M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:11:27 50
2 174 Kõik Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:12:02 45
3 128 Kõik Aola Gevert 00:12:38 42
4 187 Kõik Valge Pärtel 00:13:00 40
5 182 Kõik Siilbek Tomi otepää rattaklubi 00:12:30 39
6 178 Kõik Heinsar Robert Sebastian otepää rattaklubi 00:12:02 38
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:11:27 50
2 174 Kõik M Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:12:02 45
3 128 Kõik M Aola Gevert 00:12:38 42
4 187 Kõik M Valge Pärtel 00:13:00 40
5 182 Kõik M Siilbek Tomi otepää rattaklubi 00:12:30 39
6 178 Kõik M Heinsar Robert Sebastian otepää rattaklubi 00:12:02 38
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 M12 Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:11:27 50
2 174 M12 Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:12:02 45
3 128 M12 Aola Gevert 00:12:38 42
4 187 M12 Valge Pärtel 00:13:00 40
5 182 M12 Siilbek Tomi otepää rattaklubi 00:12:30 39
6 178 M12 Heinsar Robert Sebastian otepää rattaklubi 00:12:02 38
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kaarjärv Mairit 00:11:32 50
2 13 Kõik Pohl Lauren CFC 00:11:41 45
3 63 Kõik Lemloch Loore 00:12:39 42
4 181 Kõik Jürisaar Maria 00:13:01 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:11:32 50
2 13 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:11:41 45
3 63 Kõik N Lemloch Loore 00:12:39 42
4 181 Kõik N Jürisaar Maria 00:13:01 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N12 Kaarjärv Mairit 00:11:32 50
2 13 N12 Pohl Lauren CFC 00:11:41 45
3 63 N12 Lemloch Loore 00:12:39 42
4 181 N12 Jürisaar Maria 00:13:01 40
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:14:34 50
2 67 Kõik Mitt Virgo 00:14:34 45
3 17 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:16:16 42
4 60 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:17:16 40
5 186 Kõik Anipai Meelis 00:00:00 39
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:14:34 50
2 67 Kõik M Mitt Virgo 00:14:34 45
3 17 Kõik M Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:16:16 42
4 60 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:17:16 40
5 186 Kõik M Anipai Meelis 00:00:00 39
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M14 Mäeuibo Markus 00:14:34 50
2 67 M14 Mitt Virgo 00:14:34 45
3 17 M14 Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:16:16 42
4 60 M14 Eerme Gerd Lauri 00:17:16 40
5 186 M14 Anipai Meelis 00:00:00 39
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Rannala Maribel 00:34:05 50
2 22 Kõik Surva Karolin 00:34:39 45
3 24 Kõik Kivistu Eliise 00:35:14 42
4 185 Kõik Raun Mirjam 00:47:55 40
5 177 Kõik Lohk Liisi 00:27:39 39
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Rannala Maribel 00:34:05 50
2 22 Kõik N Surva Karolin 00:34:39 45
3 24 Kõik N Kivistu Eliise 00:35:14 42
4 185 Kõik N Raun Mirjam 00:47:55 40
5 177 Kõik N Lohk Liisi 00:27:39 39
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 N14 Rannala Maribel 00:34:05 50
2 22 N14 Surva Karolin 00:34:39 45
3 24 N14 Kivistu Eliise 00:35:14 42
4 185 N14 Raun Mirjam 00:47:55 40
5 177 N14 Lohk Liisi 00:27:39 39
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Pajur Romet 00:43:16 50
2 86 Kõik Grünberg Henry 00:43:17 45
3 172 Kõik Aus Aaron RTR 00:45:43 42
4 180 Kõik Jürisaar Tauri 00:47:00 40
5 179 Kõik Närap Henry 00:51:27 39
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Pajur Romet 00:43:16 50
2 86 Kõik M Grünberg Henry 00:43:17 45
3 172 Kõik M Aus Aaron RTR 00:45:43 42
4 180 Kõik M Jürisaar Tauri 00:47:00 40
5 179 Kõik M Närap Henry 00:51:27 39
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M16 Pajur Romet 00:43:16 50
