M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:27:50 50
2 85 Kõik Krusemann Martin KJK 00:30:05 45
3 201 Kõik Mõttus Matthias Haanja rattaklubi 00:30:53 42
4 90 Kõik Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:32:55 40
5 145 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:33:00 39
6 210 Kõik Reinaas Mattias 00:35:49 38
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:27:50 50
2 85 Kõik M Krusemann Martin KJK 00:30:05 45
3 201 Kõik M Mõttus Matthias Haanja rattaklubi 00:30:53 42
4 90 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:32:55 40
5 145 Kõik M Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:33:00 39
6 210 Kõik M Reinaas Mattias 00:35:49 38
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 M14 Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:27:50 50
2 85 M14 Krusemann Martin KJK 00:30:05 45
3 201 M14 Mõttus Matthias Haanja rattaklubi 00:30:53 42
4 90 M14 Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:32:55 40
5 145 M14 Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:33:00 39
6 210 M14 Reinaas Mattias 00:35:49 38
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik Salla Mailis Pärnu Kalev 00:55:04 50
2 65 Kõik Sirvel Anet 00:58:00 45
3 202 Kõik Türkson Silvia Porter Racing 01:09:13 42
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik N Salla Mailis Pärnu Kalev 00:55:04 50
2 65 Kõik N Sirvel Anet 00:58:00 45
3 202 Kõik N Türkson Silvia Porter Racing 01:09:13 42
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 N16 Salla Mailis Pärnu Kalev 00:55:04 50
2 65 N16 Sirvel Anet 00:58:00 45
3 202 N16 Türkson Silvia Porter Racing 01:09:13 42
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik Kukk Kätlin KJK 01:11:14 50
2 64 Kõik Sirvel Merili 01:13:20 45
3 5 Kõik Puhu Sille 01:04:40 42
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik N Kukk Kätlin KJK 01:11:14 50
2 64 Kõik N Sirvel Merili 01:13:20 45
3 5 Kõik N Puhu Sille 01:04:40 42
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 NE Sirvel Merili 01:13:20 45
2 5 NE Puhu Sille 01:04:40 42
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:47:19 50
2 47 Kõik Kontus Oskar 00:49:26 45
3 17 Kõik Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:50:00 42
4 89 Kõik Salla Maik Pärnu Kalev 00:52:08 40
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:47:19 50
2 47 Kõik M Kontus Oskar 00:49:26 45
3 17 Kõik M Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:50:00 42
4 89 Kõik M Salla Maik Pärnu Kalev 00:52:08 40
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:47:19 50
2 47 M16 Kontus Oskar 00:49:26 45
3 17 M16 Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:50:00 42
4 89 M16 Salla Maik Pärnu Kalev 00:52:08 40
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik Ärm Rait Porter Racing 01:00:39 50
2 184 Kõik Kask Kren 01:03:35 45
3 126 Kõik Pruul Robin KJK 01:06:40 42
4 12 Kõik Mesi Joosep Pärnu Kalev 01:08:34 40
5 160 Kõik Patrenkin Aleksandr SK Energia 01:08:46 39
6 203 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:14:34 38
7 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:02:03 37
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik M Ärm Rait Porter Racing 01:00:39 50
2 184 Kõik M Kask Kren 01:03:35 45
3 126 Kõik M Pruul Robin KJK 01:06:40 42
4 12 Kõik M Mesi Joosep Pärnu Kalev 01:08:34 40
5 160 Kõik M Patrenkin Aleksandr SK Energia 01:08:46 39
6 203 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:14:34 38
7 81 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:02:03 37
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 MJ Ärm Rait Porter Racing 01:00:39 50
2 184 MJ Kask Kren 01:03:35 45
3 126 MJ Pruul Robin KJK 01:06:40 42
4 12 MJ Mesi Joosep Pärnu Kalev 01:08:34 40
5 160 MJ Patrenkin Aleksandr SK Energia 01:08:46 39
6 203 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:14:34 38
7 81 MJ Evendi Rando Marten Porter Racing 01:02:03 37
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:24:25 50
2 122 Kõik Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 01:21:07 45
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:24:25 50
2 122 Kõik M Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 01:21:07 45
MSport 75-90min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 M-sport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:24:25 50
2 122 M-sport Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 01:21:07 45
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Pajur Markus 01:41:58 50
2 23 Kõik Pilv Armin 01:47:31 45
3 69 Kõik Krusemann Magnus A&T Sport 01:50:43 42
4 208 Kõik Dmukauskas Sarunas 01:52:56 40
5 29 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:54:58 39
6 35 Kõik Samlik Laur Hawaii Express 01:54:38 38
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Pajur Markus 01:41:58 50
2 23 Kõik M Pilv Armin 01:47:31 45
3 69 Kõik M Krusemann Magnus A&T Sport 01:50:43 42
