M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Härmat Olle CFC Rattakool 00:13:10 50
2 266 Kõik Välja Maikel Magnus 00:13:46 45
3 2 Kõik Suppi Simon 00:14:40 42
4 1 Kõik Lemloch Oskar CFC 00:15:15 40
5 55 Kõik Õruste Kristjan 00:15:41 39
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Härmat Olle CFC Rattakool 00:13:10 50
2 266 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:13:46 45
3 2 Kõik M Suppi Simon 00:14:40 42
4 1 Kõik M Lemloch Oskar CFC 00:15:15 40
5 55 Kõik M Õruste Kristjan 00:15:41 39
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 M10 Härmat Olle CFC Rattakool 00:13:10 50
2 266 M10 Välja Maikel Magnus 00:13:46 45
3 2 M10 Suppi Simon 00:14:40 42
4 1 M10 Lemloch Oskar CFC 00:15:15 40
5 55 M10 Õruste Kristjan 00:15:41 39
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Marta 00:13:36 50
2 89 Kõik Mitt Kertu Pärnu Kalev 00:16:44 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Marta 00:13:36 50
2 89 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Kalev 00:16:44 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N10 Mõttus Marta 00:13:36 50
2 89 N10 Mitt Kertu Pärnu Kalev 00:16:44 45
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Kõik Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:11:53 50
2 11 Kõik Suppi Sebastian 00:11:54 45
3 13 Kõik Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:09 42
4 17 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:12:23 40
5 16 Kõik Õruste Kristo 00:12:24 39
6 10 Kõik Tammeleht Egert 00:13:27 38
7 12 Kõik Janno Ander RR Siplased 00:14:18 37
8 85 Kõik Astašov Lev Narva SK Energia 00:15:18 36
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Kõik M Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:11:53 50
2 11 Kõik M Suppi Sebastian 00:11:54 45
3 13 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:09 42
4 17 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:12:23 40
5 16 Kõik M Õruste Kristo 00:12:24 39
6 10 Kõik M Tammeleht Egert 00:13:27 38
7 12 Kõik M Janno Ander RR Siplased 00:14:18 37
8 85 Kõik M Astašov Lev Narva SK Energia 00:15:18 36
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 M12 Hürden Ralf CFC Spordiklubi 00:11:53 50
2 11 M12 Suppi Sebastian 00:11:54 45
3 13 M12 Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:09 42
4 17 M12 Orav Hugo Hendrik 00:12:23 40
5 16 M12 Õruste Kristo 00:12:24 39
6 10 M12 Tammeleht Egert 00:13:27 38
7 12 M12 Janno Ander RR Siplased 00:14:18 37
8 85 M12 Astašov Lev Narva SK Energia 00:15:18 36
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik Lemloch Loore CFC 00:12:27 50
2 23 Kõik Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:32 45
3 25 Kõik Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:14:01 42
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:12:27 50
2 23 Kõik N Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:32 45
3 25 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:14:01 42
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N12 Lemloch Loore CFC 00:12:27 50
2 23 N12 Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:32 45
3 25 N12 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:14:01 42
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Mõttus Matthias 00:32:28 50
2 145 Kõik Tammepuu Riko CFC Spordiklubi 00:34:09 45
3 31 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:34:13 42
4 27 Kõik Ründva Richard 00:35:14 40
5 32 Kõik Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:35:27 39
6 96 Kõik Dooner Carl Peeter CFC Spordiklubi 00:41:02 38
7 54 Kõik Vain Gregor 00:43:00 37
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Mõttus Matthias 00:32:28 50
2 145 Kõik M Tammepuu Riko CFC Spordiklubi 00:34:09 45
3 31 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:34:13 42
4 27 Kõik M Ründva Richard 00:35:14 40
5 32 Kõik M Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:35:27 39
6 96 Kõik M Dooner Carl Peeter CFC Spordiklubi 00:41:02 38
7 54 Kõik M Vain Gregor 00:43:00 37
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M14 Mõttus Matthias 00:32:28 50
2 145 M14 Tammepuu Riko CFC Spordiklubi 00:34:09 45
3 31 M14 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:34:13 42
4 27 M14 Ründva Richard 00:35:14 40
5 32 M14 Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:35:27 39
6 96 M14 Dooner Carl Peeter CFC Spordiklubi 00:41:02 38
7 54 M14 Vain Gregor 00:43:00 37
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Rannala Maribel CFC 00:37:28 50
2 38 Kõik Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:38:33 45
3 34 Kõik Kull Karolina SK Rakke 00:42:04 42
4 103 Kõik Koik Mariann 00:35:20 40
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:37:28 50
2 38 Kõik N Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:38:33 45
3 34 Kõik N Kull Karolina SK Rakke 00:42:04 42
4 103 Kõik N Koik Mariann 00:35:20 40
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N14 Rannala Maribel CFC 00:37:28 50
2 38 N14 Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:38:33 45
3 34 N14 Kull Karolina SK Rakke 00:42:04 42
4 103 N14 Koik Mariann 00:35:20 40
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 298 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:42:35 50
2 88 Kõik Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:43:17 45
3 60 Kõik Küüt Oskar 00:43:18 42
4 163 Kõik Pajur Romet CFC Spordiklubi 00:44:50 40
5 47 Kõik Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:48:05 39
6 297 Kõik Leonov Aleksey 00:50:15 38
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 298 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:42:35 50
2 88 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:43:17 45
