M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik Laansoo Kaarel 00:14:29 50
2 1 Kõik Jürisaar Tristan 00:14:38 45
3 145 Kõik Maide Martin 00:14:46 42
4 162 Kõik Orav Hans Hendrik Porter Racing 00:16:03 40
5 2 Kõik Podins Jekabs International School Estonia 00:16:36 39
6 86 Kõik Meltsov Mattias Haanja rattaklubi 00:16:58 38
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik M Laansoo Kaarel 00:14:29 50
2 1 Kõik M Jürisaar Tristan 00:14:38 45
3 145 Kõik M Maide Martin 00:14:46 42
4 162 Kõik M Orav Hans Hendrik Porter Racing 00:16:03 40
5 2 Kõik M Podins Jekabs International School Estonia 00:16:36 39
6 86 Kõik M Meltsov Mattias Haanja rattaklubi 00:16:58 38
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M10 Laansoo Kaarel 00:14:29 50
2 1 M10 Jürisaar Tristan 00:14:38 45
3 145 M10 Maide Martin 00:14:46 42
4 162 M10 Orav Hans Hendrik Porter Racing 00:16:03 40
5 2 M10 Podins Jekabs International School Estonia 00:16:36 39
6 86 M10 Meltsov Mattias Haanja rattaklubi 00:16:58 38
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik Kiis Isabel 00:14:54 50
2 87 Kõik Rang Eleanor 00:15:35 45
3 5 Kõik Linnas Johanna 00:17:03 42
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik N Kiis Isabel 00:14:54 50
2 87 Kõik N Rang Eleanor 00:15:35 45
3 5 Kõik N Linnas Johanna 00:17:03 42
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 N10 Kiis Isabel 00:14:54 50
2 87 N10 Rang Eleanor 00:15:35 45
3 5 N10 Linnas Johanna 00:17:03 42
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Järv Uku CFC 00:12:18 50
2 11 Kõik Normak Magnus 00:12:19 45
3 8 Kõik Sumberg Steven 00:12:51 42
4 150 Kõik Kertsman Kevin 00:13:09 40
5 7 Kõik Suppi Simon 00:13:26 39
6 13 Kõik Aola Trevor 00:13:53 38
7 77 Kõik Lemloch Oskar 00:14:14 37
8 80 Kõik Linno Petter 00:14:38 36
9 9 Kõik Nöps Joosep 00:14:49 35
10 10 Kõik Käärt Karl Villem 00:16:04 34
11 12 Kõik Podins Krisjanis International School Estonia 00:16:11 33
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik M Järv Uku CFC 00:12:18 50
2 11 Kõik M Normak Magnus 00:12:19 45
3 8 Kõik M Sumberg Steven 00:12:51 42
4 150 Kõik M Kertsman Kevin 00:13:09 40
5 7 Kõik M Suppi Simon 00:13:26 39
6 13 Kõik M Aola Trevor 00:13:53 38
7 77 Kõik M Lemloch Oskar 00:14:14 37
8 80 Kõik M Linno Petter 00:14:38 36
9 9 Kõik M Nöps Joosep 00:14:49 35
10 10 Kõik M Käärt Karl Villem 00:16:04 34
11 12 Kõik M Podins Krisjanis International School Estonia 00:16:11 33
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 M12 Järv Uku CFC 00:12:18 50
2 11 M12 Normak Magnus 00:12:19 45
3 8 M12 Sumberg Steven 00:12:51 42
4 150 M12 Kertsman Kevin 00:13:09 40
5 7 M12 Suppi Simon 00:13:26 39
6 13 M12 Aola Trevor 00:13:53 38
7 77 M12 Lemloch Oskar 00:14:14 37
8 80 M12 Linno Petter 00:14:38 36
9 9 M12 Nöps Joosep 00:14:49 35
10 10 M12 Käärt Karl Villem 00:16:04 34
11 12 M12 Podins Krisjanis International School Estonia 00:16:11 33
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:12:30 50
2 79 Kõik Pesor Pauliine 00:13:27 45
3 78 Kõik Pesor Roosmarii 00:14:20 42
4 15 Kõik Linnas Lisette 00:15:55 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik N Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:12:30 50
2 79 Kõik N Pesor Pauliine 00:13:27 45
3 78 Kõik N Pesor Roosmarii 00:14:20 42
4 15 Kõik N Linnas Lisette 00:15:55 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 N12 Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:12:30 50
2 79 N12 Pesor Pauliine 00:13:27 45
3 78 N12 Pesor Roosmarii 00:14:20 42
4 15 N12 Linnas Lisette 00:15:55 40
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:33:57 50
2 17 Kõik Suppi Sebastian 00:35:07 45
3 28 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 00:37:35 42
4 24 Kõik Konga Marten 00:38:11 40
5 19 Kõik Hommik Uko 00:39:54 39
6 153 Kõik Chornohor Ivan 00:40:07 38
7 23 Kõik Arro Mihkel 00:40:46 37
8 30 Kõik Kajo Herlen 00:41:26 36
9 29 Kõik Koonik Harri Alfred 00:41:34 35
10 26 Kõik Õruste Kristo 00:42:52 34
11 91 Kõik Läänsoo Oliver 00:43:17 33
12 82 Kõik Akkel Armin Martin 00:43:26 32
13 22 Kõik Hynninen Richard 00:45:13 31
14 27 Kõik Linnas Oliver 00:34:39 30
15 166 Kõik Hrishnyi Kostiantyn 00:35:02 29
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:33:57 50
2 17 Kõik M Suppi Sebastian 00:35:07 45
3 28 Kõik M Tammeleht Egert Porter Racing 00:37:35 42
4 24 Kõik M Konga Marten 00:38:11 40
5 19 Kõik M Hommik Uko 00:39:54 39
6 153 Kõik M Chornohor Ivan 00:40:07 38
7 23 Kõik M Arro Mihkel 00:40:46 37
8 30 Kõik M Kajo Herlen 00:41:26 36
9 29 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:41:34 35
10 26 Kõik M Õruste Kristo 00:42:52 34
11 91 Kõik M Läänsoo Oliver 00:43:17 33
12 82 Kõik M Akkel Armin Martin 00:43:26 32
13 22 Kõik M Hynninen Richard 00:45:13 31
14 27 Kõik M Linnas Oliver 00:34:39 30
15 166 Kõik M Hrishnyi Kostiantyn 00:35:02 29
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 M14 Orav Hugo Hendrik 00:33:57 50
2 17 M14 Suppi Sebastian 00:35:07 45
3 28 M14 Tammeleht Egert Porter Racing 00:37:35 42
4 24 M14 Konga Marten 00:38:11 40
5 19 M14 Hommik Uko 00:39:54 39
6 153 M14 Chornohor Ivan 00:40:07 38
7 23 M14 Arro Mihkel 00:40:46 37
8 30 M14 Kajo Herlen 00:41:26 36
9 29 M14 Koonik Harri Alfred 00:41:34 35
10 26 M14 Õruste Kristo 00:42:52 34
11 91 M14 Läänsoo Oliver 00:43:17 33
12 82 M14 Akkel Armin Martin 00:43:26 32
13 22 M14 Hynninen Richard 00:45:13 31
14 27 M14 Linnas Oliver 00:34:39 30
15 166 M14 Hrishnyi Kostiantyn 00:35:02 29
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Lemloch Loore CFC 00:43:15 50
2 31 Kõik Lensment Linda 00:46:14 45
3 163 Kõik Lavrenko Anastasiia 00:46:41 42
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:43:15 50
2 31 Kõik N Lensment Linda 00:46:14 45
3 163 Kõik N Lavrenko Anastasiia 00:46:41 42
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 N14 Lemloch Loore CFC 00:43:15 50
2 31 N14 Lensment Linda 00:46:14 45
3 163 N14 Lavrenko Anastasiia 00:46:41 42
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:42:13 50
2 83 Kõik Tammepuu Riko CFC 00:45:12 45
3 151 Kõik Lavrenko Mikhail 00:48:29 42
4 37 Kõik Aola Gevert 00:55:19 40
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:42:13 50
2 83 Kõik M Tammepuu Riko CFC 00:45:12 45
3 151 Kõik M Lavrenko Mikhail 00:48:29 42
4 37 Kõik M Aola Gevert 00:55:19 40
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 M16 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:42:13 50
2 83 M16 Tammepuu Riko CFC 00:45:12 45
3 151 M16 Lavrenko Mikhail 00:48:29 42
4 37 M16 Aola Gevert 00:55:19 40
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik Rannala Maribel 00:55:39 50
2 44 Kõik Kaarjärv Mairit 00:56:04 45
3 155 Kõik Poluian Anastasiia 00:38:59 42
4 165 Kõik Lutchenko Diana 00:40:27 40
5 152 Kõik Baderyk Viktoriia 00:40:32 39
6 45 Kõik Pohl Lauren 00:42:14 38
7 167 Kõik Koik Mariann 00:42:15 37
8 159 Kõik Kull Karolina 00:47:12 36
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Rannala Maribel 00:55:39 50
2 44 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:56:04 45
3 155 Kõik N Poluian Anastasiia 00:38:59 42
4 165 Kõik N Lutchenko Diana 00:40:27 40
5 152 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:40:32 39
6 45 Kõik N Pohl Lauren 00:42:14 38
7 167 Kõik N Koik Mariann 00:42:15 37
8 159 Kõik N Kull Karolina 00:47:12 36
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 N16 Rannala Maribel 00:55:39 50
2 44 N16 Kaarjärv Mairit 00:56:04 45
3 155 N16 Poluian Anastasiia 00:38:59 42
4 165 N16 Lutchenko Diana 00:40:27 40
5 152 N16 Baderyk Viktoriia 00:40:32 39
6 45 N16 Pohl Lauren 00:42:14 38
7 167 N16 Koik Mariann 00:42:15 37
8 159 N16 Kull Karolina 00:47:12 36
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter Racing 01:15:30 50
2 158 Kõik Mitt Virgo 01:17:00 45
3 48 Kõik Jürisaar Tauri 01:21:12 42
4 103 Kõik Willadsen Siur Rasmus Kalevi Jalgrattakool 01:23:38 40
5 47 Kõik Leonov Aleksey 01:08:48 39
6 164 Kõik Savchenko Mykola 01:16:36 38
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter Racing 01:15:30 50
2 158 Kõik M Mitt Virgo 01:17:00 45
3 48 Kõik M Jürisaar Tauri 01:21:12 42
4 103 Kõik M Willadsen Siur Rasmus Kalevi Jalgrattakool 01:23:38 40
5 47 Kõik M Leonov Aleksey 01:08:48 39
6 164 Kõik M Savchenko Mykola 01:16:36 38
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MJ Puuorg Johann Mattias Porter Racing 01:15:30 50
2 158 MJ Mitt Virgo 01:17:00 45
3 48 MJ Jürisaar Tauri 01:21:12 42
4 103 MJ Willadsen Siur Rasmus Kalevi Jalgrattakool 01:23:38 40
5 47 MJ Leonov Aleksey 01:08:48 39
6 164 MJ Savchenko Mykola 01:16:36 38
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:39:15 50
2 51 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:40:32 45
3 50 Kõik Surva Karolin 00:41:53 42
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:39:15 50
2 51 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:40:32 45
3 50 Kõik N Surva Karolin 00:41:53 42
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:39:15 50
2 51 NJ Tegelmann Mia Carla 00:40:32 45
3 50 NJ Surva Karolin 00:41:53 42
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 161 Kõik Ärm Rait 01:08:05 50
2 54 Kõik Tarassov Kirill 01:11:28 45
3 100 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:17:05 42
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 161 Kõik M Ärm Rait 01:08:05 50
2 54 Kõik M Tarassov Kirill 01:11:28 45
3 100 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:17:05 42
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 161 ME Ärm Rait 01:08:05 50
2 54 ME Tarassov Kirill 01:11:28 45
3 100 ME Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:17:05 42
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:45 50
2 169 Kõik Sirvel Merili Siplased 01:09:28 45
3 56 Kõik Lepasalu Laura 01:10:59 42
4 57 Kõik Kaarjärv Maris 01:18:52 40
5 106 Kõik Puhu Sille 01:21:19 39
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:45 50
2 169 Kõik N Sirvel Merili Siplased 01:09:28 45
3 56 Kõik N Lepasalu Laura 01:10:59 42
4 57 Kõik N Kaarjärv Maris 01:18:52 40
5 106 Kõik N Puhu Sille 01:21:19 39
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:45 50
2 169 NE Sirvel Merili Siplased 01:09:28 45
3 56 NE Lepasalu Laura 01:10:59 42
4 57 NE Kaarjärv Maris 01:18:52 40
5 106 NE Puhu Sille 01:21:19 39
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Elberg Ainar CFC 01:13:47 50
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Elberg Ainar CFC 01:13:47 50
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 MSport Elberg Ainar CFC 01:13:47 50
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik Ojavere Imre CC RotaMobilis 01:11:42 50
2 101 Kõik Kivilo Henrik RedBike 01:15:52 45
3 130 Kõik Rusovitš Dmitri RedBike 01:18:58 42
4 63 Kõik Pohl Marko 01:23:13 40
5 118 Kõik Kopso Heigo 01:09:09 39
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik M Ojavere Imre CC RotaMobilis 01:11:42 50
2 101 Kõik M Kivilo Henrik RedBike 01:15:52 45
3 130 Kõik M Rusovitš Dmitri RedBike 01:18:58 42
4 63 Kõik M Pohl Marko 01:23:13 40
5 118 Kõik M Kopso Heigo 01:09:09 39
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 MSen1 Ojavere Imre CC RotaMobilis 01:11:42 50
2 101 MSen1 Kivilo Henrik RedBike 01:15:52 45
3 130 MSen1 Rusovitš Dmitri RedBike 01:18:58 42
4 63 MSen1 Pohl Marko 01:23:13 40
5 118 MSen1 Kopso Heigo 01:09:09 39
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:47 50
2 110 Kõik Krusemann Magnus 01:18:23 45
3 66 Kõik Rembla Egon 01:24:01 42
4 65 Kõik Erik Risto 01:15:22 40
5 141 Kõik Paas Raigo Saku SC 01:16:04 39
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:47 50
2 110 Kõik M Krusemann Magnus 01:18:23 45
3 66 Kõik M Rembla Egon 01:24:01 42
4 65 Kõik M Erik Risto 01:15:22 40
5 141 Kõik M Paas Raigo Saku SC 01:16:04 39
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 MSen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:14:47 50
2 110 MSen2 Krusemann Magnus 01:18:23 45
3 66 MSen2 Rembla Egon 01:24:01 42
4 65 MSen2 Erik Risto 01:15:22 40
5 141 MSen2 Paas Raigo Saku SC 01:16:04 39
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Epner Indrek 01:17:05 50
2 142 Kõik Reiska Alar 01:24:10 45
3 68 Kõik Pedari Aimar 01:24:58 42
4 132 Kõik Kand Peeter Velo Clubbers 01:16:50 40
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik M Epner Indrek 01:17:05 50
2 142 Kõik M Reiska Alar 01:24:10 45
3 68 Kõik M Pedari Aimar 01:24:58 42
4 132 Kõik M Kand Peeter Velo Clubbers 01:16:50 40
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 MSen3 Epner Indrek 01:17:05 50
2 142 MSen3 Reiska Alar 01:24:10 45
3 68 MSen3 Pedari Aimar 01:24:58 42
4 132 MSen3 Kand Peeter Velo Clubbers 01:16:50 40
Impression