4 208 Kõik M Dmukauskas Sarunas 01:52:56 40
5 29 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:54:58 39
6 35 Kõik M Samlik Laur Hawaii Express 01:54:38 38
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 ME Pilv Armin 01:47:31 45
2 69 ME Krusemann Magnus A&T Sport 01:50:43 42
3 208 ME Dmukauskas Sarunas 01:52:56 40
4 29 ME Vaab Ivar Rattabaas 01:54:58 39
5 35 ME Samlik Laur Hawaii Express 01:54:38 38
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Prants Annabrit 00:34:31 50
2 94 Kõik Surva Karolin 00:39:49 45
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik N Prants Annabrit 00:34:31 50
2 94 Kõik N Surva Karolin 00:39:49 45
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 N14 Prants Annabrit 00:34:31 50
2 94 N14 Surva Karolin 00:39:49 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik Põldma Mirko RR Siplased 01:17:00 50
2 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:17:13 45
3 20 Kõik Ojavere Imre 01:17:22 42
4 166 Kõik Všivtsev Vladimir Äkke 01:19:59 40
5 119 Kõik Rusovitš Dmitri 01:21:51 39
6 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:31:12 38
7 204 Kõik Heinmets Martin - 01:31:28 37
8 68 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:31:39 36
9 63 Kõik Rohtla Kaspar Redbike Team 01:32:08 35
10 211 Kõik Silm Maario Rattabaas 01:36:16 34
11 120 Kõik Ehasalu Siim 01:29:07 33
12 14 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:18:25 32
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased 01:17:00 50
2 25 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:17:13 45
3 20 Kõik M Ojavere Imre 01:17:22 42
4 166 Kõik M Všivtsev Vladimir Äkke 01:19:59 40
5 119 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:21:51 39
6 33 Kõik M Jaanson Alar Haaslava MTB 01:31:12 38
7 204 Kõik M Heinmets Martin - 01:31:28 37
8 68 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:31:39 36
9 63 Kõik M Rohtla Kaspar Redbike Team 01:32:08 35
10 211 Kõik M Silm Maario Rattabaas 01:36:16 34
11 120 Kõik M Ehasalu Siim 01:29:07 33
12 14 Kõik M Saare Viljar AT Sport Team 01:18:25 32
MSen1 75-90min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 M-sen1 Põldma Mirko RR Siplased 01:17:00 50
2 25 M-sen1 Sõptšenko Dmitri 01:17:13 45
3 20 M-sen1 Ojavere Imre 01:17:22 42
4 166 M-sen1 Všivtsev Vladimir Äkke 01:19:59 40
5 119 M-sen1 Rusovitš Dmitri 01:21:51 39
6 33 M-sen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:31:12 38
7 204 M-sen1 Heinmets Martin - 01:31:28 37
8 68 M-sen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:31:39 36
9 63 M-sen1 Rohtla Kaspar Redbike Team 01:32:08 35
10 211 M-sen1 Silm Maario Rattabaas 01:36:16 34
11 120 M-sen1 Ehasalu Siim 01:29:07 33
12 14 M-sen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:18:25 32
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Epner Indrek 01:18:14 50
2 163 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:21:12 45
3 191 Kõik Resev Janek 01:23:29 42
4 22 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:23:40 40
5 19 Kõik Molev Juri Kjk 01:26:39 39
6 159 Kõik Ennok Tarmo 01:27:22 38
7 26 Kõik Mäggi Martin 01:31:58 37
8 153 Kõik Leidorp Jako Sportlove 01:17:18 36
9 114 Kõik Luiks Meelis 01:21:55 35
10 206 Kõik Haas Marco 01:24:13 34
11 209 Kõik Kruusmann Ahto 01:24:32 33
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Epner Indrek 01:18:14 50
2 163 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:21:12 45
3 191 Kõik M Resev Janek 01:23:29 42
4 22 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:23:40 40
5 19 Kõik M Molev Juri Kjk 01:26:39 39
6 159 Kõik M Ennok Tarmo 01:27:22 38
7 26 Kõik M Mäggi Martin 01:31:58 37
8 153 Kõik M Leidorp Jako Sportlove 01:17:18 36
9 114 Kõik M Luiks Meelis 01:21:55 35
10 206 Kõik M Haas Marco 01:24:13 34
11 209 Kõik M Kruusmann Ahto 01:24:32 33
MSen2 75-90min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M-sen2 Epner Indrek 01:18:14 50
2 163 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:21:12 45
3 191 M-sen2 Resev Janek 01:23:29 42
4 22 M-sen2 Rembla Egon Sportlove 01:23:40 40
5 19 M-sen2 Molev Juri Kjk 01:26:39 39
6 159 M-sen2 Ennok Tarmo 01:27:22 38
7 26 M-sen2 Mäggi Martin 01:31:58 37
8 153 M-sen2 Leidorp Jako Sportlove 01:17:18 36
9 114 M-sen2 Luiks Meelis 01:21:55 35
10 206 M-sen2 Haas Marco 01:24:13 34
11 209 M-sen2 Kruusmann Ahto 01:24:32 33
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:17:38 50
2 59 Kõik Kannel Alari 01:23:13 45
3 18 Kõik Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:32:59 42
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:17:38 50
2 59 Kõik M Kannel Alari 01:23:13 45
3 18 Kõik M Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:32:59 42
MSen3 75-90min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M-sen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:17:38 50
2 59 M-sen3 Kannel Alari 01:23:13 45
Impression