Täispikk distants - 40.2 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 Kõik Kivistik Gert Peloton 00:53:03 300
2 128 Kõik Reinpõld Risto 00:53:59 274
3 133 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:55:50 263
4 51 Kõik Mikk Margus 00:55:54 257
5 43 Kõik Veevo Rait 00:56:11 254
6 87 Kõik Seiler Martin 00:58:49 251
7 3 Kõik Prangel Kristo 00:58:58 248
8 8 Kõik Kasenõmm Priit 00:59:18 246
9 60 Kõik Neemela Kurmo Dünamo 00:59:20 244
10 76 Kõik Kulbin Andres Peloton 01:00:06 242
11 73 Kõik Leidt Meelis Peloton 01:01:13 240
12 111 Kõik Matvejev Tiit 01:01:20 239
13 59 Kõik Alt Marti 01:01:38 238
14 127 Kõik Reinpõld Karmen 01:02:03 237
15 2 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 01:02:15 236
16 64 Kõik Kelk Margus 01:02:37 235
17 114 Kõik Kaljumäe Rainer 01:03:20 234
18 103 Kõik Vedler Alger 01:03:36 233
19 1 Kõik Zukker Anette 01:03:48 232
20 6 Kõik Susi Talis Päästeamet 01:03:54 231
21 61 Kõik Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 01:04:02 230
22 11 Kõik Kübar Andres 01:04:03 229
23 24 Kõik Matvejev Toomas 01:04:04 228
24 97 Kõik Jansen Kaupo hanso mk 01:04:09 227
25 126 Kõik Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:04:17 226
26 129 Kõik Koort Tauno 01:04:21 225
27 101 Kõik Oidram Priit 01:04:55 224
28 7 Kõik Otsmaa Lauri 01:05:01 223
29 14 Kõik Paluoja Madis Arvestaja OÜ 01:05:21 222
30 98 Kõik Türn Toomas 01:05:33 221
31 50 Kõik Siimsaare Tarmo 01:05:38 220
32 95 Kõik Viigipuu Toomas 01:05:45 219
33 57 Kõik Gurba Stanislav 01:05:58 218
34 89 Kõik Lind Anneli 01:06:17 217
35 131 Kõik Siimar Paula-Brit Ujumise Spordiklubi 01:06:18 216
36 107 Kõik Heinsar Hardi 01:07:17 215
37 58 Kõik Vahtra Tõnu 01:09:42 214
Täispikk distants - 40.2 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 Kõik M Kivistik Gert Peloton 00:53:03 300
2 128 Kõik M Reinpõld Risto 00:53:59 274
3 133 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:55:50 263
4 51 Kõik M Mikk Margus 00:55:54 257
5 43 Kõik M Veevo Rait 00:56:11 254
6 87 Kõik M Seiler Martin 00:58:49 251
7 3 Kõik M Prangel Kristo 00:58:58 248
8 8 Kõik M Kasenõmm Priit 00:59:18 246
9 60 Kõik M Neemela Kurmo Dünamo 00:59:20 244
10 76 Kõik M Kulbin Andres Peloton 01:00:06 242
11 73 Kõik M Leidt Meelis Peloton 01:01:13 240
12 111 Kõik M Matvejev Tiit 01:01:20 239
13 59 Kõik M Alt Marti 01:01:38 238
14 64 Kõik M Kelk Margus 01:02:37 235
15 114 Kõik M Kaljumäe Rainer 01:03:20 234
16 103 Kõik M Vedler Alger 01:03:36 233
17 6 Kõik M Susi Talis Päästeamet 01:03:54 231
18 11 Kõik M Kübar Andres 01:04:03 229
19 24 Kõik M Matvejev Toomas 01:04:04 228
20 97 Kõik M Jansen Kaupo hanso mk 01:04:09 227
21 126 Kõik M Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:04:17 226
22 129 Kõik M Koort Tauno 01:04:21 225
23 101 Kõik M Oidram Priit 01:04:55 224
24 7 Kõik M Otsmaa Lauri 01:05:01 223
25 14 Kõik M Paluoja Madis Arvestaja OÜ 01:05:21 222
26 98 Kõik M Türn Toomas 01:05:33 221
27 50 Kõik M Siimsaare Tarmo 01:05:38 220
28 95 Kõik M Viigipuu Toomas 01:05:45 219
29 57 Kõik M Gurba Stanislav 01:05:58 218
30 107 Kõik M Heinsar Hardi 01:07:17 215
31 58 Kõik M Vahtra Tõnu 01:09:42 214
Täispikk distants - 40.2 km M võitja keskmine kiirus 45,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 M Kivistik Gert Peloton 00:53:03 300
2 43 M Veevo Rait 00:56:11 254
3 87 M Seiler Martin 00:58:49 251
4 3 M Prangel Kristo 00:58:58 248
5 111 M Matvejev Tiit 01:01:20 239
6 59 M Alt Marti 01:01:38 238
7 114 M Kaljumäe Rainer 01:03:20 234
