M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Härmat Olle CFC Spordiklubi 00:13:46 50
2 3 Kõik Grünberg Hardy 00:14:05 45
3 266 Kõik Välja Maikel Magnus 00:15:00 42
4 6 Kõik Hanson Mairold 00:15:27 40
5 72 Kõik Irbe Adrian 00:15:28 39
6 1 Kõik Lemloch Oskar CFC 00:15:34 38
7 247 Kõik Krilovs Aaron 00:16:55 37
8 245 Kõik Sepp Artur 00:17:07 36
9 98 Kõik Toovis Oliver 00:12:17 35
10 55 Kõik Õruste Kristjan 00:13:14 34
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Härmat Olle CFC Spordiklubi 00:13:46 50
2 3 Kõik M Grünberg Hardy 00:14:05 45
3 266 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:15:00 42
4 6 Kõik M Hanson Mairold 00:15:27 40
5 72 Kõik M Irbe Adrian 00:15:28 39
6 1 Kõik M Lemloch Oskar CFC 00:15:34 38
7 247 Kõik M Krilovs Aaron 00:16:55 37
8 245 Kõik M Sepp Artur 00:17:07 36
9 98 Kõik M Toovis Oliver 00:12:17 35
10 55 Kõik M Õruste Kristjan 00:13:14 34
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 M10 Härmat Olle CFC Spordiklubi 00:13:46 50
2 3 M10 Grünberg Hardy 00:14:05 45
3 266 M10 Välja Maikel Magnus 00:15:00 42
4 6 M10 Hanson Mairold 00:15:27 40
5 72 M10 Irbe Adrian 00:15:28 39
6 1 M10 Lemloch Oskar CFC 00:15:34 38
7 247 M10 Krilovs Aaron 00:16:55 37
8 245 M10 Sepp Artur 00:17:07 36
9 98 M10 Toovis Oliver 00:12:17 35
10 55 M10 Õruste Kristjan 00:13:14 34
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Marta 00:13:23 50
2 89 Kõik Mitt Kertu Päru Kalev SK 00:17:07 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Marta 00:13:23 50
2 89 Kõik N Mitt Kertu Päru Kalev SK 00:17:07 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N10 Mõttus Marta 00:13:23 50
2 89 N10 Mitt Kertu Päru Kalev SK 00:17:07 45
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:12:09 50
2 73 Kõik Hürden Ralf CFC 00:12:24 45
3 13 Kõik Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:39 42
4 17 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:12:56 40
5 12 Kõik Janno Ander RR Siplased 00:13:28 39
6 16 Kõik Õruste Kristo 00:13:44 38
7 10 Kõik Tammeleht Egert 00:14:07 37
8 14 Kõik Lond Niklas CFC 00:14:30 36
9 86 Kõik Gedrovics Edvards velapeda 00:14:36 35
10 246 Kõik Kumm Romet 00:14:58 34
11 19 Kõik Saar Robi Pärnu Kalev SK 00:15:26 33
12 21 Kõik Tõnismaa Siim Pärnu Kalev SK 00:15:58 32
13 85 Kõik Astashov Lev Narva SK Energia 00:12:46 31
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:12:09 50
2 73 Kõik M Hürden Ralf CFC 00:12:24 45
3 13 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:39 42
4 17 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:12:56 40
5 12 Kõik M Janno Ander RR Siplased 00:13:28 39
6 16 Kõik M Õruste Kristo 00:13:44 38
7 10 Kõik M Tammeleht Egert 00:14:07 37
8 14 Kõik M Lond Niklas CFC 00:14:30 36
9 86 Kõik M Gedrovics Edvards velapeda 00:14:36 35
10 246 Kõik M Kumm Romet 00:14:58 34
11 19 Kõik M Saar Robi Pärnu Kalev SK 00:15:26 33
12 21 Kõik M Tõnismaa Siim Pärnu Kalev SK 00:15:58 32
13 85 Kõik M Astashov Lev Narva SK Energia 00:12:46 31
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:12:09 50
2 73 M12 Hürden Ralf CFC 00:12:24 45
3 13 M12 Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:39 42
4 17 M12 Orav Hugo Hendrik 00:12:56 40
5 12 M12 Janno Ander RR Siplased 00:13:28 39
6 16 M12 Õruste Kristo 00:13:44 38
7 10 M12 Tammeleht Egert 00:14:07 37
8 14 M12 Lond Niklas CFC 00:14:30 36
9 86 M12 Gedrovics Edvards velapeda 00:14:36 35
10 246 M12 Kumm Romet 00:14:58 34
11 19 M12 Saar Robi Pärnu Kalev SK 00:15:26 33
12 21 M12 Tõnismaa Siim Pärnu Kalev SK 00:15:58 32
13 85 M12 Astashov Lev Narva SK Energia 00:12:46 31
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik Lemloch Loore CFC 00:12:45 50
2 23 Kõik Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:13:26 45
3 25 Kõik Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:38 42
4 107 Kõik Rang Gisele - 00:15:18 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:12:45 50
2 23 Kõik N Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:13:26 45
3 25 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:38 42
4 107 Kõik N Rang Gisele - 00:15:18 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N12 Lemloch Loore CFC 00:12:45 50
2 23 N12 Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:13:26 45
3 25 N12 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:38 42
4 107 N12 Rang Gisele - 00:15:18 40
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Mõttus Matthias 00:27:36 50
2 27 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:29:35 45
3 145 Kõik Tammepuu Riko NRK 00:30:53 42
