Täispikk distants - 40.2 km Kõik võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 Kõik Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 Kõik Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 Kõik Värv Sander 00:55:54 254
6 24 Kõik Mikk Margus 00:56:55 251
7 19 Kõik Anier Martin 00:59:10 248
8 12 Kõik Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
9 15 Kõik Rehi Arne 01:00:12 244
10 87 Kõik Neemela Kurmo 01:00:14 242
11 20 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
12 139 Kõik Port Kristjan 01:01:02 239
13 21 Kõik Kallas Karl 01:01:07 238
14 1 Kõik Haljak Antti 01:01:16 237
15 146 Kõik Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
16 166 Kõik Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
17 145 Kõik Eelmets Indrek 01:02:10 234
18 162 Kõik Aavik Andro 01:02:35 233
19 23 Kõik Veri Aivar 01:03:27 232
20 153 Kõik Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
21 5 Kõik Viigipuu Toomas 01:03:41 230
22 101 Kõik Kelk Margus 01:04:36 229
23 132 Kõik Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
24 161 Kõik Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
25 4 Kõik Matvejev Toomas 01:08:11 226
26 9 Kõik Teder Egle 01:10:49 225
27 126 Kõik Kivirüüt Margus 01:15:10 224
28 14 Kõik Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km Kõik M võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 Kõik M Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 Kõik M Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 Kõik M Värv Sander 00:55:54 254
6 24 Kõik M Mikk Margus 00:56:55 251
7 19 Kõik M Anier Martin 00:59:10 248
8 12 Kõik M Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
9 15 Kõik M Rehi Arne 01:00:12 244
10 87 Kõik M Neemela Kurmo 01:00:14 242
11 139 Kõik M Port Kristjan 01:01:02 239
12 21 Kõik M Kallas Karl 01:01:07 238
13 1 Kõik M Haljak Antti 01:01:16 237
14 166 Kõik M Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
15 145 Kõik M Eelmets Indrek 01:02:10 234
16 162 Kõik M Aavik Andro 01:02:35 233
17 23 Kõik M Veri Aivar 01:03:27 232
18 153 Kõik M Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
19 5 Kõik M Viigipuu Toomas 01:03:41 230
20 101 Kõik M Kelk Margus 01:04:36 229
21 161 Kõik M Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
22 4 Kõik M Matvejev Toomas 01:08:11 226
23 126 Kõik M Kivirüüt Margus 01:15:10 224
24 14 Kõik M Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km M võitja keskmine kiirus 48,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 M Ärm Rait 00:49:36 300
2 151 M Taaramäe Rein 00:50:28 274
3 140 M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:51:32 263
4 157 M Köster Artjom Team Ampler - Tartu2024 00:51:54 257
5 116 M Värv Sander 00:55:54 254
6 19 M Anier Martin 00:59:10 248
7 12 M Kaljumäe Rainer 00:59:52 246
8 21 M Kallas Karl 01:01:07 238
9 166 M Värv Rainis Tripassion Triatloniklubi 01:02:03 235
10 162 M Aavik Andro 01:02:35 233
11 153 M Susi Talis TriPassion Triatloniklubi 01:03:34 231
12 161 M Juhanson Joel TriPassion Triatloniklubi 01:07:56 227
13 4 M Matvejev Toomas 01:08:11 226
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Seenior 2 Mikk Margus 00:56:55 251
2 1 Seenior 2 Haljak Antti 01:01:16 237
3 145 Seenior 2 Eelmets Indrek 01:02:10 234
4 126 Seenior 2 Kivirüüt Margus 01:15:10 224
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 39,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Seenior 3+ Rehi Arne 01:00:12 244
2 87 Seenior 3+ Neemela Kurmo 01:00:14 242
3 139 Seenior 3+ Port Kristjan 01:01:02 239
4 23 Seenior 3+ Veri Aivar 01:03:27 232
5 5 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:03:41 230
6 101 Seenior 3+ Kelk Margus 01:04:36 229
7 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:18:28 223
Täispikk distants - 40.2 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
2 146 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
3 132 Kõik N Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
4 9 Kõik N Teder Egle 01:10:49 225
Täispikk distants - 40.2 km N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 N Taaramäe Hanna Karoline 01:00:44 240
2 146 N Tuisk Aidi Gerde 01:01:55 236
3 132 N Peik Helena Swedbank SK 01:07:17 228
4 9 N Teder Egle 01:10:49 225
Lühike distants - 16.4 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Kõik Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Kõik Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Kõik Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 154 Kõik Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
7 141 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
8 155 Kõik Tamm Silver 00:24:08 246
9 142 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
10 43 Kõik Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
11 13 Kõik Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
12 158 Kõik Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
13 78 Kõik Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
14 33 Kõik Luht Robin Peloton 00:25:46 237
15 32 Kõik Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
16 121 Kõik Savchenko Mykola 00:26:56 235
17 36 Kõik Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
18 117 Kõik Lavrenko Mihail 00:27:51 233
19 40 Kõik Kivistu Eliise 00:27:59 232
20 31 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
21 76 Kõik Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
22 81 Kõik Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