8 6 M Susi Talis Päästeamet 01:03:54 231
9 24 M Matvejev Toomas 01:04:04 228
10 101 M Oidram Priit 01:04:55 224
11 7 M Otsmaa Lauri 01:05:01 223
12 57 M Gurba Stanislav 01:05:58 218
13 58 M Vahtra Tõnu 01:09:42 214
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 44,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Seenior 2 Reinpõld Risto 00:53:59 274
2 133 Seenior 2 Esnar Kaur KoMo 00:55:50 263
3 51 Seenior 2 Mikk Margus 00:55:54 257
4 8 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:59:18 246
5 97 Seenior 2 Jansen Kaupo hanso mk 01:04:09 227
6 126 Seenior 2 Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:04:17 226
7 98 Seenior 2 Türn Toomas 01:05:33 221
8 50 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 01:05:38 220
9 107 Seenior 2 Heinsar Hardi 01:07:17 215
Täispikk distants - 40.2 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Seenior 3+ Neemela Kurmo Dünamo 00:59:20 244
2 76 Seenior 3+ Kulbin Andres Peloton 01:00:06 242
3 73 Seenior 3+ Leidt Meelis Peloton 01:01:13 240
4 64 Seenior 3+ Kelk Margus 01:02:37 235
5 103 Seenior 3+ Vedler Alger 01:03:36 233
6 11 Seenior 3+ Kübar Andres 01:04:03 229
7 129 Seenior 3+ Koort Tauno 01:04:21 225
8 14 Seenior 3+ Paluoja Madis Arvestaja OÜ 01:05:21 222
9 95 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:05:45 219
Täispikk distants - 40.2 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik N Reinpõld Karmen 01:02:03 237
2 2 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 01:02:15 236
3 1 Kõik N Zukker Anette 01:03:48 232
4 61 Kõik N Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 01:04:02 230
5 89 Kõik N Lind Anneli 01:06:17 217
6 131 Kõik N Siimar Paula-Brit Ujumise Spordiklubi 01:06:18 216
Täispikk distants - 40.2 km N võitja keskmine kiirus 38,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 N Reinpõld Karmen 01:02:03 237
2 2 N Taaramäe Hanna Karoline 01:02:15 236
3 1 N Zukker Anette 01:03:48 232
4 61 N Kull Triin Kurmo Rattaäri OÜ 01:04:02 230
5 89 N Lind Anneli 01:06:17 217
6 131 N Siimar Paula-Brit Ujumise Spordiklubi 01:06:18 216
Lühike distants - 16.4 km Kõik võitja keskmine kiirus 41,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik Karlep Georg 00:23:11 300
2 69 Kõik Anier Martin 00:23:12 274
3 38 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:23:55 263
4 33 Kõik Pau Oskar 00:24:14 257
5 4 Kõik Närap Henry 00:24:51 254
6 80 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:26 251
7 116 Kõik Johanson Stefan 00:25:49 248
8 26 Kõik Jaht Joonas 00:26:48 246
9 102 Kõik Olo Marten 00:27:08 244
11 118 Kõik Kallari Lauri 00:27:25 240
12 62 Kõik Leonov Aleksey 00:28:20 239
13 115 Kõik Pensa Riko-Sander 00:28:46 238
14 41 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:28:46 237
15 135 Kõik Milk Martti RTR 00:30:39 236
16 124 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:06 235
17 30 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:31:11 234
18 31 Kõik Valge Pärtel 00:31:13 233
19 40 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:32:06 232
20 125 Kõik Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:21 231
21 19 Kõik Teder Roobert 00:33:31 230
22 67 Kõik Heinsar Robert Sebastian 00:34:18 229
23 79 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:34:46 228
24 63 Kõik Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:36:22 227
25 29 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:36:32 226
26 20 Kõik Teder Sander 00:38:39 225
27 10 Kõik Kübar Johannes 00:39:11 224