4 31 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:49 40
5 32 Kõik Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:17 39
6 96 Kõik Dooner Carl Peeter 00:33:52 38
7 54 Kõik Vain Gregor 00:41:05 37
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Mõttus Matthias 00:27:36 50
2 27 Kõik M Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:29:35 45
3 145 Kõik M Tammepuu Riko NRK 00:30:53 42
4 31 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:49 40
5 32 Kõik M Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:17 39
6 96 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:33:52 38
7 54 Kõik M Vain Gregor 00:41:05 37
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M14 Mõttus Matthias 00:27:36 50
2 27 M14 Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:29:35 45
3 145 M14 Tammepuu Riko NRK 00:30:53 42
4 31 M14 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:49 40
5 32 M14 Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:17 39
6 96 M14 Dooner Carl Peeter 00:33:52 38
7 54 M14 Vain Gregor 00:41:05 37
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Rannala Maribel CFC 00:32:15 50
2 38 Kõik Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:33:05 45
3 34 Kõik Kull Karolina spordiklubi Rakke 00:34:07 42
4 305 Kõik Koivula Ella Team Craft Finland 00:38:18 40
5 36 Kõik Pohl Lauren CFC 00:42:25 39
6 103 Kõik Koik Mariann 00:44:12 38
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:32:15 50
2 38 Kõik N Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:33:05 45
3 34 Kõik N Kull Karolina spordiklubi Rakke 00:34:07 42
4 305 Kõik N Koivula Ella Team Craft Finland 00:38:18 40
5 36 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:42:25 39
6 103 Kõik N Koik Mariann 00:44:12 38
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N14 Rannala Maribel CFC 00:32:15 50
2 38 N14 Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:33:05 45
3 34 N14 Kull Karolina spordiklubi Rakke 00:34:07 42
4 305 N14 Koivula Ella Team Craft Finland 00:38:18 40
5 36 N14 Pohl Lauren CFC 00:42:25 39
6 103 N14 Koik Mariann 00:44:12 38
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik Mitt Virgo Päru Kalev SK 00:34:22 50
2 265 Kõik Hämäläinen Elias Akilles Cycling 00:35:17 45
3 47 Kõik Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:40:05 42
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik M Mitt Virgo Päru Kalev SK 00:34:22 50
2 265 Kõik M Hämäläinen Elias Akilles Cycling 00:35:17 45
3 47 Kõik M Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:40:05 42
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 M16 Mitt Virgo Päru Kalev SK 00:34:22 50
2 265 M16 Hämäläinen Elias Akilles Cycling 00:35:17 45
3 47 M16 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:40:05 42
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Kivistu Eliise 00:45:19 50
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik N Kivistu Eliise 00:45:19 50
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 N16 Kivistu Eliise 00:45:19 50
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 Kõik Janno Brent RR Siplased 01:18:20 50
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 Kõik M Janno Brent RR Siplased 01:18:20 50
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 MJ Janno Brent RR Siplased 01:18:20 50
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 00:53:31 50
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik N Tammsoo Carolin Porter Racing 00:53:31 50
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 NJ Tammsoo Carolin Porter Racing 00:53:31 50
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Loo Martin 01:15:29 50
2 78 Kõik Vaidem Josten Fixus 01:18:05 45
3 202 Kõik Evendi Rando Marten 01:26:11 42
4 191 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:27:31 40
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Loo Martin 01:15:29 50
2 78 Kõik M Vaidem Josten Fixus 01:18:05 45
3 202 Kõik M Evendi Rando Marten 01:26:11 42
4 191 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:27:31 40
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 ME Loo Martin 01:15:29 50
2 78 ME Vaidem Josten Fixus 01:18:05 45
3 202 ME Evendi Rando Marten 01:26:11 42
4 191 ME Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 01:27:31 40
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 Kõik Lõiv Janika Hawaii Express 01:26:53 50
2 165 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:29:23 45
3 203 Kõik Kukk Kätlin 01:34:05 42
4 213 Kõik Sirvel Merili RR Siplased 01:18:25 40
