M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Kebja Rando 00:11:00 50
2 30 Kõik Orav Hans Hendrik 00:11:19 45
3 29 Kõik Laretei Harlet Lukas 00:11:48 42
4 28 Kõik Kiis Gregor - 00:11:54 40
5 157 Kõik Roosna Gregor 00:12:15 39
6 166 Kõik Denissov Oleg 00:12:31 38
7 25 Kõik Kesa Koit Carlos 00:13:40 37
8 206 Kõik Vsivtsev Ivan 00:09:24 36
9 199 Kõik Karner Kenert 00:09:29 35
10 22 Kõik Maranik Mark Erik NRK 00:09:44 34
11 33 Kõik Meltsov Mattias 00:11:03 33
12 163 Kõik Rodionov Ruslan 00:13:06 32
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik M Kebja Rando 00:11:00 50
2 30 Kõik M Orav Hans Hendrik 00:11:19 45
3 29 Kõik M Laretei Harlet Lukas 00:11:48 42
4 28 Kõik M Kiis Gregor - 00:11:54 40
5 157 Kõik M Roosna Gregor 00:12:15 39
6 166 Kõik M Denissov Oleg 00:12:31 38
7 25 Kõik M Kesa Koit Carlos 00:13:40 37
8 206 Kõik M Vsivtsev Ivan 00:09:24 36
9 199 Kõik M Karner Kenert 00:09:29 35
10 22 Kõik M Maranik Mark Erik NRK 00:09:44 34
11 33 Kõik M Meltsov Mattias 00:11:03 33
12 163 Kõik M Rodionov Ruslan 00:13:06 32
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 M10 Kebja Rando 00:11:00 50
2 30 M10 Orav Hans Hendrik 00:11:19 45
3 29 M10 Laretei Harlet Lukas 00:11:48 42
4 28 M10 Kiis Gregor - 00:11:54 40
5 157 M10 Roosna Gregor 00:12:15 39
6 166 M10 Denissov Oleg 00:12:31 38
7 25 M10 Kesa Koit Carlos 00:13:40 37
8 206 M10 Vsivtsev Ivan 00:09:24 36
9 199 M10 Karner Kenert 00:09:29 35
10 22 M10 Maranik Mark Erik NRK 00:09:44 34
11 33 M10 Meltsov Mattias 00:11:03 33
12 163 M10 Rodionov Ruslan 00:13:06 32
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Lilenbach Karolina 00:12:24 50
2 36 Kõik Vuin Eliise 00:09:03 45
3 98 Kõik Laanep Nora 00:10:52 42
4 198 Kõik Tammeleht Emma Emilia Nõmme 00:11:39 40
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Lilenbach Karolina 00:12:24 50
2 36 Kõik N Vuin Eliise 00:09:03 45
3 98 Kõik N Laanep Nora 00:10:52 42
4 198 Kõik N Tammeleht Emma Emilia Nõmme 00:11:39 40
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N10 Lilenbach Karolina 00:12:24 50
2 36 N10 Vuin Eliise 00:09:03 45
3 98 N10 Laanep Nora 00:10:52 42
4 198 N10 Tammeleht Emma Emilia Nõmme 00:11:39 40
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik Sumberg Steven 00:09:00 50
2 46 Kõik Ant Sebastian 00:09:13 45
3 39 Kõik Kertsman Kevin 00:09:13 42
4 48 Kõik Välja Maikel Magnus Kalevi rattakool 00:09:18 40
5 49 Kõik Märs Oskar 00:09:25 39
6 108 Kõik Laansoo Kaarel Kalevi Jalgrattakool 00:09:30 38
7 113 Kõik Portugov Aaron Leon 00:09:35 37
8 47 Kõik Põder Andreas 00:09:37 36
9 40 Kõik Aola Trevor 00:09:53 35
10 42 Kõik Maide Martin 00:10:09 34
11 175 Kõik Nõmtak Mihkel 00:11:09 33
12 145 Kõik Shibanov Vladislav 00:11:33 32
13 44 Kõik Lemloch Oskar 00:11:52 31
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik M Sumberg Steven 00:09:00 50
2 46 Kõik M Ant Sebastian 00:09:13 45
3 39 Kõik M Kertsman Kevin 00:09:13 42
4 48 Kõik M Välja Maikel Magnus Kalevi rattakool 00:09:18 40