23 46 Kõik Silmere Linda 00:29:38 228
24 77 Kõik Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
25 96 Kõik Huck Maximilian 00:30:05 226
26 84 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
27 143 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
28 120 Kõik Shelenkov Artem 00:30:36 223
29 138 Kõik Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
30 122 Kõik Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
31 50 Kõik Teder Anette 00:31:22 220
32 124 Kõik Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
33 160 Kõik Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
34 119 Kõik Lutchenko Diana 00:31:38 217
35 118 Kõik Poluian Anastasiia 00:31:46 216
36 80 Kõik Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
37 82 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
38 164 Kõik Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
39 37 Kõik Jaht Adeele 00:33:57 212
40 39 Kõik Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
41 152 Kõik Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
42 123 Kõik Chornohor Ivan 00:35:48 209
43 165 Kõik Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
44 34 Kõik Rehme Kirke 00:40:09 207
45 159 Kõik Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Kõik M Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Kõik M Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Kõik M Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 154 Kõik M Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
7 141 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
8 155 Kõik M Tamm Silver 00:24:08 246
9 43 Kõik M Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
10 13 Kõik M Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
11 158 Kõik M Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
12 78 Kõik M Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
13 33 Kõik M Luht Robin Peloton 00:25:46 237
14 32 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
15 121 Kõik M Savchenko Mykola 00:26:56 235
16 36 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
17 117 Kõik M Lavrenko Mihail 00:27:51 233
18 31 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
19 81 Kõik M Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
20 77 Kõik M Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
21 96 Kõik M Huck Maximilian 00:30:05 226
22 84 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
23 120 Kõik M Shelenkov Artem 00:30:36 223
24 124 Kõik M Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
25 80 Kõik M Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
26 82 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
27 164 Kõik M Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
28 39 Kõik M Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
29 123 Kõik M Chornohor Ivan 00:35:48 209
30 159 Kõik M Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:21:36 300
2 110 Poisid 17-18 a (MJ) Aus Aaron Peloton 00:21:52 274
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Rüster Oliver Peloton 00:22:08 263
4 108 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:23:15 257
5 85 Poisid 17-18 a (MJ) Lenzius Martti CFC 00:23:16 254
6 141 Poisid 17-18 a (MJ) Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:23:47 248
7 13 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:42 240
8 158 Poisid 17-18 a (MJ) Pensa Riko-Sander RTR 00:25:11 239
9 121 Poisid 17-18 a (MJ) Savchenko Mykola 00:26:56 235
Lühike distants - 16.4 km M võitja keskmine kiirus 40,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 M Schultz Silver Pärnu Kalevi Spordikool 00:23:35 251
2 155 M Tamm Silver 00:24:08 246
Lühike distants - 16.4 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
2 40 Kõik N Kivistu Eliise 00:27:59 232
3 76 Kõik N Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
4 46 Kõik N Silmere Linda 00:29:38 228
5 143 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
6 138 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
7 122 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
8 50 Kõik N Teder Anette 00:31:22 220
9 160 Kõik N Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
10 119 Kõik N Lutchenko Diana 00:31:38 217
11 118 Kõik N Poluian Anastasiia 00:31:46 216
12 37 Kõik N Jaht Adeele 00:33:57 212
13 152 Kõik N Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
14 165 Kõik N Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
15 34 Kõik N Rehme Kirke 00:40:09 207
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:24:17 244
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kivistu Eliise 00:27:59 232
Lühike distants - 16.4 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 39,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti Rein Taaramäe Rattaklubi 00:24:32 242
2 78 Poisid 15-16 a (M16) Anipai Meelis Lõuna-eesti rattaklubi 00:25:18 238
3 33 Poisid 15-16 a (M16) Luht Robin Peloton 00:25:46 237
4 32 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:26:15 236
5 117 Poisid 15-16 a (M16) Lavrenko Mihail 00:27:51 233
6 31 Poisid 15-16 a (M16) Ruder Oskar-Martin 00:28:51 231
7 84 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:05 225
Lühike distants - 16.4 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 34,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:27:27 234
2 81 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:33 229
3 77 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Lõuna-eesti rattaklubi 00:29:53 227
