Täispikk distants - 23.2 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Kõik Bauer Mikk 00:30:46 300
2 43 Kõik Veevo Rait 00:31:00 274
3 69 Kõik Anier Martin 00:31:58 263
4 51 Kõik Mikk Margus 00:32:02 257
5 163 Kõik Kooser Arthur 00:32:23 254
6 33 Kõik Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:32:50 251
7 157 Kõik Haljak Antti R.U.S.T. 00:32:52 248
8 60 Kõik Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:32:52 246
9 73 Kõik Leidt Meelis 00:33:37 244
10 3 Kõik Prangel Kristo 00:33:52 242
11 76 Kõik Kulbin Andres PELOTON 00:34:09 240
12 143 Kõik Türna Siim 00:34:12 239
13 46 Kõik Veri Aivar 00:34:35 238
14 151 Kõik Tiitson Mattias 00:34:47 237
15 2 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:35:26 236
16 1 Kõik Zukker Anette 00:35:29 235
17 64 Kõik Kelk Margus 00:35:38 234
18 55 Kõik Kuldkepp Kristi PELOTON 00:35:54 233
19 61 Kõik Kull Triin 00:36:02 232
20 164 Kõik Metsmägi Andres 00:36:11 231
21 155 Kõik Kull Mart Viljandi haigla 00:36:22 230
22 50 Kõik Siimsaare Tarmo 00:36:44 229
23 49 Kõik Kroon Ander Markus 00:36:45 228
24 158 Kõik Sild Eike 00:38:14 227
25 160 Kõik Milk Karl Mattias 00:38:42 226
26 177 Kõik Vimberg Vjaceslav 21CC Triatloniklubi 00:40:34 225
27 144 Kõik Treufeldt Ülo 00:42:56 224
28 167 Kõik Juul Jüri KJK 00:43:55 223
Täispikk distants - 23.2 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Kõik M Bauer Mikk 00:30:46 300
2 43 Kõik M Veevo Rait 00:31:00 274
3 69 Kõik M Anier Martin 00:31:58 263
4 51 Kõik M Mikk Margus 00:32:02 257
5 163 Kõik M Kooser Arthur 00:32:23 254
6 33 Kõik M Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:32:50 251
7 157 Kõik M Haljak Antti R.U.S.T. 00:32:52 248
8 60 Kõik M Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:32:52 246
9 73 Kõik M Leidt Meelis 00:33:37 244
10 3 Kõik M Prangel Kristo 00:33:52 242
11 76 Kõik M Kulbin Andres PELOTON 00:34:09 240
12 143 Kõik M Türna Siim 00:34:12 239
13 46 Kõik M Veri Aivar 00:34:35 238
14 151 Kõik M Tiitson Mattias 00:34:47 237
15 64 Kõik M Kelk Margus 00:35:38 234
16 164 Kõik M Metsmägi Andres 00:36:11 231
17 155 Kõik M Kull Mart Viljandi haigla 00:36:22 230
18 50 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:36:44 229
19 49 Kõik M Kroon Ander Markus 00:36:45 228
20 160 Kõik M Milk Karl Mattias 00:38:42 226
21 177 Kõik M Vimberg Vjaceslav 21CC Triatloniklubi 00:40:34 225
22 144 Kõik M Treufeldt Ülo 00:42:56 224
23 167 Kõik M Juul Jüri KJK 00:43:55 223
Täispikk distants - 23.2 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 Poisid 17-18 a (MJ) Bauer Mikk 00:30:46 300
2 69 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin 00:31:58 263
3 33 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:32:50 251
4 160 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias 00:38:42 226
Täispikk distants - 23.2 km M võitja keskmine kiirus 44,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 M Veevo Rait 00:31:00 274
2 163 M Kooser Arthur 00:32:23 254
3 3 M Prangel Kristo 00:33:52 242
4 143 M Türna Siim 00:34:12 239
5 151 M Tiitson Mattias 00:34:47 237
6 164 M Metsmägi Andres 00:36:11 231
7 49 M Kroon Ander Markus 00:36:45 228
Täispikk distants - 23.2 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Seenior 2 Mikk Margus 00:32:02 257
2 157 Seenior 2 Haljak Antti R.U.S.T. 00:32:52 248
3 155 Seenior 2 Kull Mart Viljandi haigla 00:36:22 230
4 50 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:36:44 229
5 177 Seenior 2 Vimberg Vjaceslav 21CC Triatloniklubi 00:40:34 225
Täispikk distants - 23.2 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 41,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Seenior 3+ Neemela Kurmo Kurmo Rattaäri OÜ 00:32:52 246
2 73 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:33:37 244
3 76 Seenior 3+ Kulbin Andres PELOTON 00:34:09 240
4 46 Seenior 3+ Veri Aivar 00:34:35 238
5 64 Seenior 3+ Kelk Margus 00:35:38 234
6 144 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:42:56 224
7 167 Seenior 3+ Juul Jüri KJK 00:43:55 223
Täispikk distants - 23.2 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:35:26 236
2 1 Kõik N Zukker Anette 00:35:29 235
3 55 Kõik N Kuldkepp Kristi PELOTON 00:35:54 233
4 61 Kõik N Kull Triin 00:36:02 232
5 158 Kõik N Sild Eike 00:38:14 227
Täispikk distants - 23.2 km N võitja keskmine kiirus 38,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 N Taaramäe Hanna Karoline 00:35:26 236
2 1 N Zukker Anette 00:35:29 235
3 55 N Kuldkepp Kristi PELOTON 00:35:54 233
4 61 N Kull Triin 00:36:02 232
5 158 N Sild Eike 00:38:14 227