28 120 Kõik Seesmaa Marten VELO 00:39:20 223
29 134 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:39:23 222
30 121 Kõik Ilsen Tanel VELO 00:40:41 221
31 71 Kõik Lepik Martti TÜASK 00:59:49 220
Lühike distants - 16.4 km Kõik M võitja keskmine kiirus 41,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik M Karlep Georg 00:23:11 300
2 69 Kõik M Anier Martin 00:23:12 274
3 38 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:23:55 263
4 33 Kõik M Pau Oskar 00:24:14 257
5 4 Kõik M Närap Henry 00:24:51 254
6 80 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:26 251
7 116 Kõik M Johanson Stefan 00:25:49 248
8 26 Kõik M Jaht Joonas 00:26:48 246
9 102 Kõik M Olo Marten 00:27:08 244
10 118 Kõik M Kallari Lauri 00:27:25 240
11 62 Kõik M Leonov Aleksey 00:28:20 239
12 115 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:28:46 238
13 41 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:28:46 237
14 135 Kõik M Milk Martti RTR 00:30:39 236
15 124 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:06 235
16 30 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:31:11 234
17 31 Kõik M Valge Pärtel 00:31:13 233
18 40 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:32:06 232
19 125 Kõik M Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:21 231
20 19 Kõik M Teder Roobert 00:33:31 230
21 67 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 00:34:18 229
22 79 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:34:46 228
23 63 Kõik M Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:36:22 227
24 20 Kõik M Teder Sander 00:38:39 225
25 10 Kõik M Kübar Johannes 00:39:11 224
26 120 Kõik M Seesmaa Marten VELO 00:39:20 223
27 134 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:39:23 222
28 121 Kõik M Ilsen Tanel VELO 00:40:41 221
29 71 Kõik M Lepik Martti TÜASK 00:59:49 220
Lühike distants - 16.4 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 41,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:23:11 300
2 69 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin 00:23:12 274
3 33 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar 00:24:14 257
4 4 Poisid 17-18 a (MJ) Närap Henry 00:24:51 254
5 116 Poisid 17-18 a (MJ) Johanson Stefan 00:25:49 248
6 102 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:27:08 244
Lühike distants - 16.4 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 40,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:23:55 263
2 80 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:26 251
3 26 Poisid 15-16 a (M16) Jaht Joonas 00:26:48 246
4 118 Poisid 15-16 a (M16) Kallari Lauri 00:27:25 240
5 62 Poisid 15-16 a (M16) Leonov Aleksey 00:28:20 239
6 115 Poisid 15-16 a (M16) Pensa Riko-Sander 00:28:46 238
7 41 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert MTÜ Peloton 00:28:46 237
8 135 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti RTR 00:30:39 236
9 124 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:31:06 235
10 125 Poisid 15-16 a (M16) Lepiste Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:21 231
Lühike distants - 16.4 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 30,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:31:11 234
2 31 Poisid 13-14 a (M14) Valge Pärtel 00:31:13 233
3 40 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin MTÜ Peloton 00:32:06 232
4 19 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:33:31 230
5 67 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian 00:34:18 229
