M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Tammepuu Riko 00:13:04 50
2 128 Kõik Aola Gevert 00:14:06 45
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Tammepuu Riko 00:13:04 50
2 128 Kõik M Aola Gevert 00:14:06 45
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 M12 Tammepuu Riko 00:13:04 50
2 128 M12 Aola Gevert 00:14:06 45
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:12:40 50
2 13 Kõik Pohl Lauren CFC 00:13:18 45
3 63 Kõik Lemloch Loore 00:14:02 42
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:12:40 50
2 13 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:13:18 45
3 63 Kõik N Lemloch Loore 00:14:02 42
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N12 Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:12:40 50
2 13 N12 Pohl Lauren CFC 00:13:18 45
3 63 N12 Lemloch Loore 00:14:02 42
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:28:02 50
2 67 Kõik Mitt Virgo 00:28:41 45
3 14 Kõik Mõttus Matthias 00:29:20 42
4 17 Kõik Ründva Richard 00:32:05 40
5 60 Kõik Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:34:55 39
6 130 Kõik Patrenkin Artur 00:35:17 38
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:28:02 50
2 67 Kõik M Mitt Virgo 00:28:41 45
3 14 Kõik M Mõttus Matthias 00:29:20 42
4 17 Kõik M Ründva Richard 00:32:05 40
5 60 Kõik M Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:34:55 39
6 130 Kõik M Patrenkin Artur 00:35:17 38
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M14 Mäeuibo Markus 00:28:02 50
2 67 M14 Mitt Virgo 00:28:41 45
3 14 M14 Mõttus Matthias 00:29:20 42
4 17 M14 Ründva Richard 00:32:05 40
5 60 M14 Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:34:55 39
6 130 M14 Patrenkin Artur 00:35:17 38
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Rannala Maribel 00:33:34 50
2 22 Kõik Surva Karolin 00:34:31 45
3 24 Kõik Kivistu Eliise 00:35:20 42
4 23 Kõik Treier Maria 00:37:39 40
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Rannala Maribel 00:33:34 50
2 22 Kõik N Surva Karolin 00:34:31 45
3 24 Kõik N Kivistu Eliise 00:35:20 42
4 23 Kõik N Treier Maria 00:37:39 40
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 N14 Rannala Maribel 00:33:34 50
2 22 N14 Surva Karolin 00:34:31 45
3 24 N14 Kivistu Eliise 00:35:20 42
4 23 N14 Treier Maria 00:37:39 40
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Pajur Romet 00:29:23 50
2 86 Kõik Grünberg Henry 00:31:16 45
3 131 Kõik Notton Rauno CFC 00:32:36 42
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Pajur Romet 00:29:23 50
2 86 Kõik M Grünberg Henry 00:31:16 45
3 131 Kõik M Notton Rauno CFC 00:32:36 42
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M16 Pajur Romet 00:29:23 50
2 86 M16 Grünberg Henry 00:31:16 45
3 131 M16 Notton Rauno CFC 00:32:36 42
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik Prants Annabrit 00:38:50 50
2 106 Kõik Allikberg Marii-Isabel KJK 00:45:17 45
3 135 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 00:55:51 42
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik N Prants Annabrit 00:38:50 50
2 106 Kõik N Allikberg Marii-Isabel KJK 00:45:17 45
3 135 Kõik N Tammsoo Carolin Porter Racing 00:55:51 42
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 N16 Prants Annabrit 00:38:50 50
2 106 N16 Allikberg Marii-Isabel KJK 00:45:17 45
3 135 N16 Tammsoo Carolin Porter Racing 00:55:51 42
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Mesi Joosep 01:19:52 50
2 35 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:21:22 45
3 141 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:28:27 42
4 30 Kõik Evendi Rando Marten 01:29:46 40
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik M Mesi Joosep 01:19:52 50
2 35 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:21:22 45
3 141 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:28:27 42
4 30 Kõik M Evendi Rando Marten 01:29:46 40
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 MJ Mesi Joosep 01:19:52 50
2 35 MJ Patrenkin Aleksandr 01:21:22 45
3 141 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:28:27 42
4 30 MJ Evendi Rando Marten 01:29:46 40
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 Kõik Kutser Indra 00:41:13 50
2 136 Kõik Türkson Silvia Porter Racing 00:44:05 45
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 Kõik N Kutser Indra 00:41:13 50
2 136 Kõik N Türkson Silvia Porter Racing 00:44:05 45
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 138 NJ Kutser Indra 00:41:13 50
2 136 NJ Türkson Silvia Porter Racing 00:44:05 45
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 Kõik Krusemann Magnus 01:16:50 50
2 61 Kõik Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:20:29 45
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:16:50 50
2 61 Kõik M Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:20:29 45
