Täispikk distants - 41 km Kõik võitja keskmine kiirus 46,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 00:53:27 300
2 74 Kõik Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 00:53:27 274
3 123 Kõik Taaramäe Rein 00:54:05 263
4 128 Kõik Juntunen Antti Jussi Klubi Cycling Tartu 00:54:21 257
5 22 Kõik Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 00:54:26 254
6 75 Kõik Vahtra Norman 00:55:18 251
7 110 Kõik Prangel Kristo 00:58:42 248
8 83 Kõik Mikk Margus Amps 00:58:58 246
9 113 Kõik Piho Kail 00:59:26 244
10 17 Kõik Uulimaa Ats viko 00:59:31 242
11 109 Kõik Kasenõmm Priit 01:00:01 240
12 127 Kõik Ansons Kristers Klubi Cycling Tartu 01:00:46 239
13 16 Kõik Leidt Markus 01:00:47 238
14 19 Kõik Neemela Kurmo Dünamo 01:01:30 237
15 112 Kõik Vare Priit 01:02:44 236
16 89 Kõik Alt Marti 01:03:00 235
17 15 Kõik Leidt Meelis 01:03:01 234
18 7 Kõik Kall Rando 01:03:04 233
19 69 Kõik Kuljus Viljar RTR 01:03:18 232
20 2 Kõik Veri Aivar 01:04:17 231
21 23 Kõik Lang Mae 01:04:34 230
22 58 Kõik Vent Karl Mihkel 01:04:39 229
23 114 Kõik Kivirüüt Margus 01:04:45 228
24 95 Kõik Hiiemäe Andres 01:05:51 227
25 104 Kõik Vedler Alger 01:06:21 226
26 4 Kõik Zukker Anette 01:06:27 225
27 29 Kõik Üprus Sten 01:06:38 224
28 122 Kõik Koort Tauno 01:06:44 223
29 1 Kõik Vahtra Tõnu 01:06:47 222
30 145 Kõik Sild-Neeme Eike 01:06:56 221
31 105 Kõik Kelk Margus 01:07:17 220
32 21 Kõik Uuk Aimur Siplased 01:07:48 219
33 6 Kõik Kuldkepp Kristi 01:08:04 218
34 10 Kõik Paluoja Madis 01:08:11 217
35 18 Kõik Ütt Madis Trismile 01:08:18 216
36 90 Kõik Matvejev Toomas Tri+Fit 01:08:32 215
37 5 Kõik Kübar Andres 01:08:33 214
38 137 Kõik Vares Rein Päästeamet 01:09:03 213
39 3 Kõik Lind Anneli Respo Haagised AS 01:09:07 212
40 108 Kõik Laidvee Mait 01:09:34 211
41 12 Kõik Hunt Toomas 01:10:22 210
42 30 Kõik Treufeldt Ülo 01:17:40 209
43 133 Kõik Kiiver Kaarel Tüask 01:19:54 208
44 139 Kõik Oidram Priit 01:32:15 207
Täispikk distants - 41 km Kõik M võitja keskmine kiirus 46,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik M Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 00:53:27 300
2 74 Kõik M Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 00:53:27 274
3 123 Kõik M Taaramäe Rein 00:54:05 263
4 128 Kõik M Juntunen Antti Jussi Klubi Cycling Tartu 00:54:21 257
5 22 Kõik M Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 00:54:26 254
6 75 Kõik M Vahtra Norman 00:55:18 251
7 110 Kõik M Prangel Kristo 00:58:42 248
8 83 Kõik M Mikk Margus Amps 00:58:58 246
9 113 Kõik M Piho Kail 00:59:26 244
10 17 Kõik M Uulimaa Ats viko 00:59:31 242
11 109 Kõik M Kasenõmm Priit 01:00:01 240
12 127 Kõik M Ansons Kristers Klubi Cycling Tartu 01:00:46 239
13 16 Kõik M Leidt Markus 01:00:47 238
14 19 Kõik M Neemela Kurmo Dünamo 01:01:30 237
15 112 Kõik M Vare Priit 01:02:44 236
16 89 Kõik M Alt Marti 01:03:00 235
17 15 Kõik M Leidt Meelis 01:03:01 234
18 7 Kõik M Kall Rando 01:03:04 233
19 69 Kõik M Kuljus Viljar RTR 01:03:18 232
20 2 Kõik M Veri Aivar 01:04:17 231
21 58 Kõik M Vent Karl Mihkel 01:04:39 229
22 114 Kõik M Kivirüüt Margus 01:04:45 228
23 95 Kõik M Hiiemäe Andres 01:05:51 227
24 104 Kõik M Vedler Alger 01:06:21 226
25 29 Kõik M Üprus Sten 01:06:38 224
26 122 Kõik M Koort Tauno 01:06:44 223
