Täispikk distants - 40.2 km Kõik võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 Kõik Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 Kõik Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 Kõik Värv Sander 00:55:54 254
6 24 Kõik Mikk Margus 00:56:55 251
7 19 Kõik Anier Martin 00:59:10 248
8 12 Kõik Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
9 15 Kõik Rehi Arne 01:00:12 244
10 87 Kõik Neemela Kurmo 01:00:14 242
11 20 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
12 139 Kõik Port Kristjan 01:01:02 239
13 21 Kõik Kallas Karl 01:01:07 238
14 1 Kõik Haljak Antti 01:01:16 237
15 146 Kõik Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
16 166 Kõik Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
17 145 Kõik Eelmets Indrek 01:02:10 234
18 162 Kõik Aavik Andro 01:02:35 233
19 23 Kõik Veri Aivar 01:03:27 232
20 153 Kõik Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
21 5 Kõik Viigipuu Toomas 01:03:41 230
22 101 Kõik Kelk Margus 01:04:36 229
23 132 Kõik Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
24 161 Kõik Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
25 4 Kõik Matvejev Toomas 01:08:11 226
26 9 Kõik Teder Egle 01:10:49 225
27 126 Kõik Kivirüüt Margus 01:15:10 224
28 14 Kõik Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km Kõik M võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 Kõik M Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 Kõik M Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 Kõik M Värv Sander 00:55:54 254
6 24 Kõik M Mikk Margus 00:56:55 251
7 19 Kõik M Anier Martin 00:59:10 248
8 12 Kõik M Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
9 15 Kõik M Rehi Arne 01:00:12 244
10 87 Kõik M Neemela Kurmo 01:00:14 242
11 139 Kõik M Port Kristjan 01:01:02 239
12 21 Kõik M Kallas Karl 01:01:07 238
13 1 Kõik M Haljak Antti 01:01:16 237
14 166 Kõik M Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
15 145 Kõik M Eelmets Indrek 01:02:10 234
16 162 Kõik M Aavik Andro 01:02:35 233
17 23 Kõik M Veri Aivar 01:03:27 232
18 153 Kõik M Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
19 5 Kõik M Viigipuu Toomas 01:03:41 230
20 101 Kõik M Kelk Margus 01:04:36 229
21 161 Kõik M Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
22 4 Kõik M Matvejev Toomas 01:08:11 226
23 126 Kõik M Kivirüüt Margus 01:15:10 224
24 14 Kõik M Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km M võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 M Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 M Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 M Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 M Värv Sander 00:55:54 254
6 19 M Anier Martin 00:59:10 248
7 12 M Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
8 21 M Kallas Karl 01:01:07 238
9 166 M Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
10 162 M Aavik Andro 01:02:35 233
11 153 M Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
12 161 M Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
13 4 M Matvejev Toomas 01:08:11 226
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Seenior 2 Mikk Margus 00:56:55 251
2 1 Seenior 2 Haljak Antti 01:01:16 237
3 145 Seenior 2 Eelmets Indrek 01:02:10 234
4 126 Seenior 2 Kivirüüt Margus 01:15:10 224
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 39,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Seenior 3+ Rehi Arne 01:00:12 244
2 87 Seenior 3+ Neemela Kurmo 01:00:14 242
3 139 Seenior 3+ Port Kristjan 01:01:02 239
4 23 Seenior 3+ Veri Aivar 01:03:27 232
5 5 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:03:41 230
6 101 Seenior 3+ Kelk Margus 01:04:36 229
7 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
2 146 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
3 132 Kõik N Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
4 9 Kõik N Teder Egle 01:10:49 225
Täispikk distants - 40.2 km N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 N Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
2 146 N Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
3 132 N Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
4 9 N Teder Egle 01:10:49 225
Lühike distants - 16.4 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Kõik Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Kõik Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Kõik Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 154 Kõik Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
7 141 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
8 155 Kõik Tamm Silver 00:24:08 246
9 142 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
10 43 Kõik Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
11 13 Kõik Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
12 158 Kõik Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
13 78 Kõik Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
14 33 Kõik Luht Robin Peloton 00:25:46 237
15 32 Kõik Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
16 121 Kõik Savchenko Mykola 00:26:56 235
17 36 Kõik Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
18 117 Kõik Lavrenko Mihail 00:27:51 233
19 40 Kõik Kivistu Eliise 00:27:59 232
20 31 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
21 76 Kõik Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
22 81 Kõik Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
23 46 Kõik Silmere Linda 00:29:38 228
24 77 Kõik Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
25 96 Kõik Huck Maximilian 00:30:05 226
26 84 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
27 143 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
28 120 Kõik Shelenkov Artem 00:30:36 223
29 138 Kõik Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
30 122 Kõik Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
31 50 Kõik Teder Anette 00:31:22 220
32 124 Kõik Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
33 160 Kõik Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
34 119 Kõik Lutchenko Diana 00:31:38 217
35 118 Kõik Poluian Anastasiia 00:31:46 216
36 80 Kõik Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
37 82 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
38 164 Kõik Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
39 37 Kõik Jaht Adeele 00:33:57 212
40 39 Kõik Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
41 152 Kõik Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
42 123 Kõik Chornohor Ivan 00:35:48 209
43 165 Kõik Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
44 34 Kõik Rehme Kirke 00:40:09 207
45 159 Kõik Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Kõik M Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Kõik M Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Kõik M Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 154 Kõik M Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
7 141 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
8 155 Kõik M Tamm Silver 00:24:08 246
9 43 Kõik M Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
10 13 Kõik M Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
11 158 Kõik M Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
12 78 Kõik M Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
13 33 Kõik M Luht Robin Peloton 00:25:46 237
14 32 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
15 121 Kõik M Savchenko Mykola 00:26:56 235
16 36 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
17 117 Kõik M Lavrenko Mihail 00:27:51 233
18 31 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
19 81 Kõik M Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
20 77 Kõik M Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
21 96 Kõik M Huck Maximilian 00:30:05 226
22 84 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
23 120 Kõik M Shelenkov Artem 00:30:36 223