4 96 Poisid 13-14 a (M14) Huck Maximilian 00:30:05 226
5 120 Poisid 13-14 a (M14) Shelenkov Artem 00:30:36 223
6 124 Poisid 13-14 a (M14) Hrishnyi Kostiantyn 00:31:24 219
7 80 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:32:35 215
8 82 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:36 214
9 164 Poisid 13-14 a (M14) Märs Oskar Lõuna- Eesti Rattaklubi 00:33:50 213
10 39 Poisid 13-14 a (M14) Lehis Räni Aksel 00:34:04 211
11 123 Poisid 13-14 a (M14) Chornohor Ivan 00:35:48 209
12 159 Poisid 13-14 a (M14) Poolak Martti 00:43:47 206
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Tüdrukud 13-14 a (N14) Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:29:05 230
2 46 Tüdrukud 13-14 a (N14) Silmere Linda 00:29:38 228
3 160 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kodanik Emily Lõuna-eesti rattaklubi 00:31:33 218
4 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jaht Adeele 00:33:57 212
5 152 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lavrenko Anastasiia 00:35:48 210
6 165 Tüdrukud 13-14 a (N14) Veske Eliis Lõuna-eesti rattaklubi 00:37:16 208
7 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:40:09 207
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 31,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ 00:30:15 224
2 138 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kaarjärv Mairit 00:30:41 222
3 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Baderyk Viktoriia 00:31:13 221
4 50 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:31:22 220
5 119 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lutchenko Diana 00:31:38 217
6 118 Tüdrukud 15-16 a (N16) Poluian Anastasiia 00:31:46 216
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 Kõik Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 Kõik Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 Kõik Roots Anto 01:25:56 254
6 52 Kõik Ruder Tarmo 01:27:34 251
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik M Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 Kõik M Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 Kõik M Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 Kõik M Roots Anto 01:25:56 254
6 52 Kõik M Ruder Tarmo 01:27:34 251
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass M Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 42,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 M Vabaklass - pikk distants Valvas Vahur 00:56:15 300
2 102 M Vabaklass - pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:56:46 274
3 104 M Vabaklass - pikk distants Kippasto Margo 01:02:23 263
4 95 M Vabaklass - pikk distants Kool Kristian 01:04:22 257
5 57 M Vabaklass - pikk distants Roots Anto 01:25:56 254
6 52 M Vabaklass - pikk distants Ruder Tarmo 01:27:34 251
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 Kõik Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 Kõik Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 Kõik Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 Kõik Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 Kõik Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 Kõik Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 Kõik Rammo Aapo 00:28:52 242
11 105 Kõik Kippasto Kai 00:28:59 240
12 86 Kõik Loost Raivo 00:29:54 239
13 137 Kõik Kaarjärv Maris 00:30:25 238
14 167 Kõik Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 Kõik M Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 Kõik M Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 Kõik M Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 Kõik M Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 Kõik M Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 Kõik M Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 Kõik M Rammo Aapo 00:28:52 242
11 86 Kõik M Loost Raivo 00:29:54 239
12 167 Kõik M Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass M Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 40,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 M Vabaklass - lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:23:47 300
2 56 M Vabaklass - lühike distants Leidt Markus 00:24:15 274
3 62 M Vabaklass - lühike distants Matt Jörgen Peloton 00:24:26 263
4 3 M Vabaklass - lühike distants Jaht Valdur 00:25:37 257
5 83 M Vabaklass - lühike distants Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:08 254
6 59 M Vabaklass - lühike distants Tsypin Vladimir Tartu InlineTeam 00:27:27 251
7 128 M Vabaklass - lühike distants Illak Peeter 00:27:50 248
8 156 M Vabaklass - lühike distants Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:19 246
9 149 M Vabaklass - lühike distants Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 00:28:26 244
10 68 M Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:28:52 242
11 86 M Vabaklass - lühike distants Loost Raivo 00:29:54 239
12 167 M Vabaklass - lühike distants Männi Anatoli KJK 00:31:35 237
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 33,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kippasto Kai 00:28:59 240
2 137 Kõik N Kaarjärv Maris 00:30:25 238
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass N Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 33,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 N Vabaklass - lühike distants Kippasto Kai 00:28:59 240
2 137 N Vabaklass - lühike distants Kaarjärv Maris 00:30:25 238

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X