Täispikk distants - 22 km Kõik võitja keskmine kiirus 47,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 Kõik Nisu Oskar 00:27:31 300
2 72 Kõik Aksin Janno Hawaii Express 00:28:33 274
3 151 Kõik Kooser Arthur 00:28:34 263
4 155 Kõik Martma Kert 00:29:07 257
5 110 Kõik Prangel Kristo 00:29:13 254
6 150 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:29:35 251
7 84 Kõik Laanemäe Erki Peloton 00:29:40 248
8 69 Kõik Kuljus Viljar 00:29:49 246
9 83 Kõik Mikk Margus Amps 00:30:04 244
10 109 Kõik Kasenõmm Priit 00:30:28 242
11 13 Kõik Anier Martin RTR 00:30:31 240
12 17 Kõik Uulimaa Ats 00:30:36 239
13 73 Kõik Kaur Väino 00:30:46 238
14 20 Kõik Õun Joosep-Mattias CFC 00:30:49 237
15 157 Kõik Nael Margus 00:30:58 236
16 11 Kõik Verliin Lauri 00:31:07 235
17 170 Kõik Evendi Rando Marten CFC 00:31:12 234
18 16 Kõik Leidt Markus 00:31:17 233
19 19 Kõik Neemela Kurmo 00:31:18 232
20 156 Kõik Lagenõmm Aivar 00:31:30 231
21 15 Kõik Leidt Meelis 00:31:44 230
22 154 Kõik Türna Siim 00:31:48 229
23 171 Kõik Haljak Antti R.U.S.T. 00:31:54 228
24 159 Kõik Lipskis Andrejs 00:32:04 227
25 190 Kõik Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:32:11 226
26 165 Kõik Tulp Rain 00:32:21 225
27 23 Kõik Lang Mae 00:32:26 224
28 24 Kõik Närap Henry TÜASK 00:32:28 223
29 140 Kõik Rehi Arne 00:32:41 222
30 7 Kõik Kall Rando 00:32:42 221
31 105 Kõik Kelk Margus 00:32:42 220
32 89 Kõik Alt Marti 00:32:50 219
33 167 Kõik Einsalu Ants Ebavere suusaklubi 00:33:04 218
34 184 Kõik Väärtmaa Ailar Team Vänt 00:33:05 217
35 90 Kõik Matvejev Toomas 00:33:11 216
36 26 Kõik Pau Oskar 00:33:18 215
37 139 Kõik Oidram Priit 00:33:20 214
38 5 Kõik Kübar Andres 00:33:23 213
39 4 Kõik Zukker Anette 00:33:23 212
40 10 Kõik Paluoja Madis 00:33:27 211
41 185 Kõik Raudvee Märt 00:33:28 210
42 9 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:33:34 209
43 95 Kõik Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:33:39 208
44 6 Kõik Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:33:43 207
45 186 Kõik Mets Mikk 00:34:00 206
46 122 Kõik Koort Tauno 00:34:15 205
47 2 Kõik Veri Aivar 00:34:22 204
48 148 Kõik Longa Ieva 00:34:26 203
49 29 Kõik Üprus Sten 00:34:31 202
50 181 Kõik Kask Sven 00:34:41 201
51 104 Kõik Vedler Alger 00:34:43 200
52 18 Kõik Ütt Madis 00:34:52 199
53 153 Kõik Viigipuu Toomas 00:34:53 198
54 1 Kõik Vahtra Tõnu 00:35:36 197
55 142 Kõik Kuljus Ülo Fnt spordiklubi 00:35:38 196
56 164 Kõik Kaljumäe Rainer MTÜ Veeriku Badminton 00:35:41 195
57 108 Kõik Laidvee Mait 00:35:47 194
58 42 Kõik Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:36:00 193
59 152 Kõik Lang Tea 00:36:02 192
60 166 Kõik Tulp Tiia 00:36:46 191
61 28 Kõik Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:44:13 0
Täispikk distants - 22 km Kõik M võitja keskmine kiirus 47,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 Kõik M Nisu Oskar 00:27:31 300
2 72 Kõik M Aksin Janno Hawaii Express 00:28:33 274
3 151 Kõik M Kooser Arthur 00:28:34 263
4 155 Kõik M Martma Kert 00:29:07 257
5 110 Kõik M Prangel Kristo 00:29:13 254
6 150 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:29:35 251
7 84 Kõik M Laanemäe Erki Peloton 00:29:40 248
8 69 Kõik M Kuljus Viljar 00:29:49 246
9 83 Kõik M Mikk Margus Amps 00:30:04 244
10 109 Kõik M Kasenõmm Priit 00:30:28 242
11 13 Kõik M Anier Martin RTR 00:30:31 240
12 17 Kõik M Uulimaa Ats 00:30:36 239
13 73 Kõik M Kaur Väino 00:30:46 238
14 20 Kõik M Õun Joosep-Mattias CFC 00:30:49 237
15 157 Kõik M Nael Margus 00:30:58 236
16 11 Kõik M Verliin Lauri 00:31:07 235
17 170 Kõik M Evendi Rando Marten CFC 00:31:12 234
18 16 Kõik M Leidt Markus 00:31:17 233
19 19 Kõik M Neemela Kurmo 00:31:18 232
20 156 Kõik M Lagenõmm Aivar 00:31:30 231
21 15 Kõik M Leidt Meelis 00:31:44 230
22 154 Kõik M Türna Siim 00:31:48 229
23 171 Kõik M Haljak Antti R.U.S.T. 00:31:54 228
24 159 Kõik M Lipskis Andrejs 00:32:04 227
25 190 Kõik M Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:32:11 226