27 1 Kõik M Vahtra Tõnu 01:06:47 222
28 105 Kõik M Kelk Margus 01:07:17 220
29 21 Kõik M Uuk Aimur Siplased 01:07:48 219
30 10 Kõik M Paluoja Madis 01:08:11 217
31 18 Kõik M Ütt Madis Trismile 01:08:18 216
32 90 Kõik M Matvejev Toomas Tri+Fit 01:08:32 215
33 5 Kõik M Kübar Andres 01:08:33 214
34 137 Kõik M Vares Rein Päästeamet 01:09:03 213
35 108 Kõik M Laidvee Mait 01:09:34 211
36 12 Kõik M Hunt Toomas 01:10:22 210
37 30 Kõik M Treufeldt Ülo 01:17:40 209
38 133 Kõik M Kiiver Kaarel Tüask 01:19:54 208
39 139 Kõik M Oidram Priit 01:32:15 207
Täispikk distants - 41 km M võitja keskmine kiirus 46,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 M Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 00:53:27 300
2 74 M Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 00:53:27 274
3 123 M Taaramäe Rein 00:54:05 263
4 128 M Juntunen Antti Jussi Klubi Cycling Tartu 00:54:21 257
5 22 M Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 00:54:26 254
6 75 M Vahtra Norman 00:55:18 251
7 110 M Prangel Kristo 00:58:42 248
8 113 M Piho Kail 00:59:26 244
9 17 M Uulimaa Ats viko 00:59:31 242
10 127 M Ansons Kristers Klubi Cycling Tartu 01:00:46 239
11 16 M Leidt Markus 01:00:47 238
12 89 M Alt Marti 01:03:00 235
13 69 M Kuljus Viljar RTR 01:03:18 232
14 58 M Vent Karl Mihkel 01:04:39 229
15 29 M Üprus Sten 01:06:38 224
16 1 M Vahtra Tõnu 01:06:47 222
17 90 M Matvejev Toomas Tri+Fit 01:08:32 215
18 108 M Laidvee Mait 01:09:34 211
19 139 M Oidram Priit 01:32:15 207
Täispikk distants - 41 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 41,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Seenior 2 Mikk Margus Amps 00:58:58 246
2 109 Seenior 2 Kasenõmm Priit 01:00:01 240
3 112 Seenior 2 Vare Priit 01:02:44 236
4 7 Seenior 2 Kall Rando 01:03:04 233
5 114 Seenior 2 Kivirüüt Margus 01:04:45 228
6 95 Seenior 2 Hiiemäe Andres 01:05:51 227
7 12 Seenior 2 Hunt Toomas 01:10:22 210
Täispikk distants - 41 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 39,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 Seenior 3+ Neemela Kurmo Dünamo 01:01:30 237
2 15 Seenior 3+ Leidt Meelis 01:03:01 234
3 2 Seenior 3+ Veri Aivar 01:04:17 231
4 104 Seenior 3+ Vedler Alger 01:06:21 226
5 122 Seenior 3+ Koort Tauno 01:06:44 223
6 105 Seenior 3+ Kelk Margus 01:07:17 220
7 21 Seenior 3+ Uuk Aimur Siplased 01:07:48 219
8 10 Seenior 3+ Paluoja Madis 01:08:11 217
9 18 Seenior 3+ Ütt Madis Trismile 01:08:18 216
10 5 Seenior 3+ Kübar Andres 01:08:33 214
11 137 Seenior 3+ Vares Rein Päästeamet 01:09:03 213
12 30 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:17:40 209
Täispikk distants - 41 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik N Lang Mae 01:04:34 230
2 4 Kõik N Zukker Anette 01:06:27 225
3 145 Kõik N Sild-Neeme Eike 01:06:56 221
4 6 Kõik N Kuldkepp Kristi 01:08:04 218
5 3 Kõik N Lind Anneli Respo Haagised AS 01:09:07 212
Täispikk distants - 41 km N võitja keskmine kiirus 38,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 N Lang Mae 01:04:34 230
2 4 N Zukker Anette 01:06:27 225
3 145 N Sild-Neeme Eike 01:06:56 221
4 6 N Kuldkepp Kristi 01:08:04 218
5 3 N Lind Anneli Respo Haagised AS 01:09:07 212
