M14 30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 Kõik Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:24:57 50
2 78 Kõik Pajur Romet 00:25:18 45
3 95 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:25:50 42
4 85 Kõik Krusemann Martin 00:27:54 40
5 90 Kõik Mitt Virgo 00:29:12 39
6 189 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:57 38
7 190 Kõik Mäeuibo Markus Haanja Rattaklubi 00:32:22 37
M14 30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 Kõik M Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:24:57 50
2 78 Kõik M Pajur Romet 00:25:18 45
3 95 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:25:50 42
4 85 Kõik M Krusemann Martin 00:27:54 40
5 90 Kõik M Mitt Virgo 00:29:12 39
6 189 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:57 38
7 190 Kõik M Mäeuibo Markus Haanja Rattaklubi 00:32:22 37
M14 30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 M14 Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:24:57 50
2 78 M14 Pajur Romet 00:25:18 45
3 95 M14 Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:25:50 42
4 85 M14 Krusemann Martin 00:27:54 40
5 90 M14 Mitt Virgo 00:29:12 39
6 189 M14 Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:29:57 38
7 190 M14 Mäeuibo Markus Haanja Rattaklubi 00:32:22 37
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik Salla Mailis 00:49:27 50
2 77 Kõik Ebras Elisabeth 00:49:51 45
3 84 Kõik Türkson Silvia Porter Racing 00:53:55 42
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik N Salla Mailis 00:49:27 50
2 77 Kõik N Ebras Elisabeth 00:49:51 45
3 84 Kõik N Türkson Silvia Porter Racing 00:53:55 42
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 N16 Salla Mailis 00:49:27 50
2 84 N16 Türkson Silvia Porter Racing 00:53:55 42
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik Johanson Robert CFC 00:44:28 50
2 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:44:54 45
3 180 Kõik Johanson Egert 00:45:43 42
4 37 Kõik Järva Kert 00:46:10 40
5 89 Kõik Salla Maik 00:46:34 39
6 47 Kõik Kontus Oskar 00:46:46 38
7 102 Kõik Notton Rauno 00:47:37 37
8 17 Kõik Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:47:49 36
9 199 Kõik Ilves Arti 00:52:52 35
10 87 Kõik Post Ken 00:54:28 34
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik M Johanson Robert CFC 00:44:28 50
2 83 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:44:54 45
3 180 Kõik M Johanson Egert 00:45:43 42
4 37 Kõik M Järva Kert 00:46:10 40
5 89 Kõik M Salla Maik 00:46:34 39
6 47 Kõik M Kontus Oskar 00:46:46 38
7 102 Kõik M Notton Rauno 00:47:37 37
8 17 Kõik M Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:47:49 36
9 199 Kõik M Ilves Arti 00:52:52 35
10 87 Kõik M Post Ken 00:54:28 34
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 M16 Johanson Robert CFC 00:44:28 50
2 83 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:44:54 45
3 180 M16 Johanson Egert 00:45:43 42
4 37 M16 Järva Kert 00:46:10 40
5 89 M16 Salla Maik 00:46:34 39
6 47 M16 Kontus Oskar 00:46:46 38
7 102 M16 Notton Rauno 00:47:37 37
8 17 M16 Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:47:49 36
9 199 M16 Ilves Arti 00:52:52 35
10 87 M16 Post Ken 00:54:28 34
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik Ärm Rait Porter Racing 01:08:15 50
2 184 Kõik Kask Kren 01:12:31 45
3 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:14:40 42
4 160 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:15:08 40
5 126 Kõik Pruul Robin Kalevi Rattakool 01:16:19 39
6 61 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:18:35 38
7 11 Kõik Kubilius Kevin 01:22:46 37
8 45 Kõik Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 00:20:45 36
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik M Ärm Rait Porter Racing 01:08:15 50
2 184 Kõik M Kask Kren 01:12:31 45
3 81 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:14:40 42
4 160 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:15:08 40
5 126 Kõik M Pruul Robin Kalevi Rattakool 01:16:19 39
6 61 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:18:35 38
7 11 Kõik M Kubilius Kevin 01:22:46 37
8 45 Kõik M Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 00:20:45 36
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 MJ Ärm Rait Porter Racing 01:08:15 50
2 184 MJ Kask Kren 01:12:31 45
3 81 MJ Evendi Rando Marten Porter Racing 01:14:40 42
4 160 MJ Patrenkin Aleksandr 01:15:08 40
5 126 MJ Pruul Robin Kalevi Rattakool 01:16:19 39
6 61 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:18:35 38
7 11 MJ Kubilius Kevin 01:22:46 37
8 45 MJ Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 00:20:45 36
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:22:50 50
2 193 Kõik Parv Martin Raplamaa Rattaklubi 01:23:36 45
3 21 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:29:11 42
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:22:50 50
2 193 Kõik M Parv Martin Raplamaa Rattaklubi 01:23:36 45
3 21 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:29:11 42
MSport 75-90min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 M-sport Vaab Ivar Rattabaas 01:22:50 50
2 193 M-sport Parv Martin Raplamaa Rattaklubi 01:23:36 45
3 21 M-sport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:29:11 42
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 Kõik Tarvis Peeter 01:21:19 50
2 140 Kõik Ojala Kaur Nõmme Jalgrattaklubi 01:22:12 45
3 23 Kõik Pilv Armin Haanja RK 01:23:29 42
4 69 Kõik Krusemann Magnus 01:24:19 40
5 60 Kõik Hara Jere 01:31:55 39
6 35 Kõik Samlik Laur Hawaii 01:22:40 38
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 Kõik M Tarvis Peeter 01:21:19 50
2 140 Kõik M Ojala Kaur Nõmme Jalgrattaklubi 01:22:12 45
3 23 Kõik M Pilv Armin Haanja RK 01:23:29 42
4 69 Kõik M Krusemann Magnus 01:24:19 40
5 60 Kõik M Hara Jere 01:31:55 39
6 35 Kõik M Samlik Laur Hawaii 01:22:40 38
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 ME Tarvis Peeter 01:21:19 50
2 140 ME Ojala Kaur Nõmme Jalgrattaklubi 01:22:12 45
3 23 ME Pilv Armin Haanja RK 01:23:29 42
4 69 ME Krusemann Magnus 01:24:19 40
5 60 ME Hara Jere 01:31:55 39
6 35 ME Samlik Laur Hawaii 01:22:40 38
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:00:11 50
2 64 Kõik Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 01:03:28 45
3 192 Kõik Uibokand Janelle Peloton 01:05:17 42
4 5 Kõik Puhu Sille 01:12:11 40
5 187 Kõik Kurgjärv Jaanika 01:05:16 39
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:00:11 50
2 64 Kõik N Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 01:03:28 45
3 192 Kõik N Uibokand Janelle Peloton 01:05:17 42
4 5 Kõik N Puhu Sille 01:12:11 40
5 187 Kõik N Kurgjärv Jaanika 01:05:16 39
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:00:11 50
2 64 NE Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 01:03:28 45
3 192 NE Uibokand Janelle Peloton 01:05:17 42
4 5 NE Puhu Sille 01:12:11 40
5 187 NE Kurgjärv Jaanika 01:05:16 39
N14 30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Prants Annabrit KJK 00:30:02 50
2 94 Kõik Surva Karolin 00:34:56 45
N14 30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:30:02 50
2 94 Kõik N Surva Karolin 00:34:56 45
N14 30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 N14 Prants Annabrit KJK 00:30:02 50
2 94 N14 Surva Karolin 00:34:56 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik Põldma Mirko Siplased 01:22:51 50
2 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:23:52 45
3 49 Kõik Malva Margus 01:24:46 42
4 20 Kõik Ojavere Imre 01:26:30 40
5 197 Kõik Lill Aali Viimsi Sport 01:26:31 39
6 166 Kõik Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:26:56 38
7 14 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:29:48 37
8 62 Kõik Leigri Mehis RR Siklased 01:30:04 36
9 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:36:20 35
10 51 Kõik Arme Janek 01:29:56 34
11 194 Kõik Silm Maario 01:05:28 33
12 120 Kõik Ehasalu Siim 01:24:41 32
13 4 Kõik Kruuser Karel Hawaii Express 00:16:26 31
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik M Põldma Mirko Siplased 01:22:51 50
2 25 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:23:52 45
3 49 Kõik M Malva Margus 01:24:46 42
4 20 Kõik M Ojavere Imre 01:26:30 40
5 197 Kõik M Lill Aali Viimsi Sport 01:26:31 39
6 166 Kõik M Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:26:56 38
7 14 Kõik M Saare Viljar AT Sport Team 01:29:48 37
8 62 Kõik M Leigri Mehis RR Siklased 01:30:04 36
9 33 Kõik M Jaanson Alar Haaslava MTB 01:36:20 35
10 51 Kõik M Arme Janek 01:29:56 34
11 194 Kõik M Silm Maario 01:05:28 33
12 120 Kõik M Ehasalu Siim 01:24:41 32
13 4 Kõik M Kruuser Karel Hawaii Express 00:16:26 31
MSen1 75-90min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 M-sen1 Põldma Mirko Siplased 01:22:51 50
2 25 M-sen1 Sõptšenko Dmitri 01:23:52 45
3 49 M-sen1 Malva Margus 01:24:46 42
4 20 M-sen1 Ojavere Imre 01:26:30 40
5 197 M-sen1 Lill Aali Viimsi Sport 01:26:31 39
6 166 M-sen1 Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:26:56 38
7 14 M-sen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:29:48 37
8 62 M-sen1 Leigri Mehis RR Siklased 01:30:04 36
9 33 M-sen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:36:20 35
10 51 M-sen1 Arme Janek 01:29:56 34
11 194 M-sen1 Silm Maario 01:05:28 33
12 120 M-sen1 Ehasalu Siim 01:24:41 32
13 4 M-sen1 Kruuser Karel Hawaii Express 00:16:26 31
Msen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Epner Indrek 01:25:32 50
2 163 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:58 45
3 198 Kõik Mikson Margus Sportland 01:29:29 42
4 132 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 01:31:26 40
5 191 Kõik Resev Janek 01:32:02 39
6 22 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:32:17 38
7 19 Kõik Molev Juri Kjk 01:33:23 37
8 195 Kõik Ebras Kristo Kalevi Rattakool 01:19:37 36
9 26 Kõik Mäggi Martin 01:23:03 35
10 153 Kõik Leidorp Jako Sportlove 01:23:04 34
11 123 Kõik Almeida Lima Ricardo Hawaii Expressi 01:33:11 33
Msen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Epner Indrek 01:25:32 50
2 163 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:58 45
3 198 Kõik M Mikson Margus Sportland 01:29:29 42
4 132 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 01:31:26 40
5 191 Kõik M Resev Janek 01:32:02 39
6 22 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:32:17 38
7 19 Kõik M Molev Juri Kjk 01:33:23 37
8 195 Kõik M Ebras Kristo Kalevi Rattakool 01:19:37 36
9 26 Kõik M Mäggi Martin 01:23:03 35
10 153 Kõik M Leidorp Jako Sportlove 01:23:04 34
11 123 Kõik M Almeida Lima Ricardo Hawaii Expressi 01:33:11 33
Msen2 75-90min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M-sen2 Epner Indrek 01:25:32 50
2 163 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:58 45
3 198 M-sen2 Mikson Margus Sportland 01:29:29 42
4 132 M-sen2 Sild Ivo Haaslava MTB 01:31:26 40
5 191 M-sen2 Resev Janek 01:32:02 39
6 22 M-sen2 Rembla Egon Sportlove 01:32:17 38
7 19 M-sen2 Molev Juri Kjk 01:33:23 37
8 195 M-sen2 Ebras Kristo Kalevi Rattakool 01:19:37 36
9 26 M-sen2 Mäggi Martin 01:23:03 35
10 153 M-sen2 Leidorp Jako Sportlove 01:23:04 34
11 123 M-sen2 Almeida Lima Ricardo Hawaii Expressi 01:33:11 33
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik Kannel Alari 01:32:02 50
2 18 Kõik Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:33:47 45
3 185 Kõik Veri Aivar 01:23:55 42
4 50 Kõik Männi Anatoli Kalevi Rattakool 01:34:05 40
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik M Kannel Alari 01:32:02 50
2 18 Kõik M Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:33:47 45
3 185 Kõik M Veri Aivar 01:23:55 42
4 50 Kõik M Männi Anatoli Kalevi Rattakool 01:34:05 40
MSen3 75-90min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 M-sen3 Kannel Alari 01:32:02 50
2 18 M-sen3 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:33:47 45
3 185 M-sen3 Veri Aivar 01:23:55 42
4 50 M-sen3 Männi Anatoli Kalevi Rattakool 01:34:05 40
Impression