26 165 Kõik M Tulp Rain 00:32:21 225
27 24 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:32:28 223
28 140 Kõik M Rehi Arne 00:32:41 222
29 7 Kõik M Kall Rando 00:32:42 221
30 105 Kõik M Kelk Margus 00:32:42 220
31 89 Kõik M Alt Marti 00:32:50 219
32 167 Kõik M Einsalu Ants Ebavere suusaklubi 00:33:04 218
33 184 Kõik M Väärtmaa Ailar Team Vänt 00:33:05 217
34 90 Kõik M Matvejev Toomas 00:33:11 216
35 26 Kõik M Pau Oskar 00:33:18 215
36 139 Kõik M Oidram Priit 00:33:20 214
37 5 Kõik M Kübar Andres 00:33:23 213
38 10 Kõik M Paluoja Madis 00:33:27 211
39 185 Kõik M Raudvee Märt 00:33:28 210
40 95 Kõik M Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:33:39 208
41 186 Kõik M Mets Mikk 00:34:00 206
42 122 Kõik M Koort Tauno 00:34:15 205
43 2 Kõik M Veri Aivar 00:34:22 204
44 29 Kõik M Üprus Sten 00:34:31 202
45 181 Kõik M Kask Sven 00:34:41 201
46 104 Kõik M Vedler Alger 00:34:43 200
47 18 Kõik M Ütt Madis 00:34:52 199
48 153 Kõik M Viigipuu Toomas 00:34:53 198
49 1 Kõik M Vahtra Tõnu 00:35:36 197
50 142 Kõik M Kuljus Ülo Fnt spordiklubi 00:35:38 196
51 164 Kõik M Kaljumäe Rainer MTÜ Veeriku Badminton 00:35:41 195
52 108 Kõik M Laidvee Mait 00:35:47 194
53 28 Kõik M Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:44:13 0
Täispikk distants - 22 km M võitja keskmine kiirus 47,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 M Nisu Oskar 00:27:31 300
2 151 M Kooser Arthur 00:28:34 263
3 155 M Martma Kert 00:29:07 257
4 110 M Prangel Kristo 00:29:13 254
5 84 M Laanemäe Erki Peloton 00:29:40 248
6 69 M Kuljus Viljar 00:29:49 246
7 17 M Uulimaa Ats 00:30:36 239
8 157 M Nael Margus 00:30:58 236
9 170 M Evendi Rando Marten CFC 00:31:12 234
10 16 M Leidt Markus 00:31:17 233
11 154 M Türna Siim 00:31:48 229
12 159 M Lipskis Andrejs 00:32:04 227
13 190 M Orlovski Peep Tripassion Triatloniklubi 00:32:11 226
14 89 M Alt Marti 00:32:50 219
15 184 M Väärtmaa Ailar Team Vänt 00:33:05 217
16 90 M Matvejev Toomas 00:33:11 216
17 139 M Oidram Priit 00:33:20 214
18 185 M Raudvee Märt 00:33:28 210
19 186 M Mets Mikk 00:34:00 206
20 29 M Üprus Sten 00:34:31 202
21 181 M Kask Sven 00:34:41 201
22 1 M Vahtra Tõnu 00:35:36 197
23 164 M Kaljumäe Rainer MTÜ Veeriku Badminton 00:35:41 195
24 108 M Laidvee Mait 00:35:47 194
Täispikk distants - 22 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 46,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Seenior 2 Aksin Janno Hawaii Express 00:28:33 274
2 83 Seenior 2 Mikk Margus Amps 00:30:04 244
3 109 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:30:28 242
4 156 Seenior 2 Lagenõmm Aivar 00:31:30 231
5 171 Seenior 2 Haljak Antti R.U.S.T. 00:31:54 228
6 7 Seenior 2 Kall Rando 00:32:42 221
7 95 Seenior 2 Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:33:39 208
8 28 Seenior 2 Kroon Hanno Prass Valgus OÜ 00:44:13 0
Täispikk distants - 22 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 150 Poisid 17-18 a (MJ) Kõiv Kevin Kardo 00:29:35 251
2 13 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin RTR 00:30:31 240
3 20 Poisid 17-18 a (MJ) Õun Joosep-Mattias CFC 00:30:49 237
4 11 Poisid 17-18 a (MJ) Verliin Lauri 00:31:07 235
5 24 Poisid 17-18 a (MJ) Närap Henry TÜASK 00:32:28 223
6 26 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar 00:33:18 215
Täispikk distants - 22 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 42,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Seenior 3+ Kaur Väino 00:30:46 238
2 19 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:31:18 232
3 15 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:31:44 230
4 165 Seenior 3+ Tulp Rain 00:32:21 225
5 140 Seenior 3+ Rehi Arne 00:32:41 222
6 105 Seenior 3+ Kelk Margus 00:32:42 220
7 167 Seenior 3+ Einsalu Ants Ebavere suusaklubi 00:33:04 218
8 5 Seenior 3+ Kübar Andres 00:33:23 213
9 10 Seenior 3+ Paluoja Madis 00:33:27 211
10 122 Seenior 3+ Koort Tauno 00:34:15 205
11 2 Seenior 3+ Veri Aivar 00:34:22 204
