M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:10:50 50
2 175 Kõik Dooner Carl Peeter 00:11:06 45
3 174 Kõik Suppi Sebastian 00:11:28 42
4 167 Kõik Grigorenko Aleksandr 00:12:09 40
5 128 Kõik Aola Gevert 00:12:11 39
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:10:50 50
2 175 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:11:06 45
3 174 Kõik M Suppi Sebastian 00:11:28 42
4 167 Kõik M Grigorenko Aleksandr 00:12:09 40
5 128 Kõik M Aola Gevert 00:12:11 39
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 M12 Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:10:50 50
2 175 M12 Dooner Carl Peeter 00:11:06 45
3 174 M12 Suppi Sebastian 00:11:28 42
4 167 M12 Grigorenko Aleksandr 00:12:09 40
5 128 M12 Aola Gevert 00:12:11 39
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kaarjärv Mairit 00:10:43 50
2 13 Kõik Pohl Lauren CFC 00:10:46 45
3 63 Kõik Lemloch Loore 00:11:19 42
4 172 Kõik Kull Karolina Rakke SK 00:11:31 40
5 211 Kõik Jürisaar Maria 00:12:23 39
6 181 Kõik Zeltova Jane 00:12:35 38
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:10:43 50
2 13 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:10:46 45
3 63 Kõik N Lemloch Loore 00:11:19 42
4 172 Kõik N Kull Karolina Rakke SK 00:11:31 40
5 211 Kõik N Jürisaar Maria 00:12:23 39
6 181 Kõik N Zeltova Jane 00:12:35 38
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N12 Kaarjärv Mairit 00:10:43 50
2 13 N12 Pohl Lauren CFC 00:10:46 45
3 63 N12 Lemloch Loore 00:11:19 42
4 172 N12 Kull Karolina Rakke SK 00:11:31 40
5 211 N12 Jürisaar Maria 00:12:23 39
6 181 N12 Zeltova Jane 00:12:35 38
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik Mitt Virgo 00:34:00 50
2 14 Kõik Mõttus Matthias 00:34:16 45
3 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:34:44 42
4 17 Kõik Ründva Richard 00:37:55 40
5 109 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:38:34 39
6 60 Kõik Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:39:45 38
7 130 Kõik Patrenkin Artur 00:45:32 37
8 177 Kõik Mööl Marten Nõmme RK 00:45:05 36
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik M Mitt Virgo 00:34:00 50
2 14 Kõik M Mõttus Matthias 00:34:16 45
3 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:34:44 42
4 17 Kõik M Ründva Richard 00:37:55 40
5 109 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:38:34 39
6 60 Kõik M Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:39:45 38
7 130 Kõik M Patrenkin Artur 00:45:32 37
8 177 Kõik M Mööl Marten Nõmme RK 00:45:05 36
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 M14 Mitt Virgo 00:34:00 50
2 14 M14 Mõttus Matthias 00:34:16 45
3 18 M14 Mäeuibo Markus 00:34:44 42
4 17 M14 Ründva Richard 00:37:55 40
5 109 M14 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:38:34 39
6 60 M14 Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:39:45 38
7 130 M14 Patrenkin Artur 00:45:32 37
8 177 M14 Mööl Marten Nõmme RK 00:45:05 36
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik Surva Karolin 00:38:25 50
2 58 Kõik Rannala Maribel 00:39:04 45
3 24 Kõik Kivistu Eliise 00:40:28 42
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik N Surva Karolin 00:38:25 50
2 58 Kõik N Rannala Maribel 00:39:04 45
3 24 Kõik N Kivistu Eliise 00:40:28 42
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N14 Surva Karolin 00:38:25 50
2 58 N14 Rannala Maribel 00:39:04 45
3 24 N14 Kivistu Eliise 00:40:28 42
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 220 Kõik Janno Brent 00:52:23 50
2 212 Kõik Jürisaar Tauri 00:53:25 45
3 168 Kõik Kask Hendri 00:56:02 42
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 220 Kõik M Janno Brent 00:52:23 50
2 212 Kõik M Jürisaar Tauri 00:53:25 45
3 168 Kõik M Kask Hendri 00:56:02 42
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 220 M16 Janno Brent 00:52:23 50
2 212 M16 Jürisaar Tauri 00:53:25 45