3 60 Kõik M Küüt Oskar 00:43:18 42
4 163 Kõik M Pajur Romet CFC Spordiklubi 00:44:50 40
5 47 Kõik M Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:48:05 39
6 297 Kõik M Leonov Aleksey 00:50:15 38
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 298 M16 Puuorg Johann Mattias 00:42:35 50
2 88 M16 Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:43:17 45
3 60 M16 Küüt Oskar 00:43:18 42
4 163 M16 Pajur Romet CFC Spordiklubi 00:44:50 40
5 47 M16 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:48:05 39
6 297 M16 Leonov Aleksey 00:50:15 38
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Kõik Grünberg Henry 01:34:41 50
2 207 Kõik Kontus Oskar 01:38:58 45
3 50 Kõik Järva Kert 01:30:32 42
4 189 Kõik Janno Brent RR Siplased 01:38:03 40
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Kõik M Grünberg Henry 01:34:41 50
2 207 Kõik M Kontus Oskar 01:38:58 45
3 50 Kõik M Järva Kert 01:30:32 42
4 189 Kõik M Janno Brent RR Siplased 01:38:03 40
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 MJ Grünberg Henry 01:34:41 50
2 207 MJ Kontus Oskar 01:38:58 45
3 50 MJ Järva Kert 01:30:32 42
4 189 MJ Janno Brent RR Siplased 01:38:03 40
NJ 60-70 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 01:01:08 50
NJ 60-70 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik N Tammsoo Carolin Porter Racing 01:01:08 50
NJ 60-70 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 NJ Tammsoo Carolin Porter Racing 01:01:08 50
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Loo Martin 01:28:17 50
2 296 Kõik Kukk Erki VO2 01:35:20 45
3 202 Kõik Evendi Rando Marten CFC 01:35:53 42
4 191 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:36:42 40
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Loo Martin 01:28:17 50
2 296 Kõik M Kukk Erki VO2 01:35:20 45
3 202 Kõik M Evendi Rando Marten CFC 01:35:53 42
4 191 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:36:42 40
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 ME Loo Martin 01:28:17 50
2 296 ME Kukk Erki VO2 01:35:20 45
3 202 ME Evendi Rando Marten CFC 01:35:53 42
4 191 ME Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:36:42 40
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:28:22 50
2 234 Kõik Takel Iiris Kalevi Jalgrattakool 01:40:45 45
3 139 Kõik Puhu Sille Hawaii Express 01:34:31 42
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:28:22 50
2 234 Kõik N Takel Iiris Kalevi Jalgrattakool 01:40:45 45
3 139 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express 01:34:31 42
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 NE Mõttus Mari-Liis 01:28:22 50
2 234 NE Takel Iiris Kalevi Jalgrattakool 01:40:45 45
3 139 NE Puhu Sille Hawaii Express 01:34:31 42
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:37:34 50
2 252 Kõik Elberg Ainar CFC Spordiklubi 01:43:07 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:37:34 50
2 252 Kõik M Elberg Ainar CFC Spordiklubi 01:43:07 45
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 MSport Vaab Ivar Rattabaas 01:37:34 50
2 252 MSport Elberg Ainar CFC Spordiklubi 01:43:07 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 Kõik Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:33:48 50
2 223 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:39:48 45
3 144 Kõik Saare Viljar A&T Sport 01:42:28 42
4 201 Kõik Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:28:31 40
5 220 Kõik Erik Risto Sportlove 01:29:33 39
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 Kõik M Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:33:48 50
2 223 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:39:48 45
3 144 Kõik M Saare Viljar A&T Sport 01:42:28 42
4 201 Kõik M Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:28:31 40
5 220 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:29:33 39
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 MSen1 Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:33:48 50
2 223 MSen1 Rohtmets Argo Rattabaas 01:39:48 45
3 144 MSen1 Saare Viljar A&T Sport 01:42:28 42
4 201 MSen1 Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:28:31 40
5 220 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:29:33 39
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:38:23 50
2 225 Kõik Epner Indrek ProShop Team 01:43:42 45
3 226 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:36:08 42
4 237 Kõik Paas Raigo Saku SC 01:44:58 40
5 221 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:29:16 39
6 208 Kõik Romandi Arvi 01:29:44 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:38:23 50
2 225 Kõik M Epner Indrek ProShop Team 01:43:42 45
3 226 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:36:08 42
4 237 Kõik M Paas Raigo Saku SC 01:44:58 40
5 221 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:29:16 39
6 208 Kõik M Romandi Arvi 01:29:44 38
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 MSen2 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:38:23 50
2 225 MSen2 Epner Indrek ProShop Team 01:43:42 45
3 226 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:36:08 42
4 237 MSen2 Paas Raigo Saku SC 01:44:58 40
5 221 MSen2 Mäggi Martin Sportlove 01:29:16 39
6 208 MSen2 Romandi Arvi 01:29:44 38
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:30:05 50
2 205 Kõik Reiska Alar Haanja RK 01:33:44 45
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:30:05 50
2 205 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 01:33:44 45
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 MSen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:30:05 50
2 205 MSen3 Reiska Alar Haanja RK 01:33:44 45
Impression
X