2 86 M16 Grünberg Henry 00:43:17 45
3 172 M16 Aus Aaron RTR 00:45:43 42
4 180 M16 Jürisaar Tauri 00:47:00 40
5 179 M16 Närap Henry 00:51:27 39
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik Prants Annabrit 00:19:38 50
2 106 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:20:03 45
3 175 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 00:24:21 42
4 173 Kõik Ebras Elisabeth 00:00:00 40
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik N Prants Annabrit 00:19:38 50
2 106 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:20:03 45
3 175 Kõik N Tammsoo Carolin Porter Racing 00:24:21 42
4 173 Kõik N Ebras Elisabeth 00:00:00 40
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 N16 Prants Annabrit 00:19:38 50
2 106 N16 Allikberg Marii-Isabel 00:20:03 45
3 175 N16 Tammsoo Carolin Porter Racing 00:24:21 42
4 173 N16 Ebras Elisabeth 00:00:00 40
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 170 Kõik Mesi Joosep 01:24:09 50
2 32 Kõik Kontus Oskar 01:27:15 45
3 33 Kõik Järva Kert 01:27:42 42
4 141 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:34:09 40
5 30 Kõik Evendi Rando Marten 01:22:05 39
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 170 Kõik M Mesi Joosep 01:24:09 50
2 32 Kõik M Kontus Oskar 01:27:15 45
3 33 Kõik M Järva Kert 01:27:42 42
4 141 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:34:09 40
5 30 Kõik M Evendi Rando Marten 01:22:05 39
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 170 MJ Mesi Joosep 01:24:09 50
2 32 MJ Kontus Oskar 01:27:15 45
3 33 MJ Järva Kert 01:27:42 42
4 141 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:34:09 40
5 30 MJ Evendi Rando Marten 01:22:05 39
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik Pilv Armin Haanja RK 01:24:00 50
2 39 Kõik Krusemann Magnus 01:32:16 45
3 99 Kõik Pruul Robin KJK 01:20:45 42
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik M Pilv Armin Haanja RK 01:24:00 50
2 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:32:16 45
3 99 Kõik M Pruul Robin KJK 01:20:45 42
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 ME Pilv Armin Haanja RK 01:24:00 50
2 39 ME Krusemann Magnus 01:32:16 45
3 99 ME Pruul Robin KJK 01:20:45 42
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Takel Iiris 01:32:57 50
2 42 Kõik Sirvel Merili 01:20:55 45
3 184 Kõik Kaarjärv Maris 01:24:26 42
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Takel Iiris 01:32:57 50
2 42 Kõik N Sirvel Merili 01:20:55 45
3 184 Kõik N Kaarjärv Maris 01:24:26 42
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 NE Takel Iiris 01:32:57 50
2 42 NE Sirvel Merili 01:20:55 45
3 184 NE Kaarjärv Maris 01:24:26 42
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 65,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:21:52 50
2 43 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 01:26:14 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 65,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:21:52 50
2 43 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 01:26:14 45
MSport 75-90 min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 65,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 M-sport Vaab Ivar Rattabaas 01:21:52 50
2 43 M-sport Kaldoja Raiko CCRM 01:26:14 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik Ojavere Imre 01:20:48 50
2 90 Kõik Põldma Mirko 01:22:08 45
3 48 Kõik Malva Margus 01:22:31 42
4 169 Kõik Rusovits Dmitri 01:26:15 40
5 162 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:30:39 39
6 171 Kõik Priks Keijo 01:32:57 38
7 51 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:35:49 37
8 139 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:23:18 36
