
16 249 M50 Rebas Raido 02:34:25 1291
17 309 M50 Kutser Indrek 02:34:26 1290
18 267 M50 Ilves Filipp 02:39:53 1253
19 150 M50 Põldoja Tauno 02:39:54 1252
20 596 M50 Kütt Erik AMPS Team 02:42:35 1237
21 326 M50 Kaschan Kaido velo clubbers 02:44:23 1229
22 310 M50 Kärdi Tarmo 02:46:26 1215
23 312 M50 Eenraid Priit 02:47:28 1211
24 320 M50 Tammemägi Jaak 02:49:20 1195
25 329 M50 Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:51:10 1184
26 392 M50 Vilpart Toomas 02:51:13 1183
27 426 M50 Ütsik Johannes 02:51:31 1178
28 359 M50 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:51:45 1176
29 315 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:48 1168
30 590 M50 Kiipsaar Raido 02:53:32 1165
31 344 M50 Stalkov Valmer 02:53:38 1164
32 357 M50 Kauk Anti CCRM 3 02:56:40 1154
33 594 M50 Reissaar Alari 02:58:12 1146
34 222 M50 Malsroos Mait 03:05:11 1125
35 419 M50 Eeriksoo Indrek 101.KK 03:06:34 1122
36 470 M50 Kaupal Hannes 03:10:08 1109
37 284 M50 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:10:14 1108
38 494 M50 Eerme Hanno 03:13:46 1096
39 455 M50 Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:14:29 1092
40 555 M50 Jürisaar Meelis 03:14:39 1089
41 476 M50 Kährik Aare 03:17:24 1078
42 586 M50 Kask Ants 03:18:23 1077
43 528 M50 Võsu Jaan 03:20:08 1075
44 485 M50 Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:21:31 1074
45 584 M50 Pukspuu Ago Õhuvägi 03:31:05 1056
46 613 M50 Väli Margus 03:46:01 1048
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Kõik N Mõttus Mari-Liis 02:13:18 1420
2 60 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:13:34 1415
3 65 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:15:29 1399
4 143 Kõik N Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:22:58 1356
5 170 Kõik N Kovgere Beate 02:24:19 1342
6 173 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:28:10 1319
7 142 Kõik N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:29 1310
8 187 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:31:43 1307
9 197 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:00 1306
10 229 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:32:38 1303
11 240 Kõik N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:34:19 1293
12 209 Kõik N Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:35:09 1287
13 210 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:38:31 1264
14 250 Kõik N Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 02:39:51 1254
15 293 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:40:50 1248
16 205 Kõik N Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:42:05 1244
17 600 Kõik N Romandi Liina Rae Rattaklubi 02:42:05 1243
18 290 Kõik N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:44:11 1232
19 408 Kõik N Kriis Karin REDBIKE NAISED 02:47:40 1210
20 544 Kõik N Jürisaar Merilin 02:48:40 1200
21 389 Kõik N Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:49:14 1196
22 367 Kõik N Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:49:39 1192
23 348 Kõik N Malva Leila CCRM 2 02:54:44 1159
24 396 Kõik N Lung Helin 02:58:48 1144
25 447 Kõik N Koik Kaire PORTER RACING NAISED 03:02:05 1134
26 442 Kõik N Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:02:46 1131
27 423 Kõik N Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:07:13 1118
28 417 Kõik N Trestip Janete RR Siplased / VITAX 03:07:35 1113
29 427 Kõik N Mikk Karin 03:08:21 1111
30 462 Kõik N Konga Anu PORTER RACING NAISED 03:11:39 1102
31 448 Kõik N Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:12:49 1099
32 557 Kõik N Kimmel Triin 03:14:01 1094
33 498 Kõik N Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:14:39 1088
34 435 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:14:51 1087
35 529 Kõik N Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:41:23 1049
36 524 Kõik N Jaska Kristel 03:51:05 1047
37 583 Kõik N Seeba Merit 05:02:14 1040
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 21,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 N Mõttus Mari-Liis 02:13:18 1420
2 60 N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:13:34 1415
3 65 N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:15:29 1399
4 143 N Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:22:58 1356
5 170 N Kovgere Beate 02:24:19 1342
6 142 N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:29 1310
7 240 N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:34:19 1293
8 209 N Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:35:09 1287
9 210 N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:38:31 1264
10 205 N Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:42:05 1244
11 290 N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:44:11 1232
12 544 N Jürisaar Merilin 02:48:40 1200
13 423 N Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:07:13 1118
14 417 N Trestip Janete RR Siplased / VITAX 03:07:35 1113
15 498 N Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:14:39 1088
16 529 N Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:41:23 1049
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 20,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 M60 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:21:30 1367
2 207 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:36:05 1281
3 280 M60 Sildaru Kalev 02:42:18 1241
4 201 M60 Viigipuu Toomas 02:42:49 1235
5 224 M60 Sidorov Vladimir 02:46:35 1214
6 395 M60 Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:54:43 1160
7 370 M60 Ernits Ardu Vänta aga 02:58:00 1147
8 296 M60 Katin Vladimir Fie Vladimir Katin 03:10:29 1107
9 542 M60 Olesk Raul 03:23:29 1070
10 468 M60 Ahu Ülo 03:26:01 1065
11 513 M60 Mikkelsaar Mart 04:14:16 1042
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 22,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 591 M16 Ründva Richard 02:07:16 1440
2 587 M16 Mätik Oliver 02:21:51 1366
3 165 M16 Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:22:58 1355
4 223 M16 Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:13 1325
5 601 M16 Tsanev Peeter kalevi jalgrattakool 02:35:41 1285
6 342 M16 Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:39 1249
7 588 M16 Willadsen Siur Rasmus 02:45:41 1220
8 361 M16 Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:49:30 1194
9 262 M16 Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 03:23:35 1069
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 19,44 km/h