M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Pajur Romet 00:30:06 50
2 85 Kõik Krusemann Martin 00:31:00 45
3 95 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:31:09 42
4 90 Kõik Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:33:46 40
5 165 Kõik Laidinen Arseni SK Energia 00:39:18 39
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik M Pajur Romet 00:30:06 50
2 85 Kõik M Krusemann Martin 00:31:00 45
3 95 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:31:09 42
4 90 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:33:46 40
5 165 Kõik M Laidinen Arseni SK Energia 00:39:18 39
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 M14 Pajur Romet 00:30:06 50
2 85 M14 Krusemann Martin 00:31:00 45
3 95 M14 Puuorg Johann Mattias Porter Racing 00:31:09 42
4 90 M14 Mitt Virgo Pärnu Kalev 00:33:46 40

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt16250/domeenid/www.ejl.ee/htdocs/wp-content/plugins/SportImport/template/competition_results.html on line 31

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt16250/domeenid/www.ejl.ee/htdocs/wp-content/plugins/SportImport/template/competition_results.html on line 31
M16 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik Johanson Robert 00:43:19 50
2 180 Kõik Johanson Egert 00:46:07 45
3 158 Kõik Vimberg Jorgen Narva SK Energia 00:50:21 42
4 17 Kõik Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:51:13 40
M16 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik M Johanson Robert 00:43:19 50
2 180 Kõik M Johanson Egert 00:46:07 45
3 158 Kõik M Vimberg Jorgen Narva SK Energia 00:50:21 42
4 17 Kõik M Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:51:13 40
M16 60-75min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 M16 Johanson Robert 00:43:19 50
2 180 M16 Johanson Egert 00:46:07 45
3 158 M16 Vimberg Jorgen Narva SK Energia 00:50:21 42
4 17 M16 Välja Markus Nõmme Rattaklubi 00:51:13 40
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 160 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:18:15 50
2 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:19:53 45
3 61 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:25:02 42
4 3 Kõik Kunesh Vadim 01:31:28 40
5 45 Kõik Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:12:27 39
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 160 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:18:15 50
2 81 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:19:53 45
3 61 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:25:02 42
4 3 Kõik M Kunesh Vadim 01:31:28 40
5 45 Kõik M Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:12:27 39
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 160 MJ Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:18:15 50
2 81 MJ Evendi Rando Marten Porter Racing 01:19:53 45
3 61 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:25:02 42
4 3 MJ Kunesh Vadim 01:31:28 40
5 45 MJ Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:12:27 39
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Vaab Ivar 01:25:47 50
2 21 Kõik Kaldoja Raiko 01:37:33 45
3 105 Kõik Sever Erik 01:29:28 42
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik M Vaab Ivar 01:25:47 50
2 21 Kõik M Kaldoja Raiko 01:37:33 45
3 105 Kõik M Sever Erik 01:29:28 42
MSport 75-90min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 M-sport Vaab Ivar 01:25:47 50
2 21 M-sport Kaldoja Raiko 01:37:33 45
3 105 M-sport Sever Erik 01:29:28 42
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Pilv Armin 00:13:41 50
2 60 Kõik Hara Jere Norco Spiuk Team 00:27:37 45
3 69 Kõik Krusemann Magnus 01:41:34 42
4 140 Kõik Ojala Kaur 01:43:15 40
5 170 Kõik Kukk Erki VO2 01:45:36 39
6 35 Kõik Samlik Laur Hawaii Express 01:43:45 38
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Pilv Armin 00:13:41 50