9 49 Kõik Idavain Janno 01:21:00 35
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik M Ojavere Imre 01:20:48 50
2 90 Kõik M Põldma Mirko 01:22:08 45
3 48 Kõik M Malva Margus 01:22:31 42
4 169 Kõik M Rusovits Dmitri 01:26:15 40
5 162 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:30:39 39
6 171 Kõik M Priks Keijo 01:32:57 38
7 51 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:35:49 37
8 139 Kõik M Saare Viljar AT Sport Team 01:23:18 36
9 49 Kõik M Idavain Janno 01:21:00 35
MSen1 75-90 min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 M-sen1 Ojavere Imre 01:20:48 50
2 90 M-sen1 Põldma Mirko 01:22:08 45
3 48 M-sen1 Malva Margus 01:22:31 42
4 169 M-sen1 Rusovits Dmitri 01:26:15 40
5 162 M-sen1 Rohtmets Argo Rattabaas 01:30:39 39
6 171 M-sen1 Priks Keijo 01:32:57 38
7 51 M-sen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:35:49 37
8 139 M-sen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:23:18 36
9 49 M-sen1 Idavain Janno 01:21:00 35
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik Epner Indrek 01:21:20 50
2 550 Kõik Vsivtsev Vladimir 01:27:57 45
3 112 Kõik Resev Janek 01:28:39 42
4 62 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:30:03 40
5 93 Kõik Molev Juri 01:31:41 39
6 101 Kõik Puusepp Sven 01:21:34 38
7 54 Kõik Mäggi Martin 01:24:12 37
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik M Epner Indrek 01:21:20 50
2 550 Kõik M Vsivtsev Vladimir 01:27:57 45
3 112 Kõik M Resev Janek 01:28:39 42
4 62 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:30:03 40
5 93 Kõik M Molev Juri 01:31:41 39
6 101 Kõik M Puusepp Sven 01:21:34 38
7 54 Kõik M Mäggi Martin 01:24:12 37
MSen2 75-90 min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 M-sen2 Epner Indrek 01:21:20 50
2 550 M-sen2 Vsivtsev Vladimir 01:27:57 45
3 112 M-sen2 Resev Janek 01:28:39 42
4 62 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:30:03 40
5 93 M-sen2 Molev Juri 01:31:41 39
6 101 M-sen2 Puusepp Sven 01:21:34 38
7 54 M-sen2 Mäggi Martin 01:24:12 37
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik Pedari Aimar 01:30:46 50
2 56 Kõik Reiska Alar 01:33:27 45
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik M Pedari Aimar 01:30:46 50
2 56 Kõik M Reiska Alar 01:33:27 45
MSen3 75-90 min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 M-sen3 Pedari Aimar 01:30:46 50
2 56 M-sen3 Reiska Alar 01:33:27 45
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Tammeleht Egert 00:12:35 50
2 79 Kõik Grünberg Hardy 00:11:32 45
3 75 Kõik Lemloch Oskar 00:13:00 42
4 188 Kõik Seesmaa Marten Tartu SK Velo 00:13:27 40
5 104 Kõik Toovis Oliver 00:12:35 39
6 176 Kõik Roose Georg Otepää Rattaklubi 00:14:13 38
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Tammeleht Egert 00:12:35 50
2 79 Kõik M Grünberg Hardy 00:11:32 45
3 75 Kõik M Lemloch Oskar 00:13:00 42
4 188 Kõik M Seesmaa Marten Tartu SK Velo 00:13:27 40
5 104 Kõik M Toovis Oliver 00:12:35 39
6 176 Kõik M Roose Georg Otepää Rattaklubi 00:14:13 38
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M10 Tammeleht Egert 00:12:35 50
2 79 M10 Grünberg Hardy 00:11:32 45
3 75 M10 Lemloch Oskar 00:13:00 42
4 188 M10 Seesmaa Marten Tartu SK Velo 00:13:27 40
5 104 M10 Toovis Oliver 00:12:35 39
6 176 M10 Roose Georg Otepää Rattaklubi 00:14:13 38
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik Lensment Linda 00:13:11 50
2 183 Kõik Adusoo Mirle-Neora Peloton 00:12:31 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik N Lensment Linda 00:13:11 50
2 183 Kõik N Adusoo Mirle-Neora Peloton 00:12:31 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 N10 Lensment Linda 00:13:11 50
2 183 N10 Adusoo Mirle-Neora Peloton 00:12:31 45
Impression