Täispikk distants - 41 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 30,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Poisid 17-18 a (MJ) Kiiver Kaarel Tüask 01:19:54 208
Lühike distants - 17 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Kõik Kurits Joonas 00:22:39 300
2 141 Kõik Mihkels Madis Tüask 00:23:17 274
3 13 Kõik Anier Martin RTR 00:24:48 263
4 138 Kõik Roos Andre Tüask 00:25:33 257
5 97 Kõik Karlep Georg 00:25:34 254
6 25 Kõik Ilves Arti 00:25:39 251
7 41 Kõik Aus Aaron 00:25:50 248
8 24 Kõik Närap Henry 00:26:22 246
9 11 Kõik Verliin Lauri 00:26:27 244
10 62 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:29 242
11 115 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:27:27 240
12 103 Kõik Kurits Karl 00:27:34 239
13 27 Kõik Kroon Ander Markus 00:28:19 238
14 60 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:24 237
15 61 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:35 236
16 35 Kõik Teder Anette 00:28:36 235
17 136 Kõik Libek Maario 00:28:39 234
18 124 Kõik Ingo Tim 00:29:37 233
19 117 Kõik Jaht Joonas 00:30:29 232
20 118 Kõik Olo Marten 00:30:47 231
21 99 Kõik Leonov Aleksey 00:31:18 230
22 63 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:35 229
23 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:31:52 228
24 66 Kõik Lepik Robert Peloton 00:32:00 227
25 36 Kõik Teder Roobert 00:32:19 226
26 64 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:32:29 225
27 67 Kõik Luht Robin Peloton 00:32:31 224
28 125 Kõik Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:44 223
29 135 Kõik Metspalu Gustav Karl Tartu Ujumis klubi 00:34:01 222
30 132 Kõik Kiiver Kalmer 00:34:05 221
31 37 Kõik Teder Christine 00:37:12 220
32 31 Kõik Kübar Johannes 00:38:10 219
33 40 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:38:50 218
34 38 Kõik Teder Sander 00:45:20 217
Lühike distants - 17 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Kõik M Kurits Joonas 00:22:39 300
2 141 Kõik M Mihkels Madis Tüask 00:23:17 274
3 13 Kõik M Anier Martin RTR 00:24:48 263
4 138 Kõik M Roos Andre Tüask 00:25:33 257
5 97 Kõik M Karlep Georg 00:25:34 254
6 25 Kõik M Ilves Arti 00:25:39 251
7 41 Kõik M Aus Aaron 00:25:50 248
8 24 Kõik M Närap Henry 00:26:22 246
9 11 Kõik M Verliin Lauri 00:26:27 244
10 62 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:29 242
11 115 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:27:27 240
12 103 Kõik M Kurits Karl 00:27:34 239
13 27 Kõik M Kroon Ander Markus 00:28:19 238
14 60 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:24 237
15 61 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:35 236
16 136 Kõik M Libek Maario 00:28:39 234
17 124 Kõik M Ingo Tim 00:29:37 233
18 117 Kõik M Jaht Joonas 00:30:29 232
19 118 Kõik M Olo Marten 00:30:47 231
20 99 Kõik M Leonov Aleksey 00:31:18 230
21 63 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:35 229
22 66 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:32:00 227
23 36 Kõik M Teder Roobert 00:32:19 226
24 64 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:32:29 225
25 67 Kõik M Luht Robin Peloton 00:32:31 224
26 125 Kõik M Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:44 223
27 135 Kõik M Metspalu Gustav Karl Tartu Ujumis klubi 00:34:01 222
28 132 Kõik M Kiiver Kalmer 00:34:05 221
