M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Pajur Romet 00:29:55 50
2 95 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:30:52 45
3 201 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:32:25 42
4 85 Kõik Krusemann Martin 00:34:31 40
5 190 Kõik Mäeuibo Markus 00:34:48 39
6 90 Kõik Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:39:57 38
7 86 Kõik Aola Gevert Pärnu Kalev 00:31:15 37
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik M Pajur Romet 00:29:55 50
2 95 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:30:52 45
3 201 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:32:25 42
4 85 Kõik M Krusemann Martin 00:34:31 40
5 190 Kõik M Mäeuibo Markus 00:34:48 39
6 90 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:39:57 38
7 86 Kõik M Aola Gevert Pärnu Kalev 00:31:15 37
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 M14 Pajur Romet 00:29:55 50
2 95 M14 Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:30:52 45
3 85 M14 Krusemann Martin 00:34:31 40
4 190 M14 Mäeuibo Markus 00:34:48 39
5 90 M14 Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:39:57 38
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik Türkson Silvia Porter Racing 00:52:58 50
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik N Türkson Silvia Porter Racing 00:52:58 50
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 N16 Türkson Silvia Porter Racing 00:52:58 50
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:56:34 50
2 47 Kõik Kontus Oskar 01:00:47 45
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:56:34 50
2 47 Kõik M Kontus Oskar 01:00:47 45
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 83 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:56:34 50
2 47 M16 Kontus Oskar 01:00:47 45
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik Ärm Rait Porter Racing 01:10:31 50
2 126 Kõik Pruul Robin 01:16:56 45
3 203 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:25:37 42
4 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:28:04 40
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik M Ärm Rait Porter Racing 01:10:31 50
2 126 Kõik M Pruul Robin 01:16:56 45
3 203 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:25:37 42
4 81 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:28:04 40
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 MJ Ärm Rait Porter Racing 01:10:31 50
2 126 MJ Pruul Robin 01:16:56 45
3 203 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:25:37 42
4 81 MJ Evendi Rando Marten Porter Racing 01:28:04 40
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Vaab Ivar 01:45:52 50
2 21 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:39:20 45
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik M Vaab Ivar 01:45:52 50
2 21 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:39:20 45
MSport 75-90min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 M-sport Vaab Ivar 01:45:52 50
2 21 M-sport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:39:20 45
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Pajur Markus 01:39:19 50
2 205 Kõik Kannimäe Viljar Saksa Automaatika ProShop Team 01:47:37 45
3 140 Kõik Ojala Kaur 01:48:22 42
4 69 Kõik Krusemann Magnus 01:49:25 40
5 23 Kõik Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:39:18 39
6 35 Kõik Samlik Laur Hawaii Express 01:49:55 38
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Pajur Markus 01:39:19 50
2 205 Kõik M Kannimäe Viljar Saksa Automaatika ProShop Team 01:47:37 45
3 140 Kõik M Ojala Kaur 01:48:22 42
4 69 Kõik M Krusemann Magnus 01:49:25 40
5 23 Kõik M Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:39:18 39
6 35 Kõik M Samlik Laur Hawaii Express 01:49:55 38
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 ME Kannimäe Viljar Saksa Automaatika ProShop Team 01:47:37 45
2 140 ME Ojala Kaur 01:48:22 42
3 69 ME Krusemann Magnus 01:49:25 40
4 23 ME Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:39:18 39
5 35 ME Samlik Laur Hawaii Express 01:49:55 38
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:18:30 50
2 7 Kõik Kukk Kätlin Spordipartner 01:22:25 45
3 64 Kõik Sirvel Merili 01:26:03 42
4 5 Kõik Puhu Sille 01:40:08 40
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:18:30 50
2 7 Kõik N Kukk Kätlin Spordipartner 01:22:25 45
3 64 Kõik N Sirvel Merili 01:26:03 42
4 5 Kõik N Puhu Sille 01:40:08 40
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:18:30 50
2 64 NE Sirvel Merili 01:26:03 42
3 5 NE Puhu Sille 01:40:08 40
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Prants Annabrit 00:40:53 50
2 94 Kõik Surva Karolin 00:45:43 45
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik N Prants Annabrit 00:40:53 50
2 94 Kõik N Surva Karolin 00:45:43 45
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 N14 Prants Annabrit 00:40:53 50
2 94 N14 Surva Karolin 00:45:43 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:48:06 50
2 20 Kõik Ojavere Imre 01:49:40 45
3 49 Kõik Malva Margus 01:51:41 42
4 4 Kõik Kruuser Karel Hawaii Express 01:39:39 40
5 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:44:52 39
6 166 Kõik Vsivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 01:45:51 38
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:48:06 50
2 20 Kõik M Ojavere Imre 01:49:40 45
3 49 Kõik M Malva Margus 01:51:41 42
4 4 Kõik M Kruuser Karel Hawaii Express 01:39:39 40
5 33 Kõik M Jaanson Alar Haaslava MTB 01:44:52 39
6 166 Kõik M Vsivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 01:45:51 38
MSen1 75-90min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 M-sen1 Sõptšenko Dmitri 01:48:06 50
2 20 M-sen1 Ojavere Imre 01:49:40 45
3 49 M-sen1 Malva Margus 01:51:41 42
4 4 M-sen1 Kruuser Karel Hawaii Express 01:39:39 40
5 33 M-sen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:44:52 39
6 166 M-sen1 Vsivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 01:45:51 38
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Epner Indrek 01:52:40 50
2 163 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:55:01 45
3 19 Kõik Molev Juri Kjk 02:02:48 42
4 22 Kõik Rembla Egon sportlove 01:43:38 40
5 132 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 01:45:03 39
6 26 Kõik Mäggi Martin 01:48:37 38
7 153 Kõik Leidorp Jako sportlove 01:36:49 37
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Epner Indrek 01:52:40 50
2 163 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:55:01 45
3 19 Kõik M Molev Juri Kjk 02:02:48 42
4 22 Kõik M Rembla Egon sportlove 01:43:38 40
5 132 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 01:45:03 39
6 26 Kõik M Mäggi Martin 01:48:37 38
7 153 Kõik M Leidorp Jako sportlove 01:36:49 37
MSen2 75-90min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M-sen2 Epner Indrek 01:52:40 50
2 163 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:55:01 45
3 19 M-sen2 Molev Juri Kjk 02:02:48 42
4 22 M-sen2 Rembla Egon sportlove 01:43:38 40
5 132 M-sen2 Sild Ivo Haaslava MTB 01:45:03 39
6 26 M-sen2 Mäggi Martin 01:48:37 38
7 153 M-sen2 Leidorp Jako sportlove 01:36:49 37
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:49:46 50
2 59 Kõik Kannel Alari 01:53:36 45
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:49:46 50
2 59 Kõik M Kannel Alari 01:53:36 45
MSen3 75-90min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M-sen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:49:46 50
2 59 M-sen3 Kannel Alari 01:53:36 45
Impression