3 168 M16 Kask Hendri 00:56:02 42
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik Prants Annabrit 01:00:45 50
2 106 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:52:26 45
3 135 Kõik Tammsoo Carolin 00:57:08 42
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik N Prants Annabrit 01:00:45 50
2 106 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:52:26 45
3 135 Kõik N Tammsoo Carolin 00:57:08 42
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 N16 Prants Annabrit 01:00:45 50
2 106 N16 Allikberg Marii-Isabel 00:52:26 45
3 135 N16 Tammsoo Carolin 00:57:08 42
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Mesi Joosep 01:21:46 50
2 32 Kõik Kontus Oskar 01:22:24 45
3 35 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:23:50 42
4 30 Kõik Evendi Rando Marten 01:25:36 40
5 33 Kõik Järva Kert 01:28:34 39
6 141 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:16:10 38
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik M Mesi Joosep 01:21:46 50
2 32 Kõik M Kontus Oskar 01:22:24 45
3 35 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:23:50 42
4 30 Kõik M Evendi Rando Marten 01:25:36 40
5 33 Kõik M Järva Kert 01:28:34 39
6 141 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:16:10 38
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 MJ Mesi Joosep 01:21:46 50
2 32 MJ Kontus Oskar 01:22:24 45
3 35 MJ Patrenkin Aleksandr 01:23:50 42
4 30 MJ Evendi Rando Marten 01:25:36 40
5 33 MJ Järva Kert 01:28:34 39
6 141 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:16:10 38
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 219 Kõik Kukk Erki VO2-specialized 01:16:21 50
2 39 Kõik Krusemann Magnus 01:17:30 45
3 61 Kõik Pilv Armin Haanja RK 01:20:50 42
4 99 Kõik Pruul Robin KJK 01:15:42 40
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 219 Kõik M Kukk Erki VO2-specialized 01:16:21 50
2 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:17:30 45
3 61 Kõik M Pilv Armin Haanja RK 01:20:50 42
4 99 Kõik M Pruul Robin KJK 01:15:42 40
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 219 ME Kukk Erki VO2-specialized 01:16:21 50
2 39 ME Krusemann Magnus 01:17:30 45
3 61 ME Pilv Armin Haanja RK 01:20:50 42
4 99 ME Pruul Robin KJK 01:15:42 40
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Takel Iiris 01:29:07 50
2 42 Kõik Sirvel Merili 01:14:55 45
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Takel Iiris 01:29:07 50
2 42 Kõik N Sirvel Merili 01:14:55 45
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 NE Takel Iiris 01:29:07 50
2 42 NE Sirvel Merili 01:14:55 45
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:14:47 50
2 43 Kõik Kaldoja Raiko 01:20:50 45
3 217 Kõik Takel Kalle 01:24:47 42
4 44 Kõik Rüngenen Sander 01:30:29 40
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:14:47 50
2 43 Kõik M Kaldoja Raiko 01:20:50 45
3 217 Kõik M Takel Kalle 01:24:47 42
4 44 Kõik M Rüngenen Sander 01:30:29 40
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 MSport Vaab Ivar Rattabaas 01:14:47 50
2 43 MSport Kaldoja Raiko 01:20:50 45
3 217 MSport Takel Kalle 01:24:47 42
4 44 MSport Rüngenen Sander 01:30:29 40
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik Põldma Mirko RR Siplased 01:18:08 50
2 48 Kõik Malva Margus 01:18:38 45
3 162 Kõik Rohtmets Argo 01:19:59 42
4 47 Kõik Ojavere Imre 01:21:11 40
5 169 Kõik Rusovits Dmitri 01:24:03 39
6 215 Kõik Mahfuz Renault Bruno 01:32:15 38
7 100 Kõik Erik Risto Sportlove 01:32:48 37
8 139 Kõik Saare Viljar AT Sport 01:15:08 36
9 207 Kõik Vasilyev Kirill 01:15:17 35
10 51 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:19:19 34
11 214 Kõik Ehasalu Siim 01:35:39 33
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased 01:18:08 50
2 48 Kõik M Malva Margus 01:18:38 45
3 162 Kõik M Rohtmets Argo 01:19:59 42
4 47 Kõik M Ojavere Imre 01:21:11 40