12 104 Seenior 3+ Vedler Alger 00:34:43 200
13 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:34:52 199
14 153 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:34:53 198
15 142 Seenior 3+ Kuljus Ülo Fnt spordiklubi 00:35:38 196
Täispikk distants - 22 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,69 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik N Lang Mae 00:32:26 224
2 4 Kõik N Zukker Anette 00:33:23 212
3 9 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:33:34 209
4 6 Kõik N Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:33:43 207
5 148 Kõik N Longa Ieva 00:34:26 203
6 42 Kõik N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:36:00 193
7 152 Kõik N Lang Tea 00:36:02 192
8 166 Kõik N Tulp Tiia 00:36:46 191
Täispikk distants - 22 km N võitja keskmine kiirus 40,69 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 N Lang Mae 00:32:26 224
2 4 N Zukker Anette 00:33:23 212
3 9 N Nigul Mathilde Manuela 00:33:34 209
4 6 N Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:33:43 207
5 148 N Longa Ieva 00:34:26 203
6 42 N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:36:00 193
7 152 N Lang Tea 00:36:02 192
8 166 N Tulp Tiia 00:36:46 191
Lühike distants - 11 km Kõik võitja keskmine kiirus 37,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik Ebras Elisabeth 00:17:43 300
2 61 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:01 274
3 62 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:07 263
4 60 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:23 257
5 67 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:21:24 254
6 35 Kõik Teder Anette 00:21:52 251
7 63 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:01 248
8 64 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:22:03 246
9 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:22:21 244
10 66 Kõik Lepik Robert Peloton 00:22:39 242
11 125 Kõik Lepiste Karmo 00:23:47 240
12 36 Kõik Teder Roobert 00:24:06 239
13 178 Kõik Soomelt Jasper 00:24:23 238
14 175 Kõik Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:25:28 237
15 37 Kõik Teder Christine 00:25:32 236
16 39 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:26:20 235
17 172 Kõik Juhanson Laura 00:26:24 234
18 40 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:26:52 233
19 31 Kõik Kübar Johannes 00:27:49 232
20 173 Kõik Seesmaa Marten VELO 00:28:08 231
21 38 Kõik Teder Sander 00:29:44 230
22 177 Kõik Hiiemäe Erika Elva suusaklubi 00:31:33 229
23 169 Kõik Lepik Martti Peloton 00:47:24 228
Lühike distants - 11 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik N Ebras Elisabeth 00:17:43 300
2 35 Kõik N Teder Anette 00:21:52 251
3 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:22:21 244
4 175 Kõik N Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:25:28 237
5 37 Kõik N Teder Christine 00:25:32 236
6 39 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:26:20 235
7 172 Kõik N Juhanson Laura 00:26:24 234
8 177 Kõik N Hiiemäe Erika Elva suusaklubi 00:31:33 229
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 37,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ebras Elisabeth 00:17:43 300
2 33 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:22:21 244
3 39 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:26:20 235
Lühike distants - 11 km Kõik M võitja keskmine kiirus 34,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:01 274
2 62 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:07 263
3 60 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:23 257
4 67 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:21:24 254
5 63 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:01 248
6 64 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:22:03 246
7 66 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:22:39 242
8 125 Kõik M Lepiste Karmo 00:23:47 240
9 36 Kõik M Teder Roobert 00:24:06 239