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Takel Iiris 01:27:51 50
2 118 Kõik Meier Maaris - 01:28:40 45
3 140 Kõik Steinburg Greete SK Rakke 01:28:57 42
4 42 Kõik Sirvel Merili 01:34:48 40
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Takel Iiris 01:27:51 50
2 118 Kõik N Meier Maaris - 01:28:40 45
3 140 Kõik N Steinburg Greete SK Rakke 01:28:57 42
4 42 Kõik N Sirvel Merili 01:34:48 40
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 NE Takel Iiris 01:27:51 50
2 118 NE Meier Maaris - 01:28:40 45
3 140 NE Steinburg Greete SK Rakke 01:28:57 42
4 42 NE Sirvel Merili 01:34:48 40
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:16:41 50
2 43 Kõik Kaldoja Raiko 01:20:41 45
3 124 Kõik Elberg Ainar 01:29:47 42
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:16:41 50
2 43 Kõik M Kaldoja Raiko 01:20:41 45
3 124 Kõik M Elberg Ainar 01:29:47 42
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 MSport Vaab Ivar Rattabaas 01:16:41 50
2 43 MSport Kaldoja Raiko 01:20:41 45
3 124 MSport Elberg Ainar 01:29:47 42
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik Ojavere Imre 01:16:48 50
2 48 Kõik Malva Margus 01:18:21 45
3 125 Kõik Vsivtsev Vladimir 01:19:14 42
4 51 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:26:48 40
5 139 Kõik Saare Viljar A&T Sport 01:30:57 39
6 100 Kõik Erik Risto Sportlove 01:34:04 38
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik M Ojavere Imre 01:16:48 50
2 48 Kõik M Malva Margus 01:18:21 45
3 125 Kõik M Vsivtsev Vladimir 01:19:14 42
4 51 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:26:48 40
5 139 Kõik M Saare Viljar A&T Sport 01:30:57 39
6 100 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:34:04 38
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 MSen1 Ojavere Imre 01:16:48 50
2 48 MSen1 Malva Margus 01:18:21 45
3 51 MSen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:26:48 40
4 139 MSen1 Saare Viljar A&T Sport 01:30:57 39
5 100 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:34:04 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik Epner Indrek 01:18:06 50
2 142 Kõik Lond Rain 01:19:12 45
3 62 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:22:31 42
4 112 Kõik Resev Janek - 01:24:19 40
5 93 Kõik Molev Juri 01:28:54 39
6 97 Kõik Rembla Egon 01:31:41 38
7 101 Kõik Puusepp Sven 01:33:17 37
8 54 Kõik Mäggi Martin 01:33:43 36
9 120 Kõik Almeida Lima Ricardo Hawaii Express 01:22:31 35
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik M Epner Indrek 01:18:06 50
2 142 Kõik M Lond Rain 01:19:12 45
3 62 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:22:31 42
4 112 Kõik M Resev Janek - 01:24:19 40
5 93 Kõik M Molev Juri 01:28:54 39
6 97 Kõik M Rembla Egon 01:31:41 38
7 101 Kõik M Puusepp Sven 01:33:17 37
8 54 Kõik M Mäggi Martin 01:33:43 36
9 120 Kõik M Almeida Lima Ricardo Hawaii Express 01:22:31 35
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 MSen2 Epner Indrek 01:18:06 50
2 142 MSen2 Lond Rain 01:19:12 45
3 62 MSen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:22:31 42
4 112 MSen2 Resev Janek - 01:24:19 40
5 93 MSen2 Molev Juri 01:28:54 39
6 97 MSen2 Rembla Egon 01:31:41 38
7 101 MSen2 Puusepp Sven 01:33:17 37
8 54 MSen2 Mäggi Martin 01:33:43 36
9 120 MSen2 Almeida Lima Ricardo Hawaii Express 01:22:31 35
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:20:36 50
2 56 Kõik Reiska Alar 01:31:29 45
3 88 Kõik Einroos Raino 01:16:47 42
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:20:36 50
2 56 Kõik M Reiska Alar 01:31:29 45
3 88 Kõik M Einroos Raino 01:16:47 42
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 146 MSen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:20:36 50
2 56 MSen3 Reiska Alar 01:31:29 45
3 88 MSen3 Einroos Raino 01:16:47 42
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Tammeleht Egert 00:14:46 50
2 79 Kõik Grünberg Hardy 00:15:06 45
3 132 Kõik Lond Niklas - 00:16:25 42
4 75 Kõik Lemloch Oskar 00:16:55 40
5 129 Kõik Aola Trevor 00:19:14 39
6 133 Kõik Irbe Adrian 00:14:05 38
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Tammeleht Egert 00:14:46 50
2 79 Kõik M Grünberg Hardy 00:15:06 45
3 132 Kõik M Lond Niklas - 00:16:25 42
4 75 Kõik M Lemloch Oskar 00:16:55 40
5 129 Kõik M Aola Trevor 00:19:14 39
6 133 Kõik M Irbe Adrian 00:14:05 38
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M10 Tammeleht Egert 00:14:46 50
2 79 M10 Grünberg Hardy 00:15:06 45
3 132 M10 Lond Niklas - 00:16:25 42
4 75 M10 Lemloch Oskar 00:16:55 40
5 129 M10 Aola Trevor 00:19:14 39
6 133 M10 Irbe Adrian 00:14:05 38
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik Lensment Linda 00:14:13 50
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 Kõik N Lensment Linda 00:14:13 50
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 126 N10 Lensment Linda 00:14:13 50
Impression
X