5 61 Kõik Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 01:19:03 39
6 234 Kõik Takel Iiris Kjk 01:22:07 38
7 139 Kõik Puhu Sille Hawaii Express 01:24:01 37
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 Kõik N Lõiv Janika Hawaii Express 01:26:53 50
2 165 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:29:23 45
3 203 Kõik N Kukk Kätlin 01:34:05 42
4 213 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased 01:18:25 40
5 61 Kõik N Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 01:19:03 39
6 234 Kõik N Takel Iiris Kjk 01:22:07 38
7 139 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express 01:24:01 37
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 NE Lõiv Janika Hawaii Express 01:26:53 50
2 165 NE Mõttus Mari-Liis 01:29:23 45
3 203 NE Kukk Kätlin 01:34:05 42
4 213 NE Sirvel Merili RR Siplased 01:18:25 40
5 61 NE Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 01:19:03 39
6 234 NE Takel Iiris Kjk 01:22:07 38
7 139 NE Puhu Sille Hawaii Express 01:24:01 37
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 01:23:16 50
2 229 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 01:27:41 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 01:23:16 50
2 229 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 01:27:41 45
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 MSport Vaab Ivar Rattabaas 01:23:16 50
2 229 MSport Kaldoja Raiko CCRM 01:27:41 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:21:44 50
2 230 Kõik Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:53 45
3 201 Kõik Leigri Mehis RR Siplased 01:30:13 42
4 248 Kõik Selder Taavi ProShop Team 01:15:49 40
5 220 Kõik Erik Risto Sportlove 01:22:56 39
6 197 Kõik Idavain Janno 01:24:28 38
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:21:44 50
2 230 Kõik M Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:53 45
3 201 Kõik M Leigri Mehis RR Siplased 01:30:13 42
4 248 Kõik M Selder Taavi ProShop Team 01:15:49 40
5 220 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:22:56 39
6 197 Kõik M Idavain Janno 01:24:28 38
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 MSen1 Rohtmets Argo Rattabaas 01:21:44 50
2 230 MSen1 Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:53 45
3 201 MSen1 Leigri Mehis RR Siplased 01:30:13 42
4 248 MSen1 Selder Taavi ProShop Team 01:15:49 40
5 220 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:22:56 39
6 197 MSen1 Idavain Janno 01:24:28 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:23:18 50
2 225 Kõik Epner Indrek ProShop Team 01:23:19 45
3 175 Kõik Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:42 42
4 166 Kõik Mõttus Tarmo 01:27:41 40
5 226 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:33:55 39
6 209 Kõik Molev Juri KJK 01:34:05 38
7 249 Kõik Koivula Mikko Korson Kaiku 01:17:44 37
8 221 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:04:54 36
9 237 Kõik Paas Raigo SAQ SC 01:19:19 35
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:23:18 50
2 225 Kõik M Epner Indrek ProShop Team 01:23:19 45
3 175 Kõik M Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:42 42
4 166 Kõik M Mõttus Tarmo 01:27:41 40
5 226 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:33:55 39
6 209 Kõik M Molev Juri KJK 01:34:05 38
7 249 Kõik M Koivula Mikko Korson Kaiku 01:17:44 37
8 221 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:04:54 36
9 237 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 01:19:19 35
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 MSen2 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:23:18 50
2 225 MSen2 Epner Indrek ProShop Team 01:23:19 45
3 175 MSen2 Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:42 42
4 166 MSen2 Mõttus Tarmo 01:27:41 40
5 226 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:33:55 39
6 209 MSen2 Molev Juri KJK 01:34:05 38
7 249 MSen2 Koivula Mikko Korson Kaiku 01:17:44 37
8 221 MSen2 Mäggi Martin Sportlove 01:04:54 36
9 237 MSen2 Paas Raigo SAQ SC 01:19:19 35
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:33:07 50
2 205 Kõik Reiska Alar Haanja RK 01:15:33 45
3 233 Kõik Pedari Aimar 01:17:33 42
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:33:07 50
2 205 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 01:15:33 45
3 233 Kõik M Pedari Aimar 01:17:33 42
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 MSen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:33:07 50
2 205 MSen3 Reiska Alar Haanja RK 01:15:33 45
3 233 MSen3 Pedari Aimar 01:17:33 42
Impression
X