10 178 Kõik M Soomelt Jasper 00:24:23 238
11 40 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:26:52 233
12 31 Kõik M Kübar Johannes 00:27:49 232
13 173 Kõik M Seesmaa Marten VELO 00:28:08 231
14 38 Kõik M Teder Sander 00:29:44 230
15 169 Kõik M Lepik Martti Peloton 00:47:24 228
Lühike distants - 11 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 34,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:01 274
2 62 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:07 263
3 60 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:23 257
Lühike distants - 11 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 30,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin MTÜ Peloton 00:21:24 254
2 63 Poisid 13-14 a (M14) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:01 248
3 64 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:22:03 246
4 66 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:22:39 242
5 125 Poisid 13-14 a (M14) Lepiste Karmo 00:23:47 240
6 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:24:06 239
7 178 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Jasper 00:24:23 238
8 40 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:26:52 233
9 31 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:27:49 232
10 173 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten VELO 00:28:08 231
11 38 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:29:44 230
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 30,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:21:52 251
2 175 Tüdrukud 13-14 a (N14) Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:25:28 237
3 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:25:32 236
4 172 Tüdrukud 13-14 a (N14) Juhanson Laura 00:26:24 234
5 177 Tüdrukud 13-14 a (N14) Hiiemäe Erika Elva suusaklubi 00:31:33 229
Lühike distants - 11 km M võitja keskmine kiirus 13,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 M Lepik Martti Peloton 00:47:24 228
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:31:47 300
2 121 Kõik Möll Robin 00:32:05 274
3 48 Kõik Veevo Rait 00:32:18 263
4 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:32:19 257
5 43 Kõik Semm Kaspar 00:33:26 254
6 179 Kõik Seiler Martin 00:34:03 251
7 143 Kõik Metslind Ottomar RTR 00:34:17 248
8 46 Kõik Teder Feeliks 00:34:18 246
9 44 Kõik Kallas Karl 00:34:19 244
10 189 Kõik Arula Ando 00:34:27 242
11 161 Kõik Nigul Alar 00:34:45 240
12 91 Kõik Krõlov Aarne 00:35:15 239
13 182 Kõik Savolainen Heikki CP Estonia 00:36:02 238
14 168 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 00:36:10 237
15 52 Kõik Voolaid Veiko 00:37:22 236
16 53 Kõik Parri Erki 00:38:16 235
17 187 Kõik Pavlov Raul 00:39:29 234
18 85 Kõik Must Margus 00:39:51 233
19 180 Kõik Pung Piret Vooremaa-Centrum/Rattabaas 00:40:14 232
20 107 Kõik Punga Rainer 00:41:12 231
21 96 Kõik Piik Reelika 00:41:22 230
22 160 Kõik Talviste Katre 00:44:37 229
23 174 Kõik Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:45:23 228
24 49 Kõik Ruder Tarmo 00:45:42 227
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik M Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:31:47 300
2 121 Kõik M Möll Robin 00:32:05 274
3 48 Kõik M Veevo Rait 00:32:18 263
4 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:32:19 257
5 43 Kõik M Semm Kaspar 00:33:26 254
6 179 Kõik M Seiler Martin 00:34:03 251
7 143 Kõik M Metslind Ottomar RTR 00:34:17 248
8 46 Kõik M Teder Feeliks 00:34:18 246
9 44 Kõik M Kallas Karl 00:34:19 244
10 189 Kõik M Arula Ando 00:34:27 242
11 161 Kõik M Nigul Alar 00:34:45 240
12 91 Kõik M Krõlov Aarne 00:35:15 239
13 182 Kõik M Savolainen Heikki CP Estonia 00:36:02 238
14 168 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 00:36:10 237
15 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:37:22 236
16 53 Kõik M Parri Erki 00:38:16 235
17 187 Kõik M Pavlov Raul 00:39:29 234
18 85 Kõik M Must Margus 00:39:51 233
19 107 Kõik M Punga Rainer 00:41:12 231
20 174 Kõik M Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:45:23 228
21 49 Kõik M Ruder Tarmo 00:45:42 227
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:31:47 300
2 121 Mehed - vabaklass, pikk distants Möll Robin 00:32:05 274
3 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Veevo Rait 00:32:18 263
4 102 Mehed - vabaklass, pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:32:19 257
5 43 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:33:26 254
6 179 Mehed - vabaklass, pikk distants Seiler Martin 00:34:03 251
7 143 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar RTR 00:34:17 248
8 46 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:18 246
9 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:34:19 244
10 189 Mehed - vabaklass, pikk distants Arula Ando 00:34:27 242
11 161 Mehed - vabaklass, pikk distants Nigul Alar 00:34:45 240
12 91 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:35:15 239
13 182 Mehed - vabaklass, pikk distants Savolainen Heikki CP Estonia 00:36:02 238
14 168 Mehed - vabaklass, pikk distants Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 00:36:10 237
15 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:37:22 236
16 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:38:16 235
17 187 Mehed - vabaklass, pikk distants Pavlov Raul 00:39:29 234
18 85 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:39:51 233
19 107 Mehed - vabaklass, pikk distants Punga Rainer 00:41:12 231
20 174 Mehed - vabaklass, pikk distants Sikora Jaak Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:45:23 228
21 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:45:42 227
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Kõik N Pung Piret Vooremaa-Centrum/Rattabaas 00:40:14 232
2 96 Kõik N Piik Reelika 00:41:22 230
3 160 Kõik N Talviste Katre 00:44:37 229
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Naised - vabaklass, pikk distants Pung Piret Vooremaa-Centrum/Rattabaas 00:40:14 232
2 96 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:41:22 230
3 160 Naised - vabaklass, pikk distants Talviste Katre 00:44:37 229
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 37,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:17:44 300
2 88 Kõik Illak Peeter 00:20:40 274
3 54 Kõik Vent Kaarel 00:20:46 263
4 56 Kõik Rammo Aapo 00:22:01 257
5 57 Kõik Rehi Maila 00:23:43 254
6 188 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:24:09 251
7 199 Kõik Jänes Mari-Liis 00:24:23 248
8 200 Kõik Michelson Ülo 00:24:29 246
9 176 Kõik Hiiemäe Ursula 00:26:17 244
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 37,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:17:44 300
2 88 Kõik M Illak Peeter 00:20:40 274
3 54 Kõik M Vent Kaarel 00:20:46 263
4 56 Kõik M Rammo Aapo 00:22:01 257
5 200 Kõik M Michelson Ülo 00:24:29 246
Lühike distants - 11 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 37,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:17:44 300
2 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:20:40 274
3 54 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:20:46 263
4 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:22:01 257
5 200 Mehed - vabaklass, lühike distants Michelson Ülo 00:24:29 246
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 27,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik N Rehi Maila 00:23:43 254
2 188 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:24:09 251
3 199 Kõik N Jänes Mari-Liis 00:24:23 248
4 176 Kõik N Hiiemäe Ursula 00:26:17 244
Lühike distants - 11 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 27,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:23:43 254
2 188 Naised - vabaklass, lühike distants Taaramäe Hanna Karoline 00:24:09 251
3 199 Naised - vabaklass, lühike distants Jänes Mari-Liis 00:24:23 248
4 176 Naised - vabaklass, lühike distants Hiiemäe Ursula 00:26:17 244
Impression