29 31 Kõik M Kübar Johannes 00:38:10 219
30 40 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:38:50 218
31 38 Kõik M Teder Sander 00:45:20 217
Lühike distants - 17 km M võitja keskmine kiirus 45,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 M Kurits Joonas 00:22:39 300
2 141 M Mihkels Madis Tüask 00:23:17 274
3 13 M Anier Martin RTR 00:24:48 263
4 138 M Roos Andre Tüask 00:25:33 257
5 25 M Ilves Arti 00:25:39 251
6 24 M Närap Henry 00:26:22 246
7 11 M Verliin Lauri 00:26:27 244
8 27 M Kroon Ander Markus 00:28:19 238
9 136 M Libek Maario 00:28:39 234
Lühike distants - 17 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 39,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 97 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg 00:25:34 254
2 41 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron 00:25:50 248
3 62 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:29 242
4 115 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:27:27 240
5 103 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Karl 00:27:34 239
6 60 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:24 237
7 61 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:35 236
8 124 Poisid 15-16 a (M16) Ingo Tim 00:29:37 233
9 118 Poisid 15-16 a (M16) Olo Marten 00:30:47 231
10 99 Poisid 15-16 a (M16) Leonov Aleksey 00:31:18 230
Lühike distants - 17 km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Teder Anette 00:28:36 235
2 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:31:52 228
3 37 Kõik N Teder Christine 00:37:12 220
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 35,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:28:36 235
2 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:37:12 220
Lühike distants - 17 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 33,44 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:30:29 232
2 63 Poisid 13-14 a (M14) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:35 229
3 66 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:32:00 227
4 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:32:19 226
5 64 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:32:29 225
6 67 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin Peloton 00:32:31 224
7 125 Poisid 13-14 a (M14) Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:44 223
8 135 Poisid 13-14 a (M14) Metspalu Gustav Karl Tartu Ujumis klubi 00:34:01 222
9 132 Poisid 13-14 a (M14) Kiiver Kalmer 00:34:05 221
10 31 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:38:10 219
11 40 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:38:50 218
12 38 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:45:20 217
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 32,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:31:52 228
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 42,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik Ärm Rait Kluvi Cycling Tartu 00:58:33 300
2 101 Kõik Valvas Vahur 00:59:46 274
3 68 Kõik Litvintsev Anton Klubi Cycling Tartu 01:01:23 263
4 65 Kõik Matt Jörgen Peloton 01:01:28 257
5 143 Kõik Metslind Ottomar 01:03:03 254
6 50 Kõik Lind Kaspar 01:05:02 251
7 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 01:06:04 248
