M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:16:59 50
2 273 Kõik Kertsman Kevin CFC 00:17:21 45
3 71 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:58 42
4 79 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:18:21 40
5 77 Kõik Grossmann Andreas 00:18:49 39
6 270 Kõik Hripunov Valeri 00:19:07 38
7 203 Kõik Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:20:13 37
8 7 Kõik Irbe Adrian 00:20:17 36
9 276 Kõik Jürisaar Tristan Haanja Rattaklubi 00:20:34 35
10 67 Kõik Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:36 34
11 6 Kõik Irbe Carl Christer 00:21:23 33
12 161 Kõik Maide Martin Pärnu Kalev Spordikool 00:21:33 32
13 202 Kõik Staškevitš Lukas Herman Spordiklubi Velo 00:25:03 31
14 107 Kõik Nõmmeots Oliver Markus 00:28:02 30
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:16:59 50
2 273 Kõik M Kertsman Kevin CFC 00:17:21 45
3 71 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:58 42
4 79 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:18:21 40
5 77 Kõik M Grossmann Andreas 00:18:49 39
6 270 Kõik M Hripunov Valeri 00:19:07 38
7 203 Kõik M Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:20:13 37
8 7 Kõik M Irbe Adrian 00:20:17 36
9 276 Kõik M Jürisaar Tristan Haanja Rattaklubi 00:20:34 35
10 67 Kõik M Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:36 34
11 6 Kõik M Irbe Carl Christer 00:21:23 33
12 161 Kõik M Maide Martin Pärnu Kalev Spordikool 00:21:33 32
13 202 Kõik M Staškevitš Lukas Herman Spordiklubi Velo 00:25:03 31
14 107 Kõik M Nõmmeots Oliver Markus 00:28:02 30
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:16:59 50
2 273 M10 Kertsman Kevin CFC 00:17:21 45
3 71 M10 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:58 42
4 79 M10 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:18:21 40
5 77 M10 Grossmann Andreas 00:18:49 39
6 270 M10 Hripunov Valeri 00:19:07 38
7 203 M10 Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:20:13 37
8 7 M10 Irbe Adrian 00:20:17 36
9 276 M10 Jürisaar Tristan Haanja Rattaklubi 00:20:34 35
10 67 M10 Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:36 34
11 6 M10 Irbe Carl Christer 00:21:23 33
12 161 M10 Maide Martin Pärnu Kalev Spordikool 00:21:33 32
13 202 M10 Staškevitš Lukas Herman Spordiklubi Velo 00:25:03 31
14 107 M10 Nõmmeots Oliver Markus 00:28:02 30
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:21:27 50
2 9 Kõik Rang Eleanor CFC 00:22:13 45
3 124 Kõik Linnas Johanna 00:28:21 42
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:21:27 50
2 9 Kõik N Rang Eleanor CFC 00:22:13 45
3 124 Kõik N Linnas Johanna 00:28:21 42
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 N10 Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:21:27 50
2 9 N10 Rang Eleanor CFC 00:22:13 45
3 124 N10 Linnas Johanna 00:28:21 42
M12 10-15min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Tammeleht Egert 00:15:14 50
2 11 Kõik Õruste Kristo 00:16:13 45
3 277 Kõik Lond Niklas CFC 00:17:12 42
4 204 Kõik Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:18:27 40
5 126 Kõik Kiho Joonas spordiklubi Velo 00:18:39 39
6 190 Kõik Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:00 38
7 261 Kõik Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:20:11 37
8 280 Kõik Nöps Joosep porter racing 00:21:57 36
M12 10-15min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:15:14 50
2 11 Kõik M Õruste Kristo 00:16:13 45
3 277 Kõik M Lond Niklas CFC 00:17:12 42
4 204 Kõik M Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:18:27 40
5 126 Kõik M Kiho Joonas spordiklubi Velo 00:18:39 39
6 190 Kõik M Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:00 38
7 261 Kõik M Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:20:11 37
8 280 Kõik M Nöps Joosep porter racing 00:21:57 36
M12 10-15min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M12 Tammeleht Egert 00:15:14 50
2 11 M12 Õruste Kristo 00:16:13 45
3 277 M12 Lond Niklas CFC 00:17:12 42
4 204 M12 Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:18:27 40
5 126 M12 Kiho Joonas spordiklubi Velo 00:18:39 39
6 190 M12 Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:00 38
7 261 M12 Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:20:11 37
8 280 M12 Nöps Joosep porter racing 00:21:57 36
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Mõttus Marta 00:16:14 50
2 15 Kõik Lensment Linda 00:17:40 45
3 64 Kõik Rang Gisele CFC 00:20:17 42
4 125 Kõik Linnas Lisette 00:20:39 40
5 272 Kõik Kertsman Melani CFC 00:20:58 39
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Mõttus Marta 00:16:14 50
2 15 Kõik N Lensment Linda 00:17:40 45
3 64 Kõik N Rang Gisele CFC 00:20:17 42
4 125 Kõik N Linnas Lisette 00:20:39 40
5 272 Kõik N Kertsman Melani CFC 00:20:58 39
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N12 Mõttus Marta 00:16:14 50
2 15 N12 Lensment Linda 00:17:40 45
3 64 N12 Rang Gisele CFC 00:20:17 42
4 125 N12 Linnas Lisette 00:20:39 40
5 272 N12 Kertsman Melani CFC 00:20:58 39
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko 00:29:03 50
2 18 Kõik Hürden Ralf 00:29:43 45
3 20 Kõik Suppi Sebastian 00:29:44 42
4 24 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:29:44 40
5 271 Kõik Puuraid Joonas CFC 00:31:49 39
6 19 Kõik Konga Marten 00:32:41 38
7 91 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:32:41 37
8 267 Kõik Valge Pärtel Spordiklubi Velo 00:32:41 36
9 70 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:43 35
10 281 Kõik Dooner Carl Peeter CFC 00:33:33 34
11 262 Kõik Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:36:38 33
12 159 Kõik Linnas Oliver 00:38:00 32
13 189 Kõik Arro Mihkel 00:38:00 31
14 278 Kõik Kuum Rasmus CFC Spordiklubi 00:39:15 30
15 200 Kõik Michelis Daren 00:30:52 29
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko 00:29:03 50
2 18 Kõik M Hürden Ralf 00:29:43 45
3 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:29:44 42
4 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:29:44 40
5 271 Kõik M Puuraid Joonas CFC 00:31:49 39
6 19 Kõik M Konga Marten 00:32:41 38
7 91 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:32:41 37
8 267 Kõik M Valge Pärtel Spordiklubi Velo 00:32:41 36
9 70 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:43 35
10 281 Kõik M Dooner Carl Peeter CFC 00:33:33 34
11 262 Kõik M Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:36:38 33
12 159 Kõik M Linnas Oliver 00:38:00 32
13 189 Kõik M Arro Mihkel 00:38:00 31
14 278 Kõik M Kuum Rasmus CFC Spordiklubi 00:39:15 30
15 200 Kõik M Michelis Daren 00:30:52 29
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko 00:29:03 50
2 18 M14 Hürden Ralf 00:29:43 45
3 20 M14 Suppi Sebastian 00:29:44 42
4 24 M14 Orav Hugo Hendrik 00:29:44 40
5 271 M14 Puuraid Joonas CFC 00:31:49 39
6 19 M14 Konga Marten 00:32:41 38
7 91 M14 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:32:41 37
8 267 M14 Valge Pärtel Spordiklubi Velo 00:32:41 36
9 70 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:43 35
10 281 M14 Dooner Carl Peeter CFC 00:33:33 34
11 262 M14 Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:36:38 33
12 159 M14 Linnas Oliver 00:38:00 32
13 189 M14 Arro Mihkel 00:38:00 31
14 278 M14 Kuum Rasmus CFC Spordiklubi 00:39:15 30
15 200 M14 Michelis Daren 00:30:52 29
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik Lemloch Loore 00:32:07 50
2 26 Kõik Kaarjärv Mairit 00:32:41 45
3 25 Kõik Pohl Lauren 00:33:51 42
4 28 Kõik Koik Mariann 00:35:58 40
5 275 Kõik Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:36:12 39
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik N Lemloch Loore 00:32:07 50
2 26 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:32:41 45
3 25 Kõik N Pohl Lauren 00:33:51 42
4 28 Kõik N Koik Mariann 00:35:58 40
5 275 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:36:12 39
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 N14 Lemloch Loore 00:32:07 50
2 26 N14 Kaarjärv Mairit 00:32:41 45
3 25 N14 Pohl Lauren 00:33:51 42
4 28 N14 Koik Mariann 00:35:58 40
5 275 N14 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:36:12 39
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 274 Kõik Hirv Maarius Nõmme Rattakool 00:46:09 50
2 84 Kõik Mõttus Matthias 00:37:59 45
3 68 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:17 42
4 72 Kõik Mäeuibo Markus 00:38:35 40
5 110 Kõik Ründva Richard 00:38:48 39
6 142 Kõik Mätik Oliver 00:39:02 38
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 274 Kõik M Hirv Maarius Nõmme Rattakool 00:46:09 50
2 84 Kõik M Mõttus Matthias 00:37:59 45
3 68 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:17 42
4 72 Kõik M Mäeuibo Markus 00:38:35 40
5 110 Kõik M Ründva Richard 00:38:48 39
6 142 Kõik M Mätik Oliver 00:39:02 38
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 274 M16 Hirv Maarius Nõmme Rattakool 00:46:09 50
2 84 M16 Mõttus Matthias 00:37:59 45
3 68 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:17 42
4 72 M16 Mäeuibo Markus 00:38:35 40
5 110 M16 Ründva Richard 00:38:48 39
6 142 M16 Mätik Oliver 00:39:02 38
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Surva Karolin 00:49:01 50
2 63 Kõik Kivistu Eliise 00:50:01 45
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik N Surva Karolin 00:49:01 50
2 63 Kõik N Kivistu Eliise 00:50:01 45
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 N16 Surva Karolin 00:49:01 50
2 63 N16 Kivistu Eliise 00:50:01 45
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:19:09 50
2 32 Kõik Jürisaar Tauri 01:27:11 45
3 268 Kõik Tugedam Rikojan Spordiklubi Velo 01:15:45 42
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:19:09 50
2 32 Kõik M Jürisaar Tauri 01:27:11 45
3 268 Kõik M Tugedam Rikojan Spordiklubi Velo 01:15:45 42
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 MJ Puuorg Johann Mattias 01:19:09 50
2 32 MJ Jürisaar Tauri 01:27:11 45
3 268 MJ Tugedam Rikojan Spordiklubi Velo 01:15:45 42
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Prants Annabrit KJK 00:47:26 50
2 96 Kõik Tammsoo Carolin 00:56:06 45
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:47:26 50
2 96 Kõik N Tammsoo Carolin 00:56:06 45
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 NJ Prants Annabrit KJK 00:47:26 50
2 96 NJ Tammsoo Carolin 00:56:06 45
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 269 Kõik Mesi Joosep 01:15:28 50
2 100 Kõik Kukk Erki Specialized VO2 01:16:40 45
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 269 Kõik M Mesi Joosep 01:15:28 50
2 100 Kõik M Kukk Erki Specialized VO2 01:16:40 45
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 269 ME Mesi Joosep 01:15:28 50
2 100 ME Kukk Erki Specialized VO2 01:16:40 45
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:15:38 50
2 38 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:20:42 45
3 279 Kõik Kaarjärv Maris SK Rakke 01:21:25 42
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:15:38 50
2 38 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:20:42 45
3 279 Kõik N Kaarjärv Maris SK Rakke 01:21:25 42
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:15:38 50
2 38 NE Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:20:42 45
3 279 NE Kaarjärv Maris SK Rakke 01:21:25 42
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Kaldoja Raiko 01:18:58 50
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Kaldoja Raiko 01:18:58 50
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 MSport Kaldoja Raiko 01:18:58 50
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:15:46 50
2 115 Kõik Kivilo Henrik Redbike 01:16:58 45
3 44 Kõik Stüf Erkki 01:21:06 42
4 42 Kõik Pohl Marko 01:25:08 40
5 185 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 01:17:56 39
6 122 Kõik Arrak Tõnu Spordiklubi Velo 01:18:43 38
7 201 Kõik Maaten Kaarel Spordiklubi Velo 01:33:35 37
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:15:46 50
2 115 Kõik M Kivilo Henrik Redbike 01:16:58 45
3 44 Kõik M Stüf Erkki 01:21:06 42
4 42 Kõik M Pohl Marko 01:25:08 40
5 185 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 01:17:56 39
6 122 Kõik M Arrak Tõnu Spordiklubi Velo 01:18:43 38
7 201 Kõik M Maaten Kaarel Spordiklubi Velo 01:33:35 37
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSen1 Ojavere Imre 01:15:46 50
2 115 MSen1 Kivilo Henrik Redbike 01:16:58 45
3 44 MSen1 Stüf Erkki 01:21:06 42
4 42 MSen1 Pohl Marko 01:25:08 40
5 185 MSen1 Kopso Heigo SAQ SC 01:17:56 39
6 122 MSen1 Arrak Tõnu Spordiklubi Velo 01:18:43 38
7 201 MSen1 Maaten Kaarel Spordiklubi Velo 01:33:35 37
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:03 50
2 283 Kõik Krusemann Magnus 01:20:26 45
3 52 Kõik Epner Indrek 01:21:42 42
4 50 Kõik Rembla Egon 01:15:03 40
5 47 Kõik Mäggi Martin 01:15:51 39
6 54 Kõik Paas Raigo SAQ SC 01:21:36 38
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:03 50
2 283 Kõik M Krusemann Magnus 01:20:26 45
3 52 Kõik M Epner Indrek 01:21:42 42
4 50 Kõik M Rembla Egon 01:15:03 40
5 47 Kõik M Mäggi Martin 01:15:51 39
6 54 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 01:21:36 38
MSen2 75-90min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 MSen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:03 50
2 283 MSen2 Krusemann Magnus 01:20:26 45
3 52 MSen2 Epner Indrek 01:21:42 42
4 50 MSen2 Rembla Egon 01:15:03 40
5 47 MSen2 Mäggi Martin 01:15:51 39
6 54 MSen2 Paas Raigo SAQ SC 01:21:36 38
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo AT Sport 01:22:12 50
2 59 Kõik Reiska Alar 01:28:24 45
3 58 Kõik Elo Armas 01:21:56 42
4 57 Kõik Haas Marco 01:22:54 40
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo AT Sport 01:22:12 50
2 59 Kõik M Reiska Alar 01:28:24 45
3 58 Kõik M Elo Armas 01:21:56 42
4 57 Kõik M Haas Marco 01:22:54 40
MSen3 75-90min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 MSen3 Neemela Tarmo AT Sport 01:22:12 50
2 59 MSen3 Reiska Alar 01:28:24 45
3 58 MSen3 Elo Armas 01:21:56 42
4 57 MSen3 Haas Marco 01:22:54 40
Impression