5 49 Kõik M Märs Oskar 00:09:25 39
6 108 Kõik M Laansoo Kaarel Kalevi Jalgrattakool 00:09:30 38
7 113 Kõik M Portugov Aaron Leon 00:09:35 37
8 47 Kõik M Põder Andreas 00:09:37 36
9 40 Kõik M Aola Trevor 00:09:53 35
10 42 Kõik M Maide Martin 00:10:09 34
11 175 Kõik M Nõmtak Mihkel 00:11:09 33
12 145 Kõik M Shibanov Vladislav 00:11:33 32
13 44 Kõik M Lemloch Oskar 00:11:52 31
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 M12 Sumberg Steven 00:09:00 50
2 46 M12 Ant Sebastian 00:09:13 45
3 39 M12 Kertsman Kevin 00:09:13 42
4 48 M12 Välja Maikel Magnus Kalevi rattakool 00:09:18 40
5 49 M12 Märs Oskar 00:09:25 39
6 108 M12 Laansoo Kaarel Kalevi Jalgrattakool 00:09:30 38
7 113 M12 Portugov Aaron Leon 00:09:35 37
8 47 M12 Põder Andreas 00:09:37 36
9 40 M12 Aola Trevor 00:09:53 35
10 42 M12 Maide Martin 00:10:09 34
11 175 M12 Nõmtak Mihkel 00:11:09 33
12 145 M12 Shibanov Vladislav 00:11:33 32
13 44 M12 Lemloch Oskar 00:11:52 31
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik Celitane Samanta SK Garam ejot 00:10:05 50
2 53 Kõik Rang Eleanor 00:10:11 45
3 55 Kõik Kiis Isabel Kalevi jalgratta kool 00:10:58 42
4 116 Kõik Hirv Carola 00:11:48 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik N Celitane Samanta SK Garam ejot 00:10:05 50
2 53 Kõik N Rang Eleanor 00:10:11 45
3 55 Kõik N Kiis Isabel Kalevi jalgratta kool 00:10:58 42
4 116 Kõik N Hirv Carola 00:11:48 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 N12 Celitane Samanta SK Garam ejot 00:10:05 50
2 53 N12 Rang Eleanor 00:10:11 45
3 55 N12 Kiis Isabel Kalevi jalgratta kool 00:10:58 42
4 116 N12 Hirv Carola 00:11:48 40
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik Tammeleht Egert 00:41:19 50
2 58 Kõik Lond Niklas 00:41:54 45
3 110 Kõik Järvsoo Jorgen 00:42:00 42
4 62 Kõik Normak Magnus 00:42:46 40
5 64 Kõik Õruste Kristo 00:47:28 39
6 71 Kõik Hynninen Richard 00:48:04 38
7 63 Kõik Semjonov Silver 00:48:45 37
8 189 Kõik Tuisk Tarvi 00:51:16 36
9 203 Kõik Grünberg Hardy 00:51:20 35
10 96 Kõik Maidla Rommi 00:53:21 34
11 70 Kõik Rusing Oskar Nõmme rattaklubi 00:57:12 33
12 60 Kõik Tammistu Leander 01:02:52 32
13 68 Kõik Takel Robert Jonas 00:41:30 31
14 202 Kõik Nöps Joosep 00:41:31 30
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik M Tammeleht Egert 00:41:19 50
2 58 Kõik M Lond Niklas 00:41:54 45
3 110 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:42:00 42
4 62 Kõik M Normak Magnus 00:42:46 40
5 64 Kõik M Õruste Kristo 00:47:28 39
6 71 Kõik M Hynninen Richard 00:48:04 38
7 63 Kõik M Semjonov Silver 00:48:45 37
8 189 Kõik M Tuisk Tarvi 00:51:16 36
9 203 Kõik M Grünberg Hardy 00:51:20 35
10 96 Kõik M Maidla Rommi 00:53:21 34
11 70 Kõik M Rusing Oskar Nõmme rattaklubi 00:57:12 33
12 60 Kõik M Tammistu Leander 01:02:52 32
13 68 Kõik M Takel Robert Jonas 00:41:30 31
14 202 Kõik M Nöps Joosep 00:41:31 30
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 M14 Tammeleht Egert 00:41:19 50
2 58 M14 Lond Niklas 00:41:54 45
3 110 M14 Järvsoo Jorgen 00:42:00 42
4 62 M14 Normak Magnus 00:42:46 40
5 64 M14 Õruste Kristo 00:47:28 39
6 71 M14 Hynninen Richard 00:48:04 38
7 63 M14 Semjonov Silver 00:48:45 37
8 189 M14 Tuisk Tarvi 00:51:16 36
9 203 M14 Grünberg Hardy 00:51:20 35
10 96 M14 Maidla Rommi 00:53:21 34
11 70 M14 Rusing Oskar Nõmme rattaklubi 00:57:12 33
12 60 M14 Tammistu Leander 01:02:52 32
13 68 M14 Takel Robert Jonas 00:41:30 31
14 202 M14 Nöps Joosep 00:41:31 30
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik Mõttus Marta 00:52:09 50
2 119 Kõik Seppo Joanna Maria 00:48:29 45
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik N Mõttus Marta 00:52:09 50
2 119 Kõik N Seppo Joanna Maria 00:48:29 45
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 N14 Mõttus Marta 00:52:09 50
2 119 N14 Seppo Joanna Maria 00:48:29 45
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 118 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:54:23 50
2 81 Kõik Celitans Kristers SK Garam ejot 00:55:36 45
3 83 Kõik Arro Mihkel 00:56:44 42
4 84 Kõik Konga Marten 00:59:22 40
5 90 Kõik Kajo Herlen 01:03:17 39
6 139 Kõik Akkel Armin Martin 01:06:26 38
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 118 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:54:23 50
2 81 Kõik M Celitans Kristers SK Garam ejot 00:55:36 45
3 83 Kõik M Arro Mihkel 00:56:44 42
4 84 Kõik M Konga Marten 00:59:22 40
5 90 Kõik M Kajo Herlen 01:03:17 39
6 139 Kõik M Akkel Armin Martin 01:06:26 38
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 118 M16 Orav Hugo Hendrik 00:54:23 50
2 81 M16 Celitans Kristers SK Garam ejot 00:55:36 45
3 83 M16 Arro Mihkel 00:56:44 42
4 84 M16 Konga Marten 00:59:22 40
5 90 M16 Kajo Herlen 01:03:17 39
6 139 M16 Akkel Armin Martin 01:06:26 38
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik Kaarjärv Mairit 01:04:20 50
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik N Kaarjärv Mairit 01:04:20 50
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 N16 Kaarjärv Mairit 01:04:20 50
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Laidinen Arseni 01:06:23 50
2 115 Kõik Mõttus Matthias 01:06:34 45
3 97 Kõik Jalonen Viljami 01:12:21 42
4 213 Kõik Hirv Maarius 01:21:24 40
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Laidinen Arseni 01:06:23 50
2 115 Kõik M Mõttus Matthias 01:06:34 45
3 97 Kõik M Jalonen Viljami 01:12:21 42
4 213 Kõik M Hirv Maarius 01:21:24 40
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 MJ Laidinen Arseni 01:06:23 50
2 115 MJ Mõttus Matthias 01:06:34 45
3 97 MJ Jalonen Viljami 01:12:21 42
4 213 MJ Hirv Maarius 01:21:24 40
NJ 60-70min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 Kõik Surva Karolin 01:11:57 50
2 100 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:56:05 45
NJ 60-70min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 Kõik N Surva Karolin 01:11:57 50
2 100 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:56:05 45
NJ 60-70min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 NJ Surva Karolin 01:11:57 50
2 100 NJ Tegelmann Mia Carla 00:56:05 45
ME 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik Evendi Rando Marten 01:07:34 50
2 211 Kõik Rusovich Dmitri 01:10:54 45
3 4 Kõik Elberg Ainar 01:06:31 42
ME 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik M Evendi Rando Marten 01:07:34 50
2 211 Kõik M Rusovich Dmitri 01:10:54 45
3 4 Kõik M Elberg Ainar 01:06:31 42
ME 75-90min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 ME Evendi Rando Marten 01:07:34 50
2 211 ME Rusovich Dmitri 01:10:54 45
3 4 ME Elberg Ainar 01:06:31 42
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:10:51 50
2 120 Kõik Kaarjärv Maris 01:06:37 45
3 5 Kõik Prants Annabrit 01:07:58 42
4 149 Kõik Puhu Sille 01:15:51 40
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:10:51 50
2 120 Kõik N Kaarjärv Maris 01:06:37 45
3 5 Kõik N Prants Annabrit 01:07:58 42
4 149 Kõik N Puhu Sille 01:15:51 40
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 NE Mõttus Mari-Liis 01:10:51 50
2 120 NE Kaarjärv Maris 01:06:37 45
3 5 NE Prants Annabrit 01:07:58 42
4 149 NE Puhu Sille 01:15:51 40
M40-44/M45-49 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:08:58 50
2 212 Kõik Všivtsev Vladimir 01:09:35 45
3 15 Kõik Celitans Lauris SK Garam ejot 01:17:14 42
4 12 Kõik Teder Hardi Haaslava MTB 01:18:28 40
5 50 Kõik Maidla Janek 01:19:48 39
6 16 Kõik Erik Risto 01:10:17 38
M40-44/M45-49 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:08:58 50
2 212 Kõik M Všivtsev Vladimir 01:09:35 45
3 15 Kõik M Celitans Lauris SK Garam ejot 01:17:14 42
4 12 Kõik M Teder Hardi Haaslava MTB 01:18:28 40
5 50 Kõik M Maidla Janek 01:19:48 39
6 16 Kõik M Erik Risto 01:10:17 38
M40-44/M45-49 75-90min sõit M40-44/M45-49 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 M40-44/M45-49 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:08:58 50
2 212 M40-44/M45-49 Všivtsev Vladimir 01:09:35 45
3 15 M40-44/M45-49 Celitans Lauris SK Garam ejot 01:17:14 42
4 12 M40-44/M45-49 Teder Hardi Haaslava MTB 01:18:28 40
5 50 M40-44/M45-49 Maidla Janek 01:19:48 39
6 16 M40-44/M45-49 Erik Risto 01:10:17 38
M50+ 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 Kõik Epner Indrek Velohunt ProTeam 01:10:28 50
2 192 Kõik Reiska Alar 01:14:27 45
3 23 Kõik Pedari Aimar 01:16:22 42
4 126 Kõik Kand Peeter 01:12:21 40
M50+ 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 Kõik M Epner Indrek Velohunt ProTeam 01:10:28 50
2 192 Kõik M Reiska Alar 01:14:27 45
3 23 Kõik M Pedari Aimar 01:16:22 42
4 126 Kõik M Kand Peeter 01:12:21 40
M50+ 75-90min sõit M50+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 M50+ Epner Indrek Velohunt ProTeam 01:10:28 50
2 192 M50+ Reiska Alar 01:14:27 45
3 23 M50+ Pedari Aimar 01:16:22 42
4 126 M50+ Kand Peeter 01:12:21 40

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X