6 79 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:34:46 228
7 63 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:36:22 227
8 20 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:38:39 225
9 10 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:39:11 224
10 120 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten VELO 00:39:20 223
11 134 Poisid 13-14 a (M14) Oherd Henrik Peloton 00:39:23 222
12 121 Poisid 13-14 a (M14) Ilsen Tanel VELO 00:40:41 221
13 71 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Martti TÜASK 00:59:49 220
Lühike distants - 16.4 km Kõik N võitja keskmine kiirus 26,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:36:32 226
Lühike distants - 16.4 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 26,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Ruder Marta-Katarina 00:36:32 226
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Valvas Vahur 00:57:25 300
2 47 Kõik Metslind Ottomar 00:59:11 274
3 137 Kõik Randma Kristjan Specialized VO2 01:01:20 263
4 138 Kõik Rokk Riho 01:02:39 257
5 34 Kõik Lind Kaspar Trismile 01:03:07 254
6 132 Kõik Mikson Margus 01:03:49 251
7 15 Kõik Teder Feeliks 01:04:16 248
8 9 Kõik Priks Keijo 01:05:11 246
9 27 Kõik Semm Kaspar 01:05:22 244
10 72 Kõik Rips Leho 01:07:20 242
11 21 Kõik Kuljus Kristjan 01:07:52 240
12 13 Kõik Kelt Aivar 01:08:03 239
13 78 Kõik Krõlov Aarne 01:08:27 238
14 84 Kõik Voolaid Veiko 01:10:35 237
15 92 Kõik Ingo Tambet 01:12:18 236
16 28 Kõik Ruder Tarmo 01:27:22 235
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Valvas Vahur 00:57:25 300
2 47 Kõik M Metslind Ottomar 00:59:11 274
3 137 Kõik M Randma Kristjan Specialized VO2 01:01:20 263
4 138 Kõik M Rokk Riho 01:02:39 257
5 34 Kõik M Lind Kaspar Trismile 01:03:07 254
6 132 Kõik M Mikson Margus 01:03:49 251
7 15 Kõik M Teder Feeliks 01:04:16 248
8 9 Kõik M Priks Keijo 01:05:11 246
9 27 Kõik M Semm Kaspar 01:05:22 244
10 72 Kõik M Rips Leho 01:07:20 242
11 21 Kõik M Kuljus Kristjan 01:07:52 240
12 13 Kõik M Kelt Aivar 01:08:03 239
13 78 Kõik M Krõlov Aarne 01:08:27 238
14 84 Kõik M Voolaid Veiko 01:10:35 237
15 92 Kõik M Ingo Tambet 01:12:18 236
16 28 Kõik M Ruder Tarmo 01:27:22 235
Täispikk distants - 40.2 km, vabaklass M Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 41,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 M Vabaklass - pikk distants Valvas Vahur 00:57:25 300
2 47 M Vabaklass - pikk distants Metslind Ottomar 00:59:11 274
3 137 M Vabaklass - pikk distants Randma Kristjan Specialized VO2 01:01:20 263
4 138 M Vabaklass - pikk distants Rokk Riho 01:02:39 257
5 34 M Vabaklass - pikk distants Lind Kaspar Trismile 01:03:07 254
6 132 M Vabaklass - pikk distants Mikson Margus 01:03:49 251
7 15 M Vabaklass - pikk distants Teder Feeliks 01:04:16 248
8 9 M Vabaklass - pikk distants Priks Keijo 01:05:11 246
9 27 M Vabaklass - pikk distants Semm Kaspar 01:05:22 244
10 72 M Vabaklass - pikk distants Rips Leho 01:07:20 242
11 21 M Vabaklass - pikk distants Kuljus Kristjan 01:07:52 240
12 13 M Vabaklass - pikk distants Kelt Aivar 01:08:03 239
13 78 M Vabaklass - pikk distants Krõlov Aarne 01:08:27 238
14 84 M Vabaklass - pikk distants Voolaid Veiko 01:10:35 237
15 92 M Vabaklass - pikk distants Ingo Tambet 01:12:18 236
16 28 M Vabaklass - pikk distants Ruder Tarmo 01:27:22 235
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:23:49 300
2 140 Kõik Raid Risto RTR 00:24:30 274
3 112 Kõik Oolo Kristjan 00:24:40 263