8 43 Kõik Semm Kaspar 01:07:15 246
9 87 Kõik Kullas Harri 01:07:18 244
10 46 Kõik Teder Feeliks 01:09:40 242
11 119 Kõik Jaht Valdur 01:10:41 240
12 53 Kõik Parri Erki 01:12:37 239
13 44 Kõik Kallas Karl 01:12:57 238
14 146 Kõik Padar Meelis 01:12:59 237
15 52 Kõik Voolaid Veiko 01:13:09 236
16 148 Kõik Pärnapuu Risto 01:13:30 235
17 85 Kõik Must Margus 01:14:46 234
18 134 Kõik Kiiver Kaupo 01:15:41 233
19 130 Kõik Oot Anti 01:23:06 232
20 144 Kõik Vaabel Jaak 01:23:08 231
21 96 Kõik Piik Reelika 01:25:01 230
22 49 Kõik Ruder Tarmo 01:33:44 229
23 47 Kõik Rodbaver Oksana 01:34:29 228
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 42,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik M Ärm Rait Kluvi Cycling Tartu 00:58:33 300
2 101 Kõik M Valvas Vahur 00:59:46 274
3 68 Kõik M Litvintsev Anton Klubi Cycling Tartu 01:01:23 263
4 65 Kõik M Matt Jörgen Peloton 01:01:28 257
5 143 Kõik M Metslind Ottomar 01:03:03 254
6 50 Kõik M Lind Kaspar 01:05:02 251
7 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 01:06:04 248
8 43 Kõik M Semm Kaspar 01:07:15 246
9 87 Kõik M Kullas Harri 01:07:18 244
10 46 Kõik M Teder Feeliks 01:09:40 242
11 119 Kõik M Jaht Valdur 01:10:41 240
12 53 Kõik M Parri Erki 01:12:37 239
13 44 Kõik M Kallas Karl 01:12:57 238
14 146 Kõik M Padar Meelis 01:12:59 237
15 52 Kõik M Voolaid Veiko 01:13:09 236
16 148 Kõik M Pärnapuu Risto 01:13:30 235
17 85 Kõik M Must Margus 01:14:46 234
18 134 Kõik M Kiiver Kaupo 01:15:41 233
19 130 Kõik M Oot Anti 01:23:06 232
20 144 Kõik M Vaabel Jaak 01:23:08 231
21 49 Kõik M Ruder Tarmo 01:33:44 229
Täispikk distants - 41 km, vabaklass M Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 42,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M Vabaklass - pikk distants Ärm Rait Kluvi Cycling Tartu 00:58:33 300
2 101 M Vabaklass - pikk distants Valvas Vahur 00:59:46 274
3 68 M Vabaklass - pikk distants Litvintsev Anton Klubi Cycling Tartu 01:01:23 263
4 65 M Vabaklass - pikk distants Matt Jörgen Peloton 01:01:28 257
5 143 M Vabaklass - pikk distants Metslind Ottomar 01:03:03 254
6 50 M Vabaklass - pikk distants Lind Kaspar 01:05:02 251
7 102 M Vabaklass - pikk distants Esnar Kaur KoMo 01:06:04 248
8 43 M Vabaklass - pikk distants Semm Kaspar 01:07:15 246
9 87 M Vabaklass - pikk distants Kullas Harri 01:07:18 244
10 46 M Vabaklass - pikk distants Teder Feeliks 01:09:40 242
11 119 M Vabaklass - pikk distants Jaht Valdur 01:10:41 240
12 53 M Vabaklass - pikk distants Parri Erki 01:12:37 239
13 44 M Vabaklass - pikk distants Kallas Karl 01:12:57 238
14 146 M Vabaklass - pikk distants Padar Meelis 01:12:59 237
15 52 M Vabaklass - pikk distants Voolaid Veiko 01:13:09 236
16 148 M Vabaklass - pikk distants Pärnapuu Risto 01:13:30 235
17 85 M Vabaklass - pikk distants Must Margus 01:14:46 234
18 134 M Vabaklass - pikk distants Kiiver Kaupo 01:15:41 233
19 130 M Vabaklass - pikk distants Oot Anti 01:23:06 232
20 144 M Vabaklass - pikk distants Vaabel Jaak 01:23:08 231
21 49 M Vabaklass - pikk distants Ruder Tarmo 01:33:44 229
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 28,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik N Piik Reelika 01:25:01 230
2 47 Kõik N Rodbaver Oksana 01:34:29 228