24 124 Kõik M Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
25 80 Kõik M Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
26 82 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
27 164 Kõik M Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
28 39 Kõik M Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
29 123 Kõik M Chornohor Ivan 00:35:48 209
30 159 Kõik M Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Poisid 17-18 a (MJ) Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Poisid 17-18 a (MJ) Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 141 Poisid 17-18 a (MJ) Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
7 13 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
8 158 Poisid 17-18 a (MJ) Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
9 121 Poisid 17-18 a (MJ) Savchenko Mykola 00:26:56 235
Lühike distants - 16.4 km M võitja keskmine kiirus 40,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 M Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
2 155 M Tamm Silver 00:24:08 246
Lühike distants - 16.4 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
2 40 Kõik N Kivistu Eliise 00:27:59 232
3 76 Kõik N Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
4 46 Kõik N Silmere Linda 00:29:38 228
5 143 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
6 138 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
7 122 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
8 50 Kõik N Teder Anette 00:31:22 220
9 160 Kõik N Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
10 119 Kõik N Lutchenko Diana 00:31:38 217
11 118 Kõik N Poluian Anastasiia 00:31:46 216
12 37 Kõik N Jaht Adeele 00:33:57 212
13 152 Kõik N Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
14 165 Kõik N Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
15 34 Kõik N Rehme Kirke 00:40:09 207
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kivistu Eliise 00:27:59 232
Lühike distants - 16.4 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 39,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
2 78 Poisid 15-16 a (M16) Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
3 33 Poisid 15-16 a (M16) Luht Robin Peloton 00:25:46 237
4 32 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
5 117 Poisid 15-16 a (M16) Lavrenko Mihail 00:27:51 233
6 31 Poisid 15-16 a (M16) Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
7 84 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
Lühike distants - 16.4 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 34,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
2 81 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
3 77 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
4 96 Poisid 13-14 a (M14) Huck Maximilian 00:30:05 226
5 120 Poisid 13-14 a (M14) Shelenkov Artem 00:30:36 223
6 124 Poisid 13-14 a (M14) Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
7 80 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
8 82 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
9 164 Poisid 13-14 a (M14) Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
10 39 Poisid 13-14 a (M14) Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
11 123 Poisid 13-14 a (M14) Chornohor Ivan 00:35:48 209
12 159 Poisid 13-14 a (M14) Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Tüdrukud 13-14 a (N14) Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
2 46 Tüdrukud 13-14 a (N14) Silmere Linda 00:29:38 228
3 160 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
4 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jaht Adeele 00:33:57 212
5 152 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
6 165 Tüdrukud 13-14 a (N14) Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
7 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:40:09 207
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 31,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
2 138 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
3 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
4 50 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:31:22 220
5 119 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lutchenko Diana 00:31:38 217
6 118 Tüdrukud 15-16 a (N16) Poluian Anastasiia 00:31:46 216
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 Kõik Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 Kõik Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 Kõik Roots Anto 01:25:56 254
6 52 Kõik Ruder Tarmo 01:27:34 251
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik M Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 Kõik M Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 Kõik M Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 Kõik M Roots Anto 01:25:56 254
6 52 Kõik M Ruder Tarmo 01:27:34 251
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass M Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 M Vabaklass - pikk distants Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 M Vabaklass - pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 M Vabaklass - pikk distants Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 M Vabaklass - pikk distants Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 M Vabaklass - pikk distants Roots Anto 01:25:56 254
6 52 M Vabaklass - pikk distants Ruder Tarmo 01:27:34 251
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 Kõik Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 Kõik Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 Kõik Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 Kõik Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 Kõik Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 Kõik Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 Kõik Rammo Aapo 00:28:52 242
11 105 Kõik Kippasto Kai 00:28:59 240
12 86 Kõik Loost Raivo 00:29:54 239
13 137 Kõik Kaarjärv Maris 00:30:25 238
14 167 Kõik Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 Kõik M Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 Kõik M Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 Kõik M Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 Kõik M Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 Kõik M Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 Kõik M Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 Kõik M Rammo Aapo 00:28:52 242
11 86 Kõik M Loost Raivo 00:29:54 239
12 167 Kõik M Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass M Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 M Vabaklass - lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 M Vabaklass - lühike distants Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 M Vabaklass - lühike distants Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 M Vabaklass - lühike distants Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 M Vabaklass - lühike distants Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 M Vabaklass - lühike distants Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 M Vabaklass - lühike distants Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 M Vabaklass - lühike distants Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 M Vabaklass - lühike distants Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 M Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:28:52 242
11 86 M Vabaklass - lühike distants Loost Raivo 00:29:54 239
12 167 M Vabaklass - lühike distants Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 33,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kippasto Kai 00:28:59 240
2 137 Kõik N Kaarjärv Maris 00:30:25 238
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass N Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 33,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 N Vabaklass - lühike distants Kippasto Kai 00:28:59 240
2 137 N Vabaklass - lühike distants Kaarjärv Maris 00:30:25 238
Impression