4 104 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:25:09 257
5 48 Kõik Kool Kristian 00:26:37 254
6 108 Kõik Akkel Karl Hans 00:26:46 251
7 77 Kõik Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:27:29 248
8 25 Kõik Jaht Valdur 00:27:52 246
9 117 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:27:55 244
10 110 Kõik Enok Egerd 00:27:59 242
11 100 Kõik Illak Peeter 00:28:11 240
12 122 Kõik Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:15 239
13 44 Kõik Rammo Aapo 00:30:50 238
14 82 Kõik Rehi Maila 00:33:07 237
15 130 Kõik Roots Anto 00:33:25 236
16 70 Kõik Oot Anti 00:34:36 235
17 32 Kõik Rääts Laura 00:35:00 234
18 123 Kõik Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:56 233
19 136 Kõik Talviste Katre TÜASK 00:36:17 232
20 81 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:03 231
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:23:49 300
2 140 Kõik M Raid Risto RTR 00:24:30 274
3 112 Kõik M Oolo Kristjan 00:24:40 263
4 104 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:25:09 257
5 81 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:03 231
6 48 Kõik M Kool Kristian 00:26:37 254
7 108 Kõik M Akkel Karl Hans 00:26:46 251
8 77 Kõik M Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:27:29 248
9 25 Kõik M Jaht Valdur 00:27:52 246
10 110 Kõik M Enok Egerd 00:27:59 242
11 100 Kõik M Illak Peeter 00:28:11 240
12 122 Kõik M Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:15 239
13 44 Kõik M Rammo Aapo 00:30:50 238
14 130 Kõik M Roots Anto 00:33:25 236
15 70 Kõik M Oot Anti 00:34:36 235
16 123 Kõik M Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:56 233
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass M Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 M Vabaklass - lühike distants Matt Jörgen Peloton 00:23:49 300
2 140 M Vabaklass - lühike distants Raid Risto RTR 00:24:30 274
3 112 M Vabaklass - lühike distants Oolo Kristjan 00:24:40 263
4 104 M Vabaklass - lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:25:09 257
5 81 M Vabaklass - lühike distants Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:03 231
6 48 M Vabaklass - lühike distants Kool Kristian 00:26:37 254
7 108 M Vabaklass - lühike distants Akkel Karl Hans 00:26:46 251
8 77 M Vabaklass - lühike distants Tsypin Vladimir Tartu Inline 00:27:29 248
9 25 M Vabaklass - lühike distants Jaht Valdur 00:27:52 246
10 110 M Vabaklass - lühike distants Enok Egerd 00:27:59 242
11 100 M Vabaklass - lühike distants Illak Peeter 00:28:11 240
12 122 M Vabaklass - lühike distants Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:28:15 239
13 44 M Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:30:50 238
14 130 M Vabaklass - lühike distants Roots Anto 00:33:25 236
15 70 M Vabaklass - lühike distants Oot Anti 00:34:36 235
16 123 M Vabaklass - lühike distants Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:56 233
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:27:55 244
2 82 Kõik N Rehi Maila 00:33:07 237
3 32 Kõik N Rääts Laura 00:35:00 234
4 136 Kõik N Talviste Katre TÜASK 00:36:17 232
Lühike distants - 16.4 km, vabaklass N Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 34,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 N Vabaklass - lühike distants Soonik Kristel Sandra 00:27:55 244
2 82 N Vabaklass - lühike distants Rehi Maila 00:33:07 237
3 32 N Vabaklass - lühike distants Rääts Laura 00:35:00 234
4 136 N Vabaklass - lühike distants Talviste Katre TÜASK 00:36:17 232
Impression