Täispikk distants - 41 km, vabaklass N Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 28,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 N Vabaklass - pikk distants Piik Reelika 01:25:01 230
2 47 N Vabaklass - pikk distants Rodbaver Oksana 01:34:29 228
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik Kazis Daniels Klubi Cycling Tartu 00:24:44 300
2 100 Kõik Rosenthal Reiko 00:25:13 274
3 121 Kõik Möll Robin 00:26:25 263
4 59 Kõik Koll Rihard 00:26:50 257
5 140 Kõik Rehi Arne 00:28:01 254
6 88 Kõik Illak Peeter 00:29:09 251
7 142 Kõik Kuljus Ülo 00:29:09 248
8 42 Kõik Jääger Liis 00:30:25 246
9 54 Kõik Vent Kaarel 00:30:41 244
10 120 Kõik Jaht Maris 00:31:34 242
11 56 Kõik Rammo Aapo 00:31:47 240
12 131 Kõik Männi Anatoli 00:31:58 239
13 57 Kõik Rehi Maila 00:33:50 238
14 92 Kõik Kreitsberg Randel 00:34:23 237
15 28 Kõik Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:34:31 236
16 147 Kõik Kalm Tõnu 00:35:18 235
17 94 Kõik Tormis Jete-Mari 00:38:27 234
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik M Kazis Daniels Klubi Cycling Tartu 00:24:44 300
2 100 Kõik M Rosenthal Reiko 00:25:13 274
3 121 Kõik M Möll Robin 00:26:25 263
4 59 Kõik M Koll Rihard 00:26:50 257
5 140 Kõik M Rehi Arne 00:28:01 254
6 88 Kõik M Illak Peeter 00:29:09 251
7 142 Kõik M Kuljus Ülo 00:29:09 248
8 54 Kõik M Vent Kaarel 00:30:41 244
9 56 Kõik M Rammo Aapo 00:31:47 240
10 131 Kõik M Männi Anatoli 00:31:58 239
11 92 Kõik M Kreitsberg Randel 00:34:23 237
12 28 Kõik M Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:34:31 236
13 147 Kõik M Kalm Tõnu 00:35:18 235
Lühike distants - 17 km, vabaklass M Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 41,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 M Vabaklass - lühike distants Kazis Daniels Klubi Cycling Tartu 00:24:44 300
2 100 M Vabaklass - lühike distants Rosenthal Reiko 00:25:13 274
3 121 M Vabaklass - lühike distants Möll Robin 00:26:25 263
4 59 M Vabaklass - lühike distants Koll Rihard 00:26:50 257
5 140 M Vabaklass - lühike distants Rehi Arne 00:28:01 254
6 88 M Vabaklass - lühike distants Illak Peeter 00:29:09 251
7 142 M Vabaklass - lühike distants Kuljus Ülo 00:29:09 248
8 54 M Vabaklass - lühike distants Vent Kaarel 00:30:41 244
9 56 M Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:31:47 240
10 131 M Vabaklass - lühike distants Männi Anatoli 00:31:58 239
11 92 M Vabaklass - lühike distants Kreitsberg Randel 00:34:23 237
12 28 M Vabaklass - lühike distants Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:34:31 236
13 147 M Vabaklass - lühike distants Kalm Tõnu 00:35:18 235
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 33,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik N Jääger Liis 00:30:25 246
2 120 Kõik N Jaht Maris 00:31:34 242
3 57 Kõik N Rehi Maila 00:33:50 238
4 94 Kõik N Tormis Jete-Mari 00:38:27 234
Lühike distants - 17 km, vabaklass N Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 33,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 N Vabaklass - lühike distants Jääger Liis 00:30:25 246
2 120 N Vabaklass - lühike distants Jaht Maris 00:31:34 242
3 57 N Vabaklass - lühike distants Rehi Maila 00:33:50 238
4 94 N Vabaklass - lühike distants Tormis Jete-Mari 00:38:27 234
Impression
X