5 169 Kõik M Rusovits Dmitri 01:24:03 39
6 215 Kõik M Mahfuz Renault Bruno 01:32:15 38
7 100 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:32:48 37
8 139 Kõik M Saare Viljar AT Sport 01:15:08 36
9 207 Kõik M Vasilyev Kirill 01:15:17 35
10 51 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:19:19 34
11 214 Kõik M Ehasalu Siim 01:35:39 33
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 MSen1 Põldma Mirko RR Siplased 01:18:08 50
2 48 MSen1 Malva Margus 01:18:38 45
3 162 MSen1 Rohtmets Argo 01:19:59 42
4 47 MSen1 Ojavere Imre 01:21:11 40
5 169 MSen1 Rusovits Dmitri 01:24:03 39
6 215 MSen1 Mahfuz Renault Bruno 01:32:15 38
7 100 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:32:48 37
8 139 MSen1 Saare Viljar AT Sport 01:15:08 36
9 207 MSen1 Vasilyev Kirill 01:15:17 35
10 51 MSen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:19:19 34
11 214 MSen1 Ehasalu Siim 01:35:39 33
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik Epner Indrek Proshop team 01:16:56 50
2 62 Kõik Mõttus Tarmo Haanja RK 01:20:34 45
3 112 Kõik Resev Janek 01:22:23 42
4 93 Kõik Molev Jüri KJK 01:25:22 40
5 91 Kõik Sildvee Madis Siplase 01:28:44 39
6 54 Kõik Mäggi Martin 01:18:01 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik M Epner Indrek Proshop team 01:16:56 50
2 62 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja RK 01:20:34 45
3 112 Kõik M Resev Janek 01:22:23 42
4 93 Kõik M Molev Jüri KJK 01:25:22 40
5 91 Kõik M Sildvee Madis Siplase 01:28:44 39
6 54 Kõik M Mäggi Martin 01:18:01 38
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 MSen2 Epner Indrek Proshop team 01:16:56 50
2 62 MSen2 Mõttus Tarmo Haanja RK 01:20:34 45
3 112 MSen2 Resev Janek 01:22:23 42
4 93 MSen2 Molev Jüri KJK 01:25:22 40
5 91 MSen2 Sildvee Madis Siplase 01:28:44 39
6 54 MSen2 Mäggi Martin 01:18:01 38
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:20:21 50
2 55 Kõik Kannel Alari 01:25:04 45
3 57 Kõik Pedari Aimar 01:25:40 42
4 56 Kõik Reiska Alar 01:30:07 40
5 216 Kõik Toome Roland RR Siplased 01:30:44 39
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:20:21 50
2 55 Kõik M Kannel Alari 01:25:04 45
3 57 Kõik M Pedari Aimar 01:25:40 42
4 56 Kõik M Reiska Alar 01:30:07 40
5 216 Kõik M Toome Roland RR Siplased 01:30:44 39
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 MSen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:20:21 50
2 55 MSen3 Kannel Alari 01:25:04 45
3 57 MSen3 Pedari Aimar 01:25:40 42
4 56 MSen3 Reiska Alar 01:30:07 40
5 216 MSen3 Toome Roland RR Siplased 01:30:44 39
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 183 Kõik Härmat Olle Nõmme RK 00:12:52 45
3 79 Kõik Grünberg Hardy 00:13:00 42
4 75 Kõik Lemloch Oskar 00:13:14 40
5 133 Kõik Irbe Adrian 00:11:29 39
6 173 Kõik Kull Markus Rakke SK 00:13:16 38
7 182 Kõik Gutmann Evert 00:13:23 37
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 183 Kõik M Härmat Olle Nõmme RK 00:12:52 45
3 79 Kõik M Grünberg Hardy 00:13:00 42
4 75 Kõik M Lemloch Oskar 00:13:14 40
5 133 Kõik M Irbe Adrian 00:11:29 39
6 173 Kõik M Kull Markus Rakke SK 00:13:16 38
7 182 Kõik M Gutmann Evert 00:13:23 37
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M10 Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 183 M10 Härmat Olle Nõmme RK 00:12:52 45
3 79 M10 Grünberg Hardy 00:13:00 42
4 75 M10 Lemloch Oskar 00:13:14 40
5 133 M10 Irbe Adrian 00:11:29 39
6 173 M10 Kull Markus Rakke SK 00:13:16 38
7 182 M10 Gutmann Evert 00:13:23 37
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik Lensment Linda 00:12:03 50
2 4 Kõik Mõttus Marta 00:11:06 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik N Lensment Linda 00:12:03 50
2 4 Kõik N Mõttus Marta 00:11:06 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 N10 Lensment Linda 00:12:03 50
2 4 N10 Mõttus Marta 00:11:06 45
Impression