Lühike distants - 11.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:15:56 300
2 80 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:27 274
3 99 Kõik Kurits Karl 00:16:34 263
4 118 Kõik Kallari Lauri otepää rattaklubi 00:17:38 257
5 115 Kõik Pensa Riko-Sander 00:17:50 254
6 109 Kõik Anipai Meelis otepää rattaklubi 00:18:07 251
7 40 Kõik Luht Robin Peloton 00:18:19 248
8 135 Kõik Milk Martti 00:19:12 246
9 176 Kõik Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:19:49 244
10 30 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:19:52 242
11 17 Kõik Teder Anette 00:20:18 240
12 124 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:30 239
13 170 Kõik Raadla Rünno otepää rattaklubi 00:20:36 238
14 31 Kõik Valge Pärtel SK Velo 00:20:45 237
15 67 Kõik Heinsar Robert otepää rattaklubi 00:21:08 236
16 175 Kõik Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:16 235
17 174 Kõik Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:20 234
18 19 Kõik Teder Roobert 00:21:39 233
19 63 Kõik Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:22:04 232
20 171 Kõik Roose Georg Pärnu Kalev Jalgrattakool 00:22:09 231
21 18 Kõik Teder Christine 00:22:18 230
22 79 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:23 229
23 172 Kõik Liivak Olle otepää rattaklubi 00:22:26 228
24 20 Kõik Teder Sander 00:23:12 227
25 173 Kõik Watmough Vincent Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:34 226
26 169 Kõik Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:51 225
27 141 Kõik Rehme Kirke 00:26:27 224
28 134 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:26:45 223
Lühike distants - 11.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:15:56 300
2 80 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:27 274
3 99 Kõik M Kurits Karl 00:16:34 263
4 118 Kõik M Kallari Lauri otepää rattaklubi 00:17:38 257
5 115 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:17:50 254
6 109 Kõik M Anipai Meelis otepää rattaklubi 00:18:07 251
7 40 Kõik M Luht Robin Peloton 00:18:19 248
8 135 Kõik M Milk Martti 00:19:12 246
9 30 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:19:52 242
10 124 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:30 239
11 170 Kõik M Raadla Rünno otepää rattaklubi 00:20:36 238
12 31 Kõik M Valge Pärtel SK Velo 00:20:45 237
13 67 Kõik M Heinsar Robert otepää rattaklubi 00:21:08 236
14 175 Kõik M Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:16 235
15 174 Kõik M Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:20 234
16 19 Kõik M Teder Roobert 00:21:39 233
17 63 Kõik M Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:22:04 232
18 171 Kõik M Roose Georg Pärnu Kalev Jalgrattakool 00:22:09 231
19 79 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:23 229
20 172 Kõik M Liivak Olle otepää rattaklubi 00:22:26 228
21 20 Kõik M Teder Sander 00:23:12 227
22 173 Kõik M Watmough Vincent Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:34 226
23 169 Kõik M Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:51 225
24 134 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:26:45 223
Lühike distants - 11.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 45,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:15:56 300
2 80 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:27 274
3 99 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Karl 00:16:34 263
4 118 Poisid 15-16 a (M16) Kallari Lauri otepää rattaklubi 00:17:38 257
5 115 Poisid 15-16 a (M16) Pensa Riko-Sander 00:17:50 254
6 109 Poisid 15-16 a (M16) Anipai Meelis otepää rattaklubi 00:18:07 251
7 135 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti 00:19:12 246
8 124 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:30 239
9 172 Poisid 15-16 a (M16) Liivak Olle otepää rattaklubi 00:22:26 228
Lühike distants - 11.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 39,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin Peloton 00:18:19 248
2 30 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:19:52 242
3 170 Poisid 13-14 a (M14) Raadla Rünno otepää rattaklubi 00:20:36 238
4 31 Poisid 13-14 a (M14) Valge Pärtel SK Velo 00:20:45 237
5 67 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert otepää rattaklubi 00:21:08 236
6 175 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:16 235
7 174 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:20 234
8 19 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:21:39 233
9 63 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Otepää rataklubi 00:22:04 232
10 171 Poisid 13-14 a (M14) Roose Georg Pärnu Kalev Jalgrattakool 00:22:09 231
11 79 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:23 229
12 20 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:23:12 227
13 173 Poisid 13-14 a (M14) Watmough Vincent Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:34 226
14 169 Poisid 13-14 a (M14) Korkmann Ott Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:51 225
15 134 Poisid 13-14 a (M14) Oherd Henrik Peloton 00:26:45 223
Lühike distants - 11.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 176 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:19:49 244
2 17 Kõik N Teder Anette 00:20:18 240
3 18 Kõik N Teder Christine 00:22:18 230
4 141 Kõik N Rehme Kirke 00:26:27 224
Lühike distants - 11.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 36,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 176 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lohk Liisi Pärnu Kalev 00:19:49 244
2 17 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:20:18 240
Lühike distants - 11.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 32,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:22:18 230
2 141 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:26:27 224
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Valvas Vahur 00:32:57 300
2 47 Kõik Metslind Ottomar 00:33:23 274
3 42 Kõik Ilves Arti 00:33:33 263
4 36 Kõik Leidt Markus Peloton 00:33:43 257
5 15 Kõik Teder Feeliks 00:34:37 254
6 138 Kõik Rokk Riho 00:34:40 251
7 166 Kõik Lipskis Andrejs 00:35:16 248
8 34 Kõik Lind Kaspar 00:36:17 246
9 78 Kõik Krõlov Aarne 00:38:29 244
10 165 Kõik Maksimov Mihhail 00:40:18 242
11 75 Kõik Mey Tea 00:43:21 240
12 28 Kõik Ruder Tarmo 00:47:34 239
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Valvas Vahur 00:32:57 300
2 47 Kõik M Metslind Ottomar 00:33:23 274
3 42 Kõik M Ilves Arti 00:33:33 263
4 36 Kõik M Leidt Markus Peloton 00:33:43 257
5 15 Kõik M Teder Feeliks 00:34:37 254
6 138 Kõik M Rokk Riho 00:34:40 251
7 166 Kõik M Lipskis Andrejs 00:35:16 248
8 34 Kõik M Lind Kaspar 00:36:17 246
9 78 Kõik M Krõlov Aarne 00:38:29 244
10 165 Kõik M Maksimov Mihhail 00:40:18 242
11 28 Kõik M Ruder Tarmo 00:47:34 239
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 41,88 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:32:57 300
2 47 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:33:23 274
3 42 Mehed - vabaklass, pikk distants Ilves Arti 00:33:33 263
4 36 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus Peloton 00:33:43 257
5 15 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:37 254
6 138 Mehed - vabaklass, pikk distants Rokk Riho 00:34:40 251
7 166 Mehed - vabaklass, pikk distants Lipskis Andrejs 00:35:16 248
8 34 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:36:17 246
9 78 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:38:29 244
10 165 Mehed - vabaklass, pikk distants Maksimov Mihhail 00:40:18 242
11 28 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:47:34 239
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik N Mey Tea 00:43:21 240
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 31,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Naised - vabaklass, pikk distants Mey Tea 00:43:21 240
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:37 300
2 48 Kõik Kool Kristian 00:18:02 274
3 122 Kõik Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:19 263
4 168 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:47 257
5 44 Kõik Rammo Aapo 00:20:32 254
6 70 Kõik Oot Anti 00:22:10 251
7 82 Kõik Rehi Maila 00:22:50 248
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:37 300
2 48 Kõik M Kool Kristian 00:18:02 274
3 122 Kõik M Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:19 263
4 168 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:47 257
5 44 Kõik M Rammo Aapo 00:20:32 254
6 70 Kõik M Oot Anti 00:22:10 251
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Mehed - vabaklass, lühike distants Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:37 300
2 48 Mehed - vabaklass, lühike distants Kool Kristian 00:18:02 274
3 122 Mehed - vabaklass, lühike distants Täär Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:19 263
4 168 Mehed - vabaklass, lühike distants Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:47 257
5 44 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:20:32 254
6 70 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti 00:22:10 251
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik N Rehi Maila 00:22:50 248
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:22:50 248
Impression