2 60 Kõik M Hara Jere Norco Spiuk Team 00:27:37 45
3 69 Kõik M Krusemann Magnus 01:41:34 42
4 140 Kõik M Ojala Kaur 01:43:15 40
5 170 Kõik M Kukk Erki VO2 01:45:36 39
6 35 Kõik M Samlik Laur Hawaii Express 01:43:45 38
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 ME Pilv Armin 00:13:41 50
2 60 ME Hara Jere Norco Spiuk Team 00:27:37 45
3 69 ME Krusemann Magnus 01:41:34 42
4 140 ME Ojala Kaur 01:43:15 40
5 170 ME Kukk Erki VO2 01:45:36 39
6 35 ME Samlik Laur Hawaii Express 01:43:45 38
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:22 50
2 161 Kõik Meier Maaris 01:20:09 45
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:22 50
2 161 Kõik N Meier Maaris 01:20:09 45
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:22 50
2 161 NE Meier Maaris 01:20:09 45
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 164 Kõik Ebras Elisabeth KJK 00:33:19 50
2 94 Kõik Surva Karolin 00:43:11 45
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 164 Kõik N Ebras Elisabeth KJK 00:33:19 50
2 94 Kõik N Surva Karolin 00:43:11 45
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 164 N14 Ebras Elisabeth KJK 00:33:19 50
2 94 N14 Surva Karolin 00:43:11 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:26:07 50
2 49 Kõik Malva Margus 01:26:50 45
3 166 Kõik Všivtsev Vladimir 01:27:50 42
4 20 Kõik Ojavere Imre 01:29:55 40
5 119 Kõik Rusovitš Dmitri 01:32:48 39
6 14 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:35:56 38
7 169 Kõik Aasla Meelis Škoda Laagri 01:40:55 37
8 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:27:24 36
9 136 Kõik Parfenov Petr 01:36:23 35
10 179 Kõik Druzhinin Mikhail Velopiter 01:53:50 34
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:26:07 50
2 49 Kõik M Malva Margus 01:26:50 45
3 166 Kõik M Všivtsev Vladimir 01:27:50 42
4 20 Kõik M Ojavere Imre 01:29:55 40
5 119 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:32:48 39
6 14 Kõik M Saare Viljar AT Sport Team 01:35:56 38
7 169 Kõik M Aasla Meelis Škoda Laagri 01:40:55 37
8 33 Kõik M Jaanson Alar Haaslava MTB 01:27:24 36
9 136 Kõik M Parfenov Petr 01:36:23 35
10 179 Kõik M Druzhinin Mikhail Velopiter 01:53:50 34
MSen1 75-90min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 M-sen1 Sõptšenko Dmitri 01:26:07 50
2 49 M-sen1 Malva Margus 01:26:50 45
3 166 M-sen1 Všivtsev Vladimir 01:27:50 42
4 20 M-sen1 Ojavere Imre 01:29:55 40
5 119 M-sen1 Rusovitš Dmitri 01:32:48 39
6 14 M-sen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:35:56 38
7 169 M-sen1 Aasla Meelis Škoda Laagri 01:40:55 37
8 33 M-sen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:27:24 36
9 136 M-sen1 Parfenov Petr 01:36:23 35
10 179 M-sen1 Druzhinin Mikhail Velopiter 01:53:50 34
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:54 50
2 106 Kõik Epner Indrek Saksa Automaatika ProShop Team 01:29:22 45
3 159 Kõik Ennok Tarmo 01:34:42 42
4 154 Kõik Lond Rain MTB Täby 01:37:24 40
5 19 Kõik Molev Juri Kjk 00:16:01 39
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:54 50
2 106 Kõik M Epner Indrek Saksa Automaatika ProShop Team 01:29:22 45
3 159 Kõik M Ennok Tarmo 01:34:42 42
4 154 Kõik M Lond Rain MTB Täby 01:37:24 40
5 19 Kõik M Molev Juri Kjk 00:16:01 39
MSen2 75-90min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:27:54 50
2 106 M-sen2 Epner Indrek Saksa Automaatika ProShop Team 01:29:22 45
3 159 M-sen2 Ennok Tarmo 01:34:42 42
4 154 M-sen2 Lond Rain MTB Täby 01:37:24 40
5 19 M-sen2 Molev Juri Kjk 00:16:01 39
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:28:07 50
2 18 Kõik Reiska Alar HRK 01:38:39 45
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:28:07 50
2 18 Kõik M Reiska Alar HRK 01:38:39 45
MSen3 75-90